Σελ. 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 27101112
Εμφάνιση 166-168 από 168
  1. #166
    Εγγραφή
    12-06-2006
    Περιοχή
    Πατήσια, Athens
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    217
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    OTEnet
    Router
    Level One FBR-1461
    SNR / Attn
    9(dB) / 5.8(dB)
    Gohadoken είναι το Hadoken του Akuma. (Ι fail so hard @ shotos, αυτά παθαίνει κανείς όταν ξεκινά το stick με ABC χαρακτήρες)

    http://www.youtube.com/watch?v=bCfuEXzJ_d0

    DO ENJOY : The Akuma Comboratory. Πολύ καλό editing στο video.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails shoryuken.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Madvil : 31-07-09 στις 02:36.

  2. #167
    Εγγραφή
    11-03-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    Siemens cl-110
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 26.5(dB)
    Παιζω κι εγω το παιχνιδι εδω και μια βδομαδα αλλα επειδη δεν εχω εμπειρια αλλα ουτε και την υπομονη να ξεκλειδωσω χαρακτηρες, εβαλα ενα patch και καθαρισα. Εντυσα και τον αγαπημενο μου FeiLong με την κιτρινη φορμα του Bruce Lee και πεδευομαι

    Εχω μονο δυο προβληματα και χρειαζομαι την συμβουλη σας.

    Μετα απο λιγες μαχες ή και απο την αρχη, πεφτει το framerate και το παιχνιδι παιζει πολυ αργα στον υπολογιστη μου. Εχω δοκιμασει ολες της ρυθμισεις που προτειναν τα παιδια σ αυτο το τοπικ αλλα τζιφος. Εχω δοκιμασει παρα πολλους συνδυασμους στις ρυθμισεις αλλα δεν φαινετε να φταιει ο υπολογιστης μου αφου στα καλα του παιζω με ολα τα γραφικα στο φουλ χωρις προβλημα. Να σημειωσω οτι παιζω με κρακαρισμενη κοπια αλλα απ οτι καταλαβα το ιδιο προβλημα εχουν και οι γνησιες.

    Μπορω να παιξω on line με το κρακαρισμενο ή θα βρεθω με χειροπαιδες? Να το δοκιμασω?

  3. #168
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17.005/509
    ISP
    Forthnet
    Router
    Speedtouch 530v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από valentinosgsxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο λιγες μαχες ή και απο την αρχη, πεφτει το framerate και το παιχνιδι παιζει πολυ αργα στον υπολογιστη μου. Εχω δοκιμασει ολες της ρυθμισεις που προτειναν τα παιδια σ αυτο το τοπικ αλλα τζιφος. Εχω δοκιμασει παρα πολλους συνδυασμους στις ρυθμισεις αλλα δεν φαινετε να φταιει ο υπολογιστης μου αφου στα καλα του παιζω με ολα τα γραφικα στο φουλ χωρις προβλημα. Να σημειωσω οτι παιζω με κρακαρισμενη κοπια αλλα απ οτι καταλαβα το ιδιο προβλημα εχουν και οι γνησιες.

    Μπορω να παιξω on line με το κρακαρισμενο ή θα βρεθω με χειροπαιδες? Να το δοκιμασω?
    Σε περιπτωση που δεν εχεις βρει ακομα λυση στο προβλημα εχω ακουσει οτι αν εχεις amd κανοντας εγκατασταση εναν amd driver για τον επεξεργαστη ισως να λυθει το προβλημα, δεν θυμαμαι το driver ομως, dual core optimizer ή amd processor driver κατι τετοιο.
    Εγω ειχα προβλημα με intel επεξεργαστη και το προβλημα εφυγε χωρις να ξερω γιατι,παντως οποτε αλλαζα στο menu για τα γραφικα την επιλογη που λεει κατι για multicore το προβλημα εφευγε αλλα εμφανιζοταν μετα απο λιγο καιρο.

    Δεν εχω συναντηση πολλους ελληνες στο sfiv, οποιος θελει να πλακωθουμε στο ξυλο μπορει να με κανει add.
    Gfwl username: CasshernSei

    Αν κανεις ενδιαφερεται υπαρχει το esl για να λαβετε μερος σε διαφορα τουρνουα και πρωταθληματα που οργανωνονται εκει κατα καιρους, πιο πολυ για χαβαλε ειναι και φυσικα δωρεαν(τουλαχιστον οι υπηρεσιες που εγω χρησιμοποιω).
    Ξερει κανεις καμια αλλη παρομοια σελιδα που οργανωνει τουρνουα sfiv;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sei : 20-10-09 στις 08:17.
    Rig : CoolerMaster Stacker 830evo // E6600 @ 3.6Ghz @ 1,525v // HD 5870//Samsung 840 Pro 256gb // 4GB DDR2 6400 // Asus P5K-E WiFi // RaptorX // Thermalright Ultra 120 Extreme // PC Power And Cooling Silencer 750w //

Σελ. 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 27101112

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-09, 08:48
  2. Street Fighter 4 Video
    Από nostradamos στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-07, 04:10
  3. Super Street Fighter II Turbo HD Remix
    Από nostradamos στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-10-07, 11:32
  4. Tie-Fighter PC-mod
    Από iron_gr στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-04, 21:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας