Εμφάνιση 1-13 από 13
  1. #1
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17.005/509
    ISP
    Forthnet
    Router
    Speedtouch 530v6
    Το προβλημα μου ειναι πληρω τις προυποθεσεις και θελω να βαλω αγγελια αλλα δεν μπορω και δεν καταλαβαινω γιατι. Φυσικα διαβασα τους ορους λειτουργίας Αγγελιών Adslgr.com αλλα δεν εβγαλα ακρη.

    Μου βγαζει την ειδοποιηση :

    Sei, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:
    1) Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
    2) Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.


    ps : 1)Δεν ειμαι σιγουρος που να δημοσιευσω το θεμα, συγνωμη αν εκανα λαθος.
    2)Μου φαινονται πολλα τα 100 Post ως προυποθεση, 50 θεωρω ειναι πιο λογικο, αλλα ειμαι σιγουρος οτι εχετε τους λογους σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sei : 05-01-08 στις 00:08.
    Rig : CoolerMaster Stacker 830evo // E6600 @ 3.6Ghz @ 1,525v // HD 5870//Samsung 840 Pro 256gb // 4GB DDR2 6400 // Asus P5K-E WiFi // RaptorX // Thermalright Ultra 120 Extreme // PC Power And Cooling Silencer 750w //

  2. #2
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αργά το βράδυ που θα γίνει το update της βάσης θα ανοίξει η επιλογή.

    Και τα 100 μηνύματα είναι "λίγα", οι αγγελίες είναι μια παροχή προς τα ενεργά μέλη μας
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #3
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17.005/509
    ISP
    Forthnet
    Router
    Speedtouch 530v6
    Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση.
    Εννοεις οτι η δημοσιευση αγγελιων δεν ειναι στις βασικες προτεραιοτητες της ιστοσελιδας;
    Ελπιζω να γινει γιατι με των αριθμο μελων που υπαρχει θα μπορουσε να γινει απο τους καλυτερους ελληνικους διαδικτυακους τοπους για αγγελιες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sei : 05-01-08 στις 00:32.
    Rig : CoolerMaster Stacker 830evo // E6600 @ 3.6Ghz @ 1,525v // HD 5870//Samsung 840 Pro 256gb // 4GB DDR2 6400 // Asus P5K-E WiFi // RaptorX // Thermalright Ultra 120 Extreme // PC Power And Cooling Silencer 750w //

  4. #4
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν είμαστε και ούτε θέλουμε να γίνουμε site αγγελιών, άλλος είναι ο σκοπός του Adslgr.

    Μην αγχώνεσε θα ανεβάσεις την αγγελία σου.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #5
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17.005/509
    ISP
    Forthnet
    Router
    Speedtouch 530v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαστε και ούτε θέλουμε να γίνουμε site αγγελιών, άλλος είναι ο σκοπός του Adslgr.
    Κατανοητο και σεβαστο.
    Απλα δηλωνω την προτιμηση μου στον να δινοταν λιγο μεγαλυτερη εμφαση στις αγγελιες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αγχώνεσε θα ανεβάσεις την αγγελία σου.

    Το ανεφερες και πιο πριν οτι θα την ανεβασω, διακρινεις καποιο αγχος σε αυτα που γραφω; Αχρειαστο και ατυχες σχολιο, δεν καταλαβαινω τι σε ενοχλησε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sei : 05-01-08 στις 01:04.
    Rig : CoolerMaster Stacker 830evo // E6600 @ 3.6Ghz @ 1,525v // HD 5870//Samsung 840 Pro 256gb // 4GB DDR2 6400 // Asus P5K-E WiFi // RaptorX // Thermalright Ultra 120 Extreme // PC Power And Cooling Silencer 750w //

  6. #6
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα δηλωνω την προτιμηση μου στον να δινοταν λιγο μεγαλυτερη εμφαση στις αγγελιες.
    Δεν είμαστε η λαϊκή αγορά της γειτονιάς.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #7
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17.005/509
    ISP
    Forthnet
    Router
    Speedtouch 530v6
    Ουτε προτεινα να γινετε.
    Την προταση "λιγο μεγαλυτερη εμφαση στις αγγελιες" την εκλαμβανεις ως μετατροπη τις ιστοσελιδας σε λαικη αγορα; Εγραψα την συγκεκριμενη προταση μονο και μονο για να κανω ξεκαθαρο οτι δεν εννοουσα αυτο που γραφεις.
    Αυτο που ειχα στο μυαλλο μου ηταν για παραδειγμα μικροτερος αριθμος post ως προυποθεση και 5-6 βασικες κατηγοριες.
    Μου εγινε ξεκαθαρο οτι δεν ειναι μεσα στις προτεραιοτητες του adslgr και δεν επιμενω.
    Προσωπικα δεν βλεπω τι το υποτιμητικο υπαρχει στις αγγελιες ή στις λαικες αγορες, αν και δεν πιστευω οτι υπαρχει μεγαλη συσχετιση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sei : 05-01-08 στις 12:06.
    Rig : CoolerMaster Stacker 830evo // E6600 @ 3.6Ghz @ 1,525v // HD 5870//Samsung 840 Pro 256gb // 4GB DDR2 6400 // Asus P5K-E WiFi // RaptorX // Thermalright Ultra 120 Extreme // PC Power And Cooling Silencer 750w //

  8. #8
    Εγγραφή
    18-12-2007
    Μηνύματα
    73
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Πιστεύω ότι οι κανονισμοί αυτοί προσπαθούν να εξασφαλίσουν να μην γίνει μπάχαλο το forum με αγοραπωλησίες όπου ο κάθε τυχάρπαστος θα αναρτά μια αγγελία με σκοπό να την δει μεγάλο πλήθος χρηστών.

    Μια σημείωση: Μεγάλο αριθμό μηνυμάτων δεν σημαίνει απαραίτητα συνεισφορά στο forum. Αν είναι έτσι αρχίζω και μπαίνω σε κάθε thread και απαντάω χαμογελάκια.
    Πάντως δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερη ρήτρα (εκτός αν οι moderators κάθονται να αξιολογούν το προφίλ του κάθε χρήστη ξεχωριστά πράγμα δύσκολο).
    Η homepage μου αυτή την περίοδο.

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ploutonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω ότι οι κανονισμοί αυτοί προσπαθούν να εξασφαλίσουν να μην γίνει μπάχαλο το forum με αγοραπωλησίες όπου ο κάθε τυχάρπαστος θα αναρτά μια αγγελία με σκοπό να την δει μεγάλο πλήθος χρηστών.

    Μια σημείωση: Μεγάλο αριθμό μηνυμάτων δεν σημαίνει απαραίτητα συνεισφορά στο forum. Αν είναι έτσι αρχίζω και μπαίνω σε κάθε thread και απαντάω χαμογελάκια.
    Πάντως δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερη ρήτρα (εκτός αν οι moderators κάθονται να αξιολογούν το προφίλ του κάθε χρήστη ξεχωριστά πράγμα δύσκολο).
    Δοκίμασε το και θα δείς

    σύμφωνα με τους κανόνες απαγορεύεται και το spamming και μάλιστα είναι και λόγος για άμεσο Ban


  10. #10
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παιδιά θέλω να βάλω στο forum αγγελία για να πουλήσω μια vga 7900gt κ μου λέει πως δεν εχω προσβαση στο συγκεκριμένο θέμα..Εχει κανεις καμια ιδεα στο τι μπορεί να φταίει?


    Ευχαριστώ

  11. #11
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Σαπίλας και Σκουριάς 38-Ζαχλωρού Καλαβρύτων
    Μηνύματα
    12.889
    Downloads
    21
    Uploads
    3
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100Τbit fiber
    ISP
    sdikr-net
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fuzzy gutsu-gutsu
    SNR / Attn
    112(dB) / 0.9(dB)

    Good... Bad... I'm tha guy with tha Gun...
    WAntilles: Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο - γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τα Windows.
    Trolling με γεύση παπάγια

  12. #12
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Αδικία!

  13. #13
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Σαπίλας και Σκουριάς 38-Ζαχλωρού Καλαβρύτων
    Μηνύματα
    12.889
    Downloads
    21
    Uploads
    3
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100Τbit fiber
    ISP
    sdikr-net
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fuzzy gutsu-gutsu
    SNR / Attn
    112(dB) / 0.9(dB)
    Όχι αν το σκεφτείς καλά
    Η φύση του σάιτε δεν είναι να είναι σάιτε αγγελιών
    Αν ήταν χαμηλό το όριο, το σάιτε θα ήταν σάιτε αγγελιών πρωτίστως και μετά όλα τα άλλα

    Good... Bad... I'm tha guy with tha Gun...
    WAntilles: Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο - γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τα Windows.
    Trolling με γεύση παπάγια

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας