Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 30
  1. #1
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Τα φώτα σας οι ειδικοί

    Έχω ένα φιλαράκι και έχει συνεχείς αποσυνδέσεις. Aλλαξε καλώδια, router, splitter τα πάντα τίποτα.

    Η οτενετ του λέει πως η γραμμή του είναι μια χαρά δεν έχει κανένα απόλυτος πρόβλημα.

    Του είπα να βγάλει οτιδήποτε από την γραμμή και να αφήσει μονο πάνω τον router. Το έκανε και ιδού το screenshot από το DMT.

    Οποιος ξέρει να διαβάζει καλά το σχεδιάγραμμα του DMT ας κάνει τον κόπο να μας το εξηγήσει. Το SNR πάντως κάνει βύθισεις στο μείον και πέφτει η γραμμή.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  new.png 
Εμφανίσεις:  93 
Μέγεθος:  56,5 KB 
ID: 35968

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  new2.png 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  58,6 KB 
ID: 35969

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  new3.png 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  56,9 KB 
ID: 35970
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DiM : 09-05-08 στις 17:53.

  2. #2
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Επειδή δεν θέλουν να τα βλέπουν, δέστα από εδώ:

    http://www.adslgr.com/forum/showthre...=200152&page=2
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  3. #3
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς φιλε, το crosstalk δεν νομίζω να δημιουργεί τέτοιο πρόβλημα.

    Εδώ μιλάμε για συνεχείς αποσυνδέσεις με το SNR να κάνει βουτιές στο κενό. Επίσης το attenuation και αυτό αλλάζει τιμές λες και είναι ασανσέρ.

    Οποιος ξέρει να διαβάσει το DMT ας ρίξει την γνώμη του

  4. #4
    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περιοχή
    Πατρα
    Μηνύματα
    350
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΙΟ
    Router
    585 v6
    μηπως εχει κανα ρουτερ της κακιας ωρας?

  5. #5
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DiM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς φιλε, το crosstalk δεν νομίζω να δημιουργεί τέτοιο πρόβλημα.

    Εδώ μιλάμε για συνεχείς αποσυνδέσεις με το SNR να κάνει βουτιές στο κενό. Επίσης το attenuation και αυτό αλλάζει τιμές λες και είναι ασανσέρ.

    Οποιος ξέρει να διαβάσει το DMT ας ρίξει την γνώμη του
    1)Θελω να μου πεις την περιοχη απ 'οπου ειναι η συνδεση και αν ειναι σε υψωμα!
    2)Τι ειναι το καθενα απο τα 3 ss
    Προφανως αν και το 3ο ειναι απο την ιδια συνδεση εκει δεν θα πρεπει ναχε προβλημα και να ειναι οταν εβαλε το ρουτερ στην γραμμη απ' ευθειας, σωστα?
    Τα 2 gaps (κενα) που εχει ειναι απο τη παρεμβολη (RF) των 2 κρατικων σταθμων στα μεσαια (MW) ητοι στους 666 KHz και στους 729KHz.
    Τα 2 πρωτα ss κατι δε παει καλα στο εσωτερικο δικτυο, θελει ψαξιμο και ειδικα χαλαρες ενωσεις σε πριζες, κακη καλωδιωση, σπλιτερ και φιλτρο. Ολα θελουν ελεγχο
    Απαντησε μου σε αυτα και θα παμε βημα βημα να δουμε "τις πταιει"

    ........Auto merged post: pnikolo πρόσθεσε 2 λεπτά και 0 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή δεν θέλουν να τα βλέπουν, δέστα από εδώ:

    http://www.adslgr.com/forum/showthre...=200152&page=2
    Ωραια τα θεματα με το crosstalk αλλα μη τα αναγαγεις ολα εκει.
    Στη συγγεκριμενη περιπτωση... καμια σχεση!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pnikolo : 10-05-08 στις 04:35. Αιτία: auto merged post

  6. #6
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Καλή θεωρία περί σταθμών εκπομπής σε διαμόρφωση πλάτους και θέση σε ύψωμα. Μένω σε ύψωμα, αυτό είναι δικό μου.





    Όσο για την άρνηση πολλών για το αν υπάρχει έστω crosstalk, δεν μπορώ να κάνω τίποτε για αυτό αφού μάλλον ανάγεται σε πνευματικά θέματα πίστης. Όποιος μπορεί να διαβάσει και επίσης μπορεί και να καταλάβει τι διαβάζει, ας μου πει τις αντιρρήσεις του, πολύ θα χαρώ να τις ακούσω.

    http://www.adslgr.com/forum/showpost...0&postcount=20
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  7. #7
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή θεωρία περί σταθμών εκπομπής σε διαμόρφωση πλάτους και θέση σε ύψωμα. Μένω σε ύψωμα, αυτό είναι δικό μου.





    Όσο για την άρνηση πολλών για το αν υπάρχει έστω crosstalk, δεν μπορώ να κάνω τίποτε για αυτό αφού μάλλον ανάγεται σε πνευματικά θέματα πίστης. Όποιος μπορεί να διαβάσει και επίσης μπορεί και να καταλάβει τι διαβάζει, ας μου πει τις αντιρρήσεις του, πολύ θα χαρώ να τις ακούσω.

    http://www.adslgr.com/forum/showpost...0&postcount=20
    Δεν ειναι θεωρια, ειναι πραξη! Στο συγκεκριμενο φαινονται οι βυθισεις με ακριβες σημειο των συχνοτητων. Εγω δεν αρνουμαι το φαινομενο του crosstalk, καθε αλλο! Το γνωριζω και πολυ καλα μαλιστα, αλλα δεν αναγονται ολες οι περιπτωσεις εκει ειπα. Η μομφη δεν ξερω αν αφορα εμενα, "Όποιος μπορεί να διαβάσει και επίσης μπορεί και να καταλάβει τι διαβάζει" αν εννοεις εμενα πες το ευθεως και θα σου απαντησω αναλογα.
    Για πες μου και αυτο crosstalk ειναι?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails dmt20080510_0642.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pnikolo : 10-05-08 στις 17:40.

  8. #8
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Όχι, αυτά είναι αρμονικές.

    Δεν αναφέρομαι σε εσένα, αλλά έχω ακούσει πολλά περί crosstalk, από το ότι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, μέχρι ότι τους ενοχλεί όταν κάποιος ρωτάει τι είναι, να του το εξηγώ με εικόνες για να το καταλάβει πιο εύκολα.

    Δεν είχα καμία πρόθεση να ανεβάσω διδακτορικές διατριβές, ειδικά μάλιστα και από ξένα πανεπιστήμια, αλλά όταν εξηγείς κάτι και παίρνεις απάντηση "δεν το πιστεύω", "δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα", "τι μας λες τώρα" και άλλα επιστημονικά, μετά τι άλλο να πεις. Το φαινόμενο είναι υπαρκτό και τεκμηριωμένο, ενώ η αμοιβαία επαγωγή μπορεί να γίνει αντιληπτή από τον καθένα που διαθέτει γνώσεις φυσικής επιπέδου υποχρεωτικής εκπαίδευσης.

    Επειδή δεν πείθονται λοιπόν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα, και ειρωνεύονται και τις εικόνες που το δείχνουν απλά, είπα να το πάμε σε λίγο πιο σοβαρό επίπεδο, υπάρχει υλικό να γίνει συζήτηση και όποιος είναι αντίθετος με τη θεωρία να εκθέσει τις απόψεις του τεκμηριωμένα, όπως τεκμηριωμένα αναφέρεται και στις διδακτορικές διατριβές.

    Εντελώς άσχετα όλα αυτά με εσένα, το ξαναλέω.

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 4 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Για τα συγκεκριμένα τώρα, όχι αυτό που ανέβασες με τις αρμονικές, αλλά τα αρχικά γραφήματα, από το σχήμα του λοβού του upload και όχι μόνο, εμένα μου δείχνει crosstalk σε μεγάλο βαθμό.

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 3 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Πράγματι φαίνεται να έχεις δίκιο για τους ραδιοφωνικούς σταθμούς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aa144 : 10-05-08 στις 19:36. Αιτία: auto merged post
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  9. #9
    Το avatar του μέλους foyltaka
    foyltaka Guest
    Οι ειδικοί παρακαλούνται να δώσουν τα φώτα τους και εδώ

  10. #10
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, αυτά είναι αρμονικές.

    Δεν αναφέρομαι σε εσένα, αλλά έχω ακούσει πολλά περί crosstalk, από το ότι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, μέχρι ότι τους ενοχλεί όταν κάποιος ρωτάει τι είναι, να του το εξηγώ με εικόνες για να το καταλάβει πιο εύκολα.

    Δεν είχα καμία πρόθεση να ανεβάσω διδακτορικές διατριβές, ειδικά μάλιστα και από ξένα πανεπιστήμια, αλλά όταν εξηγείς κάτι και παίρνεις απάντηση "δεν το πιστεύω", "δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα", "τι μας λες τώρα" και άλλα επιστημονικά, μετά τι άλλο να πεις. Το φαινόμενο είναι υπαρκτό και τεκμηριωμένο, ενώ η αμοιβαία επαγωγή μπορεί να γίνει αντιληπτή από τον καθένα που διαθέτει γνώσεις φυσικής επιπέδου υποχρεωτικής εκπαίδευσης.

    Επειδή δεν πείθονται λοιπόν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα, και ειρωνεύονται και τις εικόνες που το δείχνουν απλά, είπα να το πάμε σε λίγο πιο σοβαρό επίπεδο, υπάρχει υλικό να γίνει συζήτηση και όποιος είναι αντίθετος με τη θεωρία να εκθέσει τις απόψεις του τεκμηριωμένα, όπως τεκμηριωμένα αναφέρεται και στις διδακτορικές διατριβές.

    Εντελώς άσχετα όλα αυτά με εσένα, το ξαναλέω.

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 4 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Για τα συγκεκριμένα τώρα, όχι αυτό που ανέβασες με τις αρμονικές, αλλά τα αρχικά γραφήματα, από το σχήμα του λοβού του upload και όχι μόνο, εμένα μου δείχνει crosstalk σε μεγάλο βαθμό.

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 3 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Πράγματι φαίνεται να έχεις δίκιο για τους ραδιοφωνικούς σταθμούς.
    Δικαιο εχω και δεν το θετω σε αμφισβητηση!
    Αρμονικες ανα 38Khz? Και η βασικη που βρισκεται?
    Δεν εχω ανεβασει αλλο, αλλος ποσταρε, εγω απαντησα.
    Η δικια μου δεν εχει cross talk. Μπηκε απο τον οτε, μιλησα με τον τεχνικο λογω της ερευνας με το προβλημα μου, με 5 ζευγαρια επανω και 5 κατω ελευθερα!
    Για να μη πεδευεσαι ειναι προβλημα που δημιουργει ενα εξωτερικο παλμοτροφοδοτικο μιας TFT TV της γειτονισσας που επιρειαζει τις γραμμες σε ακτινα 30-40μ ακομα και στο καφαο. Ηρθε η ΕΕΤΤ με ραδιογωνιομετρο και το βρηκε. Οταν η TV δεν δουλευει δες το γραφημα
    Επισης εχω και γραφημα με ραδιοερασιτεχνη (πειρατη) στους 1670 KHz που σχεδον καθε φορα που "ανοιγει" μου ριχνει την συνδεση 1 φορα! Καρατσεκαρισμενα αυτα γιατι το gap μου δειχνει την συχνοτητα και μετα τον βρισκω και τον ακουω στο δεκτη μου
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails dmt20080314_0213.png  


  11. #11
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, αυτά είναι αρμονικές.

    Δεν αναφέρομαι σε εσένα, αλλά έχω ακούσει πολλά περί crosstalk, από το ότι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, μέχρι ότι τους ενοχλεί όταν κάποιος ρωτάει τι είναι, να του το εξηγώ με εικόνες για να το καταλάβει πιο εύκολα.

    Δεν είχα καμία πρόθεση να ανεβάσω διδακτορικές διατριβές, ειδικά μάλιστα και από ξένα πανεπιστήμια, αλλά όταν εξηγείς κάτι και παίρνεις απάντηση "δεν το πιστεύω", "δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα", "τι μας λες τώρα" και άλλα επιστημονικά, μετά τι άλλο να πεις. Το φαινόμενο είναι υπαρκτό και τεκμηριωμένο, ενώ η αμοιβαία επαγωγή μπορεί να γίνει αντιληπτή από τον καθένα που διαθέτει γνώσεις φυσικής επιπέδου υποχρεωτικής εκπαίδευσης.

    Επειδή δεν πείθονται λοιπόν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα, και ειρωνεύονται και τις εικόνες που το δείχνουν απλά, είπα να το πάμε σε λίγο πιο σοβαρό επίπεδο, υπάρχει υλικό να γίνει συζήτηση και όποιος είναι αντίθετος με τη θεωρία να εκθέσει τις απόψεις του τεκμηριωμένα, όπως τεκμηριωμένα αναφέρεται και στις διδακτορικές διατριβές.

    Εντελώς άσχετα όλα αυτά με εσένα, το ξαναλέω.
    Επειδή εγώ το είπα το σχετικό με την εικόνα, δεν είπα πουθενά οτι δεν πιστεύω αυτά που λέει η εικόνα, αλλά το ότι είναι κουραστικό να βλέπεις την ίδια εικόνα ξανά και ξανά
    Θα μπορούσες να το κάνεις ενα ποστ κάπου και μετά να δείνεις το λινκ.

    ΥΓ να φανταστείς οτι είχα αρχίσει να βλέπω την εικόνα στα όνειρα μου απο τόσες φόρες που την έχω δεί,

  12. #12
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από foyltaka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ειδικοί παρακαλούνται να δώσουν τα φώτα τους και εδώ
    Ορισμενα links ειναι πολυ ενδιαφεροντα!
    Προτεινω οσοι μπορουν να τα διαβασουν και ειδικα οι πιο προχωρημενοι
    ΜΠΡΑΒΟ που εψαξες τα βρηκες και τα εκανες ποστ!
    Αν τοχες κανει νωριτερα θα ειχα απαλαγει απο 4 μηνες "τρεξιμο" και ερευνα! Το βρηκα το προβλημα που ειχα σχεδον, αναφερεται σε ενα link
    Για τη δουλεια σου εχεις απολυτο απο εμενα!

    Βεβαια εαν ποτε ερθω Θεσ/νικη θα κερασεις μπουγατσα με κρεμα και καφε! Βλεπεις τι ωρα ειναι και με ξενυχτησες ολο το βραδυ να διαβαζω. Σε μενα παει γαντι το "γηρασκω αει διδασκομενος"
    Και παλι ευγε!

  13. #13
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pnikolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρμονικες ανα 38Khz?

    ...

    Για να μη πεδευεσαι ειναι προβλημα που δημιουργει ενα εξωτερικο παλμοτροφοδοτικο μιας TFT TV της γειτονισσας που επιρειαζει τις γραμμες σε ακτινα 30-40μ ακομα και στο καφαο.
    Τις παρεμβολές από το παλμοτροφοδοτικό της γειτόνισσας που δημιουργούν σταθερή, επαναλαμβανόμενη βύθιση στο SNR ανά 38kHZ πώς θα τις χαρακτήριζες;


    @aa144 η ύπαρξη του crosstalk δεν μπορεί ν'αμφισβητηθεί, όπως και η αρνητική επιρροή του στις ταχύτητες (κατά συνέπεια λοιπόν κι αυτά που αναφέρονται στα pdf που ανέβασες).

    Σ'αυτό που θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους όμως, είναι ότι δεν μπορεί όλα να ξεκινούν και να καταλήγουν σ'αυτό. Δεν μπορεί για όλα να φταίει το crosstalk.

    Φιλικά.


    Στο θέμα μας τώρα, εκτός του SNRM, δεν μπορεί το attenuation να πηγαίνει, π.χ. στο upstream, μια 5,5db, μια 9,5 και μια 7,5db.

    Αφού λες ότι έχει δοκιμάσει και μ'άλλο ρούτερ και είχε πάλι τα ίδια, τότε ας ξεκινήσει από εδώ και αν δεν βγει άκρη, επιμένει και ξαναδηλώνει βλάβη.

  14. #14
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    [QUOTE='[Insomniac];2031502']Τις παρεμβολές από το παλμοτροφοδοτικό της γειτόνισσας που δημιουργούν σταθερή, επαναλαμβανόμενη βύθιση στο SNR ανά 38kHZ πώς θα τις χαρακτήριζες;

    Η ερωτηση ειναι για μενα?
    Αν ναι θα πρεπει να ξερω οπως γραφω "η βασικη που βρισκεται?"
    Ξερουμε το τι ειναι αρμονικες αλλα αν δεν βρω την κεντρικη? Υπ' οψιν δεν εχω βρει σε ολο το ευρος του δεκτη μου (κατι σαν carrier ας πουμε). Μονο μερικα peaks βρισκω.

  15. #15
    Εγγραφή
    22-06-2004
    Περιοχή
    York, UK
    Μηνύματα
    3.868
    Downloads
    39
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    160000/30000
    ISP
    Sky
    Τι άλλο θα μπορούσαν να είναι αυτά τα κενά; Την βασική την υποδηλώνει το διάστημα ανάμεσα στα gaps, δηλαδή τα 38kHz στη συγκεκριμένη περίπτωση.

    Τα παλμοτροφοδοτικά παράγουν ένα τετραγωνικό κύμα σε συχνότητες των 30-90kHz ή και παραπάνω και οι αρμονικές από αυτά, μπορούν υπό συνθήκες να δημιουργήσουν πρόβλημα παρεμβολών στις συχνότητες του ADSL.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. συνεχείς αποσυνδέσεις
    Από kerko στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-08, 20:03
  2. Συνεχείς Αποσυνδέσεις
    Από alexkour στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-08, 13:17
  3. Συνεχείς αποσυνδέσεις
    Από FaNS στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 01:55
  4. Συνεχείς Αποσυνδέσεις
    Από apostol70 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-07, 11:53
  5. Συνεχείς αποσυνδέσεις
    Από aposva στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-06, 20:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας