Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 21
  1. #1
    Το avatar του μέλους AGRI0GATOS
    AGRI0GATOS Guest
    Κοινοποίηση Τελλας ανώνυμη εταιρία τηλεπικοινωνιών - Συνήγοροι του Καταναλωτή - ΕΕΤΤ (Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων)

    Καλησπέρα σας. Ένας ακόμα αγανακτισμένος καταναλωτής ζητάει προστασία για την ταλαιπωρία που έχει περάσει και περνάει ακόμα για τον λόγω ότι δεν διορθώθηκε η βλάβη μου αλλά εγώ συνεχίζω να ζημιώνομε.

    Ονομάζομε Κ*** του Άγγελου με αριθμό τηλεφώνου 2310****.
    Θα σας περιγράψω την ιστορία μου ζητώντας κάθε προστασία και την πλήρη αποδέσμευση από την εταιρία τελλας και επαναφορά μου στην εταιρία ΟΤΕ.

    Κατά τα τέλη Μαΐου δέχομαι επίσκεψη από εκπρόσωπο τις εταιρίας τελλας στο σπίτι μου. Με ενημέρωσε τα σχετικά με την τελλας και τα προγράμματα τις και τις αλλαγές που έγιναν στο διοικητικό προσωπικό της. Σκεπτόμενος ότι είναι ποιο οικονομικά τα πακέτα τις τελλας και συζητώντας με τον εκπρόσωπο αποφάσισα να συνεχίσουμε την αίτηση μου για μεταφορά του τηλεφωνικού μου αριθμού και του ιντερνετ στην εταιρία τελλας.

    Τον εκπρόσωπο τον είχα ρωτήσει επανελημένες φορές πόσο θα διαρκέσει η μεταφορά και μου απάντησε ότι θα γίνει σε 20 εργάσιμες μέρες από την ημέρα τις αίτησης και θα χρειαστεί να μείνω χωρίς τηλέφωνο και ιντερνετ μόνο 4 ώρες
    Την Δευτέρα 30/06 γυρνώντας σπίτι από την πρωινή εργασία μου διαπιστώνω ότι δεν έχω ούτε τηλέφωνο ούτε ιντερνετ. Πηγαίνω σε γειτονικό μαγαζί και περνώ τηλέφωνο στο 121 (βλάβες οτε) και μου απαντάνε ότι από σήμερα είμαι στην τελλας. Το βράδυ μην έχοντας επιλογή παίρνω από το κινητό μου τηλέφωνο στο 13800 (εξυπηρέτηση πελατών τελλας) και μιλώντας με υπάλληλο τις εταιρίας μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα σε όλο το δίχτυο τις τελλας και μου διαβεβαιώνει ότι στις επόμενες 3 ώρες όλα θα λειτουργούνε. Αυτά που λέω η τελλας τα έχει γραμμένα μιας και η συνομιλία μας καταγράφτηκε.

    Σήμερα 01/06 και ώρα 1922 που γράφω αυτήν την επιστολή ακόμα δεν έχω τηλέφωνο και ιντερνετ με αποτέλεσμα να έχω συνεχή οικονομική ζημιά και πρόβλημα στην επικοινωνία μου με την εργασία μου.
    Εγώ ο Κ***** του Άγγελου φορολογούμενος πολίτης αυτής τις χώρας διαμαρτύρομαι για τις υπηρεσίες και σαν τρόπος διαμαρτυρίας ο οποιοδήποτε λογαριασμός τις τελλας δεν θα πληρωθεί από εμένα.

    Ζητώ την άμεση αποδέσμευση μου από την εταιρία τελλας και την πλήρη διαγραφή από πελάτης τις μιας και ο εκπρόσωπος τις δεν μου είπε την πλήρη αλήθεια για την ταλαιπωρία που θα περνούσα με αυτή μου την αίτησι.
    Η παρών επιστολή θα δημοσιευθεί σε φόρουμς του ιντερνετ για να ενημερωθεί ο κόσμος τι μπορεί να περάσει εάν κάνει αίτησι στην εταιρία τελλας

  2. #2
    Εγγραφή
    05-03-2006
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Shared
    Ταχύτητα
    9998/999
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    speedtouch 585v6
    SNR / Attn
    6(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AGRI0GATOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοινοποίηση Τελλας ανώνυμη εταιρία τηλεπικοινωνιών - Συνήγοροι του Καταναλωτή - ΕΕΤΤ (Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων)

    Καλησπέρα σας. Ένας ακόμα αγανακτισμένος καταναλωτής ζητάει προστασία για την ταλαιπωρία που έχει περάσει και περνάει ακόμα για τον λόγω ότι δεν διορθώθηκε η βλάβη μου αλλά εγώ συνεχίζω να ζημιώνομε.

    Ονομάζομε Κ*** του Άγγελου με αριθμό τηλεφώνου 2310****.
    Θα σας περιγράψω την ιστορία μου ζητώντας κάθε προστασία και την πλήρη αποδέσμευση από την εταιρία τελλας και επαναφορά μου στην εταιρία ΟΤΕ.

    Κατά τα τέλη Μαΐου δέχομαι επίσκεψη από εκπρόσωπο τις εταιρίας τελλας στο σπίτι μου. Με ενημέρωσε τα σχετικά με την τελλας και τα προγράμματα τις και τις αλλαγές που έγιναν στο διοικητικό προσωπικό της. Σκεπτόμενος ότι είναι ποιο οικονομικά τα πακέτα τις τελλας και συζητώντας με τον εκπρόσωπο αποφάσισα να συνεχίσουμε την αίτηση μου για μεταφορά του τηλεφωνικού μου αριθμού και του ιντερνετ στην εταιρία τελλας.

    Τον εκπρόσωπο τον είχα ρωτήσει επανελημένες φορές πόσο θα διαρκέσει η μεταφορά και μου απάντησε ότι θα γίνει σε 20 εργάσιμες μέρες από την ημέρα τις αίτησης και θα χρειαστεί να μείνω χωρίς τηλέφωνο και ιντερνετ μόνο 4 ώρες
    Την Δευτέρα 30/06 γυρνώντας σπίτι από την πρωινή εργασία μου διαπιστώνω ότι δεν έχω ούτε τηλέφωνο ούτε ιντερνετ. Πηγαίνω σε γειτονικό μαγαζί και περνώ τηλέφωνο στο 121 (βλάβες οτε) και μου απαντάνε ότι από σήμερα είμαι στην τελλας. Το βράδυ μην έχοντας επιλογή παίρνω από το κινητό μου τηλέφωνο στο 13800 (εξυπηρέτηση πελατών τελλας) και μιλώντας με υπάλληλο τις εταιρίας μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα σε όλο το δίχτυο τις τελλας και μου διαβεβαιώνει ότι στις επόμενες 3 ώρες όλα θα λειτουργούνε. Αυτά που λέω η τελλας τα έχει γραμμένα μιας και η συνομιλία μας καταγράφτηκε.

    Σήμερα 01/06 και ώρα 1922 που γράφω αυτήν την επιστολή ακόμα δεν έχω τηλέφωνο και ιντερνετ με αποτέλεσμα να έχω συνεχή οικονομική ζημιά και πρόβλημα στην επικοινωνία μου με την εργασία μου.
    Εγώ ο Κ***** του Άγγελου φορολογούμενος πολίτης αυτής τις χώρας διαμαρτύρομαι για τις υπηρεσίες και σαν τρόπος διαμαρτυρίας ο οποιοδήποτε λογαριασμός τις τελλας δεν θα πληρωθεί από εμένα.

    Ζητώ την άμεση αποδέσμευση μου από την εταιρία τελλας και την πλήρη διαγραφή από πελάτης τις μιας και ο εκπρόσωπος τις δεν μου είπε την πλήρη αλήθεια για την ταλαιπωρία που θα περνούσα με αυτή μου την αίτησι.
    Η παρών επιστολή θα δημοσιευθεί σε φόρουμς του ιντερνετ για να ενημερωθεί ο κόσμος τι μπορεί να περάσει εάν κάνει αίτησι στην εταιρία τελλας
    Ωραία τα γράφεις αλλά ξέρεις αν η τελλας έχει το πρόβλημα ή αν ο ΟΤΕ κατά συνήθη τακτική τελευταία δε παρέδωσε τη γραμμή σου στο νέο πάροχο τη μέρα που έπρεπε και απλά σε έκοψε τη προγραμματισμένη ημέρα; Από τελλάς τι σου είπαν έχει φανεί σε αυτούς η ενεργοποίηση και θα το δηλώσουν βλάβη ή ότι η γραμμή δεν έχει ακόμα παραδοθεί;
    Πότε θα φτιάξει το τηλεπικοινωνιακό τοπίο στην Ελλάδα άραγε;;;
    α)2010
    β)2050
    γ)στη Δευτέρα Παρουσία
    :)

  3. #3
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    AX88U-ΖΤΕ Η268Ν
    SNR / Attn
    9(dB) / 37(dB)
    Κοιτα το ολο σκηνικο νομιζω αποτι καταλαβα γινεται για 1 ημερα..Και τυχαινει αυτη η μερα να ειναι η ημερα μεταβασης του στον αλλο παροχο.24ωρες απο την μεταφορα σου απο ενα παροχο σε αλλο η γραμμη συνιθιζεται να παρουσιαζει διαφορα προβληματα ποικιλης φυσεως!Συνηθως με την παροδο 24-48 ωρων τα προβληματα ξεπερνιουνται και η γραμμη 'στρωνει' οπως αναφερουμε ολοι μας..Οποτε νομιζω πολυ φασαρια για το τιποτα!!
    Ενημερωσε μας ομως για το εαν συνεχιστουν τα προβληματα σου και τις επομενες ωρες για να δουμε τι πραγματικα παιζει με την γραμμη σου..Μεχρι στιγμης δεν μπορεις να καταλαβεις εαν προκειται για προβλημα της γραμμης σου ή ειναι παροδικο προβλημα της φορητοτητας.....

  4. #4
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Με τέτοια επιστολή και δίκιο να έχεις δεν θα καταλήξεις πουθενά, πρώτων γιατί οι ημερομηνίες είναι λάθος και δεύτερων γιατί ακόμα δεν έχεις μεταβεί στο δίκτυο της Tellas αλλά είσαι σε διαδικασία μετάβασης. Υπάρχουν περιπτώσεις που αντί για λίγες ώρες χωρίς σύνδεση λόγω ελαττωματικού βρόγχου κτλ η γραμμή μένει νεκρή επίσης μπορεί να ισχύουν και πολλά άλλα πράγματα. Πάντως αν φέρει η Tellas ευθύνη σε αυτήν την περίπτωση άντε να φταίει ένα 30% την κύρια ευθύνη την έχει ο ΟΤΕ στον οποίο θές και να ξαναγυρίσεις.......τέλος πάντων.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  5. #5
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    8999/999
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 24(dB)
    Καλημέρα
    Βρε παιδιά είναι τραγικό μέσα στην ταλαιπωρία που περνά ο άνθρωπος να τον βάζετε στη λογική του ποιός φταίει. Στα αρχ....... του ποιός φταίει. Το θέμα είναι ότι η TELLAS του υποσχέθηκε μετάβαση στην νέα υπηρεσία εντός μερικών ωρών πράγμα που δεν τηρεί.΄
    Παραθέτω και το σχετικό απόσπασμα απο το site της tellas:

    "6. Κατά τη διάρκεια της μετάβασης στην υπηρεσία Tellas Telephony Unlimited υπάρχει περίπτωση να διακοπεί η τηλεφωνική σύνδεση;
    Από την πλευρά της Tellas θα γίνει ότι είναι δυνατό για να μην υπάρξει διακοπή του τηλεφώνου. Υπάρχει όμως και περίπτωση για μια μικρή διακοπή του τηλεφώνου μερικών ωρών μόνο. "

    Κουράγιο φίλε μου και κάνε ότι περνά απ' το χέρι σου για να βρείς το δίκιο σου.

  6. #6
    Εγγραφή
    05-03-2006
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Shared
    Ταχύτητα
    9998/999
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    speedtouch 585v6
    SNR / Attn
    6(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geogian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα
    Βρε παιδιά είναι τραγικό μέσα στην ταλαιπωρία που περνά ο άνθρωπος να τον βάζετε στη λογική του ποιός φταίει. Στα αρχ....... του ποιός φταίει. Το θέμα είναι ότι η TELLAS του υποσχέθηκε μετάβαση στην νέα υπηρεσία εντός μερικών ωρών πράγμα που δεν τηρεί.΄
    Παραθέτω και το σχετικό απόσπασμα απο το site της tellas:

    "6. Κατά τη διάρκεια της μετάβασης στην υπηρεσία Tellas Telephony Unlimited υπάρχει περίπτωση να διακοπεί η τηλεφωνική σύνδεση;
    Από την πλευρά της Tellas θα γίνει ότι είναι δυνατό για να μην υπάρξει διακοπή του τηλεφώνου. Υπάρχει όμως και περίπτωση για μια μικρή διακοπή του τηλεφώνου μερικών ωρών μόνο. "

    Κουράγιο φίλε μου και κάνε ότι περνά απ' το χέρι σου για να βρείς το δίκιο σου.
    Η tellas υπόσχεται το θέμα είναι αν ο οτε της έχει δώσει τη γραμμή ή όχι, οπότε η υπόσχεση δεν ισχύει στη περίπτωση που δεν έχει τη γραμμή στα χέρια της και είναι ακόμα προς κατασκευή ο βρόγχος πράγμα πολύ συχνό από τον οτε τελευταία. Και όντως αν η παράδοση του βρογχου γίνει κανονικά πάνω από 1-2 ώρες χωρίς τηλ-ιντερνετ δε μένεις, εγώ έμεινα 2 ωρες μόνο και κολλητος μου ουτε μισάωρο. Άλλοι πάλι που ο οτε έκανε 2 μερες ακομα να δωσει τη γραμμη μείνανε 2 μέρες χωρίς τηλ, τι να κανε και η τελλας αφου δεν ειχε το βρόγχο;
    Πότε θα φτιάξει το τηλεπικοινωνιακό τοπίο στην Ελλάδα άραγε;;;
    α)2010
    β)2050
    γ)στη Δευτέρα Παρουσία
    :)

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η tellas υπόσχεται το θέμα είναι αν ο οτε της έχει δώσει τη γραμμή ή όχι, οπότε η υπόσχεση δεν ισχύει στη περίπτωση που δεν έχει τη γραμμή στα χέρια της και είναι ακόμα προς κατασκευή ο βρόγχος πράγμα πολύ συχνό από τον οτε τελευταία. Και όντως αν η παράδοση του βρογχου γίνει κανονικά πάνω από 1-2 ώρες χωρίς τηλ-ιντερνετ δε μένεις, εγώ έμεινα 2 ωρες μόνο και κολλητος μου ουτε μισάωρο. Άλλοι πάλι που ο οτε έκανε 2 μερες ακομα να δωσει τη γραμμη μείνανε 2 μέρες χωρίς τηλ, τι να κανε και η τελλας αφου δεν ειχε το βρόγχο;
    Ναι αλλά αν ο ΟΤΕ δεν παραδώσει τότε δεν κόβει τον παλιό
    Εκτός αν κάποιοι αλλοί στείλαν αιτήμα

  8. #8
    Εγγραφή
    17-06-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14992/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    7.5(dB) / 8.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εφόσον ήθελες την υπηρεσία για επαγγελματικό χώρο όφειλες να το ψάξεις λίγο και θα έβλέπες ότι σε όλους τους εναλλακτικούς παρόχους η διαδικασία κρατάει απο λίγες ώρές μέχρι λίγες ημέρες κα τις περισσότερες φορές φταίει ο ΟΤΕ που δεν παραδίδει όπως θα έπρεπε.
    Επίσης έπρεπε να ζητήσεις εππαγελματικό πακέτο.

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blkik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον ήθελες την υπηρεσία για επαγγελματικό χώρο όφειλες να το ψάξεις λίγο και θα έβλέπες ότι σε όλους τους εναλλακτικούς παρόχους η διαδικασία κρατάει απο λίγες ώρές μέχρι λίγες ημέρες κα τις περισσότερες φορές φταίει ο ΟΤΕ που δεν παραδίδει όπως θα έπρεπε.
    Επίσης έπρεπε να ζητήσεις εππαγελματικό πακέτο.
    Δεν μιλάμε για ανενεργό βρόχο, μιλάμε για ενεργό, σε αυτή την περίπτωση ο ΟΤΕ για να διακόψει την γραμμή πρέπει ο πάροχος να αποδεχτεί την κατασκευή βρόχου. (πχ πήγε ο τεχνικός τους εκεί, έκανε τον ελέγχο και έδωσε το οκ, βέβαια μπορεί και να μην πήγε)

  10. #10
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.761
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε, διόρθωσε τις ημερομηνίες (βλάβη 30/6, επιστολή διαμαρτυρίας 1/6) να καταλάβουμε και εμείς

    Εξοπλισμό έχεις πάρει; Μήπως εχεις netmod; Τι σου έχουν πει στο 211 120 1212 για τη βλάβη;

  11. #11
    Το avatar του μέλους AGRI0GATOS
    AGRI0GATOS Guest
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Εγώ πήρα τηλέφωνο πρώτα στο 121 και μου είπαν ότι πλέον ανήκω στην "τελλας". Μετά περνώ από το κινητό μου στο 13800 και μου λένε ότι όντως πλέον είμαι σε αυτούς και θα το δηλώσουν βλάβη.

    Μετά από ώρες περνώ τηλέφωνο πάλι την "τελλας" και ενώ είμαι στην αναμονή από το κινητό ( περίπου 20 λεπτά) χτυπάει το σταθερό τηλέφωνο. Τώρα δουλεύει το τηλέφωνο και το internet αλλα το θέμα είναι ότι αλλα σου λένε και αλλα κάνουν.

    Εάν ήξερα ότι θα μπω στην διαδικασία να μην έχω τηλέφωνο 2 μέρες δεν θα έκανα καμια κίνηση.

    Ευχαριστώ για την υπόδειξη ότι η ημερομηνία ήταν λάθος

    Εξοπλισμό ακόμα δεν έχω πάρει. Μου είπαν ότι τον έχουν στείλει. Τώρα είμαι με το ασύρματο που μου είχε δώσει το conn-x

  12. #12
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.761
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AGRI0GATOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Εγώ πήρα τηλέφωνο πρώτα στο 121 και μου είπαν ότι πλέον ανήκω στην "τελλας". Μετά περνώ από το κινητό μου στο 13800 και μου λένε ότι όντως πλέον είμαι σε αυτούς και θα το δηλώσουν βλάβη.

    Μετά από ώρες περνώ τηλέφωνο πάλι την "τελλας" και ενώ είμαι στην αναμονή από το κινητό ( περίπου 20 λεπτά) χτυπάει το σταθερό τηλέφωνο. Τώρα δουλεύει το τηλέφωνο και το internet αλλα το θέμα είναι ότι αλλα σου λένε και αλλα κάνουν.

    Εάν ήξερα ότι θα μπω στην διαδικασία να μην έχω τηλέφωνο 2 μέρες δεν θα έκανα καμια κίνηση.

    Ευχαριστώ για την υπόδειξη ότι η ημερομηνία ήταν λάθος

    Εξοπλισμό ακόμα δεν έχω πάρει. Μου είπαν ότι τον έχουν στείλει. Τώρα είμαι με το ασύρματο που μου είχε δώσει το conn-x
    Φίλε αν (γιατι απο την ημερομηνία δεν κατάλαβα) η φορητότητα έγινε Παρασκευή απόγευμα λογικό είναι να μείνεις το Σ/Κ χωρίς τηλέφωνο αφού όλες οι υπηρεσίες είναι κλειστές.

  13. #13
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε αν (γιατι απο την ημερομηνία δεν κατάλαβα) η φορητότητα έγινε Παρασκευή απόγευμα λογικό είναι να μείνεις το Σ/Κ χωρίς τηλέφωνο αφού όλες οι υπηρεσίες είναι κλειστές.
    για την φορητοτητα δινεί εντολή ο παρόχος, και οχι ο ΟΤΕ

  14. #14
    Το avatar του μέλους AGRI0GATOS
    AGRI0GATOS Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blkik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον ήθελες την υπηρεσία για επαγγελματικό χώρο όφειλες να το ψάξεις λίγο και θα έβλέπες ότι σε όλους τους εναλλακτικούς παρόχους η διαδικασία κρατάει απο λίγες ώρές μέχρι λίγες ημέρες κα τις περισσότερες φορές φταίει ο ΟΤΕ που δεν παραδίδει όπως θα έπρεπε.
    Επίσης έπρεπε να ζητήσεις εππαγελματικό πακέτο.


    Φιλε μου δεν νομίζω να χρειάζομαι επαγγελματικό πακέτο για να με παίρνει το αφεντικό μου να με ενημερώσει τι ώρες πρέπει να κατεβω αύριο και τι δουλειές πρέπει να γίνουν.

    Η δουλειά μου είναι τόσο ιδιότροπη που ανά πασα στιγμή μπορούν να αλλάξουν όλα τα δεδομένα και οι ώρες. Θα μου πεις για το κινητό. Το κινητό δεν το δίνω για να μην κάνω τελείως κουρέλι την ζωή μου.
    Το κινητό το έχουν οι συγγενής μου και η γκόμενα και είναι μονο για ώρα ανάγκης. Τα αφεντικά εάν θέλουν κινητό να μας πάρουν αυτοί

  15. #15
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.761
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    για την φορητοτητα δινεί εντολή ο παρόχος, και οχι ο ΟΤΕ
    Ε δίνει εντολή την Πέμπτη και η φορητότητα "γίνεται" Παρασκευή

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Επιστολη Διαμαρτυρίας
    Από kifa στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-07, 03:04
  2. Επιστολή Διαμαρτυρίας in English
    Από ZORO στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-05, 17:37
  3. Επιστολή διαμαρτυρίας
    Από mn39 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-05, 13:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας