Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 25
  1. #1
    Εγγραφή
    17-03-2005
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    κι ομως παιδια αξιζει τον κοπο η αλλαγη σε teledome!!!!ειχα otenet 384/128 και εκανα τριμηνη στην teledome.πεταει 40 σταθερα μεχρι το μεσημερι και το βραδυ 30-38!!!πραγμα που με την οτενετ δεν τα ειχα.περιοχη περιστερι ειμαι..αξια η εταιρια λοιπον...

  2. #2
    Εγγραφή
    07-05-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παίξε Lotto αμέσως!!!!
    "Computer games don't affect kids ; I mean if Pac-Man affected us as kids,we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music" Kristian Wilson, Nintendo Inc. 1989

  3. #3
    Εγγραφή
    23-04-2002
    Μηνύματα
    745
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    215mbit/22mbit
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Speedport plus
    Όντως ενώ μέχρι πρίν το Πάσχα οι ταχύτητες και τα ping που είχα ήταν χάλια, απο Πάσχα και μετά οι ταχύτητες είναι σταθερά γύρω στα 40ΚΒ και τα ping πιστεύω είναι καλά, αυτά τουλάχιστον για Αθήνα απο περιοχή Δάφνης. Άν θέλετε να δείτε ping σε κάποιο συγκεκριμένο προόρισμο πείτε μου να δοκιμάσω. Τελικά πιστεύω ότι αξίζει, και αν αναλογιστεί κανείς ότι με μία τρίμηνη συνδρομή σου έρχεται ο μήνας 20 ευρώ (συν την γραμμή από οτε), πιστεύω ότι είναι πολύ καλή πρόταση.

  4. #4
    Εγγραφή
    17-02-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.413
    Downloads
    123
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΙΑΒΑΤΩΝ
    Το μόνο θετικό της είναι οτι κάνει καλό στον ανταγωνισμό και απο τότε που έβγαλε αυτές τις προσφορές πέσανε και άλλο οι τιμές....

    Οσο και για τα ping downloads κτλπ αφού ακούστηκαν και για αυτήν προβλήματα τότε απλά δικαίωμα του καθενός να πάει όπου θέλει...
    CPU:i7 965+Hydro™ MOBO: Classified DDR:3x2GB Corsair 1866C7 GPU........SSD:Intel® X25-M HDD: 2x1TB Speedpoint F1-F3 PSU: Revolution 1050W CASE: Obsidian TFT: ASUS VW266H 26''

  5. #5
    Εγγραφή
    17-03-2005
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    δεν ηξερα πριν το πασχα τι γινοταν αλλα εχει περασει μια βρομαδα τωρα και ειμαι μια χαρα!!!δεν εχω το παραμικρο προβλημα αν και ειχα μονο οτενετ δεν εχω δει αλλες εταιριες ωστε να εχω αρνητικα σχολια!!!τουλαχιστον ειναι ενα καλο για ολους μας να εχουμε σιγα σιγα γρηγορες γραμμες!!επιτελους

  6. #6
    Το avatar του μέλους islander7
    islander7 Guest
    εγω παντος εχω τεραστιο προβλημα μετα απο τις 2 το βραδυ δεν μπορω να συνδεθω εδω και και αρκετες μερες το μαξιμουμ που μπορω να καταβασω ειναι 22klps δεν υπαρχει περιπτωση να ανανεωσω την συνδρομη μου αν δεν μπορουσαν να καλυψουν την ζητηση ας μην κανανε τετοια προσφορα ειναι αντιεπαγγελματικο

  7. #7
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    Ρε παιδια για νεα συνδεση μπορεις να πληρωσεις μονο με καρτα ?? τη βλακεια ειναι αυτη ?οποιος δεν εχει καρτα δλδ τι γινεται ?
    Εγω ειμαι επυφιλακτικος να δωσω τον αριθμο της καρτας της μαμας απο net ..

  8. #8
    Το avatar του μέλους Palikaridis
    Palikaridis Guest
    Εγώ θα ήθελα μερικά Tracerts σε 4 server αν γίνεται
    195.36.6.26:27951
    212.13.197.137:27964
    82.192.80.139:27930
    81.3.59.155:26450
    Thx

  9. #9
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    Μια χαρα βρισκω τις ταχυτητες ειναι λιγο παραπανω απο την 256 της forthnet !!το θεμα ειναι οτι εγω δεν δινω το νουμερο της καρτας μεσω νετ !!!μεσω τραπεζας δε γινετε ??
    οποιος ξερει ας πει plzz

  10. #10
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    οι ταχυτητες ειναι κα**α ...38-40 σταθερα πολυ γρηγορο browsing ... ειμαι με demo και εχω ενθουσιαστει δεν εχω ξαναδει τετοιες ταχυτητες απο ηρακλειο κρητης μπαινω!!!!

  11. #11
    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    572
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Fastpath
    Οποιος ομως μενει Θεσσαλονικη και εχει teledome....
    Χελωνα πιο γρηγορα παει!!!!!!!!
    Τελος παντων ειπαν οτι κατι θα γινει με τις αναβαθμισεις αλλα το εχουν κανει πια πιπιλα!!! Πουν'τες ντε????

  12. #12
    Εγγραφή
    30-11-2004
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Unknown
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexis2044
    Οποιος ομως μενει Θεσσαλονικη και εχει teledome....
    Χελωνα πιο γρηγορα παει!!!!!!!!
    Τελος παντων ειπαν οτι κατι θα γινει με τις αναβαθμισεις αλλα το εχουν κανει πια πιπιλα!!! Πουν'τες ντε????
    Όχι απλά χελώνα αλλά γέρικη χελώνα τουλάχιστον 150 ετών!!!!!!!!!!!!!!
    My dream is to fly over the rainbow so high!!!!!!

  13. #13
    Το avatar του μέλους AlexanderVI
    AlexanderVI Guest
    Hello paidia, KaLos sas vrika!

    Gia pite mou, osi pirane to paketo Activ8 apo tin TELEDOME, poses meres perimenate gia na energopiithi i sindesi ?

    Kai to modem pou dinoun pio ine?

    Genika pados, vlepo oloi efxaristimeni, goooOdd

    Ta lemos

  14. #14
    Εγγραφή
    17-03-2005
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    energie γινεται αν εχεις καρτα χρεωστικη electron της alpha bank η της τραπεζας κυπρου.φυσικα αν δεν εχεις μπορεις να πας και να βγαλεις μια με την προυποθεση οτι ανοιγεις λογαριασμο μισθοδοσιας.απο κει και περα βαζεις οσα χρηματα εσυ θελεις και δινεις το νουμερο στο ιντερνετ για αγορες που εσυ κανεις.κανενα μα κανενα προβλημα!βλεπεις τι θελεις να παρεις πας στην τραπεζα βαζεις τα χρηματα και σε 1 μερα μετα κανεις την αγορα σου.εδω και τρεις μηνες ετσι λειτουργω και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.φυσικα και δεν μπορουν να σου παρουν χρηματα γιατι περα απο την αγορα που κανω δεν εχει αλλα η καρτα!!ετσι ξενιασα.την teledome ετσι την πληρωσα,streamload,e-bay και αλλα!!μια χαρα φιλε

  15. #15
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    και πως θα βγαλω αυτη τη καρτα ??θα παω στην alpha bank και θα βαλω 60ε ?και μετα πως θα ενεργοποιησω τη γραμμη ? :}

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τελικά Αξίζει ή 24/1;
    Από hercules_j στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 23:47
  2. αξιζει τελικα?
    Από hydro στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-07, 11:18
  3. Τελικά αξίζει η 512;
    Από atssssss στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-04, 12:57
  4. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ?
    Από isp στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-03, 21:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας