Σελ. 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 117
  1. #31
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    Greece-Salonika
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    (dB) / 18.5(dB)
    Όντας χρήστης linux, που είναι δωρεάν, και έχοντας δουλέψει και Vista για κάποιο χρονικό διάστημα,θα έλεγα ότι είμαστε επιεικείς με τα Vista...
    WWW = P(Ω) + R(χ)/2 + L(7)

  2. #32
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gagtzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντας χρήστης linux, που είναι δωρεάν, και έχοντας δουλέψει και Vista για κάποιο χρονικό διάστημα,θα έλεγα ότι είμαστε επιεικείς με τα Vista...
    Καλά το δωρεάν του linux τι το λες; Όλοι μας καταλαβαίνουμε πως αν κόστιζε θα είχες και γι'αυτό ανάλογη γνώμη μετά από "κάποιο χρονικό διάστημα" χρήσης.

  3. #33
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patentman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα τα υπολοιπα, περι του οτι δεν φταιει η Microsoft, ή το φταινε οι κατασκευαστες υλικου, οι προγραμματιστες/εταιριες λογισμικου, ο τυφωνας χαρυ, ο μπαμπης ο σουγιας, ο χαραλαμπης ο ομορφος ή η κατσικα του Μητσου εμενα σαν αγοραστη/χρηστη/αποδεκτη δεν με ενδιαφερει καθολου.
    Κακώς δεν σε ενδιαφέρει. Δηλαδή θα έπαιρνες το ρίσκο να επιλέξεις κατασκευαστή με κακή προϊστορία σε θέματα support;

    Εγώ θυμάμαι ότι όταν έβαλα τα XP για πρώτη φορά, είχα προβλήματα με scanner, κάρτα γραφικών και κάρτα ήχου. Το ότι δεν έπαιζαν δεν έφταιγε η Microsoft αλλά οι εταιρίες που προμηθεύουν τους βασικούς drivers. Δεν κάθεται η Microsoft να γράψει drivers για 50000 περιφερειακά. Οι κατασκευαστές είναι που προμηθεύουν τους drivers. Αν δεν παίζουν ή δεν βλέπουν το παλιό μου scanner φταίνει οι κατασκευαστές που έχουν EOL προϊόντα και δεν δίνουν drivers σωστούς ή καθόλου.

    Το θέμα είναι ότι είναι ΕΠΙΛΟΓΗ του καθενός αν θα αναβαθμίσει ή όχι. Η Microsoft δεν ανάγκασε κανέναν να αναβαθμίσει και παρέχει support και για Vista και για XP. Από εκεί και πέρα, ο κάθε χρήστης αποφασίζει. Γιατί να το ζαλίζουμε το θέμα;

  4. #34
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Microsoft δεν ανάγκασε κανέναν να αναβαθμίσει και παρέχει support και για Vista και για XP. Από εκεί και πέρα, ο κάθε χρήστης αποφασίζει. Γιατί να το ζαλίζουμε το θέμα;
    Σωστός!

  5. #35
    Εγγραφή
    10-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps-5Mbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Technicolor
    SNR / Attn
    5(dB) / 43(dB)
    Δεν είμαστε τελικοί χρήστες.. οι τελικοί χρήστες (χωρίς να θέλω να τους υποβιβάσω προσωπικά) πχ μπορεί να θέλουν να τρέξουν με έναν Pentium 133 τα Windows Vista..γίνεται αυτό? μην είμαστε παράλογοι..

    Το οτι έχουμε κολλήσει με τα XP είναι δουλειά ΠΑΛΙ της Microsoft που μπόρεσε και έφερε εις πέρας (με την πάροδο του χρόνου, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ Ή ΟΧΙ) αυτό το πολύ καλό λειτουργικό σε φάση να είναι σταθερότατο απο όλες τις απόψεις. Ε, έτσι γίνεται αυτή τη στιγμή με τα Vista.. απλά ΚΑΛΟΜΑΘΑΜΕ και δεν είμαστε σε θέση (μιλώντας όχι προσωπικά , αλλά για το σύνολο) να περιμένουμε να στρώσει..

    Όσο για το Linux, που προσωπικά δεν τρέφω καμμία αντιπάθεια..απλά δεν με ενδιαφέρει.. μιλάμε για μία εντελώς διαφορετική πλατφόρμα και δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης.. άλλος Θεός.. (και για να μην κρυβόμαστε και επειδή έχουμε διαβάσει και κάτι παραπάνω σχετικά με αυτή τη σύγκριση ως ΒΑΣΙΚΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΕΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.. ε.. και το Linux, και τις τρύπες του έχει.. και τα κενά του έχει...και την μη σταθερότητά του έχει..και όλα τα έχει.. για να μην νομίζουν κάποιοι πως όταν μιλάμε για Linux μιλάμε για super λειτουργικό..ΣΥΝ ΤΟΥ ΟΤΙ μιλάμε για OPEN SOURCE με ό,τι αυτό συνεπάγεται.. και ξέρουμε όλοι μας πολύ καλά..)

    Οι καιροί περνούν, τα λειτουργικά ανανεώνονται.. ώρα να ξεκολλήσουμε κι εμείς τα μυαλά μας και να είμαστε πιό ανοιχτόμυαλοι και όχι οπισθοδρομικοί και κολλημένοι με τη μπάλα..

  6. #36
    Εγγραφή
    12-04-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    εγω παιδια παντως απο εμπειρια λεω οτι τα καλυτερα ειναι τα 98 και τα xp και τα χειροτερα millenium και vista.και αυτο που με ενοχλει ειναι οτι μετα απο ενα σημειο θα καταργηθουν τα xp και δε θα μπορω να τα εχω αλλα ετσι ειναι εξελιξη

  7. #37
    Εγγραφή
    10-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps-5Mbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Technicolor
    SNR / Attn
    5(dB) / 43(dB)
    Τα XP θα παίζουν κανονικά.. updates δεν θα υπάρχουν..

    Πάντως όσων αφορά τα Windows 7, έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα.. (ειδικά μετά απο την εγκατάσταση της beta σε έναν υπολογιστή μου..) πάνε σφαίρα..

    Εγώ πάλι πιστεύω πως τα ME ήταν by far το χειρότερο λειτουργικό που έχει φτιάξει ποτέ η Microsoft..

  8. #38
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ultraxmode Εμφάνιση μηνυμάτων
    (...)(και για να μην κρυβόμαστε και επειδή έχουμε διαβάσει και κάτι παραπάνω σχετικά με αυτή τη σύγκριση ως ΒΑΣΙΚΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΕΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.. ε.. και το Linux, και τις τρύπες του έχει.. και τα κενά του έχει...και την μη σταθερότητά του έχει..και όλα τα έχει.. για να μην νομίζουν κάποιοι πως όταν μιλάμε για Linux μιλάμε για super λειτουργικό..ΣΥΝ ΤΟΥ ΟΤΙ μιλάμε για OPEN SOURCE με ό,τι αυτό συνεπάγεται.. και ξέρουμε όλοι μας πολύ καλά..)
    (...)
    Το «super» είναι πάντα σχετικό. Και αλίμονο αν λέει κάποιος ότι υπάρχει το τέλειο λειτουργικό, χωρίς τρύπες και bugs. Μπορείς όμως να μου εξηγήσεις τι συνεπάγεται το γεγονός ότι είναι open source;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ultraxmode Εμφάνιση μηνυμάτων
    (...)
    Εγώ πάλι πιστεύω πως τα ME ήταν by far το χειρότερο λειτουργικό που έχει φτιάξει ποτέ η Microsoft..
    Συμφωνώ. Μαζί με τα 98 άφησαν έναν μεγάλο κρατήρα στο home computing.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  9. #39
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Ασχετα απο την υπόλοιπη συζήτηση, επειδή είδα ανόμοιες συγκρίσεις (ρε παιδια, μην ακούω για λίνουξ εδώ, ναι ξέρουμε οτι είναι σταθερό αλλα κάθε πράγμα για τη δική του χρήση και με τον δικό του πυρήνα) για να λέμε και του στραβού το δίκιο, με τα XP κάποτε είχε αγανακτήσει η ψυχή μου να βλέπω BSOD και πολλά καλούδια... Με τα vista ultimate x64 που έχω ακούσει τοοοοοοοοοοσο θάψιμο, και τα έχω ζορίσει τρελά με συνεχή uninstall-reinstall προγραμμάτων γιατι εδώ και 3 μήνες δεν έχω δεί κρέμασμα η πτώση ταχύτητας η κάτι ανεξήγητο τέλος πάντων ; Μα ούτε μια φορά ; Ετσι για δείγμα ; να πω απο σπορ κανένα καντίλι για τον αγαπητο Βασιλάκη ;

    Αντίθετα πρέπει να είναι το πιο βράχος λειτουργικο που έχω βάλει ποτέ. Και δεν έβαλα τώρα, τα έχω δεί και ζήσει όλα τα win καλα να μαστε (και συμφωνω οτι τα ΜΕ είναι για κάψιμο και οτι πιο trash έχω δεί ποτε να βγάζει η "αγαπητη" εταιρια)

    Απλα κατα τη γνώμη μου τα βιστα πληρώνουν την εντελώς αρνητική προ SP1 εποχή τους. Ετσι πάει.. καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρα το όνομα.

    Οποτε ναί, στην παρούσα χρονική περίοδο είναι εντελώς χαζό να διαμαρτυρόμαστε για τα βίστα λέγοντας για μνήμη για το ένα για το άλλο, όταν πλέον το hardware που τα τρέχει καλά κοστίζει όσο τα σουβλάκια μιας βραδιάς champions league με 2 φίλους...

  10. #40
    Εγγραφή
    10-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps-5Mbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Technicolor
    SNR / Attn
    5(dB) / 43(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το «super» είναι πάντα σχετικό. Και αλίμονο αν λέει κάποιος ότι υπάρχει το τέλειο λειτουργικό, χωρίς τρύπες και bugs. Μπορείς όμως να μου εξηγήσεις τι συνεπάγεται το γεγονός ότι είναι open source;
    To οτι είναι open source εμένα (προσωπικά) μου αφήνει κενά ως προς την ασφάλεια διαφόρων λειτουργιών του.. (προσωπικά κ πάλι λέω.. ο καθένας με τα κολλήματά του..περισσότερο ψυχολογικά..ξέρω πως δεν υπάρχει εταιρία απο πίσω..)

    ........Auto merged post: ultraxmode πρόσθεσε 2 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε ναί, στην παρούσα χρονική περίοδο είναι εντελώς χαζό να διαμαρτυρόμαστε για τα βίστα λέγοντας για μνήμη για το ένα για το άλλο, όταν πλέον το hardware που τα τρέχει καλά κοστίζει όσο τα σουβλάκια μιας βραδιάς champions league με 2 φίλους...
    Σωστός.. Εδώ περάσαμε την περίοδο ανωριμότητας με τα ΧΡ που τότε το hardware ΚΟΣΤΙΖΕ..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ultraxmode : 28-01-09 στις 13:37. Αιτία: auto merged post

  11. #41
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Αφου λοιπον μιλαμε γενικα για την ιστορια των λειτουργικων που εχει δει το φως των οικιακων υπολογιστων τοτε θα πρεπει να δουμε πως ειναι τα πραγματα:

    α) τα win98 και τα ME ηταν τα μονα λειτουργικα συστηματα που παρειχαν οικιακη χρηση.
    Δηλαδη -> παιχνιδια, καρτες τηλεορασης, προγραμματα ripping, και χιλια αλλα δυο γρυω απο βιντεο, ηχο, εικονα και εκτυπωτες/σκανερ.
    Τα Win2000 δεν ηταν ποτε, ουδεποτε, οικιακο λειτουργικο, ασχετα οτι λιγο πριν εμφανιστουν τα XP δειλα -δειλα εκαναν την εμφανιση τους προγραμματα και drivers που αφορουσαν οτι χρησιμοποιουσε και ενας οικιακος χρηστης.
    Τα NT, εδω και αν δεν ηταν ουδεποτε.
    Το linux ηταν ανεπαρκεστατο, εως μηδενικο.
    Οποτε οσο και να θεωρουν το χειροτερο λειτουργικο που βγηκε ποτε οτι ηταν ειτε τα win98 ειτε τα ME παντα θα κανουν λαθος.
    Αυτα τα δυο ηταν τα μοναδικα, οποτε ειτε αρεσει ειτε δεν αρεσει σε καποιους αυτα ηταν τα καλυτερα της εποχης τους για εναν οικιακο χρηστη (καποιον που δεν παιζει απλα πασιεντζες, οπου η πασιεντζα δουλευει σε ολα).

    β) τα XP εδωσαν μια νεα διασταση στους οικιακους χρηστες.
    Εφεραν το NTFS (μεγαλο μεγεθος αρχειου), νεο DX τοσο για παιχνιδια, οσο και για βιντεο, περισσοτερη σταθεροτητα και πολλα που δεν μου ερχονται στο μυαλο μιας και σημερα τα θεωρω αυτονοητα.
    Με την παροδο του χρονου εφεραν και την ομογενοποιηση, πλεον ηξερες οτι το υλικο ή το λογισμικο που θα παρεις οτι θα παιζει σιγουρα με XP και πιθανον οχι με αλλο λειτουργικο. Σε αντιθεση με παλαιοτερα που δε ηξερες αν παιζει στα 98 ή στα ME ή στα 2000 και που δεν ηξερες αν προκειται στο μελλον να υποστηριχτει πανω σε καποιο απο τα τρια.
    Επιπλεον μπορουσαν να τρεξουν αξιοπρεπως σε μηχανηματα PIII 500 + 128MB και οχι να σερνονται ακομα και με 512MB μνημης...

    γ) Τα Vista δεν εφεραν κατι τοσο αξιολογο οπως εφεραν τα XP.
    Υποτιθεται οτι εφεραν περισσοτερη ασφαλεια.
    Βεβαια οταν με XP δεν εχεις προβλημα και απο την αλλη ακομα και στα "υπερ- ασφαλη" Vista βλεπεις καθε τοσο ανακοινωσεις υπολογιστων που εχουν δεχθει μαζικη επιθεση τοτε σαν τελικος χρηστης μονο να γελας σου ερχεται.


    Τωρα το γιατι δεν εχει υποστηριξη στις παλιες συσκευες δεν φταινε μονο οι κατασκευαστες.
    Θα μπορουσε να εχει μεσω εξομοιωσης -εδω τρεχεις ενα virtualization και εχεις υποστηριξη...
    Το θεμα ειναι θελουν;


    Σαν συνοψη: το νεο θα πρεπει να εχει οτι και το παλιο + προσθηκες.
    Αν δεν εχει αυτα τα δυο τοτε δεν ειναι καλυτερο, ειναι απλα νεοτερο.

    ........Auto merged post: Patentman πρόσθεσε 6 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ΥΓ. Καπου εκει το 2000 ετρεχα dual boot, ME + W2K SP2.
    Με το που βγηκαν τα XP εκανα triple boot, ME + W2K SP2 + XP (gold).
    Τα XP τα χρησιμοποιησα τελικα μονο οταν βγηκε το SP1 και εκτοτε σταματησα να χρησιμοποιω τα αλλα δυο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Patentman : 28-01-09 στις 18:28. Αιτία: auto merged post

  12. #42
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ultraxmode Εμφάνιση μηνυμάτων
    To οτι είναι open source εμένα (προσωπικά) μου αφήνει κενά ως προς την ασφάλεια διαφόρων λειτουργιών του.. (προσωπικά κ πάλι λέω.. ο καθένας με τα κολλήματά του..περισσότερο ψυχολογικά..ξέρω πως δεν υπάρχει εταιρία απο πίσω..)

    .
    Ξύπνα όσο είναι νωρίς...

  13. #43
    Εγγραφή
    10-12-2007
    Περιοχή
    λεπτοκαρυα-πιεριας
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
    Router
    speedTouch-530
    εγω νομιζω πως ειναι και λιγο θεμα τυχης,οσο ειχα xp στο pc εκανα τουλαχιστον 2-3 φορματ τον χρονο.Εδω και 15 μηνες που εβαλα τα vista εκανα φορματ πριν κατι ημερες,τρεχαν και τρεχουν απροβληματηστα και το πιο ωραιο αυτους τους 15 μηνες δεν ειδα ουτε μια φορα ΜΠΛΕ οθονη

  14. #44
    Εγγραφή
    17-01-2006
    Μηνύματα
    2.030
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    Πότε Πάνω / Πό
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakoskat Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω νομιζω πως ειναι και λιγο θεμα τυχης,οσο ειχα xp στο pc εκανα τουλαχιστον 2-3 φορματ τον χρονο.Εδω και 15 μηνες που εβαλα τα vista εκανα φορματ πριν κατι ημερες,τρεχαν και τρεχουν απροβληματηστα και το πιο ωραιο αυτους τους 15 μηνες δεν ειδα ουτε μια φορα ΜΠΛΕ οθονη
    Αυτό έχω παρατηρήσει και εγώ. Έχω 2 laptop ένα με vista και ένα με xp. Τα λαπτοπ αγράστηκαν σχεδόν ταυτόχρονα. Αυτό με τα χπ μετράει ήδη 3 φορματ. Αυτό με τα βίστα δεν έχει ξαναστηθεί.

    Το γιατί δε μπορώ να το εξηγήσω , αν και τους κάνω ακριβώς την ίδια χρήση..

    Ψυχολογικό είναι ρε γμτ;
    Sent From My Computer Using Firefox

  15. #45
    Εγγραφή
    10-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.079
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps-5Mbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Technicolor
    SNR / Attn
    5(dB) / 43(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξύπνα όσο είναι νωρίς...
    Eγώ ξύπνιος είμαι εδώ και καιρό.. εσύ όμως φαίνεται πως κοιμάσαι...και το χειρότερο..με παρωπίδες...

    Όταν ξυπνήσεις όμως, ίσως και να δείς τα ποσοστά παντοκρατωρίας της (ΑΚΡΙΒΗΣ) Microsoft με τις ("ΔΩΡΕΑΝ") εκδόσεις Linux.. στον κόσμο της Πληροφορικής ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ.. ξέρεις ε.. είναι γιατί το Linux είναι ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ και πάνω απ'όλά.. "δωρεάν".. α! και Open Source..

    PS : Πάντως είσαι τόσο σίγουρος για τον εαυτό σου που απαντάς με ένα ειρωνικό "Ξύπνα νωρίς" (το οποίο πήρες copy-paste απο την υπογραφή μου) και δεν μπαίνεις στη διαδικασία να εξηγήσεις τους λόγους.. για κοίτα λίγο την καινούργια υπογραφή..ίσως σε βοηθήσει πάλι..

Σελ. 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-08, 00:43
  2. ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ???
    Από gabiro στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-07, 23:36
  3. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-07, 19:32
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-05, 16:20
  5. Μήπως είμαστε όλοι Αμερικανάκια;
    Από PopManiac στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-05, 18:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας