Σελ. 38 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1828333637383940434858 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 556-570 από 928
  1. #556
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    αυτα ειχε παθει η βιβοντι οταν πηρε ελληνες τεχνικους....
    οταν τους εβαλαν κατι ξενους να τους μαθουν λιγο τροπους και τεχνικα θεματα βελτειωθηκε θεαματικα μπορω να πω..εδω ακομη να παρουν μπρος..

  2. #557
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλημέρα!
    Από χτες το μεσημέρι δεν έχω τηλέφωνο στο Μαρούσι. Οταν το καλώ δείχνει να καλεί αλλά δεν ακούγεται τίποτα και όταν το σηκώνω για να καλέσω είναι νεκρό.
    Ιντερνετ κανονικά (τι κανονικά δηλαδή, κατεβάζω με 600 μόνο).
    Ξέρει κανείς τη διαδικασία για να διακόψω; Δε θέλω να χάσω το νούμερο μόνο.
    Ευχαριστώ
    Ράνια

  3. #558
    Εγγραφή
    02-12-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Yokohama
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 35(dB)
    Τι να πω! Με όλα αυτά που διαβάζω μπορώ να πω οτι στον Κορυδαλλό είμαι υπερευχαριστημένος. Αν αναλογιστούμε οτι το μοναδικό πρόβλημα που έχω είναι οτι τα βράδυα το ιντερνετ σέρνεται, κατα τα άλλα μια χαρά. Και τηλεφωνία και tv. Βέβαια οτι προβλήματα κατα καιρούς αντιμετωπίζω, τα ίδια αντιμετωπίζει και άνς κολλητός μου με forthnet που μένει κοντά μου. Εγώ πιστεύω πως η εταιρεία δεν είναι σε θέση αυτήν την στιγμή να καλύψει τις ανάγκες των πελατών της. Η πολιτική της σιωπής που ακολουθεί, είναι όπως το είπα "πολιτική" και όχι αδιαφορία. Είμαι βέβαιος πως τα πράγματα θα φτιάξουν. Και αν δεν φτιάξουν, Δόξα τον Θεό σε συνθήκες πλήρους ανταγωνισμού ζούμε μέσα σε μια ελεύθερη αγορά, οπότε ψωνίζουμε απ όπου θέλουμε...ή επιστρέφουμε στον παλιό μας νταβατζή!

  4. #559
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    τουλαχιστον ο οτε δεν σε δουλευει τοσο πολυ εμενα οποτε ειχα προβλημα μου το ελυναν αμεσως..

  5. #560
    Εγγραφή
    12-11-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10970/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    pireli
    SNR / Attn
    9/12(dB) / 18/3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα!
    Από χτες το μεσημέρι δεν έχω τηλέφωνο στο Μαρούσι. Οταν το καλώ δείχνει να καλεί αλλά δεν ακούγεται τίποτα και όταν το σηκώνω για να καλέσω είναι νεκρό.
    Ιντερνετ κανονικά (τι κανονικά δηλαδή, κατεβάζω με 600 μόνο).
    Ξέρει κανείς τη διαδικασία για να διακόψω; Δε θέλω να χάσω το νούμερο μόνο.
    Ευχαριστώ
    Ράνια
    Και εγω τα ιδια προβληματα αντιμετωπισα αλλα με τον καιρο στρωνει(40 μερες πηρε να μου λειτουργησουν ολα κανονικα)Κανε λιγο υπομονη.Οσο για διακοπη που λες γνωριζω οτι ειναι χρονοβορα (2μηνες περιπου)οποτε ξανασκεψου το.

  6. #561
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ειμαι ενεργοποιημένη από τις 30 Οκτωβρίου. Η περίοδος χάριτος πέρασε ανεπιστρεπτί. Σήμερα τους ρώτησα στο τηλέφωνο πόσες μέρες θέλουν για διακοπή και μου είπαν μια εβδομάδα. Αύριο πουρνό πουρνό λοιπόν θα πάρω πρώτα τον ΟΤΕ να κάνω αίτηση και μετά θα ξεκινήσω διαδικασίες.
    Αυτά τα ολίγα.
    Ακόμα δεν έχω τηλέφωνο. 24 ώρες πια...

  7. #562
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    inalan
    Router
    huawei HG8546M
    παιδια,ξερει κανείς τι συμβαίνει με το δίκτυο της ον; εντελώς ξαφνικά είχα αλλεπάλληλες αποσυνδέσεις και τώρα έχω 14613 kbps download και 6 db downstream noise.
    μήπως τους πειράζει η βροχή;

  8. #563
    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    472
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100Mbps/10Mbps
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9 dB(dB) / 12(dB)
    Απο χθες το απογευμα παμε ...χαλια. Τουλαχιστον εγω δηλαδη







    Αντιμετωπιζει κανεις αλλος προβληματα?
    Dslam Ηλιουπολης

  9. #564
    Εγγραφή
    02-11-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    κάποιος είπε κάτι πολύ σωστό κανενας απο τους τρίτους παρόχους δεν έχει υ πηρεσίες όπως ο ΟΤΕ που κατηγορούμε - τουλάχιστον στον ΟΤΕ σου λένε ας πουμε 2 mbit και είναι 2 mbit- επιπλέον κάποιος είπε για 12000 γραμμές τηλεφωνικά μου φαίνεται πολύ πιθανόν να είναι έτσι- τέλος εγω περιμένω και αυριο και μετά έφυγα -κάλιο 20 ευρω το μήνα και σιγουριά ΟΤΕ παρά καραγκιοζιλίκια διότι ξέρετε οτι νομικά είναι έτσι τα πράγματαπ ουθ ότι και να κάνεις δε ξέρεις αν θα ζεις για να δεις την έκβαση της υποθεσης σου


    αυτα
    φιλική συμβουλη επιστροφή στον ΟΤΕ το συντομότερο ( για μένα τελευταια αναμονή μέχρι αυριο) μέχρι οι 3ες ετερίες να μάθουν να παρέχουν σοβαρές υπηρεσίες - αντιληφθείτε επιτέλους ότι μνας αντιμετωπίζουν σας πρόβατα με τις χαζο προσφορές του και κάνουν προπωλήσεις πακέτων χωρίς να έχουν καμία υποδομή ακριβώς για να ττην αποκ΄τησουν αυτη τη υποδομή στη πλάτη σας - επιτέλους ας μην είμαστε άλλο ζώα και ας μη δικαιώνουμε το Β.ΛΕΒΕΝΤΗ

  10. #565
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ρε παιδια εγω εχω INTERNET ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ τηλεφωνο? πωσ γινεται αυτο? μιλισα με την on μεσα σε 20 λεπτα και μου ειπαν οτι εχει προβλημα το μαρουσι2 οπου ειμαι! ασε δε που στο τηλ απανταει ενας τυπος που το παιζει τεχνικος και αφου του λεσ το προβλημα λεει μισο λεπτο να σασ συνδεσο με τεχνικο! καλα ρε καραγκιωζη τι καθομαι και σου λεω 2 ωρες το προωλημμα μου? και εκτοσ τον αλλοον με πεταει εκτοσ σινδεσισ συνεχεια και ειπαν οτι και γι αυτο θααααααααααααααααααααααα με παρουν τηλ! καλα κρασα...

  11. #566
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    εγω τι να πω?
    οταν χτυπαει το τηλ η περνω τηλ το νετ πεφτει εχω χαμηλη ταχυτητα αλλα καλο up απο χτες το βραδυ το max που ειδα ηταν 350kbps με το dap

  12. #567
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    11
    Uploads
    0

  13. #568
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Περιοχή
    Νίκαια!!!
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    459
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Speedtouch 585 v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από span_45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να πω! Με όλα αυτά που διαβάζω μπορώ να πω οτι στον Κορυδαλλό είμαι υπερευχαριστημένος. Αν αναλογιστούμε οτι το μοναδικό πρόβλημα που έχω είναι οτι τα βράδυα το ιντερνετ σέρνεται, κατα τα άλλα μια χαρά. Και τηλεφωνία και tv. Βέβαια οτι προβλήματα κατα καιρούς αντιμετωπίζω, τα ίδια αντιμετωπίζει και άνς κολλητός μου με forthnet που μένει κοντά μου. Εγώ πιστεύω πως η εταιρεία δεν είναι σε θέση αυτήν την στιγμή να καλύψει τις ανάγκες των πελατών της. Η πολιτική της σιωπής που ακολουθεί, είναι όπως το είπα "πολιτική" και όχι αδιαφορία. Είμαι βέβαιος πως τα πράγματα θα φτιάξουν. Και αν δεν φτιάξουν, Δόξα τον Θεό σε συνθήκες πλήρους ανταγωνισμού ζούμε μέσα σε μια ελεύθερη αγορά, οπότε ψωνίζουμε απ όπου θέλουμε...ή επιστρέφουμε στον παλιό μας νταβατζή!
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!
    Εγώ από Νίκαια αντιμετωπίζω το ίδιο....Τις βραδυνές ώρες το ίντερνετ σέρνεται...Γιατί όμως;;;

  14. #569
    Εγγραφή
    12-10-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    απο χθές το βράδυ με εχουν αφήσει δίχως τηλεφωνία και ιντερνετ... απόλυτα νεκρά και τα 2.
    αντιμετωπίζει κανείς παρόμοια θέματα με το κέντρο Δάφνης? γιατί πετάξανε το θεικό περί αναβάθμισης....
    έστω λέω οτι κάνετε αναβάθμιση... την κάνετε απο τις 9μιση το βράδυ ή όπως συνήθως ανακοινώνεται ξημερώματα?....
    φυσικά καμία απάντηση.

  15. #570
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Περιοχή
    Νίκαια!!!
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    459
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Speedtouch 585 v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    Ναι σιγά μην απαντήσουν!!!!

    Ειδικά σε e-mail δεν είχα ποτέ την τιμή!!

    Πάρε ένα τηλ στο τεχνικό τμήμα!!Το τελευταίο τριήμερο κάτι συμβαίνει μου φαίνεται!!(αν κ εγώ σήμερα έχω iptv!!!)
    Χμμμ...Επιστρέφω στην προηγούμενη υπογραφή μου....
    Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Όσο για το σύμπαν διατηρώ κάποιες αμφιβολίες

Σελ. 38 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1828333637383940434858 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1250
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-08, 17:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας