Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ο πιο αντιπαθής

Ψήφισαν
181. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ανδρέας Μικρούτσικος ( Αυτός μας έλειπε )

    31 17,13%
  • Aννα Δρούζα ( Μπορώ )

    38 20,99%
  • Λάκης Λαζόπουλος (Αλ Τσαντίρι νιούς )

    34 18,78%
  • Γρηγόρης Αρναούτογλου ( Όμορφος Κόσμος )

    14 7,73%
  • Νίκος Ευαγγελάτος ( Αποδείξεις )

    6 3,31%
  • Όλγα Τρέμη (Δελτίο Ειδήσεων )

    17 9,39%
  • Τατιάνα Στεφανίδου ( Αξίζει να το δεις )

    30 16,57%
  • Ναταλία Γερμανού ( Ραντεβού στα τυφλά )

    4 2,21%
  • Κατερίνα Καραβάτου ( Κους Κους )

    7 3,87%
Σελ. 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 3456710 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 171
  1. #61
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Ξέρετε παιδιά, η πλειονότητα του κόσμου που βλεπει Λαζόπουλο δεν μπαίνει στο ιντερνετ ώστε να ψηφίσει, να διαμορφώσει άποψη κλπ.

    Επίσης, και χάλια να ήταν στην αρχή τα νούμερα (που για αρκετό καιρό ήταν, εκτός απο περισυ και φετος) μετα ανεβηκαν και με την διαφήμιση αλλα και με το freestyle που άρχισε ώστε να μαζευτεί κόσμος.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  2. #62
    Εγγραφή
    18-05-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.739
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    κυρίες και κύριοι φέρτε τα φτυάρια, διότι αρχιζει θάψιμο σε στυλ metro σε λιγακι

  3. #63
    Εγγραφή
    26-07-2005
    Περιοχή
    Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αν υπήρχε, θα ψήφιζα στα χαλαρά τον Αναστασιάδη. Από αυτούς, ψήφισα Δρούζα, διότι πάνω από 5λεπτο δεν την αντέχω, με πιάνει μία ακατάσχετη επιθυμία να σπάσω την tv. Για τον Λαζόπουλο, με κάλυψε ο nm. Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι έχει ταλέντο, οι Δέκα μικροί μήτσοι άφησαν εποχή, αλλά δυστυχώς, από ένα σημείο και μετά, άρχισε να 'εξαργυρώνει' το ταλέντο του, με ότι συνεπάγεται αυτό σε λαϊκισμούς κλπ..

    Προσωπικά την έχω μειώσει δραματικά την tv, κανένα αθλητικό κυρίως, και πολύ αραιά και που, καμμία ταινία-σειρά αν αξίζει..
    Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι
    Το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι δύσκολο, αλλά εύκολο να συμβουλεύεις τους άλλους

    Θαλής ο Μιλήσιος, 643-548 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος

  4. #64
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Πάντος όσο μαγειρεμένα κ αν είναι τα νούμερα υπάρχουν πολλοί επαναστάτες του καναπέ που τον βλέπουν!
    Στο facebook υπάρχουν groups
    Lazopoulos Fans (1500 members)
    ΛΑΚΗΣ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ - Lakis Lazopoulos for Prime Minister(540 memebers)
    Lakis Lazopoulos Appreciation Society(200 members) {αν είναι δυνατόν}
    και Tired of Lazopoulos (μόλις 135 members)

  5. #65
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Σαπίλας και Σκουριάς 38-Ζαχλωρού Καλαβρύτων
    Μηνύματα
    12.889
    Downloads
    21
    Uploads
    3
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100Τbit fiber
    ISP
    sdikr-net
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fuzzy gutsu-gutsu
    SNR / Attn
    112(dB) / 0.9(dB)
    Πως χαίρομαι που βρήκατε όλοι το όνομα Λαζόπουλος και ΚΑΝΕΙΣ δεν διάβασε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ αυτά που έγραψα (όπως π.χ. οτι ΔΕΝ είμαι "Λαζοπουλικός" και επίσης οτι ο Λαζόπουλος ΔΕΝ είναι πανάκεια αλλά ΔΕΝ μπορεί να συγκρίνεται με τα υπόλοιπα ονόματα που αντιπροσωπεύουν ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ). Τέλος πάντων. Ας σας πιάσω από την αρχή....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο για μενα ειναι λαικισμος. Οι μεγαλοι κωμικοι ποτε δεν εμπλεξαν μεσα στην ιδια τους την κωμωδια, το σοβαρο μηνυμα, ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΦΩΝΗ.(...)

    Δεν διαφωνούμε έκπτωτε τέως Συνάδελφε. Ούτε εμένα μου αρέσει το στυλάκι "εγώ είμαι ο μπαμπάκας σας" και ούτως ή άλλως δήλωσα οτι ΔΕΝ είμαι λαζοπουλικός.
    Δεν συνεχίζω γιατί το λύσαμε αλλιώς το ζήτημα....



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οντως ΤυφλεΓ ο Καλαμουκης ακομη και
    ετεροχρονισμενος/σε επαναληψη βγαζει ΤΟ γελιο!!!

    Πάντως, για να μην μας λένε και fanboys (αν και στη συγκεκριμένη ραδιοφωνική -και ουχί τηλεοπτική- εκπομπή, ΕΙΜΑΙ fan boy ), τόσο ο Καλαμούκης όσο και ο Μπαρμπαγιάννης ( σχεδόν σε όλα τα επίπεδα *σλουρπ*) έχουν υποπέσει σε σφάλματα που καμιά φορά είναι και αδικαιολόγητα. Απλώς τα σφάλματά τους είναι πολύ μικρότερα από την προσφορά τους.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθεια πηρες χαμπερ τον εσωτερικο διαγωνισμο αντιπαθειας
    όπου ακομη και ο πατεντας βρεθηκε υποψηφιος;;;;
    Όχι
    Με τα τρεχάματα που έχω αυτές τις μέρες δεν έχω πάρει χαμπάρι ούτε αν υπάρχουν τα πόδια μου




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από THE_GODFATHER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκπομή αφύπνησης??? ετσι θα ξυπνίσουμε??? Να μαζευόμαστε καθε τρίτι στην καντζα και να τραγουδάμε STAVENTO (μεσα σου μια στηγμή να ζούσα) και Πάριο και απο κάτω η Μενεγάκη να της λέει "ελενίτσα μου το παίζεις ξανθιά"? Να κοροιδέβουμε της γριές ,τους χοντρούς και τις αδερφές? Να αναπαράγουμε αυτά που παίζουν τα πρωινάδικα κ τα πρωινάδικα να αναπαράγουν το Λαζόπουλο?
    Άι σιχτίρ
    αααααααααααααα να μια εμπεριστατωμένη άποψη
    Αν εσύ το μόνο που βλέπεις στην εκπομπή του Λαζόπουλου είναι αναπαραγωγή άλλων εκπομπών, έχεις χάσει ΠΑΝΤΕΛΩΣ το νόημα των εκπομπών του Λαζόπουλου. Μην ακούσεις και Καλαμούκη. Θα νομίζεις οτι αναπαράγει δηλώσεις σαν φερέφωνο. Τέτοιες εκπομπές δεν είναι για 'σενα


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manuel Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Λαζόπουλος είναι γελοίος....Το να κοροϊδεύεις τους άλλους σε αυτόν τον κόσμο είναι ότι πιο εύκολο μπορεί να κάνει κάποιος

    Πολύ χαίρομαι που ανεξάρτητα απο τα ποσοστά τηλεθέασης που έχει στο δικό μας galop είναι σταθερά στην πρώτη τριάδα

    Και εις ανώτερα Λάλακη
    Είσαι πολύ κοντά στην άποψη του THE_GODFATHER οπότε μάλλον πρέπει να διαβάσεις το από πάνω, αλλάζοντας τη λέξη "αναπαραγωγή" και τα παράγωγά της με την δικιά σου "κοροϊδία" (και τα παράγωγά της όπου ταιριάζουν)....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hengeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον Λαζόπουλο, με κάλυψε ο nm. Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι έχει ταλέντο, οι Δέκα μικροί μήτσοι άφησαν εποχή, αλλά δυστυχώς, από ένα σημείο και μετά, άρχισε να 'εξαργυρώνει' το ταλέντο του, με ότι συνεπάγεται αυτό σε λαϊκισμούς κλπ..
    Απ!
    Να μια άποψη με την οποία κάλλιστα θα μπορούσα να συμφωνήσω!
    Γι'αυτό και είπα οτι δεν είμαι Λαζοπουλικός.
    Ωραίος προσδιορισμός το "εξαργυρώνει το ταλέντο του". Περιγράφει πολύ καλά αυτό που κάνει ώρες-ώρες

    Good... Bad... I'm tha guy with tha Gun...
    WAntilles: Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο - γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τα Windows.
    Trolling με γεύση παπάγια

  6. #66
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Ναι ο λαζόπουλος κάνει λαικισμό, αλλά ο Ευαγγελάτος είναι ο εφευρέτης του λαικισμού στην τηλεόραση..Τι να συγκρίνεις!
    Απορώ που ο Λαζόπουλος κατάφερε να βρεθεί σε τέτοια τιτανομαχία, πόσο μάλλον το ότι είναι πρώτος. Ο Λαζόπουλος είναι αντιπαθής επειδή κάνει λαικισμό και όπως προαναφέρθηκε χρησιμοποιεί τη σάτιρά του (στην οποία είναι καλός αδιαμφισβήτητα) για να πει την προσωπική του άποψη μέσα στην εκπομπή του. Δε θα είχα κανένα πρόβλημα αν είχε μια ξεχωριστή πολιτική εκπομπή, αλλά όχι μέσα από τα "νέα" του...
    Προσωπικά πιστεύω ότι η Καραβάτου είναι από τις καλύτερες στο poll γιατί είναι απλά κακέκτυπο της Τατιάνας και καταφέρνει να είναι πιο αντιπαθής ακόμα και από το original! Πάντως το χρυσό βατόμουρο πρέπει να πάει μακράν σε κάποια μεσημεριανή εκπομπή, απορώ με τις γυναίκες που μου λένε ότι το βλέπουνε (και είναι και αστείο!.. ), μάλλον έχω λάθος κύκλο
    Βέβαια λείπουν πολλά ακόμα αστέρια αλλά αν προσπαθούσαμε να τους βάλουμε όλους δεν ξέρω πόσες επιλογές θα χρειαζόμασταν

  7. #67
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    1.876
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    14995/1023
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kennyyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά πιστεύω ότι η Καραβάτου είναι από τις καλύτερες στο poll γιατί είναι απλά κακέκτυπο της Τατιάνας και καταφέρνει να είναι πιο αντιπαθής ακόμα και από το original! Πάντως το χρυσό βατόμουρο πρέπει να πάει μακράν σε κάποια μεσημεριανή εκπομπή, απορώ με τις γυναίκες που μου λένε ότι το βλέπουνε (και είναι και αστείο!.. ), μάλλον έχω λάθος κύκλο
    Βέβαια λείπουν πολλά ακόμα αστέρια αλλά αν προσπαθούσαμε να τους βάλουμε όλους δεν ξέρω πόσες επιλογές θα χρειαζόμασταν
    οι μεσημεριανές εκπομπές είναι τραγικές αλλά δεν με ενοχλούν τόσο. Και το δελτίο ειδήσεων του Star είναι μια ανάλαφρη εκπομπή όταν θέλεις να χαλαρώσεις...Εννοείται όταν θέλεις σωστή ενημέρωση μόνο ΣΚΑΙ και τα κρατικά

    Πάντως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως κατά την ώρα του δελτίου ειδήσεων όλα τα κανάλια παίζουν τις ίδιες ειδήσεις με την σειρά?? Συνεννοημένα είναι τι διάολο....

    Οι μακράν πιο αντιπαθητικοί "γελοίοι της TV" για εμένα είναι

    1) Ο μέγας "τρισάθλιος" και "ελεεινός" τύπος που ακούει στο όνομα Σεφερλής.Απλά δεν έχω λόγια....

    2) δεύτερος με μικρή όμως διαφορά η πιο λαϊκή και "υποχθόνια" φάτσα των τελευταίων χρόνων. ο κύριος Λαλάκης γνωστός και ως Λαζόπουλος

    3) και φυσικά τρίτος δεν θα μπορούσε να είναι άλλος απο το θηρίο της ποιοτικής ελληνικής δημοσιογραφίας. Αναφέρομαι βεβαίως στον κύριο Γίωργο Αυτία

    Μετά ακολουθούν διάφοροι "εκλεκτοί" και "αγαπημένοι" . Πολλοί έχουν αναφερθεί εδω μέσα


    Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι αντιπαθώ περισσότερο από όλους τους ιδιοκτήτες των καναλιών που με την ευγενική τους χορηγία εμφανίζονται μπροστά μας καθημερινά όλα τα παραπάνω αξιαγάπητα πρόσωπα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manuel : 20-07-08 στις 11:15.

  8. #68
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μετα λογου γνωσεως σας λεω
    πως τυποι σαν τον εγκυρο και σοβαρο Κυριο Πρετεντερη και τον γαλαζιο μπουρτζο-Βλαχο
    που υποτιθεται συνεχεια τσακωνεται με τον πρασινο Βερυκιο (τεως προστατευομενο του Αρσενη)
    ΚΑΚΙΣΤΑ απουσιαζουν απ τη δημοσκοπηση ...
    Αλλο σκουπιδια κι εντελως αλλο αντιπαθεις!!!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #69
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manuel Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι μεσημεριανές εκπομπές είναι τραγικές αλλά δεν με ενοχλούν τόσο. Και το δελτίο ειδήσεων του Star είναι μια ανάλαφρη εκπομπή όταν θέλεις να χαλαρώσεις...Εννοείται όταν θέλεις σωστή ενημέρωση μόνο ΣΚΑΙ και τα κρατικά

    Πάντως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως κατά την ώρα του δελτίου ειδήσεων όλα τα κανάλια παίζουν τις ίδιες ειδήσεις με την σειρά?? Συνεννοημένα είναι τι διάολο....

    Οι μακράν πιο αντιπαθητικοί "γελοίοι της TV" για εμένα είναι

    1) Ο μέγας "τρισάθλιος" και "ελεεινός" τύπος που ακούει στο όνομα Σεφερλής.Απλά δεν έχω λόγια....

    2) δεύτερος με μικρή όμως διαφορά η πιο λαϊκή και "υποχθόνια" φάτσα των τελευταίων χρόνων. ο κύριος Λαλάκης γνωστός και ως Λαζόπουλος

    3) και φυσικά τρίτος δεν θα μπορούσε να είναι άλλος απο το θηρίο της ποιοτικής ελληνικής δημοσιογραφίας. Αναφέρομαι βεβαίως στον κύριο Γίωργο Αυτία

    Μετά ακολουθούν διάφοροι "εκλεκτοί" και "αγαπημένοι" . Πολλοί έχουν αναφερθεί εδω μέσα


    Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι αντιπαθώ περισσότερο από όλους τους ιδιοκτήτες των καναλιών που με την ευγενική τους χορηγία εμφανίζονται μπροστά μας καθημερινά όλα τα παραπάνω αξιαγάπητα πρόσωπα
    Μα δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μην αντιπαθείς τα μεσημεριανά τα οποία ήταν η απαρχή του ξεπεσμού και ακόμα και σήμερα είναι το χειρότερο ποιοτικά πρόγραμμα..Από τι να πρωτοαρχίσω δηλαδή, τα ξεκατινιάσματα στον αέρα; Τα αισχρά θέματα; Τα πρότυπα που περνάνε; Τα non θέματα που ασχολούνται;...Για όλα αυτά είναι οι πιο αντιπαθητικές εκπομπές. Η όπρα φαίνεται όαση μπροστά τους! Αν είναι δυνατόν δηλαδή...
    Για το Σεφερλή και εμένα δε μου αρέσει το χιούμορ του, αλλά δεν συγκρίνεται με τέτοια ιερά τέρατα. Για τον αυτία συμφωνώ, απλά έχω την επισήμανση ότι τον θυμάμαι από παλιά και μου φαινότανε σοβαρός, δεν έκανε τέτοια γκιοζιλίκια...!

  10. #70
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    1.876
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    14995/1023
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    7(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kennyyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μην αντιπαθείς τα μεσημεριανά τα οποία ήταν η απαρχή του ξεπεσμού και ακόμα και σήμερα είναι το χειρότερο ποιοτικά πρόγραμμα..Από τι να πρωτοαρχίσω δηλαδή, τα ξεκατινιάσματα στον αέρα; Τα αισχρά θέματα; Τα πρότυπα που περνάνε; Τα non θέματα που ασχολούνται;...Για όλα αυτά είναι οι πιο αντιπαθητικές εκπομπές. Η όπρα φαίνεται όαση μπροστά τους! Αν είναι δυνατόν δηλαδή...
    Για το Σεφερλή και εμένα δε μου αρέσει το χιούμορ του, αλλά δεν συγκρίνεται με τέτοια ιερά τέρατα. Για τον αυτία συμφωνώ, απλά έχω την επισήμανση ότι τον θυμάμαι από παλιά και μου φαινότανε σοβαρός, δεν έκανε τέτοια γκιοζιλίκια...!

    Δεν κατάλαβες τι έγραψα...είπα ότι οι μεσημεριανές εκπομπές είναι τραγικές αλλά δεν με ενοχλούν όσοι αυτοί που προανέφερα.

    Ο λόγος είναι ότι ίσως είσαι προετοιμασμένος ψυχολογικά και γνωρίζεις από πριν ότι αυτά που θα σου προβάλουν είναι σκουπίδια!! Οπότε σου φαίνεται πιο ανάλαφρο...και δεν σου γυρνάει τόσο το στομάχι

    Αλλά όπως είπα είναι τραγικά και δεν πρόκειται να χαλάσω ούτε 2 λεπτά από τον χρόνο μου παρακολουθώντας τέτοιες εκπομπές

  11. #71
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlindG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως χαίρομαι που βρήκατε όλοι το όνομα Λαζόπουλος και ΚΑΝΕΙΣ δεν διάβασε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ αυτά που έγραψα (όπως π.χ. οτι ΔΕΝ είμαι "Λαζοπουλικός" και επίσης οτι ο Λαζόπουλος ΔΕΝ είναι πανάκεια αλλά ΔΕΝ μπορεί να συγκρίνεται με τα υπόλοιπα ονόματα που αντιπροσωπεύουν ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ). Τέλος πάντων. Ας σας πιάσω από την αρχή....





    Δεν διαφωνούμε έκπτωτε τέως Συνάδελφε. Ούτε εμένα μου αρέσει το στυλάκι "εγώ είμαι ο μπαμπάκας σας" και ούτως ή άλλως δήλωσα οτι ΔΕΝ είμαι λαζοπουλικός.
    Δεν συνεχίζω γιατί το λύσαμε αλλιώς το ζήτημα....






    Πάντως, για να μην μας λένε και fanboys (αν και στη συγκεκριμένη ραδιοφωνική -και ουχί τηλεοπτική- εκπομπή, ΕΙΜΑΙ fan boy ), τόσο ο Καλαμούκης όσο και ο Μπαρμπαγιάννης ( σχεδόν σε όλα τα επίπεδα *σλουρπ*) έχουν υποπέσει σε σφάλματα που καμιά φορά είναι και αδικαιολόγητα. Απλώς τα σφάλματά τους είναι πολύ μικρότερα από την προσφορά τους.




    Όχι
    Με τα τρεχάματα που έχω αυτές τις μέρες δεν έχω πάρει χαμπάρι ούτε αν υπάρχουν τα πόδια μου






    αααααααααααααα να μια εμπεριστατωμένη άποψη
    Αν εσύ το μόνο που βλέπεις στην εκπομπή του Λαζόπουλου είναι αναπαραγωγή άλλων εκπομπών, έχεις χάσει ΠΑΝΤΕΛΩΣ το νόημα των εκπομπών του Λαζόπουλου. Μην ακούσεις και Καλαμούκη. Θα νομίζεις οτι αναπαράγει δηλώσεις σαν φερέφωνο. Τέτοιες εκπομπές δεν είναι για 'σενα




    Είσαι πολύ κοντά στην άποψη του THE_GODFATHER οπότε μάλλον πρέπει να διαβάσεις το από πάνω, αλλάζοντας τη λέξη "αναπαραγωγή" και τα παράγωγά της με την δικιά σου "κοροϊδία" (και τα παράγωγά της όπου ταιριάζουν)....




    Απ!
    Να μια άποψη με την οποία κάλλιστα θα μπορούσα να συμφωνήσω!
    Γι'αυτό και είπα οτι δεν είμαι Λαζοπουλικός.
    Ωραίος προσδιορισμός το "εξαργυρώνει το ταλέντο του". Περιγράφει πολύ καλά αυτό που κάνει ώρες-ώρες

    Βασικά αν ήσουν Λαζοπουλικός τί θα έκανες? Delete to post??
    Εγώ λέω μπορεί να είσαι και ο ίδιος ο Λαζόπουλος..
    Λες:
    -Δεν είμαι Λαζοπουλικός,αλλα εσύ είσαι ηλίθιος που δέν καταλαβαίνεις το """νόημα""" των εκπομών του..

    Και ο Λαζο καπως έτσι το πάει
    -Η τηλεώραση είναι σκουπίδι αλλα κάνω εκπομή σε καλή ώρα και μου την παίζουν τα πρωινά
    -Ο Καρβέλας είναι μακακας γιατί με λέει αδερφή αλλα εγώ μπορώ μια χαρα να κοροιδέυω τους άλλους γιατί είναι αδελφές..δίνω και παπαρίον ανδρισμού μάλιστα!
    -Ζητώ η ελέυθερη σκέψη και οι ΑΜΕΑ αλλα θα κοροιδέψω τον άλλο γιατι είναι χοντρός ή κοντός.

  12. #72
    Εγγραφή
    01-02-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    16(dB) / 14(dB)
    Μακραν η Τρέμη!

  13. #73
    Το avatar του μέλους pancon
    pancon Guest
    Ένιωσα κι εγώ ότι κάποια στιγμή ο Λαζόπουλος άρχισε να πολιτικολογεί σε τέτοιο βαθμό που δεν μου έδινε πια ευχαρίστηση να τον παρακολουθώ και σταμάτησα. Αυτό δεν ακυρώνει για μένα τις επιτυχημένες του στιγμές και την διεισδυτικότατη πολλές φορές ματιά του.

    Αλλά ό,τι και να έχει κάνει, δεν θα έπρεπε imho να προηγείται της παρουσιάστριας του Μπορώ και του παρουσιαστή του Όμορφου Κόσμου, αυτών των δύο ογκόλιθων (ή μήπως τσιμεντόλιθων) της ελληνικής τι-βι.

    Στον Αντρέα δίνω κάποιους εξτρά πόντους επιείκιας επειδή ο τίτλος της εκπομπής του είναι αυτοσαρκαστικός και φαίνεται αστεία στο poll.

    Spoiler:
    Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν στον εσωτερικό διαγωνισμό, θα παραλάβετε τα συμφωνηθέντα σύντομα.

  14. #74
    Το avatar του μέλους Linus
    Linus Guest
    Καλά όχι και ο αντιπαθητικότερος της χρονιάς ο Λάκης,

    Τόση σαβούρα υπήρχε

  15. #75
    Εγγραφή
    26-07-2005
    Περιοχή
    Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pancon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά ό,τι και να έχει κάνει, δεν θα έπρεπε imho να προηγείται της παρουσιάστριας του Μπορώ και του παρουσιαστή του Όμορφου Κόσμου, αυτών των δύο ογκόλιθων (ή μήπως τσιμεντόλιθων) της ελληνικής τι-βι.
    Συμφωνώ, όπως και να έχει, δεν άξιζε να παλεύει για την πρωτιά με την 'Μπορώ'
    Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι
    Το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι δύσκολο, αλλά εύκολο να συμβουλεύεις τους άλλους

    Θαλής ο Μιλήσιος, 643-548 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος

Σελ. 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 3456710 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-08, 21:44
  2. Ποιός ήταν ο πρώτος σας υπολογιστής?
    Από win32 στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-08, 19:42
  3. Ποιο ήταν το κορυφαίο PC game της χρονιάς που πέρασε;
    Από John_Nastos στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-05, 20:03
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-03, 18:52

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας