Σελ. 1 από 23 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 345
  1. #1
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Επειδή, όπως φαίνεται κι από εδώ, υπάρχει πολύ ενδιαφέρον για την καινούργια συσκευή της Nokia, ανοίγω αυτό το thread ώστε να συζητάμε γι' αυτή.

    Και ξεκινάω:
    1. Themes που να παίζουν καλά χωρίς να δημιουργούν προβλήματα από που;
    2. Τίποτα καλά παιχνιδάκια για να περνάει η ώρα; Άλλες εφαρμογές, πουχου pdf reader για S60 5th edition βγήκε, όπως επίσης και το quickoffice;
    3. Κάποιος τρόπος για να παίζουμε ogg αρχεία, εκτός από τον ogg player, δεν υπάρχει, πουχου κάποιο codec για Symbian;

    ........Auto merged post: megahead13 πρόσθεσε 80 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Για το 2: Quickoffice και Adobe Reader τα κατέβασα και τα εγκατέστησα μέσα από το μενού της συσκευής! Έχουν όμως μια δοκιμαστική περίοδο χρήσης, οπότε πρέπει αργότερα να τις αγοράσεις (όπως και πολλές άλλες που εγκαθίστανται μέσα από το μενού της συσκευής)...

    Για το 3: Βρήκα αυτό: http://developer.symbian.com/main/do...ogg_vorbis.jsp Δε μου εγκαθίσταται όμως...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος megahead13 : 11-02-09 στις 05:04. Αιτία: auto merged post
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #2
    Εγγραφή
    02-01-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    sagem 1500g
    1. Τίποτα μέχρι στιγμής. Ειδικά με την αναβάθμιση όσα έπαιζαν, δεν παίζουν πια ή κάνουν προβλήματα
    2.Ναι ψάξε στις λήψεις
    3.δεν ξέρω

    EDIT: το βρήκες το δύο



    Και μια πληροφορία που θα μας χαροποιήσει όλους. Το πρόβλημα της σχισμής δεν είναι κάποιας βίδας αλλά της εκάστοτε πρόσοψης.Και επειδή οι προσόψεις αλλάζουν, άμα το πρόβλημα μεγαλώσει τότε με μια καινούργια πρόσοψη έχει λυθεί.

  3. #3
    Εγγραφή
    08-09-2006
    Περιοχή
    Γρεβενά
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    966
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΡΕΒΕΝΑ
    Καλημέρα φίλε μου megahead13, και αναφέρομαι σε εσένα μιας και είσαι ο δημιουργός του θέματος. Λόγω διαφόρων υποχρεώσεων, δεν μπόρεσα νωρίτερα να γράψω.
    Όσο για τα θέματα που ρωτάς, να σου πω ότι εγώ αυτή τη στιγμή έχω εγκατεστημένα γύρω στα 120. Σε αυτό το σημείο χρειάζεται προσοχή. Όταν τα δοκιμάζεις, να τα εγκαθιστάς στην κάρτα μνήμης, γιατί αν τα εγκαταστήσεις στην μνήμη του κινητού και σου κολλήσει το θέμα, πας για φορμάτ. Ενώ στην κάρτα μνήμης, σβήνεις το κινητό (αν δε σβήνει αλλιώς με βγάλσιμο της μπαταρίας), βγάζεις και την κάρτα μνήμης και όταν επανεκκινήσεις το κινητό, θα εκκινηθεί με το εξ ορισμού θέμα που έχει. Οπότε μετά έχεις τη δυνατότητα να το επεγκαταστήσεις το θέμα που σου δημιούργησε το πρόβλημα. Βέβαια όσα θέματα σου έχουν λειτουργήσει κανονικά, μπορείς να τα εγκαταστήσεις στη μνήμη του τηλεφώνου για γρηγορότερη προσπέλαση.
    Σε εμένα προσωπικά (είναι αδύνατον ήδη να δοκιμάσω όλα τα θέματα που έχω), δύο θέματα που το όνομά τους ξεκινούσαν με moon, μου δημιούργησαν φοβερά προβλήματα και τρόμαξα να τα απεγκαταστήσω. Μέχρι που μου έβγαζε και σφάλμα η απεγκατάστασή τους, και αναγκάστηκα να επανεκκινήσω τη συσκευή και να τα απεγκαταστήσω μέσω του pc suite. Βέβαια όλα καλά πλέον.
    Τα περισσότερα τα έχω κατεβάσει από εδώ και εδώ.
    Ελπίζω να βοήθησα.

  4. #4
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Μηνύματα
    396
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΕΥΚΑΔΑ
    Και γω το χαζευω το κινητακι....αλλα οχι για αμεση αγορα..σε κανα μηνα,και παραπανω..
    Αλλα εχω μια -δυο αποριουλες...Καταρχας,η πλοηγηση με χαρτες χρεωνεται οταν τη χρησιμοποιεις?Δηλαδή δουλευει και gprs χρεωση μαζι?Δεν ξερω αν η ερωτηση ειναι βλακεια..αλλα σε ενα κινητο πουχει φιλος χρεωνε οποτε εμπαινε...και στο Γερμανό είχα δει για ένα αλλο Νοκια που ελεγαν<<προσφορα 12 μηνες δωρεαν GPS πλοηγηση>>.Γιατι τι χρεωνει ωστε να δινει και δωρεαν?
    Απο WIFI πως παει?Γιατι και αλλα έχουν αλλα συνδεονται τραγικα..δεν ανοιγουν πολλες σελιδες κτλ...
    Αυτα προς το παρον....τα λεμε..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konsniper : 19-02-09 στις 04:31.
    Τα λέμε... http://geokon.blogspot.com/
    Blog σχολιασμού όλων των θεμάτων! Οτιδήποτε κινείται συλαμβάνεται και σχολιάζεται επ'αυτοφόρω!

  5. #5
    Εγγραφή
    02-01-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    sagem 1500g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konsniper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γω το χαζευω το κινητακι....αλλα οχι για αμεση αγορα..σε κανα μηνα,και παραπανω..
    Αλλα εχω μια -δυο αποριουλες...Καταρχας,η πλοηγηση με χαρτες χρεωνεται οταν τη χρησιμοποιεις?Δηλαδή δουλευει και gprs χρεωση μαζι?Δεν ξερω αν η ερωτηση ειναι βλακεια..αλλα σε ενα κινητο πουχει φιλος χρεωνε οποτε εμπαινε...και στο Γερμανό είχα δει για ένα αλλο Νοκια που ελεγαν<<προσφορα 12 μηνες δωρεαν GPS πλοηγηση>>.Γιατι τι χρεωνει ωστε να δινει και δωρεαν?
    Απο WIFI πως παει?Γιατι και αλλα έχουν αλλα συνδεονται τραγικα..δεν ανοιγουν πολλες σελιδες κτλ...
    Αυτα προς το παρον....τα λεμε..
    Υπάρχουν δύο χρεώσεις.
    Η μία είναι του A-gps μέσω gprs για να κλειδώνει πιο γρήγορα τους δορυφόρους, απενεργοποιείται εύκολα, και η άλλη είναι η άδεια χρήσης του προγράμματος πλοήγησης, βάζεις ένα σπασμένο.
    Προφανώς 12 μήνες εννοεί άδεια χρήσης του προγράμματος

    Απο wifi μια χαρά και από σερφάρισμα

  6. #6
    Εγγραφή
    03-12-2006
    Περιοχή
    Κοζανη
    Μηνύματα
    173
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΚΟΖΑΝΗ
    Router
    Pirelli
    Γενικα εσεις που το αγορασατε, μεινατε ευχαριστημενοι? Θα το προτεινατε για αγορα σε τριτους?
    Elminster in Myth Drannor!

  7. #7
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Μηνύματα
    396
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΕΥΚΑΔΑ
    ισως πρέπει να περάσει κανα διμηνο να ρολαρι το πραγμα...Να βελτιωσουν τα πρωτα κενα ποθ παντα υπαρχουν σε νεα κινητα..οσα κινητα εχω αγορασει με το ποθ βγηκαν..παντα κατι εβγαζαν μετα,,Ενω καποια που ταπηρα ενα χρονο μετα βγηκαν καλύτερα..Θα δείξει...Παντως φαινεται πολυ συμπαθητικο για την τιμή του.. Κοιταζα Σαμσουνγ που ειμαι φαν, και στ αιδια χαρακτηριστηκα ηταν πολυ πιο ακριβα..Λιγο καλυτερη καμερα ισως επρεπε ναχε..Αληθει απως παει απο φωτο και βιντεο?
    Τα λέμε... http://geokon.blogspot.com/
    Blog σχολιασμού όλων των θεμάτων! Οτιδήποτε κινείται συλαμβάνεται και σχολιάζεται επ'αυτοφόρω!

  8. #8
    Εγγραφή
    05-01-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.580
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35000/3000
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    TG788 / TP-LINK C7
    SNR / Attn
    10(dB) / 15.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από elminster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα εσεις που το αγορασατε, μεινατε ευχαριστημενοι? Θα το προτεινατε για αγορα σε τριτους?
    Και εγώ σου το προτείνω ανεπιφύλακτα. Αν δεν βιάζεσαι όμως περίμενε λίγο να λυθούν όλες οι παιδικές ασθένειες. Αν και με την v20 ουσιαστικά έχουν σχεδόν όλα λυθεί.

    Πρόσεξε αν το αγοράσεις να μην είναι παραεισαγωγής.
    مفاجأة

  9. #9
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Aς μας κανει και καποιος που το εχει ενα mini review

    Να δουμε και εμεις οι πτωχοι πως τα παει....

  10. #10
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ostvarivanje Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα φίλε μου megahead13, και αναφέρομαι σε εσένα μιας και είσαι ο δημιουργός του θέματος. Λόγω διαφόρων υποχρεώσεων, δεν μπόρεσα νωρίτερα να γράψω.
    Όσο για τα θέματα που ρωτάς, να σου πω ότι εγώ αυτή τη στιγμή έχω εγκατεστημένα γύρω στα 120. Σε αυτό το σημείο χρειάζεται προσοχή. Όταν τα δοκιμάζεις, να τα εγκαθιστάς στην κάρτα μνήμης, γιατί αν τα εγκαταστήσεις στην μνήμη του κινητού και σου κολλήσει το θέμα, πας για φορμάτ. Ενώ στην κάρτα μνήμης, σβήνεις το κινητό (αν δε σβήνει αλλιώς με βγάλσιμο της μπαταρίας), βγάζεις και την κάρτα μνήμης και όταν επανεκκινήσεις το κινητό, θα εκκινηθεί με το εξ ορισμού θέμα που έχει. Οπότε μετά έχεις τη δυνατότητα να το επεγκαταστήσεις το θέμα που σου δημιούργησε το πρόβλημα. Βέβαια όσα θέματα σου έχουν λειτουργήσει κανονικά, μπορείς να τα εγκαταστήσεις στη μνήμη του τηλεφώνου για γρηγορότερη προσπέλαση.
    Σε εμένα προσωπικά (είναι αδύνατον ήδη να δοκιμάσω όλα τα θέματα που έχω), δύο θέματα που το όνομά τους ξεκινούσαν με moon, μου δημιούργησαν φοβερά προβλήματα και τρόμαξα να τα απεγκαταστήσω. Μέχρι που μου έβγαζε και σφάλμα η απεγκατάστασή τους, και αναγκάστηκα να επανεκκινήσω τη συσκευή και να τα απεγκαταστήσω μέσω του pc suite. Βέβαια όλα καλά πλέον.
    Τα περισσότερα τα έχω κατεβάσει από εδώ και εδώ.
    Ελπίζω να βοήθησα.
    Ευχαριστώ πολύ για τις αναλυτικές πληροφορίες!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από elminster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα εσεις που το αγορασατε, μεινατε ευχαριστημενοι? Θα το προτεινατε για αγορα σε τριτους?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aς μας κανει και καποιος που το εχει ενα mini review

    Να δουμε και εμεις οι πτωχοι πως τα παει....
    Προσωπικά ίσως να μη μιλήσω αντικειμενικά, καθ' ότι είναι η πρώτη μου Symbian συσκευή, αλλά και η πρώτη συσκευή που έχω με οθόνη αφής (γενικά δεν αλλάζω συχνά κινητά, το προηγούμενο το είχα κοντά 4 χρόνια). Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η οθόνη αφής κυριολεκτικά μου έχει λύσει τα χέρια!!! Επίσης έπαψα πια να κουβαλάω και κινητό και mp3 player και φωτογραφική (όταν τη χρειάζομαι). Η ποιότητα ήχου του είναι φοβερή για τέτοια συσκευή, τόσο από τα ενσωματωμένα ηχεία, όσο και από τα ακουστικά. Για το δεύτερο να πω πως δε χρησιμοποιώ τα μαμά ακουστικά, αλλά κάποια AKG κλειστού τύπου που έχω εδώ και χρόνια. Η απόδοσή τους είναι το ίδιο καλή, όπως και στο iRiver H340 που με υπηρετεί πιστά εδώ και 3-4 χρόνια (παρεμπιπτόντως από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτέ). Οπότε από ήχο πάμε καλά, από το λειτουργικό/οθόνη αφής γενικότερα πάμε καλά, από φωτογραφία και βίντεο, όμως; Αν κι έχω δει κινητά να τραβάνε πολύ καλύτερες φωτογραφίες και βίντεο από το 5800, δε θα πω ότι είναι τόσο άσχημα τα πράγματα κι εδώ, μια και πολλοί διαμαρτύρονται γι' αυτό τον τομέα. Για παράδειγμα σε συναυλία που πήγα τις προάλλες ήταν σχετικά καλές οι φωτό και κάπως καλύτερα τα βίντεο. Για τέτοια συσκευή πάντως και για το χαμηλό φωτισμό που υπήρχε δεν έχω παράπονο. Σε κανονικό φωτισμό τα πάει καλά πάντως. Φυσικά δε θα τράβαγα με αυτό τις φωτογραφίες των διακοπών μου για παράδειγμα, αλλά για μια περίπτωση, όπως αυτή που ανέφερα, είναι πάνω από το μέσο όρο της κατηγορίας κατά την άποψή μου. Α! Ξέχασα να πω για το GPS και για το wifi. Με το Nokia Maps είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μια χαρά κάνει τη δουλειά του, τουλάχιστον εδώ στο UK. Και για Ελλάδα καλά πρέπει να είναι, αν και οι χάρτες για τη χώρα μας πρέπει να θέλουν ακόμα βελτίωση, από το λίγο που είδα. Δε νομίζω να συγκρίνονται ακόμα με τους χάρτες του Destinator ή του Garmin. Τέλος, το wifi και o browser: Καλός θα έλεγα και με υποστήριξη flash, αλλά μην περιμένετε και πολλά, πολλά σε τόσο μικρή οθόνη! Για κάτι στα γρήγορα άμα είσαι στο δρόμο (πχ, κάνα mail) καλά είναι...

    Γενικά πολύ ευχαριστημένος! Του έχω βάλει και κάτι εφαρμογούλες και είμαι εντάξει! Το προτείνω ανεπιφύλακτα, αν και θα έλεγα να περιμένετε όσοι θέλετε να το αγοράσετε, ώστε να έρθει καμιά καινούργια παρτίδα και να γλυτώσετε και από τις παραεισαγωγές (ειδικά σε αυτό προσοχή παίδες).

    Όσοι το έχουν ήδη ή πρόκειται να το αποκτήσουν, ας ξεκινήσουν από εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228724
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  11. #11
    Εγγραφή
    05-01-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.580
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35000/3000
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    TG788 / TP-LINK C7
    SNR / Attn
    10(dB) / 15.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να προσθέσω και εγώ μερικά πράγματα!

    Σε ό,τι αφορά την διάρκεια της μπαταρίας του θα αναφέρω ότι το δικό μου κρατάει 2 μέρες και κάτι περίπου με 1 ώρα τηλέφωνα την ημέρα και κανένα μισάωρο browsing, μια ώρα μουσική και ραδιόφωνο, καθόλου φωτογραφίες και βίντεο,κάπου κάπου ελάχιστο gps. Να σημειώσω ότι δεν το κλείνω το βράδυ και χρησιμοποιώ ακουστικό bluetooth.

    Μου αρέσει πάρα πολύ η οθόνη του. Η ανάλυση είναι πάρα πολύ καλή και δεν έχω κανένα πρόβλημα από την απόκρισή της.

    Στο θέμα του λειτουργικού τώρα! Χρησιμοποιώ κινητά με λειτουργικό symbian εδώ και 4 χρόνια. Η μετάβαση στην 5th edition ήταν απόλυτα ομαλή. Το περιβάλλον είναι γνωστό σε όσους έχουν χρησιμοποιήσει κινητό symbian ξανά και δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα αλλά και καινούργιοι χρήστες το ίδιο.

    Τα πάντα γίνονται με τα δάκτυλα του χεριού και η γραφίδα δεν χρειάζεται. Περιμένω να βγουν και οι εκδόσεις touch για όλα τα προγράμματα που χρησιμοποιούσα και θα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

    Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

    ΥΓ. Να σημειώσω ότι η nokia ανακοίνωσε και την δημιουργία appstore, με το όνομα ovi store, που θα ξεκινήσει την λειτουργία του τον Μάιο.

    Gordito ζήλεψα το avatar σου και έβαλα και εγώ τον θρύλο!!
    مفاجأة

  12. #12
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Eτσι πρεπει!

    Hey, Marcy, what's holding the towel up?

  13. #13
    Εγγραφή
    28-06-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    Router
    Siemens SL2-141
    Η απόκριση στην αφή πως σας φαίνεται εσάς που το έχετε ή το έχετε δοκιμάσει? Είναι γρήγορο?

  14. #14
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Μια χαρά είναι. Με τη γραφίδα ειδικά είναι άψογο, με τα δάχτυλα ίσως να σου πάρει μερικές μέρες μέχρι να συνηθίσεις. Και με την τελευταία έκδοση του firmware τα παιδιά στο myphone.gr λένε πως έχει βελτιωθεί αισθητά (για το δικό μου βρετανικό product code ακόμα δεν έχει βγει, οπότε δε μπορώ να ξέρω αν πράγματι είναι έτσι).
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  15. #15
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μου το έδωσαν χθες ως δώρο.

    Έχω μείνει έκπληκτος από την άριστη απόδοση ηχείων και ακουστικών ενώ η οθόνη αφής ανταποκρίνεται αρκετά καλά.

    Η αυτόματη περιστροφή της οθόνης καθυστερεί λίγο αλλά όχι σε εκνευριστικό βαθμό.

    Ευχάριστο γεγονός η ύπαρξη κάρτας μνήμης 8GB.

    Το έχει άλλος κανείς;

Σελ. 1 από 23 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 229
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-09, 21:28
  2. NOKIA 5800
    Από AGGANIS στο φόρουμ Ζήτηση
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-09, 18:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας