Σελ. 21 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 11161920212223263141 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 301-315 από 784
  1. #301
    Εγγραφή
    17-01-2008
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/983
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ Α
    Router
    Thomson 585
    SNR / Attn
    8(dB) / 19(dB)
    Xειροκίνητα θα το δεχτεί καλύτερα-Το ίδιο προβλημα είχα με το utorrent και port forward

  2. #302
    Εγγραφή
    18-12-2005
    Μηνύματα
    230
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    εχω καταφερει κατα καποιο τροπο να συνδεθω με το εν λογω μοντεμ ομως καθε φορα δυσκολευεται πολυ να πιασει adsl γραμμη.
    επισης καθε τοσο αποσυνδεεται και παλι μετα συνδεεται πολυ δυσκολα (reboot βαλε βγαλε τα καλωδια η κατι τετοιο)
    για ταχυτητα ας μην τα συζητησουμε με 2mb συνδεση με το ζορι εχω δει 130kb downloading.. καμια λυση να μην με πρηζει μεχρι να πιασει γραμμη?
    απο τη στιγμη που μπαινω νετ σημαινει πως ολα τα υπολοιπα ειναι σωστα ετσι δεν ειναι?
    ADSL.gr : Simply the best forum

  3. #303
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Μηνύματα
    4.271
    Downloads
    51
    Uploads
    21
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    HOL - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
    Router
    Philips CGA5720N,ST 530v6
    SNR / Attn
    31(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από durutti Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω καταφερει κατα καποιο τροπο να συνδεθω με το εν λογω μοντεμ ομως καθε φορα δυσκολευεται πολυ να πιασει adsl γραμμη.
    επισης καθε τοσο αποσυνδεεται και παλι μετα συνδεεται πολυ δυσκολα (reboot βαλε βγαλε τα καλωδια η κατι τετοιο)
    για ταχυτητα ας μην τα συζητησουμε με 2mb συνδεση με το ζορι εχω δει 130kb downloading.. καμια λυση να μην με πρηζει μεχρι να πιασει γραμμη?
    απο τη στιγμη που μπαινω νετ σημαινει πως ολα τα υπολοιπα ειναι σωστα ετσι δεν ειναι?
    καλησπερα,μηπως θα μπορουσες να αναφερεις τα χαρακτηριστικα της γραμμης σου?SNR,Noise Margin?
    αν εχεις αποσυνδεσεις δεν ειναι απαραιτητο να φταιει το μοντεμ,ζητα ελεγχο της γραμμης σου.
    τηλεφωνησε στο 1242 για βοηθεια και για βλαβη στο 121.

  4. #304
    Εγγραφή
    17-01-2008
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/983
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ Α
    Router
    Thomson 585
    SNR / Attn
    8(dB) / 19(dB)
    Σε προηγούμενες απαντησεις έχουν αναφερθεί κάποια τρικ και ρυθμίσεις (πχ απενεργοποίηση του firewall)-Αν το πρόβλημα συνεχιστεί ,αυτό οφείλεται στην γραμμή και το αναφέρεις στο 121.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Leonidas33 : 09-02-08 στις 23:39.

  5. #305
    Εγγραφή
    18-12-2005
    Μηνύματα
    230
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    noise margin 27db upstream 23 downstream
    attenuation 4 db kai 18 db

    SNR που βρισκω? πως σου φαινονται αυτα?


    firewall απενεργοποιημενο
    απλα καθε φορα που παω να μπω κανει αρκετη ωρα και πολλα reboot για να πιασει γραμμη εκτος απο το οτι αποσυνδεεται.
    και τι βλαβη να δηλωσω ξερετε το μοντεμ μου δυσκολευεται να πιασει γραμμη και δεν πιανει τα 2? δεν θα με αγνοησουν λετε?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος durutti : 09-02-08 στις 23:44.
    ADSL.gr : Simply the best forum

  6. #306
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Μηνύματα
    4.271
    Downloads
    51
    Uploads
    21
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    HOL - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
    Router
    Philips CGA5720N,ST 530v6
    SNR / Attn
    31(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από durutti Εμφάνιση μηνυμάτων
    noise margin 27db upstream 23 downstream
    attenuation 4 db kai 18 db

    SNR που βρισκω? πως σου φαινονται αυτα?


    firewall απενεργοποιημενο
    απλα καθε φορα που παω να μπω κανει αρκετη ωρα και πολλα reboot για να πιασει γραμμη εκτος απο το οτι αποσυνδεεται.
    και τι βλαβη να δηλωσω ξερετε το μοντεμ μου δυσκολευεται να πιασει γραμμη και δεν πιανει τα 2? δεν θα με αγνοησουν λετε?
    καλησπερα,στο site της otenet εχει οδηγιες για ολα τα μοντεμ και το philips
    http://www.otenet.gr/hd/

    Ποιότητα Συγχρονισμού Γραμμής

    αντιγραφω απο εκει:

    SNR (Signal to Noise Ratio) ή Noise Margin είναι ο σηματοθορυβικός θόρυβος. Εκφράζει την
    ισχύ ενός σήματος προς την ισχύ του θορύβου που το συνοδεύει. Ζητούμενο είναι να δούμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερη τιμή που θα δηλώνει ότ το σήμα είναι πολύ μεγαλύτερο από το θόρυβο.
    SNR=10 log(S/N).

    noise margin=SNR=23db μας ενδιαφερει το download περισσοτερο.
    συμφωνα με το παραπανω λινκ εχεις πολυ καλο σημα(20-28)
    επισης με line attenuation=18db (κατω απο 20) παλι εχεις εξαιρετικο σημα.
    οι αποσυντονισμοι μπορει να οφειλονται και σε προβληματικη πορτα στο DSLAM σου.
    δεν νομιζω να σε αγνοησουν.τηλ στο 1242 πρωτα,πιστευω να σε βοηθησουν.
    τηλ και στο 121 και πες οτι εχεις συχνους αποσυντονισμους.θα καταγραφει.καποια στιγμη(σε 2-3 εργασιμες ημερες) πιστευω θα επικοινωνησει τεχνικος μαζι σου.
    και εγω ειχα πολλους αποσυντονισμους και μετα απο πολλες δηλωσεις βλαβης τα πραγματα εχουν βελτιωθει.
    επισης δες στο ADSL / Internet Settings > ISP settings > Connect Type αν εισαι σε pppoA στο Protocol.αν εισαι επελεξε στο Connect Type always connected.ισως βοηθησει.
    αν στο Connect Type εισαι σε pppoE τοτε εισαι σιγουρα Always connected στο Connect Type.απλα αυτη η επιλογη στο connect type μερικες φορες μου εκλεινε τη γραμμη!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dpa2006 : 10-02-08 στις 00:15.

  7. #307
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaaNooS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια χαρα σε ολους
    Προσπαθω να κανω port forward στο Philips CGA5720S/TE που εχω με το PFConfig, αλλα στο μενου που μου ζηταει να δηλωσω ποιο router εχω δεν υπαρχει το εν λογω μοντελο. Για την ακριβεια απο Philips εχει μονο το SNA6500.
    Υπαρχει καποιο αντιστοιχο που μπορω να δηλωσω ?? εχει δοκιμασει κανεις να κανει port forward με το PFConfig στο συγκεκριμενο router ή να ακολουθησω την κλασικη χειροκινητη διαδικασια ??

    Ευχαριστω εκ των προτερων
    χειροκίνητα καλύτερα. π.χ. Αν γνωρίζεις την πόρτα που θέλεις να κάνεις port forward (utorrent : 45000) πήγαινε στο Advanced Settings >NAT>Special Application>και βάλε Trigger Port και Public Port 45000 τικ στο Enabled. Είσαι οκ!

  8. #308
    Εγγραφή
    15-02-2008
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    γεια σας ειμαι καινουργιος εδω και ψαχνω μια λυση σας παρακαλω!!!!!εχω το wi-fi router τις conn-x εκεινο το philips που εδεινε δωρο τις γιορτες και καθε μια ωρα μου αποσυνδεεται και μου γραφει μονο τοπικα.Σας παρακαλω μπορειτε να βοηθησετε?

  9. #309
    Εγγραφή
    17-01-2008
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/983
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ Α
    Router
    Thomson 585
    SNR / Attn
    8(dB) / 19(dB)
    Γι ποιο μοντέλο μιλάς ;

  10. #310
    Εγγραφή
    18-02-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.
    ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ CONN-X ΜΕ WIFI ROUTER(PHILIPS) . ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΣΥΡΑΜΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ (ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ CONN-X)ΜΠΟΡΩ? ΕΑΝ ΝΑΙ, ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ

  11. #311
    Το avatar του μέλους dimitris_thass
    dimitris_thass Guest
    Δες εδώ

  12. #312
    Καλησπέρα σε όλους,

    Δεν έχω το CGA5720N/TE wireless ADSL router αλλά έχω το μικρό του αδερφάκι το
    CGA3600 που δεν είναι wireless, έχει μια μόνο πόρτα ethernet (δεν είναι switch) και μία usb. Ίσως κάποιες από τις παρατηρήσεις μου να ισχύουν και για το CGA5720N/TE.

    Είδα ότι κάποιοι παραπονέθηκαν ότι ξαφνικά σταματάει να δουλεύει. Αυτή είναι και η δική μου εμπειρία αλλά νομίζω ότι υπάρχει ένα workaround.

    Αν πάτε στο Security/Firewall/Intrusion Detection και απενεργοποίησετε το
    SPI and Anti-DoS firewall protection τότε και το modem θα σταματήσει να κάνει τα ξαφνικά κολλήματα αφού μπερδεύει to legitimate traffic με DOS attacks.

    Έχετε υπόψιν ότι με αυτό τον τρόπο θυσιάζετε μέρος της ασφάλειας του συστήματος σας.

    Κατά τα άλλα το modem δεν έχει τραγικά προβλήματα, συγχρονίζει ψηλά δεν χάνει το connection έυκολα και έτσι έχω μόνο μερικά παραπονάκια.

    1) Δεν έχει SNMP αλλά η version που έχω εγώ έχει ένα bug και πολλές φορές το εμφανίζει στο menu. π.χ.
    - κάντε κλικ στο Advanced Settings
    το μενού λέει
    NAT
    Maintenance
    System
    UPNP
    DDNS
    Routing

    - κάντε κλικ στο ΝΑΤ
    το μενού λέει
    NAT
    Address Mapping
    Virtual Server
    Special Application
    NAT Mapping Table
    Maintenance
    System
    SNMP <-----------------------------------------
    UPNP
    Routing

    αλλά αν το κλικάρεις τότε σε βγάζει

    404 Not Found
    The requested URL /snmp.stm was not found on this server.

    Θα ήθελα το SNMP να λειτουργεί.

    2) Έπρεπε να κάνω reset το modem ώστε 2 clients να μπορέσουν να πάρουν DHCP lease (ένα windows και ένα linux) ενώ καμμιά δεκάρια άλλα μηχανήματα είχαν πάρει ip κανονικά.

    3) Δεν μπορώ να κάνω assign κάποια ip σε συγκεκριμένα μηχανήματα. Τώρα δεσμεύω ένα ip range και δίνω στατική ip στα εν λόγω μηχανήματα...

    4) Το save file είναι ένα binary dump και όχι text file. Δεν μπορούμε να το κάνουμε diff. Είναι σπαστικό και δεν του έχω εμπιστοσύνη

    5) Δεν μπορώ να βρω firmware updates όπως έχουν γράψει και άλλοι

    INFORMATION
    Numbers of DHCP Clients χ
    Runtime Code Version 0.07a (Dec 1 2007 10:39:48)
    Boot Code Version 0.73.7
    ADSL Modem Code Version 07.01.01.00A
    LAN MAC Address χχ
    WAN MAC Address χχ
    Hardware Version 01
    Serial Num J749373670

  13. #313
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Μηνύματα
    4.271
    Downloads
    51
    Uploads
    21
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    HOL - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
    Router
    Philips CGA5720N,ST 530v6
    SNR / Attn
    31(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Spoiler:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasvir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,

    Δεν έχω το CGA5720N/TE wireless ADSL router αλλά έχω το μικρό του αδερφάκι το
    CGA3600 που δεν είναι wireless, έχει μια μόνο πόρτα ethernet (δεν είναι switch) και μία usb. Ίσως κάποιες από τις παρατηρήσεις μου να ισχύουν και για το CGA5720N/TE.

    Είδα ότι κάποιοι παραπονέθηκαν ότι ξαφνικά σταματάει να δουλεύει. Αυτή είναι και η δική μου εμπειρία αλλά νομίζω ότι υπάρχει ένα workaround.

    Αν πάτε στο Security/Firewall/Intrusion Detection και απενεργοποίησετε το
    SPI and Anti-DoS firewall protection τότε και το modem θα σταματήσει να κάνει τα ξαφνικά κολλήματα αφού μπερδεύει to legitimate traffic με DOS attacks.

    Έχετε υπόψιν ότι με αυτό τον τρόπο θυσιάζετε μέρος της ασφάλειας του συστήματος σας.

    Κατά τα άλλα το modem δεν έχει τραγικά προβλήματα, συγχρονίζει ψηλά δεν χάνει το connection έυκολα και έτσι έχω μόνο μερικά παραπονάκια.

    1) Δεν έχει SNMP αλλά η version που έχω εγώ έχει ένα bug και πολλές φορές το εμφανίζει στο menu. π.χ.
    - κάντε κλικ στο Advanced Settings
    το μενού λέει
    NAT
    Maintenance
    System
    UPNP
    DDNS
    Routing

    - κάντε κλικ στο ΝΑΤ
    το μενού λέει
    NAT
    Address Mapping
    Virtual Server
    Special Application
    NAT Mapping Table
    Maintenance
    System
    SNMP <-----------------------------------------
    UPNP
    Routing

    αλλά αν το κλικάρεις τότε σε βγάζει

    404 Not Found
    The requested URL /snmp.stm was not found on this server.

    Θα ήθελα το SNMP να λειτουργεί.

    2) Έπρεπε να κάνω reset το modem ώστε 2 clients να μπορέσουν να πάρουν DHCP lease (ένα windows και ένα linux) ενώ καμμιά δεκάρια άλλα μηχανήματα είχαν πάρει ip κανονικά.

    3) Δεν μπορώ να κάνω assign κάποια ip σε συγκεκριμένα μηχανήματα. Τώρα δεσμεύω ένα ip range και δίνω στατική ip στα εν λόγω μηχανήματα...

    4) Το save file είναι ένα binary dump και όχι text file. Δεν μπορούμε να το κάνουμε diff. Είναι σπαστικό και δεν του έχω εμπιστοσύνη

    5) Δεν μπορώ να βρω firmware updates όπως έχουν γράψει και άλλοι

    INFORMATION
    Numbers of DHCP Clients χ
    Runtime Code Version 0.07a (Dec 1 2007 10:39:48)
    Boot Code Version 0.73.7
    ADSL Modem Code Version 07.01.01.00A
    LAN MAC Address χχ
    WAN MAC Address χχ
    Hardware Version 01
    Serial Num J749373670


    καλησπερα,στο ελυσε οριστικα το προβλημα η απενεργοποιηση του SPI?
    επισης εντελως πληροφοριακα,ειχες/εχεις παρατηρησει το ppp_shutdown() στο log file του?
    γιατι εμενα με ειχε τρελλανει σε τετοιου ειδους "disconnects" ας το χαρακτηρισω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dpa2006 : 19-02-08 στις 19:20.

  14. #314
    Εγγραφή
    31-01-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    LinkSys WAG354G
    Γεια σε ολους. Έχω και γω ενα PHILIPS CGA5720 N/TE.Έχω συνδέσει ασύρματα ένα υπολογιστή και προσπαθω να συνδεσω ασυρματα και ένα δεύτερο.Στην αρχή δεν συνδεοταν γιατι όπως έλεγε δεν μπορούσε να βρει το αυρματο δύκτυο, αν και όταν έκανε αναζήτηση το δίκτυο εμφανιζόταν πρώτο πρώτο.Αφου το ρύθμισα να συνδέεται αυτόματα, τώρα μερικές φορές και μόνο όταν ο υπολογιστής είναι αρκετα κοντα στο ρούτερ (είναι λαπτοπ) συνδέεται αλλά η σύνδεση είναι πολύ κακή (αργεί να κατεβάσει σελιδες, κάτω δεξιά γράφει:Ταχύτητα 18 Mbit/δευτ. αν και η ισχύς σήματος είναι εξαιρετική).Η σύνδεσή μου ειναι 768.Δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορα στον πρώτο υπολογιστή όσο αφορά την ταχύτητα όταν ο δευτερος συνδέεται. Υπάρχει περιπτωση να ευθύνεται κάποια ρύθμιση του ρούτερ ή του υπολογιστή? Πάντως όταν το χρησιμοποίησε ένας φιλος μου στο σπίτι του (αλλο ρούτερ) δεν είχε κανένα προβλημα στη σύνδεση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

  15. #315
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Μηνύματα
    4.271
    Downloads
    51
    Uploads
    21
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    HOL - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
    Router
    Philips CGA5720N,ST 530v6
    SNR / Attn
    31(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Babis19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε ολους. Έχω και γω ενα PHILIPS CGA5720 N/TE.Έχω συνδέσει ασύρματα ένα υπολογιστή και προσπαθω να συνδεσω ασυρματα και ένα δεύτερο.Στην αρχή δεν συνδεοταν γιατι όπως έλεγε δεν μπορούσε να βρει το αυρματο δύκτυο, αν και όταν έκανε αναζήτηση το δίκτυο εμφανιζόταν πρώτο πρώτο.Αφου το ρύθμισα να συνδέεται αυτόματα, τώρα μερικές φορές και μόνο όταν ο υπολογιστής είναι αρκετα κοντα στο ρούτερ (είναι λαπτοπ) συνδέεται αλλά η σύνδεση είναι πολύ κακή (αργεί να κατεβάσει σελιδες, κάτω δεξιά γράφει:Ταχύτητα 18 Mbit/δευτ. αν και η ισχύς σήματος είναι εξαιρετική).Η σύνδεσή μου ειναι 768.Δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορα στον πρώτο υπολογιστή όσο αφορά την ταχύτητα όταν ο δευτερος συνδέεται. Υπάρχει περιπτωση να ευθύνεται κάποια ρύθμιση του ρούτερ ή του υπολογιστή? Πάντως όταν το χρησιμοποίησε ένας φιλος μου στο σπίτι του (αλλο ρούτερ) δεν είχε κανένα προβλημα στη σύνδεση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
    καλησπερα,πιθανον να φταιει η κεραια του philips,δεν ξερω ποσα dBi βγαζει.οταν εχεις το laptop διπλα στο philips δεν βλεπεις μεγαλυτερη ταχυτητα απο 18 Mbit/δευτ?για να ειμαι ειλικρινης δεν νομιζω οτι μπορεις να παρεις μεγαλυτερες ταχυτητες,γιατι τα 54 Mbit/sec που υποστηριζει η ασυρματη κάρτα δικτύου σου και το philips ειναι θεωρητικα παντα.
    δες λιγο στο Wireless Networking κομμάτι του φορουμ
    και εδω ενα καλο θεμα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ WIRELESS
    θα βρεις περισσοτερες πληροφοριες,
    Ps:για να ειμαι ειλικρινης το εχω απενεργοποιησει το ασυρματο,δεν με ικανοποιησε απο αποψη ταχυτητας

Σελ. 21 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 11161920212223263141 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Philips] Philips CGA3600N/TE modem router ενσύρματο
    Από fadeout στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-08, 18:19
  2. Philips CGA5720N/TE wireless ΜΟΝΟ για router(όχι modem)
    Από soiramk στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-08, 12:45
  3. ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ROUTER PHILIPS CGA3600N/TE ΚΑΙ DC++ v. 0.699
    Από spartakos21 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-08, 12:00

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας