Σελ. 343 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 323333338341342343344345348353363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.131-5.145 από 5780
  1. #5131
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστα τωρα ειναι και χαλια και πανακριβα ακομα και για τη πιτσιρικαρια που παλια τη βγαζανε φτηνα . Me 25 euro παιρνω ψητο και κοντοσούβλι για 3
    Στην Κρήτη, μπορεί. Με 25€ Αθήνα παίρνεις δύο (2) burger από αλυσίδα, ίσως με 2 κόκες μαζί. Οκ, θα ψιλοχορτάσεις, αλλά μέχρι εκεί.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  2. #5132
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εχω ακουσει οτι εχετε φτηνο πραμα εκει αλλα αυτο ειναι τσαμπα

  3. #5133
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει οτι εχετε φτηνο πραμα εκει αλλα αυτο ειναι τσαμπα
    Μου ηρθε διαφημιστικο φυλλαδιο χθες,απο ψηταδικο/γυραδικο,το ανοιγω,βλεπω 4€ γυρος χοιρινος...το τσαλακωνω επι τοπου και το πεταω 5 μετρα παραπερα εκνευρισμενος.Σκεφτηκα οτι ισως να φταινε οι χουθι για αυτο,μετα σκεφτηκα οτι μπορει να επηραζεται η κρεαταγορα απο τους πολεμους εν εξελιξη,ειπειτα μου ηρθε η σκεψη μηπως φταινε οι ζωοτροφες,η τα αυξημενα μεταφορικα λογω υψηλων τιμων καυσιμων,τα παρατησα και θα παιρνω πατατοπιτα,στην οποια θα βαζω εγω μεσα μια πανσετα η ενα μπιφτεκι που θα εχω ψησει στο σπιτι.

  4. #5134
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ηρθε διαφημιστικο φυλλαδιο χθες,απο ψηταδικο/γυραδικο,το ανοιγω,βλεπω 4€ γυρος χοιρινος...το τσαλακωνω επι τοπου και το πεταω 5 μετρα παραπερα εκνευρισμενος.Σκεφτηκα οτι ισως να φταινε οι χουθι για αυτο,μετα σκεφτηκα οτι μπορει να επηραζεται η κρεαταγορα απο τους πολεμους εν εξελιξη,ειπειτα μου ηρθε η σκεψη μηπως φταινε οι ζωοτροφες,η τα αυξημενα μεταφορικα λογω υψηλων τιμων καυσιμων,τα παρατησα και θα παιρνω πατατοπιτα,στην οποια θα βαζω εγω μεσα μια πανσετα η ενα μπιφτεκι που θα εχω ψησει στο σπιτι.
    Ναι μην το γελάς.. εγώ σουβλάκια, Hotdog, πίτσες και burger φτιάχνω σπίτι μόνος μου για την οικογένεια (ακόμα και την ζύμη) .... δεν τρώμε σχεδόν ποτέ από έξω (εκτός από κάτι βράδια που με πιάνει λύσσα και βγαίνω και τρώω τα πάντα)... η διαφορά είναι μεγάλη και στην ποιότητα και στο μετά την επόμενη μέρα .. όσοι με νοιώθετε
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #5135
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Χρειάστηκε ένα μεγάλο μμε να κάνει αντιπολίτευση για να καταρρεύσει το επιχείρημα της σοβαρότητας αυτής της κυβέρνησης.

    Εδώ και πέντε χρόνια ακούμε πόσο υπεύθυνη κλπ είναι η κυβέρνηση, δεν υπάρχει άλλος σοβαρός κλπ. Έλα όμως που μόλις ένας μιντιάρχης είπε κάτι που δεν τους αρέσει κάνουν σαν παιδάκια προσχολικής ηλικίας.

    Οι αντίπαλοί τους έχουν υποστεί τρομερές επιθέσεις για πάρα πολλά χρόνια και δεν έχουν αντιδράσει έτσι. Μην παρεξηγείτε, αυτή είναι η δουλειά των δημοσιογράφων. Απλώς οι ενήλικες μπορούν να δεχτούν την κριτική.

    Βέβαια, για να μην έχουμε αυταπάτες, τα συγκεκριμένα μμε δεν ξύπνησαν μια μέρα και είπαν να κάνουν αντιπολίτευση. Το πιο πιθανό είναι πως η κυβέρνηση δεν τους δίνει αυτό που θέλουν. Γιατί; Μάλλον το δίνει σε κάποιους άλλους που της αρέσουν περισσότερο. Αν ήταν νόμιμο αυτό που ζητούσαν —και δίνει σε άλλους η κυβέρνηση— θα μας το είχαν πει. Για να μην το αναφέρουν...
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  6. #5136
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οποτε σε αλλους παει μεγαλυτερο κομματι απο τη πιτα .Σε δημοσκοπους ; PR ειδικους συμβουλατορες ; Σα και το αμερικαν που τους επεισε οτι τα τεμπη θα ξεχαστουν σε 6 βδομαδες γιατι ετσι λενε οι ψυχολογοι της φαρας του και τελικα πηρε τα @@@ ;

  7. #5137
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Έτσι... δώστε πόνο...και μπορείτε και στην Αττική οδό να κάνετε επίσης αλλά και στην Εθνική παντού ένα 30άρι 40άρι... αντέχουμε.

    Αυξήσεις «φωτιά» στα διόδια της Εγνατίας

    Πολύ σημαντικές αυξήσεις -κατά μέσο όρο 30-35%- στις τιμές των μετωπικών διοδίων της Εγνατίας Οδού προβλέπει η κοινή υπουργική απόφαση, που δημοσιεύθηκε χθες στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης

    Σε δύο περιπτώσεις (σταθμοί Μαλγάρων και Προμαχώνα) η τιμή των διοδίων μειώνεται, ενώ σε μια άλλη (σταθμός Στρυμωνικού) η τιμή σχεδόν διπλασιάζεται.

    Πιο συγκεκριμένα, για ένα Ι.Χ. οι τιμές στους μετωπικούς σταθμούς διοδίων της Εγνατίας Οδού διαμορφώνονται ως εξής:
    Τύριας 2,70 ευρώ (από 2,10 ευρώ, αύξηση 28,5%)
    Παμβώτιδας 1,55 ευρώ (από 1,20 ευρώ, αύξηση 29,1%)
    Μαλακασίου 1,90 ευρώ (από 1,40 ευρώ, αύξηση 35%)
    Σιάτιστας 1,90 ευρώ (από 1,50 ευρώ, αύξηση 26%)
    Πολύμυλου 1,90 ευρώ (από 1,40 ευρώ, αύξηση 35%)
    Μαλγάρων 0,90 ευρώ (από 1,20 ευρώ, μείωση 25%)
    Θεσσαλονίκης 0,55 ευρώ (από 0,50 ευρώ, αύξηση 10%)
    Ανάληψης 2,35 ευρώ (από 1,80 ευρω, αύξηση 30%)
    Ασπροβάλτας 1,10 ευρώ (από 0,90 ευρώ, αύξηση 22%)
    Μουσθένης 2,15 ευρώ (από 1,60 ευρώ, αύξηση 34%)
    Καβάλας 1,85 ευρώ (από 1,40 ευρώ, αύξηση 32%)
    Ιασμου 1,80 ευρώ (από 1,40 ευρώ, αύξηση 28%)
    Μεστής 2,20 ευρώ (από 1,70 ευρώ, αύξηση 29%)
    Αρδανίου 1,60 ευρώ (από 1,20 ευρώ, αύξηση 33%).

    Στους κάθετους άξονες της Εγνατίας
    Ιεροπηγής 1,85 ευρώ (από 1,40 ευρώ, αύξηση 32%)
    Ευζώνων 2,40 ευρώ (από 1,80 ευρώ, αύξηση 33%)
    Προμαχώνα 1,90 ευρώ (από 2 ευρώ, μείωση 5%)
    Στρυμονικού 1,90 ευρώ (από 1 ευρώ, αύξηση 90%)

    Ανάλογες είναι οι αυξήσεις και στους 19 πλευρικούς σταθμούς, ενώ τα διόδια της υποθαλάσσιας ζεύξης Ακτίου – Πρέβεζας παραμένουν ως έχουν.

    Οι αυξήσεις, τις οποίες υπογράφουν οι υπουργοί Υποδομών Χρήστος Σταϊκούρας, Οικονομικών Κωστής Χατζηδάκης και ο υφυπουργός Οικονομικών Θανάσης Πετραλιάς, ήταν προϋπόθεση για την υπογραφή, σήμερα, της σύμβασης παραχώρησης της Εγνατίας Οδού για 35 έτη σε ιδιώτη (κοινοπραξία ΤΕΡΝΑ – Egis).
    https://www.kathimerini.gr/society/5...is-egnatias-2/
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #5138
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αναρχοκομμουνιστοσυμμοριτική (στα όρια της εαμοβουλγάρικης) Νέα Σμύρνη, πάντως, τα κλείσαμε πριν από λίγα χρόνια, δεν τους σήκωνε το κλίμα φαίνεται.

    Τί είδους κριτήριο είναι αυτό που χρησιμοποιείς, τί είδους ανάλυση, μόνο εσύ το ξέρεις.

    Το ότι είναι πάμφθηνα και μπορεί ειδικά η πιτσιρικαρία να φάει εύκολα και να κάνει και την κβλάντα της, δεν το υπολογίζουμε?
    Τι αμπαλία διάβασα μόλις...

    Τελοσπάντων, τα μακ δεν έφυγαν επειδή δεν τα έτρωγαν οι νεοσμυρνιώτες ή οι φαληριώτες. Έφυγαν στρατηγικά από τη χώρα και πολύ γρήγορα, σε μία κίνηση που ξεκίνησε πριν την κρίση. Πχ, υπήρχε μακ στην Κηφισιά, το οποίο πρέπει να έκλεισε όταν ήμουν οριακά μωρό. 2003; 2004; Δεν το θυμάμαι καν.

    Σε μια φάση είχαν μείνει με ένα στο Σύνταγμα και ένα στο Ηράκλειο Κρήτης, ίσως κι ένα στη Θεσσαλονίκη (δεν ήμουν σε θέση να το γνωρίζω τότε, καθώς δεν είχα σχέση με την πόλη που είναι πλέον το 2ο σπίτι μου).

    Τα μακ ξαναγύρισαν, όταν η αμερικανιά έγινε κουλ. Δηλαδή, όταν σειρά Ελλήνων πρωθυπουργών, άρχισε να παρακαλάει την άλλη άκρη του Ατλαντικού για βοήθεια με Μέρκελ αρχικά, και Ερντογάν εντεύθεν, με προεξάρχοντα τον καιροσκόπο που έκανε χαρτοπόλεμο το 61% που είπε... ό,τι είπε τελοσπάντων.

    Ο μέσος αλτέρνατιβ έλληνας έφηβος το 2008 ούρλιαζε στις πορείες "πολ-ποτ, πολ-ποτ και τα μυαλά μου χάνω, μια χειροβομβίδα, σε κάθε Αμερικάνο". Ο μέσος αλτέρνατιβ έλληνας έφηβος το 2024 αναπαράγει ΑΚΡΙΒΩΣ και ΜΕΧΡΙ ΚΕΡΑΙΑΣ όποιο ανθυποτελευταίο σόφισμα βγει από το τελευταίο gender study τμήμα των ΗΠΑ. Τρώτε/τρώμε όλοι πλέον ανερυθριάστα από αυτό που ο ζίζεκ ονομάζει trashcan of ideology. Μακδόναλτς, ατομισμός, μεταμοντερνίλα, χούντα κούλη.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  9. #5139
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι... δώστε πόνο...και μπορείτε και στην Αττική οδό να κάνετε επίσης αλλά και στην Εθνική παντού ένα 30άρι 40άρι... αντέχουμε.


    https://www.kathimerini.gr/society/5...is-egnatias-2/
    Το βλέπω από τώρα πρώτη είδηση στον ΣΚΑΙ: "Μειώνονται 25% τα διόδια Μαλγάρων"
    Υπογραφή

  10. #5140
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάστηκε ένα μεγάλο μμε να κάνει αντιπολίτευση για να καταρρεύσει το επιχείρημα της σοβαρότητας αυτής της κυβέρνησης.

    Εδώ και πέντε χρόνια ακούμε πόσο υπεύθυνη κλπ είναι η κυβέρνηση, δεν υπάρχει άλλος σοβαρός κλπ. Έλα όμως που μόλις ένας μιντιάρχης είπε κάτι που δεν τους αρέσει κάνουν σαν παιδάκια προσχολικής ηλικίας.

    Οι αντίπαλοί τους έχουν υποστεί τρομερές επιθέσεις για πάρα πολλά χρόνια και δεν έχουν αντιδράσει έτσι. Μην παρεξηγείτε, αυτή είναι η δουλειά των δημοσιογράφων. Απλώς οι ενήλικες μπορούν να δεχτούν την κριτική.

    Βέβαια, για να μην έχουμε αυταπάτες, τα συγκεκριμένα μμε δεν ξύπνησαν μια μέρα και είπαν να κάνουν αντιπολίτευση. Το πιο πιθανό είναι πως η κυβέρνηση δεν τους δίνει αυτό που θέλουν. Γιατί; Μάλλον το δίνει σε κάποιους άλλους που της αρέσουν περισσότερο. Αν ήταν νόμιμο αυτό που ζητούσαν —και δίνει σε άλλους η κυβέρνηση— θα μας το είχαν πει. Για να μην το αναφέρουν...
    Να μην ξεχνάμε επίσης ότι ο ΑΡΔ του Βήματος που ανέφερε για τη μονταζιέρα, μολονότι έχει ασχοληθεί με τα Τέμπη, είναι επίσης ο ίδιος που έγραψε για το αναρχο-ριφιφί προ 2 εβδομάδων στο ΑΠΘ που και καλά αν πετύχαινε θα έκανε τη Θεσσαλονίκη Τσερνόμπιλ

    Θέλω να πω, είναι προφανές το πόσο "ανεξάρτητα" και "πχοιοτικά" είναι τα καθεστωτικά ΜΜΕ.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #5141
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι αμπαλία διάβασα μόλις...

    Τελοσπάντων, τα μακ δεν έφυγαν επειδή δεν τα έτρωγαν οι νεοσμυρνιώτες ή οι φαληριώτες. Έφυγαν στρατηγικά από τη χώρα και πολύ γρήγορα, σε μία κίνηση που ξεκίνησε πριν την κρίση. Πχ, υπήρχε μακ στην Κηφισιά, το οποίο πρέπει να έκλεισε όταν ήμουν οριακά μωρό. 2003; 2004; Δεν το θυμάμαι καν.

    Σε μια φάση είχαν μείνει με ένα στο Σύνταγμα και ένα στο Ηράκλειο Κρήτης, ίσως κι ένα στη Θεσσαλονίκη (δεν ήμουν σε θέση να το γνωρίζω τότε, καθώς δεν είχα σχέση με την πόλη που είναι πλέον το 2ο σπίτι μου).

    Τα μακ ξαναγύρισαν, όταν η αμερικανιά έγινε κουλ. Δηλαδή, όταν σειρά Ελλήνων πρωθυπουργών, άρχισε να παρακαλάει την άλλη άκρη του Ατλαντικού για βοήθεια με Μέρκελ αρχικά, και Ερντογάν εντεύθεν, με προεξάρχοντα τον καιροσκόπο που έκανε χαρτοπόλεμο το 61% που είπε... ό,τι είπε τελοσπάντων.

    Ο μέσος αλτέρνατιβ έλληνας έφηβος το 2008 ούρλιαζε στις πορείες "πολ-ποτ, πολ-ποτ και τα μυαλά μου χάνω, μια χειροβομβίδα, σε κάθε Αμερικάνο". Ο μέσος αλτέρνατιβ έλληνας έφηβος το 2024 αναπαράγει ΑΚΡΙΒΩΣ και ΜΕΧΡΙ ΚΕΡΑΙΑΣ όποιο ανθυποτελευταίο σόφισμα βγει από το τελευταίο gender study τμήμα των ΗΠΑ. Τρώτε/τρώμε όλοι πλέον ανερυθριάστα από αυτό που ο ζίζεκ ονομάζει trashcan of ideology. Μακδόναλτς, ατομισμός, μεταμοντερνίλα, χούντα κούλη.
    Δεν υπάρχει η παραμικρή σχέση όσων γράφεις κι εδώ και στο προηγούμενο που σχολίασα, με την πραγματικότητα.

    Η παραμικρή, η ελάχιστη.

    Άκου έφυγαν τα μακ στρατηγικά κι έμειναν μόνο 3 στην Ελλάδα.

    Του Φαλήρου δεν έκλεισε ποτέ, όπως και διάφορα άλλα.

    Ουδέποτε υπήρξε ζήτημα "αντιαμερικανισμου" σε αυτό το επίπεδο, για να κλείσουν για αυτό τα μακ. Αντιαμερικανισμος στην Ελλάδα...ούτε στις επιθεωρήσεις.

    Καλές οι φιφες που πούλαγε ο Αντρέας μια εποχή, αλλά φιφες ήταν.

    Πες μου τώρα και για το ΚΚΕ του 5%,ότι αυτό μπορούσε κατά τα άλλα να διώχνει πολυεθνικές με αυτό τον τρόπο, να σηκωθεί κι ο Τρούμαν να μουντζωσει.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  12. #5142
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μας κλεισατε και τη Pizza Hut στο ηρακλειο παλιοκομμουνια * Ουρλιαζαμε στις πορείες τετοια συνθήματα ουτε θυμαμαι ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 29-03-24 στις 15:05.

  13. #5143
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παίδες ήρεμα με τα Xanax .. δεν ειναι καραμέλες για το λαιμό ε ;
    Socii stamus Cadimus dividui

  14. #5144
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε σε αλλους παει μεγαλυτερο κομματι απο τη πιτα .Σε δημοσκοπους ; PR ειδικους συμβουλατορες ; Σα και το αμερικαν που τους επεισε οτι τα τεμπη θα ξεχαστουν σε 6 βδομαδες γιατι ετσι λενε οι ψυχολογοι της φαρας του και τελικα πηρε τα @@@ ;
    Νομίζω πως αυτή η πίτα είναι πολύ μικρή, αλλού είναι το παιχνίδι, όπως ιδιωτικοποιήσεις, έργα υποδομών, ενέργεια. Σε αυτούς τους τομείς είναι προγραμματισμένο να πέσουν δεκάδες δις τα επόμενα χρόνια. Εμείς διαβάζουμε μόνο τους τελικούς τίτλους, η Χ εταιρεία πήρε το Υ έργο.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  15. #5145
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μας κλεισατε και τη Pizza Hut στο ηρακλειο παλιοκομμουνια * Ουρλιαζαμε στις πορείες τετοια συνθήματα ουτε θυμαμαι ;
    Αυτό ναι ρε φίλε πόνεσε... θυμάμαι μικρός που πηγαίναμε τρίτες στη Νέα Φιλαδέλφεια και έτρωγες όσο ήθελες.... αχχχχ καλές εποχές... ίσως βέβαια για αυτό να έκλεισαν
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 343 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 323333338341342343344345348353363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας