Σελ. 14 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 49121314151619 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 317
  1. #196
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cosmonaut Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανέφερες οτι την ΕΕΤΤ την έχεις κοινοποίηση αλλά ξέρω σίγουρα οτι αυτού του τύπου τις κοινοποιήσεις ούτε τις επιβεβαιώνουν αλλά ούτε και τις επεξεργάζονται στην ΕΕΤΤ.

    Μήπως κάπου υπερβάλλεις για δημιουργία εντυπώσεων;
    Τι λόγο έχουμε όλοι μας να δημιουργήσουμε εντυπώσεις ; Αναρωτιέμαι ;

    Κανένα λόγο. Είναι αλήθεια ότι το θέμα έχει παραγίνει, έχει ξεφύγει από τα αναμενόμενα / κλασικά προβλήματα.

  2. #197
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες εχω κανει ...ΔΥΟ (2) εγγραφες καταγγγελιες , και συμφωνω ως προς την ιεραρχια

    των αποδεκτων .....

    προς : εεττ

    κοιν: συνηγορο
    εταιριες
    καθε ενδιαφερομενο


    μεσα στην βδομαδα μου κοινοποιηθηκε με e-mail η ερωτηση της εεττ προς τις εταιριες και σε εναμιση μηνα τα εγγραφα- απαντησεις των των εταιριων

    ο πιο δραστηριος φορεας ειναι οι συνηγοροι πολιτη - καταναλωτη , οι οποιοι επιμενουν σε ΕΓΓΡΑΦΗ απαντηση του καταγκελοντος οτι εχε ι ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙΘΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΤΟΥ ....
    και λυσεις δινουν φιλε μου αλλα ειναι μια ταλαιπωρια που μπαινουμε χωρις λογο αν ηταν σωστη η εταιρεια δεν θα χρειαζοτανε να κανουμε καταγγελιες αλλα θα ειχαμε σωστα παρεχομενες υπηρεσιες.

  3. #198
    Εγγραφή
    01-12-2007
    Μηνύματα
    99
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Με τα συνεχόμενα προβλήματα της νετουαν και με τις χαμηλές τιμές των άλλων εταιριών. Θέτω το ερώτημα, η δίμηνη κοστολόγηση των υπηρεσιών της νετουαν δε είναι αρκετά ακριβή;

  4. #199
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Χμμ...Προς το παρόν όχι. Η ΟΝ παρέχει κάτι εντελώς διαφορετικό, οι forthnet / hol / tellas έχουν ακριβότερο πάγιο ανά μήνα, και η vivodi είναι αδιάφορη.

    Αν και η Τελλάς άρχισε να δίνει 60' προς κινητά (και μάλλον θα ακολουθήσουν κι άλλοι), ας μην ξεχνάμε ότι οι περισσότεροι δίνουν 1 γραμμή και όχι 2 στον πελάτη, και κατά συνέπεια, αν και VOIP με ότι αυτό συνεπάγεται, η λύση της νετονε προσεγγίζει την ιδέα της ISDN (=2 άτομα μιλούν ταυτόχρονα, κτλ κτλ)...Κάτι που υπό προυποθέσεις μόνο γίνεται σε άλλες εταιρίες (π.χ. HOL)

    Προς το παρόν λοιπόν δεν την θεωρώ ακριβότερη χωρίς αντίκρυσμα (σε αντίθεση π.χ. με τη Vivodi), αλλά ελπίζω να βελτιώσει και πάλι τις υπηρεσίες της (ειδικά με το καρκίνωμα-Seabone που έχει μπλέξει) στα παλιότερα, καλά στάδια.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  5. #200
    Εγγραφή
    13-05-2007
    Περιοχή
    αθηνα μετρο κατεχακη- υπογειο :)
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    897
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    και λυσεις δινουν φιλε μου αλλα ειναι μια ταλαιπωρια που μπαινουμε χωρις λογο αν ηταν σωστη η εταιρεια δεν θα χρειαζοτανε να κανουμε καταγγελιες αλλα θα ειχαμε σωστα παρεχομενες υπηρεσιες.


    εχεις δικιο φυσικα για την ασκοπη ταλαιπωρια και το ψυχικο κοστος
    ( εκει στοχευουν αλλωστε και ΔΕΝ πολυ νοιαζει τις εταιριες δυστηχως ...... γραμενους μας εχουν αλλωστε γιατι ξαιρουν οτι πανω κατω τα ιδια χαλια ειναι παντου )

    οσο για τις λυσεις .... επετρεψε μου να πω οτι ειναι προσωρινες

    καποιο πρωι τα επαιξε η γραμμη μου και απο τελεια που ηταν για 5 μηνες , εγινε παραδειγμα ξεσυγχρονισμου κ αλλοπροσαλης συμπεριφορας , που δεν διορθωθηκε ποτε ,,,,,,,,

    η τωρινη γραμη μου ειναι τελεια παλι ,αλλα δεν θα αναλωθω σε καταγγελιες πλεον , αν στραβωσει κατι ......θα δωσω χρονο προς διορθωση και μετα

    θα αλλαξω παροχο α ν χρειαστει και βλεπουμε .
    καλημερα πως παει ? :)

  6. #201
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις δικιο φυσικα για την ασκοπη ταλαιπωρια και το ψυχικο κοστος
    ( εκει στοχευουν αλλωστε και ΔΕΝ πολυ νοιαζει τις εταιριες δυστηχως ...... γραμενους μας εχουν αλλωστε γιατι ξαιρουν οτι πανω κατω τα ιδια χαλια ειναι παντου )

    οσο για τις λυσεις .... επετρεψε μου να πω οτι ειναι προσωρινες

    καποιο πρωι τα επαιξε η γραμμη μου και απο τελεια που ηταν για 5 μηνες , εγινε παραδειγμα ξεσυγχρονισμου κ αλλοπροσαλης συμπεριφορας , που δεν διορθωθηκε ποτε ,,,,,,,,

    η τωρινη γραμη μου ειναι τελεια παλι ,αλλα δεν θα αναλωθω σε καταγγελιες πλεον , αν στραβωσει κατι ......θα δωσω χρονο προς διορθωση και μετα

    θα αλλαξω παροχο α ν χρειαστει και βλεπουμε .
    ναι συμφωνω με αυτα που λες σωστα ολα αλλα...

    αλλα αν αλλαζεις παροχο σημαινει καποιες μερες οτι δεν εχεις τηλεφωνο/ιντερνετ και φυσικα τα αναλογα χρηματα για συνδεση και αποσυνδεση (αυτο εκμεταλευονται φιλε μου και τα κανουν)

    γιατι ποιος εχει ορεξη να πληρωνει συνεχεια και να αλλαζει παροχο σαν να ειναι πουκαμισα.

  7. #202
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμ...Προς το παρόν όχι. Η ΟΝ παρέχει κάτι εντελώς διαφορετικό, οι forthnet / hol / tellas έχουν ακριβότερο πάγιο ανά μήνα, και η vivodi είναι αδιάφορη.
    Αλλά πολύ φτηνότερη, 20 ευρώ όλα πληρωμένα για άλλες 5 μέρες. (καλά, ένα αστείο είπαμε, όπως το είπες, αδιάφορη)


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και η Τελλάς άρχισε να δίνει 60' προς κινητά (και μάλλον θα ακολουθήσουν κι άλλοι), ας μην ξεχνάμε ότι οι περισσότεροι δίνουν 1 γραμμή και όχι 2 στον πελάτη, και κατά συνέπεια, αν και VOIP με ότι αυτό συνεπάγεται, η λύση της νετονε προσεγγίζει την ιδέα της ISDN (=2 άτομα μιλούν ταυτόχρονα, κτλ κτλ)...Κάτι που υπό προυποθέσεις μόνο γίνεται σε άλλες εταιρίες (π.χ. HOL)
    Πάντως, για μένα που είμαι στο test drive, επ' ουδενί δεν προσεγγίζει η τηλεφωνία της netone την εμπειρία του ISDN. Προβλήματα σημαντικά δεν έχω (ζήτησα ανενεργό βρόχο και μου έφεραν μια γραμμή πολύ-πολύ καλύτερη από την προηγούμενη) και μάλλον θα συνεχίσω για όλο το χρόνο, εκτός και προκύψουν σοβαρότερα προβλήματα. Μετά το χρόνο, κι αν ρίξει η tellas τις τιμές της για ISDN στα μισά από τώρα ή αν δώσει η VF, ίσως το σκεφτώ... Αν εν τω μεταξύ δώσει ISDN η Netone, θα είμαι από τους πρώτους. Ακόμα περιμένω τα επαγγελματικά πακέτα που είχαν υποσχεθεί για τον Οκτώβρη (του 2007).
    hnesne

  8. #203
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Παιζάκια (ξέρετε αυτοί που ανοίγετε πολλαπλά θέματα για τον ίδιο λόγο και με τίτλους που δεν περιγράφουν το πρόβλημα), έγιναν merge όλα τα σχετικά θέματα σε ένα ...

  9. #204
    Εγγραφή
    12-01-2007
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    VDSL2 TECHNICOLOR,PFSENSE
    SNR / Attn
    28(dB) / 9.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παντως η forthnet δεν εχει τοσο προβλημα η Αλτεκ παει απο seabone σαν PSTN
    ΦΟΡΝΕΤ=
    Κώδικας:
    |------------------------------------------------------------------------------------------|
    |                                      WinMTR statistics                                   |
    |                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
    |------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
    |                             *********** -    0 |   11 |   11 |    0 |    2 |   16 |   16 |
    |       ********************************* -    0 |   11 |   11 |    0 |    7 |   16 |   15 |
    |               ************************* -    0 |   11 |   11 |    0 |    5 |   16 |    0 |
    |          bbras-llu-ath-04L0.forthnet.gr -    0 |   11 |   11 |   15 |   21 |   31 |   15 |
    |             core-ath-03-Po1.forthnet.gr -    0 |   11 |   11 |   15 |   22 |   32 |   31 |
    |      pal9-forthnet-1-gr.pal.seabone.net -    0 |   11 |   11 |   31 |   66 |  234 |   31 |
    |        new4-new11-racc1.new.seabone.net -   10 |   11 |   10 |  156 |  167 |  188 |  172 |
    |          te-2-4.car3.Newark1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  156 |  201 |  360 |  172 |
    |        ae-32-54.ebr2.Newark1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  156 |  163 |  172 |  172 |
    |        ae-4.ebr3.Washington1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  171 |  176 |  188 |  172 |
    |    ae-93-93.csw4.Washington1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  171 |  179 |  188 |  171 |
    |    ae-41-99.car1.Washington1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  171 |  173 |  187 |  187 |
    | FACEBOOK-IN.car1.Washington1.Level3.net -    0 |   10 |   10 |  156 |  170 |  172 |  172 |
    |            te-9-2.csw01b.ash1.tfbnw.net -    0 |   10 |   10 |  172 |  184 |  204 |  172 |
    |             www.04.01.ash1.facebook.com -   10 |   10 |    9 |  172 |  175 |  188 |  188 |
    |________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
       WinMTR - 0.8. Copyleft @2000-2002 Vasile Laurentiu Stanimir  ( stanimir@cr.nivis.com )
    
    ΑΛΤΕΚ=
    
    |------------------------------------------------------------------------------------------|
    |                                      WinMTR statistics                                   |
    |                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
    |------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
    |                            10.**.***.** -    0 |   12 |   12 |    0 |    2 |   15 |   15 |
    |                         7300core.acn.gr -    0 |   12 |   12 |    0 |  684 | 7015 |   15 |
    |                             213.5.0.141 -    0 |   12 |   12 |    0 |   10 |   16 |   16 |
    |ate1-altec-telecoms-2-gr.ate.seabone.net -    9 |   12 |   11 |  109 |  127 |  141 |  125 |
    |        new4-new50-racc1.new.seabone.net -   73 |   11 |    3 |  187 | 1145 | 2969 | 2969 |
    |        new4-new50-racc1.new.seabone.net -    0 |   11 |   11 |  109 |  544 | 4828 |  125 |
    |          te-2-4.car3.Newark1.Level3.net -   82 |   11 |    2 |   78 |  351 |  625 |  625 |
    |        ae-31-55.ebr1.Newark1.Level3.net -   10 |   11 |   10 |    0 |   37 |   63 |   47 |
    |        ae-1-100.ebr2.Newark1.Level3.net -    0 |   11 |   11 |   31 |   44 |   63 |   47 |
    |        ae-4.ebr3.Washington1.Level3.net -    0 |   11 |   11 |    0 |   34 |   78 |   47 |
    |    ae-63-63.csw1.Washington1.Level3.net -   10 |   11 |   10 |   15 |   45 |   94 |   63 |
    |    ae-11-69.car1.Washington1.Level3.net -    0 |   11 |   11 |    0 |   28 |   62 |   32 |
    | FACEBOOK-IN.car1.Washington1.Level3.net -    0 |   11 |   11 |    0 |   41 |  109 |   31 |
    |            te-9-2.csw01a.ash1.tfbnw.net -    0 |   11 |   11 |    0 |   65 |  172 |   31 |
    |             www.04.01.ash1.facebook.com -    0 |   11 |   11 |   15 |   72 |  187 |   78 |
    |________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
       WinMTR - 0.8. Copyleft @2000-2002 Vasile Laurentiu Stanimir  ( stanimir@cr.nivis.com )

  10. #205
    Εγγραφή
    03-09-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΗΤΑΝ η σωστή είκονα... ΗΤΑΝ..
    Συμφωνώ πλήρως ,πριν ενα χρόνο που ηρθα στην νετονε η κατάσταση ήταν διαφορετική. Τώρα έχω ταράξει το restart για να μπορώ να εχω σύνδεση εδώ και πολύ καιρο. Στην τεχνική υποστήρηξη θα ακούσεις ότι δεν φταίει η εταιρία αλλα εσυ(καλώδιο, antivirus, firewall κτλ. Λες και πριν δεν τα είχαμε αυτά)Κουράγιο αδέρφια

  11. #206
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aitos Εμφάνιση μηνυμάτων

    ο πιο δραστηριος φορεας ειναι οι συνηγοροι πολιτη - καταναλωτη , οι οποιοι επιμενουν σε ΕΓΓΡΑΦΗ απαντηση του καταγκελοντος οτι εχε ι ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙΘΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΤΟΥ ....

    Απόσπασμα από: http://www.synigoros.gr/what_cases.htm

    Spoiler:

    " Πότε είναι αρμόδιος για μια υπόθεση
    Είναι αρμόδιος για υποθέσεις που αναφέρονται στις υπηρεσίες:
    • του δημοσίου
    • των οργανισμών τοπικής αυτοδιοίκησης (κοινότητες, δήμοι, νομαρχίες)
    • των λοιπών νομικών προσώπων δημοσίου δικαίου
    • των επιχειρήσεων κοινής ωφέλειας (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ, ΕΛΤΑ κ.λπ.)
    • των κρατικών νομικών προσώπων ιδιωτικού δικαίου, των δημόσιων επιχειρήσεων, των επιχειρήσεων των οργανισμών τοπικής αυτοδιοίκησης και των επιχειρήσεων των οποίων τη διοίκηση ορίζει άμεσα ή έμμεσα το δημόσιο με διοικητική πράξη ή ως μέτοχος. Εξαιρούνται οι τράπεζες και το Χρηματιστήριο Αξιών Αθηνών.
    Για την προάσπιση των δικαιωμάτων του παιδιού ο Συνήγορος του Πολίτη είναι αρμόδιος και για θέματα που ανάγονται σε ιδιώτες, φυσικά ή νομικά πρόσωπα, που προσβάλλουν τα δικαιώματα του παιδιού."


    Δεν είναι αρμόδιος "σε διαφορές μεταξύ ιδιωτών" όπως λέει παρακάτω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από largo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λόγο έχουμε όλοι μας να δημιουργήσουμε εντυπώσεις ; Αναρωτιέμαι ;

    Κανένα λόγο. Είναι αλήθεια ότι το θέμα έχει παραγίνει, έχει ξεφύγει από τα αναμενόμενα / κλασικά προβλήματα.
    Κανένα λόγο θέλω να ποστεύω. Απλά έλλειψη ψυχραιμίας, έχουε μερικοί. Στην προκειμένη μάλιστα πολύ φοβάμαι ότι είναι αστείο και να συζητάμε για καταγγελίες. Δεν μπορώ να βρω κάποιον όρο των συμβάσεων με τους πελάτες της, που να έχει παραβιάσει η Netone. Το αν παρέχει καλές, λιγότερο καλές, ή κακές υπηρεσίες, είναι κάτι που δε μπορεί να παρέμβει η όποια αρχή. Μπορεί όποιος δεν είναι ικανοποιημένος να απευθυνθεί σε κάποιον άλλον πάροχο. Μόνο αυτό. Αντίθετα σαν διαμαρτυρία προς τη Netone, οι επιστολές που κυκλοφόρησαν έχουν νόημα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμ...Προς το παρόν όχι. Η ΟΝ παρέχει κάτι εντελώς διαφορετικό, οι forthnet / hol / tellas έχουν ακριβότερο πάγιο ανά μήνα, και η vivodi είναι αδιάφορη.

    Αν και η Τελλάς άρχισε να δίνει 60' προς κινητά (και μάλλον θα ακολουθήσουν κι άλλοι), ας μην ξεχνάμε ότι οι περισσότεροι δίνουν 1 γραμμή και όχι 2 στον πελάτη, και κατά συνέπεια, αν και VOIP με ότι αυτό συνεπάγεται, η λύση της νετονε προσεγγίζει την ιδέα της ISDN (=2 άτομα μιλούν ταυτόχρονα, κτλ κτλ)...Κάτι που υπό προυποθέσεις μόνο γίνεται σε άλλες εταιρίες (π.χ. HOL)

    Προς το παρόν λοιπόν δεν την θεωρώ ακριβότερη χωρίς αντίκρυσμα (σε αντίθεση π.χ. με τη Vivodi), αλλά ελπίζω να βελτιώσει και πάλι τις υπηρεσίες της (ειδικά με το καρκίνωμα-Seabone που έχει μπλέξει) στα παλιότερα, καλά στάδια.
    Έχεις μείνει μάλλον λίγο πίσω λόγω στρατού!
    Μάλλον την πιο δελεαστική πρόταση έχει αυτή τη στιγμή η Vivodi. Δίνει και αυτή 2 γραμμές, απεριόριστα αστικα-υπεραστικά δωρεάν (τα διεθνή μάλλον είναι αδιάφορα για πάνω από το 50% των πελατών) και στη ...μισή τιμή από τη netone. Και το 10Mbps/512Kbps νομίζω ότι είναι υπεραρκετό για τους περισσότερους αν δουλεύει αξιοπρεπώς.

  12. #207
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Σύμφωνοι, σύμφωνοι (Να πω την αλήθεια, δεν την ήξερα την συγκεκριμένη προσφορά, νόμιζα ότι έχουν ρίξει τις τιμές μόνο στο Telefonet που είδα και διαφήμιζαν)...Απλά την vivodi την αποκαλώ σταθερά αδιάφορη γιστί (βασικότατο) θέλεις 3289358032 μέρες μέχρι να σε συνδέσουν...άλλο που μετά μπορεί να λειτουργεί απροβλημάτιστα. Δίνει κι αυτή το ST780 (και καλά κάνει!). Απλά το πακέτο της δεν είναι άμεσα συγκρίσιμο (μικρότερη ταχύτητα internet, καθώς 10 Mbps είχα τον 09/07, πριν πάω στα 16, και τώρα στα 17+, χωρίς διεθνή). Βέβαια, με 20 Ε το μήνα, δεν μπορούμε να ζητάμε και τούρτα με Ρωσίδα stripper, συμφωνώ...

    Για τις υπόλοιπες, τουλάχιστον, μάλλον δεν έχω πέσει έξω (και δεν κάνω καμία κίνηση μέχρι το Σεπτέμβρη να φύγω από netone, αν δεν δω κάποια άλλη να "σοβαρεύεται" - το να πάω στη forthnet και να έχω 1 γραμμή αντί για 2, και τα 801 χρεώσιμα, με ακριβότερο πάγιο, να μου λείπει προς το παρόν!)
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  13. #208
    Εγγραφή
    13-05-2007
    Περιοχή
    αθηνα μετρο κατεχακη- υπογειο :)
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    897
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    theopan ............να διαβαζεις προσεκτικα τις λεπτομερειες


    ΠΡΙΝ απαντησεις με χαζομαριτσες .............( οσον αφορα τις δικες μου καταγκελιες τουλαχιστον )


    και υποψιν ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΚΕΛΙΕς ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ .........απλα βρες που κανεις λαθος ...ευκολο ειναι αλλωστε , εαν φυσικα διαβαζεις κατι ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΑ και χωρις προκαταληψεις .....
    καλημερα πως παει ? :)

  14. #209
    Εγγραφή
    26-06-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.090
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Speedtouch 780WL
    ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕ πληρώνω δεκάρα αν δε το φτιάξουν. Πραγματικα τα νεύρα μου έχουν φτάσει και γω δε ξέρω που. Κάθε ρημαδιασμένο βράδυ τα ΙΔΙΑ!!

  15. #210
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.170
    Downloads
    18
    Uploads
    30
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    23.330/1023
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedtouch TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 7.5(dB)
    Mε ζόρια κι εδώ η πλοήγηση.

Σελ. 14 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 49121314151619 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δρομολόγηση IP
    Από Enf στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-07, 18:57
  2. δρομολογηση 2 IP ranges στο ιδιο LAN
    Από leasedline στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-07, 19:30
  3. Δρομολόγηση VoIP μεσω CISCO
    Από angelxxx στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-07, 01:05
  4. Ξανά πρόβλημα με Seabone?
    Από Executor στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-07, 11:59
  5. Δρομολόγηση αίτησης
    Από ΜΑΝΩΛΗΣ στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-06, 15:57

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας