Σελ. 123 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 103113118121122123124125128133143 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.831-1.845 από 3104
  1. #1831
    Εγγραφή
    14-09-2004
    Μηνύματα
    387
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Πάντως μη κόβεις και το κεφάλι σου ότι είναι γραμμή ανωθεν, είδες οτι άλοι υπάλληλοι του 134 δεν αναφέρθηκαν σε αυτό. Ουτε είναι ευκολο μια μεγάλη εταιρεία να δώσει τέτοια γραμμή σε εκατοντ'αδες ή χιλιάδες υπαλλήλους της χωρίς να διαρεύσει, και ξέρεις πόσοι τους την έχουν στημένη.

    Το πιθανότερο είναι ότι ο υπάλληλος το είπε ετσι από ...... Το άκουσε από το μπατζανάκη του , τον γειτονά του κλπ ή απλά σου λέει οτι αφού τις κόψαμε το 80% των κυκλωμάτων είναι σα να έκλεισε, δεν το πολυψάχνει αν ενδεχομένως υπάρχουν λύσεις για να ανακάμψη.

    Επίσης μια κουβέντα είπε μην τα πέρνεται όλα μετρητοίς

  2. #1832
    Εγγραφή
    07-10-2005
    Περιοχή
    Στυλίδα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΥΛΙΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    25.6(dB) / 10.5(dB)
    Μόλις με πήρε παπαγαλάκι tou ConnX.

    - Καλησπέρα, παίρνω για μια ενημέρωση σχετικά με το ConnX..
    Εγώ απαντάω αφοπλιστικά:
    - Ευχαριστώ, είμαι καλυμένος (pwned!)
    - Ε... έχετε;.. (Altec πήγε να πει αλλά το κατάπιε!)
    Συνεχίζει μετά από μια παύση αμηχανίας
    - Δουλεύει κανονικά;
    - Έχει πέσει η λίγο ταχύτητα αλλά εντάξει δουλεύει.
    - Καλά, αν χρειαστείτε οποιαδήποτε ενημέρωση σχετικα με το ConnX καλέστε δωρεάν στο |34

    Δεν πάτε να αγαπηθείτε λέω εγώ καραγκιόζηδες, άκου εκεί θράσσος τα κοράκια...

  3. #1833
    Εγγραφή
    26-03-2005
    Περιοχή
    Area 52 (Δίπλα από την 51)
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.804
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    14.286/1.020
    ISP
    Forthnet
    Router
    THOMSON TG585 v7
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kalligator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάτε να αγαπηθείτε λέω εγώ καραγκιόζηδες, άκου εκεί θράσσος τα κοράκια...
    Εμένα δεν με πήραν τηλ. τους πήρα εγώ

    Κοράκια ξεκοράκια, τουλάχιστον σου δίνουν μια λύση στο πρόβλημα (έστω και με αθέμιτα μέσα). Η Altec που ωρυόταν στην αρχή με δηλώσεις για τον κακό ΟΤΕ, που είναι και έχει κάνει τουμπεκί και αφήνει τους συνδρομητές της χωρίς καμία ενημέρωση για την κατάσταση;

    Ε αυτή την κοροιδία δεν άντεξα και την έκανα με ελαφρά!

  4. #1834
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Πάντως να σας ενημερώσω ότι ο τελευταίος ισολογισμός (30/6) που εκδώθηκε δείχνει μια πραγματική άσχημη εικόνα για το σύνολο του ομίλου, γεγονός που πρέπει να προβληματίζει κατα πόσο είναι πλέον βιώσιμος ο όμιλος. Για την Altec Telecoms νομίζω το πράγμα ειναι τελειωμενο ήδη. Ηδη η μαμά έχει δανειακές υποχρεώσεις πάνω απο 150 εκατ., έχει πτώση του τζίρου κατα 30% απο πέρυσι, η altec telecoms εμφανίζεται να χρωστά στην μαμά Altec κοντά 28.5 εκατ, που αν υποχρεωθεί να τα διαγράψει, θα εμφανίσει μεγάλες ζημιές. Οι τράπεζες πρέπει πλέον να μην δανείζουν εδώ και καιρο (αυτές πρώτες τα μαθαίνουν), και εαν δεν έχει αρχίσει ήδη, οι προμηθευτές πλέον θα πουλάνε μόνο μετρητοίς. Το ίδιο σενάριο είχε γίνει με τον πουλιάδη. Εαν αρχίσει η μεγάλη κατρακύλα, σταματημός δεν υπάρχει. Το βλέπω πολύ δύσκολο, μην πω εξαιρετικά απίθανο, να ανακάμψει γενικώς ο όμιλος, και ειδικότερα η AltecTelecoms.

  5. #1835
    Εγγραφή
    29-08-2008
    Περιοχή
    καλαμαρια
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    παιζεται...
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    Router
    crypto F360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gogos888 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το adsl status:
    03/09/2008 17:15 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:17/09/2008 03/09/2008 17:15 Προωθήθηκε επιτυχώς το αίτημα φορητότητας.
    03/09/2008 17:14 Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του αριθμού σας
    03/09/2008 17:14 Επιτυχής καταχώρηση αίτησης από ΟΤΕ
    01/09/2008 14:33 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
    01/09/2008 14:33 Ολοκλήρωση δέσμευσης καλωδίωσης (βρόχου) στον ΟΤΕ
    01/09/2008 14:33 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
    αυτο δεν καταλαβαινω,δηλαδη την ιδια μερα ξεκινησε η διαδικασια?ενω σε μενα τιποτα ακομα. ξεκιναω τα τηλεφωνα λοιπον για να δω τι συμβαινει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος satspo : 04-09-08 στις 14:10.
    groovy maniac

  6. #1836
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Περιοχή
    elefsina
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    313
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
    Router
    vigor2860n
    SNR / Attn
    5db(dB) / 25db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως να σας ενημερώσω ότι ο τελευταίος ισολογισμός (30/6) που εκδώθηκε δείχνει μια πραγματική άσχημη εικόνα για το σύνολο του ομίλου, γεγονός που πρέπει να προβληματίζει κατα πόσο είναι πλέον βιώσιμος ο όμιλος. Για την Altec Telecoms νομίζω το πράγμα ειναι τελειωμενο ήδη. Ηδη η μαμά έχει δανειακές υποχρεώσεις πάνω απο 150 εκατ., έχει πτώση του τζίρου κατα 30% απο πέρυσι, η altec telecoms εμφανίζεται να χρωστά στην μαμά Altec κοντά 28.5 εκατ, που αν υποχρεωθεί να τα διαγράψει, θα εμφανίσει μεγάλες ζημιές. Οι τράπεζες πρέπει πλέον να μην δανείζουν εδώ και καιρο (αυτές πρώτες τα μαθαίνουν), και εαν δεν έχει αρχίσει ήδη, οι προμηθευτές πλέον θα πουλάνε μόνο μετρητοίς. Το ίδιο σενάριο είχε γίνει με τον πουλιάδη. Εαν αρχίσει η μεγάλη κατρακύλα, σταματημός δεν υπάρχει. Το βλέπω πολύ δύσκολο, μην πω εξαιρετικά απίθανο, να ανακάμψει γενικώς ο όμιλος, και ειδικότερα η AltecTelecoms.
    καλή η ενημέρωση δεν λέω εχουμε πήξει της τελευταιες μέρες απο ενημέρωση για το εχει γινει απο παντου (εφημερίδες, παπαγαλάκια, υπαλήλους άλλων εταιριών...)
    αλλά αυτο που θέλουμε όλοι είναι να βγεί επιτέλους μια ανακοίνωση απο την άλτεκ (μαμα, κόρη, δεν θα τα χαλάσουμε εκεί...) και να μας πεί τι ΘΑ γίνει.
    Στην τελική το να φεύγουν οι πελάτες τους μειώνει και την συνολική αξία πώλησης (αν γινει κατι τέτοιο) της εταιρίας.

    προσωπικά με όλα αυτα τα κοράκια που μου την έχουν πέσει τηλεφωνικά για επιστροφή στον οτε αλλά και με όλα αυτα που βλέπω στο φορουμ μόνο για οτε δεν με βλέπω
    αν σκεφτείς οτι πρεπει να πληρώσω
    • πάλι τα τελη ενεργοποίησης και να πάθω εγκεφαλικό στον πρώτο λογαριασμό (~150 euro)
    • τα "χαμένα" 50 ευρώ του jetpack και
    • το να πληρώνω τα 3πλά απ οτι πληρωνα στην αλτεκ για την ίδια τυπικά υπηρεσία (6 φορες αν βάλω και τις 8 static)
    sorry αλλά υπάρχει και το sharedLLU υπάρχει και η on που όσο και να μην την πάω προσωπικά έχει και προσφορά για τσάμπα μέχρι τέλος του χρόνου
    ...........φιλικά Σταύρος


  7. #1837
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΥΟΣΜΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    ISP
    Στο κενό
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από satspo Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν καταλαβαινω,δηλαδη την ιδια μερα ξεκινησε η διαδικασια?ενω σε μενα τιποτα ακομα.
    Ούτε καν την καταχώρηση της αίτησης σου βγάζει; Πάρτους τηλέφωνο να σου πουν ακριβώς το στάδιο που βρίσκεσαι.

  8. #1838
    Εγγραφή
    29-08-2008
    Περιοχή
    καλαμαρια
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    παιζεται...
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    Router
    crypto F360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gogos888 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε καν την καταχώρηση της αίτησης σου βγάζει; Πάρτους τηλέφωνο να σου πουν ακριβώς το στάδιο που βρίσκεσαι.
    αυτο θα κανω αλλα θα παρω στο forthnet shop.εκει θα εχουν κανει κατι...
    groovy maniac

  9. #1839
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Και εγώ χθές είδα τον ισολογισμό του ομίλου, και απλά ενημέρωνω, ασχέτως της σχετικής αρθρογραφίας στον Τύπο, ότι τα στοιχεία του ομίλου δείχνουν μια πολύ άσχημη εικόνα, ειδικά δε της AltecTelecoms. Συμφωνω ότι η ενίσχυση του ΟΤΕ, μόνο καλό δεν κάνει απο άποψη ανταγωνισμού, το είδαμε εξάλλου τόσο καιρό με ποιά λογική λειτουργει. Απο την άλλη όμως για μεγάλη πλειοψηφία του πελατολογίου της AltecTelecoms δεν υπάρχουν εναλλακτικές, μιας και η χρήση του συγκεκριμένου παρόχου γινόταν γιατί πολύ απλά δεν υπήρχε απο αλλους LLU στην περιοχή τους.

  10. #1840
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.593
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ χθές είδα τον ισολογισμό του ομίλου, και απλά ενημέρωνω, ασχέτως της σχετικής αρθρογραφίας στον Τύπο, ότι τα στοιχεία του ομίλου δείχνουν μια πολύ άσχημη εικόνα, ειδικά δε της AltecTelecoms. Συμφωνω ότι η ενίσχυση του ΟΤΕ, μόνο καλό δεν κάνει απο άποψη ανταγωνισμού, το είδαμε εξάλλου τόσο καιρό με ποιά λογική λειτουργει. Απο την άλλη όμως για μεγάλη πλειοψηφία του πελατολογίου της AltecTelecoms δεν υπάρχουν εναλλακτικές, μιας και η χρήση του συγκεκριμένου παρόχου γινόταν γιατί πολύ απλά δεν υπήρχε απο αλλους LLU στην περιοχή τους.
    Έχει δημοσιευτεί αρκετές ημέρες τώρα, και ήταν σαφής η δυσχερής θέση του ομίλου.

  11. #1841
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    7.318
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gogos888 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε καν την καταχώρηση της αίτησης σου βγάζει; Πάρτους τηλέφωνο να σου πουν ακριβώς το στάδιο που βρίσκεσαι.
    Είναι μια ειδική διαδικασία που έχει η forthnet και μόνο, βάζει τις αιτήσεις σε μια στοίβα τεράστια πριν τις περάσει ότι υπάρχουν στο σύστημά της. Σου λένε τηλεφωνικά ότι την έχουν παραλάβει και πότε, αλλά δεν την καταχωρούν στο σύστημα για λόγους δικούς τους. Το έκαναν πέρσι συστηματικά όταν λάμβαναν αιτήσεις για υπηρεσίες double play που είχαν την υποχρέωση να τους δώσουν ΑΡΥΣ μέχρι να φτιάξουν δίκτυο στις περιοχές εκείνες (όπως η δική μας) που συνεχώς έπαιρνε αναβολή η διαθεσιμότητα. Τις ξεσκαρτάρουν και τις περνάνε στο σύστημα κατά περιοχές, ανεξαρτήτως του πότε υποβλήθηκαν. Φαίνεται το σύστημα που βγάζει το status ή έχει χρονικά όρια ή δεν μπορεί να σηκώσει πάρα πολλές αιτήσεις ταυτόχρονα σε εκκρεμότητα. Μπορεί και τώρα επίτηδες να καθυστερούν αν δεν έχουν πόρτες ή δίκτυο να δώσουν. Γιατί δεν το συζητάτε στο subforum της Forthnet;
    hnesne

  12. #1842
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΡΑΙΑ
    Απ'οτι βλεπω παω και'γω για conn-x !
    Μια ερωτηση ρε παιδια,μενω στο διπλα σπιτι με την αδελφη μου που εχει ηδη conn-x 1024 και λεω μιας και πιανω με wi-fi απο διπλα,να της πω να το κανει 24αρα και να δινουμε απο 15 ευρω και να το μοιραζομαστε!
    Οταν ας πουμε ειμαστε και οι δυο στο internet πως θα μοιραζετε η ταχυτητα?
    Επειδη εγω θα μπαινω με wi-fi θα εχω μικροτερες ταχυτητες?

  13. #1843
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Περιοχή
    elefsina
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    313
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
    Router
    vigor2860n
    SNR / Attn
    5db(dB) / 25db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από valsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ'οτι βλεπω παω και'γω για conn-x !
    Μια ερωτηση ρε παιδια,μενω στο διπλα σπιτι με την αδελφη μου που εχει ηδη conn-x 1024 και λεω μιας και πιανω με wi-fi απο διπλα,να της πω να το κανει 24αρα και να δινουμε απο 15 ευρω και να το μοιραζομαστε!
    Οταν ας πουμε ειμαστε και οι δυο στο internet πως θα μοιραζετε η ταχυτητα?
    Επειδη εγω θα μπαινω με wi-fi θα εχω μικροτερες ταχυτητες?
    με λιγότερα απο 15 ευρώ μόνο το adsl in a box της forthnet παίρνεις
    http://www.forthnet.gr/templates/cor...spx?c=10011424
    ....παίζει και για τους μή έχοντες προσβαση σε full/shared LLU

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ χθές είδα τον ισολογισμό του ομίλου, και απλά ενημέρωνω, ασχέτως της σχετικής αρθρογραφίας στον Τύπο, ότι τα στοιχεία του ομίλου δείχνουν μια πολύ άσχημη εικόνα, ειδικά δε της AltecTelecoms. Συμφωνω ότι η ενίσχυση του ΟΤΕ, μόνο καλό δεν κάνει απο άποψη ανταγωνισμού, το είδαμε εξάλλου τόσο καιρό με ποιά λογική λειτουργει. Απο την άλλη όμως για μεγάλη πλειοψηφία του πελατολογίου της AltecTelecoms δεν υπάρχουν εναλλακτικές, μιας και η χρήση του συγκεκριμένου παρόχου γινόταν γιατί πολύ απλά δεν υπήρχε απο αλλους LLU στην περιοχή τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος a66fm : 04-09-08 στις 14:49. Αιτία: manually!!! merged post
    ...........φιλικά Σταύρος


  14. #1844
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Μηνύματα
    1.939
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    11858/1023
    ISP
    2 TEE και 1 CONN-X
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    zyxel 660Η-61,TG585v7
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 32(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από valsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ'οτι βλεπω παω και'γω για conn-x !
    Μια ερωτηση ρε παιδια,μενω στο διπλα σπιτι με την αδελφη μου που εχει ηδη conn-x 1024 και λεω μιας και πιανω με wi-fi απο διπλα,να της πω να το κανει 24αρα και να δινουμε απο 15 ευρω και να το μοιραζομαστε!
    Οταν ας πουμε ειμαστε και οι δυο στο internet πως θα μοιραζετε η ταχυτητα?
    Επειδη εγω θα μπαινω με wi-fi θα εχω μικροτερες ταχυτητες?
    στο σερφινγκ δεν καταλαβαίνεις τίποτα.
    την ταχύτητα την μοιράζεσαι στο download.αν κατεβαζεις ταυτοχρονα και με τους δυο υπολογιστες. οποτε δεν εχεις προβλημα. Ειδικά αν πιασεις πανω απο 15, και να κατεβαζεις και με τους δυο υπολογιστες, μπορει οι σερβερ που κατεβαζεις (και οι δυο μαζι), να μη σου δινουν πανω απο την μεγιστη θεωρητική ταχύτητα που μπορεις να πιασεις. Στην ουσια δηλαδή θα μοιραζεται το συνολικο download μονο αν κατεβαζεις πολλα αρχεια μαζι, και στους δυο υπολογιστες, με download manager. οποτε δεν υπαρχει πρόβλημα.
    βάλτε conn-x να ειστε ήσυχοι.

  15. #1845
    Εγγραφή
    23-08-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλα <<ρε>>,ολοι connex βαλατε και ο ΟΤΕ μεχει στο περιμενε 2 μερες να παρω activation????(axaxaxaxax).ΔΕΝ αντεχω αλλο με το κακεκτυπο PSTN,σπασαν τα νευρα μου πραγματικα!!!!.Απο 22 Αυγουστου περιμεναμε σαν <<ρομαντικοι>> μακακες να πλερωσει...
    Το μονο πραγμα που μετανιωνω ειναι που δεν εφυγα νωριτερα.Πολυ τσαμπα περιμενε.Αν ημουν εντος ιδιοκτητου δικτυου καποιου εναλλακτικου δεν θα πηγαινα στον ΠΟΤΕ,αλλα θα αλλαζα και το σταθερο ΟΤΕ με 2play...Μου την εσπασε και αυτος με το ολο θεμα,αλλα στην μπανανια που ζουμε 15 μερες ειναι πολλες για ενα ταλαιπωριμενο σαν και εμενα.



    ΥΓ--->Πλακα πλακα οταν φυγει το 85% των πελατων,οι εναπομειναντες σφαιρα θα πανε....(αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Σελ. 123 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 103113118121122123124125128133143 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας