Σελ. 22 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 316-330 από 544
  1. #316
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    υπαρχουν πολλοι που φευγουν και μαλιστα δεν κανουν καν προσπαθεα να τους κρατουσαν Υπαρχουν και εδω αρκετες αναφορες ακομα και για πελατες με πολλες γραμμες Δεν τουε ενδιαφερει Οι μεγαλοι κερδιζουν (η εταιρια χανεις αλλα τους ειναι αδιαφορο)

    παραδειγμα
    εχασαν πελατες (φυσικα δε λενε τιποτα)
    για να τους αναπληρωσουν κανουν μια προωθητική ενεργεια (κερδιζουν πελατες) και μετα διαφημίζουν 10% νεοι πελατες περισσότεροι νεοι απο περσι (οχι ποσους εχουν συνολικα η ποσοι ειναι ευχαριστημενοι) Τα μεγαλα στελεχοι πιανουν τα μπονους αρα κερδισμενοι (η εταιρια βγαζει κακη φημη αλλα αδιφορο σε 2 χρονια θα ειναι αλλου το αφεντικο κερδισμενο και με βιογραφικο σε μεγαλη εταιρια)
    Η απόδειξη
    Ετσι δουλευε και στη πρωην Νοβα το αφεντικο Η εταιρια πτωχεσε αλλα το αφεντικο κερδισε και χρηματα και την νεα θεση στη Νεα Νοβα

    Η πολιτικη με αυτη την ηγεσια ειναι κερδος για το αφεντικο και το target group ειναι οι πελατες που θελουν οικονομικη συνδεση (ο cosmote px δεν εχει αυτο το target group για αυτους που ψαχνουν το οικονομικο ) Απευθύνονται σε αλλους πελατες Δεν ανταγωνιζονται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 21-01-24 στις 12:16.

  2. #317
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.833
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Για να γινει αυτο που λες θα επρεπε ολοι να θελουν να βαλουν το δικο τους εξοπλισμο. Αυτο δεν προκειται να συμβει ΠΟΤΕ. Ακομα και εδω η συντριπτικη πλειοψηφια εδω μεσα δεν αντιλαμβανεται τα θεματα ποιοτητας που εχουν οι fxs πορτες και επιμενουν αναλογικα, με κατι αρχαιοπρεπη ΑΤΑ, υπαρχουν επαγγελματιες που συνδεουν τηλεφωνικα κεντρα πανω σε αναλογικες πορτες router ακομα και οταν υπαρχουν καλυτερες εναλλακτικες, τι να λεμε.

    Οσο για την νοβα, λιγο πολυ εχουμε καταλαβει πόσο κακή ηταν η ολη υλοποίηση. Κοστιζει λεφτα το να το αλλαξουν, εχουν και την ενοποιηση.
    Σας περναει απο το μυαλο ότι προφανως δεν εχουν ανθρωπους για να το αλλάξουν σωστά? Εδω εχασαν την διασυνδεση της κινητης για πολλες ωρες και δεν ανοιξε μυτη.

    Οσο για την ΕΕΤΤ, ναι καποια στιγμη θα επιβάλει πρόστιμο. So what? Εξαλλου ο νομος δεν ορίζει ποιο είναι το πρόστιμο. Το ολο θεμα αφορα ελαχιστους. αυγκριτικα. Οσοι δεν το αντεχουν εχουν και αλλες επιλογες.

  3. #318
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    αμφιβαλο αν ειναι 5% οσοι θελουν δικο τους εξοπλισμο

    φυσικα δεν δουλευει τιποτα σε αυτη την εταιρια λογο προσωπικου Δεν εχουν τεχνικους γιατι κοστιζουν και μειωνονται τα κερδη του μεγαλου
    Διαφωνώ για το αν εχουν εξοπλισμο Η Wind ειχε στη διαθεση αξιολογο εξοπλισμο στη ιδιοκτησια της Για αυτα που ενοικιαζει ειναι στο πλαισιο τον μειωμενων εξοδων για μεγαλυτρο κερδος αλλα αλλαζπυν ευκολα αν θελουν

    Υπαρχει κατι που λεγετε νομος και οκ στη Ελληνικη νοοτροπια δε λεει τιποτα για αυτο ειναι ολα μπαχαλο. Δλδ ας ελεγε και η Vodafone so what και αντι να πλωρωνε να κανει αλλαγες για εφαργη του νομου να κραταγε τα λεφτα για κερδος
    Εχουμε εντελως διαφορετικη νοοτροπία μα εντελως .... ειδικα εκει που λες οτι ο νομος αφορα λιγους οποτε ....Επειδη ειναι λιγοι δλδ δε τρεχει και τιποτα ο νομος οταν αφορα λιγους δεν ισχυει.... ουτε να βαζουν προστιμα για την ακριβεια στα τροφιμα, ουε αν περναει με κοκκινο ,σιγα ποσοι περνανε με κοκκινο 1% .... Τα προστιμα εχουν καποιο λογο και δεν ειναι η εισπραξη .... Δε θα αναφερθω παραπανω γιατι διαφωνουμε ριζικα και δεν ειναι εκει το θεμα Υπαρχει νομος

    Δημοκρατια εχουμε μπορουμε να εχουμε διαφορετικη γνωμη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 21-01-24 στις 12:31.

  4. #319
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.833
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Δεν διαφωνουμε καπου. Υπαρχει νομος, υπαρχει περιθωριο εφαρμογης, και συνεπειες μη συμμορφωσης. Το οτι δεν τρεχει τιποτε ειναι δικη σου εκτιμηση.
    Καποια στιγμη θα τρεξει. Γενικοτερα η δικαιοσυνη στα δικαστηρια αποδιδεται σε διαφορετικο χρονο απο το αδικημα.

    Ειδικη περιπτωση τα ασφαλιστικα μετρα. Ολα τα αλλα γινονται αργοτερα, και πολλες φορες φορες χρονια αργοτερα.
    Εσυ ουσιαστικα απαιτεις να εφαρμοστει ο νομος εδω και τωρα. Η εταιρεια σου απανταει οτι ΘΑ τον εφαρμοσει και επικαλειται ανωτερα βια (ειτε αληθινη ειτε ψευτικη, δεν θα το κρινεις εσυ)
    Οταν το εφαρμοσει, μπορει να ερθει η εεττ και να επιβαλει ενα προστιμο καθυστερησης, το οποιο στη συνεχεια η εταιρεια μπορει να αιτηθει την απαλοιφη του. Ομως τυπικα θα εχει τιμωρηθει για την καθυστερηση.
    Αν δεν το εφαρμοσει, μετα απο ευλογο (κατα την εεττ παντα ) διαστημα μπορει και παλι να επιβαλει προστιμο μη συμμορφωσης.


    Ξερεις σε ποσους νομους της ΕΕ η χωρα δεν συμμορφωνεται και επιβαλλεται προστιμο χιλιαδων ευρω, τα οποια τα πληρωνεις ΕΣΥ μεσα απο τους φορους σου?
    Βλεπεις κανεναν να συγκινειται ή να μπορεί να κανει κάτι?

    Το γιατι συμβαινουν αυτα σε μια εταιρεια /χωρα ειναι απλα εκτιμησεις

  5. #320
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    δεν απαιτω εγω να εφαρμοστή τωρα Ο νομος το απαιτεί και για αυτο το λογο τους εχεις ενημερωσει 1 χρονο πριν να ειναι ετοιμοι στη 30/1 /2023
    Η διαφορα μας ειναι στη νοοτροπια και εξηγησα γιατι Εσυ λες οτι αν βγει νομο να μη περνας με κοκκινο μπορεις να περνας για καποιο χρονο γιατι δεν εχουν φτιαξει ολα τα φαναρια και θελει χρονο Επισης να μην μπει και προστιμο που περνανε με κοκκινο
    Εσενα δεν σε νοιαζει αν ο νομος λεει μην πουλας τοσο στο σουπερ μαρκετ υπαρχει νομος αλλα so what ... ουτε προστιμο (για αποτροπη) γιατι δεν τα εισπρατουν
    Εγω και το κρατος εχουμε αλλη αποψη (για το συγκεκριμενο θεμα )Σε ειδοποιώ ενα χρονο πριν να φτιαξεις τα φαναρια μεχρι την 1/10 Σου δινω χρονο δλδ Εσυ βεβαια δεν εκανες τιποτα γιατι ξερεις οτι δεν τρεχει και τιμοτα ... καποια στιγμη θα το φτιαξω

    Εχουμε διαφορα νοοτροπιας απλα

    Το γιατι συμβαινου αυτα σε μια χωρα μια εταιρια ειναι απλο Γιατι μπορουν γιατι υπαρχει η νοοτροπια so what .... ΘΑ γινει... μην μπει προστιμο γιατι δεν το πληρωνουν κτλ
    Το προστιμο ειναι για να αποτρεπει να γινει κατι Στη προκειμενει περιπτωση οταν δεν τρωνε προστιμο για κατι λενε οκ μπορουμε να κανουμε οτι θελουμε Γιατι να μην το κανουμε ?

    υγ Επειδη εχω δουλεψει καποια χρονια σε υπουργειο σε ποστο με προστιμα (καυσιμα κ τροφιμα) ξερω πολυ καλα τι συμβαινει με τα προστιμα απο πρωτο χερι

  6. #321
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.833
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Εχεις ακουστα την αρχη της αναλογικοτητας?

    Αν καποιος περναει το φαναρι με κοκκινο, τοτε τον πιανει η αστυνομια και του παιρνει το διπλωμα επιτοπου, και μετα τον στελνει και στο δικαστηριο.
    Που το ειδες το δεν τρεχει τιποτε.
    Το ιδιο ειναι με μια εταιρεια που απλα δεν σου δινει τους κωδικους που πρεπει να δωσει για συγκεκριμενους λογους?
    Δεν ειναι θεμα νοοτροπιας.
    Ουτε ωχαδελφισμου.
    Οσο για το αν θα μπει προστιμο και αν θα πληρωθει, ειναι απλα προσωπικες εκτιμησεις. Ιστορικα εχουν μπει προστιμα για παρομοια πραγματα και μαλιστα μεγαλα.

    Εισαι σε θεση να γνωριζεις γιατι η nova δεν ηταν ετοιμη? Οχι να υποθετεις.. Να γνωριζεις. Πως προεξοφλεις οτι δεν θα μπει προστιμο? Αν δουλευες στη νοβα θα μπορουσες να το διαβεβαιωσεις ωστε να μην ασχοληθούν?

  7. #322
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    εγραψα πολλες φορες οτι ειναι θεμα νοοτροπιας Ενας νομος ειναι νομος και ισχυει για ολους και πρεπει να εφαρμοζεται (αλλιως να τον καταργησουν)
    Εσυ εχει διαφορετικη αποψη (αν ειναι για λιγους, αναλογα την σοβαροτητα κτλ)

    Διαφωνουμε απλα Σεβαστη η γνωμη μου αλλα εχω διαφορετικη
    Απο την στιγμη που ειδοποισε πολυ σωστα ενα χρονο πριν δινοντα δινατοτητα και χρονο για προετιμασια τοτε 2/10/2023 επρεπε να φαει προστιμο γιατι ειναι παρανομη Οχι γιατι το λεω εγω αλλα γιατι υπαρχει νομος Ας ελεγαν παραταση εφαρμογης νομου η ας ζηταγε η Νοβα παραταση

    Η εκτιμησεις οπως εγραψα δεν ειναι προσωπικες και ειναι 100αδες αφου εργαζομουν σε τομεα με προστιμα του δημοσιου
    Μπορει να εχεις περισσοτερη εμπειρια οποτε οκ

    Δε με νοιαζει γιατι δεν ειναι ετοιμΗ (αν και ξερω)
    Δε με νοιαζει αν περασες με κοκκινο αφου εχεις ενημερωθει 1 χρονο να μην περνας
    δε με νοιαζει να μη πουλας τροφιμα με 100% κερδος αφου εχεις ειδοποιθει απο πριν να μην το κανεις

    Δεν ειμαι κοροιδο εγω να πληρωνω αν κανω παρανομια αλλα η εταιρια να μη πληρωνει

    εχουμε εντελως διαφεριτικη νοοτροπια το ξαναλεω
    Ενας νομος ειναι νομος και ισχυει για ολους και πρεπει να εφαρμοζεται (αλλιως να τον καταργησουν) αλλιως μαθαινεις της εταιριες να μην εφαρμοζουν το νομο και μαθαινεις το κοσμο να λεει so what μην μπει προστιμο αφου δεν το πληρωνουν, κλεψε δε θα τιμωρήθεις κανε οτι θες δε θα τιμωρηθείς

    Εχουμε δικαιωμα να εχουμε διαφορετικη νοοτροπια και αποψη
    εγω πιστευω οτι ο νομος πρεπει να εφαροζεται και δεν εφαρμοζεται Απλα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 21-01-24 στις 14:05.

  8. #323
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.833
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Ειναι αυθαιρερο να λες οτι ο νομος δεν εφαρμοζεται χωρις συνεπειες.
    Αν μπει προστιμο σε 6 μηνες τι θα πεις? Γιατι αργησε?

  9. #324
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι αυθαιρερο να λες οτι ο νομος δεν εφαρμοζεται χωρις συνεπειες.
    Αν μπει προστιμο σε 6 μηνες τι θα πεις? Γιατι αργησε?
    φυσικα
    ειναι τοσο παραλογη η νοοτροπια σου που λες "αυθαιρετο ενα νομο με ημερομηνια εναρξης " αλλιως να μην τιμωρουν και εμαινα αν δεν εφαρμοζω το νομο για 5 μηνες και τον εφαρμοζω μετα Να μπρω να κλεβω ενα 5μηνακι
    αν εγω δε πληρωσω το λογαριασμο στη Νοβα θα με αφησει να χρησνμοποιω την υπηρεσια για 6 μηνες η θα υποστώ ΆΜΕΣΑ της συνεπειες ?
    Πρωτα θα με ειδοποίηση (οπως εκανε το κρατος ) και μετα θα υποστω της συνεπεις εφαρμόζοντας το νομο (και σωστα θα κανει)


    λεω για ακομα μια φορα οτι εχουμε τεραστια διαφορα νοοτροπιας

    Ενας νομος ειναι νομος και ισχυει για ολους και πρεπει να εφαρμοζεται (αλλιως να τον καταργησουν) αλλιως μαθαινεις της εταιριες να μην εφαρμοζουν το νομο και μαθαινεις το κοσμο να λεει so what μην μπει προστιμο αφου δεν το πληρωνουν, κλεψε δε θα τιμωρήθεις κανε οτι θες δε θα τιμωρηθείς

    Φιλε μου εχουμε διαφορρτικη νοοτροποια Τι να κανουμε Εχουμε το δικαιωμα και δυο

  10. #325
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.767
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το γνώριζαν μήνες πριν ότι από 2/10/23 αλλάζει ο κανονισμός; Ήταν έτοιμοι;

    Βαρύ πρόστιμο την άλλη μέρα να μάθουν. Εγώ αν λήξει η προθεσμία για το ένα ή για το άλλο και δεν έχω συμμορφωθεί, γιατί θα φάω πρόστιμο;

    Κράτος ΧΧΧ
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  11. #326
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γνώριζαν μήνες πριν ότι από 2/10/23 αλλάζει ο κανονισμός; Ήταν έτοιμοι;

    Βαρύ πρόστιμο την άλλη μέρα να μάθουν. Εγώ αν λήξει η προθεσμία για το ένα ή για το άλλο και δεν έχω συμμορφωθεί, γιατί θα φάω πρόστιμο;

    Κράτος ΧΧΧ
    Πολύ σωστά τα έγραψες φίλος, μέσα σε 3 γραμμές.
    Όλα τα υπόλοιπα, είναι απλά για να βρισκόμαστε σε κουβέντα...
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  12. #327
    Εγγραφή
    29-11-2016
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    354
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Έχουμε κάποιο insider info για το σε τι φάση βρίσκονται με την ενοποίηση?

  13. #328
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γνώριζαν μήνες πριν ότι από 2/10/23 αλλάζει ο κανονισμός; Ήταν έτοιμοι;

    Βαρύ πρόστιμο την άλλη μέρα να μάθουν. Εγώ αν λήξει η προθεσμία για το ένα ή για το άλλο και δεν έχω συμμορφωθεί, γιατί θα φάω πρόστιμο;

    Κράτος ΧΧΧ
    αυτο λεω και εγω Οι νομοι να ειναι για ολους

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jaisonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε κάποιο insider info για το σε τι φάση βρίσκονται με την ενοποίηση?
    εχω ρωτησει αλλα δεν ξερουν κατι....
    καλα δε λεω για καταστημα γιατι ρωτησα και εκει και η απαντηση ηταν "δεν ξερω ημουν στη Wind" με κουφανε
    Δεν ξερω αν εχει σχεση ομως γιατι οποιος εχει "αποσπαση" κωδικους δουλευει κανονικαταν οταν τους βαζει

    υγ στην αρχη υπηρχαν πραγματα που λεγοντουσαν απο μεσα αλλα δε ξερω αν εγιναν

  14. #329
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικαιο. Αλλα η Nova με το να εχει "τοσο χαμηλα" τις τιμες της εχει παρει για πελατη της καθε εναν που θελει απλα τηλεφωνο και μια συνδεση φεησμπουκ .Ξερουμε (Μου το ανεφερε συγγενης με καταστημα Nova , το ειχα αναφερει σε καποιο thread) πως εχουν οδηγια να αποτρεπουν ενεργά οποιον καινουριο πελατη "ξερει απο αυτα" και τα SIP tokens ειναι κατι εξειδικευμένο...

    Ενας γνωστης με "τις απαιτησεις του" θα βαλει παραπανω φορτο εργασιας στο support. Μια με τους κωδικους ιντερνετ τη αλλη με το τηλεφωνο ...και αν βαλει και εντελως δικο του εξοπλησμο απο πανω,
    σε τυχων βλαβη θα κουρεύεται το 2οβαθμιο.

    Οποιος θελει να κανει κατι περα απο το ΤΕ του παροχου κακα τα ψεματα θα τα σκασει και θα παει στον Οτε. Η nova για να κατεβασει τις τιμες εκοψε απο παντου και με το target group της να ειναι αυτο που περιεγραψα παραπανω θα πρεπει να ειναι πολυ μαζικη η φυγη των πελατων για να τους συγκινήσει
    Πέφτω από τα σύννεφα.
    ΔΕΝ το ήξερα αυτό, αν ισχύει φυσικά, αλλά ούτως η άλλως ΔΕΝ θα έμπλεκα με την συγκεκριμένη (όπως και με οποιοδήποτε πάροχο) από την στιγμή που ΔΕΝ σε αφήνει να βάλεις δικό σου εξοπλισμό (cpe), και ας ήταν τσάμπα η υπηρεσία.
    Όσο για την φυγή κάποιων, εδώ γελάμε.
    Όσο είναι φτηνή στις υπηρεσίες απλά θα γκρινιάζουν, λίγοι θα φύγουν, αλλά θα τους αντικαταστήσουν εύκολα με περισσότερους απλούς χρήστες που ΔΕΝ έχουν απαιτήσεις και τους ενδιαφέρει η τσέπη τους μόνο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefkon : 21-01-24 στις 20:00.

  15. #330
    Εγγραφή
    04-08-2012
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14.8(dB) / 5.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μίλησα με την τεχνική υποστήριξη για κωδικούς voip (εχω επαγγελματικό πρόγραμμα) και μου ανέφεραν οτι εντός 2 μηνών θα μπορούν να τους δίνουν γιατί είναι σε φάση αναβάθμισης των συστημάτων τους για να μπορούν να το υποστηρίξουν. Για να δούμε...

Σελ. 22 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας