Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 48
  1. #1
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Παιδιά καλησπέρα και καλές γιορτές!

    Ανοίγω αυτό το topic απλά για να μοιραστώ την εμπειρία μου σχετικά με ένα innovator/akasa hdd case, σκέφτηκα ότι θα ενδιαφέρει κατόχους και επίδοξους αγοραστές ενός τέτοιου κουτιού.

    Η ιστορία αφορά αυτό εδώ το κουτί.
    Το είχα επιλέξει επειδή ήταν το μόνο που είχα βρει να παίρνει και IDE και SATA δίσκο.
    Όσο καιρό το είχα, το χρησιμοποίησα με IDE δίσκο.
    Όλα καλά (φαινομενικά) με το κουτί, τελευταία όμως είχα παρατηρήσει το εξής περίεργο.

    Βάζοντας στον δίσκο του κουτιού κάποιο αρχείο συμπιεσμένο σε πολλά κομμάτια rar, στην συνέχεια προσπαθώντας να τα αποσυμπιέσω από το κουτί, το winrar μου πέταγε λάθος σε κάποιο αρχείο και η διαδικασία σταμάταγε.

    Είχα παρατηρήσει και άλλο πρόβλημα σχετικά με torrents, αν τα αρχεία κάποιου torrent τα αποθήκευα στον δίσκο του κουτιού και από εκεί τα κατλεβαζα/seedara, αφού τα ολοκλήρωνα 100% μετά από λίγο έπεφταν λίγο πιο κάτω π.χ. στο 99,8%, ξανακατέβαζα το 0,2% που έλειπε, seedara, μετά από λίγο τσουπ έπεφτε στο 99,8% πάλι κ.ο.κ. μπαίναμε σε έναν φαύλο κύκλο.

    Μην τα πολυλογώ, με την βοήθεια και κάποιων παιδιών από άλλο forum (p2pgr.com), άρχισα να κάνω ελέγχους να βρω που ακριβώς είναι το πρόβλημα.
    Συνδέοντας τον σκληρό εσωτερικά στο pc δεν υπήρχε κανένα απολύτως πρόβλημα.
    Κάνοντας CRC checks σε αρχεία που υπήρχαν στο κουτί μου έβγαινε κάθε φορά λάθος σε διαφορετικό αρχείο.

    Οπότε, το πρόβλημα ήτανε στο κουτί, διάβαζε τα δεδομένα με λάθη..
    Βρήκα κι ένα άλλο παλικάρι που είχε ακριβώς το ίδιο κουτί και είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα

    Ακολουθεί η εμπειρία μου με το e-shop...
    Γυρίζω πίσω το κουτί στο e-shop της Πάτρας, και εξηγώ το πρόβλημα επακριβώς.
    Ζήτησα να μου δώσουν πιστωτικό για να πάρω κάποιο άλλο κουτί καλύτερα (ανέφερα ότι κι ένας γνωστός μου έχει το ίδιο κουτί και έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα)
    Μην τα πολυλογώ, μου είπαν δεν γίνεται πιστωτικό έτσι και θα μου δώσουν το ίδιο μοντέλο εφόσον υπάρχει...
    Αν και αυτό που θα μου δώσουν έχει πρόβλημα τότε βλέπουμε...
    Ο τεχνικός έλεγχος για όσους δεν ξέρουν γίνεται στην Αθήνα, δηλαδή το κουτί θα πήγαινε Αθήνα για έλεγχο και από εκεί θα μου στέλναν άλλο.
    Μετά από 10 μέρες περίπου έρχεται μήνυμα στο κινητό μου από τον φοβερό τεχνικό έλεγχο του e-shop, ότι το προϊόν μου δεν παρουσίασε κάποιο πρόβλημα και θα σταλεί πίσω στο κατάστημα που το παρέδωσα εντός ολίγων ημερών
    Επικοινωνώ με το e-shop
    Μου λέγανε να το ξαναστείλουν Αθήνα το κουτί να το ξανακοιτάξουν οι τεχνικοί και άμα είχε πρόβλημα να μου το αλλάξουν.
    Τα έχωσα κάπως μιλάγαμε κανα 10λεπτο στο τηλέφωνο, νταξ δεν τον έβρισα κιόλας εννοείται, απλά κατάλαβε ότι δεν ήμουν διατεθειμένος να περιμένω άλλες 10 μέρες, να μην ξαναβρούν τίποτα και να το ξαναστείλουν πίσω και να έχουμε τα ίδια ή να βρουν το πρόβλημα και να μου το αλλάξουν με το ίδιο και να έχει και αυτό πρόβλημα και να έχουμε ξανά την ίδια ιστορία thumbsdown
    Μου'λεγε ότι δεν μπορεί να μου δώσει άλλο κουτί ή πιστωτικό εφόσον δεν έχει διαπιστωθεί πρόβλημα, οπότε από το να τραβιέμαι κάνα μήνα με την ίδια ιστορία, προτίμησα να φάω 2ώρες και να πάω από εκεί με τον σκληρό μου και να του δείξω ακριβώς το πρόβλημα.
    Το κουτί τώρα έφυγε για Αθήνα πάλι και ζήτησε να μου εγκρίνουν πιστωτικό, το πιστωτικό πρέπει να εγκριθεί από τα κεντρικά στην Αθήνα απ'ότι μου'πε.
    Θα με παίρνανε τηλέφωνο σε 2-3 μέρες να μου πουν τι έγινε, οι 2-3 μέρες έχουν περάσει και θα χρειαστεί να πάρω εγώ πάλι τηλέφωνο απ'ότι φαίνεται...
    Ίδωμεν, ελπίζω να κοπεί το πιστωτικό τουλάχιστον και να τελειώνουμε..


    Η τεχνική εξυπηρέτηση του e-shop νομίζω είναι πάνω-κάτω λίγο γνωστή..
    Κυρίως έκανα αυτό το topic για να 'προειδοποιήσω" για το συγκεκριμένο innovator/akasa κουτί (να γλυτώσω καναν άνθρωπο που λέμε)
    Δεν ξέρω μήπως το έχουν και άλλα innovator/akasa κουτιά αυτά το πρόβλημα..
    Πρόκειται για ένα πρόβλημα που είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι που έχουν το κουτί αυτό δεν το έχουν πάρει χαμπάρι πάντως.
    Καλό λοιπόν είναι όσοι έχετε αυτό το κουτί ή κάποιο άλλο innovator/akasa ide να το τσεκάρετε.
    Δεν ξέρω αν όλα έχουν αυτό το πρόβλημα ή αν έτυχε η συγκεκριμένη παρτίδα, απλά θα συνιστούσα να αποφυγέτε τα innovator/akasa αν δεν θέλετε να ρισκάρετε να διαβάζετε τα αρχεία σας "χαλασμένα" και να έρθετε αντιμέτωποι με το service του eshop.
    Προσωπικά innovator/akasa μπορεί να ξαναπάρω κανα πατάκι αλλά μέχρι εκεί

    Αυτά τα ολίγα..
    Καλές γιορτές σε όλους και πάλι!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος trabakoulas : 21-12-07 στις 22:01.

  2. #2
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Μηπως το προβλημα εμπιπτει στην κατηγορια "απ`αλλου το περιμενεις απ`αλλου σου`ρχεται;"
    Για δες και εδω: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=156743

    Μηπως τα επαιξε σιγα-σιγα το αδυναμο τροφοδοτικο και ο δισκος υπολειτουργει;

    Οπως και να εχει και γω δεν πηρα κουτι. Αν βγαλουν κατι με σωστο τροφοδοτικο μετα βλεπουμε.

    ΥΓ. ειναι πικρα να σου φερονται ετσι σε θεματα εγγυησης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Patentman : 21-12-07 στις 22:06.

  3. #3
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    patentman δεν είμαι ειδικός βέβαια αλλά δεν νομίζω ότι είναι αυτό.
    Το πρόβλημα παρατηρείται μόνο στην ανάγνωση δεδομένων από το κουτί.
    Η εγγραφή δεδομένων προς το κουτί γίνεται σωστά χωρίς κανένα απολύτως λάθος.
    Οπότε κάτι άλλο υποθέτω ότι φταίει..
    Και το έχω δει μόνο σε IDE σκληρό, SATA απλά δεν έχω δοκιμάσει
    Και το παλικάρι που έχω βρει με το ίδιο κουτί που έχει το ίδιο πρόβλημα χρησιμοποιεί IDE σκληρό και αυτός.

    Ευτυχώς που δεν το πήρες πάντως

  4. #4
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα παρατηρείται μόνο στην ανάγνωση δεδομένων από το κουτί.
    Η εγγραφή δεδομένων προς το κουτί γίνεται σωστά χωρίς κανένα απολύτως λάθος.
    Δηλαδη αν γραψεις καποια αρχεια στον δισκο και μετα τον βγαλεις και βαλεις εσωτερικα στον ελεγκτη δισκου της μητρικης τα αρχεια διαβαζονται σωστα;

    ΥΓ. τσεκαρε με MD5 http://www.nero.com/eng/downloads-utilities.html σε αρχεια που δινουν checksum αλλά και με winrar αρχεια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Patentman : 21-12-07 στις 22:25.

  5. #5
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patentman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν γραψεις καποια αρχεια στον δισκο και μετα τον βγαλεις και βαλεις εσωτερικα στον ελεγκτη δισκου της μητρικης τα αρχεια διαβαζονται σωστα;
    Αυτό ακριβώς!Διαβάζονται σωστά
    Τα'χω τσεκάρει με sfv

  6. #6
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Αυτη ειναι εννοια του "αποθηκευτικου" χωρου!

    Μαλιστα. Και τι φταιει; (αν το ηξερες δεν θα τραβιοσουνα θα μου πεις).
    Μπας και ειναι κατι στον ελεγκτη USB, κανει τιποτα cached? Δεν ξερω, δεν εχω ασχοληθει.

    Οπως και να εχει φουνταρε το πριν σου δημιουργησει προβλημα με τα *δεδομενα σου.


    *την δεδομενη ηρεμια σου προ αγορας του κουτιου.

  7. #7
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Αυτη ειναι εννοια του "αποθηκευτικου" χωρου!
    Χαχα, καλά αν είχαν γραφτεί και λάθος τα δεδομένα θα είχα ξενερώσει πολύ, γιατί τα περισσότερα από εκεί δεν τα έχω κρατήσει backup αλλού.
    Τώρα τι φταίει, κάτι στον ide ή usb controller φαντάζομαι, αλλά δεν μ'ενδιαφέρει κιόλας.
    Το κουτί έχει πάει πίσω στο e-shop όπως είπα, περιμένω να εγκριθεί το πιστωτικό να πάρω κάτι άλλο, θα πάρω μάλλον αύριο ένα τηλεφωνάκι να δω τι γίνεται...

  8. #8
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Εγω και ενας φιλος που το εχουμε παντως, δεν εχουμε κανενα προβλημα.

  9. #9
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω και ενας φιλος που το εχουμε παντως, δεν εχουμε κανενα προβλημα.
    Τι εννοείς; Το έχεις τσεκάρει ότι τα δεδομένα σου δεν διαβάζονται με λάθη ή στην χρήση που του κάνεις δεν έχεις παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα;
    Αν δεν έχεις κάνει κάποιον έλεγχο θα σου πρότεινα να κατεβάσεις το rapidcrc να φτιάξεις ένα sfv για καμια 20αρια μεγάλα αρχεία που έχεις στον υπολογιστή σου (π.χ. ταινίες), να τα αντιγράψεις στον εξωτερικό σκληρό στο κουτί σου και να κάνεις τους ελέγχους σου πάλι με το rapidcrc και το sfv που δημιούργησες στο pc σου αν είναι όλα καλά.
    Και για IDE σκληρό μιλάμε ή για SATA; Eγώ μίλησα για IDE

  10. #10
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς; Το έχεις τσεκάρει ότι τα δεδομένα σου δεν διαβάζονται με λάθη ή στην χρήση που του κάνεις δεν έχεις παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα;
    Αν δεν έχεις κάνει κάποιον έλεγχο θα σου πρότεινα να κατεβάσεις το rapidcrc να φτιάξεις ένα sfv για καμια 20αρια μεγάλα αρχεία που έχεις στον υπολογιστή σου (π.χ. ταινίες), να τα αντιγράψεις στον εξωτερικό σκληρό στο κουτί σου και να κάνεις τους ελέγχους σου πάλι με το rapidcrc και το sfv που δημιούργησες στο pc σου αν είναι όλα καλά.
    Και για IDE σκληρό μιλάμε ή για SATA; Eγώ μίλησα για IDE
    Για IDE Μιλαω.
    Δεν εχω κατεβασει τιποτα απο οτι λες, αλλα εχω μεταφερει ΠΟΛΛΑ terabytes αρχειων με αυτο το κουτι, και τον 200αρι δισκο που ειχα, αλλα και τον 80αρι που του εχω τωρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andreasp : 23-12-07 στις 02:22.

  11. #11
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Κι εγώ έχω μεταφέρει πολλά δεδομένα, βασικά χρησιμοποιούσα 2-3 μήνες το κουτί και δεν το είχα πάρει χαμπάρι ότι έπαιζε problem.
    Το θέμα είναι αν τα terrabytes που έχεις μεταφέρει μέσω του κουτιού τα έχεις μεταφέρει με λάθη ή οχι.
    Και το πρόβλημα όπως ανέφερα παραπάνω εντοπίζεται στην ανάγνωση των δεδομένων από το κουτί, δηλαδή όλα μπαίνουν στο κουτί χωρίς πρόβλημα, αλλά διαβάζονται με τυχαία λάθη από εκεί και πέρα από το κουτί.
    Αν δεν σου είναι κόπος κάνε έναν έλεγχο όπως είπα παραπάνω, να δούμε αν τελικά είναι όλα τα κουτιά αυτά προβληματικά.
    Όχι πως μπορούμε να βγάλουμε τέτοιο συμπέρασμα βεβαίως, απλά να έχουμε και άλλη μία περίπτωση να δούμε τι παίζει τέλος πάντων

  12. #12
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Οι θεοί του e-shop ξαναστείλανε το κουτί πίσω στην Πάτρα, πάλι έχοντας σημειώσει ότι δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα!!
    Δηλαδή άλλα συνενοηθήκαμε ότι θα γίνουν και άλλα έγιναν...
    Τώρα θα το ξαναστείλουν Αθήνα για τρίτη φορά!!
    Λέτε να πιάσουμε το 3 στα 3;

    Κανονικά θα έπρεπε να είχα τσαντιστεί αλλά η κατάσταση είναι για γέλια, είναι και χρονιάρες μέρες...
    Μπορεί να μου'ρθει σε λίγες μέρες με διαφορά φάσης η τσαντίλα...
    Να δούμε τι θα γίνει τελικά...

    to be continued... (απ'ότι φαίνεται)

  13. #13
    Εγγραφή
    04-01-2007
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΔΩΝΑ
    παιδιά ισχύει αυτό που λέει έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το συγκεκριμένο κουτί.....

  14. #14
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trabakoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς; Το έχεις τσεκάρει ότι τα δεδομένα σου δεν διαβάζονται με λάθη ή στην χρήση που του κάνεις δεν έχεις παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα;
    Αν δεν έχεις κάνει κάποιον έλεγχο θα σου πρότεινα να κατεβάσεις το rapidcrc να φτιάξεις ένα sfv για καμια 20αρια μεγάλα αρχεία που έχεις στον υπολογιστή σου (π.χ. ταινίες), να τα αντιγράψεις στον εξωτερικό σκληρό στο κουτί σου και να κάνεις τους ελέγχους σου πάλι με το rapidcrc και το sfv που δημιούργησες στο pc σου αν είναι όλα καλά.
    Και για IDE σκληρό μιλάμε ή για SATA; Eγώ μίλησα για IDE
    Το προσπαθώ, αλλα δεν καταλαβαίνω πώς δουλεύει αυτο το πράγμα.

  15. #15
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Δεν είναι τίποτα δύσκολο.
    Θα πάρεις τα αρχεία που θα χρησιμοποιήσεις για το "test" (π.χ. 10-20 μεγάλα αρχεία video ή rar ή οτιδήποτε βασικά) και θα τα βάλεις στο ίδιο folder όλα.
    Θα τρέξεις μετά το rapidcrc, θα πατήσεις open files και θα επιλέξεις όλα τα αρχεία που έχεις βάλει στο ίδιο folder.
    Το rapidcrc θα τα διαβάσει και θα υπολογίσει το checksum τους.
    Θα πατήσεις στην συνέχεια create sfv file.
    Έτσι στο folder που έχεις τα αρχεία θα δημιουργηθεί και ένα αρχείο sfv, το οποίο ουσιαστικά έχει αποθηκευμένα μέσα τα checksums.
    Στην συνέχεια θα αντιγράψεις ολόκληρο τον folder στον εξωτερικό σκληρό στο κουτί και μετά θα ανοίξεις το sfv αρχείο με το rapidcrc (double-click, open with κτλ).
    Θα αρχίζει να υπολογίζει το checksum του κάθε αρχείου και θα το συγκρίνει με αυτό που βρίσκεται στο sfv αρχείο.
    Αν σε κάποιο αρχείο βρει ότι δεν είναι ίδιο κάποιο checksum, σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά, το αρχείο δεν είναι ακριβώς αυτό που θα έπρεπε να είναι.
    Εγώ κάθε φορά που τσέκαρα το sfv μου πέταγε λάθος σε διαφορετικό αρχείο.
    Τσέκαρε το sfv 4-5 φορές τουλάχιστον, δεν παίρνει πολύ.

    Και το άλλο που μπορείς επίσης να κάνεις είναι να συμπιέσεις στο pc σου όλα τα αρχεία αυτά μαζί με το winrar σε κομμάτια των 100-200ΜΒ (έχει επιλογή split to volumes, εκεί επιλέγεις το μέγεθος κάθε part ουσιαστικά), να τα μεταφέρεις μετά στον εξωτερικό σκληρό στο κουτί σου, και από εκεί να τα κάνεις extract κάπου (δεν έχει σημασία που κάντα π.χ. στο desktop)
    Το winrar θα σου πετάξει λογικά και αυτό λάθος σε κάποιο κομμάτι.
    Κάθε φορά που το έκανα, μου πέταγε λάθος σε διαφορετικό αρχείο πάλι.

    Γενικά είχα φάει ώρες κάνοντας ελέγχους να καταλάβω τι ακριβώς γίνεται...
    Καλή τύχη και περιμένουμε τα αποτελέσματα

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με WD Scorpio 120GB και Innovator case
    Από petergr στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-07, 20:35
  2. Πρόβλημα με external case hdd
    Από CRAzYMiLK στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-05, 00:06

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας