Εμφάνιση 1-15 από 15
  1. #1
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλησπέρα παιδιά. Το τελευταίο διάστημα πήρα την απόφαση να πάρω ένα καλό μεταχειρισμένο από ένα μέτριο καινούριο. Αυτό που μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον είναι το mini cooper S του 2007. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανένας και έχει περάσει την διαδικασία πως να μην πιαστώ κορόιδο...! Δηλαδή να δω αν είναι στουκαρισμένο ή αν ξέρει κανείς για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο τι ακριβώς να κοιτάξω μιας και θα πάω με φίλο μηχανικό αλλά πάντα αν ξέρει κανείς βοηθάει...! Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

  2. #2
    Εγγραφή
    12-04-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    847
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Linksys WAG200G
    SNR / Attn
    6(dB) / 41(dB)
    Δεν ξέρω να σου απαντησω σε αυτο.Το μονο που μπορω να σου πω ειναι να προσεχεις γιατι εγώ πιάστηκα κορόιδο.Πηρα πριν τρια χρονια ενα Opel corsa του 99 απο μια μανδρα στον Κορυδαλλό.Επειδή ηταν το πρώτο μου αυτοκινητο δεν ειχα ιδεα τι να προσεξω πάνω του.Ο τυπος δεν μου εδωσε βιβλίο σερβις ,και αυτο μετα απο καιρό εμαθα οτι θα επρεπε να μου το χε δωσει.
    Αναλυτικα:-1o σεβις μολις το πήρα 500 ευρωθέλαν αλλαγμα ολα,το πηγα σε εξουσιοδοτημενο opel,(oπου ο πατερας μου τον ήξερε τον μηχανικο χρονια και ετσι θα μας λέγαν την πλήρη αλήθεια).
    -Μετα αντιλήφθηκα οτι οι εντατηρες στις ζώνες ειχαν πεταχτεί εξω(στα οπελ σημαινει οτι το αμάξι εχει στουκάρει),και δεν κουμπώναν καλά.Οταν έκανα μια πότομη κίνηση ξεκουμπώνονταν.
    -Οποτε πάω και βάζω μεταχειρισμένες στα 50 ευρω η καθε μια
    -Επόμενος χρόνος πάω για κτεο.Με κόβουν γιατι ηταν χαλασμενος ο καταλύτης.και οταν λέμε χαλασμένος ενοουμε μπρικι!!Επομένως 280 ευρω ο καταλύτης και 10 ευρω η κάρτα καυσαεριων
    Επισης ο εξατμισας απόρησε πως διαλύθηκε ο καταλυτης αφου αυτοι χαλανε στα 100000,και μενα το κοντερ εγραφε 65000.Ακου τωρα μουφα 65000 μεσα σε 7 χρονια.Κοιταει λιγο ο εξατμισας κατω απο το κοντερ μιας και ηξερε απο κομπινες και μου λεει οτι εδω μπήκε κατσαβίδι.Σουχουν κατεβάσει τα χιλιομετρα!Και οντως η μαυτη βιδα που ειχε εκει ηταν τριμμένη λιγο
    -Ο αριστερή μερια του μπροστινου προφυλαχτήρα ηταν ψιλοσπασμένη απο οταν το πήρα.Τωρα ομως εχει σπασει κιαλο.και κρεμεται,και το δενω με ενα συρμα.γιατι βαριεμαι να τον αλλάξω
    -Επίσης κατι που ξέχασα να πω.Οταν το πήρα το πήγα για βιολογικό καθαρισμό,γιατι σιχαινομουνα να οδηγαω αμαξι απο αλλον.Οταν πάω μου λέει το παιδι φιλικα,φιλε το αμάξι απο μάντρά το πήρες?Του λέω ναι που το κατάλαβες?Και μου δειχνει κατω απο την μοκετα του πορτ παγκάζ μια ρεζερβα τεράστια που φυσικα δεν εκανε στο αμάξι.Μου χαν βάλει δηλαδή μια ρεζερβα απο αλλο αμαξι,μιας και η αλλη θα εχει χρησιμοποιηθει

    Το μονο που ξερω .Ειναι οτι θα ζητήσεις οπωσδήποτε βιβλίο σερβις!

  3. #3
    Εγγραφή
    13-08-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.352
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14036/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΨΥΧΙΚΟ
    Router
    Ζαντολάστιχο
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 31,8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ένας γνωστός με Toyota Land Cruiser μόλις 4 μηνών, τράκαρε με ένα μ@λακισμένο που έκανε παντιλίκια σε επαρχιακό δρόμο. Ο μπαμπάς του πιτσιρικά ήταν μαντράς, ο μικρός είχε τσιμπήσει ένα αυτοκίνητο απο'κεί και το έσκιζε και επιπλέον ήταν ανασφάλιστο.
    Με τα πολλά (απειλές, μηνύσεις κλπ) ο μαντράς συμφώνησε να τους αγοράσει καινούριο Land Cruiser και αυτοί να του μεταβιβάσουν το τρακαρισμένο + την αποζημίωση από την ασφαλιστική.
    Μόνο για τους αερόσακους (άνω-κάτω και πλαγίως), η Toyota ζήτησε 40.000 ευρώ.
    Εννοείται οτι ο μαντράς θα το επισκεύαζε και θα το πουλούσε. Πιστεύετε πραγματικά οτι θα ξαναέβαζε όλους τους αερόσακους? Λυπάμαι τον φουκαρά που το αγόρασε, πιστεύοντας οτι πήρε κελεπούρι...

    Ίσως γενικεύω, αλλά όταν βλέπω να πουλιούνται αυτοκίνητα 1 έτους και μάλιστα από μαντράδες, μου μπαίνουν ψύλλοι στα αυτιά. Αν είναι δε και γκαζιάρικο, μακρυά!!! Προτιμάω να δώσω 2-3 χιλιάρικα παραπάνω και να'χω το κεφάλι μου ήσυχο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 3lbereth : 23-10-08 στις 18:54. Αιτία: Ανορθογραφία!!!

  4. #4
    Εγγραφή
    12-04-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    847
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Linksys WAG200G
    SNR / Attn
    6(dB) / 41(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baldrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά. Το τελευταίο διάστημα πήρα την απόφαση να πάρω ένα καλό μεταχειρισμένο από ένα μέτριο καινούριο. Αυτό που μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον είναι το mini cooper S του 2007. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανένας και έχει περάσει την διαδικασία πως να μην πιαστώ κορόιδο...! Δηλαδή να δω αν είναι στουκαρισμένο ή αν ξέρει κανείς για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο τι ακριβώς να κοιτάξω μιας και θα πάω με φίλο μηχανικό αλλά πάντα αν ξέρει κανείς βοηθάει...! Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

    Γιατί δεν παιρνεις καλύτερα καινουργιο?Θα εχεις το κεφάλι σου ήσυχο τουλάχιστον

  5. #5
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Λόγω χρημάτων βέβαια

  6. #6
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6000/600
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    linux
    SNR / Attn
    11(dB) / 34(dB)
    1. Παίρνεις το αυτοκίνητο πριν το αγοράσεις σε δικό σου συνεργείο για έλεγχο.
    2. Αν δε δεχτεί ο έμπορος ή ο κάτοχος παίρνεις το καπελάκι σου και φεύγεις.

  7. #7
    Εγγραφή
    15-03-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΙΑΣ
    Router
    usr 9108
    SNR / Attn
    24(dB) / 31(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karakou Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Παίρνεις το αυτοκίνητο πριν το αγοράσεις σε δικό σου συνεργείο για έλεγχο.
    2. Αν δε δεχτεί ο έμπορος ή ο κάτοχος παίρνεις το καπελάκι σου και φεύγεις.
    ΣΩΣΤΟΤΑΤΟ, το άλλο είναι να κοιτάξεις σε μια αντιπροσωπεία τα μεταχειρισμένα που έχουν εκείνοι.

    Οι τιμές είναι λιιιιιγο πιο πάνω από την αγορά αλλά τουλάχιστον όσα έχω δει εγώ είναι πολύ προσεγμένα, και με τα βιβλία τους.

    Συνήθως οι αντιπροσωπείες αγοράζουν μεταχειρισμένα πελατών τους που τα πουλάνε για να πάρουν κάτι άλλο.

    Της μητέρας μου το Ε46 το πήραμε από αντιπροσωπεία με περίπου 1200 - 1500 € πάνω από την μέση τιμής της αγοράς, αλλά από ΟΛΑ όσα είχα δει σε μαντράδες και από αγγελίες ήταν το πιο προσεγμένο.

    Να αναφερθεί πως ΠΡΙΝ καν κάνω κίνηση για να πω ότι θα το κλείσω ο πωλητής μέσα στον γλαφυρό και βαρετό πρόλογό του μου είπε ΜΟΝΟΣ του αν είναι να αφήσω τα στοιχεία μου και μια προκαταβολή 200€ σαν ασφάλεια (την οποία θα έπαιρνα πίσω), να πάρω το αμάξι το πρωί να το πάω ΟΠΟΥ θέλω να το ελέγξουν και να το επιστρέψω το απόγευμα.
    Έτσι να κάνουμε καμιά σχιζοφρένεια που και που να γουστάρουμε.

    Βοηθείστε μας στην μάχη κατά των ασθενείων σε όλο τον κόσμο


    "Α Dirty Mind Is A Joy Forever" Oscar Wylde

  8. #8
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karakou Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Παίρνεις το αυτοκίνητο πριν το αγοράσεις σε δικό σου συνεργείο για έλεγχο.
    2. Αν δε δεχτεί ο έμπορος ή ο κάτοχος παίρνεις το καπελάκι σου και φεύγεις.
    Αυτό τα λέει όλα. Δε χρειάζεται τίποτα περισσότερο.

    Όσο για το ότι παίρνεις μεταχειρισμένο, είμαι υπέρ καθώς θεωρώ πως τα αυτοκίνητα είναι απλά υλικά αγαθά δίχως πραγματική αξία. Καλύτερα λοιπόν να ξοδέψεις περισσότερο χρόνο βρίσκοντας τη καλύτερη ευκαιρία. Εγώ έψαχνα για τρείς μήνες περίπου πριν καταλήξω.

  9. #9
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Το οτι πρέπει να δεχθει ο εμπορος έλεγχο οπουδήποτε θέλει ο πελάτης εξυπακούεται αλλιώς κάτι δεν παει καλά!

    Το cooper σε τι τιμή το βρίσκεις και με τι εξοπλισμό; Συνήθως τα s είναι full και γενικά κρατάνε τιμή, ειδικά τόσο καινούριο. Τα cooper s πάντως οπως και τα golf gt, είναι πολύ συμφέρουσες αγορές από Γερμανία, αφενός λόγω μεγάλης προσφοράς και αφετέρου λόγω κυβισμού! Μόνο τα εξτρά οτι σε επιβαρύνουν στο τελωνείο

    Υπάρχει εδώ ενα άρθρο btw το οποίο αναφέρεται όμως στην πρώτη κομπρεσοράτη γενιά, αλλά ρίξτου μια ματιά αν θες.
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  10. #10
    Εγγραφή
    01-02-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6000/600
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    linux
    SNR / Attn
    11(dB) / 34(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι πρέπει να δεχθει ο εμπορος έλεγχο οπουδήποτε θέλει ο πελάτης εξυπακούεται αλλιώς κάτι δεν παει καλά!

    Το cooper σε τι τιμή το βρίσκεις και με τι εξοπλισμό; Συνήθως τα s είναι full και γενικά κρατάνε τιμή, ειδικά τόσο καινούριο.

    Υπάρχει εδώ ενα άρθρο btw το οποίο αναφέρεται όμως στην πρώτη κομπρεσοράτη γενιά, αλλά ρίξτου μια ματιά αν θες...
    Δεν εξυπακούεται αν ο έμπορος είναι Λάρισα ή Βόλο π.χ και εσύ θες να το ελέγξεις Θεσσαλονίκη. Μπορεί να σου πεί είναι ελεγμένο και διάφορες δικαιολογίες ή να σου προτείνει να πάτε σε ένα στη δική του πόλη. Αυτό με τα πειραγμένα χλμ ο δικός του συνεργειάς δε θα κάτσει να το ψάξει απλό δεν είναι;

  11. #11
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karakou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εξυπακούεται αν ο έμπορος είναι Λάρισα ή Βόλο π.χ και εσύ θες να το ελέγξεις Θεσσαλονίκη. Μπορεί να σου πεί είναι ελεγμένο και διάφορες δικαιολογίες ή να σου προτείνει να πάτε σε ένα στη δική του πόλη. Αυτό με τα πειραγμένα χλμ ο δικός του συνεργειάς δε θα κάτσει να το ψάξει απλό δεν είναι;
    Δεν εννοώ αυτό!!!! Εννοώ σε όποιο συνεργείο θέλει ο πελάτης! Αλίμονο αν έπαιρνε ο καθένας από ενα αυτοκίνητο και το έκανε βόλτες στην Ελλάδα για να το παει για έλεγχο όπου θέλει αυτός! Αν είναι σε άλλη πόλη το αυτοκίνητο αλλάζει το πράγμα...
    Επίσης δεν θα πήγαινα ποτέ σε συνεργείο που προτείνει κάποιος έμπορος ακόμα και αν δεν ήμουν από εκεί, θα έψαχνα να βρω ενα τυχαίο ή θα πήγαινα στην αντιπροσωπεία, χωρίς βέβαια να μου εξασφαλίζει κανείς οτι δεν τους ξέρει και αυτούς!!
    Άλλη λύση είναι να πας με εναν μηχανικό της εμπιστοσύνης σου (αν έχεις) που να μπορεί να σου πει κάποια πράγματα ακόμα και σε ξένο συνεργείο...

    Πάντως πιστεύω από οπου και να πάρεις αυτοκίνητο (μάντρες + αντιπροσωπείες κατα βάση, λιγότερο ιδιώτες) τα χιλιόμετρα θα είναι πειραγμένα έστω και λίγο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος and64 : 25-10-08 στις 10:33.
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  12. #12
    Εγγραφή
    10-05-2008
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    TP-LINK archer VR600V
    Έχω μέχρι τώρα αγοράσει 4 μεταχειρισμένα. 2 από ιδιώτες και 2 από μάντρα. Κάνω το συνήγορο του διαβόλου, για να πώ πως και τα 2 που πήρα από μαντρα ήταν άψογα. Renault megane 1.4 16V του 2001. Αγοράστηκε το Μάρτη του 2005 με 45.000 Κm (έτσι έγραφε) και το Γενάρη του 2007 (με 90.000Km) το έκανα ανταλλαγή στην ίδια μάντρα με Corolla 1.6 vvt-i του 2003 + διαφορά. Έγραφε 24.000 Km και είχε και βιβλίο σερβις. Από τα computer της Toyota βρέθηκε πως τα χιλιόμετρα ήταν πραγματικά. Απλώς ήταν σε αχρησία πολύ καιρό. Πριν το αγοράσω το πήρα εν λευκώ να το ελέγξω όπου θέλω, πράγμα που έκανα.Το έχω τώρα 1 χρόνο, έχει 37.000 Km και είναι άψογο.
    Κόστος. Έδωσα συνολικά 14.000 euro και για τα δυο και έχουν περάσει σχεδόν 4 χρόνια. Αν πω πως πουλάω την corolla τουλάχιστον 10.000 euro θα τα πάρω. άρα χάνω 4.000 euro που είναι η χρήση των 4 χρόνων.
    Αν έδινα 20.000 πριν 4 χρόνια για καινούριο, σήμερα πόσα θα είχα χάσει αν το πούλαγα; Ίσως περισσότερα.
    Σε 1 - 2 χρόνια θα ξανακάνω το ίδιο. Θα το δώσω και θα ξαναπάρω μεταχειρισμένο.
    Δεν είναι εύκολη υπόθεση η αγορά μεταχειρισμένου, αλλά νομίζω με πολύ προσοχή και ψάξιμο αξίζει τον κόπο.

  13. #13
    Εγγραφή
    08-11-2005
    Μηνύματα
    789
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    FORTHnet με δίκτυο πΟΤΕ
    Νομίζω ότι η φάση είναι λίγο τύχη εκτός και αν είναι γνωστός σου ο μαντράς (ξέρεις ότι φέρνει ποιοτικά πράγματα) ή το πάρεις κάπως με εγγύηση. Προσωπικά είχα πάρει ένα μεταχειρισμένο corsa κι εγώ το οποίο μου βγήκε πολύ καλό, είχα μόνο προβλεπόμενα έξοδα (μπαταρία, δίσκος λόγο χιλιομέτρων κα) αλλά έχω ακούσει και άλλους που την έχουν πατήσει. Να ξέρεις πάντως ότι για τρακάρισμα οι φαναρτζήδες τα βρίσκουν άμεσα με το που το δουν.

  14. #14
    Εγγραφή
    10-05-2008
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    TP-LINK archer VR600V
    Νομίζω ότι η φάση είναι λίγο τύχη εκτός και αν είναι γνωστός σου ο μαντράς (ξέρεις ότι φέρνει ποιοτικά πράγματα) ή το πάρεις κάπως με εγγύηση. Προσωπικά είχα πάρει ένα μεταχειρισμένο corsa κι εγώ το οποίο μου βγήκε πολύ καλό, είχα μόνο προβλεπόμενα έξοδα (μπαταρία, δίσκος λόγο χιλιομέτρων κα) αλλά έχω ακούσει και άλλους που την έχουν πατήσει. Να ξέρεις πάντως ότι για τρακάρισμα οι φαναρτζήδες τα βρίσκουν άμεσα με το που το δουν.
    Σωστά. Θέλει πολύ προσοχή. ακόμη και οι ιδιώτες έχουν πονηρέψει. Γυρνάνε τα κοντερ κλπ. Ενας φίλος λαμαρινάς κι ένας έμπιστος μηχανικός μπορούν να βοηθήσουν στην αγορά μεταχειρισμένου. Και βέβαια τουλάχιστον 6μηνη εγγύηση από τον μαντρά. Εγώ αυτό κάνω και μέχρι τώρα όλα οκ. άθε 2 χρόνια αλλάζω αμάξι.
    Να πω πως τα 2 που πήρα από ιδιώτες, την πάτησα. Ίσως να έφταιγε ότι ήταν Fiat, δεν ξέρω. Πάντως μου έβγαλαν πολλές ζημιές και τα ξεφορτώθηκα.

    ........Auto merged post: stevelo πρόσθεσε 1 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    άκουσα πως τον τελευταίο καιρό οι τράπεζες κατάσχεσαν 50.000 αυτοκίνητα. Σκεφτείτε τι θα βγεί στην αγορά μεταχειρισμένου. Κελεπούρια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stevelo : 22-11-08 στις 12:16. Αιτία: auto merged post

  15. #15
    Εγγραφή
    25-03-2012
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Συμφωνώ με τον stevelo παίζει τρελή κατάσχεση τον τελευταίο καιρό . Και έρχονται και πιο δύσκολα!

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά καινούργιου αυτοκινήτου
    Από jk68 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-10-08, 01:36
  2. Αγορά αυτοκινήτου
    Από jimarass στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-07, 13:51
  3. Αγορά μεταχειρισμένου Apple Powerbook G4 Aluminium
    Από Kowalski στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-07, 16:52
  4. Αγορά μεταχειρισμένου PDA με GPS
    Από voithostyrempora2 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-07, 05:23
  5. Αγορά αυτοκινήτου
    Από gassim στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-04, 21:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας