Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 61
  1. #16
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Speedtouch 780wl
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 32,5(dB)
    Ακούς...?:
    18 Φλεβαρη μου ειχαν πει ,και ακομα περιμενω οπως καταλαβαινεις... Και βασικα το εχω δει και σε
    πρόγραμμα του (Π)ΟΤΕ.. Αντε γεια δηλαδη....

  2. #17
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Παιδιά, είναι τουλάχιστον 2 μήνες πίσω στο Χαϊδάρι, και οι απεργίες δεν βοήθησαν σε αυτό. Ανεξαρτήτως παρόχου, λέω για τη λίστα αναμονής για κατασκευή βρόχων στον ΟΤΕ Αιγάλεω (που χειρίζεται και Αγ.Βαρβάρα, και Χαϊδάρι).
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  3. #18
    Εγγραφή
    05-03-2007
    Μηνύματα
    212
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    15997/1023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson_ST780(i)
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 21.0(dB)
    Και εμενα εκανε καπου 40 μερες αλλα αξιζει πιστευω η αναμονη.
    Κατεβαζω με 1300-1400 Kbps,καμια αποσυνδεση,πολυ καλη τηλεφωνια.
    Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.

  4. #19
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, είναι τουλάχιστον 2 μήνες πίσω στο Χαϊδάρι, και οι απεργίες δεν βοήθησαν σε αυτό. Ανεξαρτήτως παρόχου, λέω για τη λίστα αναμονής για κατασκευή βρόχων στον ΟΤΕ Αιγάλεω (που χειρίζεται και Αγ.Βαρβάρα, και Χαϊδάρι).
    δεν νομιζω να ισχυει το ιδιο ομως και σε connx.Εκει η αναμονη ειναι 2-3 μερες γιατι τοσο περιπου κανουν να σε συνδεσουν αντε εβδομαδα και αυτο ειναι που με εκνευριζει περισοτερο.Καλα μην πουμε για τις απεργιες γιατι σημερα σταματησαν αλλα οταν ξαναρχισουν θα εχουμε φτασει τους 4 μηνες αναμονη για ενεργοποιηση.Απογοητευση τελειως !!!!

    @babyonboard απορω γιατι δεν σε εχουν συνδεσει μια και στις αρχες μαρτιου τελειωσαν ενα φιλο στην hellasonline με ημερομηνια 28/1 ενεργοποιηση απο οτε!!δηλαδη δεν εχουμε μπει στον φεβρουαριο ακομα?καλο καλοκαιρι!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος special : 10-04-08 στις 11:51.

  5. #20
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Σε Conn-X ακόμα και την ίδια μέρα το βράδυ μπορεί να σε ενεργοποιήσουν. Έ, κάποιο πλεονέκτημα πρέπει να έχει και το Conn-X, αλλιώς ας το καταργήσουν από την αγορά.
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  6. #21
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    μαλιστα ωραια αντιμετωπιση απο τον οτε προς τους εναλακτικους.......αντε να δουμε ποτε θα μας συνδεσουν,με αυτο το σκεπτικο τοτε μιλαμε για καλοκαιρι για εμενα που ειμαι τελικα 1 απριλιου!!!αντε να δουμε ποτε θα συνδεσουν τον babyonboard.

  7. #22
    Εγγραφή
    11-02-2008
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δηλαδή εγώ που έκανα αίτηση για ανενεργό βρόχο τι θα γίνει θα προλάβω πριν πάω διακοπές τον αύγουστο η ακόμα θα περιμένω?ΧΑΧΑ πάντος μπορώ να πω πως έχω ηρεμήσει λίγο.

  8. #23
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apostolos_84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εγώ που έκανα αίτηση για ανενεργό βρόχο τι θα γίνει θα προλάβω πριν πάω διακοπές τον αύγουστο η ακόμα θα περιμένω?ΧΑΧΑ πάντος μπορώ να πω πως έχω ηρεμήσει λίγο.
    Ανενεργοοοοοοοοοοοοο αυτο θελω να το δω ποτε θα γινει Δεν εκανες βρε αγορι μου μια αιτηση στον οτε να σου βαλουν τηλεφωνο και να σε συνδεσουν απο την κολονα στο σπιτι σου.Ελπιζω εκει που εχεις κανει για ανενεργο να υπηρχε πριν τηλεφωνικη γραμμη οτε που να επαιζε γιατι σε βλεπω για χειμωνα ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

  9. #24
    Εγγραφή
    11-02-2008
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Είχα τηλέφωνο στην forthnet και δεν δεχόντουσαν με τίποτα την αίτηση απο netone.Και εκτός αυτού μου έκαναν ακύρωσει γραμμής απο ένα ξεχασμένο για αυτούς φαξ που είχα στείλει πριν καν γίνει η ενεργοποίηση.Είπα να πάω στον ΟΤΕ αλλά μου είπαν 25 μέρες.................!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.Ασε που ήθελαν και 35 ευρώ.Και λέω 35 ευρώ + τα πάγεια + πόσο καιρό θα κάνει η netone να με συνδέσει?????????Αστά να πάνε δεν σύμφερε με τίποτα.Έτσι αναμένω απο νετ ονε και με το παλαιό μου νούμερο κιόλας όποτε ενεργοποιηθεί.Ελπίζω σύντομα γιατί θα την επισκευτεί η ΕΕΤΤ όπως την forthnet.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος apostolos_84 : 14-04-08 στις 10:01.

  10. #25
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Speedtouch 780wl
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 32,5(dB)
    Εχω νεα....
    Οτι μου λενε τοσο καιρο, τα ιδια μου ειπαν και χθες..Με μια διαφορα τις τελευταιεσ φορες...: απορουν και αυτοι για το ποσο εχει κανει..Στην αρχη μου λενε μισο λεπτο....περιμενω..Αυτοι μαλλον παθαινουν πλακα και προσπαθουν να δουν τι θα μου πουν. Εχει κανει πολυ καιρο μου ειπε η κοπελια που με εξυπηρετουσε..
    τη ς λεω και γω "νομιζεις πως εχει κανει...? Γιατι ολο αυτον τον καιρο ακουω τα ιδια και τα ιδια.".. Κλασικα πηρα την απαντηση πως στελνουν e-mail κλπ.κλπ.κλπ......
    Καταγγελια ,ρωταω ,εχει γινει μιας και οτε ειναι παραανομος αυτην την στιγμη?
    "Αν λεει το νομικο τμημα το βρει σκοπιμο θα το κανει"
    Δηλαδη λεω μπορει να κανει και κανα 12μηνο και να ειμαι και ευχαριστημενος.......
    Γ.Τ.Π.........................................................................................................
    2 μερες για 2μηνο απο την μερα ενεργοποιησης...!!!!
    Επισης στα του οτε προγραμματα φαινεται αναμονη απο παροχο..
    Και ενας γμωστος απο χαιδαρι με ημερομηνια ενεργοποιησης μετα απο μενα,συνδεθηκε...
    Τι γινεται ρε παιδια χαος με αυτον τον οτε......ΧΑΟΣ!!
    Αλλα και στην νετονε και εκει ΧΑΟΣ..Βλεπουν μονο ενα wcrm και τιποτα αλλο...Τοση αλληλογραφια πια,δεν εχει δωσει καμια απαντηση ο ΟΤε ...???Δεν μπορω να καταλαβω....Δεν βλεπει κανεις τι εχουν ανταλλαξει..? Η μηπως μας δουλευουν?? Τι να πω βαρεθηκα.. Conn-x με traffic-shaping και ας μου κοβουν και πακετα torrent παρα τιποτα...τι να πω..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babyonboard : 16-04-08 στις 18:23.

  11. #26
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babyonboard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω νεα....
    Οτι μου λενε τοσο καιρο, τα ιδια μου ειπαν και χθες..Με μια διαφορα τις τελευταιεσ φορες...: απορουν και αυτοι για το ποσο εχει κανει..Στην αρχη μου λενε μισο λεπτο....περιμενω..Αυτοι μαλλον παθαινουν πλακα και προσπαθουν να δουν τι θα μου πουν. Εχει κανει πολυ καιρο μου ειπε η κοπελια που με εξυπηρετουσε..
    τη ς λεω και γω "νομιζεις πως εχει κανει...? Γιατι ολο αυτον τον καιρο ακουω τα ιδια και τα ιδια.".. Κλασικα πηρα την απαντηση πως στελνουν e-mail κλπ.κλπ.κλπ......
    Καταγγελια ,ρωταω ,εχει γινει μιας και οτε ειναι παραανομος αυτην την στιγμη?
    "Αν λεει το νομικο τμημα το βρει σκοπιμο θα το κανει"
    Δηλαδη λεω μπορει να κανει και κανα 12μηνο και να ειμαι και ευχαριστημενος.......
    Γ.Τ.Π.........................................................................................................
    2 μερες για 2μηνο απο την μερα ενεργοποιησης...!!!!
    Επισης στα του οτε προγραμματα φαινεται αναμονη απο παροχο..
    Και ενας γμωστος απο χαιδαρι με ημερομηνια ενεργοποιησης μετα απο μενα,συνδεθηκε...
    Τι γινεται ρε παιδια χαος με αυτον τον οτε......ΧΑΟΣ!!
    Αλλα και στην νετονε και εκει ΧΑΟΣ..Βλεπουν μονο ενα wcrm και τιποτα αλλο...Τοση αλληλογραφια πια,δεν εχει δωσει καμια απαντηση ο ΟΤε ...???Δεν μπορω να καταλαβω....Δεν βλεπει κανεις τι εχουν ανταλλαξει..? Η μηπως μας δουλευουν?? Τι να πω βαρεθηκα.. Conn-x με traffic-shaping και ας μου κοβουν και πακετα torrent παρα τιποτα...τι να πω..
    Τι εννοεις ενας γνωστο σου συνδεθηκε?ειχε νετονε και του ειχαν δωσει ημερομηνια μετα απο εσενα και ενεργοποιησαν αυτον και εσενα οχι?ξερεις σε ποια εταιρια τον συνδεσαν?μηπως εχει μεσο στον οτε

  12. #27
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Speedtouch 780wl
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 32,5(dB)
    Netone τον συνεδεσαν..
    Λοιπον ΣΥΝΔΕΘΗΚΑΑΑΑΑ!!!!
    Εμαθα τα εξης : Τωρα λεει στο αιγαλεω συνδεουν τις αιτησεισ που ειναι για φλεβαρη. Πηγε ενα φιλαρακι απο κει για φορ8νετ ο οποιος ειχε ιδια ημερομηνια ενεργοποιησης με εμενα.
    του ειπαν λοιπον οτι οπου ναναι θα τον συνδεσουν.και σε μια μερα δοκιμαζε τη καινουργια του γραμμη.
    Ετσι και εγω σημερα.. Και ελεγα απο δευτερα να παω να χτυπισω connexaki.
    Τελος καλο ολα καλα. Να δουμε απο δω και περα..

  13. #28
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babyonboard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Netone τον συνεδεσαν..
    Λοιπον ΣΥΝΔΕΘΗΚΑΑΑΑΑ!!!!
    Εμαθα τα εξης : Τωρα λεει στο αιγαλεω συνδεουν τις αιτησεισ που ειναι για φλεβαρη. Πηγε ενα φιλαρακι απο κει για φορ8νετ ο οποιος ειχε ιδια ημερομηνια ενεργοποιησης με εμενα.
    του ειπαν λοιπον οτι οπου ναναι θα τον συνδεσουν.και σε μια μερα δοκιμαζε τη καινουργια του γραμμη.
    Ετσι και εγω σημερα.. Και ελεγα απο δευτερα να παω να χτυπισω connexaki.
    Τελος καλο ολα καλα. Να δουμε απο δω και περα..


    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ αντε καλο-download και ελεγα μεσα μου για να χαθηκε αυτο το παιδι κατι καλο θα παιζει οποτε 18 φεβρουαριου σου ειχαν πει και σε συνδεσαν 18 απριλιου ε???ωραια 2 μηνες πισω τουλαχιστον ελπιζω να μην εχουμε παει τωρα στους 3.ευχαριστημενος απο την γραμμη?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος special : 21-04-08 στις 00:23.

  14. #29
    Εγγραφή
    25-02-2008
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Speedtouch 780wl
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 32,5(dB)
    Μεχρι στιγμης ολα καλα.Κανενα προβλημα.Τηλεφωνο πολυ καλο..Πραγματικα πολυ καλο..
    download ασυρματα κατεβαζω γυρω στα 700-800kb/sec με πολλαπλα αρχεια. Με ενα δεν εχω καταφερει να κατεβασω πανω απο 500κβ..
    Γενικα πολυ καλα.Ενα προβληματακι μονο με τον κωδικο στο mynetone αλλα το οποιο με το που πηρα τηλεφωνο το φτιαξανε.

  15. #30
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ρε παίδες, να κάνω μια ερώτηση. Όσοι είμαστε στο Δάσος, αποκλείεται να χρονίσουμε σε πάνω από 10 Mbps;

    Παρεπιπτόντως, είχα κάνει κ εγώ αίτηση 4-5 Φλεβάρη και ενεργοποιήθηκε χτες. 2 1/2 μήνες...

    Το καλό είναι ότι δεν έχω disconnects, το κακό είναι η ταχύτητα. Άλλα περίμενα...

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εντυπώσεις από Χαϊδάρι;
    Από asterix32 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-08, 11:16
  2. Πρόβλημα με DP στο Χαιδάρι.
    Από GDASK στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-08, 13:13
  3. ON στο Χαιδαρι
    Από nikoslykos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-08, 00:10
  4. Καλυψη στο Χαιδαρι
    Από alexshmmy στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-07, 12:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας