Σελ. 316 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 296306311314315316317318321326336 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.726-4.740 από 6239
  1. #4726
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gila1899 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νοοτροπία αυτή(ότι αν έκλεψε το Δημόσιο καλά έκανε) λέει πολλά για τους πολίτες αυτής της χώρας γενικότερα και πέρα από τη μπάλα.
    Ενω αν του τα χαρισει το Δημοσιο ολα καλα.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  2. #4727
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gila1899 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νοοτροπία αυτή(ότι αν έκλεψε το Δημόσιο καλά έκανε) λέει πολλά για τους πολίτες αυτής της χώρας γενικότερα και πέρα από τη μπάλα.
    +1

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 1 λεπτά και 40 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik49 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενω αν του τα χαρισει το Δημοσιο ολα καλα.
    Όχι βέβαια.

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 0 λεπτά και 50 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Linus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν απέκτησαν όλοι γήπεδο με την ευκαιρία των Ολυμπιακών αγώνων
    Καμία αντίρρηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 21-06-09 στις 19:42. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  3. #4728
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gila1899 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νοοτροπία αυτή(ότι αν έκλεψε το Δημόσιο καλά έκανε) λέει πολλά για τους πολίτες αυτής της χώρας γενικότερα και πέρα από τη μπάλα.
    “Καλώς ήρθες στον πλανήτη γη και ειδικότερα στην Ελλάδα” θα μπορούσε να σου πω, αν η εγγραφή σου στο φόρουμ ήταν μόλις σήμερα!!! Άργησες να ανακαλύψεις (όπως κι εγώ αλλωστε) ότι ζούμε σε μια χώρα με σάπιους πολιτικούς και σάπιους πολίτες! Αυτό που δεν ξέρω είναι, αν οι πολιτικοί δημιουργήσανε τους σάπιους πολίτες η το αντίθετο.

    @Burning Skies υποκριτής θέλω να πιστεύω ότι δεν υπήρξα ποτέ, τουλάχιστον μέσα σε κοινότητες. Και μιας και απομονώσατε την πρόταση, απ όλα τα άλλα που έγραψα, να την ξανά γράψω καθαρά να την έχετε και να την χαίρεστε:

    Αν λοιπόν ο Σκόρδας ως πρόεδρος της ΠΑΕ Άρης τότε, έκλεψε το δημόσιο προς όφελος της ομάδας και όχι για να τσεπώσει το χρήμα ο ίδιος, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ.-

    Κι άντε τρέξτε τώρα να μάθετε σε ποιον πλανήτη ζείτε!!!

    Υ.Γ έχω βαρεθεί να εύχομαι μάταια να αλλάξει κάτι σ αυτόν τον τόπο, κάντε το εσείς για μένα…
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  4. #4729
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    @opimis

    Συγχαρητήρια για τις ιδέες σου. Μιλάς για σάπιους πολίτες αλλά ξεκάθαρα ακολουθείς την ίδια νοοτροπία με αυτούς. Τι θες να σου πω και μπράβο επειδή το περιορίζεις σε ότι ωφελεί την ομάδα σου;

    Προφανώς δεν εύχεσαι να αλλάξει τίποτα σε αυτό τον τόπο. Μ' αρέσει που μιλάς για υποκρισία...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  5. #4730
    Εγγραφή
    29-06-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12875/977
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Siemens SL2-141
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 27.5(dB)
    Καλη εβδομάδα καταρχήν να έχουμε όλοι

    Μή κάνεις σαν κακιά πεθερά ρε συ opimis.
    Γιατί έβαλες τις μουτσούνες και τέτοια...
    Απο τη στιγμή που αυτός ο σύλλογος πρεσβεύει κάποιες αρχές δε θέλω κανένας Σκόρδας να τις μειώνει και να δίνει τυχών πάτημα σε 3ους να λένε διάφορα.

    Δε δέχομαι το οτι επειδή κλέβουν οι άλλοι να κλέψουμε και εμείς βάζοντας το καλό του ΑΡΗ μπροστά.
    Αν είναι να σηκώσουμε και εμείς κανα πανό και να μας λένε και εμάς ρουφιάνους μετά.

    Μιλούσα με ένα συμπολίτη τις προάλλες και του την έλεγα για τον Γκαγκάτση.
    Ξέρεις τί μου είπε;;;
    Φίλε όταν είσαι μέσα στα σκατα (ελληνικό ποδόσφαιρό) και δε βγάζεις άκρη... πρέπει να γίνεις ένα με τα σκατά και κάτι τέτοιες παπαριές. Μου έλεγε δλδ οτι !!!!!!!!!!!!!!
    Δηλαδή του λέω επειδή τα περισσότερα κορίτσια στις μέρες μας είναι !@$#$#!$ να μεγαλώσουμε και εμείς τις κόρες μας με τέτοια πρότυπα.
    Δε γουστάρω να παίζω με αυτούς τους κανόνες.
    Κλέβω τώρα και κάνω λογαριασμό μετά.

    Να ξεκαθαρίσω κάτι όμως εδώ.
    Η όποια κριτική γίνεται πρός τον Σκόρδα δε σημαίνει οτι ο άνθρωπος δεν έκανε ΚΑΙ έργο.

  6. #4731
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    51
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΓΑΜΟΣ
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΠΑΟΚ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα λες πως δεν εισαι παοκ ολα τα ξερεις για την ομαδα και στεναχωριεσαι αν αυριο αυτοι που θα δωσουν τα διαρκειας χτυπουν το κεφαλι τους αντε επιτελους πες την αληθεια να τελιωνουμε εισαι και απο νεαπολη εκει οι 9-10 ειναι παοκ δεν ειναι κακο η δεχομαι και το αλλο απο μεγαλες ομαδες ειμαι ΠΑΟΚ και απο μικρες ειμαι αρουλης

    ΖΗΤΩ Η ΠΑΟΚΑΡΑ
    ΜΠΑΟΚ είσαι...

  7. #4732
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    @opimis

    Συγχαρητήρια για τις ιδέες σου. Μιλάς για σάπιους πολίτες αλλά ξεκάθαρα ακολουθείς την ίδια νοοτροπία με αυτούς. Τι θες να σου πω και μπράβο επειδή το περιορίζεις σε ότι ωφελεί την ομάδα σου;

    Προφανώς δεν εύχεσαι να αλλάξει τίποτα σε αυτό τον τόπο. Μ' αρέσει που μιλάς για υποκρισία...
    Δεν έχω εξαιρέσει τον εαυτό μου από τους σάπιους πολίτες. Η διαφορά μπορεί να είναι στο πόσο βαθιά είναι ο κανένας μέσα στα σκατά! Αν εσύ επιπλέεις σε αυτά, δεν σε κάνει να μυρίζεις λιγότερο!!!
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  8. #4733
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από opimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω εξαιρέσει τον εαυτό μου από τους σάπιους πολίτες. Η διαφορά μπορεί να είναι στο πόσο βαθιά είναι ο κανένας μέσα στα σκατά! Αν εσύ επιπλέεις σε αυτά, δεν σε κάνει να μυρίζεις λιγότερο!!!
    Δεν είπα ότι δεν μυρίζω. Δεν θα πω όμως και ότι γουστάρω το σκατό οπότε καλά κάνουν που ρίχνουν και άλλο.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  9. #4734
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα ότι δεν μυρίζω. Δεν θα πω όμως και ότι γουστάρω το σκατό οπότε καλά κάνουν που ρίχνουν και άλλο.
    Και που δεν το γουστάρεις τι γίνεται; Μπαίνει μήπως κάπου ένα λιθαράκι, για να γίνουν τα πράγματα αύριο καλύτερα; Απόλυτα όχι. Το κέρδος σου είναι μόνο ηθικό, για να νιώθεις ότι διαφέρεις από το σύνολο ευκαιριακά. Την επόμενη μέρα πάλι τα σκατά θα έχεις να αντιμετωπίσεις και… ΜΠΟΥΦΦΦΦ πάνε οι ευχές κατά διαόλου!!!
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  10. #4735
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από opimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που δεν το γουστάρεις τι γίνεται; Μπαίνει μήπως κάπου ένα λιθαράκι, για να γίνουν τα πράγματα αύριο καλύτερα; Απόλυτα όχι. Το κέρδος σου είναι μόνο ηθικό, για να νιώθεις ότι διαφέρεις από το σύνολο ευκαιριακά. Την επόμενη μέρα πάλι τα σκατά θα έχεις να αντιμετωπίσεις και… ΜΠΟΥΦΦΦΦ πάνε οι ευχές κατά διαόλου!!!
    Δεν με ενδιαφέρει το τι γίνεται αλλά το τι κάνω εγώ. Αν περισσότεροι άλλωστε σκέφτονταν το τι κάνουν οι ίδιοι, τότε που ξέρεις, μπορεί να άλλαζε και κάτι...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  11. #4736
    Εγγραφή
    29-06-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12875/977
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Siemens SL2-141
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 27.5(dB)
    Διάθεση καρτών μελών ...δεν θα σε αφήσω ΠΟΤΕ !!!

    Η Λέσχη Φίλων ΑΡΗ ενημερώνει τα μέλη της ότι η διάθεση των καρτών μελών θα ξεκινήσει την Πέμπτη 2 Ιουλίου, από τα γραφεία της (Αλκμήνης 69, Γήπεδο Κλ. Βικελίδης).

    Η κάρτα μέλους είναι χρυσή και επάνω της απεικονίζεται ο Θεός του Πολέμου, το νέο σήμα της Λέσχης Φίλων ΑΡΗ και το μήνυμα της Λέσχης Φίλων ΑΡΗ «…δεν θα σε αφήσω ΠΟΤΕ !!!». Επίσης, αναγράφεται το ονοματεπώνυμό και ο αριθμός μητρώου του μέλους καθώς και οι συνδρομές των περιόδων 2009-2014, έτος στο οποίο αναμένεται ο Ενιαίος ΑΡΗΣ να μετακομίσει στο νέο του σπίτι.

    Στο πίσω μέρος της κάρτας, με τον ίδιο τρόπο, θα αναγράφονται οι ποδοσφαιρικές περίοδοι κατά τις οποίες τα μέλη είναι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας.

    Η Λέσχη Φίλων ΑΡΗ οφείλει να θωρακίζει και να προασπίζει τα συμφέροντά του Συλλόγου. Μια διαδικασία η οποία στηρίζεται στην πίστη των οπαδών του ΑΡΗ στο θεσμό της Λέσχης και την αφοσίωσή τους στην επίτευξη του κοινού σκοπού. Πίστη και αφοσίωση που δίνει τη δύναμη στη Λέσχη ώστε να αποτελέσει εφαλτήριο επιτυχίας της αγαπημένης μας ομάδας. Για το λόγο αυτό...
    ...δεν θα σε αφήσω ΠΟΤΕ!!!

    Spoiler:

  12. #4737
    Εγγραφή
    29-06-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12875/977
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Siemens SL2-141
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 27.5(dB)
    Άλλος ένας παίκτης που "δεν μπορούσαμε" να αποκτήσουμε ήρθε στην ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μας

    http://arisfc.gr/index.cfm?pid=2&view=detail&id=861

    O Cristian Nasuti στον ΑΡΗ!
    26/06/09 11:29

    Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ανακοινώνει την απόκτηση του Cristian Javier Nasuti για ένα χρόνο με την μορφή δανεισμού από την River Plate και οψιόν αγοράς. Η συμφωνία με την ομάδα της Αργεντινής ολοκληρώθηκε τα ξημερωματα της Παρασκευής με την ανταλλαγή των σχετικών εγγράφων. Ο Nasuti έχει γεννηθεί στις 6 Σεπτεμβρίου του 1982 στο San Martin της Αργεντινής, έχει ύψος 1.87 και βάρος 86 κιλά, ενώ είναι και κάτοχος ιταλικού διαβατηρίου. Την σεζόν 2003-04 είχε 14 συμμετοχές με την φανέλα της River Plate. Την επόμενη σεζόν αγωνίστηκε και πάλι σε 14 παιχνίδια με την River, αλλά στα μέσα της χρονιάς πήγε ως δανεικός στην Morelia του Μέξικο όπου σε 12 αγώνες πέτυχε και ένα γκολ. Έμεινε στο Μέξικο και την επόμενη σεζόν όπου σε 32 αγώνες σκόραρε 2 φορές. Τις σεζόν 2006-07 και 2007-08 επέστρεψε στην River Plate και αγωνίστηκε σε 25 αγώνες σκοράροντας 2 φορές. Φέτος με την φανέλα της Banfield σε 29 αγώνες έχει πετύχει ένα γκολ.
    Πλήρες όνομα : Cristian Javier Nasuti
    Ημ. Γέννησης: 6-10-1982
    Χώρα: Αργεντινή (ιταλικό διαβατήριο)
    Ύψος: 1.87
    Βάρος: 86 κιλά
    Christian Nasuti: «Ήθελα πολύ να παίξω στην Ευρώπη»
    Ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής στις πρώτες του δηλώσεις στο arisfc.gr τόνισε: «Είμαι πολύ ευτυχισμένος που το θέμα μου ολοκληρώθηκε με θετικό τρόπο. Ήθελα πάρα πολύ να παίξω στην Ευρώπη κι αυτή η ευκαιρία μου δίνεται μέσω του ΑΡΗ. Έχω πληροφορηθεί αρκετά για τη νέα μου ομάδα και ειδικά τον τρόπο που ο κόσμος της συμπαραστέκεται. Δεν χρειάστηκε άλλωστε και μεγάλη προσπάθεια για να ενημερωθώ μετά τι υποδοχές του Γκρατσιάν και του Αμπρέου. Ανυπομονώ να ενσωματωθώ με την ομάδα του ΑΡΗ, ώστε να βοηθήσω να δώσουμε χαρά στον κόσμο μας».

  13. #4738
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Μηνύματα
    1.375
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport W 724V

  14. #4739
    Εγγραφή
    03-12-2003
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.523
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    9.447 / 1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    SpeedTouch ST780WL
    SNR / Attn
    12.5(dB) / 25.5(dB)
    Αν εγώ πω ότι δεν ήθελα να πάρουμε τη Wild Card, θα είμαι ποντίκι;

  15. #4740
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Edessa
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.941
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    21633/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΔΕΣΣΑ
    Router
    THOMSON TG585
    SNR / Attn
    4(dB) / 10(dB)
    Κανένας σοβαρός δεν νομίζω να ήθελε...
    Το σημαντικό είναι να μην αρχίσουν να αγοράζουν τώρα ακριβούς παίκτες μόνο και μόνο γι'αυτό , αλλά να χτίσουν επιτέλους μόνοι τους κορμό για επόμενα χρόνια.

    Δες και τη θετική πλευρά, τα επιπλέον παιχνίδια-τηλεοπτικά είναι ένα έσοδο παραπάνω.
    "Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning..."

Σελ. 316 από 416 ΠρώτηΠρώτη ... 296306311314315316317318321326336 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας