Σελ. 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 10202528293031 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 436-450 από 453
  1. #436
    Εγγραφή
    19-11-2005
    Περιοχή
    salonicco
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    836
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    vigor2700
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    @g_alkis
    Η τιμωρία του ψεύτη δεν είναι ότι δεν τον πιστεύουν, αλλά ότι αυτός δεν μπορεί να πιστέψει κανέναν και σε τίποτα
    Μπ. Σω

  2. #437
    Το avatar του μέλους Akoulis
    Akoulis Guest
    ας μεταφερθουν τουλαχιστον σε ενα νημα με τιτλο "Υποψιες για TS απο ΟΤΕ"
    δεν ειναι ουτε λασπολογια απεναντι στο ΟΤΕ ουτε λογια χωρις βαση..και ας κρινει ο καθενας εκει για τον εαυτο του.
    οταν παω Κοζανη που εχω ΟΤΕ θα κανω και εγω εκει την δοκιμη και θα παραθεσω τα αποτελεσματα μου.

  3. #438
    Εγγραφή
    04-01-2007
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΔΩΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από g_alkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτον, όλα μου τα ποστ δεν αφορούν το συγκεκριμένο τόπικ. Και δεύτερον, δεν με απασχολεί καθόλου ο ΟΤΕ. Με απασχολούν επιχειρήματα του τύπου "ο ΟΤΕ μισεί το Ηράκλειο και κάνει traffic shaping για να μας εκδικηθεί", "ο ΟΤΕ έχει βάλει αυτοσκοπό να καταστρέψει την έκδοση 1.6 του utorrent". Και τρίτον, οταν μιλάς για έλλειψη επιχειρημάτων κοίτα καλύτερα στον καθρέφτη σου. Και κάτι τελευταίο, κατέβα απο το καλάμι σου. Πολύ ξερόλας και παντογνώστης το παίζεις.
    εγω δεν βλεπω που το παιδι το παιζει παντογνωστης μιας και απο τη στιγμη που αυτα που λεει ειναι σωστα και σημαντικα,ισως εσυ δεν θες να τα δεις ετσι

    οπως ειπε και καποιος αλλος πριν,παρεξου(-ειτε) το να τελειωνουμε!!!υπαρχει Traffic Shaping απο τον OTE!!!!

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GaleaNatur : 24-02-08 στις 02:52.

  4. #439
    Το avatar του μέλους libe13
    libe13 Guest
    Ευτυχως βλεπω οτι υπαρχουν και αλλοι λογικοι!Τωρα λυθηκε που προσθεσατε το "traffic shaping" στα tags(Και καναμε "καταγγελια" για τον ΟΤΕ,οχι αοριστο traffic shaping αλλα traffic shaping του OTE.)!Σας παροτρυνα μην αλλαξετε τα tags απλα επαναφερετε την αρχικη μορφη του!!Που ειναι το δυσκολο!!!Δεν θελω να παρεμβω στα moderating duties σας αλλα δεν λεμε κατι παραλογο η δυσκολο,μονο το αυτονοητο!Ημαρτον!Δωστε πισω το αρχικο!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος libe13 : 24-02-08 στις 02:54.

  5. #440
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακολουθω την υποθεση εδω και καιρο με ενδιαφερον και καλως ή κακως δε μπορω να εκφερω αποψη αφου δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο γραμμη ΟΤΕ.

    Ομως, υπαρχουν τεσσερα στοιχεια που φαινομενικα "κανουν κρα":

    1) Torrents με παρα πολλους seeds / ελαχιστους peers - αυτα πρεπει να τερματισουν αμεσα. Ο ΟΤΕ, ως γνωστον, προβλημα bwidth δεν εχει (ftp/rapid κτλ τερματιζει) - αρα? Κατι παιζει.

    2) Συγκριτικο μεταξυ ISPs. Οταν βαζεις εναν ISP και ο ενας τερματιζει και ο αλλος δε τερματιζει (αλλα εχει 20% αποδοση) κατι παιζει σε αυτον που δε τερματιζει. Προβλημα bandwidth, traffic shaping, ip blacklisting - you name it. Εχει αναφερθει οτι αυτοι που παιρνουν ip απο ενα subnet εχουν περισσοτερη εμφανιση στο φαινομενο αν δεν απατωμαι. Ισχυει αυτο?

    3) Encryption / χωρις, με "τελευταια" clients που κανουν καλη παρακαμψη. Το ειχαμε δει και στη HOL παλαιοτερα. Χωρις enc, με 10 kb/sec, με enc, ως συνηθως (και ηταν και πιταρισμενο το διεθνες της bwidth).

    4) Μετα το κοψιμο του δακτυλιου το Νοεμβρη (σε 2 σημεια, σε 2 οδευσεις), ο ΟΤΕ επεδειξε τη δυνατοτητα για κοψιμο ολων των torrent - μεχρι να επανερθει η λειτουργια του δικτυου.

    Απ'αυτα που διαβαζω κλινω οτι υπαρχει τουλαχιστον σε μεριδα χρηστων. Καποιοι, και δεν εχω λογο να μη τους πιστεψω, δειχνουν να μην εχουν προβλημα. Μπορει να παιρνουν αλλη IP, μπορει να υπαρχει αλλο configuration, μπορει να γινεται penalty per user, μπορει να παει ανα περιοχη - ξερω γω. Τι να πω.

    Οπως το βλεπω, και χωρις enough data για πληρη αποψη, εχω την εντυπωση οτι ο ΟΤΕ προσπαθει να βγαλει ανεπισημη βρωμα στους torrentακηδες οτι "δεν ειναι καλος στα torrent" για να μην δρουν παρασιτικα στο δικτυο του - ετσι ωστε να πανε στους αλλους ISPs να τους γονατισουν - οπως γινοταν μεχρι τωρα. Αυτος ειναι και ο λογος που παντοτε εδινε μικροτερο upload.

    Οσοι εχετε προβλημα, συνταχτε μια επιστολη προς την ΕΕΤΤ με "κατεπειγον" labeling, και γραφτε τους να διερευνησουν τα παραπονα για να διαπιστωσουν, ως ανεξαρτητη αρχη, αν συμβαινει ή οχι και κατα ποσο ειναι θεμιτο. Ανοιχτε καποιος ενα θρεντ και μαζεφτε υπογραφες (οσοι εχετε προβλημα) περιγραφοντας το αντικειμενικα (πχ συμβαινει σε μεριδα χρηστων) και κανοντας pre-empt τυχον junk αντεπιχειρηματα (στυλ "τα τορρεντ δεν εχουν σταθερη ταχυτητα" - γεγονος ατοπο πχ οταν εχεις 1000 seeds - 20 peers).

    Θυμηθειτε οτι τα torrent δεν ειναι παρανομα. Ειναι απλα ενα πρωτοκολλο. Η χρηση του μπορει να γινεται για πλειστους λογους. Απο open software, game updates, tv distribution κτλ κτλ κτλ. Πχ η απαγορευση του πρωτοκολλου σημερα διακυβεβευει την επιλογη μας για tv programs αυριο - εκτος των IPTV bundlings του παροχου μας. Vuze, joost κτλ κτλ. Καλο ειναι να υπαρχει καλη τεκμηριωση μεσα με συγκριτικο απο 4-5 παροχους, με enc / χωρις enc και με indisputable torrent clients.
    Συμφωνούμε απόλυτα

    Είναι αυτά που "φωνάζω" από την αρχή του thread ...

    37# Πιστεύω ότι ο ΟΤΕ χρησιμοποιεί επιλεκτικά «κόφτη» σε κάποιες περιοχές που έχει πολλούς χρήστες ή heavy downloaders…
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    76# Να εξηγήσω ξανά κάποια πράγματα…

    Α) Το ότι την συγκεκριμένη στιγμή που κατεβάζω torrent σε έναν από τους μεγαλύτερους private trackers (στον οποίο είμαι γραμμένος χρόνια και δεν είχα ποτέ πρόβλημα),
    στο οποίο είμαι και ο μοναδικός lecher με ~280 seeders αλλά κατεβάζω με 45Kbytes/s, ανοίγοντας παράλληλα download από FTP βρίσκομαι να κατεβάζω με ~ 1,87Mbytes/s.
    Αυτό σημαίνει αν μη τι άλλο ότι δεν έχω πρόβλημα από DSLAM, Backbone, χρήση δικτύου, αναβαθμίσεις, ….-εδώ προσθέστε ότι άλλο θέλετε-


    Β) Το ότι το ίδιο torrent όταν ξεκίνησε «χτύπησε» στα 3 πρώτα λεπτά ~600 Kbytes/sec και στα αμέσως επόμενο 5λεπτο «κοιμήθηκε» στα 45 Kbytes/sec
    Αυτό σημαίνει αν μη τι άλλο ότι δεν έχω πρόβλημα από ρυθμίσεις (τις οποίες έχω ψάξει πάρα πολύ από τότε που δημιουργήθηκε το «πρόβλημα») torrent client ,port forward, napt ports, firewall, antivirus, ms office, paint….-εδώ προσθέστε ότι άλλο θέλετε-


    Γ) Το ότι τα ίδια torrent, την ίδια δεδομένη στιγμή, με τους ίδιους clients, τις ίδιες ρυθμίσεις ΑΛΛΑ με κωδικούς από forthnet κατεβαίνουν με 450-500 Kbytes/sec όπως αναφέρουν μερικά posts ποιο πάνω συμφορουμήτες σημαίνει ότι κάτι «δεν πάει καλά».

    ...και κάποιοι μας πιάσανε από τα "μούτρα" (όπους και πολούς άλλους) κατηγορόντας μας για προβοκάτορες άλλων ISPs, ημιμαθεις και άσχετους, και πως για όλα φταίμε οι ιδιοι επειδή είμαστε τόσο ασχετοι ώστε δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε τον client. Δεν δέχτηκαν(νται) όυτε για μια στιγμή έστω, ότι είναι "πρόβλημα" από τον ΟΤΕ, αν όχι κόφτης.
    Και όλα αυτά με ποιο σκεπτικό ?
    Ότι έχουν γνωστούς μέσα στον οτε και αν έβαζε κόφτη θα τους το έλεγαν...
    Γι αυτό και είχα καιρό να postαρω εδώ (μιας και τα τελευταία μου posts σβήστηκαν έστω και δικαιολογημένα) διοτί ενώ εμείς μιλάμε με αποδείξεις, απαντούν με αυτά τα "θεικά" post "άσχετοι-ημιμαθείς-δεν ξερετε τι σας γίνεται κτλ
    και συνεχίζουν να επιμένουν ότι θέλουν και να βοηθήσουν.

  6. #441
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνούμε απόλυτα

    Είναι αυτά που "φωνάζω" από την αρχή του thread ...




    ...και κάποιοι μας πιάσανε από τα "μούτρα" (όπους και πολούς άλλους) κατηγορόντας μας για προβοκάτορες άλλων ISPs, ημιμαθεις και άσχετους, και πως για όλα φταίμε οι ιδιοι επειδή είμαστε τόσο ασχετοι ώστε δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε τον client. Δεν δέχτηκαν(νται) όυτε για μια στιγμή έστω, ότι είναι "πρόβλημα" από τον ΟΤΕ, αν όχι κόφτης.
    Και όλα αυτά με ποιο σκεπτικό ?
    Ότι έχουν γνωστούς μέσα στον οτε και αν έβαζε κόφτη θα τους το έλεγαν...
    Γι αυτό και είχα καιρό να postαρω εδώ (μιας και τα τελευταία μου posts σβήστηκαν έστω και δικαιολογημένα) διοτί ενώ εμείς μιλάμε με αποδείξεις, απαντούν με αυτά τα "θεικά" post "άσχετοι-ημιμαθείς-δεν ξερετε τι σας γίνεται κτλ
    και συνεχίζουν να επιμένουν ότι θέλουν και να βοηθήσουν.
    Τα έχουμε πει διάφοροι εδώ και μήνες αλλά καλύτερα αργοτερα παρά ποτέ.

    Πάω στοιχημα αν τέτοια κίνηση την είχε κάνει π.χ. η HOL η κατάσταση δεν θα ήταν η ίδια. Δηλαδή θα είχε το δικό του τίτλο το thread. Θα έλειπαν τα 1000 OTE-trolls. Θα είχαμε μία επιστημονική συζήτηση.

  7. #442
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παιδια το θεμα ειναι, παντοτε υπερβολικα συζητησιμο. Και τοτε με τη HOL το συζηταγαμε εντονα (προσωπικα το βιωσα και σας καταλαβαινω) και υπηρχαν αντεπιχειρηματα κτλ. Αλλα ακομα και στην Αμερικη με την Comcast υπηρχε debate. Τιποτα δεν ειναι σιγουρο αν δεν αποδειχθει πληρως ή αν δεν το παραδεχτει η εταιρια που το κανει (η comcast το εκανε μολις προ ημερων στην FCC - αντιστοιχη ΕΕΤΤ που διερευνουσε το ζητημα - ενω ειχε βουηξει το συμπαν).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MNP-10 : 24-02-08 στις 05:36.

  8. #443
    Το avatar του μέλους Akoulis
    Akoulis Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια το θεμα ειναι, παντοτε υπερβολικα συζητησιμο. . Τιποτα δεν ειναι σιγουρο αν δεν αποδειχθει πληρως ή αν δεν το παραδεχτει η εταιρια που το κανει (η comcast το εκανε μολις προ ημερων στην FCC - αντιστοιχη ΕΕΤΤ που διερευνουσε το ζητημα - ενω ειχε βουηξει το συμπαν).
    μα ακριβως αυτο ειναι και το σωστο..κανεις δεν ειπε να μην υπαρξει συζητηση με αποδειξεις..αντιθετα οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα..
    απλα αλλο το TS απο τον ΟΤΕ και αλλο ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ..

  9. #444
    Το avatar του μέλους libe13
    libe13 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια το θεμα ειναι, παντοτε υπερβολικα συζητησιμο. Και τοτε με τη HOL το συζηταγαμε εντονα (προσωπικα το βιωσα και σας καταλαβαινω) και υπηρχαν αντεπιχειρηματα κτλ. Αλλα ακομα και στην Αμερικη με την Comcast υπηρχε debate. Τιποτα δεν ειναι σιγουρο αν δεν αποδειχθει πληρως ή αν δεν το παραδεχτει η εταιρια που το κανει (η comcast το εκανε μολις προ ημερων στην FCC - αντιστοιχη ΕΕΤΤ που διερευνουσε το ζητημα - ενω ειχε βουηξει το συμπαν).
    Επομενως πρεπει να φωναξουμε μηπως ενδιαφερθει η ΕΕΤΤ και να επανελθει το topic στην αρχικη του μορφη ωστε να ειναι ξεκαθαρο και να μπορει να ειναι ευκολα προσβασιμο και να ενημερωθουν ολοι!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος libe13 : 24-02-08 στις 03:26.

  10. #445
    Εγγραφή
    16-10-2002
    Περιοχή
    K.B.M.E. (Καπου Βοσκω Μην Ενοχλειτε)
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15600/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    WAG200G
    SNR / Attn
    9(dB) / 24(dB)
    Γενικα υπαρχει μια ΟΤΕ-branded protecting συμπεριφορα εδω μεσα τωρα τελευταια τουλαχιστον αναμφισβητητα. Απλα σταματηστε ορισμενοι να προσπαθειτε να καλυψετε τα ακαλυπτα. Δεν ειναι δυνατον κοσμος που εχει απτες αποδειξεις οπως αυτες των παιδιων να λεει καποια πραγματα και να βγαινουν αμεσως ορισμενοι και να τους βγαζουν ολους ασχετους... Τους ιδιους ανθρωπους που αν πουνε κατι καλο για τον ΟΤΕ θα τους χρισουν επιστημονες!
    Γνωστο το προβλημα ημιαποδεδειγμενο.. Ας περιμενουμε την επισημη αποδειξη ΑΝ ποτε υπαρξει κατι τετοιο (που δεν το κοβω στην ελλαδα) αλλα χωρις να βγαζουμε τρελους ολους οσους το ζησαμε (ειχα και εγω otenet μεχρι πριν 4 μηνες) η το ζουμε ακομα αυτο.
    Greeks don't fight like heroes... Heroes fight like GREEKS!

  11. #446
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από libe13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επομενως πρεπει να φωναξουμε μηπως ενδιαφερθει η ΕΕΤΤ και να επανελθει το topic στην αρχικη του μορφη ωστε να ειναι ξεκαθαρο και να μπορει να ειναι ευκολα προσβασιμο και να ενημερωθουν ολοι!
    Εδω και 30 λεπτα υπαρχει θρεντ για την επομενη φαση μετα το debate που ειναι η δραση: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=178518
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MNP-10 : 24-02-08 στις 03:28.

  12. #447
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια το θεμα ειναι, παντοτε υπερβολικα συζητησιμο. Και τοτε με τη HOL το συζηταγαμε εντονα (προσωπικα το βιωσα και σας καταλαβαινω) και υπηρχαν αντεπιχειρηματα κτλ. Αλλα ακομα και στην Αμερικη με την Comcast υπηρχε debate. Τιποτα δεν ειναι σιγουρο αν δεν αποδειχθει πληρως ή αν δεν το παραδεχτει η εταιρια που το κανει (η comcast το εκανε μολις προ ημερων στην FCC - αντιστοιχη ΕΕΤΤ που διερευνουσε το ζητημα - ενω ειχε βουηξει το συμπαν).
    Αν έχεις πρόσβαση στα post μου που σβήστηκαν θα δεις ότι μιλάω με επιφύλαξη για το αν υπάρχει "κόφτης" και γράφω ότι δεν μπορώ να είμαι απόλυτα σίγουρος για την ύπαρξη του. Απλός αναίφερα τα "παράξενα" που συμβαίνουν και με "πηγαίνουν" προς τα εκεί. Οι "άλλοι" είναι οι απόλυτα σίγουροι πως ΔΕΝ υπάρχει κόφτης ούτε μία στο εκατομύριο, και ότι όλα είναι από την φαντασία και την ασχετοσύνη μας.

  13. #448
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Ειτε εσεις εχετε δικιο, ειτε δεν εχετε, ειτε οι αλλοι το παραδεχτουν, ειτε οχι - δεν αλλαζει κατι σε αυτο που βιωνετε και το οποιο προφανως χρειαζεται επιλυση. Το θεμα ειναι πως θα λυθει το προβλημα. Και δεν εννοω λυση με παρακαμψη μεσω του latest version το οποιο "ξεφευγει" απ'τα φιλτρα. Αλλα λυση μονιμη ωστε να μπορεις να παιζεις κανονικα.

  14. #449
    Εγγραφή
    25-02-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    645
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12.366 / 990
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    Net Faster
    SNR / Attn
    11(dB) / 27,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συγνώμη αν θα ρωτησω πραγματα που εχουν ηδη απαντηθεί, αλλα οι σελίδες ειναι πολλές. Εγώ τις τελευταίες μέρες, περιοχή Γέρακα, κατεβάζω με 60-70, από βαρβάτο private, και έχω 4άρα. Κατα φάσεις εκτινάσσεται στα 130-140, αλλά για 2-3 δεύτερα. Χρησιμοποιώ την 1.7.7. Έβαλα και δοκίμασα την beta, και έπιασα 400+ μέσα σε 10 δευτερόλεπτα. Δυστυχώς όμως η 1.8 ακόμα δεν ειναι αποδεκτή από άλλους private, και έχω πρόβλημα. Με άλλους client έχουν διαπιστωθεί παρόμοια προβλήματα? Azureus δεν σηκώνει το μπρίκι μου. Τι προτείνετε?

    Υ.Γ.: Υπάρχει περίπτωση, μιλώντας πάντα υποθετικά ότι παίζει κόφτης από τον ΟΤΕ, όταν δουλεύει το utorrent να επηρεάζεται περισσότερο από όσο θα έπρεπε το σερφάρισμα? Δηλαδή κατεβάζω με 20 και 30, και οι σελίδες ανοίγουν σαν να κατεβάζω με 400
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsiouficto : 24-02-08 στις 04:20.

  15. #450
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειτε εσεις εχετε δικιο, ειτε δεν εχετε, ειτε οι αλλοι το παραδεχτουν, ειτε οχι - δεν αλλαζει κατι σε αυτο που βιωνετε και το οποιο προφανως χρειαζεται επιλυση. Το θεμα ειναι πως θα λυθει το προβλημα. Και δεν εννοω λυση με παρακαμψη μεσω του latest version το οποιο "ξεφευγει" απ'τα φιλτρα. Αλλα λυση μονιμη ωστε να μπορεις να παιζεις κανονικα.

    Φυσικά και η αλλαγή version του client δεν είναι η λύση (δεν νομίζω να πάρει πολύ καιρό στον οτε να προσαρμόσει το σύστημα του στην καινουρια version ή στο καινoύριο encryption) μακάρι να μπορέσουμε να πιέσουμε μέσω της ΕΕΤΤ να γινει έρευνα για το θέμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsiouficto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αν θα ρωτησω πραγματα που εχουν ηδη απαντηθεί, αλλα οι σελίδες ειναι πολλές. Εγώ τις τελευταίες μέρες, περιοχή Γέρακα, κατεβάζω με 60-70, από βαρβάτο private, και έχω 4άρα. Κατα φάσεις εκτινάσσεται στα 130-140, αλλά για 2-3 δεύτερα. Χρησιμοποιώ την 1.7.7. Έβαλα και δοκίμασα την beta, και έπιασα 400+ μέσα σε 10 δευτερόλεπτα. Δυστυχώς όμως η 1.8 ακόμα δεν ειναι αποδεκτή από άλλους private, και έχω πρόβλημα. Με άλλους client έχουν διαπιστωθεί παρόμοια προβλήματα? Azureus δεν σηκώνει το μπρίκι μου. Τι προτείνετε?
    Δυστηχός φίλε μου όλοι "ψαχνόμαστε" η μόνη "προσωρινή"(για τους λόγους που αναφέρω παραπάνω) λύση είναι αυτή που ειπές, ή ver.1.8 beta
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος slow : 24-02-08 στις 04:19.

Σελ. 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 10202528293031 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας