Σελ. 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 101518192021 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 286-300 από 304
  1. #286
    Εγγραφή
    22-08-2008
    Περιοχή
    Καισαριανή
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Vivodi Full
    Ταχύτητα
    900/5.900
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    Alcatel SpeedTouch 780WLI
    SNR / Attn
    10,0(dB) / 29,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alieus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που με απασχολεί είναι πώς θα πάρουμε πίσω τα λεφτά που προκαταβάλλουμε στον ΟΤΕ.
    Λογικά, ο τελευταίος λογαριασμός του ΟΤΕ που θα σου έλθει, θα είναι πιστωτικός με αρνητικό πρόσημο στο ποσό πληρωμής, δηλαδή ότι σου το χρωστάνε. Απλά θα πρέπει να ταλαιπωρηθείς για να πας σε κάποιο κατάστημα του ΟΤΕ για να εισπράξεις τα χρήματα.

    ........Auto merged post: agianaagiana πρόσθεσε 5 λεπτά και 12 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    30/7 αποστολή με courrier στη Vivodi των απαραίτητων εγγράφων. Χθες 21/8 μου έστειλαν με courrier το πακέτο με τον εξοπλισμό και αναμένω νεότερα για την ενεργοποίηση. Περιοχή μου Καισαριανή και καλύπτομαι (μάλλον) από το κέντρο ΙΛΙΣΣΟΣ. Είναι κάπως μακριά μου....να δούμε τι ταχύτητες θα έχω όταν με το καλό συνδεθώ........
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος agianaagiana : 22-08-08 στις 11:12. Αιτία: auto merged post

  2. #287
    Εγγραφή
    18-08-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από agianaagiana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά, ο τελευταίος λογαριασμός του ΟΤΕ που θα σου έλθει, θα είναι πιστωτικός με αρνητικό πρόσημο στο ποσό πληρωμής, δηλαδή ότι σου το χρωστάνε. Απλά θα πρέπει να ταλαιπωρηθείς για να πας σε κάποιο κατάστημα του ΟΤΕ για να εισπράξεις τα χρήματα.

    ........Auto merged post: agianaagiana πρόσθεσε 5 λεπτά και 12 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    30/7 αποστολή με courrier στη Vivodi των απαραίτητων εγγράφων. Χθες 21/8 μου έστειλαν με courrier το πακέτο με τον εξοπλισμό και αναμένω νεότερα για την ενεργοποίηση. Περιοχή μου Καισαριανή και καλύπτομαι (μάλλον) από το κέντρο ΙΛΙΣΣΟΣ. Είναι κάπως μακριά μου....να δούμε τι ταχύτητες θα έχω όταν με το καλό συνδεθώ........
    Περιμενε να παραλαβεις επιστολη ενεργοποιησης η sms στο κινητο και με το καλο οταν συνδεθεις τα βλεπεις αυτα...σε κοβω ακομα 10-15 εργασιμες για να ενεργοποιηθεις!

  3. #288
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Μηνύματα
    281
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4288/704 (ADSL1)
    ISP
    Vivodi
    Router
    ST780WL
    SNR / Attn
    13.0(dB) / 37.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από windybob73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα αιτηση 14 Ιουλιου και χθες ελαβα sms απο vivo με τα στοιχεια συνδεσης μου και ημ/νια μεταφορας τηλ αριθμου 26/08/2008.
    Με εξεπληξαν ευχαριστα μπορω να πω
    Ζω μεγαλες στιγμες.......
    Σημερα ειχα ημερομηνια ενεργοποιησης.
    Με το που γυριζω λοιπον σπιτι απο τη δουλεια δεν ειχα τηλεφωνο, συνδεω το ST780WL και μετα απο 5 λεπτα ολα παιζουν απροβληματιστα χωρις καν να βαλω κωδικους.
    Ακομα και οι 3 συσκευες τηλεφωνου που δεν ειναι στο router (λογω ISDN καλωδιωσης).

    Στην ποιοτητα τηλεφωνιας δεν βλεπω καμια διαφορα μεχρι στιγμης,
    απλα ενω μπορω να καλεσω, δεν δουλευουν ακομα οι εισερχομενες.Ελπιζω να ειναι ωσπου να ολοκληρωθει η φορητοτητα....

    Στατιστικα γραμμης βλεπετε αριστερα.
    Πριν με shared Forthnet ISDN συγχρονιζα με 8100 / 885 (snr: 6.5 ,atn:41.0).
    'Θέλω να γίνω αυτό που ήμουν οταν ήθελα να γίνω αυτό που είμαι τώρα'



  4. #289
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Vivodi Full
    Ταχύτητα
    απροσδιοριστη...
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    speedtouch 780
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από midenisstis Εμφάνιση μηνυμάτων
    5η μερα σημερα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.
    τους εχω παρει ενα σωρο τηλεφωνα,εστειλα mail αλλα δεν φαινεται να ιδρωνει το αυτι τους.
    τελικα ενεργοποιηθηκε η συνδεση με καθυστερηση περιπου 20 μερες που εμεινα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.
    δεν με χαλασε πολυ γιατι ελειπα αυτο το διαστημα(εκτος απο το πρωτο πενθημερο)
    ολα δουλευουν ρολοι και ελπιζω να μεινει ετσι.

  5. #290
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΡΟΣΤΑΝ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soclas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι πελάτης στη Βίβο από το τέλος του 2004 (περίπου) σε full LLU (VoIP+Internet).
    Τα +: χαμηλές τιμές, καλή ταχύτητα internet (αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα)
    Ta -:
    - Τηλεφωνία με call back, ηχώ, χαμηλή ποιότητα συνομιλίας σε ορισμένες διεθνείς κλήσεις, ιδίως αν καλείς κινητό, μη απόκρυψη αριθμού σε διεθνείς κλήσεις
    - Αναρμόδιο προσωπικό: Αν έχεις πρόβλημα και περιμένεις λύση, καλημέρα κι' 'εφεξε! Αν θέλεις να μιλήσεις με κάποιον υπεύθυνο που δεν θα σου λέει ......ς, είναι αδύνατο
    - Πανηλίθιες διαδικασίες: Σου στέλνουν πχ επιστολή στην οποία αναφέρεται: πάρτε μας τηλ να κλείσετε ραντεβού, τηλεφωνάς για να να προσδιορίσεις ημερομηνία και ώρα, και σου λένε ' δώστε μας τηλ να σας πάρουμε' : Κι' αν δεν υπάρχει; ΕΛΕΟΣ! Δε σκέφτονται το χρόνο μου;
    - Σε γενικές γραμμές, μπάχαλο: κάνεις αίτηση αλλαγής υπηρεσίας και μετά από 7 μήνες σου απαντούν ότι ' λόγω έργων κλπ' δεν είναι δυνατό να μεταβείτε από το πακέτο που έχετε σήμερα (ie: μου κοστίζει θεωρητικά 45 €/μήνα) στο Τelefonet
    - Είμαι κολλημένος σε ταχύτητα 512 από το Σεπτέμβριο (το μόντεμ δε συγχρονίζει σε μεγαλύτερες ταχύτητες) και ακόμα ξύνονται!
    - Δεν τηρούν τις υποχρεώσεις τους αναφορικά με την προστασία των προσωπικών μου δεδομένων: οι αριθμοί μου είναι καταχωριμένοι στους τηλ. καταλόγους παρόλο που στην αρχική μου αίτηση πριν από 4 περίπου χρόνια ζήτησα να έχω μη ανακοινώσιμη σύνδεση
    - Δεν μπορείς να καλέσεις αριθμούς 800 χχχχ χχχ και 801 και κάποιους τριψήφιους
    - Χρεώνεσαι για τις κλήσεις στο 13880 για να σε εξυπηρετήσουν άχρηστοι
    - Χρονοβόρα ενεργοποίηση στο δίκτυό τους (ίσως αυτό να έχει βελτιωθεί): Οι ιστορίες στιλ ' εξαρτάται από τον ΟΤΕ' είναι παραμύθια.
    Συμπέρασμα: ενδιαφέρουσες χρεώσεις, καλή ταχύτητα Internet, μέτρια ποιότητα τηλεφωνίας, 2 τηλεφωνικές γραμμές (με ή χωρίς φορητότητα από οποιονδήποτε πάροχο).
    Κατά τ' άλλα δε σέβονται τα χρήματα που τους καταθέτεις: ανύπαρκτες υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας (προβλήματα πρόσβασης), αναρμόδιο προσωπικό, πολύπλοκες διαδικασίες, χρονοβόρα επίλυση οποιουδήποτε προβλήματος....
    κατι μου θυμιζει αυτο

    ναι, ναι, τα εχω ζησει απο πρωτο χερι

    καλα το ειπες για το 13880, αχρηστοι

  6. #291
    Εγγραφή
    07-02-2005
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    561
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Vivodi Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    Speedtouch 780
    Είμαι 5 χρόνια σε vivodi Full LLU + DSLphone.

    Ποτέ δεν είχα πρόβλημα ούτε με την ταχύτητα.
    Η ταχύτητα έπιανε πάντα τελικές. Είτε κατέβαζα από εξωτερικό, είτε από Ελλάδα.

    Επίσης ούτε με την ποιότητα της τηλεφωνίας είχα πρόβλημα.
    Η σταθερότητα της vivodi είναι πραγματικά απίστευτη.

    Για αυτά τα 5 χρόνια που είμαι συνδρομητής, είχα μία πτώση μόνο για 2 μέρες (συνεχόμενες) όταν άλλαξα ρουτεράκι (από Vood σε SpeedTouch), γιατί ήθελε αλλαγή το προφίλ μου στο DSLAM.
    ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.

    Τώρα, για το 13880, να σου πω την αλήθεια, 3-4 φορές έχω πάρει τηλέφωνο όλες κι όλες, και δεν ρώταγα τεχνικά θέματα. Ρώταγα για τα πακέτα (αναβαθμίσεις). Οπότε δεν είχα πρόβλημα ούτε σε αυτό το θέμα.

    Vivodi με τρέλα.

  7. #292
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Vivodi Full
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    Vood 452W_A
    Ως προς την ταχύτητα και εγώ το ίδιο έχω να πω. Πάντα τελικές (είχα παλιά 1Mbps και τώρα 10Mbps).

    Ωστόσο υπάρχουν περιπτώσεις που έχω χάσει τηλέφωνο και Internet, αν και το φαινόμενο ήταν πολύ σπάνιο και κρατούσε κανά 15'.

    Τους τελευταίους μήνες κανένα πρόβλημα.

    ΥΓ. Όταν έγινε αναβάθμιση πακέτου σε Telefonet+ και 10Mbps, χρειάστηκε να τηλεφωνήσω στους τεχνικούς της Vivodi γιατί το Internet είχε παραμείνει στο 1Mbps

  8. #293
    Εγγραφή
    03-02-2003
    Περιοχή
    Greece.gif
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100472/10998 D/U
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    TP-LINK Archer VR400 V2
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 9,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω πολύ σοβαρά προβλήματα από τη στιγμή που αναβάθμισα τη γραμμή από τα 1024 σε 4mbs.Με τις αποσυνδέσεις.Λύση δεν έχω βρει ακόμα.Είμαι έτοιμος να φύγω,και αν δε βρεθεί λύση μέχρι το τέλος του μήνα,θα με βρει ο νέος μήνας σε άλλη εταιρεία.Και τώρα που γράφω αυτό το μήνυμα,δεν ξέρω αν μπορέσω να το στείλω με την πρώτη...

  9. #294
    Εγγραφή
    08-09-2006
    Περιοχή
    ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    975
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8191/1021
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    ZTE ZXHN H208N
    SNR / Attn
    8,3(dB) / 32,9(dB)
    Δύο σήμερα από την αίτηση...λες να με ξεχάσανε;

  10. #295
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6.082
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alieus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύο σήμερα από την αίτηση...λες να με ξεχάσανε;
    Με τον χαμό που γίνεται δεν είναι απίθανο. Όταν συνδέσανε τη δεύτερη γραμμή και ήρθε ο τεχνικός μου είπε ότι στέλνουν πλέον από Αθήνα γιατί οι εδώ δεν προλαβαίνουν...

    Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις σε τι φάση βρίσκεται το αίτημα και αν δεν έχει προχωρήσει κάνε καταγγελία ή απλά διακοπή. Τουλάχιστον να ξέρεις αν και πότε είναι να γίνει.

  11. #296
    Εγγραφή
    13-03-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Πήρα και εγώ την απόφαση να εγκαταλείψω τον ΟΤΕ και να περάσω στην Vivodi και στο Telefonet+.

    Δεν είχα μέχρι τώρα ADSL σύνδεση στο διαδίκτυο, γιατί 8 ώρες κάθε μέρα στη δουλειά με Τ1 σύνδεση και με ελευθερο χρόνο για να κάνω πράγματα δεν με ψήνανε να ασχολούμε στο σπίτι.

    Έτσι λοιπόν με κριτήριο μόνο το κόστος έκανα την αίτηση (στέλνοντας την με speedex) στις 8/9/2008. Μετά από τηλέφωνο που έκανα στο 13880 στις 10 και 11/9/2008 μου είπαν ότι θα επικοινωνίσουν μαζί μου όταν βρούν την αίτηση.
    Σχετικά με το κόστος των τηλεφωνιμάτων έχω να παρατηρησω τα εξής:
    Καλή η προσφορά των αστικών, υπεραστικών και διεθνών κλήσεων αλλά οι κλήσεις προς τα κινητά είναι ΒΡΑΣΕ ΡΥΖΙ. Δηλαδή ΚΑΙ ακριβότερη χρέωση από τον ΟΤΕ, ΚΑΙ ελάχιστος χρόνος χρέωσης 60''. Άρα πρέπει να σκεφτώ πως θα συμπεριφερθώ τηλεφωνικά ως προς το κομμάτι αυτό.
    Έχει κανένας κάποιο μέτρο σύγκρισης να παραθέσει, δηλαδή διαφορά παλιάς χρέωσης από ΟΤΕ και νέας από telefonnet+;

    Επίσης έχω μια μικρή φοβία σχετικά με την ποιότητα της εσωτερικής καλωδίωσης του σπιτιού μου απο το κουτί της πολυκατοικίας, γιατί κάποιες φορές κυρίως το χειμώνα μετά απο βροχή έχω συνακροάσεις και θόρυβο. Μετά απο τηλέφωνο στον ΟΤΕ και επίσκεψη τεχνικού αποφάνθηκε οτι η γραμή είναι ΟΚ και φταίει η εσωτερική καλωδίωση. Δυστυχώς όμως φωνάζοντας και ηλεκτρολόγο για να περάσει καινούργια γραμμή μου είπε ότι δεν γίνετε γιατί παίζει πολύ υγρασία μέσα παντού.
    Μηπως λοιπον την πατησα που θέλησα VoIP και ADSL???????

    Εφόσον υπάρχει γραμμή τηλεφώνου από τον ΟΤΕ αλλά ΧΩΡΙΣ ADSL σύνδεση λέτε να μου κοτσάρουνε και την 65άρα για το 'Τέλος Εγκατάστασης';

  12. #297
    Εγγραφή
    14-06-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stonerolling Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα και εγώ την απόφαση να εγκαταλείψω τον ΟΤΕ και να περάσω στην Vivodi και στο Telefonet+.

    Δεν είχα μέχρι τώρα ADSL σύνδεση στο διαδίκτυο, γιατί 8 ώρες κάθε μέρα στη δουλειά με Τ1 σύνδεση και με ελευθερο χρόνο για να κάνω πράγματα δεν με ψήνανε να ασχολούμε στο σπίτι.

    Έτσι λοιπόν με κριτήριο μόνο το κόστος έκανα την αίτηση (στέλνοντας την με speedex) στις 8/9/2008. Μετά από τηλέφωνο που έκανα στο 13880 στις 10 και 11/9/2008 μου είπαν ότι θα επικοινωνίσουν μαζί μου όταν βρούν την αίτηση.
    Σχετικά με το κόστος των τηλεφωνιμάτων έχω να παρατηρησω τα εξής:
    Καλή η προσφορά των αστικών, υπεραστικών και διεθνών κλήσεων αλλά οι κλήσεις προς τα κινητά είναι ΒΡΑΣΕ ΡΥΖΙ. Δηλαδή ΚΑΙ ακριβότερη χρέωση από τον ΟΤΕ, ΚΑΙ ελάχιστος χρόνος χρέωσης 60''. Άρα πρέπει να σκεφτώ πως θα συμπεριφερθώ τηλεφωνικά ως προς το κομμάτι αυτό.
    Έχει κανένας κάποιο μέτρο σύγκρισης να παραθέσει, δηλαδή διαφορά παλιάς χρέωσης από ΟΤΕ και νέας από telefonnet+;

    Επίσης έχω μια μικρή φοβία σχετικά με την ποιότητα της εσωτερικής καλωδίωσης του σπιτιού μου απο το κουτί της πολυκατοικίας, γιατί κάποιες φορές κυρίως το χειμώνα μετά απο βροχή έχω συνακροάσεις και θόρυβο. Μετά απο τηλέφωνο στον ΟΤΕ και επίσκεψη τεχνικού αποφάνθηκε οτι η γραμή είναι ΟΚ και φταίει η εσωτερική καλωδίωση. Δυστυχώς όμως φωνάζοντας και ηλεκτρολόγο για να περάσει καινούργια γραμμή μου είπε ότι δεν γίνετε γιατί παίζει πολύ υγρασία μέσα παντού.
    Μηπως λοιπον την πατησα που θέλησα VoIP και ADSL???????

    Εφόσον υπάρχει γραμμή τηλεφώνου από τον ΟΤΕ αλλά ΧΩΡΙΣ ADSL σύνδεση λέτε να μου κοτσάρουνε και την 65άρα για το 'Τέλος Εγκατάστασης';

    Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν είχες πρόβλημα με ΟΤΕ που είναι το καλύτερο PSTN στην Ελλάδα φαντάσου με voip !!!!!!!!!Γνώμη μου μείνε OTE

  13. #298
    Εγγραφή
    08-09-2006
    Περιοχή
    ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    975
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8191/1021
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    ZTE ZXHN H208N
    SNR / Attn
    8,3(dB) / 32,9(dB)
    Σήμερα μου τηλεφώνησαν και Τρίτη θα παραλάβω εξοπλισμό. Ελπίζω να πάνε όλα καλά, ξέρω ότι είναι ζαριά οι εναλλακτικοί γι' αυτό....βάλτα να πάνε...

    ........Auto merged post: alieus πρόσθεσε 0 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Δύο μηνάκια αναμονή ακριβώς. Μόνο!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alieus : 12-09-08 στις 20:27. Αιτία: auto merged post

  14. #299
    Εγγραφή
    05-10-2007
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    158
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Vivodi Full
    Ταχύτητα
    11600/1021
    ISP
    Vivodi
    Router
    SpeedTouch 780
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 28(dB)
    Συνδέθηκα χθες (αίτηση 4/7) χωρίς να έχω πάρει κωδικούς και 19 μέρες αφότου πήρα τον εξοπλισμό.Γύρισα απο τη δουλειά και δεν είχα τ/φ.Μόλις σύνδεσα τον εξοπλισμό (Speedtouch 780) όλα εντάξει! Μάλλον σχεδόν εντάξει αφού δεν μπορώ να δεχθώ κλήσεις,αλλά μου είπαν λόγω φορητότητας...και λίγο πιο πεσμένη ταχύτητα από τη ΧΟΛ αλλά χωρίς αποσυνδέσεις!!! Ελπίζω να συνεχιστούν όλα έτσι...

  15. #300
    Εγγραφή
    04-09-2006
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Λες να έφυγες τζάμπα απο τη χολ?

    HOL: Επιβεβαιώνει επαφές με Vivodi
    18/09/2008
    20:14
    Εκτύπωση Είδησης ... Εξαγωγή σε μορφή Text ...

    Επιβεβαιώνει με επίσημη ανακοίνωσή της η hellas online πρωινό δημοσίευμα του Capital.gr πως βρίσκεται σε συζητήσεις με την Vivodi.

    Σε σχετική της ανακοίνωση η διοίκηση της εταιρείας αναφέρει ότι: "παρακολουθεί στενά τις εξελίξεις στην ελληνική αγορά ευρυζωνικών υπηρεσιών και εξετάζει όλα τα ενδεχόμενα συμμαχιών και εξαγορών, εφόσον υπάρχουν για την εταιρeία οι κατάλληλες συνέργιες και το αντίστοιχο εύλογο τίμημα.

    Σε αυτά τα πλαίσια, πραγματοποιούνται συζητήσεις/επαφές με την Vivodi Telecom, χωρίς ωστόσο να υπάρχει καμία συμφωνία μεταξύ των δύο εταιριών και χωρίς να μπορεί να προεξοφληθεί η έκβαση των εν λόγω συζητήσεων και επαφών.

    Η hellas online θα προβεί σε σχετικές ανακοινώσεις ενημερώνοντας πλήρως το επενδυτικό κοινό, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, στο μέτρο που και εφόσον υπάρξει οιαδήποτε συμφωνία".
    http://www.capital.gr/news.asp?Details=578515

Σελ. 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 101518192021 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Να μπώ στην Νetone?
    Από branelos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-08, 15:19
  2. Δεν μπορω να μπω
    Από pao13 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 04:49
  3. δεν μπορω να μπω σε σελιδες!!!
    Από Dsltech στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-06, 14:05
  4. Ανοιξε πορτα για να μπω......!
    Από Supremum στο φόρουμ P2P
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-04, 20:26
  5. Reboot για να μπω - βοήθεια
    Από pavlos_o στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-04, 01:55

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας