Εμφάνιση 1-8 από 8

Θέμα: Spyware Doctor

  1. #1
    Εγγραφή
    13-05-2008
    Μηνύματα
    1.355
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2045/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος εαν το πρόγραμμα Spyware Doctor πωλειται στην Ελλάδα?Ξερω την λύση του δωρεαν κατεβασματος αλλα αποτι αναφέρει η εταιρεια μετα απο 30 μέρεσ δεν λειτουργει το πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο. Ευχαριστώ

  2. #2
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.886
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Αν δεν κάνω λάθος, πωλείται μέσω διαδικτύου και πληρώνεις με πιστωτική. Μπορείς να παραγγείλεις και ένα CD αν θέλεις κάτι "χειροπιαστό":
    https://securestore.pctools.com/esal...oductid=532517

    Αν θέλεις την γνώμη μου, η προστασία σε πραγματικό χρόνο συνήθως επιβαρύνει αρκετά το σύστημα και δεν είναι απαραίτητη αν προσέχεις τι κάνεις στο διαδίκτυο. Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου και με δωρεάν εργαλεία (μη πραγματικού χρόνου), όπως το Spybot SD και το Ad-aware.



    Εύχομαι η φωτογραφία του avatar να μην τραβήχτηκε σε αμάξι σε ελληνικό δρόμο.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  3. #3
    Εγγραφή
    13-05-2008
    Μηνύματα
    1.355
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2045/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κάνω λάθος, πωλείται μέσω διαδικτύου και πληρώνεις με πιστωτική. Μπορείς να παραγγείλεις και ένα CD αν θέλεις κάτι "χειροπιαστό":
    https://securestore.pctools.com/esal...oductid=532517

    Αν θέλεις την γνώμη μου, η προστασία σε πραγματικό χρόνο συνήθως επιβαρύνει αρκετά το σύστημα και δεν είναι απαραίτητη αν προσέχεις τι κάνεις στο διαδίκτυο. Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου και με δωρεάν εργαλεία (μη πραγματικού χρόνου), όπως το Spybot SD και το Ad-aware.



    Εύχομαι η φωτογραφία του avatar να μην τραβήχτηκε σε αμάξι σε ελληνικό δρόμο.
    Καταλαβα.Ευχαριστω για την συμβουλη Η φωτογραφια ειναι αληθινη σε ελληνικο δρομο

  4. #4
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.886
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nixori Εμφάνιση μηνυμάτων
    (...)
    Η φωτογραφια ειναι αληθινη σε ελληνικο δρομο
    Μάλιστα. Με όλο το σεβασμό και χωρίς παρεξήγηση, αλλά στους περισσότερους δεν θα προκαλέσει σεβασμό κάτι τέτοιο, μάλλον το αντίθετο.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  5. #5
    Εγγραφή
    07-10-2006
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    2.397
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    TP-Link TL-WR1043ND
    Να ξέρεις ότι το Spyware Doctor είναι το καλύτερο και με διαφορά στο είδος του.

  6. #6
    Εγγραφή
    13-05-2008
    Μηνύματα
    1.355
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2045/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξέρεις ότι το Spyware Doctor είναι το καλύτερο και με διαφορά στο είδος του.
    Αλλα δυστυχως μονο με πιστωτικη κ μεσω διαδικτυου. κριμα

  7. #7
    Εγγραφή
    17-01-2005
    Περιοχή
    Ανω Γλυφάδα
    Μηνύματα
    560
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    TP-Link VR900
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nixori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλα δυστυχως μονο με πιστωτικη κ μεσω διαδικτυου. κριμα
    Μη κάνεις το λάθος και το παραγγείλεις. Το συγκεκριμένο πρόγραμμα είχε πάρα πολλά προβλήματα και τα παράπονα έπεφταν βροχή, μέχρι την στιγμή που οι της εταιρίας αφαίρεσαν το φόρουμ από την ιστοσελίδα τους (για ευνόητους λόγους). Ετσι την είχα πατήσει κι εγώ και το απεγκατέστησα άρον-άρον. Σαν να μην έφτανε αυτό, ένα χρόνο αργότερα μου ήλθε ο λογαριασμός της κάρτας μου πιστωμένος για την ανανέωση του προγράμματος αυτού. Οταν επικοινώνησα μαζί τους μου συνέστησαν να διαβάσω τα "ψιλά" γράμματα στους όρους της αρχικής αγοράς.
    ΜΑΚΡΙΑ!!!

  8. #8
    Εγγραφή
    13-05-2008
    Μηνύματα
    1.355
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2045/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wolfman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη κάνεις το λάθος και το παραγγείλεις. Το συγκεκριμένο πρόγραμμα είχε πάρα πολλά προβλήματα και τα παράπονα έπεφταν βροχή, μέχρι την στιγμή που οι της εταιρίας αφαίρεσαν το φόρουμ από την ιστοσελίδα τους (για ευνόητους λόγους). Ετσι την είχα πατήσει κι εγώ και το απεγκατέστησα άρον-άρον. Σαν να μην έφτανε αυτό, ένα χρόνο αργότερα μου ήλθε ο λογαριασμός της κάρτας μου πιστωμένος για την ανανέωση του προγράμματος αυτού. Οταν επικοινώνησα μαζί τους μου συνέστησαν να διαβάσω τα "ψιλά" γράμματα στους όρους της αρχικής αγοράς.
    ΜΑΚΡΙΑ!!!
    Ευχαριστω για τις συμβουλές! Οχι σε καμια περίπτωση δεν θα το αγόραζα μέσω πιστωτικής.Δεν τις γουστάρω φίλε καθόλου,οτι παίρνω μετρητοις. Ούτε paypal ktl

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας