Σελ. 350 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 330340345348349350351352355360370 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.236-5.250 από 5942
  1. #5236
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Νεος κονσιλιερε δικηγορισκος για τις βρωμοδουλειες - συνηθως θα καει στο επομενο μεγαλο σκανδαλο . Και ο αιμοβοριδης θα ειναι στο ρολο του αρχιχασαπη

  2. #5237
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.261
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεος κονσιλιερε δικηγορισκος για τις βρωμοδουλειες - συνηθως θα καει στο επομενο μεγαλο σκανδαλο . Και ο αιμοβοριδης θα ειναι στο ρολο του αρχιχασαπη
    Διαβάζω πως είναι καλό παλικάρι και αυτός.. πήρε προαγωγή στο ΔΠΘ ενώ ήταν στην κυβέρνηση οπότε δεν μέτραγαν τα χρόνια για να γίνει αυτό.... μεσα στα κόλπα ο νέος...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #5238
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μένει τίποτα. Μόνο ΝΔ, ίσως αν βρεθεί κανένας άλλος δεξιός η κεντροδεξιός και φτιάξει δικό του κόμμα να πάει κόντρα στην ΝΔ, αλλά θα βρει τρόπο η ΝΔ να τον εξαφανίσει.

    Μπορεί να χάσει σταδιακά κάποιο ποσοστό,αλλά το πρόβλημα είναι πως δεν ενισχύονται οι δευτεροτριτοι ως κομματάα από αυτή την απώλεια,βλέπω πολιτικό εγκλωβιμό του κόσμου που σημαίνει,απόγνωση,αποχή,έ τι να κάνουμε κλπ.

    Βέβαια αν δεν θες να ψηφίσεις ΝΔ,απλώς βρίσκεις και το ρίχνεις άλλου για να τους αποδυναμώσεις και δεν λες,ε και τι να κάνουμε δεν υπάρχει κάτι καλύτερο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DOU : 02-04-24 στις 02:47.

  4. #5239
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Ένα ανεπιβεβαίωτο screenshot WhatsApp μηνύματος, ημέρα πρωταπριλιάς, που δήθεν είναι από κινητό Μαρέβας προς Μαρινάκη και έγινε πηγή σχολίων ποικιλλοτρόπως εδώ στο νήμα.

    Ένδειξη IQ; 'Ενδειξη καλοπιστίας; Ένδειξη καλοπιστίας και απεπλπισίας για κάτι άλλο;

    Όλα μαζί;

    Όπως και αν έχει θα περίμενα πολύ περισσότερα αλλά δεν ξέρω.... Διαψεύστε με αν και δύσκολο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #5240
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να χάσει σταδιακά κάποιο ποσοστό,αλλά το πρόβλημα είναι πως δεν ενισχύονται οι δευτεροτριτοι ως κομματάα από αυτή την απώλεια,βλέπω πολιτικό εγκλωβισμό του κόσμου που σημαίνει,απόγνωση,αποχή,έ τι να κάνουμε κλπ.

    Βέβαια αν δεν θες να ψηφίσεις ΝΔ,απλώς βρίσκεις και το ρίχνεις άλλου για να τους αποδυναμώσεις και δεν λες,ε και τι να κάνουμε δεν υπάρχει κάτι καλύτερο.
    Μα ο κόσμος πρέπει να πειστεί για να ψηφίσει κάτι. Έστω, δεν ψηφίζει ΝΔ, επειδή παραβιάζει το κράτος δικαίου (λες και ξέρουν 9/10 Έλληνες να το ορίσουν), ή επειδή λειτουργεί τελείως γιωτομπαλίστικα στο πώς ελέγχει την αγορά (λες και έχουν δει ποτέ 9/10 Έλληνες λειτουργική αγορά), ή επειδή επιδότησε greedflation με τα διφραγκο-pass (λες και δεν πήγαν 9/10 Έλληνες στη ΝΔ για κάτι 20ρικα και 50ρικα - αυτή είναι η τιμή τους).

    Ποιον θα ψηφίσει; Τον αλεξιπτωτιστή φιλελέ κλόουν, που λειτουργεί με Σουλτανιστική πολιτική θεωρία, συγχέοντας την προσωπική του περιουσία με το κόμμα και/ή το κράτος του; Τον μπουνταλάρα μακρινό μου αξάδερφο από το χωρζό, που όταν τελειώσει το έτοιμο, Ευρωπαίοθεν τροπάρι που έμαθε να λέει στο Παρλεμάν Εγοπεεν, δεν έχει ούτε λέξη άλλη; Φασίστες διαφόρων αποχρώσεων (με λίγο - με πολύ - με μέτριο Χριστούλη μέσα); Ας μην πούμε για τα κόμματα πίσω από αυτούς τους τύπους. Γκρούπες βλαμμένων, πειναλέων, αμόρφωτων και μουρλοκακομοίρων που τσακώνονται για διασπώνται όχι για το αν θα έχουμε ιδιωτικά ΑΕΙ, ένα ΕΣΥ με κατηφείς γιατρούς του χιλιάρικου και παιδιά που βγάνουν αναμεταξύ τους μακέρι από τα 12, αλλά για το ποιος θα γίνει πρόεδρος, καθήμενος παρά τω προέδρω, κλπ κλπ.

    Κομματικό μηχανισμό ΚΑΙ πολιτικές θέσεις της προκοπής, έχει μόνο το ΚΚΕ, το οποίο είναι και το κόμμα που συνειδητά, παντοιοτρόπως και αρειμανίως ΔΕΝ θέλει να κυβερνήσει. Το ΜΕΡΑ2,5 είχε εκπληκτικές θέσεις, 10ετίες μπροστά, αλλά κομματικό μηχανισμό επιπέδου βυσματικού γιωτο-λόχου στο ΓΕΕΘΑ: Οι μισοί εκεί μέσα δεν ξέρανε να δέσουν τα κορδόνια τους.

    Οπότε, αυτό που αποτυπώνεται στις σφυγμομετρήσεις, είναι ο κατηφής, μεταμνημονιακός μπούμερ πουρές που είναι αυτή η ερημοποιούμενη γωνιά της Γης: Δεν ξέρω, δε με νοιάζει, αφήστε με να υποφέρω βουβά στον ατομισμό μου, ποτέ ξανά περιπέτειες, κι ας πουλάω την ψήφο μου για 20 ευρώ, τα κοσμήματα της μάνας μου για 500 και την ψυχή της κόρης μου για ένα τριχίλιαρο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα ανεπιβεβαίωτο screenshot WhatsApp μηνύματος, ημέρα πρωταπριλιάς, που δήθεν είναι από κινητό Μαρέβας προς Μαρινάκη και έγινε πηγή σχολίων ποικιλλοτρόπως εδώ στο νήμα.

    Ένδειξη IQ; 'Ενδειξη καλοπιστίας; Ένδειξη καλοπιστίας και απεπλπισίας για κάτι άλλο;

    Όλα μαζί;

    Όπως και αν έχει θα περίμενα πολύ περισσότερα αλλά δεν ξέρω.... Διαψεύστε με αν και δύσκολο
    Όποιος δε βλέπει σε ένα μιλισεκόντ ότι το εν λόγω σκρινσοτ είναι τρόλι - πρωταπριλιά, πρέπει να του χορηγηθεί αναπηρική σύνταξη και να αποσυρθεί από οποιοδήποτε επάγγελμα τυχαίνει να ασκεί.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  6. #5241
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.261
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Μην αναλωνόμαστε με το SS... τα σημαντικά της ημέρας είναι πως η Μαρέβα είπε θα κάνει μήνυση στην Ακρίτα και η Ακρίτα είπε θα ζητήσει άμεση άρση της ασυλίας της για να τα συζητήσουν στα δικαστήρια .,. μου άρεσε πολύ αυτό να πούμε

    - - - Updated - - -

    Πάντως εδώ έχει δίκιο και είμαι μαζί του .. θέλω να το δω αυτό...

    Μητσοτάκης για Μαρέβα: «Θα πάω μάρτυρας στο δικαστήριο να την υπερασπιστώ»
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #5242
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αναλωνόμαστε με το SS... τα σημαντικά της ημέρας είναι πως η Μαρέβα είπε θα κάνει μήνυση στην Ακρίτα και η Ακρίτα είπε θα ζητήσει άμεση άρση της ασυλίας της για να τα συζητήσουν στα δικαστήρια .,. μου άρεσε πολύ αυτό να πούμε

    - - - Updated - - -

    Πάντως εδώ έχει δίκιο και είμαι μαζί του .. θέλω να το δω αυτό...

    Μητσοτάκης για Μαρέβα: «Θα πάω μάρτυρας στο δικαστήριο να την υπερασπιστώ»
    Περίμενες δηλαδή να μην πήγαινε για υπεράσπιση και μετά να έπεφτε παντόφλα; Όχι φυσικά.

  8. #5243
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα ανεπιβεβαίωτο screenshot WhatsApp μηνύματος, ημέρα πρωταπριλιάς, που δήθεν είναι από κινητό Μαρέβας προς Μαρινάκη και έγινε πηγή σχολίων ποικιλλοτρόπως εδώ στο νήμα.

    Ένδειξη IQ; 'Ενδειξη καλοπιστίας; Ένδειξη καλοπιστίας και απεπλπισίας για κάτι άλλο;

    Όλα μαζί;

    Όπως και αν έχει θα περίμενα πολύ περισσότερα αλλά δεν ξέρω.... Διαψεύστε με αν και δύσκολο
    Επειδη το εβαλα εγω το σκριν ειδες πουθενα σε καποιο σημειο να το πιστευουμε ?

    Να μου πεις αφου δεν το πιστεψες γιατι το εβαλες? Ε ειπα επειδη αυτη η μαιμου ο μακης εχει πληροφοριοδοτες μηπως υπαρχει περιπτωση 1/1000 να ειναι αληθες.

    Ισα ισα που μιση ωρα αφου το ποσταρα ειπα στο nnn οτι αυτο θα επρεπε να βαλει πρωταπριλιατικο.

    Επισης το ποικιλλοτρόπως που λες ειχε 4 reply , δεν εγινε και κανας χαμος....

    Αν δημιουργει θεμα η αναρτηση αυτη δεν εχω προβλημα να την κατεβασεις αληθεια.

  9. #5244
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και μονο που χαλασε τη ζαχαρενια του μητσοτακέικου η μαιμου ειχε πλακα πως κανουν οι μακακες της εξουσιας . Ti θα τους κανουν slap για οποιο πρωταπριλιατικο βγαζουν ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 02-04-24 στις 10:06.

  10. #5245
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη το εβαλα εγω το σκριν ειδες πουθενα σε καποιο σημειο να το πιστευουμε ?

    Να μου πεις αφου δεν το πιστεψες γιατι το εβαλες? Ε ειπα επειδη αυτη η μαιμου ο μακης εχει πληροφοριοδοτες μηπως υπαρχει περιπτωση 1/1000 να ειναι αληθες.

    Ισα ισα που μιση ωρα αφου το ποσταρα ειπα στο nnn οτι αυτο θα επρεπε να βαλει πρωταπριλιατικο.

    Επισης το ποικιλλοτρόπως που λες ειχε 4 reply , δεν εγινε και κανας χαμος....

    Αν δημιουργει θεμα η αναρτηση αυτη δεν εχω προβλημα να την κατεβασεις αληθεια.
    Βρε περισσότερο δηκτικά έγραψα το παραπάνω παρά ως πρόβλημα ή κάτι τέτοιο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #5246
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε περισσότερο δηκτικά έγραψα το παραπάνω παρά ως πρόβλημα ή κάτι τέτοιο
    Α οκ ενταξει εγω το δεν το καταλαβα.

  12. #5247
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.795
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εδώ έχει δίκιο και είμαι μαζί του .. θέλω να το δω αυτό...

    Μητσοτάκης για Μαρέβα: «Θα πάω μάρτυρας στο δικαστήριο να την υπερασπιστώ»
    Πρέπει να είναι η 4η? 5η? "μήνυση" του ζεύγους τα τελευταία χρόνια...τις προηγούμενες, ακόμα να τις δούμε, βέβαια.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  13. #5248
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αναλωνόμαστε με το SS... τα σημαντικά της ημέρας είναι πως η Μαρέβα είπε θα κάνει μήνυση στην Ακρίτα και η Ακρίτα είπε θα ζητήσει άμεση άρση της ασυλίας της για να τα συζητήσουν στα δικαστήρια .,. μου άρεσε πολύ αυτό να πούμε

    - - - Updated - - -

    Πάντως εδώ έχει δίκιο και είμαι μαζί του .. θέλω να το δω αυτό...

    Μητσοτάκης για Μαρέβα: «Θα πάω μάρτυρας στο δικαστήριο να την υπερασπιστώ»
    Γιατί δεν πάει καλύτερα σε ένα πνευματικό να βρει τη γαλήνη της ψυχής του;

  14. #5249
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.261
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εν το μεταξύ είδατε τι έγινε στη γειτονιά μου με την κοπέλα που έφαγε ο άλλος? πήγε στο τμήμα των Αγίων να ζητήσει βοήθεια να την πάει ένα περιπολικό σπίτι της γιατί τον είδε και φοβάται για τη ζωή της και οι τύποι εκεί της είπαν "πάρε το 100".... βγήκε η κοπέλα να πάρει και την σκότωσε ο άλλος μπροστά στο φυλάκιο...?????????? πόσο μλκς πλέον ? 2500000 αστυνομικούς έχουμε με γμ την εκπαίδευση μιλάμε.... κρίμα το κορίτσι.. τι να πω

    Αυτά ούτε στην Ουγκάντα δεν γίνονται....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #5250
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Λ Χερσονησου φουλ τουριστικη περιοχη με βραβευση κιολας απο το δημαρχο στο " αναβαθμισμενο ¨μπατσοτμημα ειχα παει κατι τουριστες θυματα συμμοριας που τους ειχαν μολις ληστεψει στο δρομο ε μαντεψε τι τους ειπαν στη εισοδο ....

Σελ. 350 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 330340345348349350351352355360370 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας