Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    HELLAS
    Δελτίο Τύπου:
    Η Vodafone Ελλάδας και τα Public ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια νέα, στρατηγική συνεργασία, με επίκεντρο την ανάπτυξη ενός πλέγματος εμπορικών συνεργασιών, αξιοποιώντας τόσο τη δυναμική των μαρκών όσο και την κλίμακα δύο κορυφαίων εταιριών τεχνολογίας στην ελληνική αγορά.

    Με τη νέα αυτή συνεργασία, οι δυο εταιρίες θα ανταποκριθούν στις μεταβαλλόμενες ανάγκες της αγοράς και θα προσφέρουν στους καταναλωτές καινοτόμες και ανταγωνιστικές λύσεις, μέσα από περισσότερες συνεργασίες και ένα αποτελεσματικό, ευέλικτο μοντέλο λειτουργίας σε φυσικό και ψηφιακό περιβάλλον, εστιάζοντας στο χτίσιμο μιας μοναδικής εμπειρίας εξυπηρέτησης για τον καταναλωτή.

    Στο πλαίσιο αυτό, η Vodafone θα επεκτείνει σημαντικά το δίκτυο καταστημάτων της δημιουργώντας νέα σημεία εξυπηρέτησης εντός των καταστημάτων Public σε όλη την Ελλάδα, στη λογική του shop-in-shop ενώ οι εξειδικευμένοι σύμβουλοί της θα βρίσκονται σε στενή συνεργασία με το προσωπικό των Public για την αρτιότερη εξυπηρέτηση του πελάτη, τόσο στην κινητή και σταθερή τηλεφωνία αλλά και στις υπηρεσίες τηλεοπτικής ψυχαγωγίας.

    Σε επίπεδο προϊόντων θα αναπτυχθούν καινοτόμες συνέργειες σε όλες τις υπηρεσίες κινητής και τηλεόρασης, εύκολες εξαργυρώσεις για καταναλωτές και εταιρικούς πελάτες, νέους τρόπους πληρωμών, αλλά και πολυεπίπεδες συνεργασίες (omnichannel), εκμεταλλευόμενοι τις νέες δυνατότητες σε τομείς όπως παραλαβή προϊόντων και υπηρεσίες μετά την πώληση.

    O Ρόμπυ Μπουρλάς, CEO του Public Group, δήλωσε: «Είμαστε ιδιαιτέρως ενθουσιασμένοι για αυτή τη δυναμική, αποκλειστική εμπορική συνεργασία η οποία θα φέρνει περισσότερες συνέργειες για τον πελάτη και θα δημιουργήσει νέες ευκαιρίες ανάπτυξης και για τις δύο πλευρές. Στόχος μας είναι να επωφεληθούν οι πελάτες μας μέσω των εξατομικευμένων υπηρεσιών αλλάζοντας τα δεδομένα της αγοράς στο OmniRetail για ακόμη μια φορά».

    Η Κάτια Σταθάκη, εμπορική διευθύντρια καταναλωτικών προϊόντων της Vodafone Ελλάδας, δήλωσε σχετικά: «Ανακοινώνουμε, σήμερα, τη νέα μας συνεργασία με τα Public, μια συνεργασία που ανοίγει μια νέα σελίδα τόσο στον τρόπο που προσεγγίζουμε τους καταναλωτές όσο και στον τρόπο που αναπτύσσουμε το αποτύπωμά μας σε ψηφιακό αλλά και φυσικό περιβάλλον. Είμαστε βέβαιοι πως, σε συνεργασία με το Public, θα καταφέρουμε να δημιουργήσουμε μια νέα κατεύθυνση για ένα «ταξίδι» του καταναλωτή που θα ξεκινά από την αναζήτηση προϊόντων και θα φτάνει μέχρι τις υπηρεσίες μετά την πώληση, δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση στις προϊοντικές συνεργασίες και την άριστη εξυπηρέτηση».

  2. #2
    Εγγραφή
    08-07-2023
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Η χειρότερη εταιρία σταθερής και κινητής τηλεφωνίας σε συνεργασία με μια από τις χειρότερες αλυσίδες λιανικής που στέλνει με την χειρότερη ταχυμεταφορική... Καλά θα πάει αυτό!

  3. #3
    Εγγραφή
    04-11-2021
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    πλέγματος δυναμική καινοτόμες ευέλικτο εμπειρίας εξειδικευμένοι αρτιότερη πολυεπίπεδες εξατομικευμένων αποτύπωμα eh macarena

  4. #4
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Ρε παιδιά μην αρχίζετε τις αρνητικοτητες. Δύο εταιρείες ανακοίνωσαν μια συνεργασία, αυτό είναι όλο. Τώρα αν δεν μας κάνει, απλά ΔΕΝ το επιλέγουμε.

    Τώρα όσο αναφορά μεμονωμένα τις εταιρείες, σαφώς υπάρχουν πάμπολλες αστοχίες, στις υπηρεσίες, στην εξυπηρέτηση και στην υποστήριξη.

    Αλλά ρε παιδιά (ξανά το παιδιά) αν δούμε γενικότερα όλη αγορά δυστυχώς έτσι λειτουργεί, οπότε κινούμαστε έξυπνα και βάση συμφέροντος.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Τόσα και τόσα καλά πράγματα κάνει η Vod, λεφτά για να φτιάξει αυτό το δόλιο δίκτυό της δε βάζει με τίποτα....
    Ελεύθερος.

  6. #6
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Η Nova συνεχίζει πάντως να είναι συνεργάτης των Public…

  7. #7
    Εγγραφή
    09-02-2010
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Θα μπορούμε να ανανεώνουμε στα καταστήματα public το καρτοκινητό μας vodafone CU με την ελάχιστη ανανέωση των 8 ευρώ έχοντας πρόσβαση σε ένα δίκτυο καταστημάτων που έχει διευρυμένο ωράριο (public) σε σχέση με τα καταστήματα vodafone;

  8. #8
    Εγγραφή
    04-07-2018
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102718 /11000
    ISP
    Cosmote
    Router
    speedport plus 2
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 12.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    θεωρώ καλύτερη την nova παρά την vodafone προσωπικλη γνώμη εμπειρία, εχω περάσει και απο τίς δυο εταιρίες σε κινητή και σε ιντερνετ

  9. #9
    Εγγραφή
    06-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.761
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    PFSense
    Path Level
    Interleaved
    https://www.voria.gr/article/ekleise...-germanou-wind

    Μάλλον άλλαξαν τα δεδομένα μετά την εξαγορά απο τη Nova

  10. #10
    Εγγραφή
    04-07-2018
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102718 /11000
    ISP
    Cosmote
    Router
    speedport plus 2
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 12.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TearDrop Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.voria.gr/article/ekleise...-germanou-wind

    Μάλλον άλλαξαν τα δεδομένα μετά την εξαγορά απο τη Nova
    Ναι από όσο ξέρω η νέα nova έχει μόνο ένα μετόχο ειδικά μετά της εξαγορά της ,wind από την. Nova ξέρω ότι είναι μόνο προσωπη εταιρεία όχι ο μέτοχος ο μοναδικός είναι η united group

  11. #11
    Εγγραφή
    12-12-2022
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pandisworld Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά μην αρχίζετε τις αρνητικοτητες. Δύο εταιρείες ανακοίνωσαν μια συνεργασία, αυτό είναι όλο. Τώρα αν δεν μας κάνει, απλά ΔΕΝ το επιλέγουμε.

    Τώρα όσο αναφορά μεμονωμένα τις εταιρείες, σαφώς υπάρχουν πάμπολλες αστοχίες, στις υπηρεσίες, στην εξυπηρέτηση και στην υποστήριξη.

    Αλλά ρε παιδιά (ξανά το παιδιά) αν δούμε γενικότερα όλη αγορά δυστυχώς έτσι λειτουργεί, οπότε κινούμαστε έξυπνα και βάση συμφέροντος.
    +1000
    Ό,τι συμφέρει την τσέπη μου
    σε μια αγορά στην οποία διαχειριστής μεγάλου μέρους των υποδομών είναι συγκεκριμένος (ΟΤΕ)
    και κοινός για όλους.

    Προσωπικά έχω περάσει από όλους
    και την τελευταία δεκαετία που είμαι συνδρομητής και στη VF θα έλεγα ότι είμαι ικανοποιημένος, γιατί όχι;
    Όποτε χρειάστηκα υποστήριξη της VF, την είχα άμεσα-ευχερώς.
    Βέβαια αν με ρωτάγατε πέρυσι που ήμουν ADSL με ελάχιστα MBps και προτού πάρω το δωρεάν διπλασιασμό σε VDSL
    μάλλον θα έλεγα ότι ήμουν θυμωμένος αλλά αυτό θα είχε να κάνει με τις υποδομές της περιοχής που καλύπτει ο ΟΤΕ
    και με τη χειρότερη προσφορά ανανέωσης που είχα στη VF τότε.
    Ό,τι με συμφέρει και όσο η VF μου δίνει καλές τιμές και υπηρεσίες, θα είμαι εκεί. Αλλιώς πάμε για άλλα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος antonis_ : 15-09-23 στις 12:05.

  12. #12
    Εγγραφή
    29-02-2020
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Melomakarono LTE
    Αυτό ήταν μόδα του 2000 οι τηλεπικοινωνίες να είχαν κιόσκι σε μεγάλη αλυσίδα. Τώρα τι έγινε 23 χρόνια μετά και το ξανά επαναφέρουν? Μήπως η Vodafone δεν είναι ευχαριστημένη με τα franchise καταστήματα της?

  13. #13
    Εγγραφή
    12-12-2022
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Ε καλά ο ΟΤΕ απέκτησε ολόκληρη αλυσίδα δική του (Γερμανός)
    προκειμένου να έχει παραμάγαζο μέχρι σήμερα.

    Η ΔΕΗ στην ηλεκτρική ενέργεια αναζητά το ίδιο εν έτει 2023.
    Δεν είναι του 2000 μόδα όλα αυτά.

    Εγώ μπορεί να τα θεωρώ όντως περιττά για εμένα
    αλλά υπάρχει κόσμος στον οποίο απευθύνονται οι κάθε μορφής συνέργειες εμπορικού σκοπού
    από προγράμματα επιβράβευσης μέχρι συνεργασίες προώθησης.

  14. #14
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antonis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε καλά ο ΟΤΕ απέκτησε ολόκληρη αλυσίδα δική του (Γερμανός)
    Στην οποία αλυσίδα αν αυτό που ζητάς δε τους αφήνει κέρδος σχεδόν σε πετάνε έξω.

  15. #15
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Sofia, BG
    Μηνύματα
    3.313
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000MBPS
    ISP
    Mtel BG
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    Huawei
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kasi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην οποία αλυσίδα αν αυτό που ζητάς δε τους αφήνει κέρδος σχεδόν σε πετάνε έξω.
    Θα με ενδιέφερε να ακούσω ένα παράδειγμα

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας