Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 77
  1. #1
    Πέρυσι τον Σεπτέμβρη (2006) κάνω αίτηση στη HOL για adsl με 4mb ταχύτητα (χωρίς τηλέφωνα κλπ κλπ). Η συνολική τιμή ήταν 240 ευρώ περίπου (~20 ευρώ/μήνα για ένα χρόνο).

    Αφού περίμενα το κλασικό τρίμηνο για να συνδεθώ, άρχισα να πληρώνω τη συνδρομή μου κανονικά μέσω τράπεζας, όπως ακριβώς έλεγε η επιλογή στην αίτησή μου.

    Πάνω στον χρόνο αποφασίζω να φύγω από τη HOL για κάποιο άλλο πάροχο, ενώ τονίζω ΔΕΝ οφείλω τίποτα άλλο στη HOL. Αφού έχω αλλάξει πάροχο, και μετά από μήνες με παίρνουν τηλέφωνο και με ένα ύφος 50 καρδιναλίων μου λένε ότι τους χρωστάω 330 ευρώ!!!!!! Παράλληλα στην πλατφόρμα της HOL myholaccount στο site τους το οφειλόμενο ποσό αρχίζει και πολλαπλασιάζεται με την ώρα (έφτασε μέχρι τα 3000 ευρώ!!!).

    Τους εξηγώ ήρεμα ότι τους έχω εξοφλήσει και ότι κάποιο λάθος έχει γίνει. Τους στέλνω και τις αποδείξεις. Μου λένε εντάξει συγνώμη κάναμε λάθος και όλα οκ κλπκλπ.

    Τον Απρίλη (χθες 18/4) ξαναδέχομαι ένα τηλ από μια άλλη τύπισσα της HOL που με το ίδιο γνωστό ύφος ξανα-αρχίζει το ίδιο παραμύθι αλλά για 160 ευρώ τώρα. Από ότι έχω καταλάβει το κυνήγι για τις πληρωμές τις δίνουν σε τρίτες εταιρίες.

    Για πόσο καιρό ακόμα θα πρέπει να ταλαιπωρούμαι από το μπάχαλό τους; Και αν είχα πετάξει τις αποδείξεις (πολύ λογικό για μετά από 1 χρόνο) θα με στείλουν φυλακή για χρέη; Ποιος τους δίνει το δικαίωμα να με παίρνουν τηλέφωνα στο κινητό μου όποτε τους καπνίσει επειδή είχα την ατυχία να ζητήσω internet και μάλιστα άλλες εταιρίες από αυτές που έδωσα τα στοιχεία μου; Μετά από πότε διαγράφονται τα προσωπικά μου στοιχεία από τις βάσεις δεδομένων τους;

    Έχω αγανακτήσει διότι έχω γίνει γαϊτανάκι εδώ και δύο χρόνια μεταξύ τράπεζας – ΟΤΕ – HOL – «εταιρίας κυνηγιού» οι οποίοι δε συνεργάζονται και νομίζουν ότι θα τους οργανώσω εγώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zerdekx : 18-04-08 στις 16:37. Αιτία: ορθογραφικά λάθη

  2. #2
    Εγγραφή
    15-08-2005
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 14(dB)
    Τι λες τωρα...Οι ανθρωποι απλα εχουν χασει την μπαλα...

    Εχω HOL για ΔΙΟΔΟΣ. Βλεπω μεσα απο το online διαχειριστικο του λογαριασμου μου οτι μπορω να προεξοφλησω τον λογαριασμο με εκπτωση 5%. Το κοστος ηταν της μορφης 121,5 ευρω.

    Παω λοιπον στην τραπεζα και πληρωνω 122 ευρω με το σκεπτικο οτι τα 50 λεπτα θα αφαιρεθουν απο τον λογαριασμο δεδομενου οτι πληρωνω και αλλες υπηρεσιες HOL.

    H HOL λεει οτι μετα την πληρωμη θα ερθει προεξοφλητικος λογαριασμος για την συνδρομη.

    Μαντεψε...δεν ηρθε ποτε. Αντ' αυτου συνεχισε να ερχεται ο ιδιος λογαριασμος ο οποιος ηταν της ταξης 13,6 ευρω και ο οποιος περιελαμβανε και καποια τελη evoice συνδρομης που εχω.

    Παιρνω τηλεφωνο. Μου λενε οτι επρεπε να καταβαλλω το ακριβες αντιτιμο των 121,5 ευρω ωστε να το καταλαβει το συστημα και να μου στειλει τον προεξοφλητικο λογαριασμο.Και τα λεφτα μου ρε παιδια? Τι εγιναν? Μου λενε οτι δεν θα λαμβανετε υποψιν τους λογαριασμους που σας ερχονται. Να μην ανησυχω γιατι θα τα αφαιρουν αυτοι καθε φορα που θα βγαινει λογαριασμος (Στο διαχειριστικο τους βεβαια δεν φαινεται τιποτα). Με λιγα λογια θα πληρωνω καθε μηνα 2 ευρω για το evoice πλεον της εισφορας στην τραπεζα...

    Οποτε το αφηνω και εγω οπως μου ειπαν. Δεν πληρωνω τιποτα.

    Καποια ωραια πρωια ερχονται δυο φακελοι. Ο ενας ειναι ο κλασσικος λογαριασμος με τα 13,6 ευρω και ο αλλος φακελος εχει μια επιστολη η οποια αναφερει:
    "Λογω αλλαγων στο συστημα τιμολογησης, μην λαμβανετε υποψιν τον προηγουμενο λογαριασμο. Συνολικα χρωστατε 45 ευρω". Επαγγελματιες σου λεει μετα...

    Απο τοτε ερχονται λογαριασμοι με το παλαιο ποσο που υποτιθεται ειναι 13,6 ευρω και δεν τον λαμβανω υποψιν.

    Οι ανθρωποι εκτος του οτι εχουν ενα billing που δε δουλευει, μου στελνουν και επιστολες οτι χρωσταω.

    Θα φταιω εγω αν τους τραβηξω καμμια μηνυση που να λεει για παραπλανηση καταναλωτη?

  3. #3
    Εγγραφή
    08-11-2007
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
    Router
    NETFASTER IAD & STB
    SNR / Attn
    9(dB) / 41(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zerdekx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρυσι τον Σεπτέμβρη (2006) κάνω αίτηση στη HOL για adsl με 4mb ταχύτητα (χωρίς τηλέφωνα κλπ κλπ). Η συνολική τιμή ήταν 240 ευρώ περίπου (~20 ευρώ/μήνα για ένα χρόνο).

    Αφού περίμενα το κλασικό τρίμηνο για να συνδεθώ, άρχισα να πληρώνω τη συνδρομή μου κανονικά μέσω τράπεζας, όπως ακριβώς έλεγε η επιλογή στην αίτησή μου.

    Πάνω στον χρόνο αποφασίζω να φύγω από τη HOL για κάποιο άλλο πάροχο, ενώ τονίζω ΔΕΝ οφείλω τίποτα άλλο στη HOL. Αφού έχω αλλάξει πάροχο, και μετά από μήνες με παίρνουν τηλέφωνο και με ένα ύφος 50 καρδιναλίων μου λένε ότι τους χρωστάω 330 ευρώ!!!!!! Παράλληλα στην πλατφόρμα της HOL myholaccount στο site τους το οφειλόμενο ποσό αρχίζει και πολλαπλασιάζεται με την ώρα (έφτασε μέχρι τα 3000 ευρώ!!!).

    Τους εξηγώ ήρεμα ότι τους έχω εξοφλήσει και ότι κάποιο λάθος έχει γίνει. Τους στέλνω και τις αποδείξεις. Μου λένε εντάξει συγνώμη κάναμε λάθος και όλα οκ κλπκλπ.

    Τον Απρίλη (χθες 18/4) ξαναδέχομαι ένα τηλ από μια άλλη τύπισσα της HOL που με το ίδιο γνωστό ύφος ξανα-αρχίζει το ίδιο παραμύθι αλλά για 160 ευρώ τώρα. Από ότι έχω καταλάβει το κυνήγι για τις πληρωμές τις δίνουν σε τρίτες εταιρίες.

    Για πόσο καιρό ακόμα θα πρέπει να ταλαιπωρούμαι από το μπάχαλό τους; Και αν είχα πετάξει τις αποδείξεις (πολύ λογικό για μετά από 1 χρόνο) θα με στείλουν φυλακή για χρέη; Ποιος τους δίνει το δικαίωμα να με παίρνουν τηλέφωνα στο κινητό μου όποτε τους καπνίσει επειδή είχα την ατυχία να ζητήσω internet και μάλιστα άλλες εταιρίες από αυτές που έδωσα τα στοιχεία μου; Μετά από πότε διαγράφονται τα προσωπικά μου στοιχεία από τις βάσεις δεδομένων τους;

    Έχω αγανακτήσει διότι έχω γίνει γαϊτανάκι εδώ και δύο χρόνια μεταξύ τράπεζας – ΟΤΕ – HOL – «εταιρίας κυνηγιού» οι οποίοι δε συνεργάζονται και νομίζουν ότι θα τους οργανώσω εγώ.

    1) Αν πληρώνεις σε τράπεζα και δεν περαστεί ο κωδικός παραστατικου (κωδικος πληρωμης) τοτε φυσιολογικό ειναι το συστημα να μην ξερει ποιος πληρώνει. Μην ξεχνας οτι έκανες απλα μια κατάθεση σε έναν λογαριασμό τραπέζης πως να ξερει η hol και η κάθε hol ποιος πληρώνει??

    2)Στο myholaccount δεν εμαφανίζονται οι οφειλές αλλα οι χρεώσεις ΕΠΑΚ.
    δηλ. αν είχες dial up συνδρομη πόσα θα πλήρωνες,ωστόσο εσύ εχεις adsl οποτε πολυ απλά δεν σε αφορά.

    3) Αν έχεις αλλάξει πάροχο, αν και ο RUO λεει οτι γίνεται αυτόματα η διακοιπή,πρέπει να ενημερώσεις την προηγούμενη εταιρια αφου το μόνο που γινεται ειναι να δίνει μια ενημέρωση ο ΟΤΕ στο συστημα του και όχιο να ενημερώνει ενεργητικά τον πάροχο.

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dplayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Αν πληρώνεις σε τράπεζα και δεν περαστεί ο κωδικός παραστατικου (κωδικος πληρωμης) τοτε φυσιολογικό ειναι το συστημα να μην ξερει ποιος πληρώνει. Μην ξεχνας οτι έκανες απλα μια κατάθεση σε έναν λογαριασμό τραπέζης πως να ξερει η hol και η κάθε hol ποιος πληρώνει??

    2)Στο myholaccount δεν εμαφανίζονται οι οφειλές αλλα οι χρεώσεις ΕΠΑΚ.
    δηλ. αν είχες dial up συνδρομη πόσα θα πλήρωνες,ωστόσο εσύ εχεις adsl οποτε πολυ απλά δεν σε αφορά.

    3) Αν έχεις αλλάξει πάροχο, αν και ο RUO λεει οτι γίνεται αυτόματα η διακοιπή,πρέπει να ενημερώσεις την προηγούμενη εταιρια αφου το μόνο που γινεται ειναι να δίνει μια ενημέρωση ο ΟΤΕ στο συστημα του και όχιο να ενημερώνει ενεργητικά τον πάροχο.

    1) Έχω αριθμό παραστατικού. Δεν είναι η πρώτη φορά που πληρώνω λογαριασμούς μέσω τραπέζης, αλλά σίγουρα ο τελευταίος στη HOL.
    2) Αυτό δεν το ήξερα.....
    3) Όταν έκανα αίτηση για άλλο πάροχο, η αίτηση έγραφε ότι θα διακόψει όποια προηγούμενη σύνδεση είχα. Μετά από κάποιο καιρό ανακάλυψα ότι δεν έγινε κάτι τέτοιο, με αποτέλεσμα να πληρώσω ένα μήνα παραπάνω στη HOL. Αυτό δεν είναι όμως το πρόβλημα! Το πρόβλημα βρίσκεται στο ότι δέχομαι συνεχώς τηλεφωνήματα για χρέη στη HOL λες και είμαι στον Τειρεσία!!!!!

  5. #5
    Εγγραφή
    08-11-2007
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
    Router
    NETFASTER IAD & STB
    SNR / Attn
    9(dB) / 41(dB)
    3) Όταν έκανα αίτηση για άλλο πάροχο, η αίτηση έγραφε ότι θα διακόψει όποια προηγούμενη σύνδεση είχα. Μετά από κάποιο καιρό ανακάλυψα ότι δεν έγινε κάτι τέτοιο, με αποτέλεσμα να πληρώσω ένα μήνα παραπάνω στη HOL. Αυτό δεν είναι όμως το πρόβλημα! Το πρόβλημα βρίσκεται στο ότι δέχομαι συνεχώς τηλεφωνήματα για χρέη στη HOL λες και είμαι στον Τειρεσία!!!!![/QUOTE]

    Μα για την hol χρωστας.
    Εταιρια ειναι και θα σε ενημερωσει αν οφειλεις.

    Σε καθε περιπτωση μιλα με cc και ενημερωσε τους οτι αλλαξες παροχο στις Χ του μηνα ωστε να προχωρησουν πιστωτικο.

  6. #6
    Εγγραφή
    21-11-2007
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    18000-20000/1023
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    jetspeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 16.5(dB)
    Μια ερώτηση: Moy ήρθε σήμερα ο λογαριασμός από τη Hol , ο οποίος γράφει ημερομηνία λήξης 29/04/08... χωρίς να γράφει πουθενά "παραδόθηκε στα ΕΛΤΑ τάδε ημερομηνία". Δηλαδή τώρα πρέπει να πληρώσω πρόστιμο;
    Ληγμένα παίρνουν εκεί στη hol και στέλνουν ληγμένους λογαριασμούς;

  7. #7
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το λογιστηριο δεν την παλευει, με την καμμια.

    Οποτε και να πληρώσεις τον λογαριασμο, δεν εχεις προβλημα, ουτε προστιμο. Και τον επομενο μηνα να τον πληρώσεις εισαι οκ!

  8. #8
    Εγγραφή
    17-12-2003
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    314
    Downloads
    5
    Uploads
    1
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    10240/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Linksys WAG54GS
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Μάλλον το λογιστίριο τους έχει πάρει κόσμο απο την Forthnet. Δεν εξηγήται διαφορετικά το μπάχαλο τους.

    Οι λογαριασμοί καταφθάνουν ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟΙ και εννοείται ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ για τις πληρωμές.

    Το γελοίο της υπόθεσης, είναι πως ενω στον πρωτο λογαριασμό με είχαν χρεώσει ~17euro, μετά πήρα μια επιστολή απολογίας για το "λάθος" τους και κατόπιν μου ζητούσαν τα υπόλοιπα (έως τα 21,50 δηλαδή) που οι ίδιοι έκαναν το λάθος να μη ζητήσουν!!!!

    Είναι τόσο ψιλικατζίδες δηλαδή, που αντί να χρεωθούν το λάθος -όπως κάνουν οι τράπεζες σε τέτοιες περιπτώσεις- που αυτοί έκαναν, σου ζητάνε να τους πληρώσεις.

    Τον τρίτο λογαριασμό που έλαβα, είχαν αθροίσει 3 συνναπτούς μήνες. Όλα μαζεμένα. Εννοείται και αυτός ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟΣ.

    Ψάχνω άλλη εταιρία. Σύντομα διακόπτω. Για να μη σου πω πως θα επιστρέψω ΚΑΙ εγώ στον ΟΤΕ. Βαρέθηκα. Πραγματικά ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

  9. #9
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lexios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον το λογιστίριο τους έχει πάρει κόσμο απο την Forthnet. Δεν εξηγήται διαφορετικά το μπάχαλο τους.

    Οι λογαριασμοί καταφθάνουν ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟΙ και εννοείται ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ για τις πληρωμές.

    Το γελοίο της υπόθεσης, είναι πως ενω στον πρωτο λογαριασμό με είχαν χρεώσει ~17euro, μετά πήρα μια επιστολή απολογίας για το "λάθος" τους και κατόπιν μου ζητούσαν τα υπόλοιπα (έως τα 21,50 δηλαδή) που οι ίδιοι έκαναν το λάθος να μη ζητήσουν!!!!

    Είναι τόσο ψιλικατζίδες δηλαδή, που αντί να χρεωθούν το λάθος -όπως κάνουν οι τράπεζες σε τέτοιες περιπτώσεις- που αυτοί έκαναν, σου ζητάνε να τους πληρώσεις.

    Τον τρίτο λογαριασμό που έλαβα, είχαν αθροίσει 3 συνναπτούς μήνες. Όλα μαζεμένα. Εννοείται και αυτός ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟΣ.

    Ψάχνω άλλη εταιρία. Σύντομα διακόπτω. Για να μη σου πω πως θα επιστρέψω ΚΑΙ εγώ στον ΟΤΕ. Βαρέθηκα. Πραγματικά ΒΑΡΕΘΗΚΑ.
    Όλα τα λογιστήρια αυτών των εταιριών μπάχαλο είναι. Άσε που η τιμολόγηση σε πολλές περιπτώσεις γίνεται από εξωτερικούς. Στη vodafone π.χ. για το τμήμα της κινητής τουλάχιστον παλιότερα τιμολογούσε η Inform Π. Λύκος, από όσο είχα ακούσει, με αποτέλεσμα άπειρα λάθη. Για το θέμα των καθυστερήσεων παραλαβής των λογαριασμών μάλλον ευθύνονται τα ΕΛΤΑ. Όλοι όσοι δεν βάζουν σφραγίδα με ημ/νία αποστολής στα ΕΛΤΑ έχουν τρελλές καθυστερήσεις. Με το που βάζει σφραγίδα μια εταιρία στους λογαριασμούς της, τα προβλήματα καθυστερήσεων ως δια μαγείας λύνονται.

  10. #10
    Εγγραφή
    13-08-2006
    Μηνύματα
    1.589
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    3,6 Mbps / 0,5 Mbps
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    FBF WLAN 7050
    SNR / Attn
    8(dB) / 38(dB)
    Το λογιστήριο πρέπει να έχει ανατεθεί σε τρίτο. Επειδή έχω κι εγώ προβλήματα εκκαθάρισης του λογαριασμού, μου έχουν δώσει έναν αριθμό που αρχίζει από 210 2884.... και όταν ζητάω συγκεκριμένη υπάλληλο με τ' όνομά της, καταλαβαίνουν ότι το θέμα μου αφορά τη HOL και μου το λένε.

  11. #11
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Wind - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE ZXV10W300
    Έχω συνδεθεί στη HOL από τον Ιανουάριο και ακόμα περιμένω να λογαριασμό...
    Πήρα τηλέφωνο την HOL και μου είπαν ότι η καθυστέρηση οφείλεται στην αναβάθμιση του software κι ότι να μην ανησυχώ..θα έρθει.

  12. #12
    Εγγραφή
    21-11-2007
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    18000-20000/1023
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    jetspeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 16.5(dB)
    Μάλιστα...Πάλι καλά...Περιττό να πώ ότι η Hol ακόμη να μου απαντήσει για την καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ όπως όφειλε.Το περιθώριο 1 μηνός που είχε θέσει η ΕΕΤΤ να μου απαντήσει έχει λήξει εδώ και καιρό.

  13. #13
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skywriter55 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα...Πάλι καλά...Περιττό να πώ ότι η Hol ακόμη να μου απαντήσει για την καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ όπως όφειλε.Το περιθώριο 1 μηνός που είχε θέσει η ΕΕΤΤ να μου απαντήσει έχει λήξει εδώ και καιρό.
    Δες εδώ τι έγινε σε δική μου καταγγελία στη forthnet.
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=177923
    3,5 μήνες από την κλήση που πήραν από την ΕΕΤΤ. Και δεν έχω λόγους να πιστέψω ότι η hol είναι καλύτερη. Ή δεν τη λογαριάζουν την ΕΕΤΤ πλέον, ή σε υποθέσεις που τις θεωρούν΄ούτως ή άλλως χαμένες δεν "σκοτώνονται" να απαντήσουν...

  14. #14
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    fritz
    εγω παλι... μου ηρθε λογαριασμος τησ χολ αλλα ειχα προπληρωσει 3μηνω το οποιο π.χ αν αρχισε η συνδεση τον Ιανουαριο μου ηρθε λογαριασμος για τον φεβρουαριο περα τηλ στα ΤΖΑΝΚΙΑ της χολ και δεν μπορουν να δουνε τι [αιζει γιατι εχουν προβλημα με τα PC...................@!$~$@#$ μου ειπαν πως θα ενημερωσουν να γινει η πιστωση εκτοτε δεν εχει ερ8ει λογαριασμος ακομα τι γινεται ??? 8α σκασουν καμια 3-4 μαζεμενοι και μετα αμα δεν τους πληρω σουμε σε 10 μερες θα μας κοψουν το τηλ??? τι κριμα να μην εχει υποκαταστημα χολ στην 8εσσαλονικη πιστευω πως 8α ειχαν πολυ δουλεια......

  15. #15
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα τα λογιστήρια αυτών των εταιριών μπάχαλο είναι. Άσε που η τιμολόγηση σε πολλές περιπτώσεις γίνεται από εξωτερικούς. Στη vodafone π.χ. για το τμήμα της κινητής τουλάχιστον παλιότερα τιμολογούσε η Inform Π. Λύκος, από όσο είχα ακούσει, με αποτέλεσμα άπειρα λάθη.
    Η Inform ήταν και είναι η εκτυπωτική για τους λογαριασμούς...

Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-08, 09:48
  2. Μπάχαλο μετά από καθαρισμό της registry
    Από fragie στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 10:06
  3. Δημόσιο Μπάχαλο Vs Ιδιωτικό Μπάχαλο
    Από waste στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-07, 07:46
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-06, 00:39

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας