Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 91
  1. #16
    Εγγραφή
    06-11-2005
    Περιοχή
    Οuter Space
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    303
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    17844/508
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Router
    USR 9107
    SNR / Attn
    6.9(dB) / 23.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagskarm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο όταν δεν το κάνει μαζί μας πράξη.....
    'Οι, τοτε ειναι... Το κρεβατι στα ιταλικα...
    Spoiler:
    κ@ρι0λ@



  2. #17
    Εγγραφή
    19-10-2006
    Μηνύματα
    98
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    9.8(dB) / (dB)
    Φαίνεται από την άποψη που εκφράζεις και παρακάτω, συντηρητικός εκεί που βολεύει. Θα περάσετε καλά με τέτοιες απόψεις για την σεξουαλικότητα και το αντίθετο φύλο
    Δεν φταιω εγω αλλα οπως ειναι το συστημα οσο και να θελω να εφαρμοσω αυτα που γραφω δεν ειναι δυνατο 100% ειναι ουτοπιστικο οπως και ο κουμμουνισμος,και οπως και να το κανουμε αυτα μας μαθαινουνε απο την τηλεοραση,κτλ μεσα τοσα χρονια κατι θα σου καταφερουν να σου περασουν σαν μηνυμα.πχ να κοιτας την παρτυ σου,αυτο βλεπω και γω και προσπαθω να το καταδικασω ασχετα αν δεν το εφαρμοζω γιατι απλα δεν θα μπορεσω να επιβιωσω σε αυτη την κοινωνια οταν ολοι ειναι κλεφτες εγω θα δουλευω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος imperialdemon : 18-03-08 στις 23:21.

  3. #18
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Αφήστε ρε τον κόσμο να ερωτευτεί* όπως/όποτε θέλει.
    Μόνο ενημερώστε τον πρώτα σωστά για να μην τρέχουμε μετά.


    *Να ερωτευτεί != να το κάνει. Πρέπει να δώσουμε στα παιδιά να καταλάβουν ότι το να το κάνεις για να μην αισθάνεσαι μειονεκτικά δε σημαίνει τίποτα. Να συνειδητοποιήσουν ότι πρέπει να βρουν το κατάλληλο άτομο για να έχει αξία η πράξη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lewton : 19-03-08 στις 13:31.

  4. #19
    Εγγραφή
    24-07-2004
    Περιοχή
    Sydney
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    227
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    Ε ρε κόλλημα που υπάρχει ακόμα, λες και το αγοράκι που έχει πάει με 100 είναι διαφορετικά. Εφόσον όμως ο αριθμός αντρών και γυναικών είναι ίσος (είναι 49-51 αλλά τη διαφορά την κάνουν οι γριές που ζούνε μέχρι τα 400 ) σημαίνει ότι με όσες έχεις πάει εσύ κατά μέσο όρο θα έχει πάει και η κοπέλα...

    imperialdemon δεν το ξέρεις το ανέκδοτο ό,τι η Χαλκίδα είναι μικρή πόλη? Τώρα τι απορείς αφού ξέρεις τι κάνουν τα παιδιά στα 15.
    http://www.betglory.com Προγνωστικά για το στοίχημα

  5. #20
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ρε μαγκες,αφηστε μας να εχουμε συντηρητικα μυαλα..
    ΑΜΑΝ ΠΙΑ με τους 'προχω' σε ολα τα θεματα..
    πολιτικη,αθλητισμο,σεξ, κουμαντο στο ποιες γουσταρουμε θα μας κανουν καποιοι?
    ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΘΕΝΕΣ,ΤΕΛΟΣ!


    Spoiler:
    ΕΛΕΟΣ ρε γμτ,μεχρι κ το να γουσταρουμε παρτολες θα μας περασετε καποιοι σαν μηνυμα χορηγιας adslgr?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maxcp : 19-03-08 στις 14:41.

  6. #21
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρ
    ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΘΕΝΕΣ,ΤΕΛΟΣ!
    "Γούστα" είπε η μαϊμού και έφαγε το σαπούνι.

  7. #22
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Γούστα" είπε η μαϊμού και έφαγε το σαπούνι.
    ακριβώς μεγαλε,τις παρτολες παρτε τες εσεις για γυναικες σας..αφηστε σε εμας τις παρθενες,,ΜΠΟΥΧΤΙΣΑΜΕ απο 'προχω ' που οταν κλεινουν οι πορτες κανουν 'αλλα' με τις γυναικες τους...
    Αν ησασταν ολοι τοσο προχωρημενοι ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ εδω κ εκει γυριστρουλες,ουτε στα νοσοκομεια με σπασμενα μουτρα,ασε κ τους εχουμε δει τους 'προχω'

  8. #23
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Είπα ότι θέλω παρτόλα; Ούτε παρθένα θέλω, κάτι στην μέση νομίζω είναι πιο υγιές και νορμαλ.

    Μην το παίρνεις προσωπικά βρε maxcp, είπαμε, "Γούστα".

  9. #24
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    οκ φιλε,με συγχωρεις,απλα δεν καταλαβαινω γιατι να πρεπει σε καθε θεμα να περασουμε απο τα νηματα 'την πιο προχωρημενη αποψη'..
    προφανως κανενας δεν θα βρει παρθενα κ να βρει,η παρθενα θα σου φυγει σε 2-3 χρονια για νεες φωλιτσες αλλα να λενε καποιοι οτι δεν μετραει το σεξουαλικο παρελθον μιας γυναικας κ να μας βγαζουν παλαιολιθικους που πιστευουμε οτι ΟΛΑ ΜΕΤΡΑΝΕ,ε ειναι προκλητικο..Τα πάντα μετράνε..Δεν γινεται μια γυναικα με 30 εραστες ως τα 28 της,να κόψει το χούί...Πως να το κανουμε?Οποιος εχει πολλές ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ,ξερει τι λεω,τα αλλα ειναι απλα προπαγανδα του νιτρο κ του κοσμο..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maxcp : 19-03-08 στις 15:08.

  10. #25
    Εγγραφή
    22-01-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15.553/1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ
    Router
    u know...
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα να λενε καποιοι οτι δεν μετραει το σεξουαλικο παρελθον μιας γυναικας κ να μας βγαζουν παλαιολιθικους που πιστευουμε οτι ΟΛΑ ΜΕΤΡΑΝΕ,ε ειναι προκλητικο..Τα πάντα μετράνε..Δεν γινεται μια γυναικα με 30 εραστες ως τα 28 της,να κόψει το χούί...Πως να το κανουμε?Οποιος εχει πολλές ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ,ξερει τι λεω,τα αλλα ειναι [Β]απλα προπαγανδα του νιτρο κ του κοσμο..[/Β]
    Πέστα ρε maxcp!!! Μαζί σου!!!!

  11. #26
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Μάγκες λέτε λαλακίες

    Όσοι έχουν σπούδάσει έξω τα εχουν δει πρώτοι εδώ και 10 χρόνια.

    Τώρα ποιος κάνει σεξπιο πολύ είναι προσωπικό θέμα και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος. Σίγουρα δεν θα κρίνω κάποιον - κάποια αν είναι καλός άνθρωπος, καλός φίλος, καλός συνεργάτης, καλός σύντροφος με το πόσες εμπειρίες είχε αλλά απο ΤΙ αποκόμισε απο αυτές.
    Εν τέλει το μυαλό και η καρδιά μετράνε και όχι το πουλί.

    Αυτό που θα έπεπε να σας νοιάζει δεν είναι ο αριθμός ή η ηλικία των επαφών αλλά η γενική δολοφονική και γενοκτονική πολιτική της χώρας μας να μην επενδύει σε γεννήσεις αλλά στις ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ.

    Πόσα παιδιά έχουν 5Ε για προφυλακτικό;;;; Πόσα θα το αγοράσουν - τοποθετίσουν σωστά;;;; Ποιός θα τα συμβουλέψει;;;

    Ποτέ δεν ξέρεις αν το μονάκριβο κοριτσάκι σας τα είπιε σε ένα παρτάκι (όταν λείπετε τα 12ωρα στη δουλειά) και τη τρεχετε ντροπιασμένη και ταπεινομένη σε γιατρούς και ψυχλόγους.
    Ακόμα θυμάμαι συμαθήτρια 13χρονών να τρεχει σε εκτρώσεις, την ανεπανάληπτη κοροιδία απο τις "φίλες" της, την καταράκωση του καρακτηρα της, το απίστευτο ξύλο απο τους γονείς της και την απομάκρυνση της απο τα σχολεία οριστικά. Όλα για ένα πότό...
    Σήμερα δουλεύει σε σουπερμαρκετ με ένα κορίτσαρο 17 χρονών να το χαίρεται. Η καλοσύνη της είναι παράδειγμα για μενα στον πουστρ@κοσμο που ζούμε. Και όμως οι νεάντερνταλ συμπολίτες μας ακόμα την σχολιάζουν...

    Το σεξ δεν έβλαψε κανέναν ποτέ. Η μη προφύλαξη όμως σκοτώνει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iloxos : 19-03-08 στις 15:28.

  12. #27
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    προσέχετε πως εκφράζεστε γιατί εδώ δεν είναι γήπεδο για να κάνετε καφρίλες, τα σεξιστικά μηνύματα θα τα χειριστώ όπως ακριβώς τους αξίζει, σαν ρατσιστικά ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 19-03-08 στις 16:51.

  13. #28
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΟΥΝΤΕΣ ΡΕ ??? !!!!
    να σου πω απο ολες τις φιλες μου μονο 3 ειναι ετσι οι αλλες ειναι εχω κα%^$% και σε θελω τωρα στυλ εχουμε χασει επαφη βλεπω απο θηραμα γιναμε θυμα

    ........Auto merged post: giannhs1984 added 1 Minutes and 34 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ φιλε,με συγχωρεις,απλα δεν καταλαβαινω γιατι να πρεπει σε καθε θεμα να περασουμε απο τα νηματα 'την πιο προχωρημενη αποψη'..
    προφανως κανενας δεν θα βρει παρθενα κ να βρει,η παρθενα θα σου φυγει σε 2-3 χρονια για νεες φωλιτσες αλλα να λενε καποιοι οτι δεν μετραει το σεξουαλικο παρελθον μιας γυναικας κ να μας βγαζουν παλαιολιθικους που πιστευουμε οτι ΟΛΑ ΜΕΤΡΑΝΕ,ε ειναι προκλητικο..Τα πάντα μετράνε..Δεν γινεται μια γυναικα με 30 εραστες ως τα 28 της,να κόψει το χούί...Πως να το κανουμε?Οποιος εχει πολλές ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ,ξερει τι λεω,τα αλλα ειναι απλα προπαγανδα του νιτρο κ του κοσμο..
    το καλυτερο ειναι να ειναι ντομπρα και να μην ντραπει να σου πει για το παρελθον της και με ποσους εχει παει διοτι ετσι χανεις τα παντα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giannhs1984 : 19-03-08 στις 16:38. Αιτία: auto merged post

  14. #29
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Το γελοίο της υπόθεσης είναι τα διαφορετικά μέτρα και σταθμά, διαφορετικά για τον εαυτό μας διαφορετικά για την σύντροφό μας.

    Θέλω παρθένα αλλά εγώ έχω πάει ήδη με 5 - 10.
    Θέλω μία «μη μεταχειρισμένη» για σχέση αλλά και να περνάω και «καλά δίωρα» με τις ξεπεταγμένες.
    Θέλω να πηγαίνω με τη γυναίκα του γείτονα αλλά να μην πηγαίνει ο γείτονας με τη γυναίκα τη δική μου.


    Θέλω τη γυναίκα παρθένα, μορφωμένη και ξανθιά αλλά μου αρέσει η Μαιρούλα που έχει πάει με 100, τελείωσε γυμνάσιο μόνο και είναι και μελαχρινή. Μπορεί η Μαιρούλα να μεταμορφωθεί σε παρθένα, πτυχιούχα ΑΕΙ, ξανθιά; Ε, όχι ρε μεγάλε γιατί τότε δεν θα είναι η Μαιρούλα αλλά η Νικολέτα, πως να το κάνουμε δηλαδή;
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  15. #30
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γελοίο της υπόθεσης είναι τα διαφορετικά μέτρα και σταθμά, διαφορετικά για τον εαυτό μας διαφορετικά για την σύντροφό μας.

    Θέλω παρθένα αλλά εγώ έχω πάει ήδη με 5 - 10.
    Θέλω μία «μη μεταχειρισμένη» για σχέση αλλά και να περνάω και «καλά δίωρα» με τις ξεπεταγμένες.
    Θέλω να πηγαίνω με τη γυναίκα του γείτονα αλλά να μην πηγαίνει ο γείτονας με τη γυναίκα τη δική μου.


    Θέλω τη γυναίκα παρθένα, μορφωμένη και ξανθιά αλλά μου αρέσει η Μαιρούλα που έχει πάει με 100, τελείωσε γυμνάσιο μόνο και είναι και μελαχρινή. Μπορεί η Μαιρούλα να μεταμορφωθεί σε παρθένα, πτυχιούχα ΑΕΙ, ξανθιά; Ε, όχι ρε μεγάλε γιατί τότε δεν θα είναι η Μαιρούλα αλλά η Νικολέτα, πως να το κάνουμε δηλαδή;
    Mια Νικολέττα με πτυχιό ΑΕΙ + MSc που ξέρω είναι μελαχρινή...

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KLG : 19-03-08 στις 21:14.

Σελ. 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας