Σελ. 11 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 435
  1. #151
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Διαβάζοντας το πολύ καλό αυτό οδηγό, και σε συνδυασμό με αυτό και αυτό προσπαθώντας να καταλάβω τι συμβαίνει στο "ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 14???" έχω πλέον μια σοβαρή υποψία ...

    Μήπως η φορθνετ για να αντιμετωπίσει τα προβλήματα με το bandwith που έχει εδώ και 2-3 μήνες, προσπαθεί να "κόψει" συχνότητες από τα dslam και να κατεβάσει συνδρομητές που συγχρονίζουν ψηλά, λίγο χαμηλότερα και να περιορίσει έτσι το πρόβλημα?????

    Εαν μπορούμε να στοιχειοθετήσουμε τεχνικά κάτι τέτοιο , σηκώνει τρελή καταγγελία

    Θα μπορούσε κάποιος που κατανοεί καλύτερα από μένα τα γραφήματα του dmt tool πελατών της φορθνετ να μου απαντήσει άν κάτι τέτοιο μπορεί να στέκει τεχνικά? Κανονικά θα έπρεπε να ποστάρω σε φόρουμ φορθνετ, αλλά θα ήθελα πρώτα να σιγουρευτώ ότι δεν είμαι εντελώς λάθος ...

  2. #152
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως η φορθνετ για να αντιμετωπίσει τα προβλήματα με το bandwith που έχει εδώ και 2-3 μήνες, προσπαθεί να "κόψει" συχνότητες από τα dslam και να κατεβάσει συνδρομητές που συγχρονίζουν ψηλά, λίγο χαμηλότερα και να περιορίσει έτσι το πρόβλημα?????
    Θα μπορούσε να το κάνει αυτό ο provider, κατά τη γνώμη μου όμως δε συμβαίνει. Αφενός θα ήταν κάτι που θα έκανε μπαμ και άρα θα φαινόταν σχετικά εύκολα και θα γινόταν γνωστό σε χρόνο dt και αφετέρου υπάρχουν και άλλοι τρόποι, εκτός physical layer, να περιορίσει κάποιος αν θέλει την ταχύτητα των συνδρομητών.

    Σκέψου ποιος από τους δύο είναι ποιο δυσαρεστημένος πελάτης. Κάποιος που κλειδώνει στα 22Mbps, αλλά κατεβάζει με 1,5Mb/s (ταχύτητα που με τα overheads αντιστοιχεί σε ~13Mbps) ή κάποιος που αντί να κλειδώνει στα 22Mbps, κλειδώνει στα 13Mbps.

    Εγώ πιστεύω ότι αν ήταν εφικτό θα τους κλείδωναν όλους μόνιμα στα 24Mbps, για να μην έχουν παράπονα. Να φαίνεται το 24άρι δηλαδή, άσχετα που δε θα μπορούσαν να δώσουν πραγματικά αυτή την ταχύτητα.

    Πάλι θα υπήρχαν κάποιοι που, δικαίως σ'αυτή την περίπτωση, θα γκρίνιαζαν ότι δεν κατεβάζουν με πάνω από 1,5Mb/s, αλλά θα ήταν σαφώς λιγότεροι από αυτούς που είναι σήμερα και φωνάζουν (σωστά ή λάθος, ανάλογα την περίπτωση) ότι χάσανε από μερικά kbps ως κάποια Mbps. Άσε που δε θα υπήρχε και ιδιαίτερη "φασαρία", εκτός και αν παραγινόταν το "κακό" και η ταχύτητα έπεφτε υπερβολικά (βλέπε περίπτωση torrents και otenet στο παρελθόν).

  3. #153
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Πολύ σωστός ο insomniac.

    Γιατί να πειράξεις το μόνο απόλυτο μετρήσιμο μέγεθος από τον χρήστη, ενώ το σύστημα από μόνο του έχει περιορισμούς σε παραπάνω επίπεδα; Ο ανταγωνισμός είναι το μόνο που μπορεί να βελτιώσει τα πραγματικά ποσοστά. Μην ξαχνάμε ότι μιλάμε πάντα για ποσοστά και αυτό που ψάχνουν όλοι είναι το ιδανικό ποσοστό ώστε και το κόστος να μην ανεβαίνει πολύ και ο πελάτης να είναι ικανοποιημένος.

  4. #154
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΜΗΛΟΣ
    Router
    Philips CGA7522S/TE
    SNR / Attn
    7-5(dB) / 50(dB)
    Θα ήθελα την γνώμη – βοήθεια σας για τα παρακάτω:
    1) Πιο ASDL router θα πρέπει να αγοράσω ώστε να χρησιμοποιήσω τις δυνατότητες του DMT Tool στο max; To Philips CGA7522S/TE που έχω δεν υποστηρίζετε.
    2) Αυτό που ουσιαστικά θέλω να κάνω είναι να ρυθμίσω το router έτσι ώστε να στην φάση της ανάλυσης της γραμμής να δίνει μεγαλύτερο περιθώριο στο noise margin συγχρονίζοντας τελικά σε χαμηλότερη ταχύτητα από αυτή που πληρώνω αντί των 8 Mbps να πέφτει πχ στα 4Mbps με κέρδος την σταθερότητα, (δεν κάνω υποβάθμιση για δύο λόγους α)έχω αρκετά καλύτερο upload β) θα έχω πολύ χειρότερο download). Ζητώ κάτι εφικτό ή μήπως το όλο σκεπτικό είναι λάθος;
    Η γραμμή είναι ISDN και έχει και πολύ εξασθένιση 31dB upload και 50dB στο download και πολύ θόρυβο upload σταθερά 14dB – και στο download περίπου τις έξεις διακυμάνσεις : αν κάνω restart από ~19:30 μέχρι ~6:00 (ώρες που η γραμμή είναι χάλια) θα έχει για το παραπάνω διάστημα από 3 μέχρι 6 και για την υπόλοιπη ημέρα 7 με 8. Αν πάλι κάνω το αντίθετο (restart την καλή περίοδο της ημέρας) από ~6:00 μέχρι ~19:30 θα κλαδώσει σε μεγαλύτερη ταχύτητα για αυτό το διάστημα, αλλά με τιμές noise margin 3-6 και το βράδυ θα κολλήσει εντελώς. Η ταχύτητες κλειδώματος είναι από 4800 μέχρι 5600 (7150 ανώτερη χωρείς το splitter).
    Κάτι τελευταίο (ίσως πολύ σημαντικό), Το ADSL mode το έχω ρυθμίσει στο αυτόματο. κλειδώνει πάντα σε G.992.1 (G.DMT) και όχι σε G.992.3 (ADSL2) (ακόμα και από το αυτόματο να το βγάλω) όπως λογικά θα έπρεπε μιας και το κέντρο όπως με πληροφόρησαν υποστηρίζει ADSL2. Είναι λογικό αυτό ή έχει γίνει κανένα λαθάκι;
    Ευχαριστώ πολύ.

  5. #155
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    1) Μπορείς να δεις τις συσκευές που υποστηρίζονται, στη λίστα που υπάρχει στην homepage του προγράμματος. Μέσα στη λίστα υπάρχουν τα γνωστά Siemens, USR και Speedtouch (με παλιά firmware όμως αυτά).

    2) Το σκεπτικό είναι σωστό. Απλά να ξέρεις ότι μπορεί να γίνει και από την πλευρά του provider. Τους ζητάς να σου ανεβάσουν το target SNR Margin. Όσο ανεβαίνει αυτό, τόσο θα πέφτει η ταχύτητα που κλειδώνεις. Η Netone μάλιστα, δίνει την δυνατότητα να το αλλάζει ο συνδρομητής on the fly, μέσω web application.

    3) Κλειδώνει G.DMT λόγω των κακών χαρακτηριστικών της γραμμής.

    Για να μην μπαίνεις όμως σε μπελάδες με την τεχνική υποστήριξη, αλλά και σε έξοδα με νέες αγορές, μπορείς να δοκιμάσεις και το εξής.

    Άσε το ρούτερ κλειδωμένο στην χαμηλότερη ταχύτητα που θα πιάσει κάποια στιγμή. Δηλαδή αν κάποιο βράδυ κλειδώσει στα 4500Mbps, άστο εκεί. Μην κάνεις restart, μην το κλείνεις καθόλου. Τις πρωινές ώρες, που οι συνθήκες θα είναι καλύτερες, θα δεις το SNR Margin να αυξάνεται. Όσο χαμηλότερα κλειδώσει το βράδυ, τόσο πιο σταθερή θα είναι η γραμμή τις υπόλοιπες ώρες της μέρας.

  6. #156
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΜΗΛΟΣ
    Router
    Philips CGA7522S/TE
    SNR / Attn
    7-5(dB) / 50(dB)
    Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
    1) Έχω δει τα υποστηριζόμενα μοντέλα, επειδή όμως υπάρχουν και διαφορετικές version πιθανότατα και με διαφορετικές δυνατότητες, θα ήθελα να πάρω αυτό το router που να υποστηρίζετε από την «καλλίτερη» version, ώστε να κάνω αυτό που θέλω (να παίρνει δηλαδή την πολυπόθητη ρύθμιση). Εκτός και αν όντος το κάνει ο Provider αυτό.
    2) Μα υποτίθεται από αυτά που διαβάζω εδώ ότι το ADSL2 φτάνει πιο μακριά από το G.992.1. ή μήπως αυτό αφορά μόνο το Attenuation και όχι το συνδυασμό του με κακό Noise Margin;
    3) Αυτό ακριβός κάνω, δεν το κλείνω, όμως κάποια στιγμή ούτως η άλλος κτυπάει και καμία αποσύνδεση, ακριβός επειδή το Philips δεν κλειδώνει ποτέ τόσο χαμηλά (4500 – 4000). Κλειδώνει πάντα στην τιμή του Down Stream που αντιστοιχεί στο κατώτερο ανεκτό για αυτό Margin που μάλλον είναι το 6, όποτε ξεκινάμε πάλι από την αρχή. Μάταια προσπαθώ να το κάνω να κλειδώσει χαμηλότερα.
    Διευκρίνηση όταν λέω 6 δεν εννοώ σταθερό (ανεβοκατεβαίνει συνέχεια).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lizardos : 15-12-08 στις 01:24.

  7. #157
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    1) Τα ρούτερ που ανέφερα παραπάνω υποστηρίζουν ρύθμιση target SNRM (εκτός από τα Speedtouch με καινούρια fw).

    Βέβαια όπως προείπα, το αυτό κάνει και ο provider. Άλλοι ευκολότερα, άλλοι δυσκολότερα. Ζητάς αύξηση του target SNR Margin. Για να λες ότι τώρα είσαι στα 6db, άρα είσαι στη forthnet. Για αρχή ζήτα να σε παν στα 9db και αν πάλι έχεις πρόβλημα, στα 12db (θα πέσει αρκετά η ταχύτητα, να είσαι προετοιμασμένος).

    2) Ανάμεσα σε ADSL2 ή G.DMT, αν το ρούτερ είναι ρυθμισμένο σε multimode (να επιλέξει μόνο του δηλαδή), είναι οριακό το πού θα κλειδώσει. Παρόλα αυτά παίζει ρόλο γενικά η ποιότητα του σήματος και όχι μόνο η εξασθένισή του. Από την εξασθένιση βγαίνουν τα θεωρητικά αποτελέσματα, με βάση τα οποία, όπως σωστά αναφέρεις, το ADSL2 θεωρητικά πάει πιο μακριά. Δες και παρακάτω.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ADSL_Line_Rate_Attenuation.gif 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  11,0 KB 
ID: 48712

    Πάντως, αν είσαι σίγουρος ότι το έχεις ρυθμίσει αποκλειστικά για ADSL2 και όχι multimode ADSL2, τότε θα έπρεπε να κλειδώνει σε 2άρι ή να μην κλειδώνει καθόλου.

  8. #158
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΜΗΛΟΣ
    Router
    Philips CGA7522S/TE
    SNR / Attn
    7-5(dB) / 50(dB)
    Το Philips δεν έχει επιλογή από όσο βλέπω για multimode ADSL2, (μπορεί πάντως ενώ εγώ επιλεγώ ADSL2 αυτό εσωτερικά να εννοεί αυτό το multimode ADSL2, δεν το γνωρίζω).

    Πάντως δεν είμαι forthnet έχω Conn-x στα 8192/384, Ήμουν στην forthnet, μέχρι πριν λίγο καιρό και δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με αυτά μιας και η γραμμή ήταν 2αρα. Θα ζητήσω αύξηση του target SNR Margin.

    Συγγνώμη που επιμένω λίγο με το θέμα των router αλλά πραγματικά έχω μπερδευτεί, ακούω και διαβάζω διάφορα το τάδε με τα τάδε filmware κάνει δεν κάνει και τέτοια. Επίσης θα έπαιρνα καινούργιο ρουτερ όχι μόνο για να ρυθμίσω το target SNR Margin, αλλά μήπως και για να καταλήξω σε κάποια συμπεράσματα για το τι χαλάει τι γραμμή μου, μπορεί να είναι και κάτι που να φτιάχνετε .

    Ευχαριστώ.

  9. #159
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lizardos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη που επιμένω λίγο με το θέμα των router αλλά πραγματικά έχω μπερδευτεί, ακούω και διαβάζω διάφορα το τάδε με τα τάδε filmware κάνει δεν κάνει και τέτοια.
    Αυτά τα διαβάζεις για τα speedtouch και τα καινούρια firmwares. Σου έγραψα παραπάνω τις προτάσεις μου. Δε θα σου πω όμως πάνε πάρε το τάδε, γιατί δεν μπορεί να σου εγγυηθεί κανείς ότι θα λύσεις τα προβλήματά σου ή ότι θα δουλεύει καλύτερα από αυτό που έχεις. Εσύ αποφασίζεις.

    Για αρχή μπορείς και να βρεις κάποιο ρούτερ δοκιμαστικά από κάποιον φίλο, απλά για να δεις αν υπάρχει διαφορά.

  10. #160
    Εγγραφή
    18-04-2007
    Περιοχή
    Πάτημα Χαλανδρίου
    Μηνύματα
    156
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    199999/19999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    20.3(dB) / 1.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από [Insomniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Μπορείς να δεις τις συσκευές που υποστηρίζονται, στη λίστα που υπάρχει στην homepage του προγράμματος. Μέσα στη λίστα υπάρχουν τα γνωστά Siemens, USR και Speedtouch (με παλιά firmware όμως αυτά).

    2) Το σκεπτικό είναι σωστό. Απλά να ξέρεις ότι μπορεί να γίνει και από την πλευρά του provider. Τους ζητάς να σου ανεβάσουν το target SNR Margin. Όσο ανεβαίνει αυτό, τόσο θα πέφτει η ταχύτητα που κλειδώνεις. Η Netone μάλιστα, δίνει την δυνατότητα να το αλλάζει ο συνδρομητής on the fly, μέσω web application.

    3) Κλειδώνει G.DMT λόγω των κακών χαρακτηριστικών της γραμμής.

    Για να μην μπαίνεις όμως σε μπελάδες με την τεχνική υποστήριξη, αλλά και σε έξοδα με νέες αγορές, μπορείς να δοκιμάσεις και το εξής.

    Άσε το ρούτερ κλειδωμένο στην χαμηλότερη ταχύτητα που θα πιάσει κάποια στιγμή. Δηλαδή αν κάποιο βράδυ κλειδώσει στα 4500Mbps, άστο εκεί. Μην κάνεις restart, μην το κλείνεις καθόλου. Τις πρωινές ώρες, που οι συνθήκες θα είναι καλύτερες, θα δεις το SNR Margin να αυξάνεται. Όσο χαμηλότερα κλειδώσει το βράδυ, τόσο πιο σταθερή θα είναι η γραμμή τις υπόλοιπες ώρες της μέρας.
    Καλημέρα σε όλους,

    Αυτό το DMT tool φαίνεται πολύ καλό αλλά δεν υποστηρίζει Fritz!

    Ξέρει κανείς κάποιο παρόμοιο εργαλείο για το συγκκεριμένο router (Fritz!Box Fon)?

  11. #161
    Το avatar του μέλους apollo.kk
    apollo.kk Guest
    Εγω εχω ενα Linksys WAG-54G2. Πως πρεπει να το σεταρω?

  12. #162
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yapergis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους,

    Αυτό το DMT tool φαίνεται πολύ καλό αλλά δεν υποστηρίζει Fritz!

    Ξέρει κανείς κάποιο παρόμοιο εργαλείο για το συγκκεριμένο router (Fritz!Box Fon)?
    Δεν ξέρω αν παίζει με το fritz αλλά παίζει με το wag354g που το έχει πολύς κόσμος και δεν υποστηρίζεται από το dmt tool:

    http://www.neolics.com/index.php?s=software&p=1

    Δοκίμασε και πες μας.

    Επίσης, 2 ακόμα εργαλεία που βρήκα (http://www.linksysinfo.org/forums/sh...ad.php?t=56875) ότι κάνουν ανάλογη δουλειά είναι τα Orbmt και Stdmt. Δεν τα αναζήτησα καν όμως, οπότε με κάθε επιφύλαξη.

  13. #163
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Μηνύματα
    1.939
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    11858/1023
    ISP
    2 TEE και 1 CONN-X
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    zyxel 660Η-61,TG585v7
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 32(dB)
    με αναζήτηση βρίσκεις εργαλεία τέτοιου είδους. είχα κατεβάσει ένα, το οποιο δεν το έχω πιά,πάντως με λίγη αναζήτηση στα φορουμς, βρίσκονται και συστημένα εργαλεία. Νομίζω ότι ο insomniac προτείνει ένα στις σελίδες αυτού του τοπικ...


    το βρήκα το μύνημα...
    http://www.adslgr.com/forum/showpost...7&postcount=66
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zeta : 21-12-08 στις 20:12. Αιτία: νέα πληροφορία

  14. #164
    Εγγραφή
    18-04-2007
    Περιοχή
    Πάτημα Χαλανδρίου
    Μηνύματα
    156
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    199999/19999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    20.3(dB) / 1.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν παίζει με το fritz αλλά παίζει με το wag354g που το έχει πολύς κόσμος και δεν υποστηρίζεται από το dmt tool:

    http://www.neolics.com/index.php?s=software&p=1

    Δοκίμασε και πες μας.

    Επίσης, 2 ακόμα εργαλεία που βρήκα (http://www.linksysinfo.org/forums/sh...ad.php?t=56875) ότι κάνουν ανάλογη δουλειά είναι τα Orbmt και Stdmt. Δεν τα αναζήτησα καν όμως, οπότε με κάθε επιφύλαξη.
    Καλημέρα και ευχαριστώ κατ΄αρχήν.

    Το tool αυτό είναι μόνο για Logging από ότι έχω δει ενω με το DMT μπορείς να παραμετροποιήσεις διάφορα σχετικά με την συμπεριφορά του router. Οπότε αυτό είναι και το ζητούμενό μου μιας και η γραμμή μου είναι κακή και επομένως μήπως και με κάποιο tool κάνω αλλαγές στο router για να πετύχω καλύτερες ταχύτητες συγχρονισμού.

  15. #165
    Εγγραφή
    27-06-2006
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    140
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    5-11(dB) / 24.5(dB)
    Παιδιά υπάρχει τέτοιο tool για το Baudtec TW263R4;
    Δεν ξέρω καν τι chipset έχει... δε βρήκα και πολλά για αυτό.
    "Maybe this world is another planet's Hell." - Aldous Huxley (1894-1963)

Σελ. 11 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. DMT tool - help
    Από striants στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-16, 00:24
  2. WAG200 and dmt tool.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-08, 13:12
  3. Philips Router Dmt tool
    Από christos79 στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-08, 23:50
  4. G.DMT: Πως ρυθμίζεται στο SpeedTouch 536?
    Από sdim στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-07, 13:20

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας