Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 27
  1. #1
    Εγγραφή
    09-06-2003
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Path Level
    Interleaved
    Γεια σας!

    Σκοπεύω να κανω καποια μαθηματα κολυμβησης στην αρχη (δεν ειναι οτι βυθιζομαι απλα θελω να μαθω σωστη τεχνικη), και μετα θα πηγαινω απλα για γυμναστικη.
    Ξερει κανενας απο εσας καποιο καλο κολυμβητηριο στην Αθηνα?

  2. #2
    Εγγραφή
    08-05-2006
    Μηνύματα
    11.506
    Downloads
    70
    Uploads
    5
    ISP
    .
    Για τσεκαρε εδω για πληροφοριες

    Το κολυμβητηριο στο Γουδι ειναι πολυ καλο με ανοιχτη πισινα 50αρα και μπορεις να γραφτεις και για προπονηση. Ειχα παει κι εγω αλλα δεν προλαβαινα λογω σχολης και το εκοψα

    Ειναι εδω

  3. #3
    Εγγραφή
    09-06-2003
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Path Level
    Interleaved
    Σ'ευχαριστω πολύ! Θα ρίξω μια ματιά.
    Μαθήματα γενικα γινονται σε ενηλικες ή μονο σε παιδια?

  4. #4
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    επειδη με ενδιαφερει και εμενα το θεμα...για το κολυμβητηριο του πανελληνιου τι γνωριζετε?
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  5. #5
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    To κολυμβητηριο του Πανελληνιου μεχρι το 2005 που ξερω σθγουρα επρεπε να πληρωνεις καθε φορα που θα πηγαινες 5 ευρω, δεν ειχε μηνιαια συνδρομη. Και οι ωρες ηταν μονο 2 μεσα στην ημερα...

    Καλο κολυμβητηριο εχει στο ΟΑΚΑ, που απο οσο ξερω μπορεις να γραφτεις στον Ολυμπιακο ή στον Παναθηναικο και να κανεις προπονηση για μεγαλους (δλδ να μαθεις τα στυλ κολυμβησης) βραδυνες ωρες μετα τις 8 και μιση. Επισης παιζουν και ωρες και μεσα στην ημερα.

    Στο Γαλατσι στο Αλσος Βείκου, εχει μια ανοιχτη 25αρα ΠΟΛΥ ΚΑΛΕς ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς και συνδρομη 30 ευρω το μηνα αν θυμαμαι καλα..

    Πιο κατω στο συγκροτημα της Γκραβας εχει κλειστη 25αρα πισινα και 25 ευρω τον μηνα συνδρομη, καθαρο και αυτο το κολυμβητηριο.

    Επισης στα Βορεια προαστεια (Μαρουσι) και στο κεντρο κοντα στο Συνταγμα υπαρχει το Holme's Place, το οποιο διαθετει πληρες οργανωμενο γυμναστηριο και 25αρα πισινα και ετησια συνδρομη κατι λιγα απο 1000 ευρω, γινονται και ατοκες δοσεις με πιστωτικη. Αν σκοπευεται να πατε και γυμναστηριο συμφερει καλυτερα οικονομικα και υπαρχουν ολα σε ενα χτιριο!!

    Απο νοτια προσταεια δεν ξερω πολλα, εκτος απο Πειραια το κολυμβητηριο στα Βοτσαλακια που εχω ακουσει καλα λογια.
    Αρνητικα σχολια ακουσα για μια πισινα στο Μαρουσι 25αρα ανοιχτη για τα πολλα κρουσματα ωτιτιδας που ακουστηκαν. Στα πιο πανω εχω κολυμπησει προσωπικα και μου εχουν αφησει πολυ καλες εντυπωσεις!!

    Τωρα το θυμηθηκα εχει και μια 50αρα ανοιχτη καπου στο Περιστερι κα αυτη πολυ καλη!!

  6. #6
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    σε παραλια εχεις σκεφτει να πας?
    και μην ερθεις να κανει μπανιο σε πισινα του πειραια γτ μπορει να βγεις χελωνονιτζακι

  7. #7
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Καλο κολυμβητηριο εχει στο ΟΑΚΑ, που απο οσο ξερω μπορεις να γραφτεις στον Ολυμπιακο ή στον Παναθηναικο και να κανεις προπονηση για μεγαλους (δλδ να μαθεις τα στυλ κολυμβησης) βραδυνες ωρες μετα τις 8 και μιση. Επισης παιζουν και ωρες και μεσα στην ημερα.
    Οπως βλεπεις μου ειναι λιγο δυσκολο αυτο
    αλλες ομαδες υπαρχουν στο ΟΑΚΑ?

    Στο Γαλατσι στο Αλσος Βείκου, εχει μια ανοιχτη 25αρα ΠΟΛΥ ΚΑΛΕς ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς και συνδρομη 30 ευρω το μηνα αν θυμαμαι καλα..
    Προπονητες εχει?το θεμα ειναι οτι εχω ψιλοξεχασει το κολυμπι και θα θελα λιγη βοηθεια επι του θεματος.

    και μην ερθεις να κανει μπανιο σε πισινα του πειραια γτ μπορει να βγεις χελωνονιτζακι

    υπαρχουν και στις πισινες πλοια?
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  8. #8
    Εγγραφή
    01-09-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗ
    Router
    Netfaster
    SNR / Attn
    16,6(dB) / 35(dB)
    Παιδιά, εγώ πήγαινα στου Γουδή μέχρι που έκλεισε πριν 2 μήνες και για αυτό το διάστημα πάω στο ΟΑΚΑ. Προτιμώ του Γουδή (πολύ καλύτερος σαν χώρος και ελεύθερο ωράριο όλη μέρα, με καταπληκτικό περιβάλλον), αν και δεν ξέρω πότε θα ανοίξει!! Έστω ένας που να ξέρει, υπάρχει????

  9. #9
    Εγγραφή
    08-05-2006
    Μηνύματα
    11.506
    Downloads
    70
    Uploads
    5
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vassilis_gian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, εγώ πήγαινα στου Γουδή μέχρι που έκλεισε πριν 2 μήνες και για αυτό το διάστημα πάω στο ΟΑΚΑ. Προτιμώ του Γουδή (πολύ καλύτερος σαν χώρος και ελεύθερο ωράριο όλη μέρα, με καταπληκτικό περιβάλλον), αν και δεν ξέρω πότε θα ανοίξει!! Έστω ένας που να ξέρει, υπάρχει????
    Για την αλλη εβδομαδα κατι ακουστηκε

  10. #10
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    Δοκιμασες το κολυμβητηριο του Παναθηναικου?και φθηνο ειναι και πολλες ωρες για κολυμπι εχει αλλα και προπονητες καλους με μικρο κοστος.....

    (δε τα λεω θεωρητικα)

  11. #11
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vassilis_gian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, εγώ πήγαινα στου Γουδή μέχρι που έκλεισε πριν 2 μήνες και για αυτό το διάστημα πάω στο ΟΑΚΑ. Προτιμώ του Γουδή (πολύ καλύτερος σαν χώρος και ελεύθερο ωράριο όλη μέρα, με καταπληκτικό περιβάλλον), αν και δεν ξέρω πότε θα ανοίξει!! Έστω ένας που να ξέρει, υπάρχει????
    Το ΟΑΚΑ τι λεει?Απο λεφτα, εγκαταστασεις, προπονητες-επιβλεποντες(δεν ξερω πως λεγονται ακριβως) και τα συναφη?
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  12. #12
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Έχει κανείς γνώμη για το κολυμβητήριο του Παναθηναϊκού στην Λ. Αλεξάνδρας?
    Από άποψη καθαριότητας/ποιότητας άθλησης.. Επειδή με βολεύει.
    Ευχαριστώ!

  13. #13
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    τα γραφω πιο πανω


    anyway επειδη ισως ξαναρχισω φετος (λογω τριαθλου) θα σου πω τα εξης

    -σχετικα καθαρο
    -εγκαταστασεις απο...αλλη εποχη
    -προπονητες πιστευω οι καλυτεροι στην Ελλαδα
    -κοστος σχετικα φθηνο
    -γινεται χαμος ειδικα σ/κ αλλα καθημερινες ιδιως βραδυνες ωρες μια χαρα νομιζω κλεινει 21.30
    -ευτηχως που δεν εχει ακαδημιες, αγωνιστηκα τμηματα κοκ γιατι θα ηταν λιγες οι διαθεσιμες ωρες για το κοινο

    Παντως ξαδελφος στην οικογενεια μου (πολιστας) μου ελεγε οτι ειναι το καλυτερο "σχολειο" για κολυμπι

    ps:υπαρχει και κολυμβητηριο ανοικτο στο χαλανδρι (κοντα στο σταθμο χολαργο) με ανοικτη 25αρα, αψογο (σχεδον καινουργιο)με λιγο κοσμο αλλα ειχε κλεισει (γραφειοκρατικοι λογοι) αλλα εμαθα οτι και αυτο συντομα θα ξαναανοιξει. Αποτι θυμαμαι εχει φθηνη σχετικα συνδρομη
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

  14. #14
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Να ενημερώσω ότι το κολυμβητήριο του Παναθηναϊκού στην Λ. Αλεξάνδρας είναι κλειστό από 15/3/11!! Πήγα να δω πως είναι και βρήκα κλειστή την είσοδο με χαρτί που έγραφε ότι είναι κλειστό και έδινε ένα τηλ. για επικοινωνία με την ΠΑΕ Παναθηναϊκός.. Κρίμα και βόλευε για κάποιον που είναι στην περιοχή..

  15. #15
    Εγγραφή
    11-03-2009
    Περιοχή
    Central Europe/Canada
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Proximus/Telus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ribo7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ενημερώσω ότι το κολυμβητήριο του Παναθηναϊκού στην Λ. Αλεξάνδρας είναι κλειστό από 15/3/11!! Πήγα να δω πως είναι και βρήκα κλειστή την είσοδο με χαρτί που έγραφε ότι είναι κλειστό και έδινε ένα τηλ. για επικοινωνία με την ΠΑΕ Παναθηναϊκός.. Κρίμα και βόλευε για κάποιον που είναι στην περιοχή..
    καλα που ενημερωσες!

    Συντομα θα παω σε αυτο που γραφω (Χαλανδρι) να δω τι γινεται και εκει
    Κωστής/kostis

    podi-latis.blogspot.com

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μετάθεση στην Αθήνα
    Από Dark Dominion στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-08, 23:35
  2. ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
    Από alexandrak στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-07, 22:03
  3. Ξενοδοχειο στην αθηνα
    Από alexandrak στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-07, 13:53
  4. ψάχνω καλό τσιπουράδικο στην Αθήνα
    Από lamesaint στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-06, 17:59
  5. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-06, 17:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας