Σελ. 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 257
  1. #31
    Εγγραφή
    04-07-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    1
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-X OTE/Otenet
    Router
    Philips
    SNR / Attn
    20(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από brell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος έχει δίκιο στις συναλλαγές του,καλόν είναι να κάνει καταγγελίες στους αρμόδιους και στο τέλος και μια αγωγή....
    Καλό είναι να προσπαθήσουμε καταρχήν να λύσουμε το πρόβλημα κατευθείαν με την εταιρεία και αν δεν λυθεί (μάλλον είναι το συνηθέστερο), τότε να προσφύγουμε σε καταγγελία

  2. #32
    Εγγραφή
    01-08-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αγαπητοί φίλοι αφού πρώτα σας ευχαριστήσω όλους για την βοήθεια και τις γνώμες που μου δώσατε γράφω για να σας πω τα νεότερα.

    Μετά από άπειρα τηλέφωνα στην εξυπηρέτηση πελατών της forthnet και στο λογιστήριο τους, εβλέπα ότι δεν υπήρχε καμία διάθεση να ψάξουν το θέμα μου. Οπότε έκανα καταγγελιά στον ΕΕΤΤ με κοινοποίηση στην forthnet, στον ΙΝΚΑ, Ε.Κ.ΠΟΙ.ΖΩ.
    Ελαβά λοιπόν σήμερα μιά απάντηση απο την forthnet προς την E.E.T.T με κοινοποίηση σε μένα που λέει τα εξής:

    "Σε απάντηση της ως άνω σχετικής επιστολής σας, σας γνωρίζουμε τα ακόλουθα:

    Η forthnet εξετάζοντας την σχετική επιστολή της κ.******, σχετικά με το χρεωστικό υπολοιπο της λογιστικής της καρτέλας, ενημερώνει ότι προέβη σε σχετικούς ελέγχους αναφορικά με την οικονομική εκκρεμότητα και πλέον δεν παρουσιάζει υπόλοιπο όπως αυτό καταγράφηκε από το 2006.

    Σε κάθε περίπτωση, ζητούμε την κατανόηση της κ.****** για την ταλαιπωρία."

    Οπότε σαν παθούσα ένα έχω να συμβουλέψω τους αλλούς παραπονεμένους καταναλωτες της Forthnet:
    Παιδιά! μόνο με καταγγελία στον Ε.Ε.Τ.Τ. μας παίρνουν σοβαρά στη forthnet. Διαφορέτικα, μας κοροιδεύουν μες στα μούτρα μας και ελπίζουν ότι θα μας τα πάρουν χωρίς κόπο. Το πόση ειρωνία είχα εισπράξει από τα παιδάκια που σηκώνουν τα τηλέφωνα στης εξυπηρέτηση πελατών δεν λέγεται. Τώρα το βούλωσαν κανονικά!

    Αυτά τα νεότερα
    Και πάλι ευχαριστώ για όλα.
    Χριστίνα

  3. #33
    Εγγραφή
    04-07-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    896
    Downloads
    2
    Uploads
    1
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-X OTE/Otenet
    Router
    Philips
    SNR / Attn
    20(dB) / 11(dB)
    Ωραία!

  4. #34
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xrits Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά! μόνο με καταγγελία στον Ε.Ε.Τ.Τ. μας παίρνουν σοβαρά στη forthnet.
    Διαφορέτικα, μας κοροιδεύουν μες στα μούτρα μας και ελπίζουν ότι θα μας τα πάρουν χωρίς κόπο.
    Το πόση ειρωνία είχα εισπράξει από τα παιδάκια που σηκώνουν τα τηλέφωνα
    στης εξυπηρέτηση πελατών δεν λέγεται. Τώρα το βούλωσαν κανονικά!
    Μερικες φορες ακομη και η απλη απειλη καταγγελιας στην ΕΕΤΤ φτανει,
    πολλω δε μαλλον η καταθεση της με τεκμηριωμενα στοιχεια
    (οχι μονο για την Fothnet για ΟΛΟΥΣ τους παροχους).
    Οσο για την εξυπηρετηση πελατων ειναι σχεδον ιδια παντου
    και μην κατηγορειτε τους υπαλληλους, οδηγιες εκτελουν γραμμη της εταιριας τους ακολουθουν.
    Μπραβο Χριστινα!!!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  5. #35
    Το avatar του μέλους karavagos
    karavagos Guest
    Έπρεπε να ζητήσεις και αποζημίωση.

  6. #36
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skipper1967 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου είχε συμβεί παρόμοια περίπτωση με την Forthnet, αφού μου έστειλαν από δικηγορικό γραφείο εξώδικο. Ευτυχώς όμως είχα την απόδειξη και την έστειλα με fax και στη Forthnet και στο δικηγορικό γραφείο. Το συγκεκριμένο γραφείο είχε αναλάβει όλες αυτές τις δήθεν καθυστερήσεις πληρωμών, οπότε μου απάντησαν όταν είδαν ότι είχα την απόδειξη: "Και με σας λάθος έγινε?" 'Αρα φανταστείτε με πόσους άλλους είχε γίνει το ίδιο λάθος.
    Αφού έστειλε και σε μένα το εν λόγω δικηγορικό γραφείο επιστολή (την έλαβα μόλις σήμερα) για εξόφληση χρέους για μια 6μηνη σύνδεση που είχα κάνει το 2006, λέω "δε ρίχνω μια ματιά στο adslgr.com να δω μην έχει συμβεί και σε άλλους;" Και... ολαλά! Τι έκπληξη!!!

    Ευτυχώς που είμαι πολύ τυπικός με τέτοια θέματα (και γενικώς στο σπίτι έτσι είμαστε όλοι) και είχα κρατήσει τις αποδείξεις πληρωμής από την τράπεζα!

    Ε, ρε για κλωτσές είστε όλοι σας!!!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  7. #37
    Εγγραφή
    28-10-2008
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19900/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΕΡΡΕΣ
    Router
    Siemens SL2-141
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 21(dB)
    Όταν είχα κάνει την ανανέωση της συνδρομής μου το 2007 μέσω πιστωτικής, μετά 2 μήνες μου ξαναχρεώσαν την σύνδεση στην κάρτα. Αφού τούς έστειλα 2 φορές με fax τον λογαριασμό της κάρτας (είχαν χάσει το fax και προφανώς την μπάλα) και έκανα αρκετά τηλεφωνήματα μου δώσαν πίσω τα λεφτά.Τον Οκτώμβριο που μπήκα στο ιδιόκτητο τους είχα ένα υπόλοιπο 3 μήνες που έιχα προπληρώσει.Κι ενώ περίμενα ότι θα είχα πάλι τρεξίματα με το λογιστήριο τους, στον πρώτο λογαριασμό που ήρθε βλλεπω ότι έχουν κάνει συμψήφισμό!. Θαύμα ή απλώς τύχη΄?

  8. #38
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Πολυ οργανωμενα λογιστηρια εχουν ολοι τους...
    Spoiler:
    ή μπας και το κανουν επιτηδες;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #39
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 24.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να 'μαι και γω...

    Σήμερα μου ήρθε χαρτί απο δικηγορικό γραφειο (Edit: [ όχι ονόματα ]και
    Συνεργάτες) όπου μου ζητάνε 88,10 ευρω, το οποίο με τους τόκους έχει πάει στα 98,88€.

    Στην επιστολή γράφει ότι "παρά τις επανειλημμένες προσπάθειες της εταιρίας να επικοινωνήσει μαζί "σας"....αυτό δεν κατέστη δυνατό". Μαλ...κίες, ποτέ δεν πήρε κανείς στο σπίτι για κάτι τέτοιο.

    Πέρνω τηλέφωνο την forthnet και ύστερα απο 30 λεπτα ψάξιμο στο λογιστήριο βρήκε ότι οφείλω αυτό το ποσό για την περίοδο 07/03/2005 εώς 06/06/2005 (!!!), 3 1/2 χρόνια πριν!!!!

    ΑΝΤΕ τώρα να θυμηθώ εγώ τι, που, γιατί και πως! (έχω φύγει απο την forthnet εδώ και χρόνιαι)

    Διαβάζω και τις περιπτώσεις των φίλων πιο πάνω, όπου κάποιοι είχαν προνοήσει και κρατούσαν αποδείξεις πληρωμής σε τραπεζες, και αποδείχτηκε ότι το λογιστήριο της forthnet είναι για τα πανηγύρια! Ότι αυτό το λάθος το κάνουν συχνά.

    Πείτε μου σας παρακαλώ τι μπορώ να κάνω πλέον. Αποδείξεις πληρωμής το θεωρώ αδύνατον να βρω (άντε κάτσε ψάξε τώρα, χωρίς ελπίδα), σε ποια τράπεζα θα μπορούσα να είχα καταθέσει τα λεφτα δεν μπορώ να θυμηθώ, δεν το έκανα στην ίδια κάθε φορά νομίζω.

    Δεν έχω ελπίδα να αποδείξω αν έχω πληρώσει, δεν το θυμάμαι...
    Για το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι ΔΕΝ άφηνα και δεν αφήνω χρέος ποτέ και πουθενά, και το θεωρώ αδύνατο να είχα ειδιοποιηθεί για κάποια οφειλή και να μην την είχα εξοφλήσει.

    Στην επιστολή με καλούν να πληρώσω εντός 1 εβδομάδας.

    Ερωτώ...
    ΑΝ δεν ασχοληθώ, ΔΕΝ πληρώσω...υπάρχει περίπτωση να κινηθούν δικαστικά για ένα τέτοιο ποσό? Κινούντε δικαστικά και τα επιπλέον έξοδα που προκύπτουν (έξοδα των δικηγόρων) τα πληρώνεις επιπλέον ΑΝ "χαθεί" ή δίκη?

    Απο την μια, ΔΕΝ μπορώ να το δεχθώ ότι θα αναγκαστώ να πληρώσω χρήματα που κατά 99.9% έχω ξαναπληρώσει, και επίσης δεν μου περισέυουν 100€ για να πω...δεν γαμ....ται.

    ευχαριστώ

  10. #40
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakistsalikis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη νομιμοποιειται μια εταιρια τη στιγμη που εχεις καποια χρονια συνδεση μαζι της και καθε τοσο της καταθετεις ενα ποσο να σου αφηνει σε εκκρεμοτητα παλιους λογαρισμους;
    Αν αυτο ειναι νομιμο τοτε ο ΟΤΕ μπορει ανα πασα στιγμη να εμφανισει σε 100.000 και πλεον συνδρομητες οτι χρωστουν ποσα απο τη 10ετια του 80'. Δε νομιζω να ειναι πολλοι αυτοι που κρατουν τοσα χρονια αποδειξεις.
    Να ρωτησω και κατι αλλο. Δεν ειναι υποχρεωμενες οι εταιριες να σου κοψουν τη συνδεση (ΔΕΗ, τηλεπικοινωνιες) οταν για καποιο διαστημα (3-4 μηνες) δεν πληρωσεις; Δεν υπαρχει νομος που να προστατευει τον καταναλωτη στο θεμα αυτο;

    Ξερω οτι σιγουρα ο ΟΤΕ και η ΔΕΗ μετα απο καποιους μηνες που χρωστας σου κανουν αυτοματα διακοπη και δε σε χρεωνουν πλεον παγιο.
    εγω σε αυτο το θεμα το "οικονομικο" και στο "λογαριασμοι" ειμαι πολυ οργανωνικος μια αποθηκη που εχω στο σπιτι ειναι γεματη απο ντοσιε-αρχειο απο τους λογαριασμους ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-ΟΤΕ κτλ και τα κραταω 20 χρονια.

    ........Auto merged post: Zer0c00L πρόσθεσε 2 λεπτά και 23 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από octap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να 'μαι και γω...

    Σήμερα μου ήρθε χαρτί απο δικηγορικό γραφειο (Edit: [ όχι ονόματα ] και
    Συνεργάτες) όπου μου ζητάνε 88,10 ευρω, το οποίο με τους τόκους έχει πάει στα 98,88€.

    Στην επιστολή γράφει ότι "παρά τις επανειλημμένες προσπάθειες της εταιρίας να επικοινωνήσει μαζί "σας"....αυτό δεν κατέστη δυνατό". Μαλ...κίες, ποτέ δεν πήρε κανείς στο σπίτι για κάτι τέτοιο.

    Πέρνω τηλέφωνο την forthnet και ύστερα απο 30 λεπτα ψάξιμο στο λογιστήριο βρήκε ότι οφείλω αυτό το ποσό για την περίοδο 07/03/2005 εώς 06/06/2005 (!!!), 3 1/2 χρόνια πριν!!!!

    ΑΝΤΕ τώρα να θυμηθώ εγώ τι, που, γιατί και πως! (έχω φύγει απο την forthnet εδώ και χρόνιαι)

    Διαβάζω και τις περιπτώσεις των φίλων πιο πάνω, όπου κάποιοι είχαν προνοήσει και κρατούσαν αποδείξεις πληρωμής σε τραπεζες, και αποδείχτηκε ότι το λογιστήριο της forthnet είναι για τα πανηγύρια! Ότι αυτό το λάθος το κάνουν συχνά.

    Πείτε μου σας παρακαλώ τι μπορώ να κάνω πλέον. Αποδείξεις πληρωμής το θεωρώ αδύνατον να βρω (άντε κάτσε ψάξε τώρα, χωρίς ελπίδα), σε ποια τράπεζα θα μπορούσα να είχα καταθέσει τα λεφτα δεν μπορώ να θυμηθώ, δεν το έκανα στην ίδια κάθε φορά νομίζω.

    Δεν έχω ελπίδα να αποδείξω αν έχω πληρώσει, δεν το θυμάμαι...
    Για το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι ΔΕΝ άφηνα και δεν αφήνω χρέος ποτέ και πουθενά, και το θεωρώ αδύνατο να είχα ειδιοποιηθεί για κάποια οφειλή και να μην την είχα εξοφλήσει.

    Στην επιστολή με καλούν να πληρώσω εντός 1 εβδομάδας.

    Ερωτώ...
    ΑΝ δεν ασχοληθώ, ΔΕΝ πληρώσω...υπάρχει περίπτωση να κινηθούν δικαστικά για ένα τέτοιο ποσό? Κινούντε δικαστικά και τα επιπλέον έξοδα που προκύπτουν (έξοδα των δικηγόρων) τα πληρώνεις επιπλέον ΑΝ "χαθεί" ή δίκη?

    Απο την μια, ΔΕΝ μπορώ να το δεχθώ ότι θα αναγκαστώ να πληρώσω χρήματα που κατά 99.9% έχω ξαναπληρώσει, και επίσης δεν μου περισέυουν 100€ για να πω...δεν γαμ....ται.

    ευχαριστώ
    φιλε μου αν δεν εχεις την αποδειξη και δεν την βρισκεις στο αρχειο της τραπεζας (πολυ πιθανο) τοτε δυστυχως λυπαμαι η θα πρεπει να πληρωσεις (ισως ξανα) η θα σε πανε στα δικαστηρια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nnn : 24-11-08 στις 23:00. Αιτία: quote edit

  11. #41
    Εγγραφή
    25-12-2004
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Cosmote
    Router
    HPE FlexNetwork
    Επειδή και εμένα μου την έχουν κάνει κανά δυό φορές, αλλά ευτυχώς είχα τις αποδείξεις πληρωμής, έχω την εξής ερώτηση.. Μπορούμε να ζητήσουμε κάποια μορφή εκκαθαριστικού?? Δηλαδή εγγύηση ότι μέχρι την τάδε ημερομηνία, ΔΕΝ υπάρχει υπόλοιπο?

  12. #42
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spyros1821 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή και εμένα μου την έχουν κάνει κανά δυό φορές, αλλά ευτυχώς είχα τις αποδείξεις πληρωμής, έχω την εξής ερώτηση.. Μπορούμε να ζητήσουμε κάποια μορφή εκκαθαριστικού?? Δηλαδή εγγύηση ότι μέχρι την τάδε ημερομηνία, ΔΕΝ υπάρχει υπόλοιπο?
    κατι τετοιο απο οσα γνωριζω δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου βγαλουν οπως π.χ η εφορια

  13. #43
    Εγγραφή
    26-07-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel WMG8623-T50B
    Καλά το λογιστήριο που έχουν είναι για τα μπάζα!!


    Εγώ είχα πληρώσει λογιασμό στις 5/11 και στις 19 μου έκαναν φραγή γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενά τους ήταν απλήρωτος...

    Φυσικά πήρε σχεδόν 3 μέρες και κάμποσα τηλεφωνήματα για να βγάλουν τη φραγή...

  14. #44
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 24.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω τι να κάνω γα...το???

  15. #45
    Εγγραφή
    06-04-2005
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Thumbs down
    Πριν από ένα χρόνο περίπου ήμουν συνδρομητής της Forthnet σε ADSL μόνο. Αφού έληξε το συμβόλαιό μου 6/11/2007 και αφού τους έστειla δύο (2) fax που ζητούσα τη διακοπή της υπηρεσίας με τη λήξη του συμβολαίου.

    Παρ'όλα αυτά οι κύριοι της Forthnet θεώρησαν σωστό να στείλουν λογαριασμό ο οποίος περιλάμβανε τέλη 11-12/07. Φυσικά πλήρωσα μόνο γιά το Νοέμβριο.

    Τώρα ένα χρόνο μετά στέλνουν μέσω δικηγορικού γραφείου κάποιο χρέος ΑΣΧΕΤΟ με τα τέλη τους (€77,00) το οποίο το προσαυξάνουν κιόλας (τους έλειπαν κι άλλα φαίνεται!!!) και μου ζητάνε γύρω στα €82,00!!! Κι όλα αυτά ΧΩΡΙΣ προηγουμένως να μου στείλουν εμένα κάποιο χρεωστικό ούτως ώστε να ξέρω πως προκύπτει αυτό το χρέος.

    Σε τηλέφωνό μου στην εταιρεία που τους ζήτησα να μου αποδείξουν ότι τους τα χρωστάω αυτά τα λεφτά μου απάντησαν να επικοινωνήσω με το δικηγορικό γραφείο!!! Δηλαδή πρέπει να χρεωθώ πολύ παραπάνω από αυτά που ζητάνε γιά αμοιβές δικηγόρων γιά να μου αποδείξουν ότι τους χρωστάω!!!

    Οπως και νάχει ΠΡΟΣΟΧΗ φίλοι μου. Προσοχή που μπλέκετε. Η κατάσταση είναι πιά ανεξέλεγκτη. Εγώ θα τη βρω την άκρη. Προσοχή σε όποιον είναι συνδρομητής και σε όποιον σκέφτεται να γίνει.

    ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!!!

Σελ. 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. λογαριασμός
    Από Lagman στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-08, 06:49
  2. Λογαριασμος
    Από puzzle στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-08, 12:00
  3. Λογαριασμός
    Από turboirc στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-08, 16:53
  4. 5η εθελοντική αιμοδοσία ADSLgr.com 15/6/2006 έως 20/6/2006
    Από opimis στο φόρουμ Ομάδα Εθελοντών Αιμοδοτών Adslgr.com
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-06, 06:45
  5. Ανεξοφλητος Λογαριασμος Και Adsl.
    Από peiraiotakos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-05, 18:00

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας