Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 94
  1. #1
    Εγγραφή
    20-07-2006
    Μηνύματα
    658
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    SpeedTouch 585i
    SNR / Attn
    10(dB) / 14(dB)
    γεια χαρα!

    Πηρα την αποφαση να γραφτω σε ενα ΙΕΚ για την ειδικοτητα του Τεχνικου δικτυων.

    Στην Θεσσαλονικη υπαρχουν 4 ιδιωτικα ΙΕΚ, Κορελκο, Ξυνη, Δελτα και Ακμη.

    Ξερετε αν καποιο απο τα παραπανω ειδικευεται στην ειδικοτητα που διαλεξα?

    Εχετε προσωπικη εμπειρια με καποιο απο αυτα?

    Στα χαρτια φαινονται πανω κατω τα ιδια, αλλα εαν καποιος εχει περασει απο καποιο απο αυτα καλο θα ηταν να μοιραστει την γνωμη του μαζι μας.

    Υ.Γ. Εαν για δικους του λογους δεν θελει να τα πει δημοσια μπορει να επικοινωνησει μαζι μου μεσω πμ.


    Ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γιατί δεν ψάχνεις και τα δημόσια ΙΕΚ?
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  3. #3
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    in the blue flow..
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    660
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 21(dB)
    ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΕ ΙΕΚ.ειναι η ευκολη λυση.μπορει να μη το μετανιωσεις τωρα,αλλα σε βαθος χρονου σιγουρα.και να ξερεις οτι το χαρτι που θα παρεις δεν εχει καμια αναγνωριση εκτος ελλαδας οποτε ξεχνας τη δουλεια εξω..ουτε αξιζει να συνεχισεις για bachelor μεσω της σχολης γιατι θα φας αλλα 3 χρονια στη καλυτερη,συνολικα 5...καλυτερα να χασεις ενα χρονο διαβαζοντας ξανα για πανελληνιες παρα ιεκ...τωρα αν δε γουσταρεις να διαβασεις,τι να σου πω..να ξερεις οτι θα εισαι παντα τεχνικος (κοινως αυτος που θα τρεχει ολη την ωρα εξω) και σε ΠΟΛΥ βαθος χρονου ισως κατι καλυτερο..αλλα μη κοιτας πολυ ψηλα..για σοβαρες θεσεις απαιτουνται και σοβαρες βασεις (αμα δεις μερικες αγγελιες απο μεγαλες εταιριες του χωρου των τηλεπικοινωνιων θα καταλαβεις)..γνωμη μου παντα,ε..

  4. #4
    Το avatar του μέλους ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
    ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Guest
    Τι να προτοπεί κανείς για τα ΙΕΚ? Ετσι που πάνε να τα καταφέρουν είναι να διεκδικούν ένα τούβλο των ιέκ μία θέση ίση με κάποιον του ΑΤΕΙ Η ΑΕΙ έλεος πιά το κάθε τούβλο που μπαίνει με μέσο σε ένα ΙΕΚ θα πάρει τη θέση κάποιου που έφαγε τον οπισθέν του 5 και 6 χρόνια στο πανεπηστίμειο στο τέλος. Το θέμα είναι οτι στα ΙΕΚ εισάγωντε άτομα που δε καταφέρνουν να μπούν σε καμία σχολή των ΑΕΙ Η ΑΤΕΙ άτομα που βάζουν μέσο ( δημόσια ΙΕΚ ) και μπαίνουν ας κειτάξει το υπουργείο φέτος πόσα άτομα μπήκαν με μέσο στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ και μετά ας μιλίσουν να αναβαθμίσουν τα πτυχία τους και να μπαίνουν και στο ΑΤΕΙ ξέρω προσωπικά άτομο που εδωσε 2 φορές πανελαδικές δε περασε και εβαλε μέσω βουλευτή και μπήκε στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ με βαθμό 13 αν είναι δυνατόν χωρίς εξετάσεις χωρίς αγχος να μπαίνουν τα τούβλα στα ΙΕΚ μέ μέσα κλπ να βγαίνουν προσχολικές αγωγές ( γυναίκες ) λογιστές πλήροφορικοί ( άντρες ) και να καταλαμβάνουν θέση μετα στα ΑΤΕΙ Η να διεκδικούν ισότιμα θέσεις εργασίας με ένα που έφαγε τον οπισθέν του στο πανεπηστίμειο που έδωσε πανελαδικές αγχοθηκε ξεαγχοθηκε και ο άλλος η άλλη αραχτος/η βάζει το μέσω του και μπαίνει με 13 ( ας μή ξεχνάμε ότι με μία βοήθεια στο λύκειο βγαίνει απολυτήρειο με καλό βαθμό. ΝΑ καταργήσουμε τα πανεπηστίμεια στο τέλος?? να βάζουμε τα τούβλα στα ΙΕΚ και να τα βάζουμε σε υψηλές θέσεις?? έλεος πια

  5. #5
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Nίκο, τα "τούβλα" του 13 είμαι σίγουρος οτι ξέρουν να γράφουν πιο σωστά από σένα

  6. #6
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να προτοπεί κανείς για τα ΙΕΚ? Ετσι που πάνε να τα καταφέρουν είναι να διεκδικούν ένα τούβλο των ιέκ μία θέση ίση με κάποιον του ΑΤΕΙ Η ΑΕΙ έλεος πιά το κάθε τούβλο που μπαίνει με μέσο σε ένα ΙΕΚ θα πάρει τη θέση κάποιου που έφαγε τον οπισθέν του 5 και 6 χρόνια στο πανεπηστίμειο στο τέλος. Το θέμα είναι οτι στα ΙΕΚ εισάγωντε άτομα που δε καταφέρνουν να μπούν σε καμία σχολή των ΑΕΙ Η ΑΤΕΙ άτομα που βάζουν μέσο ( δημόσια ΙΕΚ ) και μπαίνουν ας κειτάξει το υπουργείο φέτος πόσα άτομα μπήκαν με μέσο στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ και μετά ας μιλίσουν να αναβαθμίσουν τα πτυχία τους και να μπαίνουν και στο ΑΤΕΙ ξέρω προσωπικά άτομο που εδωσε 2 φορές πανελαδικές δε περασε και εβαλε μέσω βουλευτή και μπήκε στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ με βαθμό 13 αν είναι δυνατόν χωρίς εξετάσεις χωρίς αγχος να μπαίνουν τα τούβλα στα ΙΕΚ μέ μέσα κλπ να βγαίνουν προσχολικές αγωγές ( γυναίκες ) λογιστές πλήροφορικοί ( άντρες ) και να καταλαμβάνουν θέση μετα στα ΑΤΕΙ Η να διεκδικούν ισότιμα θέσεις εργασίας με ένα που έφαγε τον οπισθέν του στο πανεπηστίμειο που έδωσε πανελαδικές αγχοθηκε ξεαγχοθηκε και ο άλλος η άλλη αραχτος/η βάζει το μέσω του και μπαίνει με 13 ( ας μή ξεχνάμε ότι με μία βοήθεια στο λύκειο βγαίνει απολυτήρειο με καλό βαθμό. ΝΑ καταργήσουμε τα πανεπηστίμεια στο τέλος?? να βάζουμε τα τούβλα στα ΙΕΚ και να τα βάζουμε σε υψηλές θέσεις?? έλεος πια
    Όποιος δεν περάσει τις πανελλήνιες ή αποφασίσει για κάποιο λόγο να μπει σε ΙΕΚ είναι τούβλο.

    Μάλιστα.


    Ώπειως δαιν ξαίρι ωρθωγραφεία τη ήνε ? Αιξηγίσε μου σε πάράκάλό.

  7. #7
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    8500/1021
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Zyxel Prestige 660HW-D1
    Τι να προτοπεί κανείς για τα ΙΕΚ? Ετσι που πάνε να τα καταφέρουν είναι να διεκδικούν ένα τούβλο των ιέκ μία θέση ίση με κάποιον του ΑΤΕΙ Η ΑΕΙ έλεος πιά το κάθε τούβλο που μπαίνει με μέσο σε ένα ΙΕΚ θα πάρει τη θέση κάποιου που έφαγε τον οπισθέν του 5 και 6 χρόνια στο πανεπηστίμειο στο τέλος. Το θέμα είναι οτι στα ΙΕΚ εισάγωντε άτομα που δε καταφέρνουν να μπούν σε καμία σχολή των ΑΕΙ Η ΑΤΕΙ άτομα που βάζουν μέσο ( δημόσια ΙΕΚ ) και μπαίνουν ας κειτάξει το υπουργείο φέτος πόσα άτομα μπήκαν με μέσο στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ και μετά ας μιλίσουν να αναβαθμίσουν τα πτυχία τους και να μπαίνουν και στο ΑΤΕΙ ξέρω προσωπικά άτομο που εδωσε 2 φορές πανελαδικές δε περασε και εβαλε μέσω βουλευτή και μπήκε στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ με βαθμό 13 αν είναι δυνατόν χωρίς εξετάσεις χωρίς αγχος να μπαίνουν τα τούβλα στα ΙΕΚ μέ μέσα κλπ να βγαίνουν προσχολικές αγωγές ( γυναίκες ) λογιστές πλήροφορικοί ( άντρες ) και να καταλαμβάνουν θέση μετα στα ΑΤΕΙ Η να διεκδικούν ισότιμα θέσεις εργασίας με ένα που έφαγε τον οπισθέν του στο πανεπηστίμειο που έδωσε πανελαδικές αγχοθηκε ξεαγχοθηκε και ο άλλος η άλλη αραχτος/η βάζει το μέσω του και μπαίνει με 13 ( ας μή ξεχνάμε ότι με μία βοήθεια στο λύκειο βγαίνει απολυτήρειο με καλό βαθμό. ΝΑ καταργήσουμε τα πανεπηστίμεια στο τέλος?? να βάζουμε τα τούβλα στα ΙΕΚ και να τα βάζουμε σε υψηλές θέσεις?? έλεος πια
    Σε πληροφορώ ότι προσωπικά πέρασα και στο πανεπιστήμιο (πριν αρκετά χρόνια όταν ήθελες ψηλό βαθμό και έμπαινε ο ένας στους πέντε, όχι τώρα που μπαίνουν όλοι) και τελείωσα ΙΕΚ γιατί η σχολή μου (θεολογική Αθηνών) θα με άφηνε άνεργο 100%.

    Αν σου πέρασαν τη νοοτροπία πως με ένα πτυχίο ΑΕΙ από όπου θα περνάς θα πέφτουν τα τείχη, λυπάμαι πολύ αλλά θα ξυπνήσεις απότομα μια μέρα. Ή μάλλον ξύπνησες ήδη και βγάζεις τη χολή σου. Ας ήσουν κι εσύ το ίδιο μάγκας. Δε σε ανάγκασε κανείς να πας σε ΑΕΙ.

    Πάντως με τα ελληνικά σου ούτε σε μπακάλικο του χωριού δε νομίζω να πέρασες -χώρια τις άτονες λέξεις ή τις διπλοτονισμένες- :

    προτοπεί = πρωτοπεί
    ιέκ = δε τονίζεται, είναι αρχικά
    εισάγωντε = εισάγονται
    μιλίσουν = μιλήσουν
    πανεπηστίμειο = πανεπιστήμιο
    πανελαδικές = πανελλαδικές
    αγχόθηκε = αγχώθηκε
    το μέσω του = το μέσο του
    κειτάξει = κοιτάξει
    απολυτήρειο = απολυτήριο

    Αν πάλι έχεις ακαδημαϊκή μόρφωση, τότε αλίμονό μας!

    Το να αποκαλείς τούβλα όσα παιδιά σπουδάζουν σε αυτά, είναι προκλητικό έως και ανόητο και απορώ πως οι διαχειριστές δεν έχουν επέμβει ακόμη. Ξέρω παιδιά που πέρασαν επαρχία και δεν πήγαν λόγω οικονομικής κατάστασης και κατέληξαν σε ΙΕΚ, τούβλα είναι και αυτά; Όπως ξέρω παιδιά που έδωσαν πανελλήνιες, απέτυχαν, πήγαν σε ΙΕΚ, εργάστηκαν και πρόκοψαν. Μήπως και αυτά συγκαταλέγονται στα δομικά υλικά;

    Εγώ ως απόφοιτος ΙΕΚ μια χαρά εργάζομαι 7 1/2 χρόνια σε ναυτιλιακή εταιρεία και ένα μπορώ να πω στο φίλο που ρωτά. Στα ΙΕΚ φιλαράκο μπορείς να πάρεις τις βάσεις και να μάθεις 10-15 πράγματα για τον τομέα που θα αποφασίσεις να ασχοληθείς. Δε θα σε πιέσει κανείς όμως να τα μάθεις. Αυτό είναι το ελάττωμά τους. Αν είσαι τεμπέλης ή σούργελο δε θα πάνε να σε στρώσουν, αν είναι σοβαρός και σωστός τότε θα μάθεις αρκετά, ακόμη και λεπτομέρειες που δε θα σου χρειαστούν. Από σένα εξαρτάται το αν θα μάθεις ή όχι. Το αν θα βρεις δουλειά εξαρτάται από πολλά άλλα και κυρίως τις γνωριμίες σου, οι οποίες απλά θα σε βάλουν στη δουλειά. Για να την κρατήσεις θα χρειαστείς στοιχεία του χαρακτήρα σου και του μυαλού σου.

    Γενικά για την καριέρα και τις καλές θέσεις, χρειάζεται πρωτίστως το όνομα που εσύ φίλε θα δημιουργήσεις για τον εαυτό σου. Και δε στο λέω έτσι. Αυτή τη στιγμή άνθρωπος με πτυχίο της ΩΜΕΓΑ και ένα πτυχίο της αγγλικής βρίσκεται πολύ ψηλά σε πολυεθνική που τη γνωρίζετε όλοι, η οποία τον μετέθεσε και για 1 1/2 έτος στο εξωτερικό με μισθό άνω των 10.000 ευρώ. Είναι έξυπνος, δουλευταράς, τα παίρνει με τη μια και ανέβηκε. Και γνωρίζω και άλλες τέτοιες περιπτώσεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος harry79 : 01-10-08 στις 16:49.
    νίψον ανομήματα μή μοναν όψιν

  8. #8
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Harry , 25 δηλώνει το "παλικάρι" - εγώ δηλώνω 17 .

    Σκέφτομαι και εγώ να γραφτώ σε κάποιο ΙΕΚ του χρόνου και θα ήθελα να ρωτήσω αν όλα δίνουν αναστολή στράτευσης. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει τι είδους και σε ποια σχολή θα πάω βέβαια. Έχω ακούσει πως τα ΙΕΚ Όμηρος είναι καλά.

    Ευχαριστώ και πάλι για την απάντησή σου.

  9. #9
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Λιγο επιθετικο το ποστ του Νικου και οπως εχω δηλωσει σε αλλο τοπικ,ο καλος επαγγελματιας θα επιβιωσει και θα ανταμειφθει που να αρχισει να γυρναει η γη αναποδα(τουλαχιστον στον ιδιωτικο τομεα) αλλα στο κομματι παρακατω του δινω μεγαλο δικιο.Με τον καινουργιο νομο καταριφθηκαν καθε λογης προσχηματα και επεται συνεχεια....

    να καταλαμβάνουν θέση μετα στα ΑΤΕΙ Η να διεκδικούν ισότιμα θέσεις εργασίας με ένα που έφαγε τον οπισθέν του στο πανεπηστίμειο που έδωσε πανελαδικές αγχοθηκε ξεαγχοθηκε και ο άλλος η άλλη αραχτος/η βάζει το μέσω του και μπαίνει με 13 ( ας μή ξεχνάμε ότι με μία βοήθεια στο λύκειο βγαίνει απολυτήρειο με καλό βαθμό. ΝΑ καταργήσουμε τα πανεπηστίμεια στο τέλος??
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  10. #10
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να προτοπεί κανείς για τα ΙΕΚ? Ετσι που πάνε να τα καταφέρουν είναι να διεκδικούν ένα τούβλο των ιέκ μία θέση ίση με κάποιον του ΑΤΕΙ Η ΑΕΙ έλεος πιά το κάθε τούβλο που μπαίνει με μέσο σε ένα ΙΕΚ θα πάρει τη θέση κάποιου που έφαγε τον οπισθέν του 5 και 6 χρόνια στο πανεπηστίμειο στο τέλος. Το θέμα είναι οτι στα ΙΕΚ εισάγωντε άτομα που δε καταφέρνουν να μπούν σε καμία σχολή των ΑΕΙ Η ΑΤΕΙ άτομα που βάζουν μέσο ( δημόσια ΙΕΚ ) και μπαίνουν ας κειτάξει το υπουργείο φέτος πόσα άτομα μπήκαν με μέσο στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ και μετά ας μιλίσουν να αναβαθμίσουν τα πτυχία τους και να μπαίνουν και στο ΑΤΕΙ ξέρω προσωπικά άτομο που εδωσε 2 φορές πανελαδικές δε περασε και εβαλε μέσω βουλευτή και μπήκε στο ΙΕΚ ΘΕΡΜΗΣ με βαθμό 13 αν είναι δυνατόν χωρίς εξετάσεις χωρίς αγχος να μπαίνουν τα τούβλα στα ΙΕΚ μέ μέσα κλπ να βγαίνουν προσχολικές αγωγές ( γυναίκες ) λογιστές πλήροφορικοί ( άντρες ) και να καταλαμβάνουν θέση μετα στα ΑΤΕΙ Η να διεκδικούν ισότιμα θέσεις εργασίας με ένα που έφαγε τον οπισθέν του στο πανεπηστίμειο που έδωσε πανελαδικές αγχοθηκε ξεαγχοθηκε και ο άλλος η άλλη αραχτος/η βάζει το μέσω του και μπαίνει με 13 ( ας μή ξεχνάμε ότι με μία βοήθεια στο λύκειο βγαίνει απολυτήρειο με καλό βαθμό. ΝΑ καταργήσουμε τα πανεπηστίμεια στο τέλος?? να βάζουμε τα τούβλα στα ΙΕΚ και να τα βάζουμε σε υψηλές θέσεις?? έλεος πια
    Η νοοτροπία σου, είναι το λιγότερο χειρότερη από 3χρονου.

    Έχεις το στυλ "ουυυυαααααααααα, έφαγαν το μπιφτέκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!".

    Θεωρείς πως σου έχει κλέψει κάποιος την καριέρα σου;

    Σου χρωστάει κανείς καριέρα σ'αυτή τη χώρα;

    Έχεις υπογράψει κάπου συμβόλαιο που να λέει "τελείωσε ΑΕΙ και θα 'σαι πολυεκατομμυριούχος επιχειρηματίας στο γραφειάκι σου να καπνίζεις πούρα";;;

    Νιώθεις εξαπατημένος που τα "όνειρα" - που σου έβαλαν με ένεση στο κεφάλι σου - βγήκαν φρούδα;

    Σ'αυτή τη χώρα ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ποτέ επιτέλους;;;;

    Σαπίλα...

    ΥΓ. Εγώ που είμαι σε ΑΕΙ και ξέρω ορθογραφία, τι κερδίζω; Το οβάλ γραφείο;

  11. #11
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά τί έγινε αποφάσισες που θα πάς?
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  12. #12
    Εγγραφή
    28-04-2007
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Thomson SpeedTouch 585iv6
    Κοίτα στα Ιεκ σε σχέση με τα δήθεν ΤΕΙ ΑΕΙ θα μάθεις να πιάνεις κατσαβίδι αν πας για τεχνικός δικτύων. Αυτό είναι το ένα σίγουρο.
    Εγώ είμαι ηλεκτρονικός στο ΤΕΙ Πειραιά για κακή μου τύχη και κάτι τέτοιο δεν υφίσταται πολύ απλά μόνο θεωρία, εργαστήρια και τίποτα πιο ουσιώδες.
    http://leadercity.myminicity.com/ Βοηθήστε την πόλη μου

    PC1) INTEL CORE 2 QUAD 8.300, 4GB DDR2 1066, SAPPHIRE RADEON 4670 512MB, 2X500GB SATA 2
    PC2) AMD SEMPRON 2600, 768RAM, GeForce 7600GS AGP 256MB.
    LAPTOP ACER ASPIRE 3102WLMi 15.4''WIDE, SEMPRON 3200+ mobile, 1024MB DDR2 533, 100GB

  13. #13
    Το avatar του μέλους ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
    ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Guest
    ΕΓΩ αυτά που λέτε για ορθογραφιες τα ακούω βερεσέ δε μου χρειάζοντε κυριοι συμβουλές σας περι ορθογραφίας τα λεφτά μου να είναι καλά εγώ δε ψομολύσάω ούτε χτυπάω πόρτες για μια θέση στον ήλιο σα μερικους μερικούς οπώτε μαθήματα ορθογραφίας όχι σε μένα γιατί δε πιάνουν μία.

    ........Auto merged post: ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ πρόσθεσε 6 λεπτά και 1 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ΥΓ οσό για τις απόψεις μου αυτές είναι και θα είναι. Και δε περίμενα να τις εκφράσω στο διαδύκτιο κάθε μέρα τις εκφράζω μάθετε επιτέλους να σέβεστε όλες τις απόψεις όπως έγω τις δικές σας. Στη τελική ας μεριμνήσει το κράτος για αυτό το μπάχαλο των ιέκ ( καλά το γράφω και έχω ακαδημαική μόρφοση ) και όποιος πεί οτι δεν υπάρχει μπάχαλο στα δημόσια ιέκ η κοιμάτε τον ύπνο του δικαίου η υποστηρίζει τα μέσα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ : 01-10-08 στις 23:27. Αιτία: auto merged post

  14. #14
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΓΩ αυτά που λέτε για ορθογραφιες τα ακούω βερεσέ δε μου χρειάζοντε κυριοι συμβουλές σας περι ορθογραφίας τα λεφτά μου να είναι καλά εγώ δε ψομολύσάω ούτε χτυπάω πόρτες για μια θέση στον ήλιο σα μερικους μερικούς οπώτε μαθήματα ορθογραφίας όχι σε μένα γιατί δε πιάνουν μία.

    ........Auto merged post: ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ πρόσθεσε 6 λεπτά και 1 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ΥΓ οσό για τις απόψεις μου αυτές είναι και θα είναι. Και δε περίμενα να τις εκφράσω στο διαδύκτιο κάθε μέρα τις εκφράζω μάθετε επιτέλους να σέβεστε όλες τις απόψεις όπως έγω τις δικές σας. Στη τελική ας μεριμνήσει το κράτος για αυτό το μπάχαλο των ιέκ ( καλά το γράφω και έχω ακαδημαική μόρφοση ) και όποιος πεί οτι δεν υπάρχει μπάχαλο στα δημόσια ιέκ η κοιμάτε τον ύπνο του δικαίου η υποστηρίζει τα μέσα
    Η άποψή σου θα είναι σεβαστή μόνο όταν και εσύ ΣΕΒΕΣΑΙ τους άλλους και δεν τους λες ΤΟΥΒΛΑ και όλα τα υπόλοιπα.

    Κατάλαβες ?

  15. #15
    Εγγραφή
    10-11-2003
    Περιοχή
    EU
    Μηνύματα
    3.808
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 κόμμα κάτι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΓΚΡΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπώτε μαθήματα ορθογραφίας όχι σε μένα γιατί δε πιάνουν μία.
    Ε, καλά, αυτό φαίνεται.
    Lupus pilum mutat, non mentem

Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Επιλογή ΙΕΚ και ειδικότητας, απόψεις !!!
    Από costasvk στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-12, 04:30
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-06, 21:23
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-06, 22:27
  4. First Telecom αποψεις...και εμπειριες
    Από GJK στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-04, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας