Σελ. 408 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 388398403406407408409410413 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.106-6.120 από 6239
  1. #6106
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    καποια στιγμη θα βελτιωθει το πραμα,θελω να ελπιζω τουλαχιστον.προς το παρον προσπαθω πραγματικα να απεχω,οσο κ αν αγαπω τον αρη.δε διαβαζω,δεν ακουω τιποτα.εχουμε αλλες στεναχωριες πρωτα
    VAMOS ARIS

  2. #6107
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Χρόνια πολλά παιδιά
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2012-12-14-08-09-08.png 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  41,8 KB 
ID: 116910
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  3. #6108
    Εγγραφή
    13-08-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.102
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Eυχαριστούμε. Ρε σεις, κατάλαβε κανένας τι έγινε στη Δράμα ?!?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος agrelaphon : 15-12-12 στις 22:15.

  4. #6109
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    κανενας,ουτε οι παικτες της Δραμας.ΑΡΗΣ εισαι
    VAMOS ARIS

  5. #6110
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    παλι τα ιδια...σε ολα?
    VAMOS ARIS

  6. #6111
    Εγγραφή
    13-08-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.102
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Tι να πεις, απογοήτευση... ακόμα και όταν πάμε να κλέψουμε το ματσ, στο τέλος θα γίνει η πατάτα.
    BTW, είμαι ο μόνος που νομίζω οτι η διαιτησία του Κάκου ήταν άριστη? (το οφσάιντ-γκολ της ΑΕΚ είναι ευθύνη του επόπτη και γενικά πολύ δύσκολη φάση, εγώ με ριπλέι το κατάλαβα)

  7. #6112
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από agrelaphon Εμφάνιση μηνυμάτων
    BTW, είμαι ο μόνος που νομίζω οτι η διαιτησία του Κάκου ήταν άριστη?
    Ναι...

  8. #6113
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Πολλοί μας είχαν ξεγραμμένους μετά το Χ με πανθρακικό. Όμως ο ΑΡΗΣ ειναι ΑΡΗΣ και με τις δυο παλικαρίσιες νίκες όπως δείχνουν τα πράματα μάλλον μένει στην κατηγορία. Νίκη και στον Πανόπουλο για να μην έχει να πει κανείς τίποτα.

  9. #6114
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παίρνοντας αφορμή από διάφορα που άκουσα και διάβασα γενικότερα μετά την διακοπή του αγώνα της Αεκ, αλλά και από ένα ποστ του κιτρινόμαυρου μονοπατιού, συνεχίζω στο ίδιο μοτίβο.

    Ερώτηση: γιατί διακόπηκε το παιχνίδι πέρσι τέτοια εποχή περίπου, πάλι με τον αστέρα;
    Απάντηση: γιατί ένα μπουκάλι χτύπησε την “Σουλίτσα” βοηθό και μόνο γέφυρα διακομιδής της στο ΚΑΤ δεν στήθηκε, για να αποδείξουν ότι το μπουκάλι που την χτύπησε από τον ανεγκέφαλο συνοπαδό μας, ήταν σχεδόν θανατηφόρο!!!

    Ερώτηση: μπορεί να αδειάσει σε 10’ όλη η θύρα 2 όπως είχε ζητήσει τότε ο ίδιος διαιτητής, για να συνεχίσει τον αγώνα;
    Απάντηση: ο αγώνας διεκόπη.

    Η πλάτη του Άρη, έχει δεχτεί πρωτόγνωρα για τα ποδοσφαιρικά δεδομένα χτυπήματα κατά καιρούς κι έχω γράψει, αν ενίοτε παίρνει κάτι ψίχουλα είναι μόνο για το θεαθήναι και για να μπορούν μερικοί να κατατάξουν τον Άρη ίσα με τα μούτρα τους, είτε για να μας “βουλώνουν” το στόμα…

    Ο Άρης στην χειρότερη του χρονιά, αποτέλεσμα της κάκιστης διοικητικής διαχείρισης τα τελευταία χρόνια, δέχτηκε τα χειρότερα “διαιτητικά λάθη”, που διαμόρφωναν αποτέλεσμα. Ο Άρης ακόμα και μ αυτήν την εικόνα που είχε αγωνιστικά, θα είχε σωθεί πολλές αγωνιστικές πριν.

    Εντέλει, ο Άρης είναι η τελευταία ομάδα που οποιοσδήποτε φίλαθλος, οπαδός, παράγοντας, δημοσιογράφος, μπορεί να φέρει ως παράδειγμα, για να δικαιολογήσει την αποτυχία της ομάδας του.

    Είπα να μην γράψω (εδώ τουλάχιστον) μέχρι την λήξη του πρωταθλήματος, αλλά είμαι πολύ καχύποπτος με το όλο κλίμα που προσπαθούν να περάσει από τα μουμουε!

    Συμφωνώ με τον Μήτσο, ότι ο Άρης πρέπει πάση θυσία να κερδίσει τον αγώνα με την Ξάνθη, όχι μόνο για να κλείσει στόματα, αλλά για να διασφαλίσει 100% την παραμονή!
    Ποιος μου λέει εμένα, ότι η έφεση της Αεκ κατά της πρωτόδικης απόφασης που αναμένεται να είναι καταδικαστική με αφαίρεση βαθμών, αλλά θα εκδικαστεί μετά το τέλος του πρωταθλήματος και αναλόγως την έκβαση των αποτελεσμάτων, μειώσουν την πρωτόδικη απόφαση και επιστρέψουν τους βαθμούς στην Αεκ;
    Έχουν δει και δει τα μάτια μας και το παραπάνω σενάριο είναι πολύ πιθανό, αν χάσουμε από την Ξάνθη!!! Δεν θα ξαφνιαστούμε κιόλας, γιατί όπως είπα, πολλά καινούργια κόλπα παίχτηκαν στην πλάτη του Άρη
    Η νίκη είναι μονόδρομος, τελεία και παύλα.
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  10. #6115
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    καλα αυτή η ΑΕΚ δε μπορώ να πιστεψω επουδενί ότι μπορεί να κερδίσει μέσα στον Ατρόμητο... Αυτό δε σημαίνει όμως ότι δε πρέπει απαραιτήτως να πάρουμε την Ξάνθη.

    Για την κουρομπίλια τα είπες όλα opimis. Για το βέροια-αρης που το εξισώνουν μερικοί με το χθεσινό, είναι απλά γελοίο. Καμιά απολύτως σχέση το ένα με το άλλο.

  11. #6116
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    οντως καμια σχεση,η προπαγανδα εχει κ τα ορια της.στο φιναλε 2 φορες πεσαμε στα ΧΑΡΤΙΑ οποτε ξερουμε απο αυτα.να δουμε.θα εφαρμοστει αυτη τη φορα το γραμμα του νομου?ο ΟΦΗ ζητησε αποφαση πρωτα κ μετα το παιχνιδι,ελπιζω να κανουμε το ιδιο κ εμεις
    VAMOS ARIS

  12. #6117
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Όπως γράφει στο μπλοκ της “δίκης” ο Κυριάκος Θωμαΐδης, ο πρώην πρόεδρος του πανιωνίου Τάσος Ερμείδης, είπε στην ραδιοφωνική εκπομπή “έφεση” στο ΣΚΑΪ:

    "Οπαδοί του Άρη εισέβαλαν στο ΟΑΚΑ"!

    Spoiler:
    "Εγινε προβοκάτσια εναντίον της ΑΕΚ. Πέντε πούλμαν κατέβηκαν από τη Θεσσαλονίκη και οι οπαδοί του Άρη δημιούργησαν επεισόδια στο ΟΑΚΑ (!). Δεν μπορώ να το αποδείξω ούτε έχω πληροφόρηση, αλλά είμαι καθηγητής στο ποδόσφαιρο. Πρέπει να παρέμβει ο υφυπουργός αθλητισμού Γιάννης Ιωαννίδης για το γεγονός ότι ο Αστέρας Τρίπολης έπαιξε με αναπληρωματικούς στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

    Τάσος Ερμείδης, πρώην πρόεδρος Πανιωνίου, στη ραδιοφωνική "Εφεση στον Σκάϊ".


    Για όσους παρακολουθείτε την δίκη της Δευτέρας η έστω έτυχε κάποιες φορές, είναι εκείνος ο παππούς που βγαίνει να μιλήσει και νομίζεις ότι είναι στο τελικό στάδιο του αλκοολισμού… αλλά δεν φταίει αυτός που τον βγάζουν και λέει ότι του κατεβεί, μιας και δεν ξέρουμε τι ακριβώς πίνει (κι όπως λένε δεν μας δίνει).
    Την περασμένη Δευτέρα 8/4/13 ο Θωμαΐδης είχε για μια ακόμα φορά θέμα την διαιτησία και στην διάρκεια της εκπομπής παρενέβησαν πολλοί διαιτητές. Κάποια στιγμή, λέει ότι θέλει να παρέμβει ο πρώην πρόεδρος του πανιωνίου! Βγαίνει στον αέρα και δεν λέει τίποτα (στην κυριολεξία), περιμένοντας να του πουν πιο είναι το θέμα, για το οποίο πρέπει να μιλήσει! Του λέει ο Θωμαΐδης “κύριε Ερμείδη, ζητήσατε να παρέμβετε στην εκπομπή, πείτε μας λοιπόν” για να πάρει την απάντηση “με καλέσατε, για πιο θέμα θέλετε να σας πω…” προσπάθησε να τα μπαλώσει ο Θωμαΐδης, αλλά η πατάτα ήδη είχε γίνει!!!

    Ακούτε τώρα τι είπε μεταξύ άλλων ο παππούς!!! “… Δεν μπορώ να το αποδείξω ούτε έχω πληροφόρηση, αλλά είμαι καθηγητής στο ποδόσφαιρο” κι ύστερα ήρθαν οι μέλισσες…
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  13. #6118
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Ρε Μήτσο, διασκέδασε το λίγο!!! Προσπαθείς τώρα, που κελαηδάνε αλλόφρονα το “κύκνειο άσμα” τους, να του εξηγήσεις κάτι;

    Βρήκα το καταλληλότερο άτομο, να μας εξηγήσει τι τελικά ειπώθηκε στα αποδυτήρια με τον τριτσωνη, πριν την οριστική διακοπή του αγώνα!





    Αυτό ακριβώς… τίποτα άλλο!!!
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  14. #6119
    Εγγραφή
    13-08-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.102
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από opimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως γράφει στο μπλοκ της “δίκης” ο Κυριάκος Θωμαΐδης, ο πρώην πρόεδρος του πανιωνίου Τάσος Ερμείδης, είπε στην ραδιοφωνική εκπομπή “έφεση” στο ΣΚΑΪ:

    "Οπαδοί του Άρη εισέβαλαν στο ΟΑΚΑ"!

    Spoiler:
    "Εγινε προβοκάτσια εναντίον της ΑΕΚ. Πέντε πούλμαν κατέβηκαν από τη Θεσσαλονίκη και οι οπαδοί του Άρη δημιούργησαν επεισόδια στο ΟΑΚΑ (!). Δεν μπορώ να το αποδείξω ούτε έχω πληροφόρηση, αλλά είμαι καθηγητής στο ποδόσφαιρο. Πρέπει να παρέμβει ο υφυπουργός αθλητισμού Γιάννης Ιωαννίδης για το γεγονός ότι ο Αστέρας Τρίπολης έπαιξε με αναπληρωματικούς στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

    Τάσος Ερμείδης, πρώην πρόεδρος Πανιωνίου, στη ραδιοφωνική "Εφεση στον Σκάϊ".


    Για όσους παρακολουθείτε την δίκη της Δευτέρας η έστω έτυχε κάποιες φορές, είναι εκείνος ο παππούς που βγαίνει να μιλήσει και νομίζεις ότι είναι στο τελικό στάδιο του αλκοολισμού… αλλά δεν φταίει αυτός που τον βγάζουν και λέει ότι του κατεβεί, μιας και δεν ξέρουμε τι ακριβώς πίνει (κι όπως λένε δεν μας δίνει).
    Την περασμένη Δευτέρα 8/4/13 ο Θωμαΐδης είχε για μια ακόμα φορά θέμα την διαιτησία και στην διάρκεια της εκπομπής παρενέβησαν πολλοί διαιτητές. Κάποια στιγμή, λέει ότι θέλει να παρέμβει ο πρώην πρόεδρος του πανιωνίου! Βγαίνει στον αέρα και δεν λέει τίποτα (στην κυριολεξία), περιμένοντας να του πουν πιο είναι το θέμα, για το οποίο πρέπει να μιλήσει! Του λέει ο Θωμαΐδης “κύριε Ερμείδη, ζητήσατε να παρέμβετε στην εκπομπή, πείτε μας λοιπόν” για να πάρει την απάντηση “με καλέσατε, για πιο θέμα θέλετε να σας πω…” προσπάθησε να τα μπαλώσει ο Θωμαΐδης, αλλά η πατάτα ήδη είχε γίνει!!!

    Ακούτε τώρα τι είπε μεταξύ άλλων ο παππούς!!! “… Δεν μπορώ να το αποδείξω ούτε έχω πληροφόρηση, αλλά είμαι καθηγητής στο ποδόσφαιρο” κι ύστερα ήρθαν οι μέλισσες…
    Τεκικά οπαδοί του ΟΦΗ ήταν ...μάλλον ίσως

  15. #6120
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Συγχαρητήρια στην ομάδα, από δω και πέρα όμως ξεκινάει ένας άλλος αγώνας, αυτός της οικονομικής σωτηρίας/εξυγίανσης.

Σελ. 408 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 388398403406407408409410413 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας