Σελ. 65 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 45556063646566 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 961-975 από 981
  1. #961
    Το avatar του μέλους opener
    opener Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάπνιζε; / καπνίζει;

    Αν η απάντηση είναι ή ήταν ναι, δεν υπάρχει κάτι να κατηγορήσεις τον εαυτό σου. Δυστυχώς είναι τα επακόλουθα αυτής της συνήθειας
    Οχι, οχι.
    (Μη μικροκυτταρικος, αδενικου τυπου).

    Δεν ειναι θεμα κατηγοριας, αλλα με τις αποφασεις που θα παρω απο εδω και περα.
    Και επειδη δεν θα εχω μια και μονο επιλογη --> μονοδρομο, σε οτι και να επιλεξω θα υπαρχει το διλλημα αν αυτο που κανω ειναι σωστο η λαθος.

    ΚΑΤΑΝΟΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΑ
    http://www.bococ.org.cy/cache/e8c065...59f7c24f78.pdf
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος opener : 05-09-10 στις 13:55.

  2. #962
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Αυτο που θελουμε εμεις οι καρκινοπαθεις πιστευω πανω και πρωτο απ ολα
    ειναι μια ζεστη αγκαλια κι ενα χαμογελο!
    Βασικο λαθος που εκανα απο αγαπη εγω με τον αντρα μου, ηταν να του κρυψω μερος της αληθειας ειτε για την θεραπεια ειτε για την σοβαροτητα της καταστασης του, κοντρα στην εκπεφρασμενη θεληση του, απλα και μονο επειδη ετσι μου συνεστησε ο χειρουργος μας.
    Αποτελεσμα ηταν να τ ανακαλυψει ο ιδιος αργοτερα και να χασει
    μερος της εμπιστοσυνης του τοσο σε μενα οσο και στους γιατρους του.
    Αγαπη, στοργη και ειλικρινεις απαντησεις ειναι πολυ καλυτερα απ τα οδυνηρα μυστικα.
    Απευθυνθειτε σε ειδικους ψυχολογους σε περιπτωση αμφιβολιας γιατι οι περιπτωσεις διαφερουν.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #963
    Εγγραφή
    26-07-2005
    Περιοχή
    Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πολύ σωστά αυτά που γράφει η manoulamou. Σε αυτό το τρυπάκι του αν είχαμε μπει και στην περίπτωση του πατέρα μου. Αν είχε κάνει την εγχείρηση νωρίτερα; Αν είχαν ανακαλύψει πιο γρήγορα την μετάσταση οι γιατροί; Δυστυχώς όμως το τέλειο δεν υπάρχει, οπότε νομίζω ότι το σημαντικότερο είναι απλώς να δώσεις τον αγώνα όσο καλύτερα γίνεται, δεδομένων των συνθηκών..
    Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι
    Το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι δύσκολο, αλλά εύκολο να συμβουλεύεις τους άλλους

    Θαλής ο Μιλήσιος, 643-548 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος

  4. #964
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.519
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Η γνώμη μου είναι πως κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα στην αλήθεια όσο σκληρή και αν είναι.

    Ο αιφνίδιος θάνατος είναι σοκ για όλους. Καταλαβαίνεις την απώλεια μετά από πολύ καιρό αν και ποτέ δεν μπορείς να κατανοήσεις μια απώλεια.
    Ο θάνατος από καρκίνο είναι μακροχρόνιο σοκ για όλους μέσα απ' το οποίο μαθαίνεις τι είσαι.

    Όσοι άντρες έχετε φτάσει στα 35, αρχίστε τον κύκλο των εξετάσεων με την PSA ( εξέταση αίματος είναι μην φοβάστε ).
    Οι γυναίκες πρέπει να ξεκινούν αμέσως μετά το πρώτο παιδί.
    Η ευθύνη για τις εξετάσεις είναι αποκλειστικά δική σας.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  5. #965
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    To topic ξεθαβεται λογω covidοκαταστασης και τι προσπαθει να κανει ο καθενας απο μονος του για να μην επηρεαζεται ψυχολογικα,η να μην σωματοποιει αυτη την καταπιεση που βιωνουμε,στην εργασια,στην καθημερινοτητα,που ξεκινησε απο τις μασκες σε εσωτερικους χωρους,πηγε και σε εξωτερικους χωρους,τον βομβαρδισμο με τους ελεγχους,τα μετρα περιορισμων,την αποβλακωση απο τα μιντια,τα στρατοπεδα μεταξυ εμβολιασμενων-ανεμβολιαστων,τα rapid test κλπ.

    Προσωπικα,υπαρχουν μερες που νιωθω ψυχολογικη κουραση απο την covidoκατασταση και δεν ξερω με τι τροπο να την αποβαλω,μια βολτα με το ποδηλατο,μια ημερησια εκδρομη κοντα στη φυση,γυμναστικη εξω με ολιγον μουσικη.

  6. #966
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.006
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @manoulamou συλλυπητήρια και απο μένα για τον σύζυγο σου και εύχομαι καλή ανάρρωση.
    Λίγο πολύ όλοι έχουμε βιώσει κάποιο παρόμοιο περιστατικό στην οικογένεια μας.
    Αφήνω και ένα σύνδεσμο με το ITE κρήτης που ασχολείται και με τον καρκίνο. Το οποίο κάνει εξαιρετική δουλειά και θεωρώ ότι είναι το ακατέργαστο διαμάντι της Ελλάδας.
    Αν θες πες τον γιατρό σου που σε παρακολουθεί να επικοινωνοίσει με το ΙΤΕ της Κρήτης και αν μπορούν να βοηθήσουν σε κάτι.

    ΙΤΕ: Συμμαχία ενάντια στον καρκίνο με Μονάδα Ιατρικής Ακριβείας.

    Και πάλι περαστικά και ότι καλύτερο σου εύχομαι.


    https://oncopmnet.gr/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xaris2335 : 08-11-21 στις 07:22.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  7. #967
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ xaris2335, μετα τις αρχικες θεραπειες, δεν υπηρξε καμια μεταλλαξη.
    Δυστυχως λογω covid-19 ανεβαλα συνεχως τις τακτικες εξετασεις.
    Δειλα τις ξεκινησα παλι με τα αποτελεσματα σχετικα με τον αρχικο καρκινακο μου να ειναι μεχρι τωρα ικανοποιητικα πλην ομως για τα υπολοιπα συστηματα ΚΑΙ λογω μιας καποιας ηλικιας, δεν ειναι πολυ ευχαριστα...
    Πριν επαιρνα μεχρι και 3 διαφορετικα λεωφορεια - μετρο κοκ μη διαθετουσα δικο μου οχημα.
    Τωρα πλεον μετακινουμαι μονον με taxi, καθως τα ΜΜΜ ειναι απαγορευτικα οσον με αφορα, λογω του βεβαρημενου ιστορικου και υποκειμενων νοσηματων.
    Φοραω παντα και παντου μασκα FFp2 / kn95 ουτε καν τις τυπου χειρουργικες λογω δελτα μεταλλαξης.
    Βγαινω μονον για περπατημα καιρου επιτρεποντος σχεδον καθημερινα και για να παω στο φαρμακειο ή σε καποιο τοπικο γιατρο για κατι που μοιαζει επειγον.
    Τα παιδια μου εχω να τα αγκαλιασω σφιχτα και να τα φιλησω απο οταν ξεκινησε η πανδημια, παρολο που ειμαστε ολοι πληρως εμβολιασμενοι, αφου κυκλοφορουν εκτος σπιτιου ερχονται μονιμα σε επαφη με ενα σωρο κοσμο. Ο γιος σεζον τα καλοκαιρια Μυκονο, η κορη και σεζον Ροδο και αναπληρωτρια δασκαλα σε διαφορες περιοχες.
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ οσο γινεται πιο γρηγορα!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 08-11-21 στις 09:50.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  8. #968
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ xaris2335, μετα τις αρχικες θεραπειες, δεν υπηρξε καμια μεταλλαξη.
    Δυστυχως λογω covid-19 ανεβαλα συνεχως τις τακτικες εξετασεις.
    Δειλα τις ξεκινησα παλι με τα αποτελεσματα σχετικα με τον αρχικο καρκινακο μου να ειναι μεχρι τωρα ικανοποιητικα πλην ομως για τα υπολοιπα συστηματα ΚΑΙ λογω μιας καποιας ηλικιας, δεν ειναι πολυ ευχαριστα...
    Πριν επαιρνα μεχρι και 3 διαφορετικα λεωφορεια - μετρο κοκ μη διαθετουσα δικο μου οχημα.
    Τωρα πλεον μετακινουμαι μονον με taxi, καθως τα ΜΜΜ ειναι απαγορευτικα οσον με αφορα, λογω του βεβαρημενου ιστορικου και υποκειμενων νοσηματων.
    Φοραω παντα και παντου μασκα FFp2 / kn95 ουτε καν τις τυπου χειρουργικες λογω δελτα μεταλλαξης.
    Βγαινω μονον για περπατημα καιρου επιτρεποντος σχεδον καθημερινα και για να παω στο φαρμακειο ή σε καποιο τοπικο γιατρο για κατι που μοιαζει επειγον.
    Τα παιδια μου εχω να τα αγκαλιασω σφιχτα και να τα φιλησω απο οταν ξεκινησε η πανδημια, παρολο που ειμαστε ολοι πληρως εμβολιασμενοι, αφου κυκλοφορουν εκτος σπιτιου ερχονται μονιμα σε επαφη με ενα σωρο κοσμο. Ο γιος σεζον τα καλοκαιρια Μυκονο, η κορη και σεζον Ροδο και αναπληρωτρια δασκαλα σε διαφορες περιοχες.
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ οσο γινεται πιο γρηγορα!
    Και δεν καταδέχτηκαν τα κ@λόπαιδια να καραντινιαστούν 5 μέρες για να σε δούνε;
    Κοιτάζω τώρα τον δικό μου που είναι 2 και αρχίζω να ψάχνω για αντίστοιχα σημάδια τώρα

    Για κάτι τέτοιους λόγους είναι που πλέον ρίχνω κατάρες σε ανεύθυνους αντιεμβολιαστές, την τρώμε όλοι ποικιλοτρόπως για να γκρινιάζουν αυτοί που πρέπει να κάνουν τεστ για να πιουν καφέ σε τραπέζι.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  9. #969
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Το κωμικοτραγικο ειναι οτι παρασυρθηκα απο τον ΙΟ κι εγραψα αντι για ΜΕΤΑΣΤΑΣΗ , μεταλλαξη
    Τα καλοπαιδα μου προσεχουν και προτιμουν να ειμαστε μακρυα κι αγαπημενοι...

    Ασε που η κορη μου η δασκαλα μου λεει οτι αλωνιζει ο ΙΟΣ τοσο στα παιδακια οσο και στο γενικοτερο προσωπικο των σχολειων!
    Μπορει να μην ειναι πολυ σοβαρο στις μικρες ηλικιες - εχουν αντοχες - ανοσια αλλά κατι καθαριστριες, διδασκοντες μαυρα χαλια.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  10. #970
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.006
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κωμικοτραγικο ειναι οτι παρασυρθηκα απο τον ΙΟ κι εγραψα αντι για ΜΕΤΑΣΤΑΣΗ , μεταλλαξη
    Τα καλοπαιδα μου προσεχουν και προτιμουν να ειμαστε μακρυα κι αγαπημενοι...

    Ασε που η κορη μου η δασκαλα μου λεει οτι αλωνιζει ο ΙΟΣ τοσο στα παιδακια οσο και στο γενικοτερο προσωπικο των σχολειων!
    Μπορει να μην ειναι πολυ σοβαρο στις μικρες ηλικιες - εχουν αντοχες - ανοσια αλλά κατι καθαριστριες, διδασκοντες μαυρα χαλια.
    Ενώ οι τουαλέτες στα δημόσια σχολεία είναι πεντακάθαρες λάμπουν απο καθαριότητα.
    Να μην πω για τις τουαλέτες στον στρατό εκεί να δεις μαύρο χάλι κατα τα άλλα έχουμε κορονοιό και μας φταίνε οι αντιεμβολιαστές.
    Ήθελα να μάθω το υγειονομικό δεν τα βλέπει αυτά ειδικά τώρα.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  11. #971
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Εδω δεν παιρνουν μετρα για ΜΜΜ γιατι ειναι λεει ανεφικτο, στις χ@#$3@ς θα κανουν ελεγχο;
    Του πεταματου η απλη πλεμπα.
    Καπου διαβαζα οτι η κατασταση διεθνως θυμιζει 1917 ή 1968...
    ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  12. #972
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ οι τουαλέτες στα δημόσια σχολεία είναι πεντακάθαρες λάμπουν απο καθαριότητα.
    Να μην πω για τις τουαλέτες στον στρατό εκεί να δεις μαύρο χάλι κατα τα άλλα έχουμε κορονοιό και μας φταίνε οι αντιεμβολιαστές.
    Ήθελα να μάθω το υγειονομικό δεν τα βλέπει αυτά ειδικά τώρα.
    Τελευταία φορά που είδα στον στρατό δεν μπαίνει κόσμος απο έξω να πάει στις τουαλέτες να κάνει την δουλειά του.

  13. #973
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Ακομη δεν εχω συνελθει, δεν το ανεφερα πριν...
    Ειχα παει στο λογιστικο γραφειο που μας κανει τις δηλωσεις για κατι διαδικαστικα και ο φοροτεχνικος μας ελειπε αλλά με εξυπηρετησε ο αδερφος του.
    Μου ειπε οτι εκεινος ειχε παθει εμφραγμα οσο βρισκοταν στο Αγρινιο, γλυτωσε μεν τα χειροτερα αλλά δεν εβρισκε ελευθερη θεση ΜΕΘ...
    Ξερετε εκει όπου αμα μπεις, σε βγαζουν τεσσερις.
    Τελικα οι δικοι του προτιμησαν να τον βαλουν σε ιδιωτικο ασθενοφορο και τον εφεραν στην Αθηνα, σε μεγαλη κλινικη.
    Δεν εχουν ιδεα ποσο θα παει η λυπητερη, πλην ομως δεν ειχαν αλλη επιλογη.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  14. #974
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ποιος εχει παρει λεξοτανιλ στην εποχη του covid,με τους περιορισμους,την γενικοτερη καταπιεση?

  15. #975
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Εγω προτιμαω σοκολατες ή σπανιως λογω διαβητη κανενα γλυκακι.
    Καποτε που ειχα πολυ αγχος λογω μεταθεσης και ταυτοχρονης μετακομισης με δυο νηπια να με τρεχουν, ο γιατρος μου εγραψε λεξοτανιλ, καταπια μισο και κοιμομουν μιση μερα, καθοτι ποτέ δεν επαιρνα παρομοια σκευασματα.
    ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
    Spoiler:
    Δεν πρέπει να πάρετε το Lexotanil αν πάσχετε από: αναπνευστικές παθήσεις, ηπατικές παθήσεις, υπνική άπνοια, μυασθένεια Gravis.
    Εάν είσαστε έγκυος, χρειάζεται να γνωρίζετε πως το Lexotanil μπορεί να προκαλέσει γενετικές ανωμαλίες στο έμβρυο, καθώς και εξάρτηση. Η βρωμαζεπάμη μπορεί επίσης να περάσει στο μητρικό γάλα.
    kalytero-farmako
    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ
    Είναι το LEXOTANIL το ΣΩΣΤΟ φάρμακο για εσάς;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

Σελ. 65 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 45556063646566 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ψυχολογική υποστήριξη
    Από papakion στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-08, 23:46
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-07, 20:54
  3. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-05, 21:57

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας