Σελ. 598 από 651 ΠρώτηΠρώτη ... 578588593596597598599600603608618 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.956-8.970 από 9760
  1. #8956
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον για αυτό έπαθε ζημιά η δική μου. Για πρώτη φορά δεν ξεχείλιζε απο ρούχα.
    Βρήκε τώρα δικαιολογία η γυναίκα να παίρνει ακόμα περισσότερα μαζί της

    Σε άλλο θέμα: έχετε κανένα παράπονο απο την Transavia; Λέω να πετάξω για Άμστερνταμ.
    Και σε εμένα έχει συμβεί. Έχουν σπάσει και επώνυμη Samsonite, και ανώνυμες μ'έκαψες μάρκες. Σε μένα έτυχε να σπάσει στο Παρίσι η μεγάλη hard top ή όπως λέγεται, και ήμουν μέσα στο Παρίσι καλοκαίρι με μια βαλίτσα αγκαλιά ή να σκουντάω σκύβοντας, αλλά στην επιστροφή πέρασα από την Aegean για επιδιόρθωση. Γενικά 2 φορές έχω περάσει από εκεί και μου έχουν δώσει 2 καινούριες no name πλαστικές. Η μία που είναι τεράστια επειδή μπορεί να ανοίξει και παραπάνω, μου έχει βγει λίρα 100. Τα ροδάκια είναι τέλεια οπότε πηγαίνουν σφαίρα.

    Γενικά και σε μένα η γνώμη μου είναι να μην παίρνετε επώνυμες που δίνονται κάτω στο αεροπλάνο. Έχουν βγει ουκ ολίγα βίντεο που φαίνεται πως τις συμπεριφέρονται.

    Στο άλλο θέμα, εγώ όταν είχα ταξιδέψει πριν πολλά χρόνια με την Transavia δεν είχα θέμα. Ίσα ίσα μας είχε αρέσει πολύ. Το πρόβλημα στην συγκεκριμένη πρόταση όμως είναι το Αμστερνταμ. Πέρυσι αν θυμάσαι υπήρχαν πολλά θέματα λόγω αεροδρομίου. Πριν ταξιδέψεις ψάξτο λίγο μη σου βγει ξινό..

  2. #8957
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.687
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έχει συμβεί στον Rastaviper, δεν έχει συμβεί ποτέ.


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα στην συγκεκριμένη πρόταση όμως είναι το Αμστερνταμ. Πέρυσι αν θυμάσαι υπήρχαν πολλά θέματα λόγω αεροδρομίου. Πριν ταξιδέψεις ψάξτο λίγο μη σου βγει ξινό..
    Πριν μία βδομάδα πέρασα από Amsterdam (transit) και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, αλλά το αεροδρόμιο ήταν πίτα στον κόσμο. Πιθανολογώ ότι όσοι μπαίναν/βγαίναν θα είχαν ουρές.

  3. #8958
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.460
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως κι εμένα έχει σπάσει επώνυμη hardcover, αλλά ποτέ υφασμάτινη.
    Όταν δεν είναι πολύ γεμάτες για να έχουν αντίσταση από μέσα, δεν είναι δύσκολο να σπάσει καμιά γωνία.
    Επώνυμη hardcover μου έσπασε μια φορά προ 10ετίας και - να το λέμε - η Aegean προέβη σε άμεση αντικατάσταση. Αλλά και με υφασμάτινη έχει πάθει ζημιά το χερούλι, πάλι με Aegean, πάλι πλήρη αντικατάσταση.

    Και στις δύο περιπτώσεις βέβαια μια επιθεώρηση μετά την παραλαβή και διαπίστωση και δήλωση προβλήματος ήταν αρκετά και η αντικατάσταση έγινε το πολύ σε 48 ώρες.

    Αλλά, πλέον σχεδόν καμία αεροπορική εταιρεία δεν αποζημιώνει για ζημιές στην επιφάνεια των hardcover (γρατζουνιές κλπ) και αυτό είναι το αδύναμο σημείο τους. Τούτων λεχθέντων τις προτιμώ επειδή αραιά και πού βάζω και τίποτε εύθραυστο εντός που σίγουρα είναι πολύ πιο προστατευμένο από μια υφασμάτινη. Αλλά, η αγορά πλέον γίνεται με πλήρη επίγνωση πως στο πρώτο ταξίδι θα αρχίσουν οι γρατζουνιές κλπ

    - - - Updated - - -

    Πάντως μια Samsonite hardcover που αγόρασα το 2010 για ουκ ολίγα €, ομολογουμένως, με έβγαλε ασπροπρόσωπο και με πάρα πολλά ταξίδια για 13 χρόνια και τα έφτυσε μόλις προ μερικών εβδομάδων. Νομίζω πως ήταν πολύ τίμιο ROI

    - - - Updated - - -

    Strike that, όχι 13 χρόνια αλλά 10ετία, ξέχασα ότι την αντικατέστησε η Aegean - και πάλι πολύ τίμιο ROI!
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #8959
    Εγγραφή
    20-10-2003
    Περιοχή
    Πεύκη - Αττικής
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4997/49999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 3.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πριν αρκετά χρόνια σε ένα ταξίδι εις τα εξωτερικά η υφασμάτινη βαλίτσα μου έκανε την εμφάνιση της στον ιμάντα ανοιχτή σαν τριαντάφυλλο και να βρέθηκα να μαζεύω τα ρούχα σαν τον κοντεροβιθούλη που ακολουθούσε τα βοτσαλάκια να επιστρέψει σπίτι του.
    Μόλις μάζεψα ότι μπόρεσα πήγα στην αεροπορική εταιρεία τους ανέφερα το θέμα περίμενα λίγη ώρα και κάποια στιγμή με πήραν από το χέρι με πήγαν σε μια αποθήκη μου δείχνουν βαλίτσες κάθε λογής και μου λένε διάλεξε μια και πάρε την όπου έκανα ακριβώς αυτό, διάλεξα την μεγαλύτερη έβαλα τα ρούχα μου μέσα, πέταξα την παλιά και έφυγα.

    Σε ένα άλλο ταξίδι πάλι εις τα εξωτερικά παρέλαβα την υφασμάτινη βαλίτσα μου με ένα σχετικά μεγάλο σχίσιμο αλλά χωρίς να έχει πέσει τίποτε έξω. Πάλι στην αεροπορική εταιρεία αναφέρω το θέμα και μου δίνουν δύο επιλογές, η πρώτη ήταν να την πάω σε συνεργαζόμενο μαγαζί για να την επισκευάσουν ή να μου δώσουν 150 ή 200 δολάρια επί τόπου.
    Διάλεξα τα λεφτά στην πόλη που ήμουν ήταν περίοδος εκπτώσεων, πήγα σε ένα μεγάλο και γνωστό πολυκατάστημα και πήρα δύο βαλίτσες (ποιοτικές και πολύ γνωστής μάρκας) με σκληρό περίβλημα.

    Εκ' τότε δεν έχω γυρίσει ξανά πίσω σε υφασμάτινες και με τα όποια θετικά ή αρνητικά έχει μια βαλίτσα με σκληρό περίβλημα.

    Δεν έχω άλλο περιστατικό με χαλασμένη / σπασμένη βαλίτσα ίσως γιατί έτυχε ίσως γιατί αντέχουν οι βαλίτσες δεν έχει σημασία και δεν το πολύ σκέφτομαι.

  5. #8960
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο άλλο θέμα, εγώ όταν είχα ταξιδέψει πριν πολλά χρόνια με την Transavia δεν είχα θέμα. Ίσα ίσα μας είχε αρέσει πολύ. Το πρόβλημα στην συγκεκριμένη πρόταση όμως είναι το Αμστερνταμ. Πέρυσι αν θυμάσαι υπήρχαν πολλά θέματα λόγω αεροδρομίου. Πριν ταξιδέψεις ψάξτο λίγο μη σου βγει ξινό..
    Φεβρουάριο θα πάω, δεν πιστεύω να έχει κίνηση το αεροδρόμιο. Έτσι κι αλλιώς, οι πτήσεις της Transavia είναι σε πολύ βολικές ώρες. Δεν με χαλάει αν περιμένω και μια ωρίτσα παραπάνω

  6. #8961
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επώνυμη hardcover μου έσπασε μια φορά προ 10ετίας και - να το λέμε - η Aegean προέβη σε άμεση αντικατάσταση. Αλλά και με υφασμάτινη έχει πάθει ζημιά το χερούλι, πάλι με Aegean, πάλι πλήρη αντικατάσταση.

    Και στις δύο περιπτώσεις βέβαια μια επιθεώρηση μετά την παραλαβή και διαπίστωση και δήλωση προβλήματος ήταν αρκετά και η αντικατάσταση έγινε το πολύ σε 48 ώρες.

    Αλλά, πλέον σχεδόν καμία αεροπορική εταιρεία δεν αποζημιώνει για ζημιές στην επιφάνεια των hardcover (γρατζουνιές κλπ) και αυτό είναι το αδύναμο σημείο τους. Τούτων λεχθέντων τις προτιμώ επειδή αραιά και πού βάζω και τίποτε εύθραυστο εντός που σίγουρα είναι πολύ πιο προστατευμένο από μια υφασμάτινη. Αλλά, η αγορά πλέον γίνεται με πλήρη επίγνωση πως στο πρώτο ταξίδι θα αρχίσουν οι γρατζουνιές κλπ

    - - - Updated - - -

    Πάντως μια Samsonite hardcover που αγόρασα το 2010 για ουκ ολίγα €, ομολογουμένως, με έβγαλε ασπροπρόσωπο και με πάρα πολλά ταξίδια για 13 χρόνια και τα έφτυσε μόλις προ μερικών εβδομάδων. Νομίζω πως ήταν πολύ τίμιο ROI

    - - - Updated - - -

    Strike that, όχι 13 χρόνια αλλά 10ετία, ξέχασα ότι την αντικατέστησε η Aegean - και πάλι πολύ τίμιο ROI!
    Νομίζω πρέπει κάποιος να ζυγίσει τις επιλογές του. Εγώ προσωπικά ας πούμε όπως είπα για αποσκευές τις οποίες παραδίδω κάτω, έχω τις hard top / σκληρές πλαστικές, όπου αυτή τη στιγμή έχω καμιά 6-7 οι οποίες όλες είναι φθηνές. Εκτός απ'αυτές έχω και 1 σκληρή γύρω γύρω με υφασμάτινη επένδυση της Samsonite την οποία την είχα βρει κανένα 60 δολάρια σε ένα ταξίδι μου στην Νέα Υόρκη, και σε αυτή την τιμή δεν την προσπερνούσες από τη στιγμή που χρειαζόμουν και βαλίτσα.
    Για τις συσκευές checkin που παίρνεις στο αεροσκάφος, έχω 2 τιμιότατα σακβουαγιάζ ή όπως λέγονται τα υφασμάτινα, ένα Adidas και ένα Nike, τα οποία όταν ταξιδεύεις και οι περισσότερες εταιρίες σου ζητάνε 8 κιλά για την χειραποσκευή, αυτές είναι σωτήριες. Μπαίνουν πάρα πολλά πράγματα, δεν πιάνεις σχεδόν ποτέ τα κιλά, και δε σου ζητάνε ποτέ να δοκιμάσουν αν μπαίνει στην κατασκευή εκείνη τη μεταλλική μέτρησης της αποσκευής.

    Υ.Γ. Σημειώνω πως και εγώ 2 αντικαταστάσεις τις έκανα με την Aegean, όπου και εγώ στις 48 ώρες πήγα απ'το αεροδρόμιο και μου έδωσαν καινούρια αποσκευή.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φεβρουάριο θα πάω, δεν πιστεύω να έχει κίνηση το αεροδρόμιο. Έτσι κι αλλιώς, οι πτήσεις της Transavia είναι σε πολύ βολικές ώρες. Δεν με χαλάει αν περιμένω και μια ωρίτσα παραπάνω
    Καλά να περάσεις! Θα περάσεις τέλεια! Πιες και μία μπιρίτσα και για εμάς

  7. #8962
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.947
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιες και μία μπιρίτσα και για εμάς
    Amstel;
    Ανυπόγραφος

  8. #8963
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Amstel;
    Θα προτιμήσω μια πράσινη! Αν κάνει και το Heineken Experience θα'ναι ότι πρέπει :P

  9. #8964
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Amstel;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα προτιμήσω μια πράσινη! Αν κάνει και το Heineken Experience θα'ναι ότι πρέπει :P
    Πριν ένα μήνα ήμουν στο Δουβλίνο. Τι να μου πούνε τώρα οι lager των Ολλανδών;

    Αφήστε που τον Φεβρουάριο δεν θα τραβιέται ιδιαίτερα η παγωμένη μπύρα
    Καμιά βαρβάτη μοναστηριακή, μάλιστα!

  10. #8965
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.687
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Τι λέτε ωρέ; Ποιος πάει στο Amsterdam για μπύρες; Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  bafos.gif 
Εμφανίσεις:  158 
Μέγεθος:  1,8 KB 
ID: 249750

  11. #8966
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λέτε ωρέ; Ποιος πάει στο Amsterdam για μπύρες; Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  bafos.gif 
Εμφανίσεις:  158 
Μέγεθος:  1,8 KB 
ID: 249750
    Τι εννοείτε, κύριε μου; Εγώ για τα μουσεία θα πάω

  12. #8967
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ένα μήνα ήμουν στο Δουβλίνο. Τι να μου πούνε τώρα οι lager των Ολλανδών;

    Αφήστε που τον Φεβρουάριο δεν θα τραβιέται ιδιαίτερα η παγωμένη μπύρα
    Καμιά βαρβάτη μοναστηριακή, μάλιστα!
    Δουβλινακι ε; Ε ρε να χα μια Guinness από το Δουβλίνο τώρα… Γιατί αυτό που έρχεται εδώ νερό είναι…

    Anyway.. ομολογουμένως με εκείνο το κρύο όντως για πιο βαριές θα είσαι!

    Κατά τα αλλά έτσι φαντάζομαι τον @tsigarid στο Άμστερνταμ!

  13. #8968
    Εγγραφή
    08-10-2006
    Περιοχή
    Utrecht, NL
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    150/15 Mbit/s
    ISP
    Ziggo
    Router
    Cisco EPC 3925
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φεβρουάριο θα πάω, δεν πιστεύω να έχει κίνηση το αεροδρόμιο. Έτσι κι αλλιώς, οι πτήσεις της Transavia είναι σε πολύ βολικές ώρες. Δεν με χαλάει αν περιμένω και μια ωρίτσα παραπάνω
    Πλέον στο Schiphol μπορείς να κλείσεις προκαταβολικά σλοτ για τον έλεγχο οπότε τα περσινά ελπίζω να μην τα ξανδούμε

  14. #8969
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Σε πτήση εσωτερικού, προκλήθηκε ζημιά στη βαλίτσα.
    Φθορά στους οδηγούς φερμουάρ, έφυγε το ένα από τα 2 φερμουάρ (άρα δεν κλειδώνει) και σκιστηκε η ραφη στο φερμουάρ (λίγο, 3 εκατοστά αλλά προφανώς θα ανοίξει).
    Στο αεροδρόμιο κατέγραψαν το γεγονός και μου είπαν να το δηλώσω επίσης μόλις επιστρέψω Ελ. Βεν.

    Τι δικαιούμαι;
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  15. #8970
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.649
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  71pqzbltixl._ac_sl1001_.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  56,5 KB 
ID: 249822Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  klostes-raptikis.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  64,4 KB 
ID: 249823Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  xlarge_20210129094113_ef13ea8c.jpeg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  14,9 KB 
ID: 249824
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

Σελ. 598 από 651 ΠρώτηΠρώτη ... 578588593596597598599600603608618 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας