Σελ. 369 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 349359364367368369370371374379389 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.521-5.535 από 8099
  1. #5521
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά πάω Λάρνακα για 2 μέρες μεθαύριο.
    Πτήση με Emirates και ξενοδοχείο, όλα από την εταιρεία.
    Και όλα αυτά χωρίς καν να έχω δεχτεί ακόμα την πρόταση τους.
    Αν δω ότι τα πράγματα αξίζουν, μάλλον θα το προχωρήσω.
    καλη τυχη!

    δεν εχεις να χασεις και κατι, στη χειροτερη 2 ημερο διακοπων!
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  2. #5522
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vamvakoolas Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη τυχη!

    δεν εχεις να χασεις και κατι, στη χειροτερη 2 ημερο διακοπων!
    Σε ευχαριστώ, αλλά βασικά δεν είναι ακριβώς έτσι.
    Ξεκίνησα νέα δουλειά στην Μάλτα πριν 3 βδομάδες και ήδη έλειπα 3 μέρες την προηγούμενη βδομάδα σε προγραμματισμένες διακοπές.
    Οπότε, όπως καταλαβαίνεις δεν κάνει και την καλύτερη εντύπωση ένας φρέσκος εργαζόμενος να την κοπανάει κάθε βδομάδα.
    Στην περίπτωση που στραβώσει η δουλειά με τους Ολλανδούς στην Κύπρο, ρισκάρω να γυρίσω Μάλτα και να βρεθώ και εκεί χωρίς δουλειά ή το λιγότερο να με έχουν στην μπούκα από εδώ και πέρα ως κοπανατζή.

    Όπως και να έχει, τώρα δεν αλλάζει τίποτα και αν δεν ρισκάρουμε και κάποιες φορές, δεν θα ξέρουμε τι άλλο μπορεί να γίνει στην ζωή.
    Καζίνο η φάση και κάποιες φορές πρέπει να το παίξουμε και λίγο πιο δυνατά το παιχνίδι.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #5523
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ, αλλά βασικά δεν είναι ακριβώς έτσι.
    Ξεκίνησα νέα δουλειά στην Μάλτα πριν 3 βδομάδες και ήδη έλειπα 3 μέρες την προηγούμενη βδομάδα σε προγραμματισμένες διακοπές.
    Οπότε, όπως καταλαβαίνεις δεν κάνει και την καλύτερη εντύπωση ένας φρέσκος εργαζόμενος να την κοπανάει κάθε βδομάδα.
    Στην περίπτωση που στραβώσει η δουλειά με τους Ολλανδούς στην Κύπρο, ρισκάρω να γυρίσω Μάλτα και να βρεθώ και εκεί χωρίς δουλειά ή το λιγότερο να με έχουν στην μπούκα από εδώ και πέρα ως κοπανατζή.

    Όπως και να έχει, τώρα δεν αλλάζει τίποτα και αν δεν ρισκάρουμε και κάποιες φορές, δεν θα ξέρουμε τι άλλο μπορεί να γίνει στην ζωή.
    Καζίνο η φάση και κάποιες φορές πρέπει να το παίξουμε και λίγο πιο δυνατά το παιχνίδι.
    Μολις ξεκινησες νεα δουλεια στη Μαλτα, και ψαχνεσαι για Κυπρο;;;

  4. #5524
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Είναι tricky η απόφαση να δεχτείς ή όχι πρόταση από δουλειά που σου αρέσει αλλά δε σε ενθουσιάζει όσο μια άλλη που παίζει να σου κάτσει αλλά δεν είσαι σίγουρος.
    Θεωρώ ότι καλά έκανες όπως κινήθηκες, αν τελικά η δουλειά στην Κύπρο δεν κάτσει δε θα σου κρατήσει κανείς μανιάτικο στην Μάλτα επειδή στην αρχή απουσίασες λίγο.

  5. #5525
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις ξεκινησες νεα δουλεια στη Μαλτα, και ψαχνεσαι για Κυπρο;;;
    Βάζεις κάτω τα συν και πλην και αποφασίζεις.
    Προσωπικά, την θέση στην Κύπρο αν και τα λεφτά είναι λίγο πιο κάτω από Μάλτα, την προτιμώ για το μέρος (με τα δεκάδες θετικά του), τον κλάδο που θέλω πολύ να μπω και επειδή έχει διεθνές εργασιακό περιβάλλον.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #5526
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρώ ότι καλά έκανες όπως κινήθηκες, αν τελικά η δουλειά στην Κύπρο δεν κάτσει δε θα σου κρατήσει κανείς μανιάτικο στην Μάλτα επειδή στην αρχή απουσίασες λίγο.
    Και εγώ αυτό πιστεύω. Το μόνο μείον είναι ότι θα φαίνεται στο CV σου ότι πηδάς από μια εταιρεία σε άλλη σε σύντομο διάστημα.
    Εγώ το βρίσκω ελαφρώς τυχοδιωκτικό αν επαναλαμβάνεται (και το αποφεύγω μια που το θεωρώ μείον) αλλά άλλοι το κάνουν.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  7. #5527
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ αυτό πιστεύω. Το μόνο μείον είναι ότι θα φαίνεται στο CV σου ότι πηδάς από μια εταιρεία σε άλλη σε σύντομο διάστημα.
    Εγώ το βρίσκω ελαφρώς τυχοδιωκτικό αν επαναλαμβάνεται (και το αποφεύγω μια που το θεωρώ μείον) αλλά άλλοι το κάνουν.
    Aν το κάνεις μία φορά και μεσολαβούν εβδομάδες ή 2-3 μήνες από τη δουλειά που είχες και δουλειά που μεταπήδησες, τότε ΟΚ δεν τρέχει τίποτε απλά δεν το γράφεις στο CV σου. Στην τελική όλοι δείχνουν κατανόηση και μπορεί να συμβεί στον καθένα.

    Αν το κάνεις συστηματικά και για μεγάλη χρονική περίοδο όπου αλλάζεις δουλειά κάθε χρόνο, τότε και μείον είναι και δείχνει τυχοδιωκτισμό. Παρεκτός και αν είσαι contractor, διόλου σπάνιο πλέον στις μέρες μας
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #5528
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις ξεκινησες νεα δουλεια στη Μαλτα, και ψαχνεσαι για Κυπρο;;;
    Γιατί σου κάνει εντύπωση; Σε άλλες χώρες, με σημαντικά μικρότερους δείκτες ανεργίας, έχεις την δυνατότητα να ψαχτείς για κάτι καλύτερο. Ιδιαίτερα αν έχεις πετάξει από πάνω σου το σύνδρομο "Ελλάδα, ήλιος, οικογένεια, που να τρέχω στους κρυόκωλους" κτλ.

  9. #5529
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί σου κάνει εντύπωση; Σε άλλες χώρες, με σημαντικά μικρότερους δείκτες ανεργίας, έχεις την δυνατότητα να ψαχτείς για κάτι καλύτερο. Ιδιαίτερα αν έχεις πετάξει από πάνω σου το σύνδρομο "Ελλάδα, ήλιος, οικογένεια, που να τρέχω στους κρυόκωλους" κτλ.
    Μπα, Μάλτα και Κύπρο μια χαρά ήλιο και ζεστούς πωπους έχει.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #5530
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν το κάνεις μία φορά και μεσολαβούν εβδομάδες ή 2-3 μήνες από τη δουλειά που είχες και δουλειά που μεταπήδησες, τότε ΟΚ δεν τρέχει τίποτε απλά δεν το γράφεις στο CV σου. Στην τελική όλοι δείχνουν κατανόηση και μπορεί να συμβεί στον καθένα.

    Αν το κάνεις συστηματικά και για μεγάλη χρονική περίοδο όπου αλλάζεις δουλειά κάθε χρόνο, τότε και μείον είναι και δείχνει τυχοδιωκτισμό. Παρεκτός και αν είσαι contractor, διόλου σπάνιο πλέον στις μέρες μας
    Εδώ στο Βέλγιο αυτό το freelance είναι απίστευτο. Το Γενάρη ξεκίνησα σε μια εταιρία, πρώην βελγική που εξαγοράστηκε από αυστριακή, και παίζει και να είμαστε οι μόνιμοι λιγότερο από το 50%. Η Αυστριακοί αδυνατούν να καταλάβουν την βελγική πραγματικότητα και τώρα ζητάνε πρόσληψη μόνο εσωτερικών υπαλλήλων. Επειδή όμως εδώ είναι Βέλγιο, και όλα είναι πολύπλοκα χωρίς αιτία, ο ας πούμε ο διευθυντής είναι ελεύθερος επαγγελματίας αλλά μας μιλάει για το πώς όλα γίνονται για τους μόνιμους και πως σαν εταιρεία θέλουμε να χτίσουμε σχέσεις με τους μόνιμο προσωπικό γιατί είμαστε και οικογενειακή πολυεθνική τρομάρα μας. Εντελώς αντιφατικό. Και το χειρότερο είναι ότι τελικά έχεις την αίσθηση ότι αν είσαι μόνιμως είσαι σαν τιμωρία σε σχέση με τον εε, γιατί στον εξοπλισμό και εκεί που μετράει είναι σχετικά τσιπηδες. Μετά έχουμε και τα καραγκιοζιλικια με τα δικαιώματα στο λειτουργικό σύστημα, διπλα καλώδια δικτύου κτλ. Από ότι καταλαβαίνω, σε όλους φαίνονται νορμαλ που σημαίνει ότι αυτά τα καραγκιοζιλικια είναι τυπικό φαινόμενο. Κατά τα άλλα, η πολιτική με τους επαγγελματίες δεν περιπλέκει καθόλου μα καθόλου τα πράγματα και ούτε κατεπεκταση επηρεάζει την παραγωγικότητα.

  11. #5531
    Εγγραφή
    04-01-2015
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ αυτό πιστεύω. Το μόνο μείον είναι ότι θα φαίνεται στο CV σου ότι πηδάς από μια εταιρεία σε άλλη σε σύντομο διάστημα.
    Εγώ το βρίσκω ελαφρώς τυχοδιωκτικό αν επαναλαμβάνεται (και το αποφεύγω μια που το θεωρώ μείον) αλλά άλλοι το κάνουν.
    Δεν το βάζεις καθόλου και λες ότι έκανα διακοπές ένα μήνα γιατί το είχα ανάγκη μετά από μια πιεστική περίοδο εργασίας.. Σιγά τα ωά.. Ό,τι δηλώνεις είσαι!

    Πάντως δεν υπάρχει ελπίδα, το έξω τελικά είναι αναγκαίο κακό.
    Είμαι στο δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού και ξεκίνησα να ψάχνω για δουλίτσα ώστε τον Ιανουάριο που τελειώνω να έχω ήδη ένα εξάμηνο προϋπηρεσία και να έχω ένα διαπραγματευτικό χαρτί για τις αιτήσεις έξω (αν και έχω γενικά προϋπηρεσία αλλά σε άλλο τομέα λόγω προπτυχιακού). Αν και η ανταπόκριση όλως παραδόξως είναι αρκετή, 8/10 αιτήσεις που έκανα, έλαβα κλήση για συνέντευξη, εντούτοις η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη.
    Πήγα χθες στην 4η συνέντευξη μια εταιρίας ως CRM consultant και μου λέει ο διευθύνων σύμβουλος ότι δίνω 693 ευρώ καθαρά γιατί θα είσαι αντιπαραγωγικός τους πρώτους 3 μήνες. Έχω λέει μια στοίβα εδώ με cv από 22 χρονών με πτυχίο και στρατό. Προφανώς δεν ασχολήθηκα με τα καραγκιοζιλίκια, ζήτησα 850 καθαρά γιατί τόσο κοστολογώ τον εαυτό μου και του είπα να το σκεφτεί. Εάν θέλει σοβαρό εργαζόμενο ώστε να μπορεί να αφοσιωθεί στη δουλειά του και να μη σκέφτεται πως θα βγάλει την επόμενη ημέρα (λόγω χαμηλού μισθού) τότε θα πρέπει να δώσει παραπάνω. Γνώριζα πως έχει το πράγμα γιατί διάβασα και στο glassdoor ωστόσο δε θέλω να είμαι προκατειλημμένος..

  12. #5532
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Κάνουν μπαμ από μακριά οι μ@λ@κες. Έπρεπε να του ζητήσεις ένα 1000ρικο καθαρό + bonus απλά για να του ανεβάσεις την πίεση.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  13. #5533
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από automatix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το βάζεις καθόλου και λες ότι έκανα διακοπές ένα μήνα γιατί το είχα ανάγκη μετά από μια πιεστική περίοδο εργασίας.. Σιγά τα ωά.. Ό,τι δηλώνεις είσαι!

    Πάντως δεν υπάρχει ελπίδα, το έξω τελικά είναι αναγκαίο κακό.
    Είμαι στο δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού και ξεκίνησα να ψάχνω για δουλίτσα ώστε τον Ιανουάριο που τελειώνω να έχω ήδη ένα εξάμηνο προϋπηρεσία και να έχω ένα διαπραγματευτικό χαρτί για τις αιτήσεις έξω (αν και έχω γενικά προϋπηρεσία αλλά σε άλλο τομέα λόγω προπτυχιακού). Αν και η ανταπόκριση όλως παραδόξως είναι αρκετή, 8/10 αιτήσεις που έκανα, έλαβα κλήση για συνέντευξη, εντούτοις η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη.
    Πήγα χθες στην 4η συνέντευξη μια εταιρίας ως CRM consultant και μου λέει ο διευθύνων σύμβουλος ότι δίνω 693 ευρώ καθαρά γιατί θα είσαι αντιπαραγωγικός τους πρώτους 3 μήνες. Έχω λέει μια στοίβα εδώ με cv από 22 χρονών με πτυχίο και στρατό. Προφανώς δεν ασχολήθηκα με τα καραγκιοζιλίκια, ζήτησα 850 καθαρά γιατί τόσο κοστολογώ τον εαυτό μου και του είπα να το σκεφτεί. Εάν θέλει σοβαρό εργαζόμενο ώστε να μπορεί να αφοσιωθεί στη δουλειά του και να μη σκέφτεται πως θα βγάλει την επόμενη ημέρα (λόγω χαμηλού μισθού) τότε θα πρέπει να δώσει παραπάνω. Γνώριζα πως έχει το πράγμα γιατί διάβασα και στο glassdoor ωστόσο δε θέλω να είμαι προκατειλημμένος..
    Εμείς τα έχουμε ξαναπεί.
    Γιατί ακόμα ασχολείσαι με Ελλάδα;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #5534
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από automatix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το βάζεις καθόλου και λες ότι έκανα διακοπές ένα μήνα γιατί το είχα ανάγκη μετά από μια πιεστική περίοδο εργασίας.. Σιγά τα ωά.. Ό,τι δηλώνεις είσαι![/OFFTOPIC]
    Όχι και ότι δηλώσεις είσαι. Ο κύκλος είναι πολύ μικρότερος μερικές φορές από αυτόν που φαντάζεσαι.
    Θα το δεις και όταν μεγαλώσεις. Προφανώς για μια φορά και για μερικές βδομάδες/μήνες, δεν τρέχει και τίποτα.
    Αλλά αν το κάνεις σύστημα, δηλώνεις κάτι και όσο ανεβαίνεις και στα χρόνια αλλά και στις θέσεις/ιεραρχία βασίζεσαι και στο όνομα που χτίζεις.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  15. #5535
    Εγγραφή
    04-01-2015
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμείς τα έχουμε ξαναπεί.
    Γιατί ακόμα ασχολείσαι με Ελλάδα;
    Ε, όπως προανέφερα έλεγα να μαζέψω λίγη προϋπηρεσία και να μην καταναλώνω πόρους του κράτους (επίδομα ΟΑΕΔ)..
    Αλλά, έτσι όπως είναι τα πράγματα, τώρα καταλαβαίνω γιατί έχουμε τόσο μεγάλο ποσοστό.

    Από εκεί και πέρα @Φανερός Πράκτωρ, εντάξει δεν είπα να κάνεις καμία υπερβολή. Μερικοί γνωστοί πχ δεν βάζουν στο βιογραφικό τους ποτέ εργασίες που κάνουν κάτω από 8 μήνες πχ. Άλλοι βάζουν και το δικαιολογούν πχ με διακοπές για ξεκούραση.

    ΥΓ. Εάν κάποιος δουλεύει σε ΙΤ τομέα, θέση sysadmin είναι οκ για αρχή; Διότι με 2 καθηγητές που μίλησα μου είπαν να πάω σε θέσεις consulting διότι έχουν καλύτερες προοπτικές εξέλιξης σε σχέση με πιο technical. Ωστόσο και Delloite που πήγα, ψιλο παπ*ρολόγοι μου φάνηκαν αυτοί σε τέτοιες θέσεις. (εκεί έδιναν 900 καθαρά και σου λένε στα ίσια ότι δεν υπάρχει ωράριο).

Σελ. 369 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 349359364367368369370371374379389 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας