Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-26 από 26
  1. #16
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε προτιμας να σε πληρωνω για την δουλεια σου 1000 ντοματες και ας σαπισουν μετα, αρκει να μην υπαρχει μεσαζοντας που γινεται καθεστως; Το ιδιο για τα αλλα τροφιμα, φαρμακα, εξοπλισμο, κλπ κλπ; Πολυ πρακτικο και σιγουρο ακουμεται.... Πως να στο φερω μαλακα οτι και στην ανταλλακτικη οικονομια παλι υπηρχαν μεσαζοντες και παλι υπηρχαν καθεστωτα;
    μπορει να δουλεψω για 20 ντοματες , δεν θα δουλεψω για χιλιες . τι να τις κανω ; να τις πουλησω ;

    εκανα και ενα edit στο αρχικο μηνυμα που περιεχει καποιο σχολιο για την εκδοχη του παρελθοντος .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #17
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να δουλεψω για 20 ντοματες , δεν θα δουλεψω για χιλιες . τι να τις κανω ; να τις πουλησω ;

    εκανα και ενα edit στο αρχικο μηνυμα που περιεχει καποιο σχολιο για την εκδοχη του παρελθοντος .
    Μιλας για την αυταρκεια που παρελθοντος ξεχνωντας πως το μεσο προσδοκωμενο ζωης ηταν γυρω στα 40, λογω των κακουχιων και ελλειψης πραγματων που θεωρουνται βασικα σημερα. Τα πλεονεκτηματα της σημερινης οικονομιας σε σχεση με μια ανταλλακτικη ειναι αναντίρρητα. Αυτο δε σημαινει πως ολα ειναι καλα και δεν υπαρχουν περιθωρια αλλαγων ή βελτιωσης, αλλα το να αναζηταμε ξεπερασμενες λυσεις αγνοωντας κιολας τα βασικα προβληματα τους δεν ειναι πολυ χρησιμο.


  3. #18
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλας για την αυταρκεια που παρελθοντος ξεχνωντας πως το μεσο προσδοκωμενο ζωης ηταν γυρω στα 40, λογω των κακουχιων και ελλειψης πραγματων που θεωρουνται βασικα σημερα. Τα πλεονεκτηματα της σημερινης οικονομιας σε σχεση με μια ανταλλακτικη ειναι αναντίρρητα. Αυτο δε σημαινει πως ολα ειναι καλα και δεν υπαρχουν περιθωρια αλλαγων ή βελτιωσης, αλλα το να αναζηταμε ξεπερασμενες λυσεις αγνοωντας κιολας τα βασικα προβληματα τους δεν ειναι πολυ χρησιμο.
    ειναι πολλα που διαφωνω , για να συνεχισω να επιμενω, ξεκινωντας απο το προιον των φαρμακοβιομηχανιων και της συσσωρευσης , που ναι υπο τις συνθηκες δρασης τους και του περιβαλοντος που αποσκοπουν, και τα 40 χρονια προσδοκιμου ζωης ειναι πολλα.

    στο περιβαλον αυταρκειας ζωντας φυσικα ,πιο κοντα στα 80 και πλεον χρονια ζουν , παρα στα 40 που πεθαινουν οι αστοι .

    εχω ζησει πλεον 47 χρονια και εχω δει αρκετους που ακολουθουν τον τροπο αυτον αστικης ζωης να φευγουν και στις μερες μας , 4 συνομηλικους γνωστους (λιγοτερο απο 50 ετων ) εχω ακουσει οτι πεθαναν τα τελευταια 3 χρονια (σε ενα χρονο πεθαναν οι τρεις ) ο ενας αγγλια του βρηκαν καρκινο και πεθανε απο καρδια , ο αλλος στο νοσοκομειο καρκινο , και ο αλλος στο νοσοκομειο εγκεφαλικο ενω ειχε προηγηθει καρδιακο επεισοδιο, και ενας ακομη απο καρδια

    και κοιτας στην ιστορια και βλεπεις τον σωκρατη λεει τον αυτοκτονησανε με κωνειο , σε ηλικια 70 ετων ....
    και ψαξε αν εχεις την διαθεση να το ερευνησεις , τις ηλικιες αλλων ιστορικων προσωπικοτητων

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος badweed : 13-10-23 στις 13:50.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #19
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων


    ειναι πολλα που διαφωνω , για να συνεχισω να επιμενω, ξεκινωντας απο το προιον των φαρμακοβιομηχανιων και της συσσωρευσης , που ναι υπο τις συνθηκες δρασης τους και του περιβαλοντος που αποσκοπουν, και τα 40 χρονια προσδοκιμου ζωης ειναι πολλα.

    στο περιβαλον αυταρκειας ζωντας φυσικα ,πιο κοντα στα 80 και πλεον χρονια ζουν , παρα στα 40 που πεθαινουν οι αστοι .

    εχω ζησει πλεον 47 χρονια και εχω δει αρκετους που ακολουθουν τον τροπο αυτον αστικης ζωης να φευγουν και στις μερες μας , 4 συνομηλικους γνωστους (λιγοτερο απο 50 ετων ) εχω ακουσει οτι πεθαναν τα τελευταια 3 χρονια (σε ενα χρονο πεθαναν οι τρεις ) ο ενας αγγλια του βρηκαν καρκινο και πεθανε απο καρδια , ο αλλος στο νοσοκομειο καρκινο , και ο αλλος στο νοσοκομειο εγκεφαλικο ενω ειχε προηγηθει καρδιακο επεισοδιο, και ενας ακομη απο καρδια

    και κοιτας στην ιστορια και βλεπεις τον σωκρατη λεει τον αυτοκτονησανε με κωνειο , σε ηλικια 70 ετων ....
    και ψαξε αν εχεις την διαθεση να το ερευνησεις , τις ηλικιες αλλων ιστορικων προσωπικοτητων

    Δες και κατανοησε τι σημαινει μεσο προσδοκιμο ζωης, που ηταν ανα τους αιωνες και που ειναι σημερα και μετα κανουμε συζητηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aSMiLoN : 13-10-23 στις 14:36.


  5. #20
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες και κατανοησε τι σημαινει μεσο προσδοκιμο ζωης, που ηταν ανα τους αιωνες και που ειναι σημερα και μετα κανουμε συζητηση
    μηπως μπορεις να το υποστηριξεις με καποια στοιχεια , που και ποτε και τι πληθυσμος (πληθος και πυκνοτητα κατοικησης) ειχε το προσδοκιμο ζωης που παρουσιαζεις ;
    να εχω και εγω καποια βαση να αντλησω την πληροφορηση που εχεις και εσυ , γιατι ψαχνοντας αυτα που σου προτεινα να κοιταξεις ,αλλα λενε ,και σε βαθος χρονου αρκετα βαθυ .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #21
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι προτεινεις στην θεση του χρηματος; Να μου δινεις αυγα για να σου δινω ντοματες;
    Μην του δίνεις σημασία, είναι μεγάλος κρυφόκομμουνας
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  7. #22
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων


    μηπως μπορεις να το υποστηριξεις με καποια στοιχεια , που και ποτε και τι πληθυσμος (πληθος και πυκνοτητα κατοικησης) ειχε το προσδοκιμο ζωης που παρουσιαζεις ;
    να εχω και εγω καποια βαση να αντλησω την πληροφορηση που εχεις και εσυ , γιατι ψαχνοντας αυτα που σου προτεινα να κοιταξεις ,αλλα λενε ,και σε βαθος χρονου αρκετα βαθυ .
    Πιασε αν θες το σχετικο αρθρο στην Wikipedia για αρχη https://en.wikipedia.org/wiki/Life_expectancy. Πιασε μετα τα στατιστικα της παιδικης θνησιμοτητας, που πριν τα προγραμματα μαζικου εμβολιασμου σε μια οικογενεια τα μισα παιδια μπορει να μην εφταναν ποτε τα 5, για αυτο εκαναν και πολλα παιδια.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  deathsbyage.PNG 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  76,5 KB 
ID: 251426

    Γενικα αν πιασεις δεδομενα περα απο τον περιγυρο και τον μικροκοσμο σου, θα δεις οτι σημερα ζουμε περισσοτερο και καλυτερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aSMiLoN : 13-10-23 στις 16:29.


  8. #23
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.745
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα αν πιασεις δεδομενα περα απο τον περιγυρο και τον μικροκοσμο σου, θα δεις οτι σημερα ζουμε περισσοτερο και καλυτερα.
    Δεν ισχύει, αφού στο λέει. Θα στο έλεγε αν ίσχυε; Δεν θα στο έλεγε.

    Bad weed
    OK boomer

  9. #24
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aSMiLoN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιασε αν θες το σχετικο αρθρο στην Wikipedia για αρχη https://en.wikipedia.org/wiki/Life_expectancy. Πιασε μετα τα στατιστικα της παιδικης θνησιμοτητας, που πριν τα προγραμματα μαζικου εμβολιασμου σε μια οικογενεια τα μισα παιδια μπορει να μην εφταναν ποτε τα 5, για αυτο εκαναν και πολλα παιδια.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  deathsbyage.PNG 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  76,5 KB 
ID: 251426

    Γενικα αν πιασεις δεδομενα περα απο τον περιγυρο και τον μικροκοσμο σου, θα δεις οτι σημερα ζουμε περισσοτερο και καλυτερα.
    απο τον μικροκοσμο κοιταω ,εκει εχω την παρουσια μου , εχω τα βιωματα μου και αν λενε κατι οι γραφες διαφορετικο ,το ψαχνω.


    επειδη ξερεις , οπως και ξερω , οτι η μηχανογραφηση ειναι συνχρονο εργαλειο και ποτε στην ιστορια της ανθρωποτητας πριν , δεν μπορουσαν να εχουν αμεση πληροφορηση για πληθη και καταστασεις ουτε συγκετρωτικα στοιχεια που να ανταποκρινονται σε καποια δεδομενη στιγμη .

    επισης οι εκτρωσεις που συμβαινουν σημερα δεν ειναι προσφατη επεμβαση .
    και αν βαλεις αριθμους οπως το 100 και 300 χιλιαδες που ειναι οι εκτιμισεις των εκτρωσεων μονο για την ελλαδα τον καθε χρονο , αυτο το παιδικη θνησιμοτητα που εχουμε δηθεν αποσβεσει σπερνοντας τον θανατο σε εμβρυα , εχει αλλους δεικτες . και αν καταλογιστει και στο μεσο ορο ηλικιας αυτη η παραμετρος , θα φανει στατιστικα οτι πεθαινουμε κατα μεσο ορο στα 20 μας χρονια ή και νωριτερα (22,85 ετη , με 300k εκτρωσεις , 120k θανατους τον χρονο και μεσο ορο ζωης τα 80 χρονια ) .

    επισης βλεπω οτι στατιστικες αναφορες του wiki αφορουν εμπολεμες περιοδους , εμπολεμες περιοχες , πυκνοκατοικημενες , και αρσενικα ....
    μια παρουσιαζουν την αγγλια την περιοδο της πανουκλας και της χολερας ,μια παρουσιαζουν την γαλλια την περιοδο των ναπολεοντιων πολεμων
    σου λεει μετα για την κλασικη ελλαδα , οτι ζουσαν μεχρι 25 -28 , αλλα αν περναγαν τα 30 μπορει να εφταναν και 50 και 60
    (+ 120% απο την φερομενη ως εκτιμιση ) , με την ιδια λογικη σημερα που παρουσιαζουν τα 80 ετη σαν προσδοκιμο ζωης , μπορει να ειναι και 170 ετη αν ζησει καποιος εως 90 ετων , αν αυτο ειναι στατιστικη με αληθινους αριθμους εγω ειμαι επιτραπεζιο παιχνιδι .
    το ιδιο και για αλλες περιοδους που μπορει να ειναι 400 χρονια λες και οι συνθηκες ειναι παντοτινα οι ιδιες .

    δεν θα δισταζα να τα ελεγα πλαστα τα στοιχεια των συγκρισεων και εξηγω και ποια μπορει να ειναι μερος των συμφεροντων που θελουν την αναπτυξη τρανη και το βλεμα μας θολο που δεν μπορει να την διακρινει .

    στο ιδιο αρθρο της wiki παρουσιαζει τον ανθρωπο με την μεγαλυτερη ηλικια (γυναικα) να γεννηθηκε στο 1875 και να πεθανε το 1997 , δηλαδη ηταν ηδη 75 ετων οταν βγηκαν τα εμβολια .

    για αυτο λεω ,δεν θελω να επιμενω .


    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος badweed : 13-10-23 στις 17:35.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  10. #25
    Εγγραφή
    19-01-2010
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Path Level
    Fastpath
    badweed

    Συμφωνώ απόλυτα σε όλα όσα αναφέρεις τόσο τεκμηριωμένα.

  11. #26
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    516
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων


    απο τον μικροκοσμο κοιταω ,εκει εχω την παρουσια μου , εχω τα βιωματα μου και αν λενε κατι οι γραφες διαφορετικο ,το ψαχνω.


    επειδη ξερεις , οπως και ξερω , οτι η μηχανογραφηση ειναι συνχρονο εργαλειο και ποτε στην ιστορια της ανθρωποτητας πριν , δεν μπορουσαν να εχουν αμεση πληροφορηση για πληθη και καταστασεις ουτε συγκετρωτικα στοιχεια που να ανταποκρινονται σε καποια δεδομενη στιγμη .

    επισης οι εκτρωσεις που συμβαινουν σημερα δεν ειναι προσφατη επεμβαση .
    και αν βαλεις αριθμους οπως το 100 και 300 χιλιαδες που ειναι οι εκτιμισεις των εκτρωσεων μονο για την ελλαδα τον καθε χρονο , αυτο το παιδικη θνησιμοτητα που εχουμε δηθεν αποσβεσει σπερνοντας τον θανατο σε εμβρυα , εχει αλλους δεικτες . και αν καταλογιστει και στο μεσο ορο ηλικιας αυτη η παραμετρος , θα φανει στατιστικα οτι πεθαινουμε κατα μεσο ορο στα 20 μας χρονια ή και νωριτερα (22,85 ετη , με 300k εκτρωσεις , 120k θανατους τον χρονο και μεσο ορο ζωης τα 80 χρονια ) .

    επισης βλεπω οτι στατιστικες αναφορες του wiki αφορουν εμπολεμες περιοδους , εμπολεμες περιοχες , πυκνοκατοικημενες , και αρσενικα ....
    μια παρουσιαζουν την αγγλια την περιοδο της πανουκλας και της χολερας ,μια παρουσιαζουν την γαλλια την περιοδο των ναπολεοντιων πολεμων
    σου λεει μετα για την κλασικη ελλαδα , οτι ζουσαν μεχρι 25 -28 , αλλα αν περναγαν τα 30 μπορει να εφταναν και 50 και 60
    (+ 120% απο την φερομενη ως εκτιμιση ) , με την ιδια λογικη σημερα που παρουσιαζουν τα 80 ετη σαν προσδοκιμο ζωης , μπορει να ειναι και 170 ετη αν ζησει καποιος εως 90 ετων , αν αυτο ειναι στατιστικη με αληθινους αριθμους εγω ειμαι επιτραπεζιο παιχνιδι .
    το ιδιο και για αλλες περιοδους που μπορει να ειναι 400 χρονια λες και οι συνθηκες ειναι παντοτινα οι ιδιες .

    δεν θα δισταζα να τα ελεγα πλαστα τα στοιχεια των συγκρισεων και εξηγω και ποια μπορει να ειναι μερος των συμφεροντων που θελουν την αναπτυξη τρανη και το βλεμα μας θολο που δεν μπορει να την διακρινει .

    στο ιδιο αρθρο της wiki παρουσιαζει τον ανθρωπο με την μεγαλυτερη ηλικια (γυναικα) να γεννηθηκε στο 1875 και να πεθανε το 1997 , δηλαδη ηταν ηδη 75 ετων οταν βγηκαν τα εμβολια .

    για αυτο λεω ,δεν θελω να επιμενω .


    Συνεχιζεις να αγνοεις τι σημαινει μεσο προσδοκιμο ζωης, το οποιο πολυ λιγο επηρεαζεται απο τις ακραιες τιμες. Για την μια γυναικα που βρηκες που εζησε ως τα 120, θα υπαρχουν πολλαπλασιοι ανθρωποι που θα φτασουν το ιδιο οριο. Μπλεκεις επισης της εκτωσεις που καμια σχεση δεν εχουν με το μεσο προσδοκιμο ζωης και ειναι δικαιωμα της καθε γυναικας πως θελει να κανει τον οικογενειακο προγραμματισμο της. Και που 'σαι εκτωσεις παντα γινονταν, οι πιο παλιες γραπτες αναφορες ειναι στο 1550 ΠΧ στην Αιγυπτο.

    Με ευκολια λοιπον ακυρωνεις στοιχεια, εγγραφα, εργασιες επι εργασιων ειδικων στον χωρο ως πλαστες (!!) χωρις καν να παρουσιασεις καποια σοβαρα στοιχεια να στηριξουν αυτη την σοβαρη καταγγελια, αλλα το στηριζεις μονο στο οτι αυτο καταλαβαινεις.

    Πως μεχρι το 1800 ειμασταν λιγοτεροι απο 1 δις και ελαχιστο διαστημα φτασαμε τα 8 δις δεν ειναι αποδειξη οτι ζουμε πιο πολυ και πιο καλα; Ή και αυτα πλαστα;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-10-16 132100.png 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  45,5 KB 
ID: 251477
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aSMiLoN : 16-10-23 στις 13:35.


Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας