Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 62
  1. #31
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.338
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απ οτι βλεπουμε ενα αλλο πολυ θετικο ειναι οτι βρισκουμε πληροφοριες που αλλιως δε θα ξεραμε η θα ξεχναγαμε
    Επισης αυτο βλεπουμε ειναι αυτο που βλεπει και η καθε υπηρεσια
    πχ αν σε σταματιση αστυνομια και βλεπει οτι εισαι ανασφαλιστος δε ψαχνει αν εχει λαθος το ΑΦΜ στο συμβολαιο σου.... Βλεπει ανασφαλιστος
    αν πας να πουλησεις και δειχνει παρακράτηση Δεν μπορεις να πουλησεις ουτε να αγορασεις
    Βοηθαει δλδ να εντοπίσουμε και λαθοι η παραληψεις
    Tώρα που είπες για την ασφάλεια.. μου λέει την παλιά που λήγει σε λίγες ημέρες αλλά έχω πληρώσει ήδη την νέα.... λογικά θα αλλάξει αυτόματα ε? θα το παρακολουθώ ..

    Μου αρέσει πολύ πάντως και μπράβο τους για αυτό που έκαναν και θα πω ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ 2.0 επιτέλους σε κάτι...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #32
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν γράφει τίποτα. Έβαζαν παλιά σφραγίδα θυμάμαι παλιά. Γράφει 100% κυριότητα
    Οκ εισαι με το 100% κυριότητα οποτε επειδη το βγαζει και σε αλλους ειναι λαθος του συστηματος.

  3. #33
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    λογικα ναι
    δεν υπαρχει παλια και νεα Ειναι πια ειναι σε ισχυ και ειναι μια. Το καλυτερο να το παρακολουθησεις γιατι αυτο που θα γραφει εκει αυτο θα δουν και αν σε σταματησουν για ελεγχο

    εγω εχω εντοπίσει οτι η αδεια οδηγησης ληγη σε 3 χρονια !!!!!
    αδεια οδηγησεις ισχυς μεχρι 2028
    πιο κατω
    ημ ληξεως κατηγοριας 2040
    δε ξερω τι γινεται ....
    ουτε που θα το κοιταγα ποτε αν δε το εβλεπα εκει

  4. #34
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Η τροχαία τα αναγνωρίζει αυτα σε έλεγχο; Έχει πολλά σαΐνια. Γιατί κάπου διάβασα στο δελτίο τύπου του υπουργείου για την εφαρμογή ότι είναι μόνο για πληροφόρηση του χρήστη.
    Κάτι τέτοιο γίνεται και με τα ένσημα που εμφανίζονται στον Ατλα, Κάπου είχα πάει σε μια δουλειά μια εκτύπωση και μου λένε δε εδώ τι γράφει. Είναι μόνο για πληροφόρηση. Θα μας φέρεις βεβαίωση από τον φορέα ΙΚΑ (ΕΦΚΑ τώρα)

  5. #35
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    ειναι υποχρεωμένη να αναγνωιριζει ταυτοτητα, διπλωμα και απ οτι διαβαζω σε αρθρα και για τα αλλα ομως δεν εχω επισιμο λονκ οποτε....
    Εγω εχω και τα εντυπα παντα γιατι εχουν τυχη περιστατηκα που ο καθενας λεει οτι θελει (τουλαχιστον στης αρχες μετα απο κανα χρονο βλεπουμε) Τυπικα δε θασου κανουν κατι αλλα μπορει αν πεσεις σε .... να σε τρεχει στο τμημα για εξακριβοση η να σε γραψει οτι δεν ειχε διπλωμα μαζι σου και μετα βεβαια δε θα σου κανουν τιποτα αλλα θα σε εχει τρεξει...
    Με της ταυτοτητες πχ το ειχαμε δει στης εκλογες που ελεγαν δε μπορεις να ψηφισεις οταν πηγαινες παρολο που ειχε ενημερωση το κρατος οτι μπορεις. Μολις ψηφισε ο προθυπουργος με το κινητο μετα το δεχονταν..... η Ελλαδαρα παντα υπαρχει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 09-01-24 στις 15:26.

  6. #36
    Εγγραφή
    21-12-2020
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    99
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Τρελαθήκατε να μπείτε να δειτε όλοι τα οχήματά σας και έπεσε το σύστημα

  7. #37
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    και χτες ειχε πεσει
    26 000 σε 24 ωρες το εβαλαν

  8. #38
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τροχαία τα αναγνωρίζει αυτα σε έλεγχο; Έχει πολλά σαΐνια. Γιατί κάπου διάβασα στο δελτίο τύπου του υπουργείου για την εφαρμογή ότι είναι μόνο για πληροφόρηση του χρήστη.
    Κάτι τέτοιο γίνεται και με τα ένσημα που εμφανίζονται στον Ατλα, Κάπου είχα πάει σε μια δουλειά μια εκτύπωση και μου λένε δε εδώ τι γράφει. Είναι μόνο για πληροφόρηση. Θα μας φέρεις βεβαίωση από τον φορέα ΙΚΑ (ΕΦΚΑ τώρα)
    Όπως είχα πει στις τελευταίες εκλογές η δικαστική αντιπρόσωπος στις εκλογές δεν με άφησε να ψηφίσω. Μάλιστα είχε καλέσει τον αστυνομικό γιατί μου είπε ότι παρεμποδίζω την ομαλή λειτουργία της εκλογικής διαδικασίας.
    Τις ζήτησα να μου δώσει μια βεβαίωση για τον λόγο που δεν με αφήνει να ψηφίσω όπως θα έκανε αν ψήφιζα για να το έδινα στον εργοδότη. Δεν έδινε και το όνομά της.
    Όταν ήρθε ο αστυνομικός του λέω. Εσύ την δέχεσαι την ταυτότητα ή όχι; Την δέχομαι αλλά φύγε καλύτερα και πήγαινε φέρε την κανονική ταυτότητα. Μην με βάζεις και μένα σε μπελάδες. Έκανα επιτόπου καταγγελία στο Υπουργείο Εσωτερικών. Δεν ξέρω τι έγινε. Δεν πήρα απάντηση.
    Πάντως δεν ψήφισα γιατί ήμουν καθοδόν για την δουλειά.

  9. #39
    Εγγραφή
    01-11-2022
    Μηνύματα
    387
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τροχαία τα αναγνωρίζει αυτα σε έλεγχο; Έχει πολλά σαΐνια. Γιατί κάπου διάβασα στο δελτίο τύπου του υπουργείου για την εφαρμογή ότι είναι μόνο για πληροφόρηση του χρήστη.
    Κάτι τέτοιο γίνεται και με τα ένσημα που εμφανίζονται στον Ατλα, Κάπου είχα πάει σε μια δουλειά μια εκτύπωση και μου λένε δε εδώ τι γράφει. Είναι μόνο για πληροφόρηση. Θα μας φέρεις βεβαίωση από τον φορέα ΙΚΑ (ΕΦΚΑ τώρα)
    Αυτή τη στιγμή οχι αλλά σύντομα θα το προσθέσουν στις συσκευές που έχουν και θα ισχύει όπως τα υπόλοιπα. Στην πράξη δε χρειάζεται καν να έχεις την εφαρμογή. Έχουν πλέον τα δικά τους μηχανήματα, τους λες αριθμό ταυτότητας και τα βρίσκουν όλα.

  10. #40
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απ το απογευμα βγαζει προσωρινο προβλημα
    Με 4G μου έβγαζε προσωρινό πρόβλημα, με WiFi το πέρασε κατευθείαν.

  11. #41
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.568
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπραβο για την προσθηκη στο wallet. Το βασικο ερωτημα που προκυπτει ειναι αν καλυπτει την αστυνομια ωστε να μην κουβαλαμε πλεον τα εγγραφα μαζι μας. Θελω να πιστευω πως ναι μιας και μιλαμε για επισημο wallet του κρατους, διαφορετικα γιατι μπηκαν; Τα βλεπαμε και απο το web browser. Εγω ουτως ή αλλως μονο την αδεια κουβαλουσα. Την ασφαλεια την εχω σε pdf.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είχα πει στις τελευταίες εκλογές η δικαστική αντιπρόσωπος στις εκλογές δεν με άφησε να ψηφίσω. Μάλιστα είχε καλέσει τον αστυνομικό γιατί μου είπε ότι παρεμποδίζω την ομαλή λειτουργία της εκλογικής διαδικασίας.
    Τις ζήτησα να μου δώσει μια βεβαίωση για τον λόγο που δεν με αφήνει να ψηφίσω όπως θα έκανε αν ψήφιζα για να το έδινα στον εργοδότη. Δεν έδινε και το όνομά της.
    Όταν ήρθε ο αστυνομικός του λέω. Εσύ την δέχεσαι την ταυτότητα ή όχι; Την δέχομαι αλλά φύγε καλύτερα και πήγαινε φέρε την κανονική ταυτότητα. Μην με βάζεις και μένα σε μπελάδες. Έκανα επιτόπου καταγγελία στο Υπουργείο Εσωτερικών. Δεν ξέρω τι έγινε. Δεν πήρα απάντηση.
    Πάντως δεν ψήφισα γιατί ήμουν καθοδόν για την δουλειά.
    Και πολυ καλα της εκανες. Δεχοντουσαν κανονικα ψηφιακη ταυτοτητα. Ετσι ψηφισα και εγω και ετσι δεχομασαν και στο εκλογικο τμημα που ημουν γραμματεας.

  12. #42
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είχα πει στις τελευταίες εκλογές η δικαστική αντιπρόσωπος στις εκλογές δεν με άφησε να ψηφίσω. Μάλιστα είχε καλέσει τον αστυνομικό γιατί μου είπε ότι παρεμποδίζω την ομαλή λειτουργία της εκλογικής διαδικασίας.
    Τις ζήτησα να μου δώσει μια βεβαίωση για τον λόγο που δεν με αφήνει να ψηφίσω όπως θα έκανε αν ψήφιζα για να το έδινα στον εργοδότη. Δεν έδινε και το όνομά της.
    Όταν ήρθε ο αστυνομικός του λέω. Εσύ την δέχεσαι την ταυτότητα ή όχι; Την δέχομαι αλλά φύγε καλύτερα και πήγαινε φέρε την κανονική ταυτότητα. Μην με βάζεις και μένα σε μπελάδες. Έκανα επιτόπου καταγγελία στο Υπουργείο Εσωτερικών. Δεν ξέρω τι έγινε. Δεν πήρα απάντηση.
    Πάντως δεν ψήφισα γιατί ήμουν καθοδόν για την δουλειά.
    Απαράδεκτη η αντιπρόσωπος και απαράδεκτος ο αστυνομικός.....ήμουν εκλογικός αντιπρόσωπος και ο κόσμος ψήφιζε κανονικά με την ψηφιακή του ταυτότητα.

  13. #43
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαράδεκτη η αντιπρόσωπος και απαράδεκτος ο αστυνομικός.....ήμουν εκλογικός αντιπρόσωπος και ο κόσμος ψήφιζε κανονικά με την ψηφιακή του ταυτότητα.
    Το θέμα είναι ότι δεν ψήφισα και δεν ξέρω πως εξελίχθηκε η καταγγελία. Έγινε τηλεφωνικά. Είχα δώσει τον αριθμό του εκλογικού κέντρου και την περιοχή γιατί δεν μου έδινε το όνομά της.

  14. #44
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι ότι δεν ψήφισα και δεν ξέρω πως εξελίχθηκε η καταγγελία. Έγινε τηλεφωνικά. Είχα δώσει τον αριθμό του εκλογικού κέντρου και την περιοχή γιατί δεν μου έδινε το όνομά της.
    Μπορείς αν εχεις όρεξη να καλέσεις να ενημερωθείς σχετικά και ενόψει ευρωεκλογών οφείλει η κυρία να ενημερωθεί σχετικά για να μην ταλαιπωρεί το κόσμο.

  15. #45
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.376
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από runner70 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο για την προσθηκη στο wallet. Το βασικο ερωτημα που προκυπτει ειναι αν καλυπτει την αστυνομια ωστε να μην κουβαλαμε πλεον τα εγγραφα μαζι μας. Θελω να πιστευω πως ναι μιας και μιλαμε για επισημο wallet του κρατους, διαφορετικα γιατι μπηκαν; Τα βλεπαμε και απο το web browser. Εγω ουτως ή αλλως μονο την αδεια κουβαλουσα. Την ασφαλεια την εχω σε pdf.
    Προφανώς και θα γίνεται δεκτή.
    Διαφορετικά δεν έχει νόημα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας