Σελ. 124 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129134144 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.846-1.860 από 3071
  1. #1846
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.727
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thakaran Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις το Double play πάρε στο 21110 09000 που είναι δωρεάν. Το 801 100 9000 χρεώνεται...
    Ή το 800-100-9000 για αναγγελία βλαβών χωρίς χρέωση από κάθε σταθερό...
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  2. #1847
    Εγγραφή
    30-08-2006
    Περιοχή
    Peiraiaus
    Μηνύματα
    1.175
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    0/0
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXV10
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χαμηλό snr δεν λέει τίποτα από μόνο του. Δώσε όλα τα στατιστικά της γραμμής σου να δούμε αν υπάρχει θέμα
    αυτα ειναι

    Statistics Downstream Upstream
    Line Rate 22250 Kbps 1020 Kbps
    Attainable Line Rate 22556 Kbps 1344 Kbps
    Noise Margin 3.1 dB 17.3 dB
    Line Attenuation 15.0 dB 5.9 dB
    Output Power 11.4 dBm 0.0 dBm

    YΓ: Εχω και συχνα dc τελευταια, πριν 1 μιση βδομαδα ειχα κρατησει το ιντερνετ χωρις να πεσει 4 μερες. Τωρα το παρα πολυ να κρατησει δυο. Συνηθως πεφτει οταν κλεινω το PC για υπνο και οταν ξυπναω εχω διαφορετικη IP.
    I followed the voice in the night, beautiful as black sky, but nothing i found.


    I will never forget...Sonisphere 2011,Greece.

  3. #1848
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.732
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joeyGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα ειναι

    Statistics Downstream Upstream
    Line Rate 22250 Kbps 1020 Kbps
    Attainable Line Rate 22556 Kbps 1344 Kbps
    Noise Margin 3.1 dB 17.3 dB
    Line Attenuation 15.0 dB 5.9 dB
    Output Power 11.4 dBm 0.0 dBm

    YΓ: Εχω και συχνα dc τελευταια, πριν 1 μιση βδομαδα ειχα κρατησει το ιντερνετ χωρις να πεσει 4 μερες. Τωρα το παρα πολυ να κρατησει δυο. Συνηθως πεφτει οταν κλεινω το PC για υπνο και οταν ξυπναω εχω διαφορετικη IP.
    Προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο να ασχοληθείς με την γραμμή. Δείχνει και είναι άψογη!
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  4. #1849
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joeyGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα ειναι

    Statistics Downstream Upstream
    Line Rate 22250 Kbps 1020 Kbps
    Attainable Line Rate 22556 Kbps 1344 Kbps
    Noise Margin 3.1 dB 17.3 dB
    Line Attenuation 15.0 dB 5.9 dB
    Output Power 11.4 dBm 0.0 dBm

    YΓ: Εχω και συχνα dc τελευταια, πριν 1 μιση βδομαδα ειχα κρατησει το ιντερνετ χωρις να πεσει 4 μερες. Τωρα το παρα πολυ να κρατησει δυο. Συνηθως πεφτει οταν κλεινω το PC για υπνο και οταν ξυπναω εχω διαφορετικη IP.
    πες τους να σου ανεβασουν το SNR στο 7-8 και βλεπεις.Θα χασεις σε ταχυτητα αλλα θα εχεις πιο σταθερη γραμμη.

  5. #1850
    Εγγραφή
    07-06-2008
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΟΥΛΑ
    Router
    d-link dsl-g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 31(dB)
    Ακομα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.....απο τις 21 μαιου!!!
    Εχει δοθει τριτη φορα βλαβη στον οτε.....και απο τη forthnet ακομα περιμενουν απαντηση!!!
    Αστειο ειναι αλλα βρηκα τωρα στον δρομο ερχομενος για το ιντερνετ καφε τον τεχνικο του οτε....διπλα στο σπιτι μου ...και ναι....ειχε την αιτηση βλαβης απο την forthnet στα χερια του με τα πληρη στοιχεια μου....μου εξηγησε οτι στον ελεχγο που εκαναν προ μιας ωρας...αυτοι..βρισκουν οκ τη γραμμη(μου ειπε επι λεξει οτι απο το κεντρο μεχρι τ σπιτι μου τους προκυπτει κανονικα η τηλεφ συσκευη αλλα δεν βρισκουν τονο απο τον παροχο!!!) δεν ξερω αν τα λεω σωστα...αλλα δεν ηξερα και να διαβασω το χαρτι που μου εδειξε με τις μετρησεις!!!παντως και η τριτη βλαβη που δοθηκε απο την forthent στον οτε (ακομα δεν ενημερωσε ο οτε την 4νετ) δεν φαινεται συμφωνα με τα λεγομενα του τεχνικου του οτε να δινει λυση........πε παιδια καταλαβαινει κανεις τι στα κομματια συμβαινει επιτελους?
    Εχω ηδη ετοιμασει καταγγελια σε ΕΕΤΤ και Συνηγορο καταναλωτη, απλα ειπα να περιμενω και το αποτελεσμα της τριτης αναγγελιας βλαβης στον οτε...

  6. #1851
    Εγγραφή
    30-08-2006
    Περιοχή
    Peiraiaus
    Μηνύματα
    1.175
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    0/0
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXV10
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 16.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpotsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες τους να σου ανεβασουν το SNR στο 7-8 και βλεπεις.Θα χασεις σε ταχυτητα αλλα θα εχεις πιο σταθερη γραμμη.
    δεν παιζει ρολο δηλαδη που ειναι αντικεραυνικο; να σημειωσω οτι μετα απο 1 restart του router εχω 6-7 SNR αλλα μετα απο λιγες ωρες πεφτει
    I followed the voice in the night, beautiful as black sky, but nothing i found.


    I will never forget...Sonisphere 2011,Greece.

  7. #1852
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimtransalp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.....απο τις 21 μαιου!!!
    Εχει δοθει τριτη φορα βλαβη στον οτε.....και απο τη forthnet ακομα περιμενουν απαντηση!!!
    Αστειο ειναι αλλα βρηκα τωρα στον δρομο ερχομενος για το ιντερνετ καφε τον τεχνικο του οτε....διπλα στο σπιτι μου ...και ναι....ειχε την αιτηση βλαβης απο την forthnet στα χερια του με τα πληρη στοιχεια μου....μου εξηγησε οτι στον ελεχγο που εκαναν προ μιας ωρας...αυτοι..βρισκουν οκ τη γραμμη(μου ειπε επι λεξει οτι απο το κεντρο μεχρι τ σπιτι μου τους προκυπτει κανονικα η τηλεφ συσκευη αλλα δεν βρισκουν τονο απο τον παροχο!!!) δεν ξερω αν τα λεω σωστα...αλλα δεν ηξερα και να διαβασω το χαρτι που μου εδειξε με τις μετρησεις!!!παντως και η τριτη βλαβη που δοθηκε απο την forthent στον οτε (ακομα δεν ενημερωσε ο οτε την 4νετ) δεν φαινεται συμφωνα με τα λεγομενα του τεχνικου του οτε να δινει λυση........πε παιδια καταλαβαινει κανεις τι στα κομματια συμβαινει επιτελους?
    Εχω ηδη ετοιμασει καταγγελια σε ΕΕΤΤ και Συνηγορο καταναλωτη, απλα ειπα να περιμενω και το αποτελεσμα της τριτης αναγγελιας βλαβης στον οτε...
    Έπρεπε να έχει φύγει ήδη η καταγγελία.
    Αν συνέβαινε αυτό που σου λέει, δεν θα το έβλεπαν από forthnet να το διορθώσουν; Είναι πολύ περίεργο αυτό που σου είπε.
    Σπίτι σου είναι όλα εντάξει με κατανεμητή πολυκατοικίας κλπ;

  8. #1853
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimtransalp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.....απο τις 21 μαιου!!!
    Εχει δοθει τριτη φορα βλαβη στον οτε.....και απο τη forthnet ακομα περιμενουν απαντηση!!!
    Αστειο ειναι αλλα βρηκα τωρα στον δρομο ερχομενος για το ιντερνετ καφε τον τεχνικο του οτε....διπλα στο σπιτι μου ...και ναι....ειχε την αιτηση βλαβης απο την forthnet στα χερια του με τα πληρη στοιχεια μου....μου εξηγησε οτι στον ελεχγο που εκαναν προ μιας ωρας...αυτοι..βρισκουν οκ τη γραμμη(μου ειπε επι λεξει οτι απο το κεντρο μεχρι τ σπιτι μου τους προκυπτει κανονικα η τηλεφ συσκευη αλλα δεν βρισκουν τονο απο τον παροχο!!!) δεν ξερω αν τα λεω σωστα...αλλα δεν ηξερα και να διαβασω το χαρτι που μου εδειξε με τις μετρησεις!!!παντως και η τριτη βλαβη που δοθηκε απο την forthent στον οτε (ακομα δεν ενημερωσε ο οτε την 4νετ) δεν φαινεται συμφωνα με τα λεγομενα του τεχνικου του οτε να δινει λυση........πε παιδια καταλαβαινει κανεις τι στα κομματια συμβαινει επιτελους?
    Εχω ηδη ετοιμασει καταγγελια σε ΕΕΤΤ και Συνηγορο καταναλωτη, απλα ειπα να περιμενω και το αποτελεσμα της τριτης αναγγελιας βλαβης στον οτε...

    Κλασική περίπτωση 4νετ πόρτας χωρίς σήμα.
    Η 4νετ ενημερώνεται άμμεσα μέσω του πληροφοριακού συστήματος με το που γίνεται άρση της βλάβης από τον ΟΤΕ.
    Ζήτησε τους τεχνικό στο σπίτι και να γίνει επιτόπιος έλεγχος της πόρτας που σε έχουν συνδέσει.
    Πιθανότατα δεν έχουν πάρει χαμπάρι ότι η πόρτα τους είναι χαλασμένη η ακόμα και κλειδωμένη από αυτούς κοινώς δεν την έχουν ανοίξει.
    Ζήτησε επιτακτικά τεχνικό τους στο σπίτι σου.

  9. #1854
    Εγγραφή
    22-02-2008
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8M/0.8:home-14 M/0.8:off
    ISP
    OTE:home-FΟRΤΗ:office
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    SIEMENS SL2-LINKSYS
    SNR / Attn
    9/6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασική περίπτωση 4νετ πόρτας χωρίς σήμα.
    Η 4νετ ενημερώνεται άμμεσα μέσω του πληροφοριακού συστήματος με το που γίνεται άρση της βλάβης από τον ΟΤΕ.
    Ζήτησε τους τεχνικό στο σπίτι και να γίνει επιτόπιος έλεγχος της πόρτας που σε έχουν συνδέσει.
    Πιθανότατα δεν έχουν πάρει χαμπάρι ότι η πόρτα τους είναι χαλασμένη η ακόμα και κλειδωμένη από αυτούς κοινώς δεν την έχουν ανοίξει.
    Ζήτησε επιτακτικά τεχνικό τους στο σπίτι σου.
    Ρε τι τραβάει ο άνθρωπος. Δεν έπρεπε η Φόρθνετ πριν το δώσει βλάβη να έχει ελέγξει την πόρτα της ? Τι στο καλό .Τόση ανευθυνότητα πια ?
    -Τύχη είναι όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία.

  10. #1855
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε τι τραβάει ο άνθρωπος. Δεν έπρεπε η Φόρθνετ πριν το δώσει βλάβη να έχει ελέγξει την πόρτα της ? Τι στο καλό .Τόση ανευθυνότητα πια ?
    Γιατί η πρώτη φορά είναι?
    Οι έλεγχοι τους είναι υποτυπώδεις και ελλείψει τεχνικών όλες σκάνε στον ΟΤΕ.

  11. #1856
    Εγγραφή
    22-02-2008
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8M/0.8:home-14 M/0.8:off
    ISP
    OTE:home-FΟRΤΗ:office
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    SIEMENS SL2-LINKSYS
    SNR / Attn
    9/6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί η πρώτη φορά είναι?
    Οι έλεγχοι τους είναι υποτυπώδεις και ελλείψει τεχνικών όλες σκάνε στον ΟΤΕ.
    The Greek way.
    -Τύχη είναι όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία.

  12. #1857
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί η πρώτη φορά είναι?
    Οι έλεγχοι τους είναι υποτυπώδεις και ελλείψει τεχνικών όλες σκάνε στον ΟΤΕ.
    Προφανώς τα ξέρεις από μέσα

    Άρα πιθανώς να ξέρεις τι πρόβλημα μπορεί να υπήρχε στην περιοχή μου και όλοι οι σταθεροί αριθμοί από φορητότητα/εναλλακτικών βγαίναν "busy" από σταθερά ΟΤΕ τη στιγμή που από κινητό και άλλους εναλλακτικούς καλούσες κανονικότατα

    ούτε στο δημαρχείο της πόλης (23513χχχχχ) δεν μπορούσε να καλέσει ο κόσμος.

    προφανώς από υποτυπώδεις ελέγχους και ελλείψει τεχνικών έσκασε κι αυτό. πάλι οι κακοί εναλλακτικοί πρέπει να φταίνε.


    ας αφήσουμε τα παραμυθάκια, "λάθη" και λάθη γίνονται τελικά απ'όλες τις πλευρές, ας κοιτάξουν οι πάροχοι να διορθωθούν αντί να τα ρίχνουν ο ένας στον άλλο.

  13. #1858
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joeyGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν παιζει ρολο δηλαδη που ειναι αντικεραυνικο; να σημειωσω οτι μετα απο 1 restart του router εχω 6-7 SNR αλλα μετα απο λιγες ωρες πεφτει
    το ιδιο προβλημα ειχα και εγω παλια,καθε φορα που εκλεινα τον Η/Υ και μετα τον ανοιγα ειχα διαφορετικη ΙΡ και SNR 6-8 και μετα επεφτε στα 4-5 και πιο κατω και ειχα αποσυνδεσεις.
    Τωρα εχω 14 SNR, εχει γινει η γραμμη μου σταθεροτατη και το μονο που εχασα ειναι το κλειδωμα,εχει πεσει στα μισα η ταχυτητα μου.
    Δεν αλλαζει πια ΙΡ εκτος αν κολλησει το ρουτερ και το βγαλω απο την πριζα.
    Τωρα για το αντικεραυνικο δεν γνωριζω,ας σου απαντησει καποιος αλλος φιλος ή ανεφερε το στην 4θνετ.

  14. #1859
    Το avatar του μέλους aelaras
    aelaras Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς τα ξέρεις από μέσα

    Άρα πιθανώς να ξέρεις τι πρόβλημα μπορεί να υπήρχε στην περιοχή μου και όλοι οι σταθεροί αριθμοί από φορητότητα/εναλλακτικών βγαίναν "busy" από σταθερά ΟΤΕ τη στιγμή που από κινητό και άλλους εναλλακτικούς καλούσες κανονικότατα

    ούτε στο δημαρχείο της πόλης (23513χχχχχ) δεν μπορούσε να καλέσει ο κόσμος.

    προφανώς από υποτυπώδεις ελέγχους και ελλείψει τεχνικών έσκασε κι αυτό. πάλι οι κακοί εναλλακτικοί πρέπει να φταίνε.


    ας αφήσουμε τα παραμυθάκια, "λάθη" και λάθη γίνονται τελικά απ'όλες τις πλευρές, ας κοιτάξουν οι πάροχοι να διορθωθούν αντί να τα ρίχνουν ο ένας στον άλλο.

    Τηλεφωνα της μορφης 2Χ135ΧΧΧΧΧ και 2ΧΧ135ΧΧΧΧ ανηκουν στο οτε και οχι σε εναλακτικο

  15. #1860
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασική περίπτωση 4νετ πόρτας χωρίς σήμα.
    Η 4νετ ενημερώνεται άμμεσα μέσω του πληροφοριακού συστήματος με το που γίνεται άρση της βλάβης από τον ΟΤΕ.
    Ζήτησε τους τεχνικό στο σπίτι και να γίνει επιτόπιος έλεγχος της πόρτας που σε έχουν συνδέσει.
    Πιθανότατα δεν έχουν πάρει χαμπάρι ότι η πόρτα τους είναι χαλασμένη η ακόμα και κλειδωμένη από αυτούς κοινώς δεν την έχουν ανοίξει.
    Ζήτησε επιτακτικά τεχνικό τους στο σπίτι σου.
    Eίναι δυνατόν να μην έχουν πάρει χαμπάρι ότι η πόρτα είναι προβληματική;
    Αυτό μπορούν άνετα να το διαπιστώσουν με remote έλεγχο στο dslam.
    Δεν νομίζω ότι είναι τόσο απλό.

Σελ. 124 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129134144 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2579
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-08, 01:13

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας