Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 45
  1. #16
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    αυτο που λες ειναι μεγαλη αληθεια. ισως θα επρεπε να τους πληρωσω κιολας για την εκπαιδευση. χωρις αστεια. χωρια του οτι απο το cc τους εμαθα πλεον να αναγνωριζω ποτε καποιος μου μιλαει *ala ontelecoms* και ποτε οχι. και φυσικα παιρνω τα μετρα μου.
    μεγαλο σχολειο η ontelecoms guys. να φανταστειτε οτι πλεον οσοι γνωστοι μου εχουν αποριες σχετικα με dsl απευθυνονται σε μενα. παντως αν με προσλαμβανε η ontelecoms ως τεχνικο κατωτερου τμηματος να απανταω στα τηλεφωνα σιγουρα θα ειχα βοηθησει πολλους περισσοτερους ταλαιπωρους πελατες. μηπως θα επρεπε η ontelecoms να θεσει ορο για την προσληψη υπαλληλων να ειναι τουλαχιστον χρηστες της ontelecoms η εστω πρωην χρηστες? δεν μπορει αμα περασες εστω και λιγο απο ontelecoms σιγουρα κατι παραπανω θα εμαθες απο τα ταλαιπωρα παιδια που σηκωνουν τα τηλεφωνα. δεν αστειευομαι !!!

  2. #17
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Καλη... μερα altebaran και καλως ηρθες στο forum, ειχα που ειχα αυπνιες και επα να γραψω μερικα λογια, ισως ξεκαθαριστουν καποια πραγματα.
    Με iptv καλο ειναι το noise margin να ειναι απο 9dB και πανω, ιδιαιτερα αν χρησιμοποιεις ασυρματη συσκευη
    και ακομα περισσοτερο αν ειναι πανω απο μια. Θα παρατηρησεις πως υπαρχει 1-2 dB διαφορα στον θορυβο της γραμμης μεταξυ ασυρματης και ενσυρματης συσκευης (η ενσυρματη παραγει μικροτερο θορυβο)
    οποτε αν εχεις "πιεσει" την συνδεση και το snr εχει παει στα 6dB υπαρχει η πιθανοτητα να πεφτει το ιντερνετ, η να κολλαει η iptv (pixels) οποτε ανοιγεις γραμμη.
    Αλλο ενα θεμα που θελω να τονισω ειναι να εχεις ασφαλισμενο το Wireless και ακομα καλυτερα εντελως απενεργοποιημενο εφ'οσον δεν το χρησιμοποιεις, γιατι σε αντιθετη περιπτωση εκτος απο ενδεχομενα προβληματα υποκλοπης της συνδεσης και θεματα προσωπικης ασφαλειας, μπορει να προκυψουν και θεματα ευσταθειας στο δικτυο του σπιτιου, καθυστερηση στα εισερχομενα πακετα απο 500ms μεχρι και time out
    (5000ms), μαλιστα σε περιπτωση 5 συνεχομενων timed out πακετων το firmware του Pirelli αποσυγχρονιζει την συνδεση, και το STB box συνηθως κολλαει και θελει τραβηγμα απο την πριζα.
    Ειναι εκπληκτικο το ποσα ελευθερα ασυρματα δικτυα πιανω στην γειτονια μου με ανασφαλιστο δικτυο...
    Οπως βλεπω την γραμμη θα προτεινα 13Μbit/768K η ακομα και 13Μbit/1Mbit με την προυποθεση οτι δεν εχεις κανενα προβλημα με το υπαρχον upstream rate.

  3. #18
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    3xtr3mist thanks για τις πληροφοριες.
    πληροφοριακα δεν εχω συνδεση ασυρματη αλλα ενσυρματη USB.
    με το snr δεν εχω προβλημα oυτε σοβαρο προβλημα με την iptv περα απο περιστασιακα πιξελιασματα. στο ιντερνετ δεν θυμαμαι σχεδον καθολου disconnects. σε γενικες γραμμες η γραμμη μου ειναι ενταξει χωρις θορυβο και ασταθεια.

  4. #19
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από altebaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    3xtr3mist thanks για τις πληροφοριες.
    πληροφοριακα δεν εχω συνδεση ασυρματη αλλα ενσυρματη USB.
    με το snr δεν εχω προβλημα oυτε σοβαρο προβλημα με την iptv περα απο περιστασιακα πιξελιασματα. στο ιντερνετ δεν θυμαμαι σχεδον καθολου disconnects. σε γενικες γραμμες η γραμμη μου ειναι ενταξει χωρις θορυβο και ασταθεια.
    Θα δεις αν εχεις ενεργοποιημενο το wireless lan του router αν αναβει το wlan led.
    Καλο ειναι να αλλαξεις και το "on" "on" που βαζεις για login στο router
    ειναι πολυ ευκολο να μπει καποιος γνωστης μεσα στο router αφου εχουμε static ip's, και να κανει οτι θελει.

    Για τα pixelακια δοκιμασε να βαλεις το ρουτερ με οσο το δυνατον μικροτερα καλωδια (ethenet & telephone cable) για να περιορισεις στο ελαχιστο την φθορα του σηματος μεχρι να δωσει streaming στο STB. Εναλλακτικα, ζητα να σε βαλουν σε fast path (pings 8-9ms) αλλα θα πρεπει να θυσιασεις 2-3MBit download / 256K upload. Το αλλο πρωτοκολλο ειναι Interleaved path με pings 28 - 33ms και καπως ψηλοτερο bandwith.
    Αλλη πατεντα θα μπορουσε να ειναι αλλαγη του υπαρχοντος ethernet cable που συνδεει
    STB - router με ενα Enhanced cat5e ή cat6e. Μην καταφυγεις ομως κατ'ευθειαν σ'αυτη την λυση γιατι το προβλημα πιθανον να μην οφειλεται στο καλωδιο υποχρεωτικα.

  5. #20
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    αν εχω καταλαβει καλα το κλειδωμα γινετε με remote sto router pirelli κ οχι στην γραμμη...δεν υπαρχει τροπος να παιξουμε μονοι μας με το κλειδωμα της ταχυτητας?

  6. #21
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    τελικα ηταν αναμμενο το WLAN ετσι εκανα αυτο που ειπες, το απενεργοιησα το wireless.
    επισης αλλαξα το ον και ον. φοβομουνα να πειραξω τις ρυθμισεις αυτες γιατι δεν ηξερα μηπως και μπερδεψω κατι και αντε να τρεχεις. ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.
    οσο για το fast path και interleaved path απο οσο εχω παρακολουθησει στη σελιδα του pirelli αυτο εναλασσεται απο το ενα στο αλλο αναλογα, πιθανον συμφωνα με τις αναγκες της γραμμης, δεν γνωριζω, παντως δεν ειναι σταθερο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος altebaran : 22-02-08 στις 04:19.

  7. #22
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kage Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν εχω καταλαβει καλα το κλειδωμα γινετε με remote sto router pirelli κ οχι στην γραμμη...δεν υπαρχει τροπος να παιξουμε μονοι μας με το κλειδωμα της ταχυτητας?
    Ναι πραγματι δεν μπορουμε να πειραξουμε την ταχυτητα που εχει κλειδωσει το ρουτερ, αυτο γινεται με remote connection στο MSAN slot που εισαι κουμπωμενος και γινεται απο cs.
    Παντως μπορεις να δεις αν εισαι σε Interleaved ή Fast path, κανονικα θα εισαι σε Interleaved path εκτος αν καποιος cs εχει βαλει το χερακι του και σε εχει βαλει σε Fast, επισης αξιοσημειωτο ειναι το γεγονος οτι το Pirelli κολλαει αρκετες φορες σε Fast ακομα και αν ειναι δηλωμενο σαν Interleaved path στο MSAN slot σου, πραγμα που μπορει να δημιουργησει προβληματα συχνοτερων αποσυνδεσεων και χαμηλοτερης μεγιστης ταχυτητας downstream / upstream.
    Το προβλημα αυτο λυνεται καποιες φορες με κλεισιμο του router για 15' - 20' και ανοιγμα ξανα, αλλιως θα πρεπει να καλεσεις στο τεχνικο τμημα για να σου ανοιγοκλεισουν την πορτα στο ΜSAN.

    ........Auto merged post: 3xtr3mist added 12 Minutes and 52 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από altebaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα ηταν αναμμενο το WLAN ετσι εκανα αυτο που ειπες, το απενεργοιησα το wireless.
    επισης αλλαξα το ον και ον. φοβομουνα να πειραξω τις ρυθμισεις αυτες γιατι δεν ηξερα μηπως και μπερδεψω κατι και αντε να τρεχεις. ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.
    οσο για το fast path και interleaved path απο οσο εχω παρακολουθησει στη σελιδα του pirelli αυτο εναλασσεται απο το ενα στο αλλο αναλογα, πιθανον συμφωνα με τις αναγκες της γραμμης, δεν γνωριζω, παντως δεν ειναι σταθερο.
    Η εναλλαγη στα πρωτοκολλα fast / interleaved δεν ειναι φυσιολογικη.
    Παρατηρησε αν η εναλλαγη αυτη εχει καποια σχεση με το αν εχεις ανοικτο το STB εκεινη την ωρα, ή , αν η αλλαγη στο path γινεται αφου επανεκκινησεις το router.
    Δοκιμασε να βγαλεις το router εκτος πριζας για λιγο και μετα βαλ'το παλι να δεις αν κραταει σταθερα καποιο απο τα δυο paths.
    Γενικοτερα μην φοβασαι για το αν πειραξεις καποια ρυθμιση, ακομα και αν κανεις κατι που δεν επρεπε, τουλαχιστον θα το ξερεις μετα, + το οτι υπαρχει και το hard reset (reset button στο πισω μερος του router), το πιεζεις για 30'' και voila! επανερχονται ολες οι εργοστασιακες ρυθμισεις στο router, προσοχη μονο στο οτι θα κανει αρκετη ωρα να συγχρονισει ξανα.

    Παρακαλω! και χαιρομαι που βοηθησα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 3xtr3mist : 22-02-08 στις 04:40. Αιτία: auto merged post

  8. #23
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    thanks 3txr3mist.
    hm... δηλαδη υπαρχει reset button στο πισω μερος του ρουτερ? γιατι εγω μονο ενα διακοπτακι βλεπω στο πισω μερος του πιρελλι με οn-off, μηπως εχει καποια σχεση αυτη η μαυρη μπαρα που ανεβοκατεβαινει? μπερδευτηκα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος altebaran : 22-02-08 στις 04:52.

  9. #24
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από altebaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    thanks 3txr3mist.
    hm... δηλαδη υπαρχει reset button στο πισω μερος του ρουτερ? γιατι εγω μονο ενα διακοπτακι βλεπω στο πισω μερος του πιρελλι με οn-off, μηπως εχει καποια σχεση αυτη η μαυρη μπαρα που ανεβοκατεβαινει? μπερδευτηκα.
    το reset button ειναι ενα εσωτερικο μικροσκοπικο κουμπι διπλα απο το on/off, γραφει και απο πανω "reset" για να ειναι καπως ευδιακριτο μπορει να ενεργοποιηθει με καποιο μυτερο αντικειμενο ή την πατροπαραδοτη... οδοντογλυφιδα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 3xtr3mist : 22-02-08 στις 04:57.

  10. #25
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    αχα. και αν το πατησω δηλαδη θα επανερθουν οι ρυθμισεις που υπηρχαν στην αρχη πριν αρχισουν αυτοι να βαζουν το χερακι τους? ακομα και στo κλειδωμα?
    οσο γιο το path, το κοιταξα και ητανε fast, εκανα ενα reboot και γυρισε σε interleaved.
    να υποθεσω οτι τελικα ειναι interleaved αλλα κολλαει καποιες φορες σε fast?
    sorry που σε κουραζω:
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος altebaran : 22-02-08 στις 05:14.

  11. #26
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από altebaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχα. και αν το πατησω δηλαδη θα επανερθουν οι ρυθμισεις που υπηρχαν στην αρχη πριν αρχισουν αυτοι να βαζουν το χερακι τους? ακομα και στo κλειδωμα?
    οσο γιο το path, το κοιταξα και ητανε fast, εκανα ενα reboot και γυρισε σε interleaved.
    να υποθεσω οτι τελικα ειναι interleaved αλλα κολλαει καποιες φορες σε fast?
    sorry που σε κουραζω:
    Προς θεου δεν με κουραζεις, κανενας ποτε δεν γεννηθηκε γνωριζοντας τα παντα.
    Κρατωντας πατημενο το reset για 30'' γινεται το λεγομενο hard reset. H ταχυτητα θα παραμεινει οπως ειναι ομως και το path το ιδιο.
    Ομως, το "on" και "on" θα επιστρεψει, το wlan θα ενεργοποιηθει ξανα, και ολες οι αλλες ρυθμισεις που θα ειχες κανει θα επανελθουν στην αρχικη τους κατασταση, οπως ηταν οταν πρωτοεβαλες το router στην πριζα (WLAN settings, ISP settings, Firewall settings και τα λοιπα). Σημειωτεον οτι το reset θα το κανεις σαν εσχατη λυση και
    με το router ανοικτο. Καλυτερα να το κανεις με την καθοδηγηση καποιου cs απο την on. Απεφυγε το ομως εφ'οσον μπορεις.
    Ξερω πολυ καλα τα προβληματα του Pirelli, και στο θεμα του path. Κανονικα το path πρεπει
    να ειναι Interleaved που ειναι και το default setting. Εκτος αν το εχει πειραξει καποιος cs, πραγμα απιθανο.
    To οτι πολλες φορες κολλαει σε fast path ειναι γνωστο bug και πιθανον να διορθωθει καποια στιγμη στο μελλον με καποιο καινουριο firmware. Προς το παρον ομως δεν βλεπω φως, εχω παψει να το χρησιμοποιω και εχω setαρει δικο μου router ουτως ή αλλως δεν εχω iptv.
    Συνηθως παντως επανερχεται σε Interleaved path μετα απο reboot.

    Θα απαντησω ξανα μαλλον αυριο... εμμ σημερα ηθελα να πω, μπορεις να στειλεις private message αν θες.

  12. #27
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από altebaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχα. και αν το πατησω δηλαδη θα επανερθουν οι ρυθμισεις που υπηρχαν στην αρχη πριν αρχισουν αυτοι να βαζουν το χερακι τους? ακομα και στo κλειδωμα?
    οσο γιο το path, το κοιταξα και ητανε fast, εκανα ενα reboot και γυρισε σε interleaved.
    να υποθεσω οτι τελικα ειναι interleaved αλλα κολλαει καποιες φορες σε fast?
    sorry που σε κουραζω:
    Προς θεου δεν με κουραζεις, κανενας ποτε δεν γεννηθηκε γνωριζοντας τα παντα.
    Κρατωντας πατημενο το reset για 30'' γινεται το λεγομενο hard reset. H ταχυτητα θα παραμεινει οπως ειναι ομως και το path το ιδιο.
    Ομως, το "on" και "on" θα επιστρεψει, το wlan θα ενεργοποιηθει ξανα, και ολες οι αλλες ρυθμισεις που θα ειχες κανει θα επανελθουν στην αρχικη τους κατασταση, οπως ηταν οταν πρωτοεβαλες το router στην πριζα (WLAN settings, ISP settings, Firewall settings και τα λοιπα). Σημειωτεον οτι το reset θα το κανεις σαν εσχατη λυση και
    με το router ανοικτο. Καλυτερα να το κανεις με την καθοδηγηση καποιου cs απο την on. Απεφυγε το ομως εφ'οσον μπορεις.
    Ξερω πολυ καλα τα προβληματα του Pirelli, και στο θεμα του path. Κανονικα το path πρεπει
    να ειναι Interleaved που ειναι και το default setting. Εκτος αν το εχει πειραξει καποιος cs, πραγμα απιθανο.
    To οτι πολλες φορες κολλαει σε fast path ειναι γνωστο bug και πιθανον να διορθωθει καποια στιγμη στο μελλον με καποιο καινουριο firmware. Προς το παρον ομως δεν βλεπω φως, εχω παψει να το χρησιμοποιω και εχω setαρει δικο μου router ουτως ή αλλως δεν εχω iptv.
    Συνηθως παντως επανερχεται σε Interleaved path μετα απο reboot.

    Θα απαντησω ξανα μαλλον αυριο... εμμ σημερα ηθελα να πω, μπορεις να στειλεις private message αν θες.

  13. #28
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    13500/950
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 27(dB)
    okay. ευχαριστω για το μαθημα. νομιζω οτι τα καταλαβα τωρα.
    καλη νυχτα η μαλλον καλημερα.
    ωρα για υπνο.
    καλη ξεκουραση και παλι σε ευχαριστω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος altebaran : 23-02-08 στις 05:19.

  14. #29
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    fast / interleaved=?
    Ποιες οι διαφορες?

  15. #30
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Περιοχή
    Βυρωνας
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    18046M/1021K
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Zyxel P-660W
    SNR / Attn
    7(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kage Εμφάνιση μηνυμάτων
    fast / interleaved=?
    Ποιες οι διαφορες?
    απαντησα ηδη σ'αυτο το θεμα,
    η διαφορα ειναι στα ping times (ποση η καθυστερηση στο εισερχομενο πακετο)
    Interleaved : 28ms - 33ms delay για καθε packet, προτεινεται αν θες να εχεις μεγαλο
    bandwith, η καθυστερηση στα εισερχομενα πακετα ανεβαινει δραματικα
    αν χρησιμοποιειται μεγαλο μερος του bandwith (παει απο 128ms - 1400ms
    αναλογα)
    Fast : 7ms - 8ms delay, θα πρεπει να θυσιαστουν 2-3Mbit download και 256Κ up
    για να εχεις την ιδια σταθεροτητα, θα πρεπει να σε κατεβασουν ταχυτητα δηλαδη
    το delay φτανει μεχρι και τα 1000ms αναλογα το ποσο μεγαλο μερος του bandwith
    χρησιμοποιεις
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 3xtr3mist : 23-02-08 στις 00:46.

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Philips] Κλείδωμα Philips
    Από de_vasilis στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-08, 11:03
  2. 4mbps κλειδωμα
    Από Lounar στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-08, 02:51
  3. Κλείδωμα ταχύτητας...
    Από Fotini στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-08, 17:20
  4. Κλείδωμα ταχύτητας σε 876W ADSL2+
    Από pentium_vi στο φόρουμ Cisco ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-08, 00:50
  5. Επιλεκτικό κλείδωμα ταχύτητας για σταθερότητα
    Από johnli στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-07, 18:54

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας