Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποια σχολη να δηλωσω (ως πρωτη)?

Ψήφισαν
16. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Πληροφορικης οικονομικου πανεπιστημιου

    8 50,00%
  • Πληροφορικης και Τηλεματικης Αθηνας

    4 25,00%
  • Πληροφορικης Πειραια

    1 6,25%
  • ΤΕΙ Πληροφορικης Αθηνας

    3 18,75%
Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 35
  1. #1
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Χρειαζομαι βοηθεια, εγραψα χαλια στις πανελλαδικες (16875 ) και τωρα δεν ξερω ποια σχολη να δηλωσω..
    αρχικα ηθελα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων αθηνας (περσι ~17700) αλλα επειδη τωρα αυτη αποκλειεται το μονο που ελπιζω ειναι να πεσει αρκετα η βαση στην πληροφορικη οικονομικου πανεπιστημιου αθηνων (απο ~16900 αν θυμαμαι καλα) μπας και μπω εκει...
    τωρα οι επιλογες μου διαμορφωθηκαν ως εξης (κατα προτεραιοτητα)
    1) Πληροφορικη οικονομικου πανεπιστημιου αθηνων
    2)Πληροφορικης και Τηλεματικης αθηνας (τι εννοει τηλεματικη ξερει κανεις να μου εξηγησει?)
    3)Πληροφορικης πειραια (αν και δεν θα ηθελα να πηγαινοερχομαι πειραια καθε 3 και λιγο)
    4)ΤΕΙ πληροφορικης αθηνας (αν και δεν ξερω αν ειναι καλο)


    Εχετε καποια αλλη προταση η αν εχετε καποια επιπλεον πληροφορια για καποια αλλη σχολη (παρομοια) η κατι για αυτες που εχω επιλεξει πειτε το.

    Μονες προυποθεσεις ειναι 1ον να ειναι αθηνα (δεν εχω οικονομικα την δυνατοτητα να παω αλλου)
    και 2ον να ειναι οσο γινεται πιο σχετικο με πληροφορικη και υπολογιστες
    και φυσικα να εχει αν γινεται μια σχετικη δυνατοτητα για εξελιξη
    ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις

  2. #2
    Εγγραφή
    22-10-2004
    Μηνύματα
    2.435
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Χμμ, εξαρτάται από το τι θες να κάνεις μετά και από το που μένεις.
    Πχ αν θες να συνεχίσεις για μεταπτυχιακό και διδακτορικό καλύτερα να πας σε πανεπιστήμιο, γιατί ακόμα νομίζω σνομπάρουν τους ΤΕΙτζήδες (με βαθμό 7.5 από ΤΕΙ Κρήτης και Αθήνα πήρα τα @@ μου, Καποδιστριακό και ΑΣΟΕ, ούτε καν για συνέντευξη, βέβαια θέλει και βύσμα)
    Τώρα αν είσαι κοντά στο Πειραιά πήγαινε Πειραιά, η πρώη μου πάντως από Περιστέρι -> Πειραιά πάταγε ελάχιστα λόγω απόστασης.
    Επίσης ένας συνάδελφος από ΑΣΟΕ λέει ότι δεν τους κάναν πολλά σχετικά με hardware. Από την άλλη άμα έχεις εσύ το μεράκι..

    Εγώ πάντως από Εφαρμοσμένη Πληροφορική & Πολυμέσα στη Κρήτη πέρασα πολύ καλά.
    Heh, screw you guys... I'm going home!

  3. #3
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Χμμ, εξαρτάται από το τι θες να κάνεις μετά και από το που μένεις.
    πατησια κοντα μενω οποτε η αποσταση με πειραια ειναι ενα 40λεπτο με τον ηλεκτρικο (αρα χαλια)
    κατα 85-90% θελω να συνεχισω με μεταπτυχιακο στο εξωτερικο τωρα συγκεκριμενα σε ποιον τομεα ειναι νωρις να ξερω αλλα ο σημαντικο ειναι να εχει οσο περισσοτερη σχεση με pc (hardware/software) γινεται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος crypter : 24-06-08 στις 13:55.

  4. #4
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Σιγα την αποσταση...... μην ακουω χαζομαρες. Αν κρινεις το αντικειμενο που θα σπουδασεις με την αποσταση βραστα.... αυτο δεν ειναι απαραμετρος επιλογης!

  5. #5
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Σιγα την αποσταση...... μην ακουω χαζομαρες. Αν κρινεις το αντικειμενο που θα σπουδασεις με την αποσταση βραστα.... αυτο δεν ειναι απαραμετρος επιλογης!
    καλα δεν την εχω και ως 1η παραμετρο αλλα δεν θα μου ειναι και ευκολο να πηγαινοερχομαι 2-3 φορες στον πειραια την ημερα (αναλογα με τα μαθηματα) ολη την ωρα στον ηλεκτρικο θα ειμαι;...
    για μενα α παραμετρος ειναι η σχολη να ειναιι αθηνα (η εστω στην χειροτερη πειραια) και οχι επαρχια...αυτο εννοω

  6. #6
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Ασοεε ειμαι εγω και μπορω να σου πω καποια πραματα.
    Η βαση περσι ηταν ~17300 και οχι 16900.αυτη ειναιν προπερσι.
    Οπως ειπε και ο dvm δεν κανει πολυ hardware η σχολη.Κοιτα να δεις τι σε ενδιαφερει περισσοτερο.Προσωπικα τα ειχα σκεφτει ως εξης:αν θες προγραμματισμο,κατα κυριο λογο,Ασοεε,αν θες δικτια-τηλεπικοινωνιες ΕΚΠΑ αν θες hardware ΕΜΠ.Το Παπει ειναι σχετικα καινουργιο τμημα και ανερχομενο αλλα νομιζω οτι προς το παρον υπολειπεται σε καποια θεματατων υπολοιπων.Το ΤΕΙ αθηνας λενε οτι ειναι αξιολογο.Περισσοτερα μπορει να σου πει o gkimonas για αυτο που ειναι απο κει.Στην Ασοεε λοιπον δεν κανουμε στα υποχρεωτικα hardware αλλα εχουμε ενα κορμου και ενα υποχρεωτικο κατευθυνσης αρκετα βαρβατα ειδικα αν σκεφτεςι οτι το ενα ειναι και πρωτο ετος.Επισης θα ηθελα να ειχε πιο βαρια μαθηματικα αν και ειναι υποκειμενικο αυτο γτ εμενα πανατ μ'αρεσαν.Παντως οι μαθηματικοι μας ξερουν οτι απευθυνονται σε φοιτητες πληροφορικης και οχι σε μαθηματικους του mit οπως γινεται στο ΕΜΠ(plz ΕΜΠιτες μν αρχισουμε παλι flame).Επισης εχουμε και 2 οικονομικα μαθηματα υποχρεωτικα και μπορουμε να παρουμε καμποσα σαν επιλογης κυριως απο τα αλλα τμηματα.Αυτο που παρατηρω σε συζητησεις με φιλους μου απο ΕΚΠΑ ειναι οτι εμεις δειχνουμε περισσοτερο ζηλο στα καθηκοντα μας(πλειψηφικα παντα) τοσο οι καθηγητες οσο και οι μαθητες.Εχουμε σχετικα λιγα μαθηματα(36+ξενη γλωσσα) αλλα ειναι σχεδον ολα βαρια με πολλες και απαιτητικες εργασιες.Εν ολιγοις τα "ο φοιτητης ξυνεται και γραφει 10 με μιση ωρα διαβασμα το εξαμηνο" απλα δεν ισχυουν τουλαχιστον στα βασικα μαθηματα του τμηματος.
    Επειδη αυτη τη στιγμη πρεπει να διαβασω το ενα απο τα 2 οικονομικα και δεν κοβει το ρημαδι θα επανελθω αργοτερα σε τυχον αποριες σου
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  7. #7
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Επειδη αυτη τη στιγμη πρεπει να διαβασω το ενα απο τα 2 οικονομικα και δεν κοβει το ρημαδι θα επανελθω αργοτερα σε τυχον αποριες σου
    οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου
    Η βαση περσι ηταν ~17300 και οχι 16900.αυτη ειναιν προπερσι.
    παραξενο εγω ειχα δει και σε διαφορα φυλλαδια απο φροντιστηρια αλλα και σε καποιες σελιδες(νομιζω μια ηταν και του υπουργειου) οτι περσι η βαση ηταν ~16900 π.χ. εδω http://www.oefe.gr/index.php?p=vaseis2007 εδιτ : εχεις δικιο το ξανακοιταξα 17321 ηθελε περσι...ωχ
    Κοιτα να δεις τι σε ενδιαφερει περισσοτερο.Προσωπικα τα ειχα σκεφτει ως εξης:αν θες προγραμματισμο,κατα κυριο λογο,Ασοεε,αν θες δικτια-τηλεπικοινωνιες ΕΚΠΑ αν θες hardware ΕΜΠ.
    και εγω περισσοτερο ΕΚΠΑ σκεφτομουν για αυτον τον λογο αλλα (μιας και νομιζω περσυ ηταν γυρω στα ~17600) δεν νομιζω οτι θα εχω ελπιδες...οχι οτι δεν θα το δηλωσω στο μηχανογραφικο αλλα απλα περισσοτερο το βλεπω για AΣΟΕΕ εφοσον πεσει λιγο (οπως ηδη εχει ακουστει στις ειδησεις) η βαση της...

    Εν ολιγοις τα "ο φοιτητης ξυνεται και γραφει 10 με μιση ωρα διαβασμα το εξαμηνο" απλα δεν ισχυουν τουλαχιστον στα βασικα μαθηματα του τμηματος.
    παλι καλα..εγω αλλα ειχα ακουσει και ειχα αρχισει να νομιζω οτι θα χανω τον χρονο μου εκει
    ευχαριστα νεα λοιπον...

    ερωτηση: Η "Πληροφορικης και Τηλεματικης Αθηνας " τι λεει? και αυτο το τηλεματικης τι ακριβως εννοει? γνωριζει κανεις?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος crypter : 24-06-08 στις 18:01.

  8. #8
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Η τηλεματικη ειναι καινουργιο τμημα.Νομιζω περσι δεχτηκε πρωτη φορα φοιτητες.Η βαση του ηταν γυρω στο 16500.Μπορει να βγει διαμαντι τμημα αλλα δεν θα στο προτεινα.Αν ειχα την ευχερια θα περιμενα να δω πως τα πανε οι αποφοιτοι τους στην αγορα εργασιας,αλλα δεν μπορω.Τηλεματικη εχει να κανει με την εξ'αποστασεως εκπαιδευση νομιζω.Μαθαινεις περι αυτων των τεχνολογιων.Ενδιαφερον αλλα ριψοκινδινο.Δηλαδη αν βγει τμηματαρα θα εχεις μπεις με 16875 σε τμημα τοπ αλλιως ομως θα πανε 4 χρονια στραφι.Σκεψου και αποφασισε,εμεις εδω ειμαστε για βοηθεια
    Spoiler:
    Και αλλος πατησιωτης ε?Εσυ σε ποιο σημειο βοσκεις στα πατησια?
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  9. #9
    Εγγραφή
    18-07-2007
    Περιοχή
    Bavaria
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Alice
    Router
    Siemens
    φαντάζομαι θα έχεις διαβάσει το πρόγραμμα σπουδών της σχολής που ρωτάς...

    αν όχι, ρίξε μια ματιά http://www.hua.gr/pliroforikis/content.php?category=3
    to live is to die

  10. #10
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    1) Mακρια απο τη πληροφορικη πειραια η σχολη δεν εχει εργαστηρια! ναι καλα ακουσες δεν εχει εργαστηρια!!!! κανεις linux στο χαρτι!


    3)Η τηλεματικη ειναι καινουρια σχολη και εχω ακουσει καλα λογια.
    Ειναι ιδια με τις αλλες απλα εχει παραπανω μαθηματα μεταφορας ηχουν και εικονας μεσω ιντερνετ και δικτυων.Το μελλον των επικοινωνιων( το βρισκω πολυ ενδιαφερον)ενα + ειναι οτι Εχει καινουρια εργαστηρια και εξολπισμο.Επισης το προγραμμα σπουδων ειναι καινουριο δηλαδη μαθαινεις για τελευταιες τεχνολογιες.Και οπως ειπα εναι το μελλον των επικοινωνιων.(εχει αρκετα μαθηματα ιδια με τη διακια μου)
    Aπο εφαρμογες να σου πω για thleiatrikh,ipTV,βιντεο κλησεις κτλ(αν θες να περισσοτερες πληροφοριες μπορω να ρωτησω καποιον που παει)

    4)Η ασοε απο φιλους που ξερω εχει αρκετα καινουριο προγραμμα σπουδων με εργαστηρια και θεωριες σε στιλ ερευνας.Δηλαδη για να γραψεις εξετασεις ειναι απαρετητο να εχεις κανει μια εργασια για το μαθημα.

    5)Πληροφορικη τει αθηνας ειναι τα ιδια περιπουι σε μαθηματα αλλα βεβαια καλυτερα πανεπηστημιο

    Εγω ειμαι στα τει πειραια ηλεκτρονικα υπολογιστικα συστηματα (14 περιπου) αλλα απο το βαθμο σου βλεπω οτι μπορεις να περασεις σε ΑΕΙ.Αν ειναι να απς επαρχια κανε μια κουβεντα με τους γονεις σου, για μενα αξιζει αν δεν περασεις σε καποιο αει εδω στην αθηνα

    Γενικα να ξερεις οτι το προγραμμα σπουδων ειναι ιδιο περιπου δηλαδη ιδια μαθηματα(με αλλα ονοματα).Αυτες οι σχολες εχουν μαθηματα μονο για software.Στη δικια μου εχουμε και αρκετο hardware.Aν θες θα σου πω αλλα με το βαθμο σου μπορεις να πας και σε αει.
    τωρα αν ειναι να πας τει αθηνας τοτε σκεψου και τη δικια μου σχολη.Με τη διαφοα απο τα τει αθηνας οτι εχει μαθηματα προγραμματισμου αλλα και hardware
    Εγω για παραδειγμα δηλωσα πρωτα τα Η/Υ/Σ και μετα τη πληροφορικη τει αθηνας γιατι δεν ηθελα να κανω μονο προγραμματισμο και θεωρητικα μαθηματα.

    ........Auto merged post: JERY πρόσθεσε 8 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pga21ole Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τηλεματικη ειναι καινουργιο τμημα.Νομιζω περσι δεχτηκε πρωτη φορα φοιτητες.Η βαση του ηταν γυρω στο 16500.Μπορει να βγει διαμαντι τμημα αλλα δεν θα στο προτεινα.Αν ειχα την ευχερια θα περιμενα να δω πως τα πανε οι αποφοιτοι τους στην αγορα εργασιας,αλλα δεν μπορω.Τηλεματικη εχει να κανει με την εξ'αποστασεως εκπαιδευση νομιζω.Μαθαινεις περι αυτων των τεχνολογιων.Ενδιαφερον αλλα ριψοκινδινο.Δηλαδη αν βγει τμηματαρα θα εχεις μπεις με 16875 σε τμημα τοπ αλλιως ομως θα πανε 4 χρονια στραφι.Σκεψου και αποφασισε,εμεις εδω ειμαστε για βοηθεια
    Spoiler:
    Και αλλος πατησιωτης ε?Εσυ σε ποιο σημειο βοσκεις στα πατησια?
    Απο αγορα εργασιας τι ξερεις? Απο σχολες πληροφορικης τι ξερεις? Νομιζεις δηλαδη οτι το χαρτι τα κανει ολα? Αν λεει τηλεματικη η πληροφορικη θα σου δωσουν 1000ε παραπανω?Μου φενεται δεν ξερεις τι γινεται εξω στην αγορα εργασιας για αυτο τα λες αυτα.Αν νομιζεις οτι με ενα χαρτι θα παιρνεις πρςτο μισθο 2000ε μαλλον εισαι γελασμενος
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JERY : 24-06-08 στις 21:08. Αιτία: auto merged post

  11. #11
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Απο αγορα εργασιας τι ξερεις? Απο σχολες πληροφορικης τι ξερεις? Νομιζεις δηλαδη οτι το χαρτι τα κανει ολα? Αν λεει τηλεματικη η πληροφορικη θα σου δωσουν 1000ε παραπανω?Μου φενεται δεν ξερεις τι γινεται εξω στην αγορα εργασιας για αυτο τα λες αυτα.Αν νομιζεις οτι με ενα χαρτι θα παιρνεις πρςτο μισθο 2000ε μαλλον εισαι γελασμενος
    Εσυ απο ολο το ποστ μου καταλαβες οτι περιμενω να παρω πρωτο μισθο 2000Ε.Καλως ή κακως στην αγορα εργασιας κοιτανε και το ονομα της σχολης.Οχι ολοι ευτυχως.Προσωπικα διαφωνω με αυτην την τακτικη και αν ηταν στο χερι μου και ημουν προσωπαρχης θα εφαρμοζα Ιαπωνικες και Αμερικανικες μεθοδους.Και τρανη αποδειξη ειναι το πως αντιμετωπιζονται οι διαφοροι αποφοιτοι απο τους εργοδοτες.Το ιδιο συμπεριφερονται στον αποφοιτο του ΕΜΠ και στο ιδιο σε εναν απο ΤΕΙ ή ενα επαρχιακο ΑΕΙ?Ανεξαρτητα οτι μπορει να ειναι πολυ καλυτερος για τη δουλεια που ψαχνουνε.Φυσικα το χαρτι δεν τα κανει ολα,αλλωστε υπαρχουν ανθρωποι που βγαζουν πολλαπλασια χρηματα απο τους 2 μας και δεν εχουν καν πτυχιο.Αν θυμαμαι καλα ο gates ειναι ενας απο αυτους.
    Αν λεει τηλεματικη η πληροφορικη θα σου δωσουν 1000ε παραπανω?
    Διαβασε καλυτερα το ποστ μου.Ειπα τετοιο πραμα?Για δειξτο μου λιγο.Το διαμαντι δλδ το καταλαβαινεις ως φραγκα μονο?Και αν καποιος θελει να γινει πχ ερευνητης?Μπορει να καταλαβα/ες λαθος και να τσακωνομαστε αδικα οποτε γινε πιο σαφης αν μπορεις...
    Φιλικα
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  12. #12
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Φυσικα και ο αποφοιτος ΕΜΠ δεν ειναι το ιδιο με το ΤΕΙ.(οχι μονο στο πως τον αντιμετοπιζουν αλλα και στο επιπιδο και στις γνωσεις,)Αλλα εδω μιλαμε για διαφορα ΑΣΟΕ πληροφορικης και τηλεματικης.Αν ειναι το παιδι να παει στο τει αθηνας ας παει στη τηλεματικη 10000000 φορες.Τους λογους τους ειπα παραπανω
    Το χαρτι σου ανοιγει μια πορτα οι ικανοτητες σου θα καθορισουν τη πορεια σου

  13. #13
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Ειδες που σου λεω οτι τσαμπα παρεξηγηθηκαμε?Δεν του προτεινα καμια σχολη.Του εξηγησα οσο πιο αντικειμενικα μπορουσα τι παιζει στη σχολη μου.Τις αλλες σχολες δεν τις ξερω και δεν μπορω να εκφερω γνωμη για το προγραμμα σπουδων.Απλα του ειπα τι θα εκανα στη θεση του.Φυσικα καποιοι αλλοι μπορουν να εχουν διαφορετικη γνωμη
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  14. #14
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pga21ole Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδες που σου λεω οτι τσαμπα παρεξηγηθηκαμε?Δεν του προτεινα καμια σχολη.Του εξηγησα οσο πιο αντικειμενικα μπορουσα τι παιζει στη σχολη μου.Τις αλλες σχολες δεν τις ξερω και δεν μπορω να εκφερω γνωμη για το προγραμμα σπουδων.Απλα του ειπα τι θα εκανα στη θεση του.Φυσικα καποιοι αλλοι μπορουν να εχουν διαφορετικη γνωμη

    Το παιδι εχει 16800 και η τηλεματικη εχει 16500 οπως βλεπεις για αθηνα εχει αυτη,η του πειραια ,η τει αθηνας.Λες οτι η σχολη μπορει να βγει μαπα αλλα για τον πειραια που δεν εχει εργαστηρια δεν λες κατι.Αν σπουδαζεις πληροφορικηκαταλαβαινεις τι σημαινει να μην κανεις εργασητρια.Στην ασοε τουλαχιστον σε ολα τα μαθηματα εχεις δυσκολες εργασιες και παιρνας αρκετες ωρες πανω στο pc
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JERY : 24-06-08 στις 21:48.

  15. #15
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Για τον Πειραια ειναι η αληθει οτι μου ειχε ξεφυγει.Δεν το ηξερα ή τουλαχιστον δεν το θυμομουν και να μου το ειχαν πει.Δυστυχως ξερω τι ειναι να λιωνεις στο pc.για αυτο παω να γραψω java/C++.
    Καληνυχτα
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποια σχολή;
    Από thakaran στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-08, 10:30
  2. Που να δηλωσω βλαβη για Altec 24mbps ?
    Από Dimitris_hellas στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-08, 12:55
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-08, 00:24
  4. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-06, 21:14
  5. C Ασκηση για σχολη. ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
    Από iasonakos στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-06, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας