Σελ. 54 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 3444495253545556596474 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 796-810 από 2627
  1. #796
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Εγώ είχα βάλει 100GB και είχα φάει τα 10 μετά από τρεις μήνες. Μετά κόλλησε ένα script που ούτε που το πήρα χαμπάρι (δεν έτρωγε cpu ή κάτι), δεν έλεγξα και το λογαριασμό για 1-2 μέρες και όταν το ξανακοίταξα μου είχαν μείνει 10!
    80GB σε 1-2 μέρες μου έφαγε το άτιμο!
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  2. #797
    Το avatar του μέλους efo355
    efo355 Guest
    ΜΜΜΜ μαλλον τα παιδάκια στο rs είδαν μείωση των λογαριασμών και είπαν να ανοιξουν λίγο τη κάνουλα.....ευχαριστώ πολύ αλλά 4 Απριλίου λήγει ο λογαριασμός μου και δε θα πάρω άλλο....δε θα κάθομαι να μετράω με το σταγονόμετρο τα mb

  3. #798
    Εγγραφή
    18-04-2005
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Εγώ είμαι uploader σε Ελληνικό site και όλα μου τα threads είναι στο rapidshare και έτσι όπως έχουν τα πράγματα δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω.Ενταξη 2.5gb σήμερα είναι λίγα αλλά για τους περισσότερους Ελληνες χρήστες είναι ικανοποιητικά.τα dvdrip όλα σχεδόν είναι 700mb(εγώ ούτε να τα βλέπω δεν θέλω).παιχνίδια πόσα θα κατεβάσεις?τα hdtv δεν τα προτιμάνε(εδώ βλέπουνε ταινίες ts).κάποιος που ζητάει κάτι παραπάνω δίνει 10 ευρώ και παίρνει 100gb trafficshare.εγώ πάντως αυτό έκανα.τώρα πλέον δεν το κάνω γιατί
    αντί να δώσω τα 10 ευρώ στο rapidshare τα δίνω στο netload που χρησιμοποιούν όλο και πιο πολύ οι ξένοι και έχει απεριόριστο download.Το netload το ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα.Τώρα πλέον τα thread τα έχω και στους δυο με κοινά αρχεία και επειδή εγώ βλέπω πόσες φορές κατεβαίνει το κάθε αρχείο,netload δεν έχει σχεδόν ΚΑΝΕΝΑΣ.
    Μέχρι στιγμής ένας είναι αυτός που έχει κατεβάσει ταινία μου που υποτίθεται ότι είναι
    HD και είναι μεγάλη.Μπορώ εγώ τώρα να αφήσω το rapidshare που την συνδρομή μου
    την βγάζω από τους πόντους που παίρνω?
    Και κάτι ακόμα.αυτή τη στιγμή έχω 320gb στο rapidshare και όλα μου τα αρχεία δουλεύουν άψογα.στο netload πάρα πολλά αρχεία(όχι δικά μου)είναι χαλασμένα και τα οποία στο 99%των περιπτώσεων δεν φτιάχνονται.ένα αρχείο rar να είναι εκτός, βγαίνει όλο το αρχείο off.
    αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάτι πιο αξιόπιστο από το rapidshare και δεν είναι
    μόνο αυτός ο λόγος και δεν έχει ποτέ πρόβλημα με ταχύτητα download(εμείς μπορεί να έχουμε,το rapidshare όχι).ίσως να κόβει ταχύτητα από τους free user αλλά από αυτούς που πληρώνουν ποτέ.

  4. #799
    Εγγραφή
    19-03-2009
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ενταξει τωρα,λιγο υπομονη θελει πιστευω πως οσο πανε και μειωνοναι τωρα και με την οικονομικη κραηση αυτοι που πληρωνουν για accounts στο rapidshare και γενικα σε upload machines για αυτο δεν επρεπε να κατευασει τοσο το μεγεθος των αρχειων για να κρατησει τους πελατες του..

  5. #800
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Μυστικη τοποθεσια
    Μηνύματα
    2.216
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Draytek Vigor 2700
    SNR / Attn
    18(dB) / 8(dB)
    κανονικα θα επρεπε να εχετε ηδη εγκαταλειψει ολοι σας το rs.
    μεσα σε μια νυχτα κυριολεκτικα,να το κλεισουν το μαγαζι γιατι ειναι αισχροι.
    αν δε βγαινουν αλλιως να το κλεισουν,δεν μπορει ομως να σ αφηνουν να κατεβασεις ποσοτητα που χωραει σε ενα dvd και να σου λενε οτι ειναι και πολυ

    οι χρεωσεις ειναι εξωφρενικες για γελοια ποσοτητα δεδομενων.
    τοχουνε ολοι παραχεσει με το συμπαθειο,20€ απο δω,αλλα 20 απο κει αλλα 20 παραπερα,και απο πανω να σε κοβουν στη μεση του κατεβασματος οταν συμπληρωθει το οριο,αει στον διαολο τελικα αιμορουφηχτρες.

    αλλα και παλι εμεις φταιμε,παντα οι κουτοι χρηστες,βλεπω σε ολα τα φορουμς να εξακολουθουν να
    τους χρησιμοποιουν.
    ξεκουτιαθειτε και αλλαχτε τους,σβηστε τους απο το χαρτη.
    ειμαστε παντα αξιοι της τυχης μας λοιπον.

  6. #801
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από l_satsok Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανονικα θα επρεπε να εχετε ηδη εγκαταλειψει ολοι σας το rs.
    μεσα σε μια νυχτα κυριολεκτικα,να το κλεισουν το μαγαζι γιατι ειναι αισχροι.
    αν δε βγαινουν αλλιως να το κλεισουν,δεν μπορει ομως να σ αφηνουν να κατεβασεις ποσοτητα που χωραει σε ενα dvd και να σου λενε οτι ειναι και πολυ

    οι χρεωσεις ειναι εξωφρενικες για γελοια ποσοτητα δεδομενων.
    τοχουνε ολοι παραχεσει με το συμπαθειο,20€ απο δω,αλλα 20 απο κει αλλα 20 παραπερα,και απο πανω να σε κοβουν στη μεση του κατεβασματος οταν συμπληρωθει το οριο,αει στον διαολο τελικα αιμορουφηχτρες.

    αλλα και παλι εμεις φταιμε,παντα οι κουτοι χρηστες,βλεπω σε ολα τα φορουμς να εξακολουθουν να
    τους χρησιμοποιουν.
    ξεκουτιαθειτε και αλλαχτε τους,σβηστε τους απο το χαρτη.
    ειμαστε παντα αξιοι της τυχης μας λοιπον.
    Τι προτεινεις δλδ??

  7. #802
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ISDN
    Ταχύτητα
    2.9/0.7
    ISP
    magcen
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ
    Router
    TP-LINK AC1900 D9
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από l_satsok Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανονικα θα επρεπε να εχετε ηδη εγκαταλειψει ολοι σας το rs.
    μεσα σε μια νυχτα κυριολεκτικα,να το κλεισουν το μαγαζι γιατι ειναι αισχροι.
    αν δε βγαινουν αλλιως να το κλεισουν,δεν μπορει ομως να σ αφηνουν να κατεβασεις ποσοτητα που χωραει σε ενα dvd και να σου λενε οτι ειναι και πολυ

    οι χρεωσεις ειναι εξωφρενικες για γελοια ποσοτητα δεδομενων.
    τοχουνε ολοι παραχεσει με το συμπαθειο,20€ απο δω,αλλα 20 απο κει αλλα 20 παραπερα,και απο πανω να σε κοβουν στη μεση του κατεβασματος οταν συμπληρωθει το οριο,αει στον διαολο τελικα αιμορουφηχτρες.

    αλλα και παλι εμεις φταιμε,παντα οι κουτοι χρηστες,βλεπω σε ολα τα φορουμς να εξακολουθουν να
    τους χρησιμοποιουν.
    ξεκουτιαθειτε και αλλαχτε τους,σβηστε τους απο το χαρτη.
    ειμαστε παντα αξιοι της τυχης μας λοιπον.



    Κατ'αρχήν,ο καθένας έχει το δικαίωμα να χρησιμοποιεί όποιον τρόπο θέλει για να κατεβάσει το αρχείο του

    Αν λοιπόν,σου σπάνε τα νεύρα τα σταματήματα στο κατέβασμα αφού έχει τελειώσει το όριο,μπορείς κάλλιστα να χρησιμοποιείς το Cryptload το οποίο μπορεί να κατεβάζει τα αρχεία σου σαν free user...

  8. #803
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johngialips Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι uploader σε Ελληνικό site και όλα μου τα threads είναι στο rapidshare και έτσι όπως έχουν τα πράγματα δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω.Ενταξη 2.5gb σήμερα είναι λίγα αλλά για τους περισσότερους Ελληνες χρήστες είναι ικανοποιητικά.τα dvdrip όλα σχεδόν είναι 700mb(εγώ ούτε να τα βλέπω δεν θέλω).παιχνίδια πόσα θα κατεβάσεις?τα hdtv δεν τα προτιμάνε(εδώ βλέπουνε ταινίες ts).κάποιος που ζητάει κάτι παραπάνω δίνει 10 ευρώ και παίρνει 100gb trafficshare.εγώ πάντως αυτό έκανα.τώρα πλέον δεν το κάνω γιατί
    αντί να δώσω τα 10 ευρώ στο rapidshare τα δίνω στο netload που χρησιμοποιούν όλο και πιο πολύ οι ξένοι και έχει απεριόριστο download.Το netload το ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα.Τώρα πλέον τα thread τα έχω και στους δυο με κοινά αρχεία και επειδή εγώ βλέπω πόσες φορές κατεβαίνει το κάθε αρχείο,netload δεν έχει σχεδόν ΚΑΝΕΝΑΣ.
    Μέχρι στιγμής ένας είναι αυτός που έχει κατεβάσει ταινία μου που υποτίθεται ότι είναι
    HD και είναι μεγάλη.Μπορώ εγώ τώρα να αφήσω το rapidshare που την συνδρομή μου
    την βγάζω από τους πόντους που παίρνω?
    Και κάτι ακόμα.αυτή τη στιγμή έχω 320gb στο rapidshare και όλα μου τα αρχεία δουλεύουν άψογα.στο netload πάρα πολλά αρχεία(όχι δικά μου)είναι χαλασμένα και τα οποία στο 99%των περιπτώσεων δεν φτιάχνονται.ένα αρχείο rar να είναι εκτός, βγαίνει όλο το αρχείο off.
    αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάτι πιο αξιόπιστο από το rapidshare και δεν είναι
    μόνο αυτός ο λόγος και δεν έχει ποτέ πρόβλημα με ταχύτητα download(εμείς μπορεί να έχουμε,το rapidshare όχι).ίσως να κόβει ταχύτητα από τους free user αλλά από αυτούς που πληρώνουν ποτέ.
    Εγω το εχω σχεδον ενα χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος Πραγματι βρισκεις αρχεια χαλασμενα.Μερικα φτιαχνονται αλλα το κυριοτερο ειναι οτι πολλες φορες τα βρισκεις σε mirror link(τα χαλασμενα ) οποτε σπανια μου βγηκε αρχειο off.Στειλε μου σε pm το site για να σε τιμησω

  9. #804
    Εγγραφή
    21-10-2003
    Περιοχή
    Στο κέλυφος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12220/830
    ISP
    HOL
    Router
    ΖΤΕ ZXHN H108N
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 27,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από l_satsok Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανονικα θα επρεπε να εχετε ηδη εγκαταλειψει ολοι σας το rs.
    μεσα σε μια νυχτα κυριολεκτικα,να το κλεισουν το μαγαζι γιατι ειναι αισχροι.
    αν δε βγαινουν αλλιως να το κλεισουν,
    δεν μπορει ομως να σ αφηνουν να κατεβασεις ποσοτητα που χωραει σε ενα dvd και να σου λενε οτι ειναι και πολυ

    οι χρεωσεις ειναι εξωφρενικες για γελοια ποσοτητα δεδομενων.
    τοχουνε ολοι παραχεσει με το συμπαθειο,20€ απο δω,αλλα 20 απο κει αλλα 20 παραπερα,και απο πανω να σε κοβουν στη μεση του κατεβασματος οταν συμπληρωθει το οριο,αει στον διαολο τελικα αιμορουφηχτρες.


    αλλα και παλι εμεις φταιμε,παντα οι κουτοι χρηστες,βλεπω σε ολα τα φορουμς να εξακολουθουν να
    τους χρησιμοποιουν.
    ξεκουτιαθειτε και αλλαχτε τους,σβηστε τους απο το χαρτη.
    ειμαστε παντα αξιοι της τυχης μας λοιπον
    .

    Προσυπογραφω.
    Ζούμε σε κοινωνία παρακμής & σήψης.
    Οι εταιρείες βυσσοδομούν στους γυάλινους πύργους τους για να μας αρπάξουν τα πορτοφόλια.
    Έξαρση, ανανέωση, μιμητισμός. Ω αγελαίοι ταγοί. Γιατί πρέπει διαρκώς να ανάγουμε τις ιδιοτροπίες κάποιων σε ανάγκες για όλους;
    Να "τρως" καλά & να "σκεπάζεσαι".


  10. #805
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Πλέον αν κατεβάζεις μεταξύ 3 το βράδυ και 11 το πρωί μπορείς να κατεβάσεις μέχρι 26GB τη μέρα. Μια χαρά είναι. Βέβαια οι ώρες είναι κάπως δύσκολες αλλά μπορείς να το προγραμματίσεις αν θες.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  11. #806
    Το avatar του μέλους shaq141a
    shaq141a Guest
    60 GB κατέβασα σήμερα από netload. Ακόμα ασχολειστε με το rapidshare?

  12. #807
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shaq141a Εμφάνιση μηνυμάτων
    60 GB κατέβασα σήμερα από netload. Ακόμα ασχολειστε με το rapidshare?
    Mπράβο, μπράβο συγχαρητήρια. Άντε να τα κατοστήσεις, να τα χιλιάσεις θα έλεγα.

  13. #808
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Τι τα κάνετε ρε παιδιά τόσα γίγκα? Πόσες μέρες ταινίες μπορείτε να βλέπετε έστω και high def? Εμένα το rapid μου φτάνει και τώρα τελευταία εάν θέλω να κατεβάσω κάτι μεγαλύτερο το βάζω το πρωί που έχει και καλές ταχύτητες και τρώει το 10% του ορίου.

  14. #809
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προσωπικά μου φτάνουν και μου περισσεύουν τα τωρινά όρια του Rapidshare.

    Δεν υπάρχει χρόνος να δούμε ή να ακούσουμε τόσο υλικό που υπάρχει πλέον στους σκληρούς μας δίσκους ή στα ράφια μας (dvd, cd).

    Με δουλειά, οικογένεια, μετακινήσεις, υποχρεώσεις κλπ. τι να προλάβει κάποιος ;

    Bέβαια, τα παραπάνω είναι καθαρά προσωπική άποψη, μακάρι να έχουν άφθονο χρόνο οι φίλοι και να μη πηγαίνει ούτε ένα GB "χαμένο".
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  15. #810
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skoupas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι τα κάνετε ρε παιδιά τόσα γίγκα? Πόσες μέρες ταινίες μπορείτε να βλέπετε έστω και high def? Εμένα το rapid μου φτάνει και τώρα τελευταία εάν θέλω να κατεβάσω κάτι μεγαλύτερο το βάζω το πρωί που έχει και καλές ταχύτητες και τρώει το 10% του ορίου.
    Σε αυτα που γραφεις το ενα αναιρει το αλλο.Μας λες τι να τα κανουμε τοσα GB αλλα τωρα που αλλαξαν τους ορους τους κατεβαζεις και κατι μεγαλυτερο.Αρα λοιπον ηθελες κατι παραπανω αλλα δεν μπορουσες να το παρεις παλιοτερα.Και αφου σου εφταναν τα συγκεκριμενα GB γιατι ξενυχτας η' ξυπνας το πρωι και βαζεις και κατεβαζεις
    Οσο για το ερωτημα σου Πόσες μέρες ταινίες μπορείτε να βλέπετε έστω και high def?
    Ακομα και μια ταινια να ηθελες επρεπε να περιμενεις τρεις μερες για να συμπληρωσεις τα GB και φυσικα να μην επαιρνες τιποτα αλλο.

Σελ. 54 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 3444495253545556596474 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέο Rapidshare, αλλαγές..
    Από tsavman στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 527
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-09, 23:38
  2. Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-08, 12:35
  3. Αρχείο txt, όρων χρήσης ιστοσελίδας.
    Από psaxtiri στο φόρουμ Web authoring, development & web design
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-06, 22:25

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας