Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 116
  1. #91
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο οσο ξερω ειναι και στο σταδιο της εφεσης. Καποιο νεοτερο δεν υπαρχει.
    Δεν έχει καν εκδικαστεί σε πρώτο βαθμό, οπότε προφανώς δεν μπορεί να είναι στο εφετείο.
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  2. #92
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Περιοχή
    Bologna, Italy
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Infostrada
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmakry Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ποσό που αναφέρεις είναι ράδιο - αρβύλα
    πιθανό, δε το έχω ψάξει το θέμα παρά μόνο ένα mail που κυκλοφόρησε μέσα σε προπτυχιακούς φοιτητές του ΕΑΠ και μου το δείξανε. παρ'όλα αυτά γιατί θεώρησα πως ίσως έκανα λάθος, με μια πρόχειρη αναζήτηση

    μια και περισσότεροι από 350 φοιτητές, προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί και απόφοιτοι, έχουν καταθέσει ομαδική αγωγή διεκδικώντας 16.000.000 ευρώ περίπου, και μάλιστα έντοκα, ενώ είναι βέβαιο ότι θα ακολουθήσουν και άλλες αγωγές.
    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=159526&cid=4

    anyway, από περιέργεια και μόνο ρώτησα για ένα υπαρκτό πρόβλημα που δεν είναι ράδιο αρβύλα

  3. #93
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmakry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει καν εκδικαστεί σε πρώτο βαθμό, οπότε προφανώς δεν μπορεί να είναι στο εφετείο.
    Εισαι σιγουρος για αυτο? Γιατι απο μια ανακοινωση που διαβασα στο eap-forums, ελεγαν οτι περιμενουν την έκδοση απόφασης από το Διοικητικό Εφετείο Πατρών.

    http://www.eap-forums.gr/modules.php...rder=0&thold=0
    "Life is what happens to you when you are busy making other plans." John Lennon







  4. #94
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από redfever7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιθανό, δε το έχω ψάξει το θέμα παρά μόνο ένα mail που κυκλοφόρησε μέσα σε προπτυχιακούς φοιτητές του ΕΑΠ και μου το δείξανε. παρ'όλα αυτά γιατί θεώρησα πως ίσως έκανα λάθος, με μια πρόχειρη αναζήτηση


    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=159526&cid=4

    anyway, από περιέργεια και μόνο ρώτησα για ένα υπαρκτό πρόβλημα που δεν είναι ράδιο αρβύλα
    Το ότι κάτι το γράφουν καθηγητές που έχουν συμφέρον να το υποσκάψουν, δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό. Η αγωγή αφορά το 1/10 του ποσού αυτού, με πιθανότητα να επιδικαστεί το μισό, δηλαδή το 1/20 του ποσού.

    ........Auto merged post: nmakry πρόσθεσε 1 λεπτά και 19 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι σιγουρος για αυτο? Γιατι απο μια ανακοινωση που διαβασα στο eap-forums, ελεγαν οτι περιμενουν την έκδοση απόφασης από το Διοικητικό Εφετείο Πατρών.

    http://www.eap-forums.gr/modules.php...rder=0&thold=0
    Το διοικητικό εφετείο γίνεται για την ακύρωση διοικητικής πράξης. Η αγωγή που ρώτησε ο φίλος, εκδικάζεται στο πρωτοδικείο. Είναι δύο εντελώς διαφορετικές δίκες σε δύο εντελώς διαφορετικά δικαστήρια...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nmakry : 03-08-10 στις 09:23. Αιτία: auto merged post
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  5. #95
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    εμένα μου έχει έρθει ένα εμαιλ απο το ΕΑΠ, απο τα μέλη ΔΕΠ της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του ΕΑΠ προς την Διοίκηση του ΕΑΠ και την ευρύτερη πανεπιστημιακή κοινότητα, με αφορμή την επικείμενη έκδοση απόφασης από το Διοικητικό Εφετείο Πατρών, που θέλει να περάσει το μήνυμα ότι εαν τελικά δικαιωθούν οι φοιτητές αυτό θαναι σοβαρό πλήγμα για το πανεπιστήμιο και το έργο του, και μπλα μπλα μπλα....

    Θεωρώ τελείως λάθος δημόσιο εκπαιδευτικό ίδρυμα, πανεπιστήμιο, να χρεώνει, και έχει χάρη που χρεώνει λιγότερο απο ότι άλλες σχολές. Βέβαια και άλλες σχολές των κανονικών πανεπιστημίων επίσης χρεώνουν για μεταπτυχιακά κυρίως. Πληρώνονται ή δεν πληρώνονται απο το δημόσιο οι καθηγητές αυτοί; Γιατί να χρεώνουν οι σχολές; Αλλιώς να γίνουν ιδιωτικά, και να ξέρουμε τι γίνεται...

  6. #96
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα μου έχει έρθει ένα εμαιλ απο το ΕΑΠ, απο τα μέλη ΔΕΠ της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών
    Τελικά το συγκεκριμένο κινδυνογράφημα μπορεί να αναγορευτεί με ευκολία ως το super spam μήνυμα της χρονιάς...
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  7. #97
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Η αλήθεια είναι ότι το διάβασα στα πεταχτά και δεν του έδωσα περισσότερη σημασία. Το κοιταξα ξανά τώρα που το λές για το αν πρόκειται για σπαμ, και είδα ότι ερχεται απο τον sender {kati}@eap.gr
    Για να έρχεται απο το domain τοy ΕΑΠ, εαν είναι spam θα πρέπει να το δούν οι διαχειριστές, ειδικά όταν κάτι τέτοιο πηγαίνει σε όλο τον κόσμο (πως ήξερε ο γράφων αυτός ότι τα aliases {κάτι}@list.eap.gr πανε σε όλο τονκόσμο; )

  8. #98
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι το διάβασα στα πεταχτά και δεν του έδωσα περισσότερη σημασία. Το κοιταξα ξανά τώρα που το λές για το αν πρόκειται για σπαμ, και είδα ότι ερχεται απο τον sender {kati}@eap.gr
    Για να έρχεται απο το domain τοy ΕΑΠ, εαν είναι spam θα πρέπει να το δούν οι διαχειριστές, ειδικά όταν κάτι τέτοιο πηγαίνει σε όλο τον κόσμο (πως ήξερε ο γράφων αυτός ότι τα aliases {κάτι}@list.eap.gr πανε σε όλο τονκόσμο; )
    Δεν είπα fake, αλλά spam: Μήνυμα που στέλνεται χωρίς άδεια του αποδέκτη κλπ κλπ κλπ
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  9. #99
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εμενα μου ειχε ερθει το σχετικο email, αλλα δεν του εδοσα και ιδιαιτερη σημασια.
    "Life is what happens to you when you are busy making other plans." John Lennon







  10. #100
    Εγγραφή
    03-12-2003
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.523
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    9.447 / 1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    SpeedTouch ST780WL
    SNR / Attn
    12.5(dB) / 25.5(dB)
    Εμένα δεν μου έχει έρθει κάτι τέτοιο.

  11. #101
    Εγγραφή
    03-12-2003
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.523
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    9.447 / 1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    SpeedTouch ST780WL
    SNR / Attn
    12.5(dB) / 25.5(dB)
    Πόσες θεματικές πήρατε φέτος;

  12. #102
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΕΧΑΙΝΑ
    Έχω κληρωθεί για την πληροφορική το έτος 2011-2012 και σκοπεύω να πάρω μόνο μια ενότητα την ΠΛΗ 10 , μπορείς σε παρακαλώ να με κατευθύνεις ή μα μου πείς που μπορώ να βω υλικό για τις γνώσεςι που απαιτούνται? έχω πάνω από 25 χρόνια απομακρυνθεί από τα "θρανία"

    π.χ. Προαπαιτούμενες γώσεςι σε μαθηματικά Λυκείου (βιβλία σημειώσεις κ.λπ.)
    εργασίες΄, ή θέματα που δίνονται στις εξετάσεις προκειμένου να μορφώσω γνώμη για το αντικείμενο και τον τρόπο που εξετάζεσαι.

    Ευχαριστώ
    Δημήτρης
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jzkor : 10-01-11 στις 20:07.

  13. #103
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από delphi
    Γεια χαρά, Anon.

    Είμαι συνάδελφος μαθηματικός, απόφοιτος από το Μαθηματικό του ΕΚΠΑ και μ' ενδιαφέρει κάποιο μεταπτυχιακό στην Πληροφορική.

    Ήθελα να σε ρωτήσω μερικά πράγματα για το Msc στα Πληροφοριακά συστήματα, εφώσον δεν σου καταναλώνω το χρόνο βέβαια. Γράφω κάποιες ερωτήσεις και γράψε μου ό,τι θέλεις.

    1. Κάθε θεματική ενότητα καλύπτεται από 1000 σελίδες βιβλιογραφία από τα έξτρα βιβλία; Δηλ. 4.000 σελίδες, είναι όλο το μεταπτυχιακό; Είναι τα πάντα, δηλ. και οι 4.000 σελίδες, εντός ύλης;
    για τον αριθμό των χιλίων σελίδων ανα θεματική ενότητα δεν ξέρω, δεν το μέτρησα, αλλά υπολόγισε 3-4 βιβλία του ΕΑΠ, άλλα τόσα απο έξω που ζητάνε οι καθηγητές, πιθανόν να θες και κάτι εξτρά εαν έχεις χρόνο να διαβάσεις. Δεν είναι όλα τα βιβλία απο την αρχή ως το τέλος η ύλη, κάποια κεφάλαια θαναι εκτός.

    2. Ποιά είναι η γενικότερη αίσθηση του φοιτητή που διαβάζει 'μόνος' του; Υπάρχει επαρκής υποστήριξη από τους καθηγητές; Τηρούνται όσα περιγράφονται σαν υποχρεώσεις καθηγητών (ν' απαντούν σ΄ όλα τα emails των φοιτητών εγκαίρως κλπ);
    Δυστυχώς εγώ αποτελώ εξαίρεση, γιατι είμαι και μαθηματικός και πληροφορικάριος με μακροχρόνεια εμπειρία. Τα μαθηματικά χρειάζονται, όσοι δεν γνωρίζουν αντιμετωπίζουν δυσκολίες, γιαυτό οι μαθηματικοί είναι ευνοημένοι. Εαν δε ξέρεις και απο προγραμματισμό και γενικά υπολογιστές είναι πιο βατά τα πράγματα. Η υποστήριξη είναι επαρκής, αλλά εξαρτάται απο τον εκάστοτε καθηγητή. Υπάρχουν υποδειγματικοί καθηγητές και άλλοι όχι τόσο. Βέβαια υπάρχει και η αξιολόγηση των καθηγητών απο τους φοιτητές, οπότε εαν δεν είναι καλοί, μπορείς να τους "θάψεις"

    3. Οι 10 ώρες μελέτης εβδομαδιαίως για κάθε Θ.Ε., που αναφέρει στην ιστοσελίδα του ΕΑΠ είναι ρεαλιστική εκτίμηση; Στο τμήμα πληροφορικής του ΕΚΠΑ π.χ., γράφουν ότι τα μεταπτυχιακά τους απευθύνονται σε φοιτητές που θα το έχουν σαν κύρια απασχόληση. Σαφώς αυτό δεν μπορεί να σημαίνει μόνο 10 ώρες διάβασμα εβδομαδιαίως. Αν το μεταπτυχιακό του ΕΑΠ είναι πιο δύσκολο, πόσες ώρες θα θέλει;
    Και πάλι έχει να κάνει με την πρωθυστέρα εμπειρία. Με πολύ εμπειρία απο προγραμματισμό και στην C, στις πρώτες ενότητες μου έτρωγε περίπου 20 ώρες η κάθε γραπτή εξέταση (το ελάχιστο διάβασμα που χρειαζόμουν και γράψιμο κώδικα, αποσφαλμάτωση, γράψιμο της εργασίας). Σε άλλους χρειάζονταν πολύ περισσότερη δουλειά. Το 10 ώρες την εβδομάδα μάλλον είναι το απόλυτο ελάχιστο, εκτός εξαιρέσεων. Και παλι, παρόλη την εμπειρία μου, σε πιο προχωρημένες ενότητες χρειάστηκα περισσότερη δουλειά.

    4. Τηρούνται τα 'δρακόντεια' μέτρα που περιγράφουν, στις εξετάσεις; Λίγο γραφικά μου φαίνονται.
    Δρακόντεια εννοούν, ότι δεν θα έρθει κάποιος άλλος στην θέση σου, δεν θα αντιγράψεις (απο διπλανο ή σκονάκι) και βασικά γιατί δεν προλαβαίνεις, βάζουν τόσα πολλά, που αν περιμένεις με σκονάκι ή με βοήθεια απο άλλους ακόμα και εαν γίνει, ζήτημα να βγάλεις βάση, και φυσικά δεν θα βοηθήσουν, ή ελάχιστα. Στην αρχή είναι πιο σκληροί, στην πρώτη και δεύτερη θεματική μετά είναι λίγο πιο χαλαρά, γιατί στην αρχή γίνεται το ξεσκαρτάρισμα (πάνω απο 50% σταματούν εκεί).

    5. Εκτός από την ηλικία, όλοι έχουν την ίδια πιθανότητα κλήρωσης;
    Ειναι με κλήρωση, και δεν παίζει τίποτα άλλο ρόλο, ούτε και η ηλικία.

    6. Τα Αγγλικά που θέλουν είναι Toefl;
    Αγγλικά καλά επιπέδου proficiency θέλουν στο MBA. Στο μεταπτυχιακό της πληροφορικής δεν χρειάζεται, αλλά καλό είναι να ξέρεις.

    7. Τα κύρια βιβλία του ΕΑΠ (που δεν είναι καλά όπως λένε ή πολύ περιληπτικά) παρέχονται δωρεάν;
    Δωρεάν, και έρχονται ταχυδρομικώς. Αλλοίμονο, 850 ευρώ η θεματική ενότητα κάνει.

    8. Το Msc έχει καλή ποιότητα σπουδών; H αγορά εργασίας και τα άλλα πανεπιστήμια εκτιμούν το μεταπτυχιακό που προσφέρει; Πάει κανείς για διδακτορικό π.χ. αφού έχει πάρει ένα Msc στο ΕΑΠ; Ανεξάρτητα που είναι αναγνωρισμένο ΑΕΙ.
    Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι είναι καλού επιπέδου, μιας και είμαι γνώστης του χώρου. Τώρα για τα άλλα δεν ξέρω, γνωρίζω όμως ότι έχουν και διδακτορικά στο ΕΑΠ και σε άλλα πανεπιστήμια απο απόφοιτους του ΕΑΠ και μάλιστα μου φαίνεται μια ερευνητής στο CERN είναι απο το ΕΑΠ.

    9. Σ' αυτό το μεταπτυχιακό, μαθαίνεις να γράφεις προγράμματα, προγραμματισμό δηλ.; Είναι δηλ. πιο πολύ προσανατολισμένο στο software (όπως θα μ' ενδιέφερε); Λίγα πράγματα έχει από hardware; Ο προγραμματισμός γίνεται σε C;
    Ο προγραμματισμός είναι απαραίτητος σε μια σπουδή computer science. Αλλά έχει και πολύ θεωρία. Ξεκινάς με C όπου εκεί υλοποιείς αλγόριθμους (θεωρία αλγορίθμων), στη ενότητα που αφορά ψηφιακό σχεδιασμό παίρνεις μια σοβαρή γεύση απο assembly (8085 δυστυχώς, μιλάμε για πολύ braindead για σημερινές καταστάσεις), και στη συνέχεια θα πέσεις και σε Java, PHP, SQL (στην σχεσιακή άλγεβρα και βάσεις δεδομένων). Οπότε παίρνεις μια καλή γεύση απο όλα, και μάλιστα με αρκετές απαιτήσεις. Ο προσανατολισμός ειναι μοιρασμένος, ίσως περισσότερο στο software, αλλά η 2η ενότητα (ΠΛΣ51) είναι βασικά hardware (ψηφιακός σχεδιασμός) καθώς και η ΠΛΣ60 (αρχιτεκτονική υπολογιστών)

    10. Το επέλεξες μόνο για τη διευκόλυνση της μη παρακολούθησης;
    Ναι, δεν μπορούσα διαφορετικά. Εαν δεν είχα οικογένεια (με 4 παιδιά παρακαλώ), και ναμαι και εργαζόμενος, θα προτιμούσα έναν κανονικό κύκλο μεταπτυχιακού να τελειώνω στα 2 χρόνια.

    Υπόψιν δεν είναι 4 ενότητες, αλλά 5. Η 5η είναι η διπλωματική.

  14. #104
    Εγγραφή
    28-05-2009
    Μηνύματα
    652
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vivodi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jzkor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κληρωθεί για την πληροφορική το έτος 2011-2012 και σκοπεύω να πάρω μόνο μια ενότητα την ΠΛΗ 10 , μπορείς σε παρακαλώ να με κατευθύνεις ή μα μου πείς που μπορώ να βω υλικό για τις γνώσεςι που απαιτούνται? έχω πάνω από 25 χρόνια απομακρυνθεί από τα "θρανία"

    π.χ. Προαπαιτούμενες γώσεςι σε μαθηματικά Λυκείου (βιβλία σημειώσεις κ.λπ.)
    εργασίες΄, ή θέματα που δίνονται στις εξετάσεις προκειμένου να μορφώσω γνώμη για το αντικείμενο και τον τρόπο που εξετάζεσαι.

    Ευχαριστώ
    Δημήτρης
    αν εισαι 50 χρονων οπως λες στο προφιλ σου , θα ηθελα να σε πληροφορησω οτι μαλλον διαλεξες το χειροτερο τμημα απο αποψη ευκολιας για να παρεις πτυχιο.

    αν το κανεις επειδη γουσταρεις προγραμματισμο κ.λ.π. ,do it , αλλα να θυμασαι ...σε προειδοποιησα

    υ.ς. o annon απο πανω τα λεει πολυ πολυ αναλυτικα , διαβασε τα για να παρεις μια γευση .

  15. #105
    Εγγραφή
    14-01-2009
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    στη ενότητα που αφορά ψηφιακό σχεδιασμό παίρνεις μια σοβαρή γεύση απο assembly (8085 δυστυχώς, μιλάμε για πολύ braindead για σημερινές καταστάσεις)
    Υπάρχει τέτοια έκδοση assembly; Ξέρω τις 8088 και 8086 για τους CISC.

Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ανοικτό Πανεπιστήμιο Πάτρας? ΔΜΥ?
    Από sculper στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-07, 18:10
  2. ADSL μόνο με ανοικτό τηλέφωνο
    Από feanor123 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-07, 16:00
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-06, 01:07
  4. Ανοικτό λογισμικό και δημόσιο
    Από pelasgian στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-06, 20:36
  5. Πληροφορίες για το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
    Από NoYmErOs στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-06, 07:39

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας