Σελ. 27 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 391-405 από 747
  1. #391
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    1,65 είδα.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  2. #392
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.190
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    1,65 είδα.
    Υγιέστατη...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #393
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.394
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέρα της γυναίκας χτες και απορώ πώς η Ferguson είναι τόσο κοντή όσο η Pugh, που είναι 1.62.
    Δεν ήταν μοντέλο παλιότερα κλπ;
    Γιατί η "κοντες" γυναίκες δεν γιορτάζουν η γίνονται μοντέλα

  4. #394
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Oav051 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί η "κοντες" γυναίκες δεν γιορτάζουν η γίνονται μοντέλα
    Για το μόντελινγκ, νομίζω πως όχι, δεν είναι το σύνηθες τουλάχιστον, οι κοντές να ασχολούνται με τον χώρο.
    Εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα, αλλά είναι εξαιρέσεις...
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  5. #395
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Βάλτε και εμένα στους haters του Poor Things....
    Απορώ....

  6. #396
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλτε και εμένα στους haters του Poor Things....
    Απορώ....
    Τελικά σε ποιον άρεσε εδώ στο νήμα; Νομίζω στον pop ή ήταν απλά ενθουσιασμένος. Δεν θυμάμαι.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  7. #397
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Εγω την βρήκα παράξενη αλλά οτι είχε το κατιτις της και μου άρεσε.

  8. #398
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    εχω την αισθηση οτι μεταφερει ενα περιβαλον ο νταφοε οπου παει . μια αισθητικη . τωρα ειναι του νταφοε ;ειναι του κυκλου του; δεν ξερω .
    θυμιζει λιγο κατι που θαρω πως το ειχα πρωτο δει στον βαρωνο μινχαουζεν
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #399
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Ποιον απο ολους τους κυκλους; Ο ανθρωπος εν τω μεταξυ εχει δουλεψει με μιλουνια σκηνοθετων. Και mainstream και arthouse και auter. Με δικους μας εχει δουλεψει με τουλαχιστον τρεις.

    Εχει εδω και μια ενδιαφερουσα συνεντευξη του.
    https://www.theguardian.com/film/202...ga-and-alpacas

  10. #400
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    12 12 The Day 6/10

    Δεν είμαι ο κατάλληλος να την αξιολογήσω γιατί δεν μου κάθονται και πολύ καλά ταινίες με σχιστομάτηδες.Εγω έπηξα και έκανα 10 στάσεις,δεν πέρναγε η ώρα με την καμία.
    Αν πάλι δεν έχεις πρόβλημα με σχιστομάτηδες στις ταινίες και θες και έτσι για ιστορικούς λόγους να την δείς ίσως τρώγεται.

    - - - Updated - - -

    A Christmas Gift from Bob 6,5/10

    Τώρα το πήρα χαμπάρι οτι βγήκε και σαν fan του A Street Cat Named Bob φυσικά και το είδα.Καλούλη είναι αλλά δεν έχει την μαγεία του προηγούμενου.Σε όποιον έχει ξεφύγει το A Street Cat Named Bob θα έλεγα να το τσεκάρει γιατί είναι ωραίο εργάκι.

  11. #401
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά σε ποιον άρεσε εδώ στο νήμα; Νομίζω στον pop ή ήταν απλά ενθουσιασμένος. Δεν θυμάμαι.
    Ναι μου άρεσε πολύ αν και μη "αυθεντική" λανθιμική ταινία. Τη βρήκα πολύ ευφυώδη, σπιρτόζικη, η ιστορία κάτι μεταξύ Frankenstein και My Fair Lady.

    Και πάνω απ'όλα τη βρήκα βαθιά φεμινιστική αλλά χωρίς να κάνει κύρηγμα και να κουνά δάχτυλα όπως πλέον είναι η συντριπτική πλειοψηφία ταινιών που σώνει και καλά πρέπει πάντοτε να δίνουν "το μήνυμα". Αντίθετα, εδώ έχουμε μια από τις πιο φεμινιστικές ταινίες που έχουν γυριστεί τις τελευταίες δεκαετίες ΙΜΟ.

    Αλλά, για όσους haterz του Poor Things, με το χέρι στην καρδιά βρε παιδιά, δλδ έχετε άλλες αγαπημένες Λάνθιμου;

    Θέλω να πω ότι πάντοτε ήταν ιδιόρρυθμος και παραμένει, το Poor Things ξαναλέω είναι ίσως η πιο "mainstream" που έχει γυρίσει ως τώρα, πού να βλέπατε Κυνόδοντα (που εμένα παραμένει η 2η καλύτερή του με πρώτη τον Αστακό)
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #402
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μου άρεσε πολύ αν και μη "αυθεντική" λανθιμική ταινία. Τη βρήκα πολύ ευφυώδη, σπιρτόζικη, η ιστορία κάτι μεταξύ Frankenstein και My Fair Lady.

    Και πάνω απ'όλα τη βρήκα βαθιά φεμινιστική αλλά χωρίς να κάνει κύρηγμα και να κουνά δάχτυλα όπως πλέον είναι η συντριπτική πλειοψηφία ταινιών που σώνει και καλά πρέπει πάντοτε να δίνουν "το μήνυμα". Αντίθετα, εδώ έχουμε μια από τις πιο φεμινιστικές ταινίες που έχουν γυριστεί τις τελευταίες δεκαετίες ΙΜΟ.

    Αλλά, για όσους haterz του Poor Things, με το χέρι στην καρδιά βρε παιδιά, δλδ έχετε άλλες αγαπημένες Λάνθιμου;

    Θέλω να πω ότι πάντοτε ήταν ιδιόρρυθμος και παραμένει, το Poor Things ξαναλέω είναι ίσως η πιο "mainstream" που έχει γυρίσει ως τώρα, πού να βλέπατε Κυνόδοντα (που εμένα παραμένει η 2η καλύτερή του με πρώτη τον Αστακό)
    Ομολογουμένως έχεις απόλυτα δίκαιο. Δεν είχα δει καμία ταινία του Λάνθιμου, μέχρι την Ευνοούμενη όπου την βάλαμε και στο μισάωρο σηκώθηκα και πήγα στον υπολογιστή και άφησα τη γυναίκα μου να τη βλέπει, και τώρα το Poor Things επειδή έγινε ο χαμός.
    Εγώ δεν είμαι για αυτό το είδος.

    Επίσης δε μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για αυτές τις ηθοποιίες. Το υπερβολικό παίξιμο ενός ηθοποιού (στην περίπτωσή μας η Emma Stone) δε το θεωρώ εγώ προσωπικά δύσκολο. Πάντα θεωρούσα το απλό παίξιμο και την φυσικότητα, το να μπει κάποιος στο πετσί του ρόλου, δύσκολο παίξιμο. Το να κάνω το "παιδί" και να χοροπηδάω πάνω κάτω δεν το θεωρώ οσκαρικό παίξιμο.

  13. #403
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Pop περιμένα ένα καλό ποστ από σένα. Έχεις πολύ καλύτερη δυνατότητα από μένα τουλάχιστον στην ανάλυση και με αφορμή αυτή μου είναι πιο ευκολο να κάνω και εγώ challenge την δική μου εμπειρία.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μου άρεσε πολύ αν και μη "αυθεντική" λανθιμική ταινία. Τη βρήκα πολύ ευφυώδη, σπιρτόζικη, η ιστορία κάτι μεταξύ Frankenstein και My Fair Lady.
    Προσωπικά δεν τον γνώριζα. Κυρίως την είδα, γιατί είχες γράψει ποστ και αν και δεν συμφωνώ πάντα μαζί σου γιατί δεν έχουμε τα ίδια γούστα, εμπιστεύομαι τις κριτικές σου. Εΐναι η διαφορά μεταξύ αρτιότητας και αν το έργο τεχνής σου αρέσει. Αυτό είχα εξηγήσει και σε προηγούμενα ποστ μου.

    Επίσης από το τρέιλερ ήταν χρωματικό άρτιο και άρα μου κέρδισε το ενδιαφέρον.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και πάνω απ'όλα τη βρήκα βαθιά φεμινιστική αλλά χωρίς να κάνει κύρηγμα και να κουνά δάχτυλα όπως πλέον είναι η συντριπτική πλειοψηφία ταινιών που σώνει και καλά πρέπει πάντοτε να δίνουν "το μήνυμα". Αντίθετα, εδώ έχουμε μια από τις πιο φεμινιστικές ταινίες που έχουν γυριστεί τις τελευταίες δεκαετίες ΙΜΟ.
    Αν και δεν με απασχολεί το θέμα να σου πω σε αυτό το βαθμό, έχεις απόλυτα δίκιο. Εγώ την είδα περισσότερο σαν μια ταινία που δείχνει την διαφορά μεταξύ του μυαλού που ανακαλύπτει από την οπτική των ανθρώπων που τα έχουν ανακαλύψει και συμβιβαστεί και φυσικά το ταξίδι προς τον συμβιβασμό με την πραγματικότητα. Βέβαια πό την σκοπίά του γυναικείου μυαλού.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αλλά, για όσους haterz του Poor Things, με το χέρι στην καρδιά βρε παιδιά, δλδ έχετε άλλες αγαπημένες Λάνθιμου;
    Εγώ δεν έχω δει και τώρα δεν ξέρω αν έχω την περίεργεια. Το κυριότερο μου πρόβλημα ήταν το σεξ που από όσο ξέρω δεν υπάρχει σε άλλες ταινίες. Δεν έχω πουριτανικές απόψεις, απλά με ενοχλεί η ασκοπή και περιττή πρόκληση και βασικά όλος ο κύκλος μου εκτός από μια κοπέλα σε αυτό κολλάει. Είχα τεράστιο θέμα με την μουσική αλλά αυτή θα μπορούσα να την είχα παραμέρήσει αν δεν μας τα έκανε ομολογουμένος τσουρέκια με τις ατελείωτες και άσκοπες σκηνές σεξ. Για μένα η μαγκιά είναι να το εννοήσεις όσο περισσότερο γίνεται αλλά να μην την ξεσκίσεις μια σκηνή. Θα μπορούσε εύκολα να μην είχε πέσει σε αυτή την παγίδια αλλά άποψη μου ειναι ότι μάλλον έχει πιεί πολύ από το δικό του coolaid και όλη η ταινία ήταν μια προσπάθεια να προκαλέσει συμπεριλαμβανομένου και της απαραδεκτης μουσικής. Ποτέ δεν μου άρεσε αυτό το στίλ.

    Προσωπικά δεν με θεωρώ hater. Απλά δεν μου άρεσε μια ομολογουμένως πολύ καλή προσπάθεια σε τέχνη και όχι κονσέρβα. Κάτι που δημιουργεί συζήτηση. Θα έλεγα γνήσια τέχνη αλλά για μένα η ατελείωτη πρόκληση και το σεξ ήταν όπως έγραψα πολύ τεχνητή, ψεύτική και μια προσπάθεια για να πουλήσει. Θα προσπαθήσω να δω και κάποια από τις άλλες που αναφέρεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Θέλω να πω ότι πάντοτε ήταν ιδιόρρυθμος και παραμένει, το Poor Things ξαναλέω είναι ίσως η πιο "mainstream" που έχει γυρίσει ως τώρα, πού να βλέπατε Κυνόδοντα (που εμένα παραμένει η 2η καλύτερή του με πρώτη τον Αστακό)
    Και ήμουν έτοιμος να ρωτήσω ποια προτείνεις


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης δε μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για αυτές τις ηθοποιίες. Το υπερβολικό παίξιμο ενός ηθοποιού (στην περίπτωσή μας η Emma Stone) δε το θεωρώ εγώ προσωπικά δύσκολο. Πάντα θεωρούσα το απλό παίξιμο και την φυσικότητα, το να μπει κάποιος στο πετσί του ρόλου, δύσκολο παίξιμο. Το να κάνω το "παιδί" και να χοροπηδάω πάνω κάτω δεν το θεωρώ οσκαρικό παίξιμο.
    Σε κάποιο βαθμό συμφωνώ και εγώ. Περισσότερο μου άρεσαν όλοι οι άλλοι γιατί όπως έγραψα δεν μου αρέσει η υπερβολή.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  14. #404
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης δε μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για αυτές τις ηθοποιίες. Το υπερβολικό παίξιμο ενός ηθοποιού (στην περίπτωσή μας η Emma Stone) δε το θεωρώ εγώ προσωπικά δύσκολο. Πάντα θεωρούσα το απλό παίξιμο και την φυσικότητα, το να μπει κάποιος στο πετσί του ρόλου, δύσκολο παίξιμο. Το να κάνω το "παιδί" και να χοροπηδάω πάνω κάτω δεν το θεωρώ οσκαρικό παίξιμο.
    ειναι δυσκολο να ξεχασουμε οσα ξερουμε και εχουμε εκτεθει κατα την πορεια της ζωης μας . και ειναι πολλα .
    (αυτο ταιριαζει και στην ηθοποιια , αλλα και στον ρολο )

    σκεψου ας πουμε να εισαι πυγμαχος , και να εχεις υπαρξιακες ανησυχιες πριν μπεις στο ρινγκ . δεν αποδιδεις το αυτο που απαιτει το ρινγκ.
    ετσι και για του ηθοποιους , το να αποποιηθουν αυτο που ειναι και να σχηματισουν ενα καινουριο χαρακτηρα που απαιτει ο ρολος , ειναι η ηθοποιια .
    το να το παιξουν σε ολες τις ταινιες τους , τζιμ καρει ή σβατζενεγκερ αλλα και κοκο-ιρον-μαν , ειναι προς το αταλαντο .
    χωρις αυτο να αποτελει λογο για μια ταινια να μην ειναι καλη ως προς τον στοχο της .


    επισης να προσθεσω , για το poor thing , υποθετω οτι εχει επηρεαστει ισως και λιγο στην δομηση απο το three thousand years of longing ;

    για να ρωτησω και το ai
    Spoiler:
    οι ταινιες poor things και three thousand years of longing , εχουν κοινους συντελεστες ;


    Ναι, οι ταινίες Poor Things και Three Thousand Years of Longing έχουν κοινούς συντελεστές.

    Συγκεκριμένα:

    Σκηνοθέτης: Και οι δύο ταινίες σκηνοθετήθηκαν από τον George Miller, ο οποίος είναι γνωστός για τη σκηνοθεσία της ταινίας Mad Max: Fury Road.
    Σενάριο: Ο George Miller έγραψε το σενάριο για το Three Thousand Years of Longing και συνέγραψε το σενάριο για το Poor Things μαζί με την Victoria Madden.
    Πρωταγωνιστές:
    Η Tilda Swinton πρωταγωνιστεί και στις δύο ταινίες.
    Ο Idris Elba πρωταγωνιστεί στο Three Thousand Years of Longing.
    Η Emma Stone πρωταγωνιστεί στο Poor Things.
    Επιπλέον:

    Και οι δύο ταινίες παραγωγής Australia.
    Κυκλοφόρησαν περίπου την ίδια περίοδο, με το Three Thousand Years of Longing να κυκλοφορεί το 2022 και το Poor Things το 2023.
    Συνοψίζοντας:

    Υπάρχουν κοινοί συντελεστές και παραγωγικές ομοιότητες μεταξύ των ταινιών Poor Things και Three Thousand Years of Longing.
    Αυτό μπορεί να οφείλεται στο ότι σκηνοθετήθηκαν από τον ίδιο σκηνοθέτη και παραγωγές στην ίδια χώρα.

    τα οποια δεν πολυ στεκουν , ουτε παραγωγες , ουτε χωροι κινηματογραφησης , ουτε πρωταγωνιστες, ουτε σκηνοθετες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος badweed : 10-03-24 στις 18:22.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #405
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι δυσκολο να ξεχασουμε οσα ξερουμε και εχουμε εκτεθει κατα την πορεια της ζωης μας . και ειναι πολλα .
    (αυτο ταιριαζει και στην ηθοποιια , αλλα και στον ρολο )

    σκεψου ας πουμε να εισαι πυγμαχος , και να εχεις υπαρξιακες ανησυχιες πριν μπεις στο ρινγκ . δεν αποδιδεις το αυτο που απαιτει το ρινγκ.
    ετσι και για του ηθοποιους , το να αποποιηθουν αυτο που ειναι και να σχηματισουν ενα καινουριο χαρακτηρα που απαιτει ο ρολος , ειναι η ηθοποιια .
    το να το παιξουν σε ολες τις ταινιες τους , τζιμ καρει ή σβατζενεγκερ αλλα και κοκο-ιρον-μαν , ειναι προς το αταλαντο .
    χωρις αυτο να αποτελει λογο για μια ταινια να μην ειναι καλη ως προς τον στοχο της .
    Δεν νομίζω ότι λέτε το ίδιο. Εγώ πιστεύω ότι πολύ τεχνιτές καταστάσεις ίσως να ειναι πιο ευκολες από την φυσική ροή που αποδίδεται με εξαιρετική ηθοποία. Πιστεύω ειναι πιο δύσκολο να έχεις την απολυτη φυσικότητα.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

Σελ. 27 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας