Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 22
  1. #1
    Εγγραφή
    07-11-2003
    Περιοχή
    Βούλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΒΟΥΛΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9.2(dB)
    Χαίρετε.

    Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά :

    1) Πηγαίνω στο site του ΟΤΕ και μου προτείνει το modem ANKO ADSL MODEM SPEEDTOUCH HOME I. Για να καταλάβω, το συγκεκριμένο modem για να δυνδεθείς τον υπολογιστή χρειάζεται οπωσδήποτε κάρτα Ethernet ; Και αν ναι, ποια κάρτα Ethernet αξίζει να βάλω και πόσο περίπου κοστίζει ;

    2) Το ΙΡ που σου δίνουν, αλλάζει ή όχι ; Γιατί σε κάποια site ISPs που επισκέφτηκα, δεν είδα τίποτε σχετικό.

    Sorry αν οι απορίες ακούγονται χαζές, αλλά αν και ασχολούμαι περί τα 8 χρόνια με τους υπολογιστές, είναι η πρώτη μου επαφή με το DSL.

    Thanks. :o

  2. #2
    Εγγραφή
    22-10-2003
    Περιοχή
    Αμαλιάδα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Αυτό της NOVA!
    Path Level
    Fastpath
    1) Πηγαίνω στο site του ΟΤΕ και μου προτείνει το modem ANKO ADSL MODEM SPEEDTOUCH HOME I. Για να καταλάβω, το συγκεκριμένο modem για να δυνδεθείς τον υπολογιστή χρειάζεται οπωσδήποτε κάρτα Ethernet ; Και αν ναι, ποια κάρτα Ethernet αξίζει να βάλω και πόσο περίπου κοστίζει ;
    Λοιπόν.. Πρώτον πρέπει να σου βγάζει στο site 2 modem speedtouch, ένα με θύρα USB και ένα με θύρα για Ethernet! Βασικά εγώ προτίμησα το δεύτερο για να καταλαμβάνει όσο το δυνατό λιγότερους πόρους συστήματος! Και μέχρι στιγμής μια χαρά είναι.. Αν θές πιο πολλές πληροφορίες πήγαινε στο site της alcatel και κοίτα.. (Απορώ γιατί το γράφουνε ANKO στην σελίδα του oteshop...)!

    Εγώ έχω 2 κάρτες, γιατί έχω και lan, θα σου πρότεινα 3com ή Realtek!
    Και προτίμησε να είναι plug & play αν τελικά πάρεις!

    2) Το ΙΡ που σου δίνουν, αλλάζει ή όχι ; Γιατί σε κάποια site ISPs που επισκέφτηκα, δεν είδα τίποτε σχετικό.
    Και φυσικά αλλάζει όταν αποσυνδεθείς.. μονο στο static παραμένει ίδιο!

  3. #3
    Εγγραφή
    07-11-2003
    Περιοχή
    Βούλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΒΟΥΛΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9.2(dB)
    Ευχαριστώ για την απάντηση τέτοια ώρα.

    Μου βγάζει μόνο ένα modem αυτό με την Ethernet θύρα. Και έχω αρχίσει να προβληματίζομαι σχετικά με την ασφάλεια γιατί το συγκεκριμένο modem δεν διαθέτει hardware-firewall και αν θέλω κάποιο modem που να έχει, θα πρέπει να το αγοράσω και να κάνω την εγκατάσταση μόνος μου, αφού δεν το προσφέρει ο ΟΤΕ. Και επειδή είμαι εντελώς νέος στο ADSL, μάλλον θα τα βρω μπαστούνια στην εγκατάσταση.

    Και σχετικά με τη δεύτερη απάντησή σου, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς λέγοντας "όταν αποσυνδεθείς"... Το ADSL δεν είναι always-on ? (μπορεί να ακούγεται ηλίθια η ερώτηση, αλλά είπαμε, είμαι εντελώς noob)

  4. #4
    Εγγραφή
    22-10-2003
    Περιοχή
    Αμαλιάδα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Αυτό της NOVA!
    Path Level
    Fastpath
    Και έχω αρχίσει να προβληματίζομαι σχετικά με την ασφάλεια γιατί το συγκεκριμένο modem δεν διαθέτει hardware-firewall και αν θέλω κάποιο modem που να έχει, θα πρέπει να το αγοράσω και να κάνω την εγκατάσταση μόνος μου, αφού δεν το προσφέρει ο ΟΤΕ. Και επειδή είμαι εντελώς νέος στο ADSL, μάλλον θα τα βρω μπαστούνια στην εγκατάσταση.
    NA το κάνεις τι το hardware-firewall?? Καμια υπηρεσία είσαι και νομίζεις ότι
    θα στην πέσουν οι crackers? lol.. Το Zone Alarm μια χαρά είναι!! Δεν χρειάζεσαι hardware-firewall!!! (καλό είναι βέβαια.. αλλά αφου δεν έχουμε χρήμα... )!

    θα πρέπει να το αγοράσω και να κάνω την εγκατάσταση μόνος μου, αφού δεν το προσφέρει ο ΟΤΕ
    Μα και απο τον ΟΤΕ αυτό να πάρεις γιατί να δώσεις 50 ευρώ επιπλέον?
    Εμένα ήρθαν οι τεχνικοί, μου έφεραν το modem, μου έφτιαξαν το splitter και έφυγαν! Σου έιναι δύσκολο να βάλεις το καλώδιο στο μόντεμ και στην κάρτα δικτύου? Οι άλλες ρυθμίσεις γίνονται με την καθοδήγηση του εκάστοτε ISP!!! Οπότε.. Don't Worry!!!

    Και σχετικά με τη δεύτερη απάντησή σου, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς λέγοντας "όταν αποσυνδεθείς"... Το ADSL δεν είναι always-on ?
    Και φυσικά είναι.. Αλλά προφανώς δεν θα πάρεις dynamic απο κάποιον ISP? Όταν λοιπόν για οποιοδήποτε λόγο αποσυνδεθείς.. λόγω ότι κόπηκε το ρεύμα, λόγω ότι μπλά μπλά μπλά... Τότε εάν κάποιος άλλος έχει συνδεθεί πρίν ΞΑΝΑ συνδεθείς εσύ.. πέρνει αυτός το ΙP σου και εσύ καινούργιο.. (Κάθε IP = Και Μόντεμ!) [Αν δεν κάνω λάθος δηλαδή.. αναλογία 1:1 δεν είναι..?]

  5. #5
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    Hotel DSLAM
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    303
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8mbit ON 8mbit OTE/CONNEX
    ISP
    Οn & OTE
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Linksys / Pirelli ON
    Αν εχεις ενα υπολογιστή και θέλεις να συνδεσεις μόνο αυτόν στο δίκτυο με ADSL δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στην εγκατάσταση όλων των παρελκομένων.

    Καλό θα είναι να αγοράσεις ενα μοντεμ σκέτο με τίποτε τρελλά πράγματα αφού μπορεί σε κάνα χρόνο να εχουν αλλάξει και να εχουν βγεί άλλα μοντέλα καλίτερα και φθηνότερα. Μην δώσεις τρελα λεφτά για hardware firewalls etc δεν τα χρειάζεσαι. Ενα Zone Alarm, ή ακόμα καλιτερα ενα Norton Internet Security θα σε παει καλά. Αν θές να δικτυωσεις την σύνδεση και να την μοιράζεσαι με άλλους υπολογιστές στο σπίτι σου ή στο γραφείο σου, τότε υπάρχει η λύση του μοντεμ/ρουτερ, αλλά και εδώ μπορείς να το παρακάμψεις απλά με ένα φθηνο hub ή ακόμα καλίτερα με switch.

    Εγώ εχω βάλει το switch με 5 πόρτες σε ενα τοπικο υποτυπώδες LAN, και εκέι πατάει το μοντεμ της SIEMENS που μου έφερε ο ΟΤΕ, και αλλοι δύο υπολογιστές (Ενα Λαπτοπ και ενα δευτερο μπουρδελομηχάνημα για δοκιμες κλπ κλπ).

    Στον κεντρικό υπολογιστή τρέχω το Winproxy (300κb προγραμμα) που σου δίνει ιντερνετ access σε μικρό δίκτυο. Οποιο μηχάνημα ζητήσει internet access το winproxy ανοίγει την σύνδεση ή αν η γραμμή είναι μόνιμα ανοικτή απλά πατάει επάνω σε αυτή.

    Τώρα όσο αφορά την σύνδεση του μοντεμ και του splitter έιναι η πιό απλη δουλειά και δυστυχώς εδωσα σαν "λαμακας" τα 50€ στον τύπο που ήρθε απο τον ΟΤΕ. Αγοράζεις ενα μπιστολάκι που καρφώνει τα πριζάκια τα RJ-11 και φτιάχνεις τα 2-3 βισματα που θες. Ενα που μπαίνει στο σπλιτερ που φέρνει την γραμμή του ΟΤΕ, άλλο ένα που πάει την γραμμή στις συσκευες (PSTN) ή στο ΝΕΤΜΟD (ISDN) και το άλλο που την πάει στο μοντεμ σου.

    Dream_GR

  6. #6
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    εγω σου προτεινω να αποφυγεις την εγκατασταση του πΟΤΕ καθως δεν σου κανουν τιποτα και αμα χρειαστεις βοηθεια εμεις θα σε βοηθησουμε
    αλλα τον πΟΤΕ δεν τον χρειαζεσαι για εγκατασταση .σκεψου αυτο
    50 ευρω ενεργοποιηση 25 ευρω το παγιο(το διμηνο 50 )
    το modem ποσο στο καλο κανει δεν ξερω
    και 50 εθρο η εγκατασταση ... παρι το μεροκαματο !
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  7. #7
    Εγγραφή
    07-11-2003
    Περιοχή
    Βούλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΒΟΥΛΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9.2(dB)
    Μάλλον θα τον παρακάμψω τελικά τον ΟΤΕ μάγκες, αν όλα είναι τόσο εύκολα όσο μου λέτε... Θα σας κρατάω ενήμερους για οποιαδήποτε προβλήματα. Να'στε καλά...

    Παρεπιπτώντως, το modem που μου προτείνει ο ΟΤΕ να το πάρω ή να αγοράσω κάποιο άλλο ?

  8. #8
    Εγγραφή
    22-10-2003
    Περιοχή
    Αμαλιάδα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Αυτό της NOVA!
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dream_GR
    Τώρα όσο αφορά την σύνδεση του μοντεμ και του splitter έιναι η πιό απλη δουλειά και δυστυχώς εδωσα σαν "λαμακας" τα 50€ στον τύπο που ήρθε απο τον ΟΤΕ. Αγοράζεις ενα μπιστολάκι που καρφώνει τα πριζάκια τα RJ-11 και φτιάχνεις τα 2-3 βισματα που θες. Ενα που μπαίνει στο σπλιτερ που φέρνει την γραμμή του ΟΤΕ, άλλο ένα που πάει την γραμμή στις συσκευες (PSTN) ή στο ΝΕΤΜΟD (ISDN) και το άλλο που την πάει στο μοντεμ σου.
    Dream_GR
    dream_GR Το τέλος εγκατάστασης αφορά αποκλειστικά την σύνδεση του modem στο PC!!! Εμένα ήρθαν οι τεχνικοί του πΟΤΕ, μου έφτιαξαν το spliter, δοκίμασαν άν δουλεύει.. Και με ρώτησαν εάν έχω πεί για εγκατάσταση μόνος μου.. Απαντάω Θετικά και έφυγαν!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iparout
    Παρεπιπτώντως, το modem που μου προτείνει ο ΟΤΕ να το πάρω ή να αγοράσω κάποιο άλλο ?
    Μια χαρά είναι και άλλο να πάρεις ίδιες ταχύτητες θα έχεις!! Εγώ έχω ακριβώς το ίδιο!

  9. #9
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    Hotel DSLAM
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    303
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8mbit ON 8mbit OTE/CONNEX
    ISP
    Οn & OTE
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Linksys / Pirelli ON
    50 ευρω ενεργοποιηση 25 ευρω το παγιο(το διμηνο 50 )
    το modem ποσο στο καλο κανει δεν ξερω
    και 50 εθρο η εγκατασταση ... παρι το μεροκαματο !
    γαματα με μεγάλα ΓΡΑΜΜΑΤΑ. 100 τα ΤΕΛΗ, 54 τα πρώτα παγια, 100 το μοντεμ, και βαλε και τα 500+ του Provider, πας αυτόματα στα 750+ ευρόπουλα και είσαι τυχερός αν μείνεις εκεί. αν πάς και για κανα ρουτερ, κανα switch και κανενα σοφτγουεαρ τοιχο-φωτιάς τα έφτασες τα χίλια!!!!

    ΔΗΛΑΔΗ οτι δωσεις θα πάρεις.... θες να τρλεχεις με Χιλια πλήρωσε πρώτα τα χίλια€!!!!!!

    Dream_GR

  10. #10
    Εγγραφή
    22-02-2003
    Περιοχή
    Πατρα
    Μηνύματα
    761
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    dream_GR Το τέλος εγκατάστασης αφορά αποκλειστικά την σύνδεση του modem στο PC!!! Εμένα ήρθαν οι τεχνικοί του πΟΤΕ, μου έφτιαξαν το spliter, δοκίμασαν άν δουλεύει.. Και με ρώτησαν εάν έχω πεί για εγκατάσταση μόνος μου.. Απαντάω Θετικά και έφυγαν!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iparout
    Παρεπιπτώντως, το modem που μου προτείνει ο ΟΤΕ να το πάρω ή να αγοράσω κάποιο άλλο ?
    Μια χαρά είναι και άλλο να πάρεις ίδιες ταχύτητες θα έχεις!! Εγώ έχω ακριβώς το ίδιο!

    poly parajeno giati emeis poy eixame pei gia egkatastash to mono poy kanane htan na baloyn to spliter kai na tsekaroyn me diko toys logariasmo an doyleyei, kai bebaia den to settaran stis anagkes moy, kai bebaia den to ebalan pano sto lan moy.
    Tvra oson afora to jetski, isos gia xrhsh enos pc na einai arketo, egv pantos mexri stigmhs sto lan poy to exo, exv dei oyk oliga kolhmata , eidika an toy anoijeis pola connection ta ftynei kanonika, den jero ti empeiries kai ti xrhsh kanoyn osoi lene oti to jetski einai mia xara, pantos egv oti sxedon problhma eixa akoysei to exv brei mprosta moy.

  11. #11
    Εγγραφή
    20-10-2003
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    @Oakenfold_: Realtek! Άκου Realtek! Πού τις θυμήθηκες αυτές!!! Μην τις βγάλουμε και καλές κάρτες τώρα, μην τρελαθούμε... 3com και Intel για επαγγελματική χρήση είναι άψογες. Για την αναλογία που λες, είναι όντως 1:1.

    @iparout: To Alcatel SpeedTouch Home (για PSTN) αναβαθμίζεται πολύ εύκολα σε Pro και σε 510 (που το 510 έχει hardware firewall). Δες οδηγίες στο http://howto.shadow.gr κι αν έχεις απορίες feel free to ask. Προσωπική μου γνώμη είναι πως μετά τις αναβαθμίσεις γίνεται ένα πολύ αξιόλογο modem/router.

    @dream_GR: Όχι τα software firewalls με τα hardware δεν κάνουν την ίδια δουλειά, ούτε και μπορούν να συγκριθούν. Πέρα από την κατανάλωση πόρων και από το ότι τα software firewalls τύπου Zone Alarm έχουν καταντήσει εξαιρετικά σπαστικά με το να σε ρωτάνε όλη την ώρα ακόμη και για DNS requests, παρέχουν μόνο τοπική ασφάλεια. Αν έχεις LAN όπως εσύ και θέλεις firewall σε όλα τα τερματικά σου ή θα πρέπει να βάλεις software firewall σε ένα PC always on και να το χρησιμοποιείς ως gateway με το modem bridged, ή να καταφύγεις σε hardware firewall που έχουν πολλά ADSL modem/routers της αγοράς και με πολύ λίγα χρήματα. Επίσης για το Winproxy που χρησιμοποιείς, σκέψου να χρησιμοποιήσεις καλύτερα το ICS που είναι ενσωματωμένο σε όλα τα Windows από τα 98SE και ύστερα ή αν έχεις πολύ advanced απαιτήσεις το Winroute (www.kerio.com) που είναι ένας αξιόλογος software router.

    @Slay: Δεν μίλησε κανείς για jetski...
    ...in a world without fences... who needs gates?...

  12. #12
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    Hotel DSLAM
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    303
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8mbit ON 8mbit OTE/CONNEX
    ISP
    Οn & OTE
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Linksys / Pirelli ON
    Επίσης για το Winproxy που χρησιμοποιείς, σκέψου να χρησιμοποιήσεις καλύτερα το ICS που είναι ενσωματωμένο σε όλα τα Windows από τα 98SE και ύστερα ή αν έχεις πολύ advanced απαιτήσεις το Winroute (www.kerio.com) που είναι ένας αξιόλογος software router.
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά 1) δεν είμαι αλγουειζ ΟΝ, και 2) σκέφτομαι να πάρω ένα router/firewall σε μία φθηνή σχετικά συσκευή (170€) για να εχω πρόσβαση στο ιντερνετ χωρίς κανένα PC να πρέπει έιναι ανοικτό. Βλέπεις πέρα απο τα PC και το ιντερνετ, εχω ένα δορυφορικό δέκτη που εχει LAN (Dreambox, εξ'ού και το nickname μου!!!) και μπορέι να κατεβάζει updates και κλειδιά απο το WEB. Ετσι θέλω να μπορεί ο δέκτης να μπαίνει μόνος του στο διαδίκτυο αλλά και να εχει ενα firewall ωστε να μην είναι ξεφραγο αμπέλι, και των γαζώσουν οι πυροβολημένοι!!!!

    To winproxy είναι Spaseware οπότε μου κάνει και μου παρακάνει!!!!

    Dream_GR

  13. #13
    Εγγραφή
    07-11-2003
    Περιοχή
    Βούλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΒΟΥΛΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από erebus
    @iparout: To Alcatel SpeedTouch Home (για PSTN) αναβαθμίζεται πολύ εύκολα σε Pro και σε 510 (που το 510 έχει hardware firewall). Δες οδηγίες στο http://howto.shadow.gr κι αν έχεις απορίες feel free to ask. Προσωπική μου γνώμη είναι πως μετά τις αναβαθμίσεις γίνεται ένα πολύ αξιόλογο modem/router.
    Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο σε αυτό που λες, απλά να διευκρινήσω ότι η γραμμή που έχω τώρα είναι ISDN.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dream_GR
    γαματα με μεγάλα ΓΡΑΜΜΑΤΑ. 100 τα ΤΕΛΗ, 54 τα πρώτα παγια, 100 το μοντεμ, και βαλε και τα 500+ του Provider, πας αυτόματα στα 750+ ευρόπουλα και είσαι τυχερός αν μείνεις εκεί. αν πάς και για κανα ρουτερ, κανα switch και κανενα σοφτγουεαρ τοιχο-φωτιάς τα έφτασες τα χίλια!!!!

    ΔΗΛΑΔΗ οτι δωσεις θα πάρεις.... θες να τρλεχεις με Χιλια πλήρωσε πρώτα τα χίλια?!!!!!!
    Dream_GR
    Γιατί 500+ του provider ? Δεν το καταλαβαίνω αυτό... Πώς τον υπολόγισες αυτό τον αριθμό ?

  14. #14
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    Hotel DSLAM
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    303
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8mbit ON 8mbit OTE/CONNEX
    ISP
    Οn & OTE
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Linksys / Pirelli ON
    Γιατί 500+ του provider ? Δεν το καταλαβαίνω αυτό... Πώς τον υπολόγισες αυτό τον αριθμό ?
    ACN ADSL connect = €507+ΦαΠα η ετήσια συνδρομή, που δυστυχώς την πληρώνεις μια και έξω προκαταβολικά τώρα με τα αναγκαία γαμισιάτικα του ΟΤΕ...!!!!

    Dream_GR

    ΥΓ - Η ACN δεν ειναι η φθηνότερη της αγοράς όυτε και η ακριβότερη οπότε είναι η μέση λύση κόστους που υπολόγισα.

  15. #15
    Εγγραφή
    09-06-2003
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Path Level
    Interleaved
    Γραφουν anko επειδη η anko τα κατασκευαζει.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Auzentech X-Tension - Πώς συνδέεται στη φάτσα του κουτιού;
    Από Παναγιώτης Μελάς στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-08, 15:32
  2. [Sagem] Πως μπορώ να κάνω το sagem 840 να συνδέεται αυτόματα σε κάθε startup;
    Από keropi_666 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-07, 23:31
  3. Πως συνδέεται το laptop στο internet?
    Από georgepre10 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-06, 22:27
  4. Πρόβλημα - Δεν συνδέεται το modem
    Από kanes στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-05, 07:12
  5. ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ?
    Από anfil στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-04, 09:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας