Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.974
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χαίρονται τόσο καιρό που έχουν 0 emails για fraud, θα το ανακοινώνουν και με περηφάνεια σε reports τους...
    Και βεβαια το θεμα δεν ειναι οτι εγινε ενα λαθος, ολοι κανουμε, και ενιοτε μεγαλα. Αλλα το οτι επεμεναν οτι το θεμα το εχει η αλλη πλευρα ενω το μηνυμα που ειναι επιπέδου δημοτικού, ειναι που τους κανει αξεπεραστους, αιωνιους ποτετζηδες.

  2. #17
    Εγγραφή
    03-12-2014
    Μηνύματα
    619
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    VODAFONE FTTH
    Θα συμφωνησω με αυτο. Γενικα εχουν περιελθει οι κοινωνιες (ακομα και εδω που ειμαι) οτι ο,τι και να τους υποδειξεις ειτε με καλο, γλυκομιλητο, ευγενικο, διπλωματικο τροπο ειτε με "επιθετικο" τροπο ειτε με εντελως απαθη τροπο να αρνουνται τα παντα. Ειναι κατι το οποιο εχω υποπεσει σε λαθος και εγω (φανταζομαι ολοι μας). Απλα οταν βλεπεις εναν ανθρωπο που δεν εχει διαθεση να σε κραξει αλλα ισα ισα προσπαθει να βοηθησει την ολη κατασταση για να λυθει το θεμα δεν ειναι αναγκαιο,ουτε χρησιμο νομιζω να αρνεισαι τα παντα ολα και λες "γ@μ...ω και δερνω". Δεν χρειαζεται να παραδεχτεις το λαθος αλλα τουλαχιστον γινε αποτελεσματικος σε κατι που προφανως δεν δουλευει.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας