Σελ. 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 257
  1. #151
    Εγγραφή
    24-09-2006
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100000/90000
    ISP
    fiber
    Router
    CISCO 7206VXR G2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από octap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει ένα όριο στο....ποσό για το οποίο δικαιολογούνται τα έξοδα τους να κάνουν δικαστήριο...
    Ναι αλλά τα έξοδα του τυχόν δικαστηρίου (αμοιβές δικηγόρων και των δυο) θα τα πληρώσεις εσύ και όχι η εταιρεία...
    PEBKAC (Problem Exists Between Keyboard And Chair)

  2. #152
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 24.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απ'οσο ξέρω (έμαθα) πληρώνεις ένα στανταρ ποσό αν χάσεις για τον λόγο που αναφέρεις γύρω στα 50 Ευρώ...
    Σκέψου να έβαζε η forthnet τον ...Κούγια...
    θα ήσουν υποχρωμένος να πληρώσεις την αμοιβή του κούγια?

  3. #153
    Εγγραφή
    24-09-2006
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100000/90000
    ISP
    fiber
    Router
    CISCO 7206VXR G2
    αν υποθέσουμε ότι ισχύει, 150+50+1000 ο δικηγόρος σου?
    PEBKAC (Problem Exists Between Keyboard And Chair)

  4. #154
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 24.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μιλαμε για το χειρότερο σενάριο τώρα.
    ΔΕΝ υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να σε βγάλει "ένοχο" ένα δικαστήριο με όλα αυτά που έχουμε αναφέρει.

    1) Δεν μπορούν να αποδείξουν το χρέος (υπογραφες? συμβόλαια?)
    2) Τρία χρόνια μετά εισαι υποχρεωμένος να έχεις κρατήσει αποδείξεις?
    3) Δεν μπορούν να αποδείξουν ότι σε ειδοποίησαν μέσα στο διάστημα αυτων των 3 χρόνων (στην περίπτωσή μου) γιατί απλά ΔΕΝ σε ειδοποίησαν.
    4) Υπάρχουν καταγγελίες τις οποίες θα βρεις απο αντίστοιχες περιπτώσεις σε ETTT κτλ...τις οποίες έχει "δικαιώσει" και "αποχωρήσει" η forthnet.
    5) Μέσα στο φορουμ (εδω) έχουν γραφτεί ένα σωρό περιπτώσεις στις οποίες τα παιδιά που βρήκαν τις εποδείξεις, αποδείχτηκε λάθος της forthnet. Οπότε θα απαλλαχθείς λόγω....αμφιβολιών (να το πω έτσι)
    6) ...είναι και άλλα, αλλά δεν τα θυμάμαι τώρα...

    Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος εδω μέσα, απλά δεν θα πάω να σκάσω 100 Ευρω στην forthnet σαν ΠΡΟΒΑΤΟ μετά απο 3 χρόνια, απο την στιγμή που ΒΛΕΠΩ απο περιπτώσεις τόσων και τόσων εδω μέσα ότι η εν λόγω εταιρία είναι ........
    Και δυστυχώς λυπάμαι τόσο και τόσο κόσμο που δεν θα υποψιαστεί, δεν έχει την γνώση και την επαφή με το adslgr (πχ) να μπει και να δει περιπτώσεις άλλων κτλ... ....κόσμο που θα πάει να τους τα σκάσει.
    Δεν είμαστε σε μια χώρα 100 εκατομμυρίων....ΑΝ κάτσει κάτι τέτοιο σε άνθρωπο σε κατάλληλη θέση, μπορεί αυτή την αλητεία της forthnet (για μένα έτσι είναι) να την δούμε και στην τηλεόραση.

  5. #155
    Εγγραφή
    19-05-2002
    Περιοχή
    Ελλάδα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    384
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Vodafone TV
    Γνωρίζουμε κανένα ή κανένας από εμάς να έχει άκρη σε κάποιο ηλεκτρονικό μέσο "ευρείας κατανάλωσης", του στυλ in.gr, ή ακόμη ραδιοφωνικό σταθμό, κάτι ρε παιδί μου να βγει προς τα έξω μπας και αυτοί που δεν ξέρουν τι πάει να πει adslgr.com βρουν το δίκιο τους.

    Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με τον Νεκτάριο μπας και αυτός έχει κάτι πάντως, ή μήπως μπορεί να προωθήσει το θέμα πιο "ενεργά".

  6. #156
    Εγγραφή
    07-04-2006
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    SpeedPort Entry 2i
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ πάλι με όλα αυτά που διαβάζω σκιάχτικα!!!!!!!!!!!
    Έτσι προχθές λέω... βρε δεν πάω στο winbank να αποθηκεύσω όλες τις πληρωμές της Forthnet????

    Μπαίνω... click... click... click.. duh! Που είναι οεεεοοοοο;;; Καμία καταχώρηση πληρωμής Forthnet! Σιχτίρια...
    Από εχθές περιμένω τηλέφωνο από Πειραιώς.

    Μήπως κάποιος άλλος έχει παρόμοιο πρόβλημα (Πειραιώς winbank);;

  7. #157
    Εγγραφή
    27-06-2005
    Μηνύματα
    1.214
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Vigor 2820n
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gangel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα. Πριν λίγες ημέρες μου ήρθε και εμένα μια τέτοια επιστολή με δήθεν οφειλόμενα από 1,5 χρόνο πριν που είχα adsl1 bill μέσω ΑΡΥΣ αλλά αφορόυν περίοδο που εγώ ήμουν στην On και σύμφωνα με το RUO 2007 θα έπρεπε να είχαν διακοπεί αυτόματα. Αυτό που έκανα είναι να συντάξω μια επιστολή - διαμαρτυρία - εξώδικο προς τη Forthnet για την οποία περιμένω απάντηση και φυσικά θα τη κοινοποιήσω σε ΕΕΤΤ και Γενική Γραμματεία Καταναλωτή

    Τελικά πρόκειται για ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...
    Δυστυχώς σητν περίπτωσή σου οι απατεώνες είναι η ON, γιατί αυτή θα έπρεπε να έχει ενημερώσει την Forthnet γιατί η ενημέρωση μέσω του WCRM του ΟΤΕ. Διάβασε το RUO και μετά πήγαινε στην ΟΝ και απαίτησε να πληρώσουν αυτοί. Αν διάβαζες το forum στην αρχή τουλάχιστον υπήρχαν πολλά τέτοια προβλήματα γιατί ακριβώς ο νέος πάροχος (ON για σένα) δνε ένημέρωνε τον πάροχο απ όπου έφευγες(forthnet) με αποτέλεσμα ο παλιός πάροχος απλά να συνεχίσει να σε χρεώνει
    Δυστυχώς στην περίπτωσή σου η forthnet είναι σωστή.

    Πολύ καλά θα κάνεις να κάνεις καταγγελία σε ΕΕΤΤ και ΓΓΚ αλλά μάλλον εναντίον της ΟΝ θα πρέπει να κινηθείς.

  8. #158
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pk33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς σητν περίπτωσή σου οι απατεώνες είναι η ON, γιατί αυτή θα έπρεπε να έχει ενημερώσει την Forthnet γιατί η ενημέρωση μέσω του WCRM του ΟΤΕ. Διάβασε το RUO και μετά πήγαινε στην ΟΝ και απαίτησε να πληρώσουν αυτοί. Αν διάβαζες το forum στην αρχή τουλάχιστον υπήρχαν πολλά τέτοια προβλήματα γιατί ακριβώς ο νέος πάροχος (ON για σένα) δνε ένημέρωνε τον πάροχο απ όπου έφευγες(forthnet) με αποτέλεσμα ο παλιός πάροχος απλά να συνεχίσει να σε χρεώνει
    Δυστυχώς στην περίπτωσή σου η forthnet είναι σωστή.

    Πολύ καλά θα κάνεις να κάνεις καταγγελία σε ΕΕΤΤ και ΓΓΚ αλλά μάλλον εναντίον της ΟΝ θα πρέπει να κινηθείς.
    Αυτά που λες δεν ισχύουν.
    Ο νέος πάροχος το μόνο που κάνει είναι να καταχωρεί το αίτημα μετάβασης στo WCRM.
    Ο παλιός πάροχος ενημερώνεται τότε αυτόματα από το WCRM.
    Το πρόβλημα δημιουργείται όταν ο παλιός πάροχος λέει ότι (δήθεν) "δεν ενημερώθηκε από κανέναν" και "ο πελάτης έπρεπε να στείλει fax διακοπής" (αναφέρομαι πάντα στις περιπτώσεις μετάβασης)

  9. #159
    Εγγραφή
    14-01-2006
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    @pk33

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά που λες δεν ισχύουν.
    Ο νέος πάροχος το μόνο που κάνει είναι να καταχωρεί το αίτημα μετάβασης στo WCRM.
    Ο παλιός πάροχος ενημερώνεται τότε αυτόματα από το WCRM.
    Το πρόβλημα δημιουργείται όταν ο παλιός πάροχος λέει ότι (δήθεν) "δεν ενημερώθηκε από κανέναν" και "ο πελάτης έπρεπε να στείλει fax διακοπής" (αναφέρομαι πάντα στις περιπτώσεις μετάβασης)
    Και εκτός αυτού νομικά θα κινηθώ εναντίον αυτού που μου στέλνει το εξώδικο. Τώρα αν θέλει να πάει να τα ζητήσει από την Ον ας πάει, από εμένα δε θα δούν ούτε cent...

  10. #160
    Εγγραφή
    22-11-2004
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Zyxel 661HW
    SNR / Attn
    6(dB) / 23(dB)
    Αυτη ειναι η επιστολη που αναγκαστικα σημερα να συνταξω και να στειλω στην Forthnet αφου πριν λιγες μερες ελαβα ειδοποιηση για οφειλη μου απο 2ετιας που αφορα παραδοξως ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟ πακετο.
    Διαβαζοντας θα καταλαβετε τι εχει γινει και για τι ειδους εταιρια προκειται!

    Προς: Forhtnet A.E.
    Κοιν.: Δικηγορικο Γραφειο "Γιαννης και Μαρια Νικολαιδη και Συνεργατες"

    Αγαπητε κυριε/κυρια,
    Την Τεταρτη 26/11/2008 ελαβα εγγραφο απο το δικηγορικο γραφειο με το οποιο συνεργαζεστε σχετικα με υποτειθεμενη οφειλη μου προς την Forthnet απο 2ετιας.

    Τοτε ημουν συνδρομητης σε προπληρωμενο ανα εξαμηνο πακετο internet με γραμμη ΑΡΥΣ.

    Τονιζω οτι εδω και δυο χρονια δεν υπαρχει συνδρομη Forthnet στο ονομα μου καθως η γραμμη εχει αλλαξει εδω και δυο χρονια σε 2play στο ονομα πια του πατερα μου και οχι στο δικο μου.

    Συνεπως η υποτειθεμενη οφειλη αφορα ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ συνδρομη την οποια εξ' ορισμου εφοσον ειναι ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ δεν ειναι δυνατον να την χρωσταω! Τονιζω επισης οτι καμμια αλλη ενοχληση δεν ειχα απο την Forthnet σχετικα με την υποτειθεμενη αυτη οφειλη ουδεποτε!

    Για αυτον τον λογο, επικοινωνησα με το Τμημα Εξυπηρετισης και η υπαλληλος με διαβεβαιωσε οτι δεν εχω οφειλη. Ωστοσο μου ειπαν οτι το αρμοδιο τμημα (Λογιστηριο) θα επικοινωνουσε μαζι μου την επομενη μερα (Πεμπτη). Επικοινωνησα με το εν λογω δικηγορικο γραφειο οπου επισης μου υπσχεθηκαν οτι θα με ενημερωναν κατοπιν συνεννοησεως με την Forthnet. Μεχρι και σημερα, περιττο να σας πω οτι καμμια ενημερωση δεν ελαβα.

    Σημερα λοιπον το πρωι με δικη μου πρωτοβουλια και προκειμενου να ληξει η ιστορια ξαναεπικοινωνησα με το Τμ.Εξυπηρετισης οπου σημερα (οχι ομως και την Τεταρτη) ο υπαλληλος βρηκε οτι εκκρεμουν ως ανεξοφλητα δυο παραστατικα το ενα απο 23/7/2006 για το ακολουθο εξαμηνο και το αλλο απο 23/01/2007 για το ακολουθο εξαμηνο.

    Ο υπαλληλος βρηκε ως λυση οτι θα επρεπε να παρουσιασω την ΑΠΟ 2ΕΤΙΑΣ αποδειξη πληρωμης ή να πληρωσω την οφειλη, μη κατανοωντας, και εδω δεν μπορω να το τονισω αρκετα, οτι αφορα ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟ πακετο το οποιο εαν δεν ΠΡΟΠΛΗΡΩΝΑ η Forthnet δεν θα μου παρειχε καμμια υπηρεσια!

    Μετα απο ερευνα τελικα μπορεσα να βρω την αποδειξη πληρωμης προς την Forthnet μεσω της Τραπεζας Πειραιως στις 19/07/2006 που αφορα την συνδρομη μου για την περιοδο 23/07/2006 - 23/01/2007.

    Νομιζω οτι η αποδειξη αυτη ειναι αρκετη ωστε να αρχισετε να αμφιβαλετε για το λογιστηριο σας και οχι για την φερεγγυοτητα μου!

    Επιφυλλασομαι βεβαιως καθε νομικου δικαιωματος μου για την ταλαιπωρια που υφισταμαι και απαιτω την εγγραφη επιβεβαιωση (με e-mail) απο την Forthnet οτι δεν εκκρεμει καμμια οφειλη μου προς εκεινη, καθως και την πιστωση του υποτειθεμενου ποσου οφειλης (124.72 ευρω) στον λογαριασμο 2play που αφορα την γραμμη ********** την οποια χρησιμοποιω τωρα, σε ενδειξη αναγνωρισης από την Forthnet της ταλαιπωριας που αδικα υφισταμαι. Διαφορετικα με την ληξη αυτης της ιστοριας θα λαβεται την αιτηση φορητοτητας μου προς αλλη εταιρια για οσες γραμμες χρησιμοποιω της Forthnet (σε αλλα ονοματα) καθως ειμαι πολλαπλως απογοητευμενος απο τις υπηρεσιες, την εξυπηρετιση και την αντιμετωπιση της Forthnet προς τους πελατες της!

    Με αγανακτηση,
    Πετρακης Δημητριος






    ΥΓ. Φυσικα εννοειται οτι τους εστειλα και την αποδειξη που αναφερω στην επιστολη. Αναμενω ενημερωση απο τους "υπευθυνους" της forthnet την Δευτερα.

    ........Auto merged post: petrakis πρόσθεσε 33 λεπτά και 55 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Απο μια γρηγορη ερευνα στο ιντερνετ βλεπω οτι δεν ειμαι ο μονος για τον οποιο εχουν εμφανιστει οφειλες-φαντασματα απο την Forthnet!

    ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον σε νεους, παλαιους και μελλοντικους πελατες!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος petrakis : 29-11-08 στις 16:27. Αιτία: auto merged post



  11. #161
    Εγγραφή
    15-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    231
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12535/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    NetFaster 3
    SNR / Attn
    10(dB) / 2.6(dB)
    Πάρα πολύ ωραία!
    Να φτιάξουμε ένα μεγάλο ντουλάπι για να κρατάμε εφ όρου ζωής όλες τις αποδείξεις που αφορούν την Forthnet. Ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσουν στο μέλλον...

  12. #162
    Εγγραφή
    08-10-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    @petrakis Μου αρέσει ο τρόπος που γυρνάς μπούμερανγκ την χρέωση στην εταιρία. Βέβαια το πιθανότερο είναι ότι μόλις δουν την απόδειξη της Πειραιώς θα πουν
    "Συγνώμη λάθος. Στο θέμα της πίστωσης δυστυχώς δεν μας επιτρέπεται να ικανοποιήσουμε το αίτημά σας"

  13. #163
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.059
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Paralizer Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ αντιμετωπίζω λίιιιιγο διαφορετικό θέμα από εσάς. Μου ήρθε κι εμένα το χαρτί από το δικηγορικό γραφείο. 1ον έχει καταφέρει κανείς να επικοινωνήσει με το γραφείο αυτό; Εδώ και 3 μέρες παλεύω και τίποτα. Αν έχει κανένας κανένα τηλέφωνο διαφορετικό plz PM me.
    Πως μου διέφυγε αυτό το thread.

    ΦΥΣΙΚΑ και σε εμένα ήρθε το ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ χαρτί από το δικηγορικό γραφείο

    α) Εγώ τους έπιασα στο τηλέφωνο

    β) Ανέφερα ότι πλήρωσα με πιστωτική και αγόρασα την υπηρεσία τους μέσω του eshop.
    Η δικηγόρος (της ξέφυγε) είπε "θα μας τρελάνει πιά αυτή η forthnet")

    γ) Της έστειλα το αντίγραφο της χρέωσης από το τμήμα πιστωτικών καρτών.

    δ) Έστειλα το ίδιο χαρτί και στην forthnet

    ε) Περιμένω αποδειξη ότι δεν χρωστάω.
    Αν δεν έρθει, θα πάω στον συνήγορο του πολίτη καταθέτοντας ΟΛΑ ΤΑ
    ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ και θα τους ξεχέσω.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  14. #164
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έρθει, θα πάω στον συνήγορο του πολίτη...
    http://www.adslgr.com/forum/showpost...&postcount=135

  15. #165
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xrits Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους.
    Εδώ και λίγες μέρες έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα από όποιον μπορεί να με βοηθήσει και να μου πεί τι μπορώ να κάνω.

    Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής:
    Έχω σύνδεση στην Forthnet από τον Δεκέμβριο του 2005. Είχα ξεκινήσει με adsl in a box και μόλις έλειξε τον Μαίο του 2006 έκανα ανανέωση και προπλήρωσα όλο τον χρόνο.
    Την έπομενη χρονιά (Μάιος 2007) τους πήρα τηλέφωνο και έκανα ξανά ανανέωση για ένα χρόνο και φυσικά προπλήρωσα και πάλι όλο τον χρόνο.
    Να σημειώσω ότι πλήρωνα σε τράπεζα και έστελνα μετά φαξ στην εταιρία την απόδειξη πληρωμής.
    Τον Μάιο του 2008 αποφάσισα να κάνω αναβάθμιση της σύνδεσης μου στα 24mbp και αορίστου.
    Όλα έβαιναν καλώς μέχρι που μου ήρθε ένας λογαριασμός πριν μια εβδομάδα που φαινόταν ότι χρωστάω και τον προηγούμενο 19,99 + 19,99.
    Πήρα λοιπόν στην εξυπηρέτηση πελατών και αφού έψαξαν βρήκαν λέει ότι έχω ένα ανεξόφλητο λογαριασμό 236 ευρω από το 2006.

    Και ερωτώ: Εγώ φυσικά και δεν έχω κρατήσει την απόδειξη για 2 χρόνια.
    Μόλις πλήρωσα τον λογαριασμό του 2007 και μου ήρθε η απόδειξη της Forthnet την παλιά την πέταξα. Ίσως είμαι αφελής αλλά θεωρώ ότι αφού τους πήρα τηλέφωνο για να μου ανανεώσουν την συνδεση μου θα έβλεπαν αν υπήρχε υπόλοιπο και δεν θα προχωρούσαν αν πρώτα δεν εξοφλούσα. (Και αν μου το έλεγαν τότε, όλα θα ήταν πιο απλά γιατί την απόδειξη την έιχα)

    Και πες ότι αυτοί είναι ανίκανοι και δεν το είδαν τότε. Πριν 2 μήνες που τους πήρα και μου έκαναν καινουριο συμβόλαιο δεν είδαν πάλι ότι χρωστάω? Με ποιά λογική μου ζητάνε τώρα μετά από 2 χρόνια να ξαναπληρώσω ένα λογαριασμό που τον πλήρωσα στην ώρα του?
    Και τι μπορώ να κάνω από τη στιγμή που δεν έχω την απόδειξη του 2006. Γιατί το να τους ξαναπληρώσω δεν παίζει σε καμία περίπτωση!!!!

    Συγνώμη αν σας κούρασα
    Please βοήθειααα
    Ευχαριστώ για την υπομόνη σας
    Χριστίνα

    ε καλα μετα θα λενε μας συγχωρειτε και τα λοιπα.
    παντως η τραπεζα ,θα εχει σιγουρα αντιγραφο .

Σελ. 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. λογαριασμός
    Από Lagman στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-08, 06:49
  2. Λογαριασμος
    Από puzzle στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-08, 12:00
  3. Λογαριασμός
    Από turboirc στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-08, 16:53
  4. 5η εθελοντική αιμοδοσία ADSLgr.com 15/6/2006 έως 20/6/2006
    Από opimis στο φόρουμ Ομάδα Εθελοντών Αιμοδοτών Adslgr.com
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-06, 06:45
  5. Ανεξοφλητος Λογαριασμος Και Adsl.
    Από peiraiotakos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-05, 18:00

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας