Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 140
  1. #31
    Εγγραφή
    01-06-2006
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12025/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    (dB) / 36(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ γουστάρω να κλείσει ο ΟΤΕ
    περιμενω αυτη την ωρα

  2. #32
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.829
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Εγω γουσταρω να κλεισουν ολοι και να παιζουμε με κοινοτικα δικτυα WiFi

  3. #33
    Εγγραφή
    07-11-2006
    Περιοχή
    Θάσος
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    3.581
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΘΑΣΟΥ
    Router
    BaudTec wireless
    SNR / Attn
    11,7(dB) / 27(dB)
    Ε ρε φρυκτωρία που μας χρειάζεται...

  4. #34
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.783
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ρε φρυκτωρία που μας χρειάζεται...
    F(riktoria)TTH θα είναι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nnn : 01-12-07 στις 00:15.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #35
    Το avatar του μέλους erateinos
    erateinos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ γουστάρω να κλείσει ο ΟΤΕ και να μείνουν μόνο οι εναλάκτικοι, εκεί δεν θα δείς κάν γελία
    ε καλά μην το παρακάνουμε κιόλας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ρε φρυκτωρία που μας χρειάζεται...
    όταν θα βρέχει τι θα κάνουμε ?


  6. #36
    Εγγραφή
    13-06-2005
    Περιοχή
    SKG++
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
    Router
    9105++
    Θυμάμαι όταν το1995 (αν δεν κάνω λάθος) ο ΟΤΕ έκανε χρήση νόμου που έλεγε ότι είναι ο αποκλειστικός φορέας επικοινωνιών φωνής στην Ελλάδα, και απαγόρευσε έτσι την χρήση προγραμμάτων όπως iphone (άν θυμάμαι καλά πάλι) με τα οποία μπορούσαμε να μιλάμε με εξωτερικό (pc2pc) πάνω από dial-up. Τότε είχα πει ότι όταν μας βάλει χέρι η ΕΕ και εμφανιστούν εναλλακτικοί πάροχοι, θα κάνω party!

    Το ίδιο προσπάθησε να πετύχει με τον περιορισμό πακέτων. VoIP δεν έπαιζε ούτε για ανέκδοτο σε ορισμένες περιπτώσεις.

    Φίλος, παρήγγειλε αρχικά με το πρόγραμμα Δίοδος Forthnet. Κλασσικά ο ΟΤΕ καθυστερούσε... όταν πήγε εκεί να ρωτήσει για την καθυστέρηση, τον έπεισαν και έβαλε conex!!! Την επόμενη μέρα είχε adsl!!!

    Σήμερα άλλος φίλος που ενεργοποιήθηκε με 5 μέρες μόνο καθυστέρηση στο 2play της Forthnet, με ενημέρωσε ότι για 2 μέρες που θεωρητικά ήταν ακόμα στον ΟΤΕ, ο ΟΤΕ του χρέωσε 2 μήνες πάγιο!!! Ποιος μπορεί να μου πει ότι οι 5 μέρες αργοπορίας (από το χρονοδιάγραμμα της Forthnet) δεν έγιναν επίτηδες από τον ΟΤΕ.

    Μετά το σημερινό happening με τον προϊστάμενο του υποκαταστήματος, εγώ πλέων πιστεύω ότι ο ΟΤΕ έχει δώσει «γραμμή» να καθυστερεί από μία μέρα έως 2 μήνες (ανάλογα στην περίπτωση κάθε φορά) ώστε να χρεωθεί και το πάγιο των επόμενων 2 μηνών. Ένα αποχαιρετιστήριο ξεκουμπιδιασμα δηλαδή.

    Καιρός να κάνω εκείνο το party!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ziggy : 01-12-07 στις 00:29.

  7. #37
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ο καθένας έχει το δικαίωμα να κάνει τις επιλογές του. Δε θα του υποδείξεις ούτε εσύ, ούτε εγώ τί θα κανει.
    Δεν υποδειξα σε κανενα τι να κανει και που να παει. Ουτε εδω ουτε σε αλλη περιπτωση, σε αντιθεση με πολλους "οπαδους" που το κανουν συστηματικα.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  8. #38
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    381
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Fritzbox 7590
    Path Level
    Fastpath
    Ok παιδια καθιστε με τους εναλακτικους αφου ειναι φτηνοι και καλοι ΑΛΛΑ ΜΗΝ γεμιζετε τιγκα τα threats απο προβληματα του στιλ πληρωνω 24μβιτ και σερνεται Η 7 ΜΕΡΕΣ χωρις τηλεφωνο και βλεπουμε,γιατι στο τελος κατανταει αστειο.Δικη σας επιλογη ηταν αυτη.30 χρονια Οτε μια φορα εμεινα χωρις τηλ.για μιση μερα.Και μιλαμε για τους καραγκιοζηδες που αφηνουν τον κακομοιρο κοσμακι χωρις τηλ. συνεχεια?Ελεος ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας.ειναι ειδος πρωτης αναγκης το τηλεφωνο και καποιοι φροντιζουν να το καταντισουν σκετο μαρτυριο.

    60 χρονια ειναι ο Οτε στην πιατσα και συνεχεια αναβαθμιζεται.απο που ξεφυτρωσαν ολοι αυτοι οι εναλακτικοι μεσα σε ενα Φεγγαρι?Ποτε προλαβαν κιολας να φτιαξουν σωστο δικτυο?

    Συγχωρεστε με παιδες δεν εχω κατι με κανεναν αλιμονο,απλα αυτη ειναι η αληθεια.καλο θα ηταν αρκετοι απο εμας(και εγω μεσα)να περιμενουμε λιγο καιρο 2-4 χρονια να φτιαξουν δικτυα αξιοπρεπη οι εναλακτικοι και μετα αναλογος να πραξουμε.ποσο απλα να το πω ρε παιδια?Ειναι σαν να εχουμε εναν Γιατρο με εμπειρια και εναν μαθητευομενο.ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ?εγω προτιμω την σιγουρια τις εμπειριας και οχι να ειμαι το πειραματοζωο που θα ΕΞΑΣΚΗΘΕΙ καποιος πανω μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chrisd : 01-12-07 στις 05:52.

  9. #39
    Εγγραφή
    21-11-2007
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Speedtouch 530
    SNR / Attn
    28(dB) / 16(dB)
    Ειναι η νοοτροπια του Ελληνα πλεον να θελει το φτηνο.ΟΧΙ φιλε μου το φτηνο κρεας το τρωνε τα σκυλια.και επειδη εχω μαθει στην ζωη μου να πληρωνω και να ΑΠΑΙΤΩ Οτε και παλι Οτε
    Με το πρώτο συμφωνώ. Και εγώ ανήκω σε αυτούς, που δεν σκέφονται μόνο τη πιο χαμηλή τιμή, αλλά και τη ποιότητα και ιδιαίτερα τη σχέση ποιότητα / τιμή (ίσως γιατί δεν είμαι Ελληνίδα ). Και εδώ όμως πρέπει να πω ότι δεν με ικανοποιεί ο ΟΤΕ. Γιατί το να ΑΠΑΙΤΩ για μενα δεν σημαίνει να έχω μια βασική τηλεφωνική γραμμή και γραμμή ADSL με βασική ταχύτητα στη τιμή των 35 Ευρώ (με το οποίο μάλλον έχουμε από τις πιο υψηλές τιμές με τις πιο χαμηλές ταχύτητες στην Ευρώπη....) και να είμαι ευχαριστημένη με το πλέον αυτονόητο, δηλ. να λειτουργεί κιόλας η γραμμή μου ..... Και ένας από τους πολλού δημόσιος υπαλλήλους ανάμεσα στις καφέδες τους να έχει και την καλοσύνη να με εξυπηρετεί...
    Αν και ένα καλό του ανταγωνισμού είναι ότι όντως η εξυπηρέτηση στον ΟΤΕ κάπως καλύτερη έγινε.

    Αλλά έτσι δυστυχώς έχουν τα πράγματα... Έχουμε επιλογή ανάμεσα μιας βασικής σύνδεσης σε υπερβολικό υψηλή τιμή ή του κινδύνου να μένουνε χωρίς τηλέφωνο και ιντερνετ και χωρίς εξυπηρέτηση... Και δυστυχώς και εγώ νομίζω ότι θα χρειαστεί ακόμα αρκετό χρόνο να ωριμασει η αγορά και να μπορούμε να έχουμε πραγματικά απαιτήσεις, και όχι να επιλέγουμε το λιγότερο κακό.

    Για αυτό και εγώ ακόμα είμαι στον ΟΤΕ και θα μείνω μάλλον μέχρι να δω ότι κάποιος εναλλακτικός λειτουργεί όντως καλά στην περιοχή μου (ακόμα ούτε έχει....). Δηλ. αναγκαστικά, και όχι γιατί είμαι ευχαριστημένη με αυτό το παίρνω απο τον ΟΤΕ.....

  10. #40
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Ήθελα να έβλεπα όλους τους υπερασπιστές του ΟΤΕ αν τυχαιναν να είναι σε πίτα DSLAM και για το μεγαλύτερο μέρος της μέρας να σέρνεται η 2άρα και να κατεβάζω max 30KB/sec.

    Για να μπουν μερικά πράγματα στη θέση τους, ο ΟΤΕ ακόμα και σήμερα βάζει άθλιο contntion ratio στα DSLAMs με αποτέλεσμα τα γνωστά φαινόμενα. Λες και αν δίνει το 3πλασιο bandwidth στο DSLAM θα του κοστίσει παραπάνω.

    Αν δω πάλι έστω και παρόμοια φαινόμενα έφυγα την επόμενη μέρα ακόμα και να μου κοστίσει ακριβά. Για την ώρα στο ADSL2+ DSLAM δεν υπάρχει φαινόμενο πίτας αλλά μάλλον είναι θέμα χρόνου.

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shaq141a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να έβλεπα όλους τους υπερασπιστές του ΟΤΕ αν τυχαιναν να είναι σε πίτα DSLAM και για το μεγαλύτερο μέρος της μέρας να σέρνεται η 2άρα και να κατεβάζω max 30KB/sec.

    Για να μπουν μερικά πράγματα στη θέση τους, ο ΟΤΕ ακόμα και σήμερα βάζει άθλιο contntion ratio στα DSLAMs με αποτέλεσμα τα γνωστά φαινόμενα. Λες και αν δίνει το 3πλασιο bandwidth στο DSLAM θα του κοστίσει παραπάνω.

    Αν δω πάλι έστω και παρόμοια φαινόμενα έφυγα την επόμενη μέρα ακόμα και να μου κοστίσει ακριβά. Για την ώρα στο ADSL2+ DSLAM δεν υπάρχει φαινόμενο πίτας αλλά μάλλον είναι θέμα χρόνου.
    Για δες λίγο το contention ratio σε κάποιους άλλους, πχ Θεσσαλονίκη και τι τραβάνε με την γραμμή Θεσσαλονίκη - Αθήνα, υπάρχει διαφορά το να έχεις εως 24 και να κατεβάζεις με 60 και να έχεις εως 2048 και να κατεβάζεις με 30

  12. #42
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shaq141a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να έβλεπα όλους τους υπερασπιστές του ΟΤΕ αν τυχαιναν να είναι σε πίτα DSLAM και για το μεγαλύτερο μέρος της μέρας να σέρνεται η 2άρα και να κατεβάζω max 30KB/sec.

    Για να μπουν μερικά πράγματα στη θέση τους, ο ΟΤΕ ακόμα και σήμερα βάζει άθλιο contntion ratio στα DSLAMs με αποτέλεσμα τα γνωστά φαινόμενα. Λες και αν δίνει το 3πλασιο bandwidth στο DSLAM θα του κοστίσει παραπάνω.
    .
    Ξερεις ποσο ειναι το contention ratio; Εχεις στοιχεια;
    Οσο για το επιπλεον κοστος κανε τον κοπο να διαβασεις αυτο το πολυ καλο αρθρο
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=51551
    θα μαθεις πολλα .
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  13. #43
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik49 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερεις ποσο ειναι το contention ratio; Εχεις στοιχεια;
    Οσο για το επιπλεον κοστος κανε τον κοπο να διαβασεις αυτο το πολυ καλο αρθρο
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=51551
    θα μαθεις πολλα .
    Δεν με νοιαζει πόσο είναι το contention ratio. Αυτό που με νοιάζει είναι ότι είχα μια υπηρεσία απαράδεκτη. Δεν είχα κανένα πρόβλημα να πληρώνω τα διπλάσια για τη σύνδεσή μου αλλά απλά δεν υπήρχε προιον. Αν ο ΟΤΕ δε βγαίνει να αυξήσει τις τιμές.

    Το κόστος που αναφερόμουνα πριν είναι μηδενικό για την Αθήνα μιας και οι αποστάσεις είναι πολλοί μικρές για τα δεδομένα των οπτικών ινών. Για τις άλλες περιοχές πράγματι πρέπει να βάλουν καλύτερα Lazer για τις οπτικές.

    ........Auto merged post: shaq141a added 11 Minutes and 50 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δες λίγο το contention ratio σε κάποιους άλλους, πχ Θεσσαλονίκη και τι τραβάνε με την γραμμή Θεσσαλονίκη - Αθήνα, υπάρχει διαφορά το να έχεις εως 24 και να κατεβάζεις με 60 και να έχεις εως 2048 και να κατεβάζεις με 30
    Αυτό κράτησε ένα μήνα. Εμένα το πρόβλημα κράτισε 1 χρόνο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος shaq141a : 01-12-07 στις 17:24. Αιτία: auto merged post

  14. #44
    Εγγραφή
    17-01-2006
    Περιοχή
    Δανία του Κ*λου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    672
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από daddycool Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ'αρχήν από πού και ως πού θεωρείτε ότι το δίκτυο ανήκει στον ΟΤΕ? Όταν ο ΟΤΕ ήταν κρατικός, το δίκτυο έγινε με επενδύσεις που ανήκαν στο Ελληνικό Δημόσιο, δηλαδή χρήματα από τους δικούς μας μισθούς. Τώρα που κατα 49% (αν δεν κάνω λάθος) ιδιωτικοποιήθηκε, με ποιο δικάιωμα κραταέι νταβαντζηλίδικα τις γραμμές που έγιναν με τα δικά μας λεφτά?
    Να τις πάρει το κράτος και να τις επινοικιάσει σε όποιον ενδιαφερθεί (και σε περισότερους από έναν) και όχι να γίνεται αυτό το τριτοκοσμικό χάλι να περιμένουμε δεν ξέρω κι εγώ πόσες μέρες για μια γ... ( μη πω καμια κακή λέξη) φορητότητα.... Και μάλιστα με ρήτρα στη σύμβαση ώστε αν αυτός που θα πάρει την εκμετάλλευση, δεν ανταποκριθεί σε χρόνους κλπ, να πληρώσει πρόστιμο και να παίξει ο επόμενος. Με αυτό τομ τρόπο και χρήματα θα μπούν στα ταμεία του κράτους, και εμείς θα δούμε μια μέρα της προκοπής..
    Καλά κρασιά.Από τη στιγμή που η κυβέρνηση που προχώρησε στην εισαγωγή του ΟΤΕ στο χρηματιστήριο και την μετατροπή του σε Α.Ε. δεν προχώρησε σε διαχωρισμό μεταξύ ΟΤΕ Α.Ε. και ΟΤΕ Υπηρεσίες, πριν την εισαγωγή στο χρηματιστήριο, με την δεύτερη να είναι 100% εταιρεία του Δημοσίου που θα διαχειρίζεται το δίκτυο πέταξε το πουλάκι.

    Πάρτε το χαμπάρι επιτέλους ότι πλέον το δίκτυο ανήκει στους μετόχους της ΟΤΕ Α.Ε. και σε κανέναν άλλον.Αν θέλετε να ανήκει και σε σας η μόνη λύση είναι να αγοράσετε μετοχές του ΟΤΕ.Ολα τα άλλα είναι πολύ συγκινητικά μεν(ο λαός που το πλήρωσε κτλ, κτλ.), χωρίς κανένα αντίκρισμα δε.

    Αυτό κράτησε ένα μήνα. Εμένα το πρόβλημα κράτισε 1 χρόνο.
    Καλά θα τανε.Κάνε μια βόλτα στο forum να δείς τι γίνεται στη Θεσσαλονίκη με τη HOL από το μεσημέρι και μετά.Και στη forthnet συνεχίζονται ακόμη, για τρίτο μήνα, τα προβλήματα, με παροδικές αναλαμπές.Υπάρχουν πάρα πολλοί με ταχύτητες χειρότερες και από το 1Mbps του ΟΤΕ.Και πλέον το ξέρουνε και οι ίδιοι οι πάροχοι, και το παραδέχονται, ότι υπάρχει πρόβλημα.Για το πότε σκοπεύουν να το λύσουν, όμως, κουβέντα.

    Οχι και ένα μήνα.Μετράμε τρείς και βλέπουμε.Αλλα έχε χάρη που οι τιμές του ΟΤΕ είναι τσιμπημένες.Αυτό είναι πρόβλημα που δυστυχώς αναγκάζει πολλούς από μας να αναζητήσουμε την τύχη μας αλλού...και ότι προκύψει.Περιπέτεια στην Αγρια Δύση κατάντησε η ευρυζωνικότητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gila1899 : 01-12-07 στις 17:47.
    .

  15. #45
    Εγγραφή
    05-10-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Router
    speedtouch 530/530i v6
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    δε ξερω ρε πεδια..... ολα τα λεγουμενα παραπανω...
    αλλα..................δωστε μου γραμμη να leecharoooooooooooooo(100αρα και )

Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΟΤΕ το μεγαλειο σου
    Από memix στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-08-07, 05:17
  2. οτε το μεγαλείο σου και τα χάλια σου
    Από dmakiscool στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-04, 18:24
  3. οτε το μεγαλείο σου...
    Από ahar στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-04, 08:14
  4. Οτε Το Μεγαλειο Σου!!!
    Από Critter στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-04, 03:58
  5. οτε το ...μεγαλειο σου!!!!
    Από Insomniac στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-03, 12:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας