Σελ. 1 από 8 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 118
  1. #1
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η ιστορία μου

    Γεια σας παιδιά.Τα Χριστούγεννα έκανα και γω όπως ο κάθε σχεδόν Έλληνας Adsliwths OTEtzhs την αναβάθμιση στα 24...Μετά απο 1.5 βδομάδα γιορτών με τσακομούς,καταγγελίες κλπ...έγινε η σύνδεση...Ω ναι...Απ τα 24 τελικά μόνο τα 4 έρχονταν σπίτι και αυτά...με 5 disconnection στην μισή ώρα..Λόγω Isdn...Μετά απο φασαρίες,τσακωμούς και ιστορίες με προισταμένους έρχεται το περιβόητο συνεργείο και μου μετράει τη γραμμή,βγήκανε έξω στο κουτί και μετράγανε,πήγαν και στο καφαο και μετράγανε και φεύγωντας μου λένε το κλασσικό... σε κατεβάζουμε στα 2 λόγω οτι μόλις ζητήσει 4 η σύνδεση δεν αντέχει και κόβεται...Αν μπορείς μου λένε κάντην PSTN και μπορεί να πιάσεις και 6 με 8.Το Σάββατο λοιπόν κάνω την αίτηση μετατροπής και λοιπα και λοιπά και ζητάω αναβάθμιση στα 8Mbps δοκιμαστικά και αν δεν δω ήλιου φως την πάω πισω στα 4.Μου είπε η κοπέλα η προισταμένη στα κεντρικά του ΟΤΕ στην Πάτρα οτι θα περάσει το συνεργείο να πάρει εξοπλισμούς κλπ.Λεω όποτε θέλουν ας περάσουν να πάρουν αλλα το ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ.Μου λέει μην ανησυχείτε δεν θα υπάρξει καθυστέρηση.Εώς την στιγμή που σας γράφω δεν με έχει πάρει κανείς τηλέφωνο να μου πει τι γίνεται με την μετατροπή και τίποτα.Με αφήσανε στο έλεος του θεού...Εξακολουθώ να έχω 2048...Πήρα σήμερα στο 134 και λέω της κοπέλας ''Επειδή σας άφησα 4 μέρες χωρίς να κάνω ούτε ένα τηλεφώνημα και εσείς δεν κάνατε καμία κίνηση να μου δείξετε ότι δουλεύετε πάνω στην μετατροπή είπα να πάρω ένα τηλέφωνο να δω τι γίνεται...Η κοπέλα μου είπε οτι πρέπει να γίνει κατάργηση της γραμμης κλπ σουξου μουξου μανταλακια λοιπόν.Το πιο ωραίο της υπόθεσης ήταν ότι μου μίλαγε με το ύφος ''αααα μην μας πρίζεις τα ... θα το κάνουμε κάποια στιγμή...''

    Κατα τη γνώμη σας τι πρέπει να κάνω ώστε να με ακούσουν και να γίνουν τα πράγματα όπως πρέπει ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ που πρέπει???

    Ο λόγος που ζητώ να επισπεύσουν την δουλειά είναι λόγω ότι 2 υπολογιστές μπαίνουν στο ιντερνετ στο σπίτι και όταν παίζω οnline στο PS3 κολλάει συνέχεια λόγω αργής σύνδεσης...

  2. #2
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από christos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο λόγος που ζητώ να επισπεύσουν την δουλειά είναι λόγω ότι 2 υπολογιστές μπαίνουν στο ιντερνετ στο σπίτι και όταν παίζω οnline στο PS3 κολλάει συνέχεια λόγω αργής σύνδεσης...
    φοβερό πρόβλημα τι να σου πω
    και άντεξες τέσσερις μέρες στα 2048, τι λες ρε παιδί μου, μπράβο
    μέχρι προχθές που δεν είχες την δυνατότητα για 24 πως επιβίωνες;

  3. #3
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    φοβερό πρόβλημα τι να σου πω
    και άντεξες τέσσερις μέρες στα 2048, τι λες ρε παιδί μου, μπράβο
    μέχρι προχθές που δεν είχες την δυνατότητα για 24 πως επιβίωνες;
    Γιατι απλούστατα μέχρι προχθές δεν είχα router στο σπίτι και είχα απλό usb modem και είχα το ίντερνετ μόνο εγω και ακόμα και με 512 και 384 έκανα τη δουλειά μου...Ενώ τώρα τραβάνε και οι 2 υπολογιστές ιντερνετ,είτε σερφάρισμα είτε download (όχι απο μένα) και όταν παίζω PS3 απλούστατα τρώω γερά κολήματα στο online και επιπλέον τα 2048 δεν είναι 2048...αμα την μετρήσεις θα ναι κάπου 1300 στις ώρες αιχμής

    ps:Είναι εδώ και 3 βδομάδες περίπου που έχω 2048 όχι 4 μέρες

    anyway το θέμα είναι να βρούμε κάποια λύση που ζητάω την μετατροπή και αναβάθμιση και κανείς δεν ενδιαφέρεται στον ΟΤΕ να με κατατοπίσει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christos79 : 31-01-08 στις 01:53.

  4. #4
    Εγγραφή
    28-03-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    T.E.E.
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Netgear DG834G v3
    SNR / Attn
    22(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    φοβερό πρόβλημα τι να σου πω
    και άντεξες τέσσερις μέρες στα 2048, τι λες ρε παιδί μου, μπράβο
    μέχρι προχθές που δεν είχες την δυνατότητα για 24 πως επιβίωνες;
    +1

    καλά και εσυ με 49 attenuation πήγες για 24??

  5. #5
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.247
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Φίλε υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που περίμεναν 5 και 6μήνες για να συνδεθούν σε εναλλακτικούς χωρίς να έχουν καθόλου internet.
    Kαι αυτοί δεν το ήθελαν για να παίξουν PS3 αλλα για σοβαρότερες δουλειές.

    Ο καθένας βέβαια πληρώνει και καλά κάνει και διαμαρτύρεται.
    Απλά κάνε κι εσύ λίγο υπομονή και μην κατεβάζεις την ώρα που θες να παίξεις.

    Και 24αρα να είχες αμα την μπουκώσεις με τα downloads τα pings θα ανέβουν στον Κύριο...
    Άσε που στην 24αρα θα είχες και interleave mode και όχι fast path.

  6. #6
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Trelakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1

    καλά και εσυ με 49 attenuation πήγες για 24??
    Mα που να ξέρω οτι έχω 49??? Το modem δεν ανέφερε πουθενά Downstream Attenuation...Αλλα και πάλι δεν είναι 49...43 είναι όπως το μετρήσανε οι τεχνικοί απλα το router μου το κάνει 49 και ακόμα δεν ξέρουμε γιατι...

    ........Auto merged post: christos79 added 1 Minutes and 20 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που περίμεναν 5 και 6μήνες για να συνδεθούν σε εναλλακτικούς χωρίς να έχουν καθόλου internet.
    Kαι αυτοί δεν το ήθελαν για να παίξουν PS3 αλλα για σοβαρότερες δουλειές.

    Ο καθένας βέβαια πληρώνει και καλά κάνει και διαμαρτύρεται.
    Απλά κάνε κι εσύ λίγο υπομονή και μην κατεβάζεις την ώρα που θες να παίξεις.

    Και 24αρα να είχες αμα την μπουκώσεις με τα downloads τα pings θα ανέβουν στον Κύριο...
    Άσε που στην 24αρα θα είχες και interleave mode και όχι fast path.

    Kαι μένα πάνω στην αλλγή ο πατέρας μου ήθελε να στείλει έγγραφα,τιμολόγια κλπ σε τράπεζες εφορίες και σχετικα λόγω οτι ήταν τέλος του 2007 αλλα ο ΟΤΕ και αυτό δεν σεβάστηκε και κοντέψαμε να φάμε πρόστιμο...Και δεν κατεβάζω την ώρα που παίζω Ps3...Απλα δεν μπορώ να πω στον πατέρα μου κλπ που έχει δουλειές κλείσε το ιντερνετ να παίξω PS3...


    Συγγνώμη κιόλας για να μην παρεξηγηθώ...Ζήτησα να μου πείτε μια λύση στο πρόβλημα μου που δεν κάνει κανείς τίποτα και σεις πέσατε με τα μούτρα να με φάτε...Ας με βοηθήσει κάποιος επιτέλους
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christos79 : 31-01-08 στις 02:12. Αιτία: auto merged post

  7. #7
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.247
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Ωραία αλλα σκέψου και τον άλλο που ξεροσταλιάζει ακόμα με την dialup.
    Μπες για λίγο με dialup και είμαι σίγουρος ότι θα σου φύγουν τα νεύρα που έχεις έστω και τα 2mbps.

    Άσε που εγώ δεν πιστεύω να αλλάξει και τίποτα αμα πας απο ISDN σε PSTN.
    Πάλι το ίδιο attenuation θα έχεις. Δε θα αλλάξει η απόστασή σου απ' το dslam.
    Οπότε καλύτερα να συνηθίζεις απο τώρα στην ιδέα των 2mbps.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikgr : 31-01-08 στις 02:15.

  8. #8
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μα δεν ζητάω παραπάνω απο 4 απλά μου είπαν οτι θα τα φέρνει πιο σταθερά και μπορεί να φέρνει και παραπάνω(καλα όχι και 8)...Και πάλι είμαστε εκτός θέματος...Ζητάω μια λύση στο θέμα της καθυστέρησης που δεν έχουν κάνει τίποτα ακόμα και με κοροιδεύουν και όχι στο θέμα αν θα πιάνω 2 η 4 η 8....Δηλαδή τι κινήσεις μπορώ να κάνω για να κάνουν κάτι επιτέλους...

    Τα 4 πληροφοριακά τα κάρφωνε κάτω δηλαδή σε δοκιμή απ το ftp της otenet έπιανε 450 ζωντανά αλλα λόγω isdn έκανε disconnection.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christos79 : 31-01-08 στις 02:26.

  9. #9
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.247
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Απ' ότι λες έχεις ανακατέψει μέχρι και προϊσταμένους του ΟΤΕ Πάτρας.
    Οπότε τί άλλο θες να κάνεις? Να καλέσεις τον πρωθυπουργό στο κόκκινο τηλέφωνο?

    Το Σάββατο έκανες την αίτηση μετατροπής. Τί περίμενες? Την άλλη μερα να σου κάνουν την αλλαγή σε PSTN και να σε συνδέσουν και σε adsl over PSTN?
    Aυτή η διαδικασία μπορεί να πάρει και 2βδομάδες. (χωρίς να ξέρω κιόλας τις διαδικασίες)

    Mόνο με το δικό σου πρόβλημα νομίζεις έχουν ν' ασχοληθούν?

    (*) ότι θα υπερασπιζόμουνα κάποτε και τον ΟΤΕ δεν το περίμενα ποτέ!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikgr : 31-01-08 στις 02:34.

  10. #10
    Εγγραφή
    16-09-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    17641/953
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    Philips CGA 3600
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Ok, βασικά και 43db είναι μεγάλη εξασθένηση, με adsl2+ δεν άξιζε να δοκιμάσεις για > 8Mbit/s.

    Ναι κάποιοι κάναμε μήνες να συνδεθούμε, και άλλοι είναι με dial-up κλπ. αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να δεχόμαστε αβίαστα καθυστερήσεις και ασταθείς υπηρεσίες. Εφόσον οι πάροχοι δίνουν πια 24Mbit, πρέπει να κάνουν ό,τι είναι δυνατόν για καλύτερη ποιότητα σύνδεσης.

    Γιατί πέρα από τη ποιότητα της καλωδίωσης και την απόσταση υπάρχει και το πρόβλημα του cross-talk που φαίνεται σαν θόρυβος και έχει να κάνει με βαρυφορτωμένα DSLAM, εκεί μπορούν να υπάρχουν βελτιώσεις από τους ISPs, πχ. περισσότερα DSLAMs.

  11. #11
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    τα παιδια που δουλευουν στο 121 και 134 ειναι φοιτητες..εχω 2 φιλους που δουλευουν εκει μεσα και μονο μια ιστοριουλα 8α σου πω για να μην χανεις τον χρονο σου αδικα..
    Επαιρνε τηλ ενας συνεχως ο οποιος ειχε δηλωση βλαβη στο 121 και επειδη ο καταναλωτης εβρισε το παιδι που δουλευε εκει νευριασε και εβαλε οτι η βλαβη λυ8ηκε..με αποτελεσμα ο αν8ρωπος να ψαχνεται και να μην βρισκει λυση..Ο μονος τροπος που μου εχουν πει οι φιλοι μου ειναι να τους γλυψεις λιγο και να εισαι ευγενικος μαζι τους.Ξερω οτι ακουγεται μα_ _ _ία αλλα ετσι ειναι.
    Αν εχετε δηλωεσει βλαβη στο 121 και δεν εχει γινει τπτ,παρτε τηλ μετα απο 3 μερες και πειτε να σημειωσουν αμεση προτεραιοτητα.
    Και κατι αλλο...στο 121 εχουν το δικαιωμα να μιλησουν μεχρι 1 λεπτο αλλιως δεν παιρνουν το bonus..γι'αυτο μιλανε γρηγορα σαν να 8ελουν να 3εφορτοθουν τον πελατη,.Τελος δεν εχουν καμια αλλη αρμοδιοτητα..τα παιδια στο 121 απλως σημειωνουν και απο κει και περα ειτε φωνα3εις ειτε οχι,καρφακι δεν τους καιγεται.Αν φωνα3εις..το πολυ πολυ να σημειωσουν οτι το προβλημα 'λυ8ηκε' και εσυ μετα 8α ψαχνεσαι..

  12. #12
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panos_mlonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα παιδια που δουλευουν στο 121 και 134 ειναι φοιτητες..εχω 2 φιλους που δουλευουν εκει μεσα και μονο μια ιστοριουλα 8α σου πω για να μην χανεις τον χρονο σου αδικα..
    Επαιρνε τηλ ενας συνεχως ο οποιος ειχε δηλωση βλαβη στο 121 και επειδη ο καταναλωτης εβρισε το παιδι που δουλευε εκει νευριασε και εβαλε οτι η βλαβη λυ8ηκε..με αποτελεσμα ο αν8ρωπος να ψαχνεται και να μην βρισκει λυση..Ο μονος τροπος που μου εχουν πει οι φιλοι μου ειναι να τους γλυψεις λιγο και να εισαι ευγενικος μαζι τους.Ξερω οτι ακουγεται μα_ _ _ία αλλα ετσι ειναι.
    Αν εχετε δηλωεσει βλαβη στο 121 και δεν εχει γινει τπτ,παρτε τηλ μετα απο 3 μερες και πειτε να σημειωσουν αμεση προτεραιοτητα.
    Και κατι αλλο...στο 121 εχουν το δικαιωμα να μιλησουν μεχρι 1 λεπτο αλλιως δεν παιρνουν το bonus..γι'αυτο μιλανε γρηγορα σαν να 8ελουν να 3εφορτοθουν τον πελατη,.Τελος δεν εχουν καμια αλλη αρμοδιοτητα..τα παιδια στο 121 απλως σημειωνουν και απο κει και περα ειτε φωνα3εις ειτε οχι,καρφακι δεν τους καιγεται.Αν φωνα3εις..το πολυ πολυ να σημειωσουν οτι το προβλημα 'λυ8ηκε' και εσυ μετα 8α ψαχνεσαι..
    Μήπως να τους καλέσουμε και στο σπίτι μας?
    Ρομαντικό φωτισμό, κεράκια και τα σχετικά για να σιγουρέψουμε πως δε θα μας κλείσουν τη βλάβη?

  13. #13
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ' ότι λες έχεις ανακατέψει μέχρι και προϊσταμένους του ΟΤΕ Πάτρας.
    Οπότε τί άλλο θες να κάνεις? Να καλέσεις τον πρωθυπουργό στο κόκκινο τηλέφωνο?

    Το Σάββατο έκανες την αίτηση μετατροπής. Τί περίμενες? Την άλλη μερα να σου κάνουν την αλλαγή σε PSTN και να σε συνδέσουν και σε adsl over PSTN?
    Aυτή η διαδικασία μπορεί να πάρει και 2βδομάδες. (χωρίς να ξέρω κιόλας τις διαδικασίες)

    Mόνο με το δικό σου πρόβλημα νομίζεις έχουν ν' ασχοληθούν?

    (*) ότι θα υπερασπιζόμουνα κάποτε και τον ΟΤΕ δεν το περίμενα ποτέ!
    Συγγνώμη φίλε εγω την αίτηση στα κεντρικά έκανα κλπ αλλα το χθεσινό τηλέφωνο το έκανα στο 134 και όχι σε προιστάμενο τουλάχιστον όχι ακόμα.Δηλαδή πόσο??? Να τους αφήσω κανα μήνα να το κάνουν και να μείνουμε και κανα μήνα χωρίς ιντερνετ και να το πληρώνουμε και απο πάνω??? Ε όχι...

    Δεν με ενδιαφέρει αν έχουν να ασχοληθούν με άλλους απο την στιγμή που πληρώνω να βρουν τεχνικούς και να κάνουν ότι πρέπει.Εξάλλου δεν είμαι σε πόλη είμαι σε προάστιο της Πάτρας και στην συγκεκριμένη περίπτωση στο dslam δεν υπάρχει πολλή κίνηση απο πλευράς αιτήσεων κλπ εξακριβωμένο αυτό απλα ε όλο και κάτι θα βαριούνται...

  14. #14
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως να τους καλέσουμε και στο σπίτι μας?
    Ρομαντικό φωτισμό, κεράκια και τα σχετικά για να σιγουρέψουμε πως δε θα μας κλείσουν τη βλάβη?
    Τι να σου πω στην αναγκη..
    παντως ο φιλος που εχω στο 121 μου λεει οτι επικρατει χαος..κανεις δεν 3ερει τιτου γινεται.Επομενως υπομονη..3ερω οτι απο τη στιγμη που πληρωνεις πρεπει να απαιτεις αλλα τετοιο μπου_ _ _λο που ειμαστε

  15. #15
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Post
    Παιδια ηρεμηστε, οταν ειμαστε εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερουμε.
    Κατ' αρχην μπειτε λιγο στη θεση αυτου που εχει το προβλημα.
    Δεν ειναι ολα τελεια ακομα και με τον οτε που ολοι λιγο πολυ εχουμε παραπονα και παλι τον υποστηριζουμε. Εγω εχω ταλαιπωρηθει αφανταστα και ταλεπωρουμαι ακομα 1 μηνα τωρα.
    Λιγο πολυ με γνωριζετε απο τα ποστ μου και απο βοηθεια που εχω προσφερει στο forum ειδικα στα νηματα του οτε. Μερικοι γνωριζετε το προβλημα μου. Σας παραθετω πιο κατω την καταγγελια - παραπονο που εκανα στους κ.κ. του οτε...
    Attached Files Attached Files
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pnikolo : 31-01-08 στις 05:22.

Σελ. 1 από 8 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-08, 10:12
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-07, 00:54
  3. προτάσεις για τροφοδοτικό που δεν ζεσταίνει και δεν κάνει θόρυβο
    Από xhaos στο φόρουμ Κουτιά, τροφοδοτικά και ψύξη
    Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-07, 22:27
  4. [Microcom] Microcom 2636 δεν κανει Port Forwading με τιποτα!!
    Από leasedline στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-07, 00:26
  5. Δεν ξερω τιποτα-δεν ειδα τιποτα-δεν ακουσα τιποτα (Πιστολιδι στο κεντρο)
    Από mrwireless στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-06, 02:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας