Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-59 από 59
  1. #46
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.531
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Πόλεμος μεταξύ ολιγαρχικών καθεστώτων, εταιριών που έχουν πλέον καταλάβει τα κράτη ή κρατών που προστατεύουν εταιρίες που πληρώνουν τους πολιτικούς.
    Ο καπιταλισμός στα χειρότερα του γίνεται φεουδαρχικός ολοκληρωτικός φασισμός.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  2. #47
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sandgropper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηθελα να κραξω τους Αμερικανους αλλα στην Κινα εxουν μπλοκαρει όλες τις Αμερικανικες εφαρμογες, οποτε γιατι να μην κανει το ιδιο και η Αμερικη;

    Τωρα αυτα περι 'πλατφορμας μαλακυνσης' κλπ τα ακουω βερεσε.Σαν να ακουω τον παπου στο χωριο πριν 25 χρονια να μιλαει για τη νεολαια
    Με την τωρινή λογική πάντως ότι το τικ τοκ αποτελεί πρόβλημα για τη σωστή πλευρά της ιστορίας, νομίζω πως δικαιώνονται οι Κινέζοι.

    Ότι τα της Δύσης, απειλούσαν την Κίνα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #48
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.910
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  439070117_10159735387262466_1499905820204990631_n.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  135,2 KB 
ID: 255716

  4. #49
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.831
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστά τα λέει.
    Το πρόβλημα δεν είναι σε ποιον ανήκει συγκεκριμένη πλατφόρμα μαλάκυνσης αλλά γιατί επιτρέπεται στις πλατφόρμες μαλάκυνσης να λειτουργούν όπως λειτουργούν.
    Ειναι σα να ρωταμε γιατι η πανια μπορει να βγαζει τα παρατραγουδα χωρις να τη κραζει κανεις οτι εκμεταλλευεται ΑΜΕΑ / αδυναμα ατομα, αλλα ο χαγιατ δε μπορει να βγαζει τα ιδια παρατραγουδα στο youtube...

    Η τηλεοραση που ειναι η de facto πλατφορμα μαλακυνσης ειναι στο απυροβλητο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!
    Κάπου νομίζω πως άκουσα ή διάβασα δεν θυμάμαι, ότι όλο αυτό γίνεται για να πάρουν στα χέρια τους οι Αμερικάνοι τον κώδικα που είναι γραμμένο το TikTok.
    Από όσο γνωρίζω και από φίλους μου που είναι προγραμματιστές, το TikTok λένε ότι προκαλεί τον μεγαλύτερο εθισμό από όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές του είδους.
    Και αυτός ο εθισμός που προκαλεί, οφείλεται στον τρόπο που είναι γραμμένος ο κώδικάς του.
    Μέχρι στιγμής δεν είναι γνωστό τι περιέχει ο κώδικας αλλά όλο αυτό γίνεται για να πάρουν τον κώδικα οι Αμερικάνοι.
    Δεν ξέρω εάν ισχύει αλλά είπα να το αναφέρω.
    Δεν ισχυει. Ο αλγοριθμος του τικτοκ ειναι πολυ απλος και απλα ανατροφοδοτει στο χρηστη περιεχομενο παρομοιο με αυτο που εχει ηδη δει. Τα ινσταγκραμ, fb, κτλ κτλ, απλα δε θελαν να κανουν το ιδιο και προσπαθουσαν να σπρωξουν προπαγανδα ή content που αυτα θελανε ή που τα εβαζε να σπρωξει η κυβερνηση. Νομοτελειακα μια πλατφορμα που σου δινει πιο σχετικο περιεχομενο με τα ενδιαφεροντα σου ειναι πιο ενδιαφερουσα για το χρηστη και αρα εχει μεγαλυτερο engagement / "εθισμο". Αν βλεπεις ασχετα ολη την ωρα θα το κλεισεις.

    Μπροστα στον ανταγωνισμο του σχετικου, τα fb/insta κτλ που σπρωχνουν προπαγανδα και ελεγχομενο περιεχομενο φυσικα και χανουν κατα κρατος. Εκει για να τα στηριξει η αμερικανικη κυβερνηση και να παραμεινουν στο παιχνιδι (αφου η ιδια ειναι συνυπευθυνη που σερβιρουν μη-σχετικο με το χρηστη περιεχομενο / φιμωνουν περιεχομενο που θελει να δει ο χρηστης και τον κατευθυνουν σε ανεπιθυμητο περιεχομενο) πρεπει να βγαλει εκτος, αθεμιτα, το τικτοκ. Ετσι θα αποκτησει παλι τον ελεγχο στο περιεχομενο ωστε να ειναι πολυ πιο push αντι για pull. Να μη βλεπει ο χρηστης αυτο που θελει (pull) αλλα να βλεπει αυτο που η κυβερνηση σε συνεργασια με τις πλατφορμες θελουν να τον κανουν να δει (push). Ετσι ελεγχονται και τα narratives σε πλειστα θεματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MNP-10 : 27-04-24 στις 20:24.

  5. #50
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.288
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι σα να ρωταμε γιατι η πανια μπορει να βγαζει τα παρατραγουδα χωρις να τη κραζει κανεις οτι εκμεταλλευεται ΑΜΕΑ / αδυναμα ατομα, αλλα ο χαγιατ δε μπορει να βγαζει τα ιδια παρατραγουδα στο youtube...

    Η τηλεοραση που ειναι η de facto πλατφορμα μαλακυνσης ειναι στο απυροβλητο.

    - - - Updated - - -



    Δεν ισχυει. Ο αλγοριθμος του τικτοκ ειναι πολυ απλος και απλα ανατροφοδοτει στο χρηστη περιεχομενο παρομοιο με αυτο που εχει ηδη δει. Τα ινσταγκραμ, fb, κτλ κτλ, απλα δε θελαν να κανουν το ιδιο και προσπαθουσαν να σπρωξουν προπαγανδα ή content που αυτα θελανε ή που τα εβαζε να σπρωξει η κυβερνηση. Νομοτελειακα μια πλατφορμα που σου δινει πιο σχετικο περιεχομενο με τα ενδιαφεροντα σου ειναι πιο ενδιαφερουσα για το χρηστη και αρα εχει μεγαλυτερο engagement / "εθισμο". Αν βλεπεις ασχετα ολη την ωρα θα το κλεισεις.

    Μπροστα στον ανταγωνισμο του σχετικου, τα fb/insta κτλ που σπρωχνουν προπαγανδα και ελεγχομενο περιεχομενο φυσικα και χανουν κατα κρατος. Εκει για να τα στηριξει η αμερικανικη κυβερνηση και να παραμεινουν στο παιχνιδι (αφου η ιδια ειναι συνυπευθυνη που σερβιρουν μη-σχετικο με το χρηστη περιεχομενο / φιμωνουν περιεχομενο που θελει να δει ο χρηστης και τον κατευθυνουν σε ανεπιθυμητο περιεχομενο) πρεπει να βγαλει εκτος, αθεμιτα, το τικτοκ. Ετσι θα αποκτησει παλι τον ελεγχο στο περιεχομενο ωστε να ειναι πολυ πιο push αντι για pull. Να μη βλεπει ο χρηστης αυτο που θελει (pull) αλλα να βλεπει αυτο που η κυβερνηση σε συνεργασια με τις πλατφορμες θελουν να τον κανουν να δει (push). Ετσι ελεγχονται και τα narratives σε πλειστα θεματα.
    Δεν το είχα σκεφτεί έτσι, ωραία η σκέψη σου και μπορεί, ναι.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #51
    Εγγραφή
    01-03-2017
    Περιοχή
    Akihabara
    Μηνύματα
    300
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    33 kbps
    ISP
    Compulink
    Το tiktok πραγματι σου δειχνει αυτο που θελεις, εμενα πχ fancam απο συναυλιες jpop και kpop συγκροτηματων.
    Το facebook το εγκατελειψα γιατι επιμενει να μου δειχνει με το ζορι χαζα βιντεο απο γνωστους influencers που δεν με ενδιαφερουν καθολου.

  7. #52
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Δε ξέρω τι γίνεται με τικ τοκ διότι δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

    Το μεγαλύτερο όμως πρόβλημα μου, με το great Wall of west που έχουν στήσει είναι η φίμωση σε ότι "δε βολεύει".

    Η όλη κατάσταση επιβεβαιώθηκε στο 100% με τον πόλεμο στην Ουκρανία και την γενοκτονία στην Παλαιστίνη.

    Ναι, υπάρχει ελευθερία στα σοσιαλ να ανεβάζεις βρακιά και τοπία αλλά, όταν πας να ανεβάσεις κάτι ευαίσθητο,που πάει κόντρα στην "κοινή προπαγανδιστική πολιτική" της "σωστής πλευράς της ιστορίας" σε τρώει η μαύρη η μαρμάγκα.

    Post τρώνε ban, content εξαφανίζεται, account μπαναρονται κλπ.

    Προφανώς η λύση σε αυτά δεν είναι χειρισμός αντίστοιχος, σε άλλο appαπό κάποιον "εχθρό" όπως προσπαθούν να παρουσιάσουν οι κατσαπλιαδες πολιτικοί, έτσι, για την κόντρα. Η λύση είναι μη προπαγανδιστικός χειρισμός από κανέναν.

  8. #53
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.139
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Πόλεμος & γενοκτονία λες

    Φίμωση και κακή Αμερική

    Αριστερός τρόπος σκέψης 100%

    Πήγαινε μια βόλτα από Κίνα ή Βόρεια Κορέα να δεις κάτι αριστερές ελευθερίες

    Όσα κατεβαίνουν είναι είτε antiwoke LGBTQ είτε αντί αριστερής ισοπέδωσης

    Πανεύκολα

    Τι κι αν ο άλλος μου βρίζει την μάνα και του κάνω αναφορά στο FB, τιποτα δεν γίνεται και με 2-3 ενστάσεις

    Έτσι και γράψεις ομως κάτι τύπου χιούμορ 80ς Κασσελάκη-πας-τρενάκι έχει κατέβει σε 30’’!!
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  9. #54
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόλεμος & γενοκτονία λες

    Φίμωση και κακή Αμερική

    Αριστερός τρόπος σκέψης 100%

    Πήγαινε μια βόλτα από Κίνα ή Βόρεια Κορέα να δεις κάτι αριστερές ελευθερίες

    Όσα κατεβαίνουν είναι είτε antiwoke LGBTQ είτε αντί αριστερής ισοπέδωσης

    Πανεύκολα

    Τι κι αν ο άλλος μου βρίζει την μάνα και του κάνω αναφορά στο FB, τιποτα δεν γίνεται και με 2-3 ενστάσεις

    Έτσι και γράψεις ομως κάτι τύπου χιούμορ 80ς Κασσελάκη-πας-τρενάκι έχει κατέβει σε 30’’!!
    Το κλασσικό επιχείρημα. Πάνε στην βόρεια κορέα, να δεις αν έρχομαι. Δηλαδή δεν υπάρχει κάτι άλλο ή θα γίνουμε σαν τα μούτρα των κινέζων ή πρέπει να πάμε όλοι κίνα.

    Αλλά πάλι καλά που ανέφερες και την εξυπνάδα με κασσελάκη, να ξέρω να μην σπαταλήσω άλλα δευτερόλεπτα ξανά
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #55
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    848
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sandgropper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηθελα να κραξω τους Αμερικανους αλλα στην Κινα εxουν μπλοκαρει όλες τις Αμερικανικες εφαρμογες, οποτε γιατι να μην κανει το ιδιο και η Αμερικη;

    Τωρα αυτα περι 'πλατφορμας μαλακυνσης' κλπ τα ακουω βερεσε.Σαν να ακουω τον παπου στο χωριο πριν 25 χρονια να μιλαει για τη νεολαια
    Αν εσένα σου αρέσει το TikTok γούστο σου και καπέλο σου. Σαφώς και αρνητικές γνώμες για το ίντερνετ, την τεχνολογία η τα Social media γενικώς ακούγονται ανέκαθεν από τον καθέναν για τους δικούς του λόγους. Άλλος είναι τεχνοφοβικος. Άλλος είναι ηλικιωμένος και κράζει γενικώς οτιδήποτε νέο. Άλλοι που μέσα σ' αυτούς ανήκω και εγώ, χρησιμοποιούμε διάφορες πλατφόρμες και μέσα, βλέπουμε τι μας αρέσει και τι όχι, τι μας βολεύει και εξυπηρετεί και στην τελική αποκτούμε την άποψη μας.
    Η δική μου άποψη για το TikTok είναι πως εάν τα προηγούμενα social κάποιοι τα έλεγαν καρκίνο, αυτό αποτελεί τον βασιλέα των καρκίνων των social media. Δεν είναι μόνο η ίδια η πλατφόρμα που δεν μου αρέσει διότι δεν έχω τι να κάνω εκεί πέρα, είναι μόνο για πιτσιρίκια. Η επιδραστικοτητα που είχε ήταν τέτοια που άλωσε και χάλασε κατ` εμέ και τα υπόλοιπα μέσα. Για παράδειγμα η τότε καινοτομία με τα πολύ μικρά βίντεο των λίγων δευτεροκεπτων και ο τρόπος που αυτά εμφανίζονται, ο εθιστικος αλγόριθμος που τον έχουν μελετήσει από πριν ώστε να σε κάνει να κλικαρεις και ψάχνεις μέσα ώστε να σε εθίσει και να συνηθίσεις ευκολότερα να καταστησεις την πλατφόρμα προέκταση της ζωής σου.

    Τα υπόλοιπα μέσα είδαν ότι έχαναν πελατεία και εφάρμοσαν τις ίδιες τακτικές. Προσωπικα τα τελευταία χρόνια ολοένα και λιγότερο απολαμβάνω την πλοήγηση μου και την χρήση σε γνωστές μεγάλες πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης. Έτσι με ωθεί να μειώσω την ενασχόληση μου με αυτές και ίσως να ψάξω άλλες μικρότερες χωρίς τα παραπανω θέματα. Για εμένα από το TikTok ξεκίνησε η κατηφόρα. Δεν λέω ότι κατέχω το αλάνθαστο, αλλά πως τα βλέπω εγώ από την δική μου οπτική γωνία.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόλεμος & γενοκτονία λες

    Φίμωση και κακή Αμερική

    Αριστερός τρόπος σκέψης 100%

    Πήγαινε μια βόλτα από Κίνα ή Βόρεια Κορέα να δεις κάτι αριστερές ελευθερίες

    Όσα κατεβαίνουν είναι είτε antiwoke LGBTQ είτε αντί αριστερής ισοπέδωσης

    Πανεύκολα

    Τι κι αν ο άλλος μου βρίζει την μάνα και του κάνω αναφορά στο FB, τιποτα δεν γίνεται και με 2-3 ενστάσεις

    Έτσι και γράψεις ομως κάτι τύπου χιούμορ 80ς Κασσελάκη-πας-τρενάκι έχει κατέβει σε 30’’!!
    Θεωρώ ότι είσαι έξυπνος άνθρωπος και όχι χαζός. Σε πάρα πολλές χώρες του κόσμου, υπάρχει άλλο πολίτευμα στην θεωρία, στα χαρτιά, άλλο στην πράξη. Το ίδιο ισχύει ακόμα και με την Ελλάδα που ουκ ολίγοι λένε πως δεν υπάρχει δημοκρατία.
    Γενικά οπουδήποτε στον πλανήτη Γη έχουμε κομμουνισμό η πήγε να εφαρμοστεί, ηταν μόνο στην θεωρία, στην πράξη υπήρχε δικτατορία και απολυταρχισμος με πολλές διώξεις. Έτσι και στην Β. Κορέα έχουμε απόλυτη δικτατορία. Επίσης καμία σχέση η αριστερά και ο κομμουνισμός. Απλά ένας αριστερός δύναται να είναι και κομμουνιστής. Αυτα στα λέω χωρίς να είμαι τίποτε από τα παραπάνω.

  11. #56
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!
    Κάπου νομίζω πως άκουσα ή διάβασα δεν θυμάμαι, ότι όλο αυτό γίνεται για να πάρουν στα χέρια τους οι Αμερικάνοι τον κώδικα που είναι γραμμένο το TikTok.
    Από όσο γνωρίζω και από φίλους μου που είναι προγραμματιστές, το TikTok λένε ότι προκαλεί τον μεγαλύτερο εθισμό από όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές του είδους.
    Και αυτός ο εθισμός που προκαλεί, οφείλεται στον τρόπο που είναι γραμμένος ο κώδικάς του.
    Μέχρι στιγμής δεν είναι γνωστό τι περιέχει ο κώδικας αλλά όλο αυτό γίνεται για να πάρουν τον κώδικα οι Αμερικάνοι.
    Δεν ξέρω εάν ισχύει αλλά είπα να το αναφέρω.
    Κι εγώ ασχολούμαι με προγραμματισμό, αλλά σε junior επίπεδο ακόμα.

    Δεν νομίζω πως γίνεται να γράψεις κώδικα, σε σημείο που να προκαλεί "εθισμό" στον χρήστη. Όμως, μπορείς να τον κάνεις να "εκπαιδεύεται" σύμφωνα με τις προτιμήσεις του χρήστη και να του προτείνει υλικό που τον ενδιαφέρει. Με αυτόν τον τρόπο ο χρήστης "αποβλακώνεται" για ώρες στην εφαρμογή και βλέπει ακόμα και διαφημίσεις που τον ενδιαφέρουν.

    Αλλά πιστεύω το πραγματικό πρόβλημα των Δυτικών κυβερνήσεων, είναι ότι δεν μπορούν να ελέγξουν το TikTok, όπως τα υπόλοιπα μέσα. Στην Ελλάδα ισχύει μάλλον το ίδιο.

  12. #57
    Εγγραφή
    10-01-2024
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    More Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ώπα, με είπε μπούμερ ένας 42χρονος....
    Ε ναι ρε παιδι μου, καλα εκανε, τι παει να πει 'εχουν επιτρεψει στην πλατφορμα μαλακυνσης να λειτουργει οπως λειτουγει' κλπ
    Οποιαδηποτε πλατφορμα μπορεις να πεις οτι ειναι πλατφορμα μαλακυνσης

  13. #58
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.593
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sandgropper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι ρε παιδι μου, καλα εκανε, τι παει να πει 'εχουν επιτρεψει στην πλατφορμα μαλακυνσης να λειτουργει οπως λειτουγει' κλπ
    Οποιαδηποτε πλατφορμα μπορεις να πεις οτι ειναι πλατφορμα μαλακυνσης
    Ναι αλλά κάποιες είναι μόνο αυτό.
    Στην (40χρονη) ξαδέρφη μου την άλλη μέρα πέταξε βίντεο ένα κορίτσι που φαινόταν γύρω στα 14-15 να δείχνει με χειρονομίες πως κάνει στοματικό έρωτα.
    Ελευθερία λόγου.

  14. #59
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.951
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath


    Σε μια συζητηση με τον Blinken, ο Romney λεει πως ο λογος που υποστηριζουν (ο ιδιος και οι...; ) το κλεισιμο του tik tok ειναι πως δειχνει εικονες Παλαιστινιων σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο απο τα αλλα μεσα κοινωνικα δικτυωσης, κατι που, οπως εξηγησε ο Μπλινκεν, χαλαει το αφηγμα του Ισραηλ.

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας