Σελ. 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση 61-71 από 71
  1. #61
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από px_150 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Μήπως ήσουν σε call center με μέντιουμ και τηλεμάρκετινγκ;

    Φίλε από 2002-2007 δούλευα σε Helpdesk σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα στον τομέα της και καθημερινά δεχόμουν κατά μέσο όρο 60-70 κλήσεις. (όχι σε πάροχο πάντως)

    Σε πληροφορώ ότι είναι πολύ δύσκολη δουλειά και αυτά που ανέφερες είναι εκτός πραγματικότητας. Ευτυχώς όμως είχε καλές αποδοχές και γενικά η εταιρεία παρέχει αρκετά συν στους εργαζόμενους της.

    @yiapap ο πελάτης έχει δίκιο μέχρι να το χάσει.
    π.χ. σενάριο:

    Θέλει συνδρομητής της hol να σερφάρει και επειδή κόλλησε έναν κωλό-ιό δεν του ανοίγει καμιά σελίδα. Τι πρέπει να κάνει το support της hol και της κάθε hol; Να του στήσει και antivirus; Όχι βέβαια... Αρκεί να ελέγξουν 2-3 πράγματα ότι όντως ο πελάτης έχει γραμμή. Από κει και πέρα ας κόψει το λαιμό του. Αυτό πώς θα εκληφθεί από τον πελάτη; Ως αδιαφορία εκ μέρους του support; Δικαίωμά του. Αλλά θα έχει ΑΔΙΚΟ

    Ως προς τα άλλα που είπες σχετικά με τα cc συμφωνώ απόλυτα.

    Και κάτι άλλο... Πώς προσλαμβάνονται οι υπάλληλοι;

    Αρκεί να υπάρχει ένα υποτυπώδες γνωστικό υπόβαθρο και μια σχετική ευφράδεια.
    Κατά τα άλλα, εκπαίδευση ΜΗΔΕΝ, documentation ΜΗΔΕΝ, όλα εμπειρικά τα μαθαίνουν τα παιδιά στου κασίδη το κεφάλι

    ΥΓ1. Δεν την πάλεψα άλλο σε αυτήν την δουλειά και χτύπησα μια παραίτηση...
    1) Οχι ημουν αλλου
    2) Η δουλεια ειναι αναλογως την εταιρεια τη δουλεια την ποιοτητα. δεν ειναι ολα τα cc ιδια. και δεν περασαν ολοι στο cc που ημουν οπως εγω. αυτο ειναι στο ατομο. αλλοι τα εβρισκαν σκουρα και δυσκολα
    3) Στο παραδειγμα που ανεφερες εχεις απολυτο δικιο. και αλλα πολλα τετοια με τα pc των πελατων μπορει να προκυψουν. το θεμα ειναι οτι μεχρι να βρουν οτι φταιει ο ιος η κατι αλλο ο τεχνικος σπαει το κεφαλι του . κανονικα το support ειναι μεχρι το modem/router και οχι το pc. τα αλλα ειναι υπερ του δεοντος
    4) Εκπαιδευση υπαρχει τουλαχιστον σε αυτο που ημουν εγω και καλη μαλιστα. βεβαια απο την θεωρια στην πραξη αλλαζουν πολλα και συνεχως μαθαινεις αλλα ετσι ειναι

  2. #62
    Εγγραφή
    19-12-2007
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14300/1024
    ISP
    Vodafone/hol
    DSLAM
    HOL - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    JetSpeed520+ PSTN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    1)κανονικα το support ειναι μεχρι το modem/router και οχι το pc. τα αλλα ειναι υπερ του δεοντος

    Αυτό όμως θέλει καταναλωτική παιδεία, και δυστυχώς στο Ελλαδιστάν είναι ανύπαρκτη η παιδεία αυτή καθ' αυτή, στην έλλειψη της άλλης θα κολλήσουμε;
    Αμερική είναι η χώρα που πέρασε από την βαρβαρότητα κατευθείαν στην παρακμή, χωρίς να αγγίξει τον πολιτισμό

    Ζόρζ Κλεμανσώ

  3. #63
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από px_150 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @yiapap ο πελάτης έχει δίκιο μέχρι να το χάσει.
    π.χ. σενάριο:

    Θέλει συνδρομητής της hol να σερφάρει και επειδή κόλλησε έναν κωλό-ιό δεν του ανοίγει καμιά σελίδα. Τι πρέπει να κάνει το support της hol και της κάθε hol; Να του στήσει και antivirus; Όχι βέβαια... Αρκεί να ελέγξουν 2-3 πράγματα ότι όντως ο πελάτης έχει γραμμή. Από κει και πέρα ας κόψει το λαιμό του. Αυτό πώς θα εκληφθεί από τον πελάτη; Ως αδιαφορία εκ μέρους του support; Δικαίωμά του. Αλλά θα έχει ΑΔΙΚΟ
    Φυσικά και θα έχει άδικο!
    Και είναι στο χέρι σου να του δείξεις γιατί.
    Στο παραπάνω παράδειγμα π.χ. θα του πεις "φωνάζετε τον υδραυλικό γιατί χάλασε το πληντύριό σας και αυτός σας λέει ότι δεν παίρνει ρεύμα. Ε, δεν θα φωνάξετε μετά τον ηλεκτρολόγο να το δει; Εγώ είμαι ο υδραυλικός και το πρόβλημα που εντοπίζω είναι στο ρεύμα"
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  4. #64
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα οτι εβρισες. απλα το να κανεις καταγγελια επειδη σε πειραξε το υφακι του υπαλληλου χωρις κατι το μεμπτο (βρισιμο για παραδειγμα) το θεωρω ανουσιο

    Ωπ.
    Τι λες?
    Δηλαδή πρέπει να βριστείς με κάποιον για να στραβώσει μια συζήτηση?
    Εγώ πάντως όχι.
    Ο σεβασμός στον άγνωστο (και δη πελάτης) συνομιλητή είναι θέμα αρχής.
    Ή τέλος πάντων έτσι έχω μάθει εγώ.
    Αν διαφωνείς καλό είναι αλλά δεν νομίζω ότι είναι ... ανούσιο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα αυτο που σου ειπε ειναι γενικη τακτικη οπου μπορει να εχει κολλησει η ip και αν το βγαλεις απο την πριζα για 10 λεπτα τοτε ζηταει εκ νεου ip και ειναι ολα οκ. εχουμε δηλαδη αποσυγχρονισμο και επανασυγχρονισμο με το dslam. οταν εχεις ip address down δεν ισχυει κατι τετοιο. μπορει να μην καταλαβε καλα ο υπαλληλος η δε ξερω γω τι.

    το σιγουρο ειναι οτι δε σε θεωρει ηλιθιο ουτε σε κοροιδευει. μπορει να ηταν απλη παρερμηνευση
    Δεν το είπε ο ίδιος για το 10λεπτο.
    Αλλά επειδή το αναφέρεις πρέπει να σου πω ότι στον φούρνο ανοίγουμε την πόρτα 10 λεπτά για να κρυώσει. Το router αλλάζει ΙΡ σε πολύ λιγότερο χρόνο (δοκιμασμένο σε 30sec, δεν ξέρω και για λιγότερο).
    Δεν είναι θέμα τι κατάλαβε ο υπάλληλος αλλά τι κοτσάνα πέταξε.
    Δεν συζητάω τι με θεωρεί ο υπάλληλος... Ήταν πολύ ευγενικός πάντως, παρόλο που άκουσε την γυναίκα μου να γελάει (από το 87 προγραμματίστρια) και γι' αυτό και εγώ τον σεβάστηκα και δεν του την είπα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικως να ξερεις παντως οτι σε netfaster για το VC2 ειναι ρεσετ. αν δε πιασει τοτε ειναι θεμα ΗΟΛ
    Αν εννοείς ότι με reset επανέρχεται η τηλεφωνία, τότε όντως αυτό συμβαίνει.
    ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ HOL
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  5. #65
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panxan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το είπε ο ίδιος για το 10λεπτο.
    Αλλά επειδή το αναφέρεις πρέπει να σου πω ότι στον φούρνο ανοίγουμε την πόρτα 10 λεπτά για να κρυώσει. Το router αλλάζει ΙΡ σε πολύ λιγότερο χρόνο (δοκιμασμένο σε 30sec, δεν ξέρω και για λιγότερο).
    Δεν είναι θέμα τι κατάλαβε ο υπάλληλος αλλά τι κοτσάνα πέταξε.
    Δεν συζητάω τι με θεωρεί ο υπάλληλος... Ήταν πολύ ευγενικός πάντως, παρόλο που άκουσε την γυναίκα μου να γελάει (από το 87 προγραμματίστρια) και γι' αυτό και εγώ τον σεβάστηκα και δεν του την είπα.
    Μισο λεπτο γιατι το πραγμα αρχιζει να μπλεκει...
    Η προσβολή που υπέστεις τελικα ποια είναι? Το οτι σου απαντησε κατι το οποίο δεν ισχυε και εσυ ετυχε να το καταλαβεις επειδη προφανώς ασχολείσαι με το αντικείμενο? Αν ειναι αυτο καλυτερα να ζητησεις τα ρεστα απο τον προισταμενο του, που βαζουν τα παιδια στα τηλ με μια βδομαδα εκπαιδευση...

    Επισης εγραψες κατι το οποιο αναιρει ολα τα προηγούμενα.
    Εσυ ο ιδιος αναφερεις οτι ο υπάλληλος ηταν ευγενικός, παροτι ακουσε τη γυναικα σου να γελάει τη στιγμη που αυτος, εστω και με τις λιγοστες του γνωσεις, προσπαθούσε να σε εξυπηρετήσει... Και απο το 67 να ηταν προγραμματιστρια, ηταν ιδιαιτερα αγενες αυτο που εκανε και πρεπει να σου πω οτι εγω στη θεση του δε θα ημουν καθολου ευγενικος μετα απο αυτο. Δυστυχως το οτι δεν του "την ειπες" δεν διορθώνει κατι.
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  6. #66
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από contime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μισο λεπτο γιατι το πραγμα αρχιζει να μπλεκει...
    Η προσβολή που υπέστεις τελικα ποια είναι? Το οτι σου απαντησε κατι το οποίο δεν ισχυε και εσυ ετυχε να το καταλαβεις επειδη προφανώς ασχολείσαι με το αντικείμενο? Αν ειναι αυτο καλυτερα να ζητησεις τα ρεστα απο τον προισταμενο του, που βαζουν τα παιδια στα τηλ με μια βδομαδα εκπαιδευση...

    Επισης εγραψες κατι το οποιο αναιρει ολα τα προηγούμενα.
    Εσυ ο ιδιος αναφερεις οτι ο υπάλληλος ηταν ευγενικός, παροτι ακουσε τη γυναικα σου να γελάει τη στιγμη που αυτος, εστω και με τις λιγοστες του γνωσεις, προσπαθούσε να σε εξυπηρετήσει... Και απο το 67 να ηταν προγραμματιστρια, ηταν ιδιαιτερα αγενες αυτο που εκανε και πρεπει να σου πω οτι εγω στη θεση του δε θα ημουν καθολου ευγενικος μετα απο αυτο. Δυστυχως το οτι δεν του "την ειπες" δεν διορθώνει κατι.
    Sorry
    Δεν εκφράστηκα καλά και γι' αυτό μπλέχτηκες
    Α) Δεν ήταν ο ίδιος υπάλληλος με εκείνον που είχαμε το conflict και εξαιτίας αυτού έγινε το post.
    Το τι ειπώθηκε τα έγραψα στην αρχή και δεν τα ξαναλέω.
    Οπότε ρέστα και τέτοια δεν πρόκειται να ζητήσω από κανένα και συμφωνώ μαζί σου περί εκπαίδευσης. Τέλος πάντων
    Β) Λόγω του Α) εξηγήται αυτόματα και το 2ο μέρος που δεν κατάλαβες και ... αναιρεί τα πάντα.
    Επίσης πρέπει να πω ότι για το λόγω του ότι έχει τις απαραίτητες γνώσεις και έχει κάνει και help desk στην ιστορική Unisoft, δεν γέλασε για να την ακούσει. Βγήκε αυθόρμητα. Εκείνες τις εποχές βέβαια κάνανε αρκετή εκπαίδευση στο προσωπικό για να απαντάνε στον πελάτη.
    Γ) Το ότι δεν του την είπα εννοώ ότι δεν του είπα τα περι φούρνου κ.τ.λ. Αυτό έλειπε να άρχιζα τέτοια συζήτηση με τον υπάλληλο που τον κάλεσα στις 10:00 το πρωί της Κυριακής ότι δεν δουλεύει για άλλη μια φορά το τηλέφωνό μου.
    Ελπίζω να διώρθωσα τυχόν παρανόηση
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  7. #67
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panxan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry
    Δεν εκφράστηκα καλά και γι' αυτό μπλέχτηκες
    Α) Δεν ήταν ο ίδιος υπάλληλος με εκείνον που είχαμε το conflict και εξαιτίας αυτού έγινε το post.
    Το τι ειπώθηκε τα έγραψα στην αρχή και δεν τα ξαναλέω.
    Οπότε ρέστα και τέτοια δεν πρόκειται να ζητήσω από κανένα και συμφωνώ μαζί σου περί εκπαίδευσης. Τέλος πάντων
    Β) Λόγω του Α) εξηγήται αυτόματα και το 2ο μέρος που δεν κατάλαβες και ... αναιρεί τα πάντα.
    Επίσης πρέπει να πω ότι για το λόγω του ότι έχει τις απαραίτητες γνώσεις και έχει κάνει και help desk στην ιστορική Unisoft, δεν γέλασε για να την ακούσει. Βγήκε αυθόρμητα. Εκείνες τις εποχές βέβαια κάνανε αρκετή εκπαίδευση στο προσωπικό για να απαντάνε στον πελάτη.
    Γ) Το ότι δεν του την είπα εννοώ ότι δεν του είπα τα περι φούρνου κ.τ.λ. Αυτό έλειπε να άρχιζα τέτοια συζήτηση με τον υπάλληλο που τον κάλεσα στις 10:00 το πρωί της Κυριακής ότι δεν δουλεύει για άλλη μια φορά το τηλέφωνό μου.
    Ελπίζω να διώρθωσα τυχόν παρανόηση
    Πραγματι με τον τροπο που το ειχες γραψει δεν γινοταν κατανοητο οτι προκειται για αλλο υπαλληλο. Επομενως ακυρο!
    Στο θέμα του γελιου βεβαια θα επιμεινω, οτι δεν ηταν και οτι καλυτερο (παροτι μπορει να μην εγινε εκ προθεσεως) και πιστευω οτι επειτα θα το καταλαβε και η ιδια, ειδικα απο τη στιγμη που εχει δουλεψει και σε hd. Tωρα που το σκεφτομαι ισως για αυτο το λογο να ειναι καλυτερα να μιλαει το εταιρο ημιση με το hd της hol αντι για σενα!
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  8. #68
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από contime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματι με τον τροπο που το ειχες γραψει δεν γινοταν κατανοητο οτι προκειται για αλλο υπαλληλο. Επομενως ακυρο!
    Στο θέμα του γελιου βεβαια θα επιμεινω, οτι δεν ηταν και οτι καλυτερο (παροτι μπορει να μην εγινε εκ προθεσεως) και πιστευω οτι επειτα θα το καταλαβε και η ιδια, ειδικα απο τη στιγμη που εχει δουλεψει και σε hd. Tωρα που το σκεφτομαι ισως για αυτο το λογο να ειναι καλυτερα να μιλαει το εταιρο ημιση με το hd της hol αντι για σενα!
    Μπαααα Άσε καλλίτερα
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  9. #69
    Εγγραφή
    10-01-2007
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    FBR-1461A
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ρούτερ έχεις; NetFaster; Το έβαλες σε ADSL2+ ή το έχεις ακόμα σε automatic; Αν το έχεις σε ADSL2+ και σου δίνει 11, τότε μάλλον δεν είναι καλή ιδέα το πακέτο "έως 24" αφού μπορεί να μην είσαι σταθερός.

    Ζήτα να σε βάλουν στο (παλιό) πακέτο 6/1 για να δοκιμάσεις τη συμπεριφορά της τηλεφωνίας εκεί ( η αλλαγή γίνεται άμεσα, και την καταλαβαίνεις μετά από επανεκκίνηση του ρούτερ).

    Αν στο πακέτο 6/1 κάνει τα ίδια, ζήτα άλλο ρούτερ.

    Για τον υπάλληλο δεν μπορώ να πω κάτι, πράγματι λένε ότι νάναι μερικές φορές, και επίσης είναι συχνά πασιφανές ότι δεν έχουν ιδέα για το θέμα που υποτίθεται ότι απαντάνε, ίσως να μην έχουν καν εμπειρία από DSL καθόλου. Όχι όλοι, αλλά άντε να πέσεις σε σχετικό, είναι σπάνιο πράγμα.
    Νομίζω ότι έχει κουράσει το "ζήτα το παλιό πακέτο στα 6/1". Έλεος δλδ.
    Να το κάνουνε να δουλέψει όπως πρέπει αφού το πουλάνε. Τ' ακούνε ορισμένοι; ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ
    Όχι άλλο κάρβουνο!!!!!!!!!!!!!

  10. #70
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panxan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το είπε ο ίδιος για το 10λεπτο.
    Αλλά επειδή το αναφέρεις πρέπει να σου πω ότι στον φούρνο ανοίγουμε την πόρτα 10 λεπτά για να κρυώσει. Το router αλλάζει ΙΡ σε πολύ λιγότερο χρόνο (δοκιμασμένο σε 30sec, δεν ξέρω και για λιγότερο).
    εμενα παλι μου εχει τυχει να χρειαστει πανω απο 1-2 λεπτα (think of jetspeed )

    το ξαναλεω. η εφαρμοσμενη πληροφορικη δεν ειναι μαθηματικα. εδω μαλλον φταιει ο προγραμματισμος οπου εκει ειναι ολα ουτοπικα

  11. #71
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από klainmain Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι έχει κουράσει το "ζήτα το παλιό πακέτο στα 6/1". Έλεος δλδ.
    Να το κάνουνε να δουλέψει όπως πρέπει αφού το πουλάνε. Τ' ακούνε ορισμένοι; ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ
    Πράγματι, είναι μεγάλο πρόβλημα να γίνει μια δοκιμή για να έχουμε εικόνα του πως λειτουργεί η γραμμή με περιορισμό στο ATM data rate. Ειδικά όταν αφορά τη γραμμή κάποιου άλλου, και ακόμα περισσότερο όταν το βλέπουμε και γραμμένο. Είναι και εποχή με αλλεργίες τώρα, καταλαβαίνω απόλυτα.

    Καλύτερα να συνεχίσει να έχει προβλήματα (ο άλλος), αυτό έλλειπε, να κάνουμε και δοκιμές για να το φτιάξουμε.

    Ότι θέλει ο πελάτης που λέμε...
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

Σελ. 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ της FORTHNET
    Από geodiamant στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-08, 09:39
  2. Απαράδεκτη συμπεριφορά oteshop
    Από mourgos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-07, 14:21
  3. e-shop.gr: Απαράδεκτη συμπεριφορά
    Από Cafeeine στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-07, 22:12
  4. Vivodi και απαραδεκτή συμπεριφορά
    Από krals στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 138
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-05, 22:35
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-04, 11:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας