Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 42
  1. #1
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ημουν παλιος συνδρομητης της HOL adsl χωρις προβληματα και αποφασισα πριν λιγο καιρο να αναβαθμιστω σε double play. Αφου επικοινωνησα με πωλητρια της HOL και με διαβεβαιωσε οτι στην περιοχη μου (Αγ. Παρασκευη) η HOL πλεον διαθετει και POTS προχωρησα στην αιτηση ενεργοποιησης. Ειχα τονισει στην πωλητρια οτι με ενδιαφερει να ειναι αποκλειστικα POTS διοτι το voip δεν με διευκολυνει και θα μου δημιουργουσε προβλημα με fax, συναγερμο, κτλ.
    Η αιτηση εσταλει τελος Σεπτ. πριν μια βδομαδα περιπου παρελαβα τον νεο εξοπλισμο (αφου μου πηραν πισω το παλιο router) και πριν απο 2 μερες κοπηκε τελειως το σταθερο. Ενω στη σελιδα διαχειρισης myaccount της hol φαινοταν οτι το voip ηταν ενεργοποιημενο και ηταν pending το full LLU, υπεθεσα οτι απο το router μπορω να παρω τηλεφωνο ενω για να χρησιμοποιησω τις υπολοιπες πριζες στο σπιτι (POTS) θα επρεπε να περιμενω λιγες μερες ακομα.
    Φυσικα ουτε το voip ειχε ενργοποιηθει οπως διαπιστωσα. Πηρα λοιπον τηλ. την τεχνικη υποστηριξη και χρησιμοποιωντας το call back (ευτυχως γιατι επαιρνα απο το κινητο) μετα απο κανα 20λεπτο με πηρε ενας τεχνικος. Τον ρωτησα απλα ποτε περιπου να περιμενω ενεργοποιηση του voip μεσω του router και πληρη ενεργοποιηση POTS και εδω αρχιζει η ιστορια: Μου λεει πως στο συστημα βλεπει αιτηση ενεργοποιησης μονο για double play με voip και οτι εντος μερικων ωρων θα ημουν οκ. Του αναφερω εχοντας την αιτηση ενεργοποιησης μπροστα μου (ειχα στειλει αντιγραφο με fax) οτι η αιτηση ειναι για POTS!! Μου λεει οτι στο συστημα η αιτηση ειναι καταχωρημενη για voip και με παραπεμπει στην εξυπηρετηση πελατων. Η εξυπηρετηση πελατων με παραπεμπει στις πωλησεις και εκει μου απανταει ενας τυπος ο οποιος μου λεει οτι επειδη ειχα προηγουμενως adsl δεν γινεται να εχω POTS αλλ μονο voip!!!!
    Ο μονος τροπος συμφωνα με αυτον να αποκτησω POTS ειναι να κανω διακοπη συνδεσης και επανασυνδεση απο την αρχη!
    Απαραδκτη λοιπον η ενημερωση απο τους πωλητες, δεν ξερουν τι τους γινεται. Δεν προκειται να προχωρησω σε διακοπη, δεν εχω πληρωσει τπτ και ουτε προκειται να τους δωσω τπτ, θα προχωρησω σε ενεργοποιηση connx talk οπου ειμαι σιγουρος οτι ο οτε με χαρα θα αναλαβει να με απαλλαξει απο την hol, να μου επανασυνδεσει το τηλεφωνο, και σιγουρα ολα αυτα σε χρονο dt.

  2. #2
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Να κανω την εξης ερωτηση:
    Για να βαλω connx και να ξεμπερδευω, πρεπει να παω πρωτα στον οτε και να ζητησω επανασυνδεση η αυτο θα γινει αυτοματα με την αιτηση για connx? Την hol δεν την ενημερωνω, ας τους ενημερωσει ο οτε οτι φευγω απο αυτους
    Επισης, εχει κανεις παρομοια εμπειρια απο hol ξανα σε οτε? Ποσο χρονο πηρε η διαδικασια?

  3. #3
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κανω την εξης ερωτηση:
    Για να βαλω connx και να ξεμπερδευω, πρεπει να παω πρωτα στον οτε και να ζητησω επανασυνδεση η αυτο θα γινει αυτοματα με την αιτηση για connx? Την hol δεν την ενημερωνω, ας τους ενημερωσει ο οτε οτι φευγω απο αυτους
    Επισης, εχει κανεις παρομοια εμπειρια απο hol ξανα σε οτε? Ποσο χρονο πηρε η διαδικασια?
    Σε μένα κάνανε καμιά βδομάδα για τηλ και 1-2 μέρες ακόμα για το internet αλλά είχα βάλει καινούριο αριθμό. Θεωρητικά άμα κρατήσεις το παλιό σου νούμερο θες 1-2 μέρες για τηλ και 1-2 μέρες ακόμα για internet.

  4. #4
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    thanks nikos1v, εχε χαρη που δεν μπορω να παρω το 134 απο το κινητο και θα περιμενω μεχρι τη δευτερα για να τρεξω στον οτε!

  5. #5
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac Εμφάνιση μηνυμάτων
    thanks nikos1v, εχε χαρη που δεν μπορω να παρω το 134 απο το κινητο και θα περιμενω μεχρι τη δευτερα για να τρεξω στον οτε!
    Μπορείς. 13888 καλείς από κινητό ή εναλλακτικό πάροχο.

  6. #6
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... επειδη ειχα προηγουμενως adsl δεν γινεται να εχω POTS αλλ μονο voip!!!!. Ο μονος τροπος συμφωνα με αυτον να αποκτησω POTS ειναι να κανω διακοπη συνδεσης και επανασυνδεση απο την αρχη!
    Ακριβώς τα ίδια πέρασα κι εγώ πρόσφατα λόγω των απαράδεκτων πωλητών. Αποφάσισα όμως να επαναλάβω όλη τη διαδικασία καθώς ήμουν συνδρομητής της από το 1998 (Dial-Up, Any Access, HiBox), 5 χρόνια χρήση του Evoice, ενώ τα τελευταία 2 περίπου χρόνια είχα και προεπιλογή φορέα μέσω της HOL και μέχρι σήμερα ήμουν ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες, εκτός από το μεγάλο χρονικό διάστημα ενεργοποίησης του Hibox (Shared LLU) αρχές του 2007.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κανω την εξης ερωτηση:
    Για να βαλω connx και να ξεμπερδευω, πρεπει να παω πρωτα στον οτε και να ζητησω επανασυνδεση η αυτο θα γινει αυτοματα με την αιτηση για connx? Την hol δεν την ενημερωνω, ας τους ενημερωσει ο οτε οτι φευγω απο αυτους
    Επισης, εχει κανεις παρομοια εμπειρια απο hol ξανα σε οτε? Ποσο χρονο πηρε η διαδικασια?
    Κανονικά θέλει μόνο αίτηση στον ΟΤΕ. Στη δική μου περίπτωση επειδή βρισκόμουν στα κεντρικά της HOL εκείνη την ημέρα για να βρω λύση στο πρόβλημά μου, έκανα αίτηση κατάργησης της σύνδεσης και 15 λεπτά αργότερα υπέβαλα αίτηση επανασύνδεσης στον ΟΤΕ της περιοχής μου.

    Ο ΟΤΕ μου έδωσε ένα νούμερο να επικοινωνήσω για ραντεβού 3 μέρες μετά, αλλά όταν το πήρα ο τεχνικός μου απάντησε ότι δεν χρειάζεται ραντεβού διότι καθώς έκανα επαναφορά το ίδιο νούμερο η σύνδεση θα γινόταν αυτόματα. Τελικά σε 1 βδομάδα ακριβώς (από την αίτηση) είχα τηλέφωνο.

    ΥΓ1. Και με τον ΟΤΕ είχα πρόβλημα καθώς τις πρώτες 2 μέρες εγώ μπορούσα να τηλεφωνήσω παντού, αλλά οι εισερχόμενες κλήσεις αλλές φορές γίνονταν και άλλες όχι (λόγω τεχνικών προβλημάτων όπως ενημέρωνε ο αυτόματος τηλεφωνητής).

    ΥΓ2. Από τη HOL μου είπαν ότι όταν γίνει η μεταφορά της γραμμής σε αυτούς, θα μου δώσουν 2 μήνες δωρεάν λόγω των προβλημάτων και του χρηματικού ποσού των 35€ περίπου που θα πληρώσω στον ΟΤΕ λόγω της επανασύνδεσης.

    ΥΓ.3 Η πλάκα είναι ότι όλο το χρονικό διάστημα που δεν είχα τηλέφωνο ο συναγερμός προσπαθούσε να επικοινωνήσει με τα κεντρικά για έλεγχο (κάθε βράδυ) και κάποια στιγμή εκεί ενεργοποιήθηκε ένδειξη "Communication Fail" και ειδοποίησαν την αστυνομία χωρίς να επικοινωνήσουν πρώτα μαζί μας , διότι όπως είπαν το μύνημα αυτό μπορεί να ενεργοποιηθεί και όταν γίνει παραβίαση του συναγερμού.

  7. #7
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς τα ίδια πέρασα κι εγώ πρόσφατα λόγω των απαράδεκτων πωλητών. Αποφάσισα όμως να επαναλάβω όλη τη διαδικασία καθώς ήμουν συνδρομητής της από το 1998 (Dial-Up, Any Access, HiBox), 5 χρόνια χρήση του Evoice, ενώ τα τελευταία 2 περίπου χρόνια είχα και προεπιλογή φορέα μέσω της HOL και μέχρι σήμερα ήμουν ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες, εκτός από το μεγάλο χρονικό διάστημα ενεργοποίησης του Hibox (Shared LLU) αρχές του 2007.
    Ημουν και εγω παλιος συνδρομητης και μαλιστα χωρις κανενα απολυτως παραπονο και εκανα την κινηση για double play επειδη πιστευα οτι πλεον οι εναλλακτικοι παροχοι εχουν ωριμασει και εχουν σταματησει τα αρχικα προβληματα με τις καθυστερησεις και τις διακοπες και επειδη επιπλεον λογω εργασιας στον ομιλο που ανηκει η hol θα ειχα σημαντικη εκπτωση και στο double play.
    Βλεπω ομως οτι η απαραδεκτη συμπεριφορα, η ελλειπης ενημερωση και τα τεχνικα προβληματα συνεχιζονται ακομα γιαυτο και ξαναγυριζω στον οτε τωρα που εχει βγαλει και πακετα με απεριοριστη τηλεφωνια και ας δινω 15 ευρω παραπανω.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ.3 Η πλάκα είναι ότι όλο το χρονικό διάστημα που δεν είχα τηλέφωνο ο συναγερμός προσπαθούσε να επικοινωνήσει με τα κεντρικά για έλεγχο (κάθε βράδυ) και κάποια στιγμή εκεί ενεργοποιήθηκε ένδειξη "Communication Fail" και ειδοποίησαν την αστυνομία χωρίς να επικοινωνήσουν πρώτα μαζί μας , διότι όπως είπαν το μύνημα αυτό μπορεί να ενεργοποιηθεί και όταν γίνει παραβίαση του συναγερμού.
    Σε μενα ευτυχως επικοινωνησαν μαζι μου πρωτα στο κινητο (τωρα εχουν καταλαβει τι γινεται με τους παροχους και τις διακοπες) και με διαβεβαιωσαν παλι οτι δεν παιζει ο συναγερμος με voip και οτι θα πρεπει να προσεξω στον καινουριο παροχο να εχω pstn.

    1 εβδομαδα για επανασυνδεση το ιδιο νουμερο στον οτε πολυ δεν ειναι?

  8. #8
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    HOL DOUBLE PLEY
    Double Play της HOL= Είχα τονίσει στον πωλητή ότι έχω συναγερμό, κτλ.: απάντηση κανένα πρόβλημα. αποτέλεσμα δεν έχω τηλέφωνο με το Fritz το αναφέρεις σου το αλλάζουν με το NET FAWTER στη συνέχεια επειδή έχεις πάλη προβλήματα στο ρυθμίζουνε στα 937 Kbps από 24 Μbps βάζεις συναγερμό και μετά αν είσαι τυχερός και δεν μπλοκάρει το ρουτερ ποιο μπροστά από το πρώτο 24 ωρο σε παίρνουν από τον συναγερμό και σου λένε χάσαμε την επικοινωνία με τον συναγερμό σας δεν φέρουμε καμία ευθύνη εμείς, όπως το ίδιο συμβαίνει και με τον τηλεφωνητή, το αναφέρεις στη HOL και σου απαντά να βγάλεις το ρούτερ από το ρεύμα και βάλτο πάλη. ΕΡ. και όταν φεύγω; ΑΠΑΝΤ. τί να σας πω ότι μπορούσαμε κάναμε!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΥΩ HOL ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΡΕΧΩ………….
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andreas57g : 11-10-08 στις 21:32.

  9. #9
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Ειδικά με το θέμα των συναγερμών, το να είναι POTS η τηλεφωνία, δηλαδή VOIP μέχρι το DSLAM, δεν έχει και μεγάλη διαφορά από το να είναι VOIP μέχρι το ρούτερ, με εξαίρεση τη λειτουργία χωρίς ρεύμα.

    Αντίθετα, POTS τηλεφωνία ονομάζεται και η τεχνολογία TDM που δίνει ο ΟΤΕ (και η Tellas) και που δεν είναι καθόλου ίδιο πράγμα με το POTS άλλων παρόχων που στην πράξη είναι και πάλι VOIP μέχρι το DSLAM.

    Για να έχουμε λειτουργία συναγερμών κτλ όπως λειτουργούν με τηλεφωνία ΟΤΕ, θέλουμε τηλεφωνία TDM και όχι POTS, γιατί όταν λέμε POTS αυτό που τελικά θα έχουμε μπορεί να είναι VOIP (στις περισσότερες περιπτώσεις) ή TDM, ανάλογα τον πάροχο που έχουμε.

    Με βάση όλα τα παραπάνω, το πρόβλημα δεν είναι αν έχουμε POTS (=VOIP μέχρι το DSLAM) ή VOIP (=VOIP μέχρι το ρούτερ) γιατί οι πιθανότητες να λειτουργήσει ή να μην λειτουργήσει ένας συναγερμός είναι ίδιες, όσο αφορά την δυνατότητα επικοινωνίας με το κέντρο λήψης σημάτων (και όχι σε περίπτωση διακοπής ρεύματος).

    Τα γράφω αυτά, γιατί υπάρχει μεγάλη παρανόηση για το τι ακριβώς είναι το POTS των εναλλακτικών, και αν είναι το ίδιο με την τηλεφωνία του ΟΤΕ, που όμως είναι TDM και δεν βασίζεται σε σύστημα μετάδοσης πακέτων όπως το VOIP (έστω και μέχρι το DSLAM), και άρα δεν έχει την χρονική υστέρηση που προκαλούν τα πακέτα, και καθιστούν μερικές φορές την αμφίδρομη μεταφορά δεδομένων με κωδικοποίηση στο ακουστικό φάσμα δύσκολη ή αδύνατη.
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  10. #10
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 εβδομαδα για επανασυνδεση το ιδιο νουμερο στον οτε πολυ δεν ειναι?
    Όπως μου είπαν στον ΟΤΕ, πρέπει να ενημερώσουν τον προηγούμενο πάροχο για την αίτηση και αν μεσολαβεί και Σαββατοκύριακο νάσου 1 βδομάδα για τη σύνδεση

  11. #11
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως μου είπαν στον ΟΤΕ, πρέπει να ενημερώσουν τον προηγούμενο πάροχο για την αίτηση και αν μεσολαβεί και Σαββατοκύριακο νάσου 1 βδομάδα για τη σύνδεση
    Πηγα στον οτε και μου ειπαν για 15 μερες!!! Επειδη και καλα εχω φυγει εντελως απο τον οτε κτλ...λες και με τιμωρουν ετσι που εφυγα. Μαθαμε τωρα ολοι και λεμε 15 μερες....Τεσπα, ελπιζω να παρει λιγοτερο..

  12. #12
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    46252/5120 kbps (A/K)
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
    Router
    ZXHN H367N
    SNR / Attn
    9(dB) / 17.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisdmac
    Πηγα στον οτε και μου ειπαν για 15 μερες!!! Επειδη και καλα εχω φυγει εντελως απο τον οτε κτλ...λες και με τιμωρουν ετσι που εφυγα. Μαθαμε τωρα ολοι και λεμε 15 μερες....Τεσπα, ελπιζω να παρει λιγοτερο..
    Φορητότητα αριθμού βάση RUO είναι 13 εργάσιμες

  13. #13
    Εγγραφή
    10-10-2008
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    13 εργασιμες max οποτε ας ελπισω τοτε οτι μπορει να μου παρει καμια βδομαδα οπως και στα παιδια παραπανω...

  14. #14
    Εγγραφή
    10-01-2007
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    FBR-1461A
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 9(dB)
    Ακριβώς τα ίδια πήγα να πάθω και εγώ. Μοιράζομαι λοιπόν την εμπειρία μου για να μην την πατήσει κάποιος άλλος.

    Πριν λίγο πήρα τηλ. στην εταιρία για να αναβαθμιστώ σε double play όντας παλιός συνδρομητής single play στα 24 Mbps. Ρωτάω τον υπάλληλο θα είναι PSTN και όχι voip και μου λέει "βεβαίως", τον ξαναρωτάω το ίδιο πράγμα και παίρνω την ίδια απάντηση. Καθώς συμπληρώναμε την αίτηση τηλεφωνικά, κάποια στιγμή μου λέει "επειδή είστε παλιός συνδρομητής η σύνδεση θα είναι voip τελικά όπως βλέπω εδώ."

    Η απάντηση μου ήταν "ακύρωσε τα όλα". Αν ήταν να κάνω κάτι τέτοιο θα το είχα κάνει από καιρό. Τον ρώτησα αν ήταν αστείο αυτό και απάντησε καταφατικά. Αν ακυρώσω το internet και κάνω νέα αίτηση για double play θα ήμουν οκ κατά 99% μου είπε.

    Θέλει ή δεν θέλει νέους συνδρομητές η εταιρία λοιπόν; Ιδού το ερώτημα.

    Υ.Γ.1 : Να είναι καλά ο άνθρωπος που μου το είπε εγκαίρως και δεν θα τρέχω πανικόβλητος.

    Υ.Γ.2 : Νομίζω πως κάτι τέτοια μικραίνουν την εταιρία. Μόνο ως αστείο μπορώ να το πάρω αυτό.
    Όχι άλλο κάρβουνο!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από klainmain Εμφάνιση μηνυμάτων

    Η απάντηση μου ήταν "ακύρωσε τα όλα". Αν ήταν να κάνω κάτι τέτοιο θα το είχα κάνει από καιρό. Τον ρώτησα αν ήταν αστείο αυτό και απάντησε καταφατικά. Αν ακυρώσω το internet και κάνω νέα αίτηση για double play θα ήμουν οκ κατά 99% μου είπε.

    Θέλει ή δεν θέλει νέους συνδρομητές η εταιρία λοιπόν; Ιδού το ερώτημα.

    Υ.Γ.1 : Να είναι καλά ο άνθρωπος που μου το είπε εγκαίρως και δεν θα τρέχω πανικόβλητος.

    Υ.Γ.2 : Νομίζω πως κάτι τέτοια μικραίνουν την εταιρία. Μόνο ως αστείο μπορώ να το πάρω αυτό.
    Πάλι καλά που υπάρχουνε μερικοί υπάλληλοι (μάλλον λίγοι δυστυχώς) σε αυτές τις εταιρείες, που διατηρούν την αξιοπρέπειά τους και το μυαλό τους καθαρό από την πλύση εγκεφάλου που υφίστανται. Ο συγκεκριμένος γλύτωσε την εταιρεία από 10 "εχθρούς" που θα δημιουργούσε ο ένας δυσαρεστημένος πελάτης αν του έλεγε ψέματα. Οι μανατζαραίοι εκεί ψηλά προφανώς αδυνατούν να το κατανοήσουν ακόμα και αυτό το απλό πράγμα...

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. HOL Double Play είναι POTS ή μόνο VOIP
    Από kiriak στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-08, 02:21
  2. HOL double play vs Tellas Double Play
    Από therock003 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-08, 18:39
  3. Μηνύματα: 100
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-08, 18:22
  4. hol double-play με τηλεφωνία hol gr unlimited
    Από striker07 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-08, 12:45
  5. HOL Double Play: Φταίει ο οτε ή η hol?
    Από Kotsolis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-07, 23:00

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας