Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 28
  1. #1
    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    (24mbps) 2,5mbps
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΖΑΝΗ
    Router
    Linksys
    SNR / Attn
    9db(dB) / 33db(dB)
    Πρίν απο ένα μήνα έκανα σέρβις στην αντιπροσωπεία. Παιδιά σήμερα έμεινα απο λάδια στο αυτοκίνητο μου. Πίσω μου μια υγρή γραμμή πρόδιδε τί είχα πάθει.Το λαμπάκι στο κόκκινο. Βάζω ένα λίτρο λάδι και πάω το αυτοκίνητο στο συνεργείο που ήταν κοντά μου. Εκεί μαθαίνω τα εξής. Το φίλτρο λαδιού το έσφιξαν πολύ και τρύπησε. Τα μπουζί δεν μου τα άλλαξαν, 100χιλ διάκενο. Δεν μου άλλαξαν επίσης τον ιμάντα χρονισμού και κινδυνεύω να μείνω από μηχανή. Η μηχανή ετεροχρονισμένη καίει περισσότερη βενζίνη. Το φίλτρο αέρα απλώς το φύσηξαν. Στο ΚΤΕΟ που είχα περάσει με παρακάλια δεν με έκοψαν για καυσαέρια ενώ είχα βγάλει κάρτα καυσαερίων απο την αντιπροσωπεία. Έμεινα κόκκαλο με όλα αυτά. Τι σέρβις μου έκαναν; Σέρβις στο πορτοφόλι; Γιατί εγώ πλήρωσα για αέρα κοπανιστό όπως κατάλαβα. Στο τιμολόγιο είναι χρεωμένα μπουζί, φίλτρο αέρα, λαδιού, βενζίνης, κάρτα καυσαερίων και εργατικά δεν είναι χρεωμένος ο ιμάντας χρονισμού. Άρε Ευαγγελάτο πόσο δίκαιο έχεις. ΘΑ Διαμαρτυρηθώ στην αντιπροσωπεία και θα απαιτήσω την επιστροφή των χρημάτων και μετά δεν με ξαναβλέπουν. Έχω ένα HYUNDAI ACCENT. Το επόμενο κορόϊδο παρακαλώ, ας μας περιγράψει το πάθημά του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kokostas : 02-05-08 στις 16:32.
    ADSL? Yes thank's

  2. #2
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.603
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μεγάλη ντροπή.


    Ένός γνωστού εδώ, 3 μηνών Golf GTi edition30... του έφυγε η μηχανή... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. 35k eur αυτοκίνητο. H πλάκα είναι οτι δεν αναγνωρίζει η ασφάλεια την βλάβη, ρίχνει το φταίξιμο στον ιδιοκτήτη.

  3. #3
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    HYUNDAI ACCENT εχω κι εγώ και γενικά μπορεις να βρεις φθηνά ανταλλακτικά, παντως καλύτερα μερικές εργασίες να τις κάνεις σε φίλο σου ή μονος σου οπως θέματα συντήρησης μπαταρίας, υγρά φρένων και άλλα..

  4. #4
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρίν απο ένα μήνα έκανα σέρβις στην αντιπροσωπεία. Παιδιά σήμερα έμεινα απο λάδια στο αυτοκίνητο μου. Πίσω μου μια υγρή γραμμή πρόδιδε τί είχα πάθει.Το λαμπάκι στο κόκκινο. Βάζω ένα λίτρο λάδι και πάω το αυτοκίνητο στο συνεργείο που ήταν κοντά μου. Εκεί μαθαίνω τα εξής. Το φίλτρο λαδιού το έσφιξαν πολύ και τρύπησε. Τα μπουζί δεν μου τα άλλαξαν, 100χιλ διάκενο. Δεν μου άλλαξαν επίσης τον ιμάντα χρονισμού και κινδυνεύω να μείνω από μηχανή. Η μηχανή ετεροχρονισμένη καίει περισσότερη βενζίνη. Το φίλτρο αέρα απλώς το φύσηξαν. Στο ΚΤΕΟ που είχα περάσει με παρακάλια δεν με έκοψαν για καυσαέρια ενώ είχα βγάλει κάρτα καυσαερίων απο την αντιπροσωπεία. Έμεινα κόκκαλο με όλα αυτά. Τι σέρβις μου έκαναν; Σέρβις στο πορτοφόλι; Γιατί εγώ πλήρωσα για αέρα κοπανιστό όπως κατάλαβα. Στο τιμολόγιο είναι χρεωμένα μπουζί, φίλτρο αέρα, λαδιού, βενζίνης, κάρτα καυσαερίων και εργατικά δεν είναι χρεωμένος ο ιμάντας χρονισμού. Άρε Ευαγγελάτο πόσο δίκαιο έχεις. ΘΑ Διαμαρτυρηθώ στην αντιπροσωπεία και θα απαιτήσω την επιστροφή των χρημάτων και μετά δεν με ξαναβλέπουν. Έχω ένα HYUNDAI ACCENT. Το επόμενο κορόϊδο παρακαλώ, ας μας περιγράψει το πάθημά του.
    ζητα αντιγραφο και ζητα πισω με κωδικο παραγγελιας (του αμαξιου) τα ανταλλακτικα σου πισω ωστε να τα εχεις σαν αποδειξη οτι δεν σου αλλαξαν τιποτα απλα και ωραια και αν σου πουν τιποτα τηλεφωνακι στο ινκα email στην μαμα hyundai και μην νομιζεις και μονο το email θα τους φτιαξει την μερα(αν δεν τους πεταξουν εξω με τις κλωτσιες φυσικα..)

  5. #5
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Δεν ξερω ποσο ειναι το διακενο στα Accent αλλά γενικα ολα τα αυτοκινητα πλεον παιζουν στα 0.9 με 1.1
    Οποτε τα μπουζι οπως λες μπορει και να τα ειχαν αλλαξει.

    Το φιλτρο αερα μετα απο λιγα χλμ σε δρομο με σκονη μαζευει αρκετη. Ενα πολυ δουλεμενο και καθαρισμενο φιλτρο αερα ξεχωριζει απο το χρωμα που εχει αλλοιωθει ακομα και απο την μεσα μερια. Αν απο μεσα ειναι κιτρινο-κιτρινο τοτε ειναι νεο.

    Ελαττωματικα φιλτρα λαδιου εχουν τυχει σε Citroen (γνησια) καθως και σε διαφορους τυπους/μαρκες aftermarket (ιμιτασιον που λεμε). Ανοιγουν και χανουν λαδια. Ειδικα κατι Champion μονο πρωταθλητες δεν ειναι.

    Ιμαντα χρονισμου αν και η Hyundai ελεγε για καθε 45.000χλμ η εμπειρια εχει δειξει οτι ο εργοστασιακος ιμαντας χρονισμου κραταει για πανω απο 120.000χλμ.
    Οποτε και να σε κοροϊδεψαν δεν συντρεχει κινδυνος, πλην της απατης.
    Αν τυχον γιατι οπως λες δεν σε χρεωσαν εργασια. Μηπως το ανταλλακτικο ειναι τιποτα αλλο με κουλη ονομασια (συνηθες φαινομενο).

    Αν δεν αλλαχθει ο ιμαντας εκκεντροφοδρου (ή χρονισμου λεγεται) δεν καιει περισσοτερη βενζινη.
    Ο χρονισμος παραμενει ο ιδιος και αναλαμβανει ο τεντωτηρας γι`αυτο.
    Μονο αν το χρονισεις εξ`αρχης λαθος.

    Καυσαερια μπορει να μην περνουσες λογω βενζινης, λογω καταλυτη (αν εχεις κανει πανω απο 80.000 ισως τα εχει παιξει), λογω αισθητηρα "λ" (μπορει να τα επαιξε ξαφνικα λογω κακης βενζινης), λογω μπεκ, λογω βαλβιδων και για χιλιους τρεις λογους.
    Το οτι εκανες σερβις δεν σημαινει οτι θα περναει τα καυσαερια επ`απειρον...
    Ουτε και οτι το σερβις σημαινει οτι αλλαζουν καταλυτες, αισθητηρες "λ", καθαριζουν μπεκ, κτλ.
    Σερβις σημαινει συντηρηση και οχι επιδιορθωση βλαβων.
    Εφοσον τοτε εβγαλε καρτα ειτε το αυτοκινητο ηταν σωστο, ειτε το μηχανημα τους χαλασμενο, ειτε σου εκαναν "διευκολυνση" βγαζοντας σου καρτα ενω δεν βγαζει, ειτε σου εβγαλαν ενω δεν εβγαζε για να σου δειξουν οτι ολα ειναι ΟΚ αφου το φτιαχνεις σε αυτους.


    Οπως και να εχει δεν δικαιολογω κανεναν.
    Απλα σου λεω τι περιπτωσεις υπαρχουν.
    Δεν μπορω να ξερω ουτε την κατασταση του αυτ/του σου, ουτε την ποιοτητα του συνεργειου αλλά ουτε και την ειλικρινεια τους.
    Παντως επειδη σου συνεβηκε το προβλημα με το φιλτρο ηταν και η αφορμη:
    α) να επαγρυπνησεις
    β) να γινεις προκατηλειμμενος.

    Χαλαρωσε και ζητα ηρεμα εξηγησεις.

    ........Auto merged post: Patentman added 2 Minutes and 12 Seconds later........

    Αλλά μιας και ειπες "καιει περισσοτερη βενζινη" και απο την αλλη ειπες "δεν περνουσε τον ελεγχο καυσαεριων" τοτε 99% εχεις προβλημα με τον αισθητηρα "λ".

    ........Auto merged post: Patentman added 2 Minutes and 45 Seconds later........

    Α, και το μπουζι δεν χρειαζεται να το δεις απο το διακενο.
    Με το ματι φαινεται η ακιδα γειωσης αν εχει φθαρει (στρογγυλεψει).
    Αν ειναι μια χαρα με τις γωνιες της, καθως και το ηλεκτροδιο εχει και αυτο σωστη κοψη και δεν ειναι στρογγυλεμενο τοτε ειναι καινουρια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Patentman : 02-05-08 στις 20:36. Αιτία: auto merged post

  6. #6
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    πλουσιο μιγμα= εγκεφαλος και χρονισμος εκκ

  7. #7
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Ο "εγκεφαλος" δεν παρουσιαζει δυσλειτουργιες τετοιου τυπου. Ή θα δουλευει ή θα τα παιξει (πλεον δεν τα παιζει παρα μονο αν καει κανενα αλτενεητορ, αν και πολλοι "εγκεφαλοι" εχουν προστασια ακομα και απο αυτο και σβηνουν τον κινητηρα σε τετοια περιπτωση, πλεον ειναι 0.0000001% να καει εγκεφαλος).
    Αν ποτε σας πουνε "θελει εγκεφαλο" ειναι κλεφτες ή ασχετοι.
    Οι διαφοροι αισθητηρες παθαινουν βλαβη που διορθωνεται (π.χ καθαρισμα) ή μονιμη ζημια.

    Αν ο χρονισμος φυγει τοτε θα συμβουν:

    α) δεν θα τραβαει.
    β) θα χτυπαει το μοτερ.
    γ) δεν θα κραταει σωστα ρελαντι.
    δ) δεν θα παιρνει ευκολα μπροστα.
    ε) θα υπερθερμαινεται.

    Αλλά βενζινη δεν θα καιει παραπανω, οχι τοσο που να ειναι αισθητη η διαφορά.

    Το πρωτο που συνδεεται με την καταναλωση βενζινης ειναι ο αισθητηρας λαμδα οπου αυτος κανονιζει την αναλογια του μιγματος και σαν δευτερο ρολο παιζει ο μετρητης μαζας αερα (MAF).
    Αλλά συνηθως ο MAF δεν χαλαει ευκολα, αντιθετα ο λαμδα χαλαει παρα πολυ ευκολα (ακομα και μεσα σε λιγα χλμ μετα απο νοθευμενη βενζινη).

    Αυτα οχι σαν μαθημα μηχανολογιας αλλά σαν μαθημα του να μην βγαζει κανεις συμπερασμα μηχανολογικο ενω δεν ειναι μηχανολογος.
    Γιναμε ολοι μηχανικοι, γιατροι και δικηγοροι.

  8. #8
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patentman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο "εγκεφαλος" δεν παρουσιαζει δυσλειτουργιες τετοιου τυπου. Ή θα δουλευει ή θα τα παιξει (πλεον δεν τα παιζει παρα μονο αν καει κανενα αλτενεητορ, αν και πολλοι "εγκεφαλοι" εχουν προστασια ακομα και απο αυτο και σβηνουν τον κινητηρα σε τετοια περιπτωση, πλεον ειναι 0.0000001% να καει εγκεφαλος).
    Αν ποτε σας πουνε "θελει εγκεφαλο" ειναι κλεφτες ή ασχετοι.
    Οι διαφοροι αισθητηρες παθαινουν βλαβη που διορθωνεται (π.χ καθαρισμα) ή μονιμη ζημια.

    Αν ο χρονισμος φυγει τοτε θα συμβουν:

    α) δεν θα τραβαει.
    β) θα χτυπαει το μοτερ.
    γ) δεν θα κραταει σωστα ρελαντι.
    δ) δεν θα παιρνει ευκολα μπροστα.
    ε) θα υπερθερμαινεται.

    Αλλά βενζινη δεν θα καιει παραπανω, οχι τοσο που να ειναι αισθητη η διαφορά.

    Το πρωτο που συνδεεται με την καταναλωση βενζινης ειναι ο αισθητηρας λαμδα οπου αυτος κανονιζει την αναλογια του μιγματος και σαν δευτερο ρολο παιζει ο μετρητης μαζας αερα (MAF).
    Αλλά συνηθως ο MAF δεν χαλαει ευκολα, αντιθετα ο λαμδα χαλαει παρα πολυ ευκολα (ακομα και μεσα σε λιγα χλμ μετα απο νοθευμενη βενζινη).

    Αυτα οχι σαν μαθημα μηχανολογιας αλλά σαν μαθημα του να μην βγαζει κανεις συμπερασμα μηχανολογικο ενω δεν ειναι μηχανολογος.
    Γιναμε ολοι μηχανικοι, γιατροι και δικηγοροι.
    maf δεν εχει κανενα χιουνται map εχουν και αυτο της πλακας
    ο εγκεφαλος τα παιζει απλως επιδη στο συνεργειο δεν βαζουν γειωση στο αμαξι (το εχει παθει ο πατερας μου σε elantra )
    αλλωστε οταν μπει σε safe mode ο εγκεφαλος εχει αλλα κολπα μετα και φυσικα αλλαγη εγκεφαλου..
    ο χρονισμος χαλαει ακομη και με "βουλωμενα" μπεκ
    ο λ περνει μονο θερμοκρασια και πιεση(η ογκομετρικη ροη)καυσαεριων ωστε να μεταβαλλει τον ψεκασμο και φυσικα την αναλογια καυσιμου/αερα αρα κατι δεν παει καθολου καλα και δεν ειναι μονο ο χρονισμος ο καταλυτης(?) προφανως τα εχει παιξει μπορει να σου εβαλαν κανα μουφα
    μηπως λεω μηπως αμεσως μετα απο το service εβαλες με την μια βενζινη με πανω απο 98 oct?
    γιατι εαν το εκανες εισαι δολοφονος..

  9. #9
    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    (24mbps) 2,5mbps
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΖΑΝΗ
    Router
    Linksys
    SNR / Attn
    9db(dB) / 33db(dB)
    Φίλοι μου. Το θέμα σκοπό έχει να συγκεντρώσουμε παρόμοιες περιπτώσεις και όχι να ασχοληθούμε με ένα Hyundai. Να δημιουργηθεί μια εικόνα του καταναλωτή. Όλα είναι συμπτώσεις; ή ξεπεσμός του καταναλωτή; Πάντως δείτε το σαν Δημοσκόπιση. Με τα συνεργεία ξέρω πως θα καθαρίσω.

    Αναγκαστικά απαντώ: "Στο τιμολόγιο είναι χρεωμένα μπουζί, φίλτρο αέρα, λαδιού, βενζίνης, κάρτα καυσαερίων συν εργατικά δεν είναι χρεωμένος ο ιμάντας χρονισμού." α) Για τον ιμάντα χρονισμού θα έπρεπε να με ενημερώσουν εάν χρειάζεται αλλαγή. Έτσι; Δεν τον πλήρωσα. Τα μπουζί έπρεπε να έχουν διάκενο 70 στη φιλιέρα όπως μου είπαν. Έγώ είπα στο συνεργείο να τα ελέγξουν. Πόσο σοβαρή είναι μια τέτοια περίπτωση; Σκεφτείτε να έμενα από λάδια στην Εθνική οδό τις ημέρες του Πάσχα η την Πρωτομαγιά; Το αυτοκίνητο είναι πολύ αργό στην επιτάχυνση, δεν τολμώ να προσπεράσω σε κίνηση. Βενζίνα βάζω την απλή αμόλυβδη. Γράψτε για τις δικές σας περιπτώσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kokostas : 03-05-08 στις 02:04.
    ADSL? Yes thank's

  10. #10
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι μου. Το θέμα σκοπό έχει να συγκεντρώσουμε παρόμοιες περιπτώσεις και όχι να ασχοληθούμε με ένα Hyundai. Να δημιουργηθεί μια εικόνα του καταναλωτή. Όλα είναι συμπτώσεις; ή ξεπεσμός του καταναλωτή; Πάντως δείτε το σαν Δημοσκόπιση. Με τα συνεργεία ξέρω πως θα καθαρίσω.
    πού έκανες το σερβις;

  11. #11
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Το 0.7 διακενο εχει εξαφανιστει. Ο λογος ειναι οτι πλεον τα μπουζι (αλλα και οι πολλαπλασιαστες) μπορουν και δινουν σωστο σπινθηρα στα 0.9-1.1 που βοηθαει στο να παρει ευκολα μπροστα, στην οιμοιογενη καυση με συνεπεια την μεισωη καταναλωσης και την μειωση καυσαεριων. Κατω απο 0.8 διακενο στα μπουζι δεν νομιζω να υπαρχει αυτοκινητο σημερα, εδω δεν υπηρχε μετα το 1990 παρα μονο μερικα turbo (που θελουν πιο ισχυρο σπινθηρα μιας και οσο μεγαλωνει η συμπιεση του καυσιμου μιγματος τοσο δυσκολοτερα εμφανιζεται σπινθηρας και τα turbo απαιτουν μεγαλη συγκεντρωση θερμοτητας -ο σπινηθηρας δεν αναφλεγει το καυσιμο μιγμα αλλά η θερμοτητα που παραγει).
    Μου κανει μεγαλη εντυπωση, αλλά μιας και δεν ειμαι σιγουρος για το συγκεκριμενο μοντελο δεν θα επιμεινω πανω σε αυτο (το μοντελο).

    Μετα ομως απο μια αναδρομη σε καταλογο της NGK μπορω πλεον να ειμαι και σιγουρος για το διακενο.
    Δινει τα BKR5E-11, οπου -11 ειναι το διακενο, δηλαδη 1.1 http://www.ngkpartfinder.co.uk/car_c...ENT&engine=1.3

    Αρα εφοσον σου ειπαν οτι επρεπε να εχει 0.7 ειναι ασχετοι και επικινδυνοι.
    Με 0.7 θα καψεις πολλαπλασιαστες, δεν θα τραβαει, θα καιει τα αντερα του, δεν θα παιρνει ευκολα εμπρος, θα ρεταρει, θα χαλασει τον καταλυτη, θα φθειρει τον λαμδα, και ενδεχεται να κανει ζημια στα πιστονια.

    Οποτε πριν προβεις σε περαιτερω ενεργειες φροντισε να μαθεις ποιος σε κοροϊδευει.
    Γιατι αυτος που σου ειπε περι 0.7 ειναι και ασχετος και επικινδυνος.

  12. #12
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    248
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/20
    ISP
    Sunrise comfort
    Router
    Sagemcom F@st 5360
    Οι αντιπροσώπειες δινούν εγγύηση για τις εργασίες και τα ανταλλακτίκα που βάζουν. Σε περίπτωση προβλήματος απο κακό σέρβις η εταιρεία αναλαμβάνει τη διόρθώση του λάθους και παραχώρηση άλλου αυτοκινήτου ώστε ο πελάτης να κάνει τη δουλειά του. Σε μια μεγάλη opel που δούλευα πριν 5 χρόνια στην Ελλάδα αυτο είχε συμβεί μερικές φορες. Το γράφουν και στα ψιλά γράμματα πίσω απ την απόδειξη αν θυμάμαι καλα και το έχουν στάνταρ οι αντιπροσωπείες.

  13. #13
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.753
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για δε βρίσκεις ένα συνεργείο στη γειτονιά σου που ξέρει απο Hyundai; Νομίζω θα έχεις καλύτερη εξυπηρέτηση, πιο φιλικό περιβάλλον και άμεση επαφή με τον μάστορα.

  14. #14
    Εγγραφή
    21-12-2004
    Περιοχή
    Ανα την επικράτεια...
    Μηνύματα
    1.425
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    12288/512
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Cisco877-SEC-K9
    SNR / Attn
    6(dB) / 36.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannhs1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως λεω μηπως αμεσως μετα απο το service εβαλες με την μια βενζινη με πανω απο 98 oct?
    γιατι εαν το εκανες εισαι δολοφονος..
    Της τσέπης του;
    Πείτε όχι στα ναρκωτικά.
    Δε φτάνουν για όλους!!!

  15. #15
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gatoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της τσέπης του;
    οχι ειναι γνωστο οτι μετα απο service ΔΕΝ βαζεις βενζινη ψηλων οκτανιων διοτι εαν εχει ερθει απο γενικο ελενχο μπορει καλλιστα να καταστρεψει το μοτερ

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πληρώνω πλέον σαν κορόιδο...
    Από GnG στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-08, 11:59
  2. μηπως πιαστηκα κοροιδο
    Από grgmls στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-07, 00:51
  3. Ελληνας=κοροιδο ?????
    Από evans1 στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-06, 09:13
  4. Απο την πρώτη μέρα κορόιδο?
    Από PARALLAX στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-05, 16:55
  5. Πλήρωνε κοροιδο!
    Από GiwrgosD στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-05, 23:03

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας